Şanlıurfa Hurdacı

Akçakale Hurdacı Hurda Alımı

Türkiyemiz’in her ilçesinde, her nevi hurda malzeme alıyoruz. Akçakale hurdacı firmasıyız. Tam zamanlı Akçakale hurda piyasa fiyat listesiyle hizmetimizi sürdürüyoruz. Kimsenin yapmadığı profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Verdiğimiz bütün hizmetlerimize buradan erişebilirsiniz.

Halk Metal firmamızla hizmet vermeteyiz. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Şanlıurfa hurdacı olarak Akçakale bölgesinde hizmet ediyoruz. Akçakale ilçesi çevresinde hurdalarınızın görüntülerini iletmek amacıyla gece gündüz genel merkezimize ulaşabilirsiniz.

Şanlıurfa Akçakale Hurdacı Firmalar

Akçakale hurdacı firması olarak Şanlıurfa bölgesinde her çeşit hurda alım satımı yapmaktayız. Her tonajdakimiktardaki hurda malzemeleriniz için müsait hurda alım araçlarımızı gönderiyoruz Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi hurda satışı sebebiyle numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Akçakale mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak insanlarımızın geleceğine fayda sağlamaktayız. Akçakale hurdacı firma mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Şanlıurfa Akçakale ilçesinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Şanlıurfa merkezinin hızla gelişen ilçesi Akçakale 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Şanlıurfa Akçakale ilçe merkezinde değil, her yerde hizmet vermekteyiz.

Akçakale Hurdacı Numarası

Şanlıurfa Akçakale hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz yerler arasındadır. Şanlıurfa Akçakale hurdacı telefonu sayfamızın altında bir tıklamayla çevirebileceğiniz konumda yer alıyor. Zaman kaybetmeden arayarak en yüksek hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz. Bu sebeple hurda atık fiyatları sormak amacı ile sitedeki telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Akçakale Sarı Pirinç Hurdası Alanlar

Akçakale hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda ticareti için adresinize geliyor. Akçakale ilçesinin her yerinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Bu yüzden Akçakale sarı pirinç hurdası alımı alan hurdacıyız. Pirinç metali halk arasında sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Ayrıca kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati cinsleri vardır.

Sizlerinde bildiği üzere sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu gibi hurda sarı türleri bulunmaktadır. Sitemizdeki Şanlıurfa Akçakale sarı pirinç hurdası kg fiyatını talep edenlere güncel olarak yolluyoruz. Sitemizde bulunan hurda sarı pirinç metne bir göz gezdirebilirsiniz. Halk Metal hurdacılık bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra sarı radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurdası, hurda sarı bronz alımında anlık fiyat listesini uyguluyor. Gerçekte sarı hurda diye bir hurda varolmamıştır.

Akçakale Hurda Krom Alımı

Hurda nikelle işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. Sayfamızdaki Akçakale krom hurdası ton fiyatını whatsapp grubumuza üye olanlar ile saat başı paylaşıyoruz. Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alımı yazımıza mutlaka göz atın.

201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alım satımı yapıyoruz. Oldukça sert yapısı sebebiyle zırhlı araba dahil çoğu yerde krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Akçakale Hurda Alan Firma

Hurda krom alımı için yerinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Zamak hurda, hurda makine artığı, hurda kalay, hurda çelik almaktayız. Müşterilerimizle birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Akçakale adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Hurdalarınızı şimdi elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurda su iletemas ederse korozyona uğramaktadır. Böylelikle metalin piyasa değeri düşebilir.

Tonajlı kablo ve hurda bakır, alüminyum hurda, sarı hurda, hurda çinko, inşaat demiri, hurda kurşun aldığımızda fiyatlar uyguluyoruz. Akçakale hurda alan yerler arasında kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öne çıkıyoruz. Şanlıurfa Akçakale ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal hurdacılık her çeşit hurda atık alım satım hizmeti veriyor.

Akçakale Sac Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Ardiye tavanı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Hali hazırda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurda vardır. Akçakale Şanlıurfa ilçesinde sac levha hurdası, sac hurda varil, hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, işletmemizi tercih edebilirsiniz. Sac hurdası alım satımı yapanlar içerisindeyiz.

Akçakale Hurda Bakır Alımı

Akçakale içinde hurda bakır almaktayız. Hurda bakır alan Akçakale hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Bu sayfadaki Akçakale hurda bakır kg fiyatını her gün yollamaktayız. Şanlıurfa Akçakale bakır hurda alan yerler içindeyiz. TTR hurda bakır kırması, Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır hurda alanlar makalemizde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Kırkambar hurda bakır,hurda bakır boru, hurda yanık bakır, hurda bakır bobin alımı yapıyoruz. Akçakale bakır hurdası fiyatları için arayın.

Akçakale Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

İş yerimize gösterdiğiniz özen sebebi ile sonsuz teşekkürler. Adresten alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş alımı yapmak için telefonlaronızı beklemekteyiz.

Her nevi alüminyum hurda alınır. Alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum jant, alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Şanlıurfa Akçakale alüminyum hurda alan yerler arasındayız. Burada yayınlanan Akçakale hurda alüminyum fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Sayfamızdakialüminyum hurda alanlar konuya göz atın.

Bize hurda satanların yardımıyla her geçen gün deneyim kazanıyoruz. Akçakale ilçesinde alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımında tartımları güvenilir bir biçimde yapıyoruz. Bununla birlikte alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası almaktayız. Her nevi alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan firmayız.

Akçakale Kurşun Hurda Alanlar

Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurda, Cami minaresi kurşun hurdası
, Cami sökümü kurşun hurdası için yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Akçakale hurda kurşun almak için adresinize geldiğimiz bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Akçakale hurda Cami kurşunu kg fiyatını dileyene saat başı gönderilmektedir. Kurşun hala kullanılan madenlerdendir. Cevher şeklindeki kurşun metali maviye yakın gümüş rengiyle göze çarpıyor. Hurda kurşun fiyatları yazısını harika olur.

Akçakale Kablo Hurdası Alımı

Daha geniş sitemizdeki kablo alan hurdacılar metini okuyun. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde değerinden fazla fiyat teklifi veriyoruz. Yerinden hurda antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

Bunlarla birlikte tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablolar, enya kablo hurdaları alım satımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatları vermekteyiz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdaları, karışık hurda kablo satmayı isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Kullanıldığı alanlara göre yer altı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar şeklinde çeşitlendirilir. Akçakale ilçesinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar alım satımında uzmanız.

Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Akçakale hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Kablo hurdası içindeki bakır tel sebebiyle hurdacılık yapanlar için çok önemlidir. Kablolar iletkenliği sebebiyle makinelerde kullanılmaktadır. Ayrıyeten hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo alımı amacı ile telefon edebilirsiniz. Çünkü Halk Metal şirketimizle sadece hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz.

Şanlıurfa Akçakale bölgesinde hızlıca ticareti yapılan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası alırken hemen nakit ödeme yapıyoruz. İçerisindeki telin madenine bağlı olarak ve dış yüzeydeki malzemenin isim alır. Bu sayfadaki Akçakale fare yemez kablo fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz. Şanlıurfa Akçakale ilçesinin tümünde kablo hurdası almaktayız. Akçakale hurdacı firma olarak her çeşit hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası, hurda elektrik kablosu alımı yapıyoruz.

Akçakale Çinko Hurda Alım Satımı

Akçakale, Şanlıurfa bölgesinin her yerinde hurda çinko alımı yapıyoruz. Sayfamızda yayımlanan Akçakale çinko hurdası kg fiyatını isteyene ücretsiz gönderilmektedir. Hurda çinko alım satımı makalesine göz atmak istersiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda fiyat listesi talep etmek için arayabilirsiniz.

Akçakale Hurda Demir Alanlar

Anlık hurda demir fiyatları için hemen arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatları gönderimize bakmak isteyebilirsiniz. Akçakale ilçesinin tüm mahallerinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Bildiğiniz gibi her tür demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu için nakit ücret ödemesi yapmaktayız. Demir hurdası, yeryüzünde çokça kullanılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Akçakale demir hurdası fiyatları her dakika güncelleniyor.

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacılar hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayınız. Hurdacı firmamız Akçakale bölgesinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor.

Akçakale Nikel Hurda Alım Satımı

Dolayısı ile nikel hurdaları toplanırken mümkün olduğunca dikkatle çalışılmalıdır. Akçakale nikel hurdası alıyoruz. Şanlıurfa Akçakale çevresinde anot nikel, %95 , %99 şablon nikel hurdası, nikel turbo hurda alıyoruz. Nikel hurdaları kükürt ve arsenik içermektedir.

Akçakale Cam Hurdası Alan Hurdacılar

Cam tam yada yarısaydam genelde sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvıları muhafaza eden amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan malzemenin adıdır. Son zamanlarda renkli ve şeffaf soda şişesi, kırık araba camı biçiminde cam hurdası bulunabilmekte. Akçakale etrafında hurda cam alan yerler içerisindeyiz.

Akçakale 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılmış ardiye vs binalardan satın alınan kullanılabilir durumda ikinci el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolabı satıyoruz. Dolayısı ile iflas eden depolardan satın almış olduğumuz Büyük projelerde inşaat vinci, alçı sıva mikseri, boya makinesi, harç mikseri 2.el inşaat iskelesi, hurda plywood alımı yapıyoruz.

Akçakale Fabrika Sökümü

Fabrika sökülürken öncelikle yıkılması arzu edilen iş yerinin incelikle gezilerek ihtiyaçlar dahilinde aletlerin ayarlanması daha doğru bir çalışma olur. Yıllardır onlarca fabrika sökümü ihalesini güvenle tamamladık.

Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde meşhur olduk. Genellikle anlatıldığı gibi kolay sayılmaz. Güvenli şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Akçakale fabrika sökümü işi yapıyoruz.

Akçakale Klima Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Akçakale bölgesinde klima hurdası satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Klima hurdası Akçakale bölgesinde çok satılan elektronik eşya hurdaları içinde yer alır. Bozuk kombi hurdası alan hurdacılar arasındayız.

Akçakale Moloz Nakliyesi

Molozlar Akçakale Belediyesi’nce belirlenen yere nakil ediliyor. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan sözleşmemize bağlı olarak bina molozlarının taşınması titizlik ile yapılmaktadır.

En Yakın Akçakale Hurdacı Firma

Akçakale hurdacı arasındaki ekiplerimiz ile adresinizden hurda malzeme alımı yapıyoruz. Akçakale en yakın hurdacı firma olarak hurda alırken yerinize uzman çalışanlarımızı yolluyoruz. Haliyle size en yakın hurda alan yerler Akçakale çevresinde hizmet veriyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Akçakale çevresinde hurda malzeme alıyoruz.

Anlık Akçakale Hurda Fiyatları

Akçakale hurdacı firmalar içinde hurdacılık işlerinde kullanılan ton fiyatı hurda piyasasında saatlik olarak güncelleniyor. Doğru hurda fiyatına ulaşmak amacı ile iletişime geçebilirsiniz. Şunu söylemekte yarar görüyoruz yüksek miktarda hurdaların alımında borsadan yüksek ton fiyatları sunuyoruz.

Akçakale Jeneratör Hurdası Alımı

İkinci el jeneratör satan yerler arasında en yakın işletmeyiz. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz alım satımında en yüksek fiyatları veriyoruz. Sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör alınır, satılır.

Akçakale Plastik Hurdası Alım Satımı

Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Şanlıurfa il Akçakale bölgesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen hurda, jelatin hurda, polistren kristal hurdası alımı yapıyoruz. Akçakale plastik hurdası alan firmalar içerisinde olan Akçakale hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Akçakale hurda naylon fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız

Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. En yüksek fiyatla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda, hurda mavi kapak, market poşeti, pimapen hurda, hurda beyaz naylon alımı yapıyoruz.

7/24 Açık Akçakale Hurdacı

7/24 açık Akçakale hurdacı firması olarak zaman farketmeden atık hurda alıyoruz. Nerdeyse 29 senedir geri dönüşüm yapmaktayız. Bu sürenin kazandırdığı kurumsallaşmalar sayesinde alet parkurumuzu geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Akçakale Hurda Akü Alanlar

Hurda akü içerdiği kurşun bulunduran sıvı sebebiyle kıymetlidir. Aküler diğer adıyla batarya şarj edilebilir piller benzeri enerji depolanan cihazdır. Zamanla şarj tutmaz aküye akü hurdası deniliyor. Akü hurda alan yerler paylaşımına göz gezdirmeniz pişman olmayacaksınız. Bu sebep ile iş yerimiz gibi işletme bünyesinde geri dönüştürme tesisi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapabilir. Elektrikli otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı kullanılabiliyor.

Akçakale 2. El Restoran Malzemeleri Alım Satımı

2.el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makinesi, tabak ısıtma tezgahı, bakır tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü üç kapaklı dolap satanlar bizimle irtibat kurabilirsiniz. Titizlik ile kullanılan bulaşık makinaları, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü 3 kapaklı dolap, pizza bekletme dolabı, buz makineleri alıyoruz. Elimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, endüstriyel aspiratör, davlumbaz, krom paslanmaz evye, dilendirici küveti, salata ve meze dolapları, restoran tipi set üstü ocak vb kafe restoran tipi otel ve mutfak ekipmanını görebilmeniz için almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz. Profesyonel reataurant mutfağı malzemeleri almaktayız.

Akçakale Hurda Kumaş Alım Satımı

Şanlıurfa Akçakale çevresinde kumaş fire hurdası alıyoruz. Akçakale etrafında süprem kumaş, şifon kumaş, viskon kumaş hurdası, jesica kumaş, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alım satımlarında yerinize gelmekteyiz. Spota düşmüş poplin kumaş kırpıntısı, hurda atlet kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, hurda spot kumaş, parça mayo kumaşı, parça nevresim hurdası, hurda penye kumaş, dokuma kumaş alıp satıyoruz.

Spota düşmüş hurda gabardin kumaşı, hurda örme, pantolon kumaşı, kot kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda ceketlik satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı hemen arayınız. Şanlıurfa Akçakale kilo ile kumaş hurdası alan firmalar arasındayız. Sayfamızdaki Akçakale hurda kumaş ton fiyatlarını whatsapp grubumuzda paylaşmaktayız.

Akçakale Hurdacılar Sitesi

Akçakale hurdacılar sitesindeki dükkanımızın vasıtası ile geri dönüşüm yapıyoruz. Sırf bu türden hurdalarınızın ticaretini yapmıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Her haliyle yaşanılır bir Akçakale oluşturmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz.

Akçakale Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yenilenmesi gereken dükkanların yenilenerek imar edilmesi nedeniyle yıkılmasını yapıyoruz. Bina yıkımı yapılırken gerekli iş güvenliği önlemleri Tıpkı fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi bina yıkımı yapıyoruz. Yıkım bitiminde çıkma parkeler, hurda pencere ve kapılar, hurda pimapen vb. tüm hurdayı satın alıyoruz. Bina yıkımı hurdası bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Akçakale Karton Hurdası Alım Satımı

Bölgenin her yerinde kitap defter hurdası, renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken alışkanlık haline getirdiğimiz extra hassasiyet sayesinde satıcıya daha çok kazanma avantajı takdim ediyoruz. Akçakale hurda kağıt alanlar arasındaki firmamız Halk Metal verdiği hizmetlerle iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, koli hurdası satabilirsiniz.

Daha fazla fiyata hurda karton bardak, hurda gazete, kuşe kağıt hurda, bristol hurda, hurda kağıt peçete alanlar içindeyiz. Hurda kağıt alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Akçakale hurda kağıt, karton kg fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz

Akçakale Araç Hurdası Alan Yerler

Zaman zaman Akçakale bölgesinde hurda araba alım satımı yapıyoruz. Akçakale hurda alımında hizmet ediyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak ağır hasarlı hurda araba, vagon hurdası, çeki demiri hurdası patoz hurdası, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası
, hurda motor alımı yapıyoruz. Tabiki de size hurda araba hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Lakin otomobil hurdası trafikten çekme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

Akçakale İkinci El Hurda Raf

Demir raf hurdası alıyoruz. Özellikle resterasyon yapan elbisecilerden satın aldığımız hurda çelik raflar, demir raf hurdaları, ürün teşhir reyonları, mağaza raf hurdası, market rafı hurdası içinden seçtiğimiz sıfır gibi 2. el raf hurdası satıyoruz. Sitemizdeki Akçakale hurda çelik raf fiyatları daima güncelleniyor. Raf hurdası alımı sayfamızı gezmek hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Akçakale 2.el raf hurdası almak nedeni ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

Akçakale İkinci El Eşya

Az kullanıldığı belli olan 2el olarak alıcı bulabilecek bir biçimdeki yemek takımlarını konumunuza gelerek satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, eski busdolabı gibi hurda beyaz eşya için iyi fiyat teklifi veriyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacı ile hurda beyaz eşya alımı başlıklı makalemizi okuyunuz Çok az kullanılmış 2.el televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik el aletleri, set üstü ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak için bize ait mobil telefon numaraları ile irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. Sahibinden satılık öğrenci koltuğu, bilgisayar masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece alım satımlarında değerini peşin para ödemekteyiz. En ekonomik fiyatlarla yeni gibi ve 2.el koltuklar satıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp