Antalya Hurdacı

Alanya Hurdacı

En iyi Antalya Alanya hurdacı firmasıyız. En doğru Alanya hurda fiyatları ile hizmetimizi ayağınıza getirmekteyiz. Benzersiz faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Bütün hizmetlerimize bu gönderimizden erişebilirsiniz. Türkiye’nin aradığınız noktasından, hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal ismimiz ile hizmetimize devam etmekteyiz. Alanya çevresinde hurda malzemenizin fotoğrafını göndermek nedeni ile firmamız ile irtibat kurabilirsiniz. Bol miktarda hurda eşya alımına özel piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Antalya hurdacı büyük bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Alanya Hurdacıları

Alanya mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. İşi bitmiş metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak insanlarımızın faydasına çalışıyoruz. Sizlerde her türlü alüminyum hurdası satışı amacı ile hizmet telefon numaralarımızı telefon rehberinize kaydedebilirsiniz. Alanya hurdacısı olarak Antalya bölgesinde hurda alım satımı yapmaktayız. Her miktardaki atık malzemeleriniz için uygun araçlarımızı yönlendiriyoruz. Alanya hurdacı yol tarifi mi arıyordunuz? Endişe etmeyin. Antalya Alanya çevresinde yep yeni bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Antalya merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Alanya 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerler içindedir. Sırf Antalya Alanya etrafında değil, her ilçede hizmet vermekteyiz.

Alanya Hurdacı Numarası

Antalya Alanya adresten her çeşit hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Bu neden ile hurda atık satışı yapmak sebebi ile çağrı merkezimizi aramanız yeterlidir. Boş yere zaman harcamadan arayın güncel hurda fiyatlarıyla hurdanızı satabilirsiniz. Antalya Alanya hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin bulunduğu sayfanın altında kolayca arayabileceğiniz konumdadır.

Alanya Sac Hurda Alımı

Antalya Alanya ilçesinin tümünde sac hurda levha, sac varil hurdası, galvaniz hurda, hurda trapez sac, galvanizli boru hurdası, bizi tercih edebilirsiniz. Elimizde yeni ürün gibi 2. el trapez sac mevcuttur. Ek bina tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurdası alanlar içindeyiz.

Alanya Çinko Hurdası Alım Satımı

Alanya çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Alanya nikel hurdası kilo fiyatını abonelerimize her gün ulaştırıyoruz. Çinko hurdası alanlar çinko hurdası hakkında bilgi almak için linkine tıklayınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alım satımı yapıyoruz.

Alanya Hurda Alan Firma

Antalya Alanya hurdacı firma olan Halk Metal her çeşit ikinci el eşya alım hizmeti veriyor. Zamak hurdası, CNC artığı hurda, çelik hurdası, kalay hurdası alıyoruz. Hep beraber kazançlı çıkarak uzun vadeli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz.

Hurda bakır almak için kapınıza kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı alüminyum hurda ve sarı, bakır hurda, demir hurda, kablo, hurda çinko, kurşun alımlarına özel fiyatlar uyguluyoruz. Alanya hurda alan yerler arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma çıkmaktayız. Alanya kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır. Biriktirdiğiniz hurdaları şimdi elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle hurda malzemenizin değerleri düşebilir.

Alanya Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Halk Metal hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında hurda sarı hurda bronz araiş alımı yapıyor. Alanya bölgesinde hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Bu yüzden Alanya hurda sarı alım hizmeti veren firmayız. Sitemizdeki Alanya sarı pirinç ton fiyatları güncelliğini koruyor. Sayfamızdaki sarı hurda alanlar içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Sizlerinde bilgi sahibi olduğu gibi hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda parça gibi sarı pirinç hurda türleri vardır. Aslında sarı hurda olarak geçen hurda cinsi yoktur.

Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla sarı renkli olduğu için hurda sarı denilmektedir. Ek olarak kırkambar hurda sarı pirinç, sarı hurda vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Antalya Alanya hurdacı depomuz tüm türlerde hurda ticareti yapmaktadır.

Alanya Alüminyum Hurdası Alımı

Konumdan alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı için telefonunuzu beklemekteyiz. Ek olarak alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu gerçekleştiriyoruz. İş yerimize gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Her çeşit hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Hurdasını satanların sayesinde sürekli tecrübe kazanıyoruz. Sitemizdeki Alanya hurda alüminyum kilo fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Daha kesin hurda alüminyum yazıyı inceleyebilirsiniz. Antalya Alanya alüminyum hurdası alan yerler içindeyiz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alıyoruz. Alanya ilçesinde hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alımı için tartımı müşteriyle birlikte yapıyoruz. Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum tas tabak ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Alanya Krom Hurda Alımı

Krom, nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Sitemizdeki Alanya hurda krom fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alanlar bölümüne mutlaka bir göz atabilirsiniz.

Gayet sert yapısı sebebi ile zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılıyor. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın.

Alanya Kurşun Hurda Alan Firma

Alanya kurşun hurda alımıyla uğraştığımız ilçelerdendir. Buradaki Alanya çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Cevherleri olan metal kurşun gümüş-mavi renkli haliyle biliniyor. Kurşun hurdası fiyatları yazısını okusanız iyi olacaktır. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Minare kurşunu hurda
, Cami sökümü kurşun hurdası alıyoruz. Kurşun kullanılmakta olan eski madenlerdendir.

Alanya Hurda Demir Alanlar

Anlık hurda demir fiyatı öğrenmek için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı yazısına göz gezdirmek istersiniz. Demir, dünya genelinde en çok bulunan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Alanya 1.sınıf hurda demir kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşmaktayız.

Alanya ilçesinin tüm mahallelerinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir ticareti yapıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası ticareti amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda fiyatı sayfasının olduğu bağlantıya tıklayın. Firmamız Alanya ilçe genelinde hurda demir ticareti yapıyor. Bildiğiniz üzere her nevi pencere demiri, demir kapı, demir trabzan alım satımı yapıyoruz.

Alanya Kablo Hurda Alım Satımı

Alanya hurdacı firma olarak genellikle antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kabloları alım satımı yapmaktayız. Antalya Alanya bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alımı yapıyoruz. Yüksek miktarda hurda kablo alırken hurda kablo borsası pahalı fiyat sunuyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Genel olarak yeraltı kablosu, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar, karışık kablo hurdaları satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Kapıdan tek damar kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Daha detaylı sitemizdeki kablo hurda alanlar metni inceleyin. Bunlarla birlikte enya kablo hurdası, tek damar kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı esnasında en güncel fiyatı teklif ediyoruz. Çünkü Halk Metal şirketimizle sadece hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz.

Kablo hurdaları içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alanlar için önemlidir. Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Alanya hurdacı firmayız. Müşterilerde kolayca edinilebilen 40% bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alışverişinde hemen nakit ödeme yapıyoruz. Bir de alüminyum hurda kablo ticareti için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile sıklıkla kullanılmaya devam ediyor.

İçinde bulunan tellerin türüne bağlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Antalya Alanya kablo kg fiyatını her gün ulaştırmaktayız. Antalya Alanya ilçesinin her yerinde kablo hurdası alan firmayız.

Alanya Hurda Bakır Alımı

Alanya genelinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır bobin, bakır boru hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurda alıyoruz.

Buradaki Alanya soyma bakır hurdası ton fiyatı güncellendi. Antalya Alanya bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Alanya hurda bakır fiyat listesi için arayın.

Hurda bakır alanlar makalemizde geniş bilgiye erişebilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, Bakır kızıl talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Bakır hurdası alan Alanya hurdacı firmamızı tek tuşla arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın.

7/24 Hurda Alan Alanya Hurdacı

7/24 hizmet veren Alanya hurdacı firması şirketimiz yardımı ile cumartesi-pazar bile geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Bu sürenin kazandırdığı profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Yaklaşık 1996 senesinden bugüne geri dönüşümde hemşehrilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz.

Alanya İkinci El Raf Hurdası

Hurda depolama rafları alıyoruz. Bu sayfadaki Antalya Alanya 2.el raf kg fiyatı güncellenmiştir. Raf hurdası fiyatları hurda raf konusunda bilgi almak için bağlantısının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Alanya 2.el raf hurdası alımı sebebi ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Özellikle resterasyon yapan mandıralar tarafından hurdaya ayrılan hurda market rafı, çelik raflar, demir raf hurdaları, reyonlar, mağaza raf hurdası içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda 2. el raf satan hurdacılar arasındayız.

Alanya Akü Hurdası Alım Satımı

Yoğun kullanımla ömrünü tamamlamış haline gelen bataryaya akü hurdası denilmektedir. Aküler başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurdası alanlar makalesine kesinlikle bir göz atın. Dolayısıyla Halk Metal benzeri kendisine ait geri dönüştürme atölyesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alan tesisler içerisindedir. Toplu taşıma araçlarında enerji ihtiyaçlarını karşılamak nedeniyle kullanılır. Hurda aküler içindeki kurşunlu suyu sebebi ile geri dönüşüm firmaları için oldukça değerlidir.

En Yakın Alanya Hurdacı Firma

Halk Metal hurda alım firması olarak Alanya ilçesinin her yerinden hurda satımı gerçekleştiriyoruz. En yakın Alanya hurdacı deposu olarak her türden hurda alırken gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Bu hizmetimiz ile sizlere en yakın hurda alan yer Alanya çevresinde servisler veriyoruz. Alanya hurdacı sitesi olan firmamız ile adresten hurda alım satım hizmetimiz var.

Alanya 2.El İnşaat Malzemeleri

Şantiyelerde yük asansörü, boya makinesi, harç karıştırma mikseri, alçı sıva mikseri az kullanılmış demir iskele, ikinci el plywood alıyoruz. Ayrıca işi bırakan fabrikalardan aldığımız Yıkılan öğrenci yurdu vs. binalardan çıkma sıfır gibi ikinci el pimapen pencereler, demir kapı, mutfak dolapları alımı yapıyoruz.

Alanya Güncel Hurda Fiyatları

Alanya hurdacı firma hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatları anlık değişiklik gösteriyor. Anlık hurda fiyat listesine erişmek nedeni ile iletişime geçebilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki belirli bir kilodan yüksek hurda ticaretlerinde borsa fiyatından daha fazla fiyata alımlar uyguluyoruz. Anlık krom hurdası fiyatları hakkında paylaşılmış makaleye bir göz gezdirebilirsiniz

Alanya Klima Hurda Alan Hurdacılar

Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Alanya ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. İkinci el klima Alanya bölgesinde çok satılan elektronik eşya hurdaları arasında yer almaktadır. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz.

Alanya Moloz Dökümü

Firmamız tarafından alınan tüm hurdanın işyerimizi taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılır. Molozlar Alanya Belediyesi Fen işlerince önceden bildirilen alana taşınır. Yıkımdan sonra müşteriyle sözleşmemize bağlı olarak molozların taşınma işi titizlik ile yapılmaktadır.

Alanya Plastik Hurda Alan Firma

Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır. Antalya ve Alanya ilçesinin tümünden hurda polipropilen moblen, plastik abs, polistren kristal hurda, jelatin alım satımı yapıyoruz. En iyi fiyatlarla beyaz naylon hurdası, mavi, kırmızı kapak hurdası, pet şişe, kırkambar plastik, pimapen hurdası alım satımı ile ilgileniyoruz.

Alanya plastik hurdası alan yerler arasında lider konumda olan işletmeyiz. Bu sayfadaki Alanya naylon hurdası ton fiyatını saat başı ulaştırıyoruz Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Alanya Hurda Araç Alanlar

Elbette size otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetimizi sürdürüyoruz. Fırsat oldukça Alanya çevresinde araba hurdası alım satımı yapıyoruz. Resmi belge işi olmayan patoz hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri
, hurda vagon, hasarlı otomobil hurdası, hurda motor . Ama hurda otomobil trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz.

Alanya Kullanılmış Lokanta Aletleri Alımı

2. El endüstriyel tip lonata mutfağı ekipmanları alıyoruz. İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurutma makinesi, tabak kurulama makinesi, bakır tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satan yerler bizi arayabilirsiniz. Depomuzdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, endüstriyel 3 gözlü ocak, paslanmaz krom meze reyonları, evye, küvet, davlumbaz, lokanta tipi aspiratör vb. endüstriyel otel ve mutfak alet edavatını incelemek amacıyla sizi ardiyelerimize davet ediyoruz. Temiz durumda restaurant tipi bulaşık makinası, buz makineleri, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgahlar, tezgah üstü 3 kapaklı dolaplar, pizza dolapları alınır.

Alanya Kumaş Hurdası Alanlar

Parti malı poplin kumaş kırpıntısı, iç çamaşırı kumaşı, baskı altı hurda kumaş, spot kumaş hurdası, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, parça penye kumaş, hurda dokuma kumaş için peşin parayla ödeme yapılır. Alanya ilçesinde kumaş fire hurdası almaktayız. Toptan parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası satışı yapmak amacı ile bizi şimdi arayın. Antalya Alanya çevresinin tamamında gömleklik kumaş,süprem kumaş hurdası, abiyelik kumaş, hurda viskon, hurda şifon, jesica kumaş hurdası, tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımında yerinize geliyoruz. Antalya Alanya kilosu ile kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz. Bu sayfadaki Alanya kumaş hurdası ton fiyatını abonelerimize ücretsiz yolluyoruz.

Alanya İkinci El Ev Eşyası

Yeni gibi 2. El buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, bilgisayar, elektrikli ev eşyası, ekran kartı hurdası, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi almak maksadı ile firmamızıtuşlayabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılmış olan ikinci el piyasasında alıcı bulabilecek durumdaki oturma gruplarınızı konumunuza gelerek alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgiye ulaşmak amacı ile hurda bulaşık makinası alanlar başlıklı makalemizi ziyaret ediniz En makul fiyatlara yeni ve ikinci el mobilya satabilirsiniz. Sahibinden etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyaları, patron masası, patron koltukları alma işlerinde bedelini nakit para ödemekteyiz.

Alanya Hurdacı Sitesi

Alanya hurdacılar sitesi 4. bloktaki dükkanımızın sayesinde geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Her hali ile yaşanılır bir Antalya ve daha çok iyi Alanya oluşturmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Sadece bu tür malzemeleri almıyoruz. Hurda metaller alırken ayrım yapmadan alıyoruz.

Alanya Jeneratör Hurda Alımı

Kullanılamayan jeneratör, trafo alan hurdacıyız alımında yüksek fiyatlarla ödeme yapıyoruz. Her türlü yeni gibi ikinci el jeneratör alıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içerisindeyiz.

Alanya Cam Hurdası Alanlar

Cam saydam yada yarısaydam çoğunlukla sert yapıya sahibi sıvı tutabilen inorganik yumuşak olmayan malzemelerdir. Genellikle renkli ve şeffaf kırılmış oto camı, süt şişesi cinslerde hurda cam oldukça fazla alınıyor. Alanya etrafında hurda cam alan yerler arasındayız.

Alanya Bina Yıkımı

Bina yıkımında önem verilen tüm önlemler Yıkımda sökülen laminant parkeler, sökülen kapılar, pimapen hurdaları vebenzeri her türlü hurdayı piyasa fiyatına almaktayız. Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Üst taraftaki yazıda bahsettiğimiz fabrika yıkım işlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Alanya kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile yıkılması gereken dükkanların yenilenerek imar edilmesi amacı ile yıkımını yapıyoruz.

Alanya Nikel Hurdası Alan Yerler

Antalya Alanya çevresinde anot nikel hurda, %95 ve %99 şablon nikel hurda, hurda turbo nikel alımı yapıyoruz. Antalya Alanya hurda nikel alıyoruz. Hurda nikel zehirli olabilir. Dolayısıyla nikel hurdaları toplanırken gayet dikkatli çalışılmalıdır.

Alanya Hurda Karton Alan Firma

Avantajlı liste fiyatı ile bristol kağıt hurdası, karton bardak hurdası, hurda kuşe kağıt, kağıt peçete, kullanılmış gazete alan yerler içerisindeyiz. İlçede kitap, defter hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı alırken uyguladığımız extra özenle satıcılara daha yüksek oranda kâr etme olanağı veriyoruz. Alanya kağıt hurdası ticareti yaptığımız ilçeler arasındadır. Sitemizdeki Antalya Alanya hurda kağıt ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz Antalya Alanya hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki Halk Metal hizmetleri ile matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, koli hurdası satabilirsiniz.

Alanya Fabrika Bozumu

İşe başlamadan önce sökülecek fabrika binasının etraflıca gezilmesi gerekiyor. Güvenlice fabrika söküyoruz. İnsanların dediği gibi kolay bir iş sayılmaz. Antalya Alanya fabrika sökümü işi yapıyoruz. Uzun süredir çok sayıda fabrika bozum ihalesini tamamladık. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar arasında öncü yerdeyiz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp