Güngören Hurdacı

Akıncılar Mahallesi Hurdacı

Güngören Akıncılar mahallesi hurdacı firmaları içinde öncüyüz. Akıncılar mahallesinde hurdacı olarak her cins hurda malzemenizi değerinde alıyoruz Güngören hurdacı firması olarak Akıncılar mahallesinin etrafında her nevi hurda alımı yapmaktayız.

Her nevi hurda malzeme alıyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içindeki Halk Metal hizmetinizdedir. Güngören Akıncılar mahallesi hurda plastik ve metal geri dönüşüm şirketiyiz. Halk Metal şirketimiz ile Güngören mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Güncel İstanbul Güngören Akıncılar hurda fiyatlarıyla hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Avrupa yakası Güngören çevresinde yaptığımız gibi hurda alım satımı amacıyla konumunuza ekiplerimizi göndermekteyiz Normalde İstanbul Güngören firmalar içindeyiz. Bununla birlikte Akıncılar mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. İstanbul hurdacısı firmalar içindeyiz. İstanbul Avrupa yakası Güngören Akıncılar mahallesinin çevresinde hurda malzemeler ve 2.el ofis mobilyası alım satımında peşin ödeme yapmaktayız

Akıncılar Mahallesi Hurdacısı

İstanbul Güngören hurdacı olarak Avrupa yakası bölgesinde hurda eşya alımı yapmaktayız. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda kablo satışı yapmak amacıyla numaralarımızı kaydedebilirsiniz. Akıncılar genelinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Atıkları yeniden işleyerek çocuklarımızın geleceğini koruyoruz. Akıncılar hurdacısı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Akıncılar merkezinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İstanbul merkezinin eşine rastlanamayan mahallesi Akıncılar 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İstanbul Güngören Akıncılar çevresinde değil, bütün şehirlerde hizmet vermekteyiz. Avrupa yakası hurdacı olarak sınırları zorluyoruz. Güngören mahallesinin her sokağında ve Akıncılar mahallesi yakınlarında hurda ve ikinci el elektronik eşya alan firmalar içerisinde en iyi fiyatı veriyoruz.

Ülkemizde yıllık yirmi beş milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık atılmaktadır. Boşa giden atık malzemelerin yüzde 4’ünü metal hurdası, %43’ünü kağıt hurdaları, %27’sini plastik hurdası, yüzde 12’sini cam hurdası türevleri oluşturmaktadır. Ne yazık ki, bu kıymetli malzemelerin dörtte 5’i yok oluyor. Bu malzemeler bir yılda ülkemizi 1.55 milyar ₺ zarara uğratıyor. Halk Metal çöpe giden bu tutarın mümkün olduğu kadarını geri kazanmak amacı ile çaba sarf ediyoruz.

Akıncılar Hurdacı Telefon Numarası

Akıncılar yerinden hurda malzeme alımı hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler içindedir. Akıncılar hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Hemen numaramızı tuşlayarak en iyi hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satabilirsiniz. Bu sebep ile hurda malzeme satmak amacı ile firmamızı aramalısınız.

Akıncılar Hurda Bakır Alan Firma

Güngören Hurda bakır alanlar yazımızda geniş bilgi var. Akıncılar Mahallesinde bakır hurdası fiyat listesi için şirket hattımızı arayın. Soyma bakır hurda, antigron kırma granür bakır hurda, Hurda bakır talaş, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alınır. Hurda bakır kırkambar, bakır bobin hurda, hurda bakır boru,bakır boru hurda, hurda yanık bakır alım hizmeti veriyoruz.

Bakır hurdası alan Akıncılar hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın hızlı hizmetin tadına varın. Akıncılar genelinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Güngören Akıncılar bakır hurdası kilo fiyatını saat başı göndermekteyiz. İstanbul Güngören Akıncılar bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Akıncılar Demir Hurda Alanlar

Anlık hurda demir fiyat listesi için gecikmeden arayın. Hurda demir alımı makalemize göz atmalısınız. Demir, yer yüzünde en çok alım satımı yapılan madenler içindedir. Buradaki Akıncılar toplama demir hurdası kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Akıncılar çevresinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alıyoruz. Halk Metal İstanbul Güngören Akıncılar bölgesinde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor.

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurda alanlar gönderisine bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Bildiğiniz gibi her cins demir pencere korkuluğu, demir kapı, demir merdiven korkuluğu alım satımı yapılır.

Akıncılar Alüminyum Hurdası Alanlar

Siz kıymetli müşterilerimizin destekleriyle daha hızlı kurumsallaşıyoruz. Ek olarak hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası alıyoruz. Güngören Akıncılar Mahallesi alüminyum hurdası alan firmalar arasındayız. Akıncılar mahallesinin tamamında alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel alımında tartımları dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Bize duyduğunuz güven için teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum alan hurdacı hakkındaki yazıyı okuyabilirsiniz. Her türde hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız. Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı için telefonunuzu diliyoruz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak hurda Akıncılar hurdacısıyız. Her çeşit alüminyum hurdası alım satımı yapılır.

Akıncılar Mahallesi Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun metali hala kullanılan eski madenlerden biridir. Akıncılar Mahallesinde kurşun hurda almak için yerinize geldiğimiz bölgelerdendir. Sayfamızdaki İstanbul Güngören Akıncılar hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını günlük ulaştırıyoruz. Cevherleri olan kurşun gümüşe yakın mavi renklidir. Kurşun hurda alan hurdacı firma sayfamıza bakmak istemelisiniz.. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurda
, Cami kurşun hurdası alımı yaparız.

Akıncılar Hurda Sac Alanlar

Hurda sac alımı yapıyoruz. Akıncılar ve çevresinde hurda levha, sac varil, galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Firmamızda sıfırdan farksız 2. el trapez sac vardır. Kiler çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir.

Akıncılar Krom Hurda Alan Firma

Paslanmaz krom hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan hurdacı linkine tıklayın. Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araba dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurdası, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın. Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. İstanbul Krom hurdası alan hurdacı yazımızı harika olur.

Akıncılar Çinko Hurdası Alım Satımı

Bu sayfadaki Akıncılar çinko levha fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurda çinko alan yerler gönderimize bir göz bakınırsanız iyi olur. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda kilosu ne kadar öğrenmek için arayın. Akıncılar mahallesinde çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Hurda çinko alımı sayfamıza mutlaka bir göz atabilirsiniz.

Akıncılar Mahallesi Hurda Kablo Alan Firma

Akıncılar etrafında hızlıca edinilebilen Yüzde kırk bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı hurda kablolar, 30% bakırlı hurda kablolar alırken hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken ederinden fazla fiyatlar veriyoruz. Kullanılış yerlerine göre yeraltı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo şeklinde çeşitlendirilir. Konumdan hurda tek damar kablolar alımı yapıyoruz. Bunlardan başka hurda fare yemez kablo alımı amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. İçindeki iletkenin cinsine göre ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sayfamızdaki Akıncılar fare yemez kablo ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz.

Akıncılar hurdacısı Halk Metal firmamız özellikle antigron kablolar, iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdası alımı yapıyoruz. Akıncılar hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alımı yapıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Hurda kablolar alan Akıncılar hurdacı firma arayanlara hizmet yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Eş zamanlı olarak hurdadan hammadde yapıyoruz. Hurda kablo alan yerler içerikli yazıya göz atın. Hurda kablo içerisindeki bakır tel yüzünden kablo hurdası alım satımı yapanlar için büyük önem taşır.

Akıncılar mahallesi kablo hurdası alımı yapıyoruz. Ayrıca tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablo için en iyi fiyat teklifini gönderiyoruz. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar hemen arayın. Çünkü firmamız sadece hurda alım satımında ilgilenmiyoruz.

Akıncılar Sarı Hurda Alan Hurdacılar

Doğruyu söylemek gerekirse sarı hurda diye bir hurda varolmamıştır. Piyasada hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati türleri olduğu biliniyor. Akıncılar bölgesinde sarı hurdası alımıyla ilgileniyoruz.

Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında renginden ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. Bu nedenle Akıncılar Mahallesi sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Hurda satmak isteyenlerin bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı parça gibi sarı hurda türleri bulunmaktadır.

Geniş bilgiye ulaşmak amacıyla hurda sarı alanlar yazıyı okuyabilirsiniz. Halk Metal firmamız tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç sarı fosfor hurdası, hurda bronz alım satımıyla iştigal ediyor. İstanbul Güngören Akıncılar hurdacı işletmemiz tüm türlerde hurda alımı yapıyor.

Akıncılar Mahallesinde Hurda Alan Firmalar

Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi ilke edindik. Hurda zamak, makina artığı, kalay hurda, çelik hurda alımı yapıyoruz. Birlikte kazançlı çıkarak devamlı müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Hurda paslanmaz alımı için evinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız.

Akıncılar mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal her nevi hurda atık alımı yapıyor. Tonajlı alüminyum hurdası, kablo, bakır hurda, kurşun,çinko, hurda sarı ve ekstra demir alırken fiyatlar sunmaktayız. Akıncılar hurda alanlar arasında hızlı hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile ön plana çıkmaktayız. Akıncılar kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. Zarar etmemek amacı ile hurda malzemelerinizi çok zaman kaybetmeden satın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda su ile temas halinde korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin piyasa değerini düşürüyor.

Akıncılar Mahallesinde Fabrika Sökümü

Profesyonelce fabrika yıkımı yapıyoruz. Akıncılar mahallesi fabrika söküm işi yılların tecrübesine sahibiz. Uzun süredir bol miktarda fabrika yıkımı ihalesi aldık. İlk önce yıkımı yapılacak iş yerinin detaylıca dolaşılması gerekir. Bu sayede Güngören fabrika söküm yıkım işleri gerçekleştiren firmalar arasında meşhur olduk. Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır.

Akıncılar Plastik Hurda Alımı

İstanbul ve Akıncılar bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurda satışı yapmak sebebi ile bizimle iletişime geçebilirsiniz. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen ve benzeri çeşitleri vardır.

İyi fiyatla hurda kırkambar plastik, mavi kapak hurdası, hurda pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe hurdası alıyoruz. Akıncılar plastik hurda alan firmalar içerisinde bulunan Akıncılar hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki İstanbul Güngören Akıncılar plastik ton fiyatlarını abonelerimiz ile saat başı paylaşıyoruz Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin ismidir.

Akıncılar Mahallesi Klima Hurda Alımı

Akıncılar mahallesinde klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle iletişime geçin. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Akıncılar bölgesinde oldukça fazla satılan hurdalar arasında yer almaktadır. 2. El Kombi alan hurdacılar arasındayız.

Akıncılar Mahallesinde Moloz Dökümü

Molozlar Akıncılar Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce belirlenen araziye taşınıyor. Yıkımda müşteriyle anlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozun nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır. Firmamız tarafından satın alınan tüm hurdanın tesisimize taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Akıncılar Mahallesinde Nikel Hurda Alan Hurdacı

İlçe genelinde %95 ve %99 şablon nikel, anot nikel, turbo nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurda içinde arsenik olduğundan zehirlidir. Akıncılar hurda nikel alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası alım satımında oldukça özen ile hareket etmeliyiz.

Akıncılar Akü Hurda Alım Satımı

Akü hurdaları barındırdığı kurşun bulunduran suları nedeniyle değerlidir. Zamanla şarj tutmaz akülere hurda akü denir. Güngören Akü hurda alım satımı hakkında bilgi bi şey öğrenmek için bölümünün linkine tıklayınız. Hurda akü fiyatları sayfamızı okumak iyi gelecektir. Bu sebeple bizim gibi kendi bünyesinde geri dönüşüm kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yaparlar. Aküler diğer adıyla batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır. Elektrikli otomobillerde enerji ihtiyaçları için kullanılır.

Akıncılar 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış apartman vb binalardan çıkma hala kullanılabilir 2. el mutfak dolabı, demir kapı, pencere alan yerler arasındayız. Birde batmış fabrikalardan edindiğimiz İnşatlarda inşaat vinci, boya makinesi, harç pompası, alçı karıştırma makinesi 2.el inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz.

Akıncılar Mahallesinde Jeneratör Hurdası Alanlar

Her türde yeni gibi 2.el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alan Akıncılar mahallesi hurdacıyız alım satımında nakit para ödeme yapmaktayız. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

Anlık Güncel Akıncılar Hurda Fiyatları

Doğru kilo fiyatına ulaşabilmek nedeni ile irtibata geçebilirsiniz. Hurda fiyatları konulu metini inceleyebilirsiniz Hatırlatmakta fayda görüyoruz yüksek tonajlı hurdaların alımında ton fiyatından fazla fiyat teklifleri veriyoruz. Akıncılar hurdacı firma olarak hurda alım satımı yaparken kullanılan fiyat listesi hurda borsasında günlük güncelleniyor.

Akıncılar 2.el Ev Eşyası

Her türlü 2. El bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, hurda anakart satın almak nedeni ile bizlere ait telefon numarasını arayarak iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. İstanbul Avrupa Yakası Güngören Akıncılar mahallesinin her yerinden kullanılmış, 2. el koltuk alabilirsiniz. Kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyaları, personel masası bulunur. Çok az kullanıldığı anlaşılan 2el olarak değerlendirilebilecek temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı adresten değerinde alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı gibi hurda beyaz eşya için yüksek fiyat verilmektedir. Geniş bilgilere amacıyla hurda buzdolabı alım satımı konulu makaleyi okuyabilirsiniz

Akıncılar Hurdacılar Sitesi

Akıncılar hurdacılar sitesindeki dükkânımız sayesinde geri dönüşüm işi yapıyoruz. Sırf bu türlü malzemelerin ticaretini yapmıyoruz. Hurda metaller alımında ayrım yapmadan her çeşit hurda malzemeleri alıyoruz. Daha fazla güzel bir Akıncılar için sürekli çaba sarfediyoruz.

En Yakın Akıncılar Hurdacı

En yakın Akıncılar mahallesi hurdacı firması adıyla her cins hurda metal alıp satmak amacıyla yerinize güvenilir ekip yolluyoruz. Akıncılar hurdacıları içinde firmamız ile adresten hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz. Halk Metal firmamızla Akıncılar genelinde hurda malzeme satımı işleri yapmaktayız. Bu hizmet ile müşterilere en yakın hurda alan yerler Akıncılar çevresinde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyarız.

Akıncılar İkinci El Raf Fiyatları

Hurda depolama rafları alıyoruz. Raf hurda ton fiyatı konusunun linkine tıklayınız. Genelde kapatılan depolardan temin ettiğimiz reyonlar, hurda market rafı, çelik raflar, demir raflar, mağaza rafı hurdaları içinden seçilen yeni gibi 2. el raf satıyoruz. Sayfamızdaki Akıncılar Mahallesinde hurda çelik raf ton fiyatlarını her gün yollamaktayız. Hurda raf kilo fiyatı yazısını okuyunuz. Raf hurdası Akıncılar almak nedeni ile telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Akıncılar Karton Hurda Alan Yerler

Hurda karton, kağıt almak için konumunuza geliyoruz. Bu sayfadaki Akıncılar karton hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız Değerinden yüksek fiyatlarla hurda karton bardak, kullanılmış gazete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alan yerler içinde en doğru fiyatları firmamız teklif etmekte. Akıncılar kağıt hurda alan firmalar arasındaki işletmemiz ile ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satabilirsiniz. İlçenin tamamında 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt hurda, hurda kitap defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken göstermiş olduğumuz extra titizlikle satıcıya daha fazla kazanma avantajı sunuyoruz.

Akıncılar Mahallesi Hurda Kumaş Firesi Alımı

Kiloyla hurda ceket kumaşı, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı satışı yapmak amacı ile buradaki numarayı hemen arayabilirsiniz. Akıncılar kilo ile kumaş hurda alanlar arasındayız.

Buradaki İstanbul Güngören Akıncılar hurda kumaş kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. İstanbul Güngören AkıncılarMahallesi çevresinde gömlek kumaşı,süprem kumaş, abiyelik kumaş, hurda viskon kumaşı, şifon kumaş hurdası, hurda jesica, tişört kumaşı, döşeme kumaşı alım satımlarında yolladığınız konuma gelmekteyiz.

Kiloyla hurda mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, dokuma kumaş, penye kumaş hurdası, nevresim kumaş parçası, hurda top kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş alımı yapmaktayız. Akıncılar mahallesinde hurda parça kumaş alıyoruz.

Akıncılar 2.el Mutfak Aletleri Alım Satımı

Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanı, restoran tipi ocak, dinlendirici, davlumbaz, evye, küvet, aspiratör vb. lokanta ve restaurant tipi otel ve mutfak alet edavatlarını incelemeniz amacı ile sizleri depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Sanayi tipi ikinci el lokanta mutfağı ekipmanları almaktayız. 2. El tabak kurutma tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi satanlar bu sayfadaki telefon numaralarını arayabilir. İş görecek durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar alım satımı yapıyoruz.

Akıncılar Otomobil Hurdası Alanlar

Tabiki de size araç hurdası alımı konusunda yardım etmek isteriz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Zaman zaman Akıncılar mahallesi bölgesinde araba hurdası alım satımı yapıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan hurda yük vagonu, ağır hasarlı hurda araç, hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, motor hurdası vebenzeri hurdanıza fiyat almak için dilediğiniz gün arayabilirsiniz. Lakin araç hurdası vergiden düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

Akıncılar Cam Hurdası Alımı

Güngören Akıncılar çevresinde hurda cam alanlar içerisindeyiz. Çağımızda rengarenk içecek şişesi, sökülmüş oto camı biçiminde hurda camlar bulunuyor. Cam saydam yada yarısaydam genelde kırılgan ve sert yapıda bulunan sıvı madde geçirmeyen amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerin adıdır.

Akıncılar Mahallesinde Bina Yıkılır

Ortaya çıkacak hurda eşyaları karşılığı ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında gerekli tedbir önlemleri Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurdayı değerinde satın alıyoruz. Akıncılar kentsel dönüşümü nedeniyle yenilenecek iş yerlerinin gerektiği bir şekilde yapılması için yıkımlarını sağlıyoruz. Aynen fabrika yıkım işlerinde yaptığımız üzere bina yıkım işi başarı ile yerine getiriyoruz.

7/24 Açık Akıncılar Hurdacı Firma

Sektörde uzun yıllardır Akıncılar hurdacı olarak faaliyet vermenin verdiği tecrübeler aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam etmekteyiz. Yaklaşık on iki senedir geri dönüşüm yapmaktayız. 7/24 Akıncılar mahallesinde hurdacı firmamız yardımıyla 7/24 işimizin başındayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp