Antalya Hurdacı

Akseki Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Halk Metal firmamız ile çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Güncel Akseki hurda fiyat listesiyle hizmetimizi sürdürmekteyiz. Eşi benzeri olmayan profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Sürdürdüğümüz tüm hizmetleri bulunduğunuz gönderimizden daha detaylı öğrenebilirsiniz. Akseki ilçesinde hurda satmak sebebi ile personellerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Antalya hurdacısı firmalar arasındayız.

Memleketin iletişime geçtiğiniz her bölgesinden, her türlü hurda alımı yapıyoruz. Akseki hurdacı firmasıyız.

Antalya Akseki Hurdacıları

Akseki hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Antalya Akseki içerisinde eşsiz anlayışlar ile profesyonel hizmet sunmaya devam ediyoruz. Sizlerde her nevi kablo hurdası satmak amacıyla destek numaralarımızı tuşlamalısınız. Antalya ilinin değişen ilçesi Akseki öncelikli hizmet verdiğimiz ilçeler arasındadır. Sadece Akseki çevresinde değil, her bölgede hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Akseki hurdacı olarak Antalya genelinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Her miktardaki hurda eşyalarınız transferi için yakınınızdaki araçlarımızı yönlendiriyoruz. Akseki mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. İşi bitmiş metalleri yeniden işleyerek sizin ve bizim geleceğini kurtarıyoruz.

Akseki Hurdacı Telefonu

Akseki yerinden hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz alanlar arasındadır. Akseki hurdacı telefon numarası bu sayfanın altında hızlıca arayabileceğiniz konumda yer alıyor. Dolayısıyla hurda satışı yapmak amacıyla çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Şimdi telefon numaramızı arayarak anlık hurda fiyat listesi ile hurdanızı değerlendirebilirsiniz.

Akseki Hurda Krom Alım Satımı

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz. Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurda alımı linkine tıklayabilirsiniz. Gerektiği kadar bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanılmaktadır. Hurda nikelle işlem gördüğünde paslanmaz elde edilir. Burada bulunan Antalya Akseki krom tank hurdası fiyatlarını talep edenlere günlük yolluyoruz.

Akseki Sarı Pirinç Hurda Alımı

Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Bu sebeple Akseki sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Akseki hurdacı depomuz her nevi hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Ek olarak kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri bulunabilir. Pirinç hurdaya halk ağzıyla rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurdası deniliyor.

Halk Metal hurdacılık bahsettiğimiz hurda sarıların alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor hurdası, hurda bronz alım satımı yapıyor. Akseki bölgesinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. İtiraf etmek gerekir ise sarı hurda diye adlandırılmış hurda çeşidi yoktur. Bu sayfadaki Akseki hurda sarı pirinç kilo fiyatını telegram grubumuzda paylaşıyoruz. Hurda pirinç sarı içerikli içeriğe göz gezdirebilirsiniz.

Akseki Hurda Demir Alan En Yakın Hurdacı

Bildiğiniz gibi her cins demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir kapı alıyoruz. Akseki ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Demir hurdası, yer yüzünde en çok çıkarılan madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Antalya Akseki ekstra demir hurdası kg fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler makalemizi gezmelisiniz. Güncel demir hurda kilo fiyatı için Akseki hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alımı bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayınız. Halk Metal Akseki genelinde demir hurdası ticareti yapıyor.

Akseki Hurda Alüminyum Alımı

Firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel alıyoruz. Müşterilerimizin desteğiyle sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Ek olarak hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası ticareti için arayın. Antalya Akseki hurda alüminyum alan hurdacılar arasında öncüyüz. Sitemizdeki Akseki alüminyum hurdası kg fiyatı haftada bir güncellenmektedir. Alüminyum hurda alanlar hakkında paylaşılmış yazıyı okuyun Her türlü hurda alüminyum nakit alınır. Yerinden hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası alımı için telefon etmenizi bekliyoruz. Her türde hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alan yerler arasındayız. Akseki ilçesinin tümünde alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası alımı yaparken hurda tartımını müşteriyle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz.

Akseki Hurda Sac Alım Satımı

Sac hurda alımı yapıyoruz. Hali hazırda yeni üründen farksız ikinci el trapez sac hurda bulunuyor. Akseki ilçesinde sac levha, sac varil hurdası, galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurda, fiyatı öğrenmek sebebi ile. Ardiye çatısı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanılabilir.

Akseki Hurda Alan Firma

Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi ilke edindik. Antimon zamak hurda, makina artığı, hurda kalay, çelik hurdası alan Akseki hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak devamlı müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Akseki adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler arasındadır. Zararınızı önlemek amacıyla hurda malzemeleri şimdi nakite çevirin. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylelikle metalin kıymeti düşebilir.

Hurda alüminyum alımı için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmayız. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, bakır hurda, hurda demir, hurda kablo, çinko hurdası,sarı, ve hurda kurşun alımı yaparken fiyatlar sunmaktayız. Akseki hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli kadromuzla ön plana çıkıyoruz. Antalya Akseki ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her türlü hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor.

Akseki Hurda Kurşun Alanlar

Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha hurda, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami çatı söküm kurşunu alırız. Metal kurşunun hala kullanılan en eski madenler arasında olduğu düşünülüyor. Doğada cevher halinde bulunan metal kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alımı makalemizi dolaşmak iyi gelecektir. Antalya ili Akseki hurda kurşun alımıyla hizmet verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Sitemizdeki Akseki hurda kurşun kilo fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz.

Akseki Çinko Hurdası Alanlar

Akseki bölgesinin tamamında hurda çinko alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Akseki nikel hurdası ton fiyatını dileyene her gün gönderilmektedir. Hurda çinko kilo fiyatı paylaşımımızı incelemelisiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alıyoruz.

Akseki Hurda Kablo Alım Satımı

Adresten tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. Kablo hurdaları tellerindeki bakır nedeni ile hurda kablo ticareti yapanlar için önem taşır. Antalya Akseki etrafında çoğunlukla ticareti yapılan %30 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı kablo hurdası,Yüzde elli bakırlı hurda kablolar alışverişinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz.

Ek olarak hurda alüminyum kablolar, çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile arayabilirsiniz. Kablo iletkenliğiyle sıklıkla kullanılıyor. Kullanıldığı biçimlere göre alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Akseki hurdacı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo alımında öncüyüz. Çünkü Halk Metal adıyla yalnızca hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. Akseki hurdacı firması olarak genellikle antigron kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kabloları alım satımı yapmaktayız. Akseki ilçesinin tümünde hurda kablo almaktayız. Yüksek tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasasından oldukça yüksek fiyat veriyoruz. Kablo alan hurdacı içerikli metini okuyabilirsiniz.

Fakat tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablo, enya kablo alımı esnasında anlık fiyat teklifini teklif ediyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Akseki hurdacı firmayız. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdaları, hurda fare yemez satmayı isteyenler bize ulaşın. İçerisindeki telin madenine bağlı olarak ve de dışındaki malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Akseki fare yemez kablo fiyatlarını her gün gönderiyoruz.

Akseki Bakır Hurda Alım Satımı

antigron kırma (Granür) bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, Hurda bakır talaş, bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapılır. Bakır hurda alanlar yazımızda daha detaylı bilgi var. Akseki bakır hurdası fiyatları için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Kırkambar bakır hurdası,hurda bakır boru, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alıyoruz. Akseki genelinde bakır hurdası almaktayız. Hurda bakır alan Akseki hurdacı firmamızı bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Sayfamızdaki Akseki soyma bakır hurdası ton fiyatını kayıt olanlara ücretsiz gönderilmektedir. Antalya Akseki bakır hurda alan yerler içerisindeyiz.

Akseki İkinci El Jeneratör Alan Hurdacı Firma

2. el jeneratör satan yerler arasındayız. Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. Sanayi tipi yeni gibi 2. el jeneratör alınır, satılır.

Akseki Plastik Hurdası Alanlar

Antalya il Akseki bölgesinin her yerinden polipropilen moblen hurda, abs plastik, hurda polistren kristal, jelatin hurdası satışı yapmak sebebiyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır. Akseki hurda plastik alan firmalar içinde olan Akseki hurdacısıyız. Sayfamızdaki Antalya Akseki plastik ton fiyatını bedelsiz gönderiyoruz

Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Avantajlı fiyatla kırkambar plastik hurdası, mavi kapak, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe almaktayız.

Akseki 2.El İnşaat Malzemeleri

Büyük projelerde yük asansörü, harç makinesi, boya tabancası, alçı sıva mikseri az kullanılmış seyyar iskele, plywoon hurda satılıktır. Birde batan şirketlerden satın almış olduğumuz Yıkılan fabrika binalarından ayırılan yeni ayarında ikinci el demir kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere satıyoruz.

Akseki Bina Yıkımı

Yıkım esnasında önem verilen tüm önlemler Akseki kentsel dönüşüm sebebiyle yenilenmesi gereken dairelerin istenildiği bir şekilde yapılması nedeni ile yıkım işlerini sağlıyoruz. Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vs. her cins hurda malzemeyi satın almaktayız. Ücretsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Üst tarafta fabrika yıkım işlerinde olduğu gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz.

Akseki Hurdacılar Sitesi

Akseki ilçesinde yaşayanlara her hali ile yaşanılır bir Akseki yaratmak için yorulmadan çaba sarfediyoruz. Akseki hurdacılar sitesi içerisindeki hurdacı dükkanımız sayesinde geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Sırf bu hurdanızın alım satımını gerçekleştirmiyoruz.

Akseki Nikel Hurdası Alım Satımı

İlçe genelinde turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 ve %99 hurda nikel şablon alımı yapıyoruz. Akseki nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Hurda nikel arsenik içerir. Bu neden ile hurda nikel alım satımında gayet hassasiyetle davranmalıyız.

7/24 Açık Akseki Hurdacı Firma

7/24 hurda alan Akseki hurdacı dükkânımız yardımıyla zamana takılmadan sektöre çalışmaktayız. İki bin ikiden bugüne hurdacılığa size hizmet veriyoruz. Akıp giden senelerin sağladığı deneyimle teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz.

Akseki Hurda Akü Alan En Yakın Hurdacılar

Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi kaynağı bulunuyor. Kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye hurda akü denir. Akü hurdası alanlar yazımızı incelerseniz iyi olur. Dolayısıyla hurdacı firmamız vb. fabrika bünyesinde geri dönüşüm kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapmaktadır. Hurda akü içindeki kurşunlu sıvılar nedeni ile geri dönüşüm tesisleri için oldukça kıymetlidir. Akü başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan cihazdır.

Akseki Otomobil Hurdası Alan Firma

İşten fırsat oldukça Akseki yakınlarında hurda araba alıyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Evrak işi olmayan yük vagonu, çekme belgeli hurda araç, hurda patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri, motor hurdası ve benzeri hurdanıza fiyat sormak için dilediğiniz saatte arayabilirsiniz. Tabiki de sizlere araç hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Ama otomobil hurdası evrak hazırlama işlemleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz.

Akseki Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Akseki çevresinde cam hurda alan firmalar arasındayız. Çağımızda şeffaf otomobil camı, gazoz vb. cam hurdalar oldukça fazla satılıyor. Cam saydam ya da yarısaydam oldukça kırılgan ve sert bir yapıya sahip sıvı madde tutabilen amorf ve organik olmayan katı malzemelerdir.

Akseki Fabrika Bozumu

Antalya Akseki fabrika sökümü işi yapıyoruz. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz.

Bu sebeple fabrika sökümü yapanlar içerisinde lider olduk. Öncelikle sökülecek iş yerinin etraflıca incelenerek gerekli ekipman ve projenin seçilmesi çok daha doğru bir çalışma olacaktır. Uzun zamandır binlerce fabrika bozum ihaleleri yerine getirdik. İnsanların söylediği biçimde kolay bir iş olmamıştır.

Akseki Karton Hurda Alan Firma

Ederinden fazla liste fiyatlarıyla bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurdası, kağıt peçete, kullanılmış gazete alımı yapmaktayız. Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı, renkli hurda kağıt, beyaz kağıt alımlarında uyguladığımız fazladan titizlik ile size daha yüksek kazanç etme imkanı sunuyoruz. Karton hurda almak için adresinize geliyoruz. Bu sayfadaki Antalya Akseki hurda karton kağıt fiyat listesini talep edenlere bedelsiz ulaştırıyoruz Antalya Akseki kağıt hurda alım satımı yapanlar arasındaki iş yerimiz sunduğu hizmetlerle hurda ofset baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satımı yapabilirsiniz.

Anlık Güncel Akseki Hurda Fiyatları

Yeni hurda demir fiyatları içerikli makaleyi okuyabilirsiniz Akseki hurdacı hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatları saatlik olarak değişmektedir. Kesin hurda fiyatlarına ulaşmak amacıyla bize ulaşmanız gerekiyor. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alım satımında öteki Akseki firmalarından fazla fiyata alımlar yapıyoruz.

Akseki 2. El Kafe ve Lokanta Malzemeleri Alanlar

Dükkanımızdaki döner ocağı, teşhir reyonları, hamur yoğurma kazanı, restorant tipi set üstü ocak, paslanmaz krom meze dolapları, dilendirici küveti, paslanmaz krom evye, davlumbaz, lokanta tipi aspiratör vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini incelemek için sizi depomuza davet etmekteyiz. İkinci el sanayi tipi lokanta ekipmanları alıyoruz. Çok kısa süre kullanılan endüstriyel bulaşık makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah üstü dolap, çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makineleri alıp satmaktayız. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, bardak kurutma makinesi, tabak kurtuma makinesi, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı iki kapaklı dolaplar satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Akseki Kumaş Alanlar

Kiloyla dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, nevresim kumaş parçası, hurda mayo kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, parça poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, spot kumaş alıyoruz. Buradaki Akseki kumaş hurdası kilo fiyatını dileyenlere günlük yolluyoruz.

Antalya Akseki kilosuyla hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz. Akseki ilçesinde hurda parça kumaş alım satımı yapılmaktadır.

Antalya Akseki bölgesinde hurda jesica, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, parça gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımlarında adresinize geliriz. Kilosuyla parça kot kumaşı, hurda pantolonluk, gabardin kumaş hurdası, hurda ceketlik, hurda eteklik, hurda örme kumaşı alımı için telefon numaramızı çok geçmeden arayınız.

Akseki İkinci El Ev Eşyası

Titiz kullanılmış olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir durumdaki mobilyaları yerinden yüksek fiyatlarla alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacı ile hurda çamaşır makinası alan hurdacılar başlıklı paylaşımını ziyaret ediniz Yeni gibi 2.el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik eşyalar, bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek sebebi ile numaralarımız ile iletişim kurabilirsiniz. Az kullanılmış etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyaları, patron masaları, öğrenci koltuğu alımında nakit para ödeme yapıyoruz. Akseki ve çevresinde yeni ve 2.el mobilyalar satabilirsiniz.

Akseki 2.el Raf Satanlar

Hurda raf demiri işleri işimizin bir parçasıdır. Sitemizde yayınlanan Akseki hurda çelik raf kg fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. Raf hurda alımı paylaşımına göz atabilirsiniz. Akseki raf hurdası satışı yapmak nedeni ile iş yerimize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla yenilen kasaplardan elde ettiğimiz market rafları, ürün reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası arasından tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan 2. el hurda raf satışı yapıyoruz.

Akseki Klima Hurdası Alım Satımı

Akseki bölgesinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima Akseki çevresinde en fazla alınıp satılan hurda malzemeler içerisindedir. 2. El Kombi alan yerler içindeyiz.

Akseki Hurda ve Moloz Nakliyesi

Firmamız tarafından satın alınacak tüm hurda eşyalarınızın firmaya ait tesise taşınması ücretsiz yapılıyor. Bina yıkımında müşteriyle yapılan sözleşmemize göre molozun nakliyesi güvenlikle yapılır. Yıkım molozu Akseki Belediyesi Fen işleri tarafından planlanan yerlere taşınır.

En Yakın Akseki Hurdacı Telefonu

Akseki hurdacı firması bünyesinde çalışan çalışanlarımız ile adresinizden hurda alım satımı hizmetimiz var. Bu yöntemle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Akseki etrafında hizmetler veriyoruz. Halk Metal olarak Akseki ilçesinin yakınlarında hurda alıyoruz. Akseki en yakın hurdacı hizmetleri ile her tür hurda eşya almak amacı ile adresinize ekip yolluyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp