Mersin Hurdacı

Akdeniz Hurdacı Firma

Akdeniz ilçesinde hurda satmak nedeni ile aşağıdaki numaralar ile irtibata geçebilirsiniz. Akdeniz hurdacı firmasıyız. Yurdun tüm mahallelerinde, hurda alımı yapıyoruz.

En iyi Akdeniz hurda fiyat listeleri ile hizmet veriyoruz. Diğerlerinden farklı hizmetlerimizi sunuyoruz. Tüm faaliyetlerimize bu gönderimizden erişebilirsiniz. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Mersin hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Halk Metal ismiyle hizmetimizi sürdürüyoruz.

Akdeniz Hurdacıları

Akdeniz hurdacı firması olarak Mersin genelinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki hurda için adresinize en yakın bölgede bulunen hurda nakliye aracımızı gönderiyoruz. Siz kıymetli müşterilerimizde her tür kablo hurdası satmak nedeniyle numaralarımızı arayabilirsiniz. Akdeniz bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atık malzemeleri işlemden geçirerek milletimizin geleceğine yatırım yapmaktayız. Akdeniz hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Başardınız. Akdeniz içerisinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunuyoruz. Mersin merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Akdeniz öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Akdeniz ilçesinde değil, tüm Türkiye’de hurda alım hizmeti vermekteyiz.

Akdeniz Hurdacı Telefonu

Mersin Akdeniz her tür hurda alımı hurda malzeme alım faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasında yer alıyor. Boşa süre harcamadan arayıp anlık hurda fiyat listesiyle hurdalarınızı değerlendirebilirsiniz. Mersin Akdeniz hurdacı numarası iletişim sayfamızın altında sadece tıklayarak arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Bu sebeple hurda satmak nedeniyle bizi aramanız yeterlidir.

Akdeniz Bakır Hurdası Alımı

Buradaki Mersin Akdeniz hurda bakır fiyatlarını grubumuzdakilerle her gün paylaşıyoruz. Mersin Akdeniz hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda antikron granür bakır, soyma bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, Hurda bakır talaş, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alım satımı yapılır.

Bakır alan Akdeniz hurdacı firmamızı acilen arayın keyifli hizmetin keyfini sürün. Bakır bobin hurdası, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, bakır kırkambar hurdası alıyoruz. Bakır hurda alanlar sitemizde daha geniş bilgiye erişebilirsiniz. Akdeniz hurda bakır kilo fiyatı için bizi arayınız. Akdeniz içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz.

Akdeniz Kablo Hurdası Alan Hurdacılar

Akdeniz ilçesinde %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo alımında uzmanız. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo satarak para kazanmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir. Tonajlı hurda kablo alırken kablo hurdası piyasası daha yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. İçerisindeki telin madenine bağımlı olarak ve dış yüzeydeki malzemenin adlandırılır. Buradaki Akdeniz hurda kablo ton fiyatını telegram gurubumuza üye olan kişilere saat başı ulaştırmaktayız. Piyasada hızlıca ele geçen 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alımı yaparken hemen nakit ödeme yapıyoruz. Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası tek damar hurda kablo alıyoruz. Kablo alan hurdacılar hakkındaki konuya bir göz atabilirsiniz. Mersin Akdeniz hurdacı firması olarak özellikle antigron kablo, iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası alımı yapıyoruz. Ek olarak enya kablo hurdaları, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdası alımında en güzel fiyatı biz veriyoruz. Kullanıldığı alanlara göre hava kablosu, yeraltı kabloları, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir.

Hurda kablolar içindeki bakır sebebi ile hurda kablo ticareti yapanlar için çok kıymetlidir. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Akdeniz hurdacı firma arayanlara sınırsız hizmet veriyoruz. . Çünkü sadece hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. Üstelik hurda fare yemez kablo, alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliğiyle elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Akdeniz kablo hurdası alımı yapıyoruz.

Akdeniz Alüminyum Hurda Alanlar

Firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile teşekkür ederiz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Bize hurda satanların desteğiyle her gün gelişiyoruz. Her türlü hurda alüminyum nakit alınır. Konumdan hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı yapmak için telefonlarınızı diliyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek, alüminyum radyatör yapmaktayız. Mersin Akdeniz alüminyum hurdası alanlar içerisindeyiz. Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Akdeniz ilçesinin her yerinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası alımında tartımları güvenle yapmaya özen gösteriyoruz. Bu sayfadaki Akdeniz alüminyum hurdası ton fiyatları her an güncelleniyor. Hurda alüminyum alan hurdacı hakkındaki yazıya göz atabilirsiniz

Akdeniz Sac Hurdası Alımı

Depomuzda tek deliği olmayan 2.el trapez sac hurdası bulunuyor. Mersin Akdeniz etrafında sac levha, sac varil, galvaniz hurdası, trapez sac, galvanizli boru, satışı yapmak sebebi ile irtibata geçebilirsiniz. Sac hurda alımı yapıyoruz. Kış bahçesi tavanı kapatmak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Akdeniz Kurşun Hurda Alımı

Mersin Akdeniz kurşun hurdası alım satımı hizmetleri sunduğumuz ilçeler içerisindedir. Sitemizdeki Mersin Akdeniz kurşun hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir. Kurşunun kullanılan eski madenler arasında olduğu biliniyor. Cevher şeklindeki kurşun metali gümüş-mavi renklidir. Kurşun hurdası fiyatları yazısını gezmek iyi gelir. Yağmur oluğu kurşun hurda, Hurda kurşun levha, Minare söküm kurşunu
, Cami kurşun hurdası alım satımı yaparız.

Akdeniz Hurda Alımı

Müşteri memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Antimon zamak hurda, makine artık hurdası, kalay hurdası, hurda çelik alan Akdeniz hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Akdeniz kapıdan hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Hurdanızı hemen satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda su iletemasında korozyona uğrar. Böylece metalin kıymetinin düşmesine neden olmaktadır.

Hurda paslanmaz almak üzere biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı fimayız. Tonajlı kablo hurda, bakır, alüminyum hurdası, çinko hurda, demir, kurşun hurdası ve sarı hurdası alırken yukarısında fiyat listeleri uygulamaktayız. Akdeniz hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz. Akdeniz ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her çeşit hurda malzeme alıyor.

Akdeniz Sarı Hurdası Alan Yerler

Halk Metal şirketi bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı hurda bronz araiş alımında öncü firmadır. Piyasada hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana cinsleri vardır. Bu yüzden Akdeniz sarı hurdası alım satımı alan hurdacıyız. Akdeniz ilçesinin tamamında hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz. Sizinde bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri sarı hurda cinsleri vardır.

Pirinç metaline yöresel olarak rengi sarı olduğundan sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Aslında sarı hurda isminde hurda türü varolmamıştır. Sayfamızda yayımlanan Akdeniz hurda sarı pirinç fiyatları günceldir. Sitemizde daha önce yazılmış hurda sarı alan hurdacı konuyu okuyun. Akdeniz hurdacı firma olarak her türlü hurda ticareti yerinize geliyor.

Akdeniz Krom Hurdası Alım Satımı

Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurdası kullanılıyor. Hurda krom paslanmaz için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alan hurdacı firma makalemizi incelerseniz mükemmel olur. Krom, nikelle karıştırılarak krom paslanmaz oluşur. Burada paylaşılmış olan Akdeniz krom kilo fiyatını talep edenlere bedelsiz gönderilmektedir. 304 krom, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurda, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alım satımı yapıyoruz.

Akdeniz Demir Hurda Alanlar

Anlık demir hurdası fiyatı için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler hurda demir hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatları paylaşımına göz gezdirmeniz mükemmel olur.

Demir, yeryüzünde en fazla satılan madenler arasında yer almaktadır. Buradaki Akdeniz demir hurdası fiyatlarını whatsapp hattımızda paylaşıyoruz. Hatırlatmak isteriz her türde pencere demiri, demir kapı, demir trabzan için peşin ödeme yapıyoruz. Halk Metal Mersin Akdeniz genelinde demir hurdası alımı yapıyor. Akdeniz çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz.

Akdeniz Hurda Çinko Alımı

Burada yer alan Akdeniz hurda çinko levha fiyatlarını kayıt olanlara güncel olarak gönderilmektedir. Hurda çinko alanlar yazımızı geziniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu fiyatları için whatsapp hattımıza iletişim kurabilirsiniz. Akdeniz çevresinin tamamında hurda çinko alıyoruz.

Akdeniz Hurda Plastik Alan Hurdacı

Mersin ile Akdeniz ilçesinin tamamından hurda abs plastik, polipropilen moblen, jelatin hurdası, polistren kristal hurdası alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz. En güncel fiyata kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurdası, şeffaf naylon hurdası, pet şişe almaktayız.

Akdeniz hurda plastik alan yerler içinden öne geçmeyi başaran işletmeyiz. Sitemizdeki Mersin Akdeniz hurda naylon ton fiyatlarını isteyenlere ücretsiz ulaştırıyoruz Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir.

Akdeniz İkinci El İnşaat Malzemeleri

Akdeniz çevresinde yıkılan yurt vs binalardan ayrılan hala kullanılabilir ikinci el kapı, mutfak dolabı, pimapen pecere alıyoruz. Dolayısı ile kapanan esnaflardan almış olduğumuz İnşaat alanlarında alçı sıva mikseri, boya makinesi, yük asansörleri, harç makinesi az kullanılmış iskele, plywoon hurda mevcuttur.

Akdeniz Bina Yıkımı

Akdeniz kentsel dönüşüm nedeniyle yenilenmesi gereken iş yerlerinin yeniden imar edilmesi amacı ile yıkım işini sağlıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkım esnasında istenilen tedbir önlemleri Daha önce fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi çıkacak hurda malzemeler karşılığında bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma pimapen, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler vebenzeri her cinste hurdaları alıyoruz.

Akdeniz Klima Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Akdeniz çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. İkinci el klima Akdeniz çevresinde en çok alımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer alır. Hurda kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz.

Akdeniz Moloz Döküm Yerleri

Bina yıkımından sonra müşteriyle sözleşmeye göre bina molozlarının nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır. Firmamız tarafından alınan her cins hurdanın firmaya ait depolama alanına yükleme ve taşınması bedelsiz yapılır. Yıkım molozları Akdeniz Belediyesi’nce daha önceden bildirilen araziye dökülüyor.

Akdeniz Nikel Hurda Alan Hurdacılar

Dolayısı ile nikel hurdalar alımında çok dikkat ile çalışılmalıdır. Mersin Akdeniz nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Bu ilçede %99 şablo nikel hurdası ile %95 şablon nikel hurdalar, turbo nikel, anot hurda nikel alımında hurda nikel borsasından yüksek fiyatlar veriyoruz. Nikel hurda arsenik içerdiğinden zehirlidir.

Akdeniz İkinci El Raf Hurdası

Genelde resterasyon yapan baharatçılar tarafından satışa sunulan market rafları, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, hurda mağaza rafları içlerinden seçtiğimiz yeni gibi 2.el raf satıyoruz. Hurda depolama rafları alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Akdeniz 2.el market rafı kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurda alan hurdacılar paylaşımını incelemek iyi gelir. Raf hurdası Akdeniz satmak amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Akdeniz Akü Hurda Alan Firmalar

Akü içinde bulunan kurşunlu akü suyu geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir. Akü hurda fiyatları hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla içeriğinin olduğu linke tıklayın. Bu nedenle bizim vb. kendine ait geri dönüştürme tesisi bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapan firmalar arasındadır. Arabalarda enerji ihtiyacı sebebiyle bulunur. Akü başka bir deyişle biriktireç bir nevi enerji depolayan enerji deposudur. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası diyoruz.

Akdeniz Kağıt Hurda Alım Satımı

Akdeniz hurda kağıt alan hurdacılar içerisindeki işletmemiz ile çalışarak iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda karton koli ton fiyatı edinebilirsiniz. İlçenin tamamında 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt hurda, kitap, defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında uyguladığımız fazladan duyarlılık sayesinde satıcılara çok daha fazla kazanma imkanı yöneltiyoruz. Hurda karton almaktayız. Sayfamızdaki Mersin Akdeniz kağıt hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile günlük olarak paylaşıyoruz Piyasanın üstünde fiyata kuşe kağıt hurdası, karton bardak, bristol hurda, kağıt peçete, kullanılmış gazete alan yerler içerisindeyiz.

Akdeniz İkinci El Eşya

Akdeniz ilçesinde yeni, ikinci el kanepeler alabilirsiniz. Az 2.el olarak satılabilecek bir temizlikte bulunan kanepelerinizi evinize gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya için güncel fiyat sunuyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek için hurda bulaşık makinesi alımı yapan firmalar konulu yazımızı ziyaret ediniz Temiz kullanılmış büro ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masası mevcuttur. Her çeşit 2.el TV, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, set üstü ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek maksadı ile telefonumuzutuşlayabilirsiniz.

Akdeniz Hurda Fiyatları

Akdeniz hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatı hurda borsasında hızlıca değişiyor. En doğru bilgiye erişmek için iletişim kurabilirsiniz. Sitemizdekihurda fiyatları metine bir göz gezdirebilirsiniz Şundan bahsetmek istiyoruz ki tonajlı hurdaların alımında öteki Akdeniz hurdacılarından fazla fiyata hurda alımı gerçekleştiriyoruz.

Akdeniz Hurda Cam Alımı

Akdeniz genelinde hurda cam alan hurdacılar arasında bulunuyoruz. Genelde rengarenk içecek şişesi, sökülmüş araç camları türde cam hurda cinsleri oldukça fazla eritiliyor. Cam yarısaydam ya da saydam genelde sert bir yapıya sahip sıvıları koruyan inorganik amorf katı maddelerin adıdır.

Akdeniz İkinci El Kafe ve Lokanta Aletleri Alım Satımı

Temiz durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolap, pizza bekletme dolabı, tezgah alıyoruz. İkinci el bakır tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan yerler buradaki numaraları arayabilir. Hali hazırda bulunan hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, endüstriyel 3 gözlü ocak, hücreli aspiratör, evye, dilendirici küveti, krom paslanmaz davlumbaz, krom yemek dilendiricileri vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemelerini incelemeniz için siz çok değerli müşterilerimizi ardiyelerimize davet etmekteyiz. 2. El endüstriyel tip mutfak ekipmanları alım satımı yapıyoruz.

Akdeniz Parça Kumaş Alanlar

Toptan hurda kot kumaş, hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı alımı için firmamızı şimdi arayınız. Akdeniz kilo ile kumaş hurda alan firmalar arasındayız.

Burada bulunan Akdeniz kumaş hurdası kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Mersin Akdeniz çevresinde viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda şifon, hurda abiyelik, döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası, hurda süprem alımlarında dilediğiniz konuma gelmekteyiz.

Toptan parça nevresim kumaşı, hurda parça kumaş, parça poplin kumaş, parça mayo kumaşı, hurda penye, dokuma kumaş hurdası, iç çamaşırı kumaşı, hurda spot kumaş alıp satmaktayız. Hurda kumaş firesi almaktayız.

Akdeniz Hurdacı Sitesi

Hurda malzeme alırken ayrım yapmıyoruz. Sizin gibi eşsiz dostlara iyi bir Mersin ve olması gerektiği gibi yaşanılır Akdeniz yaratmak için sürekli çalışıyoruz. Akdeniz hurdacılar sitesindeki hurda alım dükkanımızın iş birliği ile geri dönüşüm firması olarak sektöre hizmet ediyoruz. Sadece bu atıkların ticaretini gerçekleştirmiyoruz.

Akdeniz Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Akdeniz fabrika sökümü işi yapıyoruz. Güvenilir biçimde fabrikaları yıkıyoruz.

Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde nam saldık. Uzun süredir sayısız fabrika bozumu ihalelerini aldık. İşe başlamadan önce yıkımı yapılacak taşınmazın incelikle incelenmesi gerekir. Hurdacı firmaların anlattığı gibi kolay bir iş sayılmaz.

Akdeniz Hurda Araç Alanlar

Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. İşlerin yoğun olmadığı anlarda Akdeniz çevresinde araç hurdası alımı yapıyoruz. Lakin hurda araç trafikten çekme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Pek tabi sizlere otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Evrak işi olmayan hurda yük vagonu, vergiden düşmüş hurda araç, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, çeki demiri gibi zirai alet hurdası, motor hurdası .

Akdeniz Jeneratör Hurda Alımı

Jeneratör hurdası alan şirketler arasındayız. 2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın yerlerdeniz. Sanayi tipi çalışır durumda ikinci el jeneratör alınır, satılır.

7/24 Hurda Alan Akdeniz Hurdacı Firması

7/24 hurda alan Akdeniz hurdacı firması olarak günün her saatinde işimizin başındayız. Tam tamına iki bin on altıdan beri hurdacılık sektöründe size hizmet etmeye devam ediyoruz. Sektörde uzun yıllardır var olmanın sağladığı kurumsallaşma sayesinde teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

En Yakın Akdeniz Hurdacı Telefonu

En yakın Akdeniz hurdacı firması ismiyle her cins hurda metal alım satımında istediğiniz yere personel yolluyoruz. Halk Metal hurdacılık olarak Akdeniz çevresinde her türlü hurda satımı yapıyoruz. Akdeniz hurdacı istihdamındaki çalışanlarımız ile bildirdiğiniz adresten hurda alım satımı hizmetimiz var. Bu hizmetimizle hurda satanlara en yakın hurdacı Akdeniz etrafında servis sunmaktan kıvanç duyuyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp