Burdur Hurdacı

Ağlasun Hurdacı Telefon Numarası

Güzel ülkemizin bütün illerinden, her nevi hurda alımı yapıyoruz. Ağlasun merkezinin çevresinde hurda satmak için gece gündüz firmamıza irtibata geçmeniz yeterli olacaktır. Çok miktarda bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum hurdası ticaretinde piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. Burdur hurdacısı firmalar arasındayız. Anlık Burdur Ağlasun hurda fiyatlarıyla hurda ticareti yapmaktayız. Daha önce görmediğiniz hizmetler sunmaktayız. Tüm hizmet alanlarımızı bu gönderimizden erişebilirsiniz. Halk Metal olarak hurda alım satımı için adresinize hizmet getiriyoruz. Burdur Ağlasun hurdacı firmasıyız.

Burdur Ağlasun Hurdacısı

Ağlasun bölgesinde faaliyet yürütüyoruz. Atıkları işlemden geçirerek tüm vatandaşlarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Sizlerde her tür alüminyum hurdası satmak sebebiyle iş yerimizi çaldırabilirsiniz. Ağlasun hurdacı firması olarak Burdur genelinde hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdaki atık malzemenizin yüklenmesi için yerinize en yakın hurda alım araçlarımızı yönlendirmeyi sürdürmekteyiz. Ağlasun hurdacı firma mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Ağlasun içerisinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Burdur ilinin büyüyen ilçesi Ağlasun daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Burdur Ağlasun ilçesinde değil, her bölgede hizmet veriyoruz.

Ağlasun Hurdacı Telefonu

Burdur Ağlasun hurda malzeme alımı hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz ilçeler içinde yer almaktadır. Burdur Ağlasun hurdacı telefonu iletişim sayfasının içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz konumda yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayıp yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Bu sebep ile hurda satmak amacı ile firmamızı aramanız yeterlidir.

Ağlasun Hurda Alan Firma

Tonajlı kablo hurda ve bakır, alüminyum hurdası, sarı hurda, çinko, demir, hurda kurşun alımlarında piyasadan daha fazla fiyat teklifleri sunuyoruz. Ağlasun hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimizle ön plana çıkıyoruz. Ağlasun kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler içerisindedir. Zarar etmemek için hurdanızı hiç zaman geçirmeden satın. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğrar. Böylece metalin kıymetinin inmesine neden olur. Ağlasun geri dönüşüm firması Halk Metal hurdacılık her nevi hurda alım satım hizmeti veriyor. Hurda kurşun alımı için yerinize gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Hurda zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurda alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Ağlasun Hurda Krom Alımı

Çok sert yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 alımı yapıyoruz.

Krom, nikelle karıştırıldığında paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Ağlasun hurda krom ton fiyatını whatsapp hattımızda paylaşmaktayız. Paslanmaz krom hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan yerler linkine tıklayabilirsiniz.

Ağlasun Kablo Hurdası Alan Hurdacı

Ağlasun hurdacı firma olarak her çeşit hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablo hurdası, antigron hurda kablo alım satımı yapmaktayız. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Ağlasun hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Ayrıca hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar iletken olarak elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Bununla birlikte tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdası, enya kablo hurdaları alım satımında piyasanın üstünde fiyatı öneriyoruz. Kullanılış yerlerine göre yer altı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, hava kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir.

Hurda kablolar içindeki telin madeni sebebiyle kablo hurdası alımı yapanlar için çok kıymetlidir. Hurda telefon kabloları, karışık hurda kablo, fare yemez kablolar satacak olanlar hemen arayın. Yerinden hurda enya kablolar, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo içerikli metni ziyaret edin.

Ağlasun genelinde %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alıyoruz. Ağlasun ilçesinde hurda kablo almaktayız. Aynı zamanda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. İçinde bulunan tellerin türüne göre ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızda yayımlanan Ağlasun fare yemez kablo ton fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Tonajlı hurda kablo ticaretinde hurda kablo piyasasından pahalı fiyat listesi veriyoruz. Çünkü Halk Metal firmamız ile sadece hurda ticaretiyle uğraşmıyoruz. Müşterilerde hızlıca ele geçen Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar,%50 bakırlı hurda kablo alışverişinde peşin ödeme yapıyoruz.

Ağlasun Kurşun Hurdası Alan Firmalar

Kurşun levha, Cami kurşun hurdası, Hurda kurşun oluk, Minare kurşunu hurda fiyat listesi talep etmek sebebi ile sitemizdeki mobil hatlarımızı tuşlayarak ulaşabilirsiniz. Burdur Ağlasun hurda kurşun alım satımı hizmeti sunduğumuz ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Burdur Ağlasun kurşun hurda fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Cevher şeklindeki kurşun maviye yakın gümüş rengiyle göze çarpıyor. Hurda kurşun alanlar bölümümüzü okumalısınız. Kurşun metali kullanılan en eski madendir.

Ağlasun Alüminyum Hurda Alanlar

Sayfamızda paylaşılan Ağlasun alüminyum fiyat listesini grubumuza üye olanlara saat başı yollanmaktadır. Bloğumuzda önceden yazılan alüminyum hurdası alanlar yazıya bir göz atın. Hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası ticareti yapıyoruz.

Her çeşit hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası almaktayız. Her tür hurda alüminyum alınır. Burdur Ağlasun alüminyum hurda alan hurdacılar içerisindeyiz. İş yerimize verdiğiniz önem sebebiyle saygılar sunarız.

Ağlasun ilçesinin tamamında alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel alımı yaparken hurda tartımını profesyonelce gerçekleştiriyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum petek,hurda alüminyum radyatör, alüminyum kutu gerçekleştiriyoruz. Hurdalarını bize satanların desteğiyle her geçen gün kurumsallaşıyoruz. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurda alabilmek için aramanızı diliyoruz.

Ağlasun Hurda Bakır Alanlar

Ağlasun bölgesinde bakır hurdası almaktayız. Buradaki Burdur Ağlasun hurda bakır ton fiyatları bugün güncellenmiştir. Burdur Ağlasun hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, antigron kırma granür bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, Bakır talaş hurda, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alıyoruz.

Bakır alan hurdacılar bölümünde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır alan Ağlasun hurdacı telefonunu zorlanmadan arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurda, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alımı yapıyoruz. Ağlasun bakır hurdası kilo fiyatı için arayın.

Ağlasun Hurda Demir Alan Hurdacı Firmalar

Ağlasun ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Demir, dünyada en fazla satılan madenler içerisinde yer alır. Buradaki Ağlasun demir hurda kilo fiyatını abonelerimiz ile saat başı paylaşıyoruz. Hatırlatmak isteriz her türde demir merdiven korkuluğu, pencere demiri, demir ev kapısı alıyoruz. Hurdacı firmamız Ağlasun bölgesinde hurda demir alımı yapmaya devam ediyor.

Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatları edinmek amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı bölümümüzü gezmek iyi gelir. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları paylaşımını okuyunuz.

Ağlasun Çinko Hurda Alan En Yakın Firmalar

Ağlasun ilçesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Sayfamızda bulunan Ağlasun hurda nikel fiyat listesini grubumuzdakilerle saat başı paylaşıyoruz. Çinko hurda alım satımı makalemizi okumak konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlar. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alımı için arayın.

Ağlasun Sarı Hurdası Alanlar

Bununla beraber sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, sarı hurda musluk, su saati çeşitleri bulunabilir. İtiraf etmek lazım ise sarı hurda ismiyle anılan hurda türü yoktur. Burdur Ağlasun hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Ağlasun ilçenin tümünde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Hurdacı firmamız bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor hurda, hurda bronz alımı yapıyor. Sizinde öğrendiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk gibi sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır.

Bu nedenle Ağlasun sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veren firmayız. Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurdası denilmektedir. Sayfamızdaki Ağlasun hurda sarı pirinç kilo fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Daha kesin bilgi için hurda sarı içeriği okuyabilirsiniz.

Ağlasun Sac Hurda Alanlar

Ağlasun etrafında sac levha hurdası, sac varil hurda, hurda galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, fiyatları talep etmek amacı ile. Veranda çatısı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Şu anda tek deliği bulunmayan 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Sac hurda alım satımı yapanlar içerisindeyiz.

Ağlasun Güncel Hurda Fiyatları

Şundan yarar görüyoruz tonajlı hurdaların alımında piyasa fiyatlarından özel fiyatlar tavsiye ediyoruz. Kesin hurda fiyatına erişmek amacıyla iletişim kurabilirsiniz. Güncel hurda fiyatları hakkında yazılmış içeriğe bir göz atın Ağlasun hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatları piyasada hızlıca güncellenmektedir.

Ağlasun Hurdacılar Sitesi

Çocuklarımıza güzel bir Burdur ve daha çok yaşanılır Ağlasun oluşturmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Sırf bu tür atıkları alıyor değiliz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Ağlasun hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurdacı iş yerimizin aracılığı ile atıl hurda eşya alımı ve satımı hizmetleri veriyoruz.

Ağlasun Hurda Cam Kırığı Alanlar

Ağlasun genelinde hurda cam alanlar arasındayız. Cam saydam yada yarısaydam genelde sert ve kırılgan yapıya sahibi sıvı maddeyi tutan inorganik amorf sert maddelerdir. Son zamanlarda renkli ve şeffaf kırılmış oto camları, içecek şişesi türde cam hurdaları bulunmaktadır.

Ağlasun Akü Hurdası Alım Satımı

Akü diğer ismiyle batarya bir çeşit enerji depolanan cihazdır. Akü hurda alan yerler bölümümüzü ziyaret ederseniz harika olacaktır. Dolayısı ile bizim ve benzeri kendisine ait geri dönüşüm kazanları bulunanlar sulu ve kuru akü alan yerler içerisindedir. Hurda akü içinde bulunan kurşun içeren sıvılar sebebi ile geri dönüşüm firmaları için kıymetlidir. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı kullanılıyor. Zamanla şarj olmaz akülere hurda akü deniliyor.

Ağlasun İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan iş yeri vs binalardan ayırılan hala kullanılabilir 2. el pimapen pencereler, mutfak dolabı, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Bazı projelerde yük asansörleri, boya makinesi, harç pompası, alçı sıva mikseri 2.el portatif, hurda plywood mevcuttur. Bunun ile birlikte batmış şirketlerden almış olduğumuz

Ağlasun Bina Yıkımı

Yıkım esnasında gerekli tüm önlemler Aynen fabrika sökümlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Ağlasun kentsel dönüşüme girsin girmesin yenilenecek iş yerlerinin en baştan inşaatının yapılması nedeniyle yıkım işlerini sağlıyoruz. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vs. her türden hurda malzemeyi alıyoruz. Ortaya çıkacak hurda malzemeler karşılığında ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz.

Ağlasun Hurda Plastik Alımı

Burdur il Ağlasun ilçesinin tamamından abs plastik, jelatin hurda, polipropilen moblen, polistren alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. En iyi fiyata mavi kapak hurdası, pimapen hurda, beyaz naylon hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik alımı ile ilgileniyoruz.

Ağlasun hurda plastik alımı yapanlar içinde bulunan firmayız. Bu sayfadaki Ağlasun naylon hurdası fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere denir.

Ağlasun 2. El Jeneratör Satanlar

Sanayi tipi titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör satılır. 2.el jeneratör satanlar arasındayız. Jeneratör hurdası alan şirketler içerisindeyiz.

7/24 Hizmet Veren Ağlasun Hurdacı

Sektörde harcadığımız yılların kazandırdığı profesyonellikle çağın teknolojisine ayak uydurarak hizmetimize devam ediyoruz. 7/24 hurda alan Ağlasun hurdacı firması depomuz sayesinde yirmi dört saat çalışıyoruz. Nerdeyse 15 yıldır geri dönüşüm yapan şirketiz.

Ağlasun Kağıt Hurdası Alan Firmalar

Bölgede değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan özenle satıcıya daha yüksek kazanma şansı veriyoruz. Ağlasun kağıt hurda aldığımız yerler arasındadır. Sayfamızda bulunan Ağlasun karton hurdası fiyatları güncelliğini koruyor Daha fazla fiyata kağıt bardak, kuşe kağıt, gazete hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası alanlar arasındayız. Ağlasun Burdur kağıt hurdası alıp satanlar arasındaki Halk Metal hizmetleri ile matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli satabilirsiniz.

Ağlasun Hurda Raf Alanlar

Hurda depolama rafları alıyoruz. Sitemizdeki Burdur Ağlasun ikinci el market rafı ton fiyatını talep edenlere günlük ulaştırılmaktadır. Raf hurda fiyatları yazısını ziyaret edebilirsiniz. Raf hurdası Ağlasun alım satımı nedeniyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Genellikle yenilen kuruyemişçiler tarafından satışa çıkarılan çelik raflar, ürün reyonları, demir raf hurdaları, hurda market rafı, teşhir rafları arasından bizim seçtiğimiz yeniden farkı olmayan ikinci el market rafı satışı yaıpyoruz.

Ağlasun Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Ağlasun fabrika sökümü deneyime sahibiz. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz.

Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında lider olduk. Sektörde çok sayıda fabrika söküm ihalesini yerine getirdik. Başlamadan önce yıkılacak taşınmazın detaylıca incelenerek gerekli projenin ayarlanması doğru bir çalışma olur. Hurdacıların anlattığı biçimde kolay bir iş sayılmaz.

Ağlasun Hurda Klima Alanlar

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Ağlasun ilçesinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Ağlasun çevresinde çok alımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alan firmalar arasındayız.

Ağlasun 2.el Restaurant Malzemeleri Alanlar

Temiz durumda otel tipi bulaşık makinası, mermer tezgah, tezgah altı dolaplar, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, buz makinesi alımı yapıyoruz. İşlerimizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, endüstriyel 3 gözlü ocak, sanayi tipi aspiratör, küvet, krom paslanmaz evye, krom davlumbaz, paslanmaz krom salata ve meze reyonları vs endüstriyel mutfak malzemesini görebilmeniz için almak isteyenleri ardiyelerimize davet ediyoruz. İkinci el çelik tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurtuma tezgahı satanlar firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir. Endüstriyel tipte 2.el cafe, lokanta mutfağında kullanılacak olan aletleri alıyoruz.

Ağlasun Hurda Kumaş Alanlar

Burdur Ağlasun bölgesinde hurda kumaş firesi almaktayız. Tonajlı iç çamaşırı kumaşı, hurda penye, hurda dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, parça mayo kumaşı, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurda için peşin parayla ödeme yapılır. Ağlasun ilçesinde hurda viskon, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik kumaşı, döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası, hurda süprem alımları için adresinize gelecek ekibi oluşturduk. Tonajlı pantolonluk kumaş hurdası, hurda gabardin, örme kumaş, kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş alımı için telefon numaramızı hemen arayabilirsiniz. Sitemizdeki Burdur Ağlasun kumaş hurdası fiyatları güncelliğini korumaktadır. Burdur Ağlasun kilosu ile hurda kumaş alanlar arasındayız.

Ağlasun Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Ağlasun Belediyesi tarafından planlanan yerlere boşaltılır. Bina yıkımı sonrasında müşteriyle sözleşmeye göre yıkım molozlarının taşınması titizlik ile yapılır.

En Yakın Ağlasun Hurdacı

Halk Metal hurdacı sitesi olarak Ağlasun genelinde hurda malzeme alıyoruz. Ağlasun hurdacısı firmamız ile yerinizden hurda malzeme alımına devam ediyoruz. Böylece sizlere en yakın hurdacı Ağlasun bölgesinde hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Ağlasun en yakın hurdacı firması servisi ile her cins hurda malzeme nakliyesi yapmak amaçlı bulunduğunuz yere araçlarımızı yolluyoruz.

Ağlasun Hurda Beyaz Eşya

Az kullanılmış büro mobilyaları, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, sekreter masaları temin edilir. Kısa bir süre 2.el piyasasında alıcı bulabilecek temizliğe sahip kanepe, koltuklarınızı belirttiğiniz yere gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası gibi hurda beyaz eşya almaktayız. Daha detaylı bilgilere amacıyla bulaşık makinası hurdası fiyatı konusunda bilgi paylaşılan yazıya ulaşın Her çeşit 2. El buzdolapları, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli ev aletleri, 2.el ekran kartı, anakart almak nedeni ile firmamıza ait cep telefon numaralarıyla irtibata geçerek ihtiyacınız olan ürünün elimizde mevcut bulunup bulunmadığını sorabilirsiniz. Uygun fiyatlara sıfır gibi ve 2.el ev dekorasyon ürünleri satın alabilirsiniz.

Ağlasun Araba Hurdası Alan Hurdacı

Pek tabi sizlere hurda otomobil alımı hakkında yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Fakat hurda otomobil evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak çekme belgeli otomobil hurdası, hurda vagon, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, çeki demiri
, hurda motor alımı yapıyoruz. Zaman zaman Ağlasun bölgesinde hurda araç alıyoruz.

Ağlasun Nikel Hurdası Alanlar

Bu nedenle nikel hurdalar alınıp, satılırken gayet özenli çalışmalıyız. Nikel hurdası kükürt ve arsenik içermektedir. Burdur Ağlasun bölgesinde %99 şablon nikel ile %95 nikel şablon, hurda turbo nikel, anot hurda nikel alıyoruz. Burdur ile Ağlasun hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp