Bingöl Hurdacı

Adaklı Hurdacı Hurda Fiyatları

Adaklı hurdacı firmasıyız. Güzel ülkemizin tüm illerinden, hurda alımı yapıyoruz. En doğru Bingöl Adaklı hurda fiyat listesi ile malzeme almaktayız. Kimseye benzemeyen profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Verdiğimiz bütün faaliyetlere ziyaret ettiğiniz makalemizden erişebilirsiniz. Halk Metal adı ile hizmetimize devam etmekteyiz. Miktarı yüksek alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Bingöl hurdacısı olarak Adaklı ilçesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Adaklı ilçesinin etrafında hurdanızın resimlerini iletmek nedeni ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bingöl Adaklı Hurdacıları

Adaklı hurdacısı olarak Bingöl ilinin tamamında her türlü hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzeme için orada bulunan hurda nakil çalışanlarımızı yönlendiriyoruz. Adaklı bölgesinde hurda alımı hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları geri dönüşüme kazandırarak tüm vatandaşlarımızın faydalanması için çalışıyoruz. Sizde her nevi hurda satmak için şirketimizi tuşlayabilirsiniz. Adaklı hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Endişeye gerek yok, başardınız. Adaklı merkezinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Bingöl ilinin nadide ilçesi Adaklı daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Bingöl Adaklı için değil, her şehirde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Adaklı Hurdacı Numarası

Bingöl Adaklı hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasında yer almaktadır. Bingöl Adaklı hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içeriğinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Bu sebep ile hurda atık satmak amacıyla cep telefonumuzu aramanız gereklidir. Boşa zaman harcamadan arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı satın.

Adaklı Sarı Pirinç Hurdası Alım Satımı

Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri vardır. Bingöl Adaklı hurdacı depomuz her nevi hurda alımı için adresinize geliyor. Halk Metal hurdacılık firması bu hurdaların yanı sıra hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor, sarı pirinç hurda bronz alımında en yüksek fiyat listesini uyguluyor. Sayfamızdaki Adaklı sarı pirinç fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Geniş sitemizdeki hurda sarı pirinç alan yerler makaleye göz atın.

Bu sebep ile Adaklı sarı hurdası alım hizmeti veren firmayız. Aslına bakarsanız sarı hurda diye hurda çeşidi bulunmamaktadır. Adaklı ilçesinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Pirinç metallerin hurdalarına halk dilinde rengi sarı olduğundan hurda sarı ismiyle bilinir. Bununla birlikte sarı hurda kırkambar, hurda sarı vana, musluk, su saati türleri bulunabiliyor.

Adaklı Krom Hurda Alım Satımı

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılmaktadır. Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Hurda krom fiyatı gönderimize bir göz bakarsanız pişman olmayacaksınız. Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizde yayınlanan Adaklı krom hurdası ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz.

Adaklı Hurda Alan Firma

Hurda çinko alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız. Adaklı yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdanızı çok zaman geçirmeden satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda su ile temas halinde korozyona uğruyor. Bu sebeple hurdanızın piyasa kilo fiyatını düşürüyor. Adaklı ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her çeşit hurda malzeme alım satımı yapıyor. Müşteri memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz.

Tonajlı kurşun hurda, demir hurda, çinko hurda, alüminyum hurda, bakır, hurda kablo ve sarı hurdası alımlarına özel Bingöl Adaklı hurdacısından yüksek fiyat teklifleri veriyoruz. Adaklı hurda alanlar arasında profesyonel hizmet ve uzman kadromuzla öncü konuma geçiyoruz. Zamak hurdası, makina artığı, çelik hurda, kalay hurdası alıyoruz. Hep beraber kazanç sağlayarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz.

Adaklı Sac Hurda Alım Satımı

Şu anda hiç kullanılmamış 2.el trapez sac mevcuttur. Adaklı ilçesinde hurda sac levha, sac varil, hurda galvaniz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, fiyatları istemek amacıyla. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Şantiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Adaklı Bakır Hurda Alanlar

Bakır alan Adaklı hurdacı telefonunu acilen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Adaklı hurda bakır kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayın. Bakır boru hurda, hurda bakır bobin, bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda alım faaliyetleri veriyoruz. Burada yer alan Adaklı bakır hurdası kg fiyatı günceldir. Bingöl Adaklı bakır hurda alan yerler içindeyiz. Adaklı içinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bakır hurdası alanlar makalemizde detaylı bilgilendirme mevcut. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Hurda bakır talaş, bakırlı petek, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz.

Adaklı Alüminyum Hurda Alanlar

Güvenli bir şekilde alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek gerçekleştiriyoruz. Şirketimize gösterdiğiniz özen için saygılar sunarız. Bingöl Adaklı alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz.

Alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum tel hurdası için nakit ödeme veriyoruz. Adaklı ilçesinin tümünde alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası alımı için hurda tartımını müşteriyle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz. Firmamıza güven duyanların desteğiyle daha hızlı tecrübe elde ediyoruz. Konumdan alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alımı için aramanızı bekliyoruz.

Her nevi hurda alüminyum alıyoruz. Her türlü hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz. Sayfamızdaki Adaklı alüminyum hurda ton fiyatını talep edenlere günlük ulaştırıyoruz. Alüminyum alan hurdacı hakkında yazılmış yazıyı inceleyin

Adaklı Kurşun Hurda Alanlar

Cevher halindeki kurşun gümüş-mavi rengiyle öne çıkar. Kurşun hurdası alan yerler sayfamıza göz bakınırsanız pişman olmazsınız. Adaklı kurşun hurda alımı yaptığımız bölgelerdendir. Sayfamızdaki Adaklı çatı minare kurşunu fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Kurşun levha hurda, Çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşun hurda satışı sebebiyle yetkili personelimizi şimdi arayın. Metal kurşunun hala kullanılan eski bir maden olduğu biliniyor.

Adaklı Hurda Kablo Alım Satımı

Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo hurdası alan Adaklı hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. . Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Kesin bilgi amacıyla kablo hurdası alanlar konuya bir göz atın. İçinde bulunan tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sitede yer alan Adaklı fare yemez kablo fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

Kablo hurdaları içerdiği bakır nedeniyle hurda kablo alan yerler için çok önemlidir. Bingöl Adaklı ilçesinin tümünde hurda kablo alıyoruz. Bingöl Adaklı hurdacısı Halk Metal her nevi elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası alımı yapmaktayız. Tonajlı hurda kablo alırken hurda kablo borsası fazla teklifler veriyoruz. Çünkü firmamız sırf hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz.

Bingöl Adaklı ilçesinde %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında uzmanız. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo satmayı isteyenler hemen arayın. Adaklı çevresinde bolca edinilebilen 50% bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı kablo hurdası, 40% bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini kapınızda ödüyoruz. Genel olarak alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Ayrıca tek damar hurda kablolar, hurda enya kablolar, çok damarlı hurda kablo alımında piyasanın üzerinde fiyat teklifini vermekteyiz. Üstelik fare yemez kablo hurdası ticareti amacı ile telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde sıklıkla kullanılmaktadır. Adresten hurda enya kablolar, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu almaktayız.

Adaklı Hurda Çinko Alan Hurdacı Firma

Adaklı bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Sayfamızda yayınlanan Adaklı hurda nikel kg fiyatını telegram grumuzdakilere her gün ulaştırıyoruz. Çinko hurdası alan yerler gönderimize bakmak isteyebilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz.

Adaklı Hurda Demir Alım Satımı

Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları bağlantısına tıklayın. Hurda demir, dünya genelinde en fazla bulunabilen madenler arasındadır. Sitemizdeki Adaklı extra demir hurda ton fiyatları her geçen gün güncelleniyor.

Adaklı etrafında tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Firmamız Adaklı bölgesinin tamamında demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor. Güncel hurda demir ton fiyatı için hemen arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler demir hurda hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacı ile bağlantısının linkine tıklayabilirsiniz. Sizlerinde bildiği üzere her türlü pencere demiri, demir ev kapısı, demir yangın merdiveni alımı yapıyoruz.

Adaklı Nikel Hurdası Alımı

Hurda nikel zehirli olabilir. Dolayısı ile hurda nikel ticareti yapılırken mümkün olduğunca hassasiyetle çalışmalıyız. Bingöl Adaklı bölgesinde turbo nikel, anot hurda nikel, %95 – %99 şablon nikel hurda alıyoruz. Adaklı nikel hurda alıyoruz.

Adaklı Hurda Cam Alanlar

Cam saydam yada yarısaydam çoğunlukla kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeyi tutabilen amorf sert malzemenin isimdir. Adaklı çevresinde cam hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Özellikle rengarenk çıkma oto camı, cam şişe çeşitlerinde cam hurdası çok fazla eritiliyor.

Adaklı İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış fabrika binalarından kenara ayrılan hala kullanılabilir durumda 2. el mutfak dolapları, demir kapı, pimapenler satıyoruz. Ayrıca batmış nalburlardan almış olduğumuz İnşaat alanlarında inşaat vinçleri, boya tabancası, harç makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri 2.el seyyar iskele, hurda plywood 2.el olarak satılır.

Adaklı Fabrika Bozumu

Yıkım yapanların anlattığı şekilde kolay değildir. Evvela sökümü istenen üretim yerinin detaylı bir biçimde dolaşılması gerekiyor. Adaklı fabrika söküm işi senelerin tecrübesine sahibiz. Güvenilir bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Sektörde yüzlerce fabrika yıkım ihalesini yerine getirdik.

Adaklı Hurda Klima Alanlar

Adaklı bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima Adaklı çevresinde en fazla alınıp satılan hurdalar içerisindedir. Kombi hurdası alan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

Adaklı Moloz Nakliyesi

Molozlar Adaklı Belediyesi tarafından bildirilen alana taşınır. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozunun taşınması titizlikle tarafımızdan yapılıyor.

En Yakın Adaklı Hurdacı Firma

Halk Metal hurda alım firması olarak Adaklı ilçesinde her türlü hurda satımı işleri yapıyoruz. Dolayısıyla size en yakın hurdacı Adaklı ilçesinin her sokağında hizmetler ediyoruz. Adaklı hurdacı firmamızla adresinizden hurda alım satım hizmetimiz var. Adaklı en yakın hurdacı firması adı ile hurda metal alım satımında yerinize gelmekteyiz.

Güncel Adaklı Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları hakkındaki metine göz atabilirsiniz Adaklı hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatları hızlı bir şekilde güncellenmektedir. Doğru hurda fiyatlarına ulaşmak amacı ile bizi arayın. Şunu söylemekte fayda görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında borsasından yüksek fiyatlarla alımlar uyguluyoruz.

Adaklı 2.el jeneratör Alan Hurdacılar

Jeneratör hurdası alan Adaklı hurdacıyız alımında peşin ödeme yapıyoruz. Endüstriyel ve sanayi tipi sıfır gibi 2. el jeneratör alınır. İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

Adaklı Hurda Plastik Alım Satımı

İyi fiyatla şeffaf naylon hurdası, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik, pimapen hurdası alım satım işleri yapmaktayız. Adaklı plastik hurdası alan firmalar içerisinden öne geçmeyi başaran hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Adaklı naylon hurdası kg fiyatını saat başı yollamaktayız Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Bingöl şehri Adaklı bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, hurda jelatin satmak amacı ile bizimle iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Adaklı Hurdacı Firma

Tam tamına dört yıldır hurda hurda alım satımı yapıyoruz. Sektörde uzun yıllar geçirmenin verdiği tecrübeler ile araç parkurumuzu arttırarak hizmetimize devam etmekteyiz. 7/24 hurda alan Adaklı hurdacı firmamız vasıtası ile 7/24 sektöre çalışmaktayız.

Adaklı Akü Hurda Alanlar

Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyaçlarını karşılamak için bulunmaktadır. Yoğun kullanımla ömrünü tamamlamış hale düşen akülere hurda akü deniliyor. Akü içerisindeki kurşun içeren suyu nedeni ile kıymetlidir. Aküler başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerji depolamaya yarayan depolardır. Akü hurda alan yerler bölümünü okusanız muhteşem bir şey yapacaksınız. Dolayısıyla şirketimiz benzeri kendisine ait geri dönüştürme fabrikası olan iş yerleri sulu ve kuru akü alımı yapabilir.

Adaklı 2.el Endüstriyel Ekipmanı Alım Satımı

İş görecek durumda restoran tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı, mermer tezgah alıyoruz. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, krom paslanmaz evye, davlumbaz, dilendirici küveti, krom dinlendirici, sanayi tipi kuzine vb. endüstriyel otel ve mutfak ekipmanlarını yakından görmek için alıcıları depolarımızı gezmeye davet ediyoruz. İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satanlar bizi arayabilirsiniz. Sanayi tipi lokanta ekipmanları almaktayız.

Adaklı Kumaş Hurdası Alımı

Kiloyla ceketlik kumaş, hurda gabardin, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, spot kot kumaşı, pantolon kumaşı alımı için firmamızı vakit geçirmeden arayın. Adaklı kiloayla tartarak kumaş hurda alan firmalar içinde en iyi fiyatlarla hurdanızı alıyoruz.

Sayfamızda yer alan Adaklı kumaş hurdası fiyat listesi günceldir. Bingöl Adaklı bölgesinde süprem kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, gömleklik kumaş, hurda tişört kumaşı, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş alım satımlarında dilediğiniz yere geliriz.

Toptan hurda mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurda alımı yapıyoruz. Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz.

Adaklı Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Adaklı hurdacılar sitesindeki iş yerimizle atıl hurda eşya alımı ve satımı gerçekleştiriyoruz. Sırf bu cins hurdalarınızı almıyoruz. Halkımıza yaşanır bir Adaklı oluşturmak için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz.

Adaklı Bina Yıkımı

Yıkım esnasında önem verilen iş güvenliği önlemleri Ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Adaklı kentsel dönüşüm sebebi ile kısmen yıkılmış iş yerlerinin yeniden yapılması için yıkım işlerini sağlıyoruz. Üstteki bölümde anlattığımız fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım bitiminde çıkma parkeler, sökülmüş penceler, hurda pimapen vs. her cinsten hurdaları piyasa fiyatına almaktayız.

Adaklı Kağıt Hurda Alanlar

Değerinden yüksek fiyatlarla karton bardak, kuşe kağıt hurdası, gazete hurdası, bristol hurda, hurda kağıt peçete alanlar arasındayız. İlçede renkli kağıt hurdası, 1.hamur beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası alımında alışkanlık haline getirdiğimiz extra duyarlılık ile hurda satıcılarına daha yüksek oranda kazanma imkanı yöneltiyoruz. Adaklı hurda kağıt alım satımı yapanlar içindeki Halk Metal hizmetleriyle kırpıntı kağıt hurda, karton koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası satımı yapabilirsiniz. Adaklı kağıt hurda aldığımız ilçeler içerisindedir. Bu sayfadaki Adaklı hurda karton kağıt fiyatlarını grubumuza üye olanlara bedelsiz gönderilmektedir

Adaklı Hurda Araba Alan Hurdacı

Tabiki de size otomobil hurdası alım satımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Adaklı hizmet ediyoruz. Fakat otomobil hurdası evrak hazırlama işleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hasarlı hurda araç, römork, pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri hurdası vb zirai alet hurdası
, motor hurdası alım satımı için arayabilirsiniz. Çok sıkışık olmadığımızda Adaklı etrafında otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz.

Adaklı İkinci El Hurda Raf

Özellikle raflarını yenileyen işyerleri tarafından satışa çıkarılan çelik raf hurdaları, demir raflar, teşhir reyonları, mağaza rafı hurdaları, market rafı hurdası içlerinden personelimizce seçilen yeniden farkı olmayan ikinci el market rafları satışı yapıyoruz. Demir raf hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Adaklı 2.el market rafı ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurda raf alan hurdacı firmalar paylaşımımızı inceleyiniz. Raf hurdası Adaklı satın almak sebebiyle iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Adaklı İkinci El Eşya

Sıfır gibi 2. El bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, TV, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebiyle telefon numaralarımıarayabilirsiniz. Adaklı ve çevresinde titiz şekilde kullanıldığı ilk bakışta anlaşılan, ikinci el oturma grubu satıyoruz. Kısa süre kullandığınız 2. el piyasasında satışa sunulabilecek temizliğe sahip kanepe, koltuklarınızı kapınızdan satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için beyaz eşya hurdası alan hurdacı firma konulu sayfamızı ziyaret ediniz İkinci el sekreter koltuğu, personel masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler stok hakkında bilgi almak için mobil telefon numaramızı arayın.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp