Sakarya Hurdacı

Adapazarı Hurdacı Hurda Fiyatları

Sakarya Adapazarı hurdacı firmasıyız. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimiz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Adapazarı ilçesinin yakınlarında hurda satmak nedeniyle 24 saat firmamıza ulaşabilirsiniz. Türkiyemiz’in arzu ettiğiniz köşesinde, her türlü hurda satışı için arayın. Tonajlı hurda eşya satanlara piyasasından yüksek fiyat teklifler vermekteyiz. Sakarya hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Anlık Adapazarı hurda fiyatlarıyla hurdanızı alıyoruz. Daha önce görmediğiniz geri dönüşüm faaliyetleri yürütüyoruz. Tüm hizmet alanlarımıze bulunduğunuz sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Sakarya Adapazarı Hurdacı Firmalar

Adapazarı hurdacısı mı arıyordunuz? Endişeye mahal vermeyin başardınız. Sakarya Adapazarı etrafında eşsiz bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız. Sizde her tür hurda satışı yapmak sebebiyle telefonlarımızı arayabilirsiniz. Sakarya şehir merkezine bağlı tatlı ilçesi Adapazarı ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Sakarya Adapazarı ilçe merkezinde değil, her şehirde hizmet veriyoruz. Adapazarı hurdacısı olarak Sakarya ilinin tamamında hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdakimiktardaki hurdalarınız için çevrenizdeki araçlarımızı göndermekteyiz Adapazarı mahallelerinde hurda alım satımı faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri eriterek çocuklarımızın geleceğini kurtarmaktayız.

Adapazarı Hurdacı Telefonu

Sakarya Adapazarı adresten hurda alımı hurda malzeme alım hizmetleri verdiğimiz yerler içindedir. Adapazarı hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında hızlıca arayabileceğiniz konumdadır. Hemen arayarak anlık hurda fiyatları ile atık hurdaları nakite çevirebilirsiniz. Bu sebep ile hurda atık fiyatı talep etmek nedeni ile bizi aramanız gereklidir.

Adapazarı Hurda Alan Yerler

Tonajlı alüminyum hurdası ve sarı hurda, bakır hurdası, hurda demir, kablo, çinko, kurşun hurda alırken piyasadan daha yüksek fiyat listeleri uygulamaktayız. Adapazarı hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve deneyimli kadromuzla öncü konuma çıkıyoruz. Sakarya Adapazarı ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal Geri Dönüşüm her tür hurda alımı yapıyor. Zamak hurda, makine artık hurdası, çelik hurdası, kalay hurda alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak devamlı hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Adapazarı yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Zararınızı önlemek amacıyla hurda malzemelerinizi geç kalmadan satmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası su iletemasında korozyona uğramaktadır. Böylece hurda malzemenin değerleri düşüyor. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Hurda krom almak için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız.

Adapazarı Krom Hurda Alımı

Oldukça sert bir maden yapısı nedeniyle zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımıyla ilgileniyoruz.

Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. Bu sayfada yayımlanan Adapazarı hurda krom fiyatlarını telegram grubumuzda paylaşıyoruz. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alımı bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Adapazarı Hurda Kablo Alan Firmalar

Kullanım alanları itibariyle yer altı kablosu, hava kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. Müşterilerde bolca edinilen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablo alışverişinde değerini anında ödüyoruz. Tonajlı kablo hurdası alırken piyasasından yüksek fiyat listesi veriyoruz. Aynı zamanda geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. İçindeki iletkenin türüne bağlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sitemizde yayımlanan Adapazarı kablo kilo fiyatını abonelerimiz ile günlük paylaşıyoruz. Adapazarı ilçesinin tümünde TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Kablo iletken olarak elektrikli araçlarda kullanılıyor. Ayrıyeten hurda fare yemez kablo için telefon edebilirsiniz.

Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Adapazarı hurdacı arayanlar için buradayız. . Her yerden hurda tek damar kablolar alıyoruz. Adapazarı hurdacı firması olarak her türlü antigron kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Çünkü Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimizle sırf hurda alım satımıyla uğraşmıyoruz.

Adapazarı ilçesinde kablo hurdası alanlar içindeyiz. Telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablo, karışık hurda kablo satmayı isteyenler bizi arayabilir. Hurda kablo telindeki bakır oranı nedeniyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için büyük önem taşır. Güncel bilgi öğrenmek amacıyla kablo alan hurdacılar makaleyi okuyabilirsiniz. Bunun yanı sıra hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdaları alımı esnasında değerinin üzerinde fiyat listesini öneriyoruz.

Adapazarı Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun metali kullanılmakta olan madenlerden biridir. Kurşun cevheri mavimsi renge sahiptir. Kurşun hurdası alan hurdacı firma sayfamıza göz atmalısınız. Adapazarı kurşun hurda alım satımıyla iştigal olduğumuz bölgelerdendir. Sayfamızdaki Adapazarı çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini arzu edenlere günlük ulaştırılmaktadır. Yağmur oluğu kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası
, Çatı söküm kurşunu için iyi fiyat sunuyoruz.

Adapazarı Hurda Alüminyum Alım Satımı

Her tür alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Sitemizdeki Sakarya Adapazarı alüminyum hurdası ton fiyatlarını kayıt olanlara günlük yollamaktayız. Sitemizdekialüminyum hurdası alanlar yazıya göz atın. İş yerimize gösterdiğiniz özen için sonsuz teşekkürler. Sakarya Adapazarı alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alabilmek için telefonlaronızı bekliyoruz. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum bakırlı petek için peşin ödeme veriyoruz. Sizlerin desteğiyle her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Güvenilir bir şekilde alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda satmak amacıyla arayabilirsiniz. Adapazarı ilçesinde hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımı için hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla yapmaya özen gösteriyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz.

Adapazarı Bakır Hurdası Alan Hurdacı Firma

Bakır hurdası alanlar konumuzda daha detaylı bilgilendirme mevcut. Buradaki Sakarya Adapazarı bakır fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Sakarya Adapazarı bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Adapazarı bakır hurda kilo fiyatı için arayın.

Soyma bakır hurda, antikron kırma (Granür) bakır hurda, Hurda bakır talaş, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurda, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel alırken peşin ödeme yapıyoruz. Adapazarı genelinde bakır hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Adapazarı hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadına varın. Hurda bakır boru, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar, hurda bakır bobin alanlar içindeyiz.

Adapazarı Demir Hurdası Alanlar

Hurdacı firmamız Adapazarı bölgesinde demir hurdası alım satımı yapıyor. Demir, yer kabuğunda en fazla bulunan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Sakarya Adapazarı demir ton fiyatını grubumuza üye olanlara ücretsiz gönderilmektedir. Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir kapı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu alımı yapılır.

Güncel anlık demir hurdası fiyat listesi istemek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı makalemize bir göz atın. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı demir hurda konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayınız. Adapazarı ve çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

Adapazarı Çinko Hurda Alan Firma

Sayfamızda yayınlanan Adapazarı çinko hurdası kilo fiyatını telegram grubu üyelerine her gün gönderilmektedir. Çinko hurdası alımı makalemizi ziyaret edebilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu satışı yapmak için arayın. Adapazarı etrafında hurda çinko alıyoruz.

Adapazarı Hurda Sarı Alım Satımı

Pirinç metal hurdası halk arasında sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık bu sarı hurda çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı radyatör, sarı hurda fosfor, sarı hurda bronz almaktadır. Sizinde bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı hurda türleri bulunmaktadır. Adapazarı hurdacı firmamız her çeşit hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Ek olarak sarı hurda kırkambar, sarı hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri bulunabiliyor. Adapazarı bölgesinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Adapazarı sarı pirinç hurdası fiyatlarını isteyene günlük ulaştırmaktayız. Sayfamızdaki hurda pirinç sarı alan hurdacı yazıya bir göz atabilirsiniz. Aslını söylemek gerekirse sarı hurdası olarak geçen hurda türü varolmamıştır. Bu sebeple Adapazarı sarı pirinç hurdası ticareti yapıyoruz.

Adapazarı Hurda Sac Alımı

Firmamızda yeni üründen farksız ikinci el trapez sac hurda bulunuyor. Sac hurdası alım satımı yapan hurdacılar içerisindeyiz. Bağ kulübesi çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Sakarya Adapazarı ve çevresinde sac hurda levha, sac varil, hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, fiyatı talep etmek nedeni ile.

Anlık Adapazarı Hurda Fiyatları

Adapazarı hurdacı hurda alımı yaparken uygulanılan fiyatlar piyasada an be an değişiyor. Kesin hurda fiyat listesine ulaşabilmek sebebi ile iletişim kurabilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz ki belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında piyasasından fazla ton fiyatı ödüyoruz.

Adapazarı Hurdacılar Sitesi

Adapazarı hurdacılar sitesi D blok içinde bulunan dükkanımız sayesinde hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Bizden sonrakilere her hali ile güzel bir Adapazarı oluşturmak için durmadan çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Sırf bu türden hurdalarınızın geri dönüşümünü yapmıyoruz.

Adapazarı Cam Hurdası Alım Satımı

Adapazarı Hurda Akü Alım Satımı

Akü içindeki kurşunlu sıvı ayrılabildiğinden hurdacılar için değerlidir. Akü hurda alımı hakkında bilgi edinmek için linkine tıklayın. Bu yüzden Halk Metal Geri Dönüşüm benzeri işletme bünyesinde geri dönüşüm imalathanesi bulunan depolar sulu akü ve kuru akü alımı yapıyor. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacı sebebiyle kullanılır. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara hurda akü denmektedir. Aküler başka deyişle batarya şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi deposudur.

Adapazarı 2.El İnşaat Malzemesi

Adapazarı etrafında yıkılan lokanta benzeri binalardan sökülen kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, pimapen pecere, mutfak dolabı alım satımı yapıyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörleri, alçı sıva karıştırma makinesi, boya makinesi, harç pompası az kullanılmış inşaat iskelesi, plywoon hurda 2.el olarak satılır. Dolayısıyla işi bırakan satıcılardan satın aldığımız

Adapazarı Bina Yıkımı

Hurdalar bina yıkım işleri yapıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenecek ev ve işyerlerinin istendiği şekilde inşa edilmesi sebebi ile yıkılmasını yapıyoruz. Yıkım esnasında istenen iş güvenliği önlemleri Üstteki fabrika sökümünde olduğu gibi bina yıkım işi başarıyla gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, sökülen laminant parkeler benzeri tüm hurda eşyayı alıyoruz.

Adapazarı Plastik Hurda Alanlar

Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir. Adapazarı hurda plastik alımı yapan firmalar arasında bulunan Adapazarı hurda deposuyuz. Sitemizdeki Sakarya Adapazarı naylon hurdası kilo fiyatını her gün gönderiyoruz Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik ve benzeri çeşitleri vardır. Sakarya ve Adapazarı ilçesinin tamamından polipropilen moblen, plastik abs, polistren kristal hurda, jelatin hurdası alımı yapıyoruz. İyi fiyata kırkambar plastik, hurda mavi kapak, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe alıyoruz.

Adapazarı Jeneratör Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Hurda jeneratör alan hurdacıyız için en iyi fiyatı biz veriyoruz. Endüstriyel yıpranmamış 2. el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

7/24 Açık Adapazarı Hurdacı Firma

İki bin üçden bu günlere geri dönüşüm işlerinde hemşehrilerimize hizmete devam ediyoruz. 7/24 açık Adapazarı hurdacı dükkânımız vasıtasıyla günün her saatinde sektörde hizmet etmekteyiz. Sektörde uzun zamandır Adapazarı hurdacı olmanın verdiği tecrübe vasıtası ile teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Adapazarı Kağıt Hurdası Alımı

Kağıt, karton hurdası alım satımı yapıyoruz. Buradaki Sakarya Adapazarı karton hurdası ton fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz Piyasadan fazla kilo fiyatıyla karton bardak hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, hurda kağıt peçete alıyoruz. Bölgede 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurda, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan titizlik ile satıcıya çok daha fazla kazanma şansı iletiyoruz. Adapazarı kağıt hurda alım satımı yapanlar arasındaki firmamız Halk Metal Geri Dönüşüm yardımıyla kırpıntı kağıt, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı fiyatı öğrenebilirsiniz.

Adapazarı İkinci El Raf Hurdası

Hurda depo rafı alıyoruz. Sitemizde yayınlanmış olan Adapazarı hurda çelik raf fiyat listesini güncel olarak ulaştırmaktayız. Raf hurdası alan yerler paylaşımını okursanız şahane bir şey yapacaksınız. Raf hurdası Adapazarı fiyatları istemek amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapatılan pastahanelerden aldığımız çelik raflar, hurda market rafı, reyonlar, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları içinden personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el hurda raf satışı yaıpyoruz.

Adapazarı Fabrika ve Makine Sökümü

Fabrika sökülürken öncelikle yıkıma hazırlanan imalathanenin detaylıca gezilmesi gerekiyor. Hurdacı firmaların bahsettiği biçimde kolay olmamıştır. Güvenlice tesislerin söküm yıkımlarını yapıyoruz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içerisinde lider yerdeyiz. Adapazarı fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Sektöre başladığımızdan beri sayısız fabrika yıkımı ihalesini tamamladık.

Adapazarı Klima Hurda Alımı

2.el Klima Adapazarı ilçesinde oldukça fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içindedir. Adapazarı etrafında klima hurdası satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçin. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. İkinci el kombi alan yerler arasındayız.

Adapazarı 2. El Mutfak Aletleri Alanlar

Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel kuzine, hücreli aspiratör, evye, davlumbaz, paslanmaz krom küvet, dinlendirici vb endüstriyel tipte mutfak aletini görmek için almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Titizlik ile kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, pizza dolabı alıyoruz. Temiz krom kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan yerler bizimle iletişim kurabilirsiniz. Endüstriyel reataurant malzemeleri alıyoruz.

Adapazarı Kumaş Alımı

Kilosuyla hurda gabardin, örme kumaş hurdası, hurda pantolonluk kumaş, spot kot kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda ceket kumaşı satışı yapmak amacıyla firmamızı zaman kaybetmeden aramalısınız. Defolu tekstil artığı hurda kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, penye hurdası, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurda, atletlik kumaş alım satımı yapıyoruz. Sakarya Adapazarı çevresinin tümünde hurda kumaş almaktayız. Buradaki Adapazarı hurda kumaş kilo fiyatını grubumuzdakilere günlük yolluyoruz. Sakarya Adapazarı kilo ile tartıp kumaş hurdası alan hurdacılar içinde en iyi fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. Adapazarı etrafında süprem kumaş, şifon kumaş hurdası, viskon kumaş, hurda jesica kumaşı, gömleklik kumaş, hurda tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı, hurda abiyelik alım satımlarında bulunduğunuz yere gelmekteyiz.

Adapazarı Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozları Adapazarı Belediyesi tarafından belirlenen yere dökülür. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak bina molozlarının nakliye işi titizlik ile ekiplerimizle yapılıyor. Adapazarı hurdacı tarafından alınacak her cins hurdanın tesisimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

En Yakın Adapazarı Hurdacı Numarası

Halk Metal Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Adapazarı çevresinde her nevi hurda alıyoruz. En yakın Adapazarı hurdacı deposu olarak her cins hurda ticareti yapmak için ayağınıza geliyoruz. Bu hizmetlerle hurda satanlara en yakın hurdacı Adapazarı genelinde hizmetler ediyoruz. Adapazarı hurdacı firması bünyesinde çalışan çalışanlarımız ile adresten hurda almaya devam ediyoruz.

Adapazarı İkinci El Eşya

Adapazarı etrafında çok temiz kullanılmış olan ve ikinci el koltuk satın alabilirsiniz. Kısa süre kullanıldığı belli olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir durumdaki koltuklarınız adresinize gelerek almaktayız. Eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası alımı yapıyoruz. Detaylı bilgilere amacı ile hurda beyaz eşya fiyatı hakkında detaylı bilgi paylaşılan gönderiye göz atın Her çeşit 2. el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadıyla bizlere ait numaraları arayarak iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. İkinci el büro mobilyaları, çalışma koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, bilgisayar masaları almak amaçlı olarak telefonumuzu arayınız.

Adapazarı Araba Hurdası Alanlar

Adapazarı hizmetlerimizi sürdürüyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Adapazarı çevresinde hurda araç alım hizmeti veriyoruz. Lakin araba hurdası trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi sizlere araç hurdası hurdaya verme konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan hurda yük vagonu, çekme belgeli araç hurdası, zirai alet hurdaları, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, hurda motor alıyoruz.

Adapazarı Hurda Nikel Alanlar

Bu nedenle nikel hurdası ticareti yapılırken çok hassasiyet ile davranılmalıdır. Adapazarı nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirlidir. Özellikle %99 nikel şablon – %95 şablo nikel hurdası, nikel turbo, anot nikel alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp