Afyonkarahisar Hurdacı

Afyon Hurdacı Hurda Alımı

Afyon hurdacı firması olarak gelişerek devam etmekteyiz. Halk Metal adıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Türkiye’mizin bütün mahallelerinde, her çeşit hurda satmak için aramanız yeterlidir. Tam zamanlı Afyon hurda fiyatları ile hurdalarınızı almaktayız. Kimsenin yapmadığı hizmetlerimizi sunmaktayız. Verdiğimiz bütün faaliyetleri bu makalemizden detaylı takip edebilirsiniz. Yüksek miktarlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Afyonkarahisar hurdacı firmalar arasındayız. Afyon’un etrafında hurda eşyalarınızın değerlerini sormak nedeni ile personellerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Afyon Hurdacısı

Afyon bölgesinde hurda alım satımı hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Hurda metalleri geri dönüştürerek vatandaşlarımızın yararına çalışıyoruz. Afyon hurdacı firma mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Afyon içerisinde eşsiz anlayışlar ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Afyon öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Afyon’da değil, her bölgede hizmet vermekteyiz. Afyon hurdacı olarak Afyonkarahisar’ın tüm ilçelerinde her türlü hurda çeşidinde alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için yakında hazır bulunan araçlarımızı yönlendiriyoruz. Sizlerde her çeşit bakır hurdası satışı yapmak sebebi ile iş yerimizi aramalısınız.

Afyon Hurdacı Numarası

Afyon hurdacı telefonu iletişim sayfasının içinde sadece dokunarak tuşlayabileceğiniz yerdedir. Afyon hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar içindedir. Bu yüzden hurda satmak sebebi ile iş yerimizi aramanız yeterlidir. Şimdi arayarak güncel hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi peşin paraya çevirebilirsiniz.

Afyon Hurda Alüminyum Alımı

Afyon alüminyum hurda alan yerler içerisindeyiz. Her türlü alüminyum hurda alıyoruz. Alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek alan hurdacıyız. Her türde hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz. Afyon’da alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı için tartımı dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası ticareti amacıyla arayın. Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek nedeniyle saygılar sunarız. Hurdalarını bize satanların yardımıyla daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Konumdan alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş alımı için telefonlarınızı bekliyoruz. Sitemizdeki Afyon alüminyum ton fiyatını dileyene saat başı ulaştırılmaktadır.

Afyon Demir Hurda Alımı

Demir, dünyada çokça kullanılan madenler arasındadır. Buradaki Afyon ekstra demir hurdası fiyat listesi haftada bir güncellenmektedir. Güncel hurda demir fiyatları istemek için fazla gecikmeden arayın. Hurda demir alan yerler yazısını incelerseniz güzel olacaktır.

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satışı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatları gönderisine bir göz atmalısınız. Afyon bölgesinde hurda demir alımı ile ilgileniyor. Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir ev kapısı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alıyoruz. Afyon çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz.

Afyon Kablo Hurdası Alanlar

Çünkü firmamız yalnızca hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Bunun yanısıra tek damar hurda kablolar, enya kablo, çok damarlı kablo alım satımında en güncel fiyatı veriyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Afyon hurdacı firmayız. . Hurda kablo içindeki bakır madeni nedeni ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önem taşır.

Afyon bölgesinde %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alımı yapıyoruz. Afyon merkez hurdacı firma olarak genellikle antigron kablolar, hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu alımı için buradayız. Kablolar elektrik iletiminde elektrikli araçlarda kullanılmaktadır. Bunlardan başka çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz.

Karışık kablolar, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo satmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçindeki iletkenin türüne göre ve dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Afyon ttr kablo hurdası fiyat listesini güncel olarak gönderiyoruz. Afyon hurda kablo alanlar arasındayız. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden oldukça yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

Yerinden hurda tek damar kablo, antigron kablo hurdası, hurda enya kablo, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Etrafta sıklıkla satılan Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini peşin parayla ödüyoruz. Hurda kablo alan hurdacı hakkındaki içeriği ziyaret edin. Genelde alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, koaksiyel kablolar, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır.

Afyon Sac Hurdası Alımı

Afyon bölgesinde hurda sac onduline, sac hurda varil, galvaniz hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurdası, satmak nedeni ile irtibat kurabilirsiniz. Sac hurda alımı yapıyoruz. Bağ kulübesi tavanı kapatmak için kullanılabilir. Depolarımızda deliksiz 2. el trapez sac hurda vardır.

Afyon Hurda Alan Yerler

Afyon geri dönüşüm firması Halk Metal her çeşit hurda malzeme alım hizmeti veriyor. Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, çelik hurdası, hurda kalay alan Afyon hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz.

Hurda karton alımı için yerinize gelmekteyiz. Teksitl kumaş hurdası alan yerler arasındayız. Yüksek tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo ve sarı hurda alırken fiyatlar sunuyoruz. Afyon’da hurda alanlar içinde kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımızla öncü konuma çıkmaktayız. Afyon kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zarar etmemek amacı ile elinizdeki hurdayı gecikmeden satın. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Böylelikle hurdaların piyasa değerini düşürmektedir.

Afyon Hurda Krom Alımı

Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alanlar bağlantısının linkine tıklayın. Çok sert yapısı nedeni ile zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilir. Sitemizde bulunan Afyon hurda krom ton fiyatlarını arzu edene ücretsiz ulaştırmaktayız.

Afyon Kurşun Hurdası Alımı

Kurşun metalinin hala kullanılan bir maden olduğu dünüşünülmektedir. Hurda kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare kurşun hurda alırız. Cevherleri olan kurşun metali mavimsi gümüş renktedir. Kurşun hurda alımı sayfamıza bir göz atmalısınız. Afyon kurşun hurdası alımı için en iyi fiyatları sunduğumuz ilçelerden biridir. Sitemizde paylaşılan Afyon hurda Cami kurşunu ton fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Afyon Hurda Sarı Alan Yerler

Pirinç hurdaya bazı yörelerde renginden dolayı sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Sayfamızda yer almakta olan Afyon sarı pirinç kilo fiyatını bip hattımızda paylaşmaktayız. Pirinç sarı hurdası alanlar içerikli yazıya göz gezdirebilirsiniz.

Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Gerçeği demek lazımsa sarı hurda adıyla hurda çeşidi bulunmamaktadır. Afyon’da sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Bu sebep ile Afyon sarı hurdası alan firmalar arasındayız.

Müşterilerde kırkambar sarı hurda, hurda sarı pirinç musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri bulunabilir. Halk Metal firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak hurda sarı pirinç radyatör, hurda sarı hurda fosfor, hurda bronz alım satımında piyasaya hakim konumdadır. Afyon hurdacı firma olarak piyasadaki her türde hurda ticareti yerinize geliyor.

Afyon Hurda Çinko Alan Hurdacı

Buradaki Afyon çatı söküm çinkosu ton fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Çinko hurdası ton fiyatı gönderimizi okumalısınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alıyoruz.  Afyon ve çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Afyon Hurda Bakır Alımı

Afyon bölgesinde bakır hurdası almaktayız. Bakır alan Afyon hurdacı numarasını kolayca arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Kırkambar bakır hurda,bakır boru hurda, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alan firmayız. antigron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurdası, bakırlı petek hurda, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, bakır profil hurdası için peşin ödeme yapıyoruz.

Hurda bakır konumuzda geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Bu sayfadaki Afyon yanık bakır hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Afyon bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Afyon bakır hurda fiyatları için arayın.

Afyon 2.El Eşya

Titizlikle kullandığınız 2el olarak değerlendirilebilecek temizlikte bulunan yemek takımlarını konumunuza gelerek almaktayız. Eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası gibi beyaz eşya hurdası için doğru fiyat teklifi sunulmaktadır. Daha detaylı bilgilere amacıyla çamaşır makinası hurdası alımı yapan firma konulu yazımızı okuyunuz Her türlü 2.el bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, anakart hurdası fiyatları sormak sebebiyle firmamıza ait cep telefon numaralarıyla irtibat kurarak merak ettiğiniz şeyleri sorabilirsiniz. Sahibinden büro ofis mobilyaları, patron koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masası alıp satıyoruz. Afyon bölgesinde kullanılmış, 2.el ev eşyaları satın alabilirsiniz.

Afyon Az Kullanılmış Jeneratör Satanlar

Hurda jeneratör alan Afyon hurdacıyız alım satımında iyi fiyatı sunmaktayız. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz. Endüstriyel yeniden farkı bulunamayan ikinci el jeneratör satıyoruz.

Anlık Afyon Hurda Fiyatları

Anlık bilgiye ulaşabilmek sebebiyle bizimle irtibat kurmanız zorunludur. Afyon hurdacı hurda alım esnasında kullanılan fiyatlar günlük değişiyor. Sayfamızdaki anlık hurda fiyatları metine bir göz atabilirsiniz Hatırlatmak isteriz ki belirli bir miktardan yüksek hurdaların alım satımında ton fiyatından fazla ton fiyatları uyguluyoruz.

Afyon Hurda Kağıt Alan Hurdacı

Avantajlı fiyata kağıt peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, karton bardak, gazete hurdası alıyoruz. İlçede beyaz kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, hurda kitap defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan titizlik sayesinde satıcıya daha fazla kazanma şansı yöneltiyoruz. Afyon karton hurda aldığımız alanlar arasında yer alıyor. Buradaki Afyon kağıt hurdası fiyat listesini arzu edenlere bedelsiz ulaştırıyoruz Afyon kağıt hurdası alan yerler içerisindeki iş yerimiz hizmetleri ile matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli satabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Afyon Hurdacı Firması

Sizlerin verdiği deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. Nerdeyse 11 yıldır hurdacılık yapan işletmeye sahibiz. 7/24 Afyon hurdacı olarak haftanın yedi günü hurda alım satımı yapmaktayız.

Afyon Araç Hurdası Alanlar

Ara sıra Afyon etrafında otomobil hurdası alıyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen hasarlı hurda araç, hurda vagon, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, çeki demiri hurdası, hurda motor için arayabilirsiniz. Elbette size hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Ancak hurda araç vergiden muafiyet alma işleri zaman aldığından bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

En Yakın Afyon Hurdacı Numarası

Afyon hurdacı bünyesindeki çalışanlarımızla adresinizden hurda alımına devam ediyoruz. Afyon en yakın hurdacı firma adı ile hurda tartımı yapmak nedeniyle yolladığınız konuma gelmekteyiz. Bu nedenle atık malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Afyon ilçesinde hizmet veriyoruz. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Afyon’un etrafında hurda malzeme almaktayız.

Afyon Hurda Cam Kırığı Alımı

Cam yarı saydam ya da tam saydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıdaki sıvı koruyan organik olmayan yumuşak olmayan bir malzemedir. Afyon’da cam hurda alan yerler içerisindeyiz. Çağımızda renkli ve şeffaf cam şişe, oto camları çeşitlerinde hurda camlar baya fazla geri dönüşüme gönderiliyor.

Afyon Hurdacılar Sitesi

Daha çok yaşanabilir bir şehir yaratmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Hurda alımında ayrım yapmıyoruz. Afyon hurdacılar sitesi içindeki tesisimiz yardımıyla hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz.

Afyon Fabrika Sökümü

Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir iş sayılmaz. Afyon fabrika söküm işi tecrübeye sahibiz. İşe başlamadan yıkımı yapılacak üretim yerinin incelikle dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde ekipman ve projenin ayarlanması gerekmektedir.

Profesyonel biçimde tesislerin söküm işini yapıyoruz. Daha önce yüzlerce fabrika bozumu ihaleleri güvenle gerçekleştirdik. Böylece hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içerisinde başarılı olduk.

Afyon Klima Hurdası Alan Yerler

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Afyon merkezde hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle iletişime geçin. Bozuk kombi hurdası alan yerler arasındayız. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. İkinci el klima Afyon’da oldukça fazla satılan hurda eşyalar arasındadır.

Afyon Moloz ve Hurda Nakliyesi

Molozlar Afyon Belediyesi’nce önceden belirlenen alana taşınıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmeye bağlı olarak molozun nakliyesi itinayla ekiplerimizle yapılıyor. Afyon hurdacı tarafından satın alınacak her nevi hurdaların tesisimize nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Afyon Akü Hurdası Alımı

Yoğun kullanımla şarj olmaz aküye akü hurdası deniliyor. Otomotiv sektöründe enerji ihtiyaçlarını karşılamak sebebi ile bulunur. Hurda aküler içerdiği kurşunlu suyu nedeni ile hurdacı firmalar için kıymetlidir. Akümülatör diğer ismiyle batarya şarj edilebilir piller gibi enerji depolanan enerji deposudur. Hurda akü alan hurdacı firmalar gönderisini gezmek iyi gelir. Dolayısıyla Afyon hurdacı gibi işletme içinde geri dönüşüm dökümhanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapan tesisler arasındadır.

Afyon Nikel Hurda Alımı

Özellikle %95 – %99 hurda nikel şablon, hurda turbo nikel, anot hurda nikel alım satımında hurda nikel piyasasından fazla kilo fiyatı sunuyoruz. Nikel hurda kükürt ile arsenik içermektedir. Dolayısı ile hurda nikel toplanırken elden geldiğince dikkatli çalışmalıyız. Afyon nikel hurda alıyoruz.

Afyon Kullanılmış Restaurant Aletleri Alanlar

Temiz çelik tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurtuma tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Profesyonel restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılacak olan aletleri alıyoruz. Temiz çelik tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak yıkama makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurtuma tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Ardiyelerimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, krom paslanmaz evye, dilendirici küveti, krom davlumbaz, yemek dilendiricileri, lokanta tipi yemek ocağı ve benzeri lokanta tipi mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz amacı ile sizleri depomuza davet ediyoruz.

Afyon Hurda Kumaş Firesi Alımı

Spot hurda poplin kumaş, hurda atlet kumaşı, hurda parça kumaş, spot kumaş, parça mayo kumaşı, hurda nevresimlik kumaş, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş alımında peşin ödeme yapıyoruz. Buradaki Afyon kumaş hurdası ton fiyatını kayıt olanlara saat başı yollanmaktadır.

Afyon kilo ile kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. Afyon’un tüm ilçelerinde hurda parça kumaş alıyoruz.

Afyon bölgesinde gömlek kumaşı hurdası, hurda süprem, hurda abiyelik kumaşı, hurda viskon kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, hurda tişört kumaşı, döşeme kumaşı alımları için yerinize gelmekteyiz. Parti malı gabardin kumaş, örme kumaş, parça pantolon kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, hurda eteklik kumaş, ceketlik kumaş alımı için bizi çok geçmeden arayınız.

Afyon Bina Yıkımı

Çıkacak hurda malzemeler bina yıkımı yapıyoruz. Üst yazıda anlattığımız fabrika söküm işinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Afyon kentsel dönüşüm içerisinde yıkılması gereken dükkanların yenilenerek imar edilmesi sebebiyle yıkımını sağlıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, sökülmüş çelik kapılar, sökülmüş laminant parkeler vebenzeri her cins hurda malzemeleri alıyoruz. Yıkım sırasında lüzum görülen güvenlik önlemleri

Afyon İkinci El Raf Fiyatları

Bu sayfadaki Afyon hurda raf fiyat listesini dileyenlere güncel olarak yollanmaktadır. Raf hurda alımı gönderisini okuyunuz. Hurda raf Afyon almak amacı ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla yenilen butikler tarafından satılan çelik raf hurdası, market rafları, ürün teşhir reyonları, demir raflar, teşhir rafları içlerinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda 2.el hurda raf satıyoruz. Hurda depolama rafları işleri yapmaktayız.

Afyon Plastik Hurda Alan Hurdacılar

Afyon plastik hurdası alan firmalar arasında lider konumdaki hurdacı firmasıyız. Burada yayınlanan Afyon naylon hurdası kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere verilen isimdir. Afyonkarahisar ve Afyon ilçesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır. Güncel fiyatlarla mavi kapak, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe, kırkambar plastik almaktayız.

Afyon İkinci El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde yük asansörleri, harç mikseri, alçı sıva mikseri, boya tabancası 2.el seyyar iskele, hurda 2.el plywood satılıktır. Dolayısı ile işi bırakan şirketlerden aldığımız Yıkılan lokanta vs binalardan sökülen kullanılabilir durumda 2.el pencere, çelik kapı, mutfak dolapları alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp