Kırşehir Hurdacı

Akçakent Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Akçakent hurdacı firması olarak yerinize geliyoruz. Güncel Akçakent hurda fiyatları ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Daha önce görmediğiniz hizmetler sunuyoruz. Bütün hizmetlerimize okuduğunuz içerikten ulaşabilirsiniz. Ülkemizin irtibat kurduğunuz her ilçesinde, her türlü hurda satmak için aramanız yeterlidir. Halk Metal firmamız ile hurda malzeme alıyoruz. Kırşehir Akçakent etrafında hurda malzemenizin görüntülerini yollamak amacıyla çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. Çok miktarda alımlarda Akçakent fiyatlarından yüksek fiyat sunuyoruz. Kırşehir hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

Akçakent Hurdacıları

Akçakent hurdacı firma mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Kırşehir Akçakent etrafında benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Sizde her nevi hurda atık satmak sebebiyle çağrı merkezimizi aramalısınız. Kırşehir şehir merkezine bağlı naif ilçesi Akçakent gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Kırşehir Akçakent ilçesinde değil, her bölgede hurda alım hizmeti vermekteyiz. Akçakent hurdacı firması olarak Kırşehir genelinde hurda malzeme alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdanızın transferi için çevrenizdeki hurda nakliye mesai arkadaşlarımızı gönderiyoruz. Akçakent genelinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek tüm vatandaşlarımızın geleceğini kurtarıyoruz.

Akçakent Hurdacı Telefonu

Akçakent adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler içindedir. Hemen telefonumuzu arayarak en iyi hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Bu nedenle hurda satışı yapmak amacıyla telefonumuzu arayabilirsiniz. Akçakent hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde tek tıkla arayabileceğiniz yerdedir.

Akçakent Sarı Hurda Alımı

Hurda ticareti yapanların bildiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı pirinç çubuk isimlerinde hurda sarı türleri vardır. Bu sayfadaki Kırşehir Akçakent hurda sarı pirinç fiyatlarını whatsapp grubumuza katılarla paylaşıyoruz. Sarı pirinç hurda alanlar hakkındaki konuyu okuyun. Aslını söylemek gerekir ise sarı hurdası isminde bir hurda varolmamıştır. Akçakent ilçesinde hurda sarı ticareti yapıyoruz. Akçakent hurdacı firmamız her türlü hurda alımı yapmaya devam ediyor. Halk Metal şirketimiz bu hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı pirinç hurda bronz hurda araiş alımı yapıyor.

Benzer şekilde hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana cinsleri vardır. Pirinç hurdalar halk dilinde sarı renkli olduğu için sarı hurda ismi verilmiştir. Bu sebeple Akçakent hurda sarı alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Akçakent Krom Hurdası Alanlar

Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurda alımı konusunun linkine tıklamalısınız. Yapısı itibariyle oldukça sert olduğundan dolayı zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor. Hurda nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Akçakent krom hurdası ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz.

Akçakent Hurda Alan Yerler

Antimon zamak hurdası, makine artık hurdası, çelik hurdası, kalay hurdası alan Akçakent hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Yüksek tonajlı alüminyum hurdası ve hurda sarı, hurda bakır, demir hurda, kablo, hurda çinko, kurşun hurdası satanlara özel fiyatlar sunmaktayız. Akçakent hurda alan yerler arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma çıkıyoruz. Akçakent kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Zarar etmemek amacı ile topladığınız hurdaları şimdi satın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurda malzemenizin piyasasının inmesine sebep olur. Hurda atık alımı için kapınıza gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Akçakent geri dönüşüm firması Halk Metal her nevi kablo hurdası alıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedef edindik.

Akçakent Sac Hurda Alan Hurdacılar

Hurda sac alım satımı yapanlar içindeyiz. Akçakent etrafında hurda sac levha, sac varil, hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru hurda, işletmemizi tercih etmelisiniz. Firmamızda tek bir deliği olmayan 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Ek bina tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Akçakent Hurda Bakır Alan Hurdacı Firmalar

Akçakent bakır hurdası fiyatları için arayın. Sitemizdeki Akçakent hurda bakır fiyatlarını kayıt olanlara güncel olarak yollanmaktadır. Kırşehir Akçakent bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır kırkambar hurdası,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, bakır bobin hurdası alım satımı yapıyoruz.

Akçakent içinde bakır hurdası almaktayız. antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alınır. Bakır alan Akçakent hurdacı şirketimizi şimdi arayın keyifli hizmetin tadına varın. Bakır alan hurdacılar bölümünde daha detaylı bilgilendirme mevcut.

Akçakent Alüminyum Hurda Alanlar

Akçakent bölgesinde hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurda alırken tartımı dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Her nevi alüminyum hurdası alım satımı yapılır. Bunun ile birlikte alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurdası ticareti amacıyla arayın. Bize hurda satanların desteğiyle her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Her nevi alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alıyoruz. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alımı için telefonlarınızı istiyoruz. Kırşehir Akçakent alüminyum hurda alan firmalar içerisindeyiz. Firmamıza duyduğunuz güven sebebi ile saygılar sunarız. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası ticareti yapıyoruz. Sitemizdeki Akçakent alüminyum hurdası fiyatlarını günlük yollamaktayız. Sayfamızdaki hurda alüminyum alan hurdacı içeriği okuyabilirsiniz.

Akçakent Kurşun Hurdası Alanlar

Hurda kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi kurşun hurda satmak sebebi ile sitemizde yer alan firmamızın telefon numarasını şimdi arayabilirsiniz. Kurşunun kullanılmakta olan madenlerden biri olduğu düşünülüyor. Kırşehir Akçakent kurşun hurda alım satımı hizmetleri sunduğumuz bölgelerden biridir. Sitemizdeki Kırşehir Akçakent hurda kurşun kg fiyatı günceldir. Cevher şeklindeki kurşun mavimsi gümüş renkli haliyle göze çarpıyor. Kurşun hurdası alan hurdacı bölümüne göz atın.

Akçakent Hurda Kablo Alım Satımı

Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan Akçakent hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Kırşehir Akçakent ilçesinin tümünde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar fiyatı öğrenmek için arayabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletiminde elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde kablo hurdası piyasasından daha yüksek fiyat veriyoruz.

Kırşehir Akçakent hurdacı firma olarak her nevi antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablo hurdaları alım satımı için dilediğiniz yere geliyoruz. Ayrıca tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo, enya kablo alımında ederinin üstünde fiyat listesini öneriyoruz. İçindeki telin madenine bağlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sitemizde yayımlanan Akçakent ttr kablo hurdası fiyatları dün güncellendi.

Güncel sayfamızdaki kablo alan hurdacılar metini okuyabilirsiniz. Karışık kablolar, hurda telefon kabloları, fare yemez kablolar satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arzeder. Çünkü Halk Metal adıyla sadece hurda alım satımıyla iştigal etmiyoruz.

Kırşehir Akçakent bölgesinin tüm sokaklarından %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablolar alım satımında uzmanız. Akçakent bölgesinde bolca toplanan %40 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları alırken değerini peşin ödüyoruz.

Bulunduğu yerden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablo hurdaları, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. Kullanım yerleri itibariyle çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Akçakent Çinko Hurda Alanlar

Sayfamızda yayımlanan Akçakent çinko levha kilo fiyatını telegram grubumuza katılanlar ile paylaşıyoruz. Hurda çinko alanlar gönderimize göz atmalısınız. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Akçakent etrafında çinko hurdası alıyoruz.

Akçakent Demir Hurdası Alım Satımı

Akçakent etrafında DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurda ticareti yapıyoruz. Anlık hurda demir fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı makalesini ziyaret ederseniz güzel olacaktır.

Hurda demir, dünya genelinde en çok bulunan metaller arasındadır. Sayfamızdaki Kırşehir Akçakent demir hurda fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Halk Metal Kırşehir Akçakent genelinde hurda demir ticareti yapmaktadır.

Hatırlatmak isteriz her türden demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir kilo fiyatı sayfasının linkine tıklayın.

Akçakent Nikel Hurdası Alanlar

Bu nedenle nikel hurdalar depolanırken mümkün olduğunca özen ile çalışılmalıdır. Nikel hurda zehirli olabilir. Kırşehir ile Akçakent nikel hurdası alımı yapıyoruz. İlçe genelinde %99 hurda nikel şablon – %95 hurda nikel şablon, turbo nikel, anot hurda nikel alıyoruz.

Akçakent Kırık Cam Hurda Alım Satımı

Cam yarısaydam veya saydam oldukça kırılgan ve sert yapıya sahibi suları muhafaza eden organik olmayan sert maddelerdir. Akçakent genelinde cam hurda alanlar içerisinde yer alıyoruz. Çağımızda rengarenk kırık otomobil camları, gazoz şekillerinde hurda camlar yüklü miktarda alınıyor.

Akçakent 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat alanlarında boya makinesi, inşaat vinçleri, alçı sıva karıştırma mikseri, harç pompası az kullanılmış seyyar iskele, plywoon hurda alım satımı yapıyoruz. Akçakent bölgesinde yıkılan fabrika binalarından elde edilen yeni ayarında 2. el çelik kapı, pimapen pecere, mutfak dolabı alan firmalar içerisindeyiz. Bunun ile birlikte ne yazık ki işi bırakan nalburlardan satın almış olduğumuz

Akçakent Fabrika Bozumu

Profesyonel biçimde fabrika söküm işleri yapıyoruz. Sektöre başladığımızdan bu yana yüzlerce fabrika bozum ihaleleri güvenilir bir şekilde yerine getirdik. Genellikle bahsedildiği gibi kolay değildir. İlk önce yıkılacak taşınmazın detaylı şekilde incelenerek ihtiyaç duyulan aletlerin ayarlanması uygundur. Kırşehir Akçakent fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz. Bu sebeple fabrika sökümü yapan firmalar içerisinde lider konumdayız.

Akçakent Klima Hurdası Alım Satımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Akçakent çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle iletişime geçin. Hurda klima Akçakent ilçesinde en fazla alımı yapılan hurda eşyalar arasında yer almaktadır. İkinci el kombi alan hurdacı firmalar arasındayız. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

Akçakent Hurda ve Moloz Nakliyesi

Fabrika yıkımı sonrasında sözleşmemize göre yıkım molozunun nakliye işleri güvenle yapılır. Yıkım molozları Akçakent Belediyesi’nce alınan kararlarla planan alana nakliyesi yapılıyor. Akçakent hurdacı Halk Metal tarafından alınacak her cins hurda eşyanızın iş yerimize taşıma işleri ücretsiz yapılır.

En Yakın Akçakent Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal hurdacılık olarak Akçakent etrafında her türlü hurda eşya satımı gerçekleştiriyoruz. Bu hizmetimizle hurda malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurdacı Akçakent çevresinde servisler vermekten gurur duyuyoruz. En yakın Akçakent hurdacı hizmeti ile hurda malzeme alımında adresinize geliyoruz. Akçakent hurdacı sitesi olan firmamız ile yerinizden her türde hurda malzeme alım hizmetimiz var.

Güncel Akçakent Hurda Fiyatları

Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki tonajlı hurdalar alırken ton fiyatlarından daha fazla kilo fiyatı teklif ediyoruz. Sayfamızdakianlık hurda krom fiyatları makaleye bir göz atın Doğru kilo fiyatlarına erişmek sebebi ile iletişim kurabilirsiniz. Akçakent hurdacı firmalar içerisinde hurdacılık işleri yaparken uygulanılan ton fiyatı an be an değişkenlik gösteriyor.

Akçakent 2. El Jeneratör Satanlar

2.el jeneratör satan yerler içindeyiz. Bozulmuş jeneratör hurdası, trafo alan Akçakent hurdacıyız alım satımında iyi fiyatı sunuyoruz. Her voltajda az kullanılmış ikinci el jeneratör alıyoruz.

Akçakent Plastik Hurdası Alanlar

Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. En avantajlı fiyata pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, hurda poşet, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası almaktayız.

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Kırşehir il Akçakent ilçesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, hurda jelatin alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Akçakent plastik hurda alan firmalar arasında lider konumdaki Akçakent hurdacısıyız. Bu sayfadaki Kırşehir Akçakent hurda naylon fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz

7/24 Hizmet Veren Akçakent Hurdacı Firması

Bu sürenin kazandırdığı tecrübeyle sektörün teknolojisine ayak uydurarak yolumuza devam ediyoruz. Yaklaşık bin dokuz yüz doksan bir senelerinden bugüne hurdacılıkla hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Akçakent hurdacı firması olarak haftanın yedi günü geri dönüşümde çalışıyoruz.

Akçakent Hurda Akü Alan Hurdacı

Akü içinde bulunan kurşunlu sıvı geri dönüştürülebildiğinden oldukça değerlidir. Kullanımdan sonra kullanılamayacak duruma düşen bataryaya akü hurdası deniliyor. Hurda akü alanlar makalemize kesinlikle göz atmalısınız. Dolayısıyla Halk Metal benzeri kendine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapan fabrikalar arasındadır. Akü diğer ismiyle batarya bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Taşıtlarda enerji ihtiyacında kullanılmaktadır.

Akçakent Kullanılmış Mutfak Ekipmanı Alım Satımı

İyi durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah üstü dolap, pizza hazırlık dolabı, mermer tezgah alıp satmaktayız. Sanayi tipi lokanta malzemeleri alıyoruz. 2. El bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma makinesi, krom paslanmaz kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah altı dolap satanlar firmamızı arayabilirsiniz. Ardiyemizdeki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanları, endüstriyel 4 gözlü ocak, krom paslanmaz dinlendirici, krom paslanmaz evye, dilendirici küveti, davlumbaz, aspiratör vs endüstriyel tipte otel ve mutfak aletini incelemeniz için siz kıymetli potansiyel müşterilerimizi işyerimize davet etmekteyiz.

Akçakent Kumaş Hurdası Alım Satımı

Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Defolu parça nevresim hurdası, top kumaş hurdası, hurda poplin kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye, hurda dokuma kumaş, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş için peşin para ile ödeme yapıyoruz. Kırşehir Akçakent bölgesinde jesica kumaş hurdası, hurda şifon, hurda süprem, hurda viskon, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş hurdası, tişört kumaşı hurdası, hurda döşemelik kumaş alımlarında adresinize geliyoruz. Toptan spot kot kumaşı, hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin kumaşı, hurda ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı satışı yapmak amacı ile telefon numaramızı çok geçmeden aramalısınız. Bu sayfadaki Kırşehir Akçakent kumaş hurdası ton fiyatlarını talep edenlere günlük ulaştırıyoruz. Kırşehir Akçakent kiloyla hurda kumaş alan hurdacılar içinde en yüksek fiyatı teklif ediyoruz.

Akçakent Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmadan her çeşit hurdayı alıyoruz. Akçakent hurdacılar sitesi içinde bulunan depomuz vasıtası ile hurda malzeme ticareti işine başladık. Sırf bu çeşit hurdanızın alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Daha çok temiz bir şehir oluşturmak için yirmi dört saat çalışıyoruz.

Akçakent Bina Yıkımı

Üst tarafta fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını bedelsiz yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı gerçekleştirilirken istenilen tedbir önlemleri Kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yıkılacak dükkanların istendiği bir biçimde inşaatının yapılması amacıyla yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkımda yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdası vs. her cinsten hurda eşyayı satın alıyoruz.

Akçakent Hurda Karton Alanlar

Akçakent karton hurdası aldığımız bölgeler içerisindedir. Bu sayfadaki Akçakent hurda kağıt, karton ton fiyatlarını whatsapp hattımızda her saat paylaşıyoruz Piyasanın üstünde kilo fiyatı ile hurda kağıt peçete, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak alan yerler içindeyiz. İlçede A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, renkli kağıt, 1.hamur beyaz hurda kağıt alımında alışkanlık ettiğimiz fazladan titizlik ile hurda alım satımı yapmak isteyenlere daha yüksek kazanç etme şansı iletiyoruz. Akçakent Kırşehir kağıt hurda alım satımı yapanlar arasındaki işletmemiz verdiği hizmetler sayesinde kırpıntı kağıt hurda, hurda koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı ton fiyatı edinebilirsiniz.

Akçakent Hurda Araba Alanlar

Akçakent hurda alımında hizmetimizi sürdürmekteyiz. Çok yoğun olmadığımızda Akçakent bölgesinde hurda araç alıyoruz. Tabiki de sizlere hurda araba alımı hakkında yardımcı olmak isteriz. Lakin hurda araba evrak hazırlama evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Evrak işi olmayan parçalanmış hurda araç, yük vagonu, patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası
, hurda motor alımı için arayabilirsiniz.

Akçakent İkinci El Raf Hurdası

Demir raf hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Akçakent çıkma raf fiyat listesini abonelerimiz ile saat başı paylaşıyoruz. Hurda raf alan yerler makalesini ziyaret etmek iyi gelir. Raf hurdası Akçakent almak nedeni ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Özellikle kapanan dükkanlardan temin ettiğimiz market rafları, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası içinden seçilen yeniden farksız 2.el raf satışı yaıpyoruz.

Akçakent 2.el Ev Eşyası

Her çeşit 2.el buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik el aletleri, hurda ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak maksadıyla bize ait cep telefonlarla etkileşimde bulunarak ulaşabilirsiniz. Az kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyası, patron masası alınır satılır. Ekonomik fiyatlara titiz bir şekilde kullanıldığı ilk bakışta anlaşılan ve 2. el ev dekorasyon ürünleri satabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılan ikinci el olarak alıcı bulabilecek bir biçimdeki mobilyaları yerinizden değerinde alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya için piyasasının üstünde fiyat teklifi sunulmaktadır. Detaylı bilgi için hurda beyaz eşya fiyatı konulu makalemizi okuyunuz

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp