Ankara Hurdacı

Akyurt Hurdacı Firma

Akyurt yakınlarında hurda satmak sebebiyle personellerimizle iletişim kurabilirsiniz. Ankara Akyurt hurdacı firmasıyız. Türkiye’nin dört bir tarafında, hurda alıyoruz.

Güncel Ankara Akyurt hurda fiyatlarıyla hizmetimizi ayağınıza getiriyoruz. Kimseye benzemeyen faaliyetler yürütüyoruz. Başarıyla sürdürdüğümüz tüm hizmetlere buradan ulaşabilirsiniz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat sunuyoruz. Ankara hurdacısı firmalar içindeyiz. Halk Metal ismiyle hizmetimizi sürdürüyoruz.

Ankara Akyurt Hurdacıları

Akyurt hurdacı firma mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Akyurt merkezinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmet sunuyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda satışı için mobil hatlarımızı arayabilirsiniz. Ankara merkezinin gelişen ilçesi Akyurt daimi hizmet verdiğimiz ilçeler içindedir. Sadece Ankara Akyurt ilçe merkezinde değil, her ilçede hizmet vermekteyiz. Akyurt hurdacı firması olarak Ankara ilçelerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurda için müsait hurda nakil mesai arkadaşlarımızı gönderiyoruz. Akyurt bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları işlemden geçirerek sizlerin faydalanması için çalışıyoruz.

Akyurt Hurdacı Telefonu

Akyurt yerinden hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz bölgeler arasında yer alıyor. Şimdi telefon numaramızı tuşlayarak en iyi hurda fiyat listesi ile hurdanızı satabilirsiniz. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak amacıyla firmamızı aramanız gereklidir. Akyurt hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Akyurt Hurda Kurşun Alanlar

Ankara ili Akyurt kurşun hurda için yüksek fiyat listesini verdiğimiz ilçelerdendir. Bu sayfadaki Ankara Akyurt çatı minare kurşunu kilo fiyatını grubumuzda günlük olarak paylaşıyoruz. Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alıyoruz. Kurşun eski madenlerden biridir. Cevherleri olan kurşun mavimsi renkli biçimiyle biliniyor. Kurşun hurda fiyatı gönderisini ziyaret ederseniz şahane olacaktır.

Akyurt Krom Hurdası Alanlar

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz metal oluşur. Burada yer almakta olan Akyurt hurda krom fiyat listesini ücretsiz gönderiyoruz. Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Hurda krom alanlar makalesini gezmek iyi gelecektir. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurdası kullanılmaktadır.

Akyurt Hurda Alan Firmalar

Hurda çinko almak için evinize kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Akyurt yerinden hurda alımı yaptığımız yerler içindedir. Zarar etmemek amacıyla topladığınız hurdayı çok zaman harcamadan nakit paraya çevirin. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Bu nedenle metallerin kıymetini düşürüyor. Akyurt ilçesindeki hurdacı firmalar arasında olan Halk Metal her çeşit hurda malzeme alıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı hedefliyoruz.

Yüksek tonajlı alüminyum hurdası ve sarı hurda, bakır hurdası, demir, kablo hurda, hurda çinko, kurşun hurdası alımına özel fiyat listesi uyguluyoruz. Akyurt hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve tecrübeli kadromuz ile öne çıkmaktayız. Hurda zamak, makine artık hurdası, hurda çelik, hurda kalay alıyoruz. Müşterilerimizle birlikte kazançlı ticaret yaparak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

Akyurt Hurda Çinko Alım Satımı

Akyurt ilçesinin her yerinden hurda çinko alıyoruz. Bu sayfadaki Ankara Akyurt hurda nikel fiyat listesini günlük yollamaktayız. Çinko hurda alan hurdacılar makalesine göz bakınırsanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz.

Akyurt Bakır Hurdası Alan Firmalar

Hurda bakır alanlar sitemizde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Kırkambar bakır hurda, hurda yanık bakır, bakır boru hurda, hurda bakır bobin alımı yapıyoruz. Akyurt içinde hurda bakır alıyoruz.

Sitemizde bulunan Akyurt yanık bakır hurdası kilo fiyatı güncellenmiştir. Ankara Akyurt bakır hurda alan yerler içindeyiz. antigron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alınır.

Akyurt hurda bakır kilo fiyatı için operatörlerimizi arayabilirsiniz. Hurda bakır alan Akyurt hurdacı iş yerimizi kolayca arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün.

Akyurt Hurda Demir Alım Satımı

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satışı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler yazısını incelerseniz şahane olacaktır. Hatırlamanızı isteriz ki her nevi demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alımı yapılır. Halk Metal Ankara Akyurt genelinde hurda demir alımı ile uğraşıyor. Anlık demir hurda kilo fiyatları istemek amacı ile firmamıza ulaşın. Hurda demir alanlar gönderimizi ziyaret etmek öğrenmenizi sağlayabilir.

Akyurt ilçesinin tüm mahallelerinde DKP hurda demir, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda bulunan metaller arasındadır. Sitemizdeki Akyurt 1.sınıf hurda demir ton fiyatını abonelerimize her gün yollamaktayız.

Akyurt Hurda Kablo Alım Satımı

Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından daha yüksek fiyat veriyoruz. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası satmayı isteyenler bize ulaşın. Aynı anda geri dönüşüm tesisimizle hizmet veriyoruz. Akyurt hurdacı firması olarak özellikle hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kabloları alımı yapmaktayız. Ankara Akyurt ilçesinin tümünde kablo hurdası alanlar içindeyiz.

Kablo hurdası içindeki telin madeni sebebi ile hurdacılık yapanlar için önem arz eder. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Akyurt hurdacı arayanlar için buradayız. Kapıdan hurda enya kablo, hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası alıyoruz. Çünkü Halk Metal firmamız ile yalnızca hurda ticaretinde uğraşmıyoruz.

Kablo alan hurdacılar içerikli yazıyı inceleyebilirsiniz. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir. Akyurt çevresinde çoğunlukla ticareti yapılan %40 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı hurda kablo alışverişinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Bunun yanı sıra hurda enya kablolar, tek damar kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı yaparken piyasanın üstünde fiyat listesini veriyoruz. Kablo elektrik akımı iletiminde elektrikli araçlarda kullanılıyor. Bir de hurda fare yemez kablo, çok damarlı kablo hurdaları ticareti amacı ile telefon edebilirsiniz.

Ankara Akyurt ilçesinde %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları alımı yapıyoruz. İçerisindeki telin türüne bağımlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sitemizdeki Ankara Akyurt bakır kablo kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz.

Akyurt Sac Hurdası Alım Satımı

Elimizde sıfırdan tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac bulunmaktadır. Akyurt etrafında hurda sac levha, sac varil hurda, hurda galvaniz sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, ticareti amacı ile arayabilirsiniz. Depo tavanı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alıyoruz.

Akyurt Sarı Hurda Alımı

Halk Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurdaların ticaretinde radyatör hurdası, hurda sarı fosfor, bronz hurda alım satımında piyasaya hakimdir. Akyurt ilçenin tümünde sarı hurda alımı yapıyoruz. Bu sebeple Akyurt sarı pirinç hurda alım hizmeti veriyoruz. Bu sayfadaki Akyurt hurda sarı pirinç kg fiyatını grubumuzda her gün paylaşıyoruz. Sarı hurda alanlar hakkındaki içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Herkesin bildiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç parça isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Gerçekte hurda sarı adıyla hurda türü bulunmamaktadır.

Pirinç hurdalar halk ağzıyla sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle bilinmektedir. Etrafta kırkambar hurda sarı, sarı pirinç hurda su saati, sarı hurda musluk, vana türleri bulunmaktadır. Akyurt hurdacı firması olarak her nevi hurda alımı için adresinize geliyor.

Akyurt Alüminyum Hurdası Alan Hurdacılar

Bize hurda satanların yardımıyla durmadan tecrübe elde ediyoruz. Akyurt ilçesinin tamamında alüminyum ince profil hurdası, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş, alüminyum piston alımı yaparken tartımı teknolojik ekipmanlarla yapıyoruz. Her türlü hurda alüminyum alınır.

Buradaki Ankara Akyurt alüminyum hurdası fiyat listesini ücretsiz yollamaktayız. Sitemizde önceden paylaşılmış hurda alüminyum metini inceleyebilirsiniz. Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven için sonsuz teşekkürler. Bunun ile birlikte alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurda yapıyoruz. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda almak için telefonunuzu bekliyoruz.

Ankara Akyurt hurda alüminyum alan firmalar arasındayız. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası Akyurt hurdacı firmaları arasındayız. Her türde hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız.

Akyurt İkinci El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte batan iş yerlerinden satın aldığımız Bazı projelerde inşaat vinci, harç makinesi, boya makinesi, alçı mikseri 2.el inşaat iskelesi, plywoon hurda bulunur. Yıkılmış market binalarından ayrılan yeni ayarında 2.el demir kapı, pencere, mutfak dolabı alan firmalar içerisindeyiz.

Akyurt Akü Hurdası Alım Satımı

Akü diğer adıyla biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Akü barındırdığı kurşun içeren sıvı geri dönüştürülebildiğinden hurdacılar için oldukça değerlidir. Akü hurda alanlar bağlantısına tıklayınız. Dolayısıyla iş yerimiz benzeri işletme içinde geri dönüşüm atölyesi olanlar kuru ve sulu akü alan firmalar içerisindedir. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası deniliyor. Otomobillerde enerji ihtiyaçlarını karşılamak nedeni ile kullanılabiliyor.

Akyurt Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Etrafta söylendiği gibi kolay değildir. Ankara Akyurt fabrika sökümü işi senelerin deneyimine sahibiz. Yıllardır onlarca fabrika bozum ihaleleri yerine getirdik. Güvenilir biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Bu sebeple fabrika sökümü gerçekleştirenler arasında ünlü olduk. Sökümden önce yıkılacak üretim yerinin detaylıca dolaşılması gerekmektedir.

Akyurt Kırık Cam Hurda Alan Firma

Bu dönemde rengarenk soda şişesi, kırılmış araç camı vb. cam hurda çeşitleri bulunabiliyor. Cam yarısaydam veya saydam oldukça kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvıları tutan organik olmayan sert maddelerdir. Akyurt çevresinde hurda cam alan yerler arasındayız.

Akyurt Hurdacılar Sitesi

Akyurt hurdacılar sitesindeki firmamızın aracığıyla geri dönüşüm hizmeti veriyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Daha iyi bir Akyurt yaratmak için yılmadan çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz.

Akyurt Hurda Otomobil Alanlar

Akyurt hizmet veriyoruz. Bazen Akyurt bölgesinde hurda otomobil alım hizmetleri veriyoruz. Elbette size hurda araç hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Fakat araç hurdası evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hurda vagon, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, çeki demiri hurdası
, ağır hasarlı hurda araba, motor hurdası alıyoruz.

Akyurt İkinci El Raf Hurdası

Hurda depolama rafları alımı yapmaktayız. Genellikle resterasyon yapan depolar tarafından satışa sunulan hurda çelik raflar, market rafı hurdaları, ürün reyonları, demir raflar, mağaza raf hurdası arasından seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda 2.el hurda raf satıyoruz. Sitemizdeki Akyurt ikinci el raf kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Raf hurdası alan yerler yazımızı dolaşmak hurda raf hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Akyurt 2. el raf hurdası alımı amacıyla dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

Akyurt Hurda Nikel Alan Fabrikalar

Özellikle turbo nikel hurdası, %99 hurda nikel şablon – %95 hurda nikel şablon, anot nikel hurdası alıyoruz. Ankara ile Akyurt hurda nikel alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikeller alınıp satılırken elimizden geldiğince dikkatli çalışılmalıdır. Nikel hurda zehirleyebilir.

Akyurt Bina Yıkımı

Daha önce fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı yapıyoruz. Akyurt kentsel dönüşüm içerisinde eskimiş dükkanların en baştan imar edilmesi sebebi ile yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler vb. tüm hurda malzemeleri satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkım sırasında istenen tüm önlemler

Akyurt Hurda Plastik Alım Satımı

Ankara il Akyurt bölgesinin her yerinden abs plastik, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin alımı için bize ulaşabilirsiniz. Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemenin adıdır. Akyurt plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinden ön planda olan hurdacı firmasıyız. Sayfamızda yer alan Ankara Akyurt hurda naylon ton fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi çeşitleri vardır. Avantajlı fiyata kırmızı, mavi kapak, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik almaktayız.

Akyurt Karton Hurda Alanlar

Ankara Akyurt hurda kağıt alıp satanlar arasındaki firmamız ile çalışarak kırpıntı kağıt hurda, karton koli, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Bölgede beyaz hurda kağıt, renkli kağıt hurdası, hurda kitap defter, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz fazladan özen ile hurda satıcılarına çok daha fazla kazanç elde etme avantajı veriyoruz.

Yüksek fiyatlarla karton bardak, hurda kuşe kağıt, hurda gazete, bristol hurda, hurda peçete alanlar arasındayız. Kağıt hurda alımı ile ilgileniyoruz. Bu sayfada yayınlanan Ankara Akyurt hurda karton ve kağıt kg fiyatını günlük ulaştırıyoruz

Akyurt 2.el Ev Eşyası

Her çeşit 2. el dizüstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektrikli ev aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları öğrenmek için işletmemizle bağlantı kurabilirsiniz. 2.el ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, gardrop, öğrenci koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masası bulunmaktadır. Ekonomik fiyatlarla yeni gibi ve 2. el oturma grupları alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullandığınız 2.el piyasasında satılabilecek bir temizlikte bulunan koltuk ve kanepelerinizi yolladığınız konuma gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası için güncel fiyat verilmektedir. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda buzdolabı alımı yapanlar başlıklı paylaşımı ziyaret ediniz

Akyurt 2.el Restoran Malzemesi Alımı

İyi durumda otel tipi bulaşık makinası, buz makineleri, çamaşır makinaları, tezgah, tezgah üstü dolap, pizza dolabı alıp satmaktayız. 2. El bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makineleri, tabak ısıtma tezgahı, çelik tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı 3 kapaklı dolap satanlar firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, aspiratör, paslanmaz krom evye, paslanmaz krom davlumbaz, paslanmaz krom küvet, krom paslanmaz meze reyonları, restoran tipi set üstü ocak ve benzeri endüstriyel tipte mutfak alet edavatını görebilmeniz için almak isteyenleri depomuza davet ediyoruz. İkinci el endüstriyel tip cafe ve lokanta mutfağı aletleri alıyoruz.

Akyurt Hurda Kumaş Firesi Alımı

Spot ceket kumaşı, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda örme, kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk alımı için firmamızı hemen arayabilirsiniz. Spot hurda atlet kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, tekstil artığı hurda kumaş, mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş alım satımında iyi fiyattan ödeme yapıyoruz. Hurda kumaş alıyoruz. Buradaki Akyurt kumaş hurdası kilo fiyatı anlık olarak güncellenmektedir. Ankara Akyurt kilo ile tartıp kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Akyurt bölgesinde hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, hurda şifon, hurda abiyelik, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş, süprem kumaş hurdası alım satımlarında adresinize gelmekteyiz.

En Yakın Akyurt Hurdacı

Halk Metal şirketimizle Akyurt ilçesinde hurda almaktayız. Akyurt hurdacı şirketi içinde çalışmakta olan personelimizle dilediğiniz mekandan hurda malzeme almaya başladık. Bu hizmet ile size en yakın hurda alan yer Akyurt genelinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. En yakın Akyurt hurdacı deposu adıyla her nevi hurda alım satımında dilediğiniz yere gelmekteyiz.

Akyurt Hurda Jeneratör Alımı

Kullanılamayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alan hurdacıyız alım satımında en iyi fiyatı biz veriyoruz. Endüstriyel yüksek kw 2.el jeneratör alınır. 2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz.

Güncel Akyurt Hurda Fiyatları

Akyurt hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatı hızlı bir biçimde değişkenlik gösteriyor. Unutmayın ki tonajlı hurda alımı yaparken piyasa fiyatından özel ton fiyatı öneriyoruz. Anlık hurda fiyatları konulu makaleyi inceleyebilirsiniz En güncel hurda fiyatına ulaşabilmek nedeniyle bize ulaşın.

7/24 Hurda Alan Akyurt Hurdacı

Sektörde uzun yıllardır Akyurt hurdacısı olmanın bahşettiği kurumsallaşmayla teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. Nerdeyse bin dokuz yüz doksan yedi senelerinden bu günlere değin hurdacılığa hizmet etmeye devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Akyurt hurdacı dükkânımız aracılığıyla gece gündüz atık hurda alıyoruz.

Akyurt Klima Hurda Alımı

Akyurt etrafında 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Akyurt bölgesinde çok alınan hurda eşyalar arasında yer almaktadır. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmayız.

Akyurt Moloz Dökümü

Yıkımda müşteriyle sözleşmeye göre molozların taşınma işleri titizlik ile yapılmaktadır. Yıkım molozu Akyurt Belediyesi’nce planlanan alanlara nakil ediliyor. Akyurt hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınan her çeşit hurda malzemelerin iş yerimize yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp