İzmir Hurdacı

Aliağa Hurdacı Hurda Fiyatları

Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm firmamız ile hizmetimize devam etmekteyiz. İzmir Aliağa hurdacı firmasıyız. Yurdumuzun her noktasından, hurda alıyoruz. En doğru Aliağa hurda fiyatlarıyla malzemelerinizi almaktayız. Daha önce görmediğiniz hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Aktif olduğumuz bütün hizmetlerimize buradan erişebilirsiniz. İzmir Aliağa çevresinde hurda malzemenizin fotoğrafını yollamak sebebiyle personellerimizle iletişim kurabilirsiniz. Çok miktarda alımlarda yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. İzmir hurdacı olarak Aliağa ilçesinde hizmet veriyoruz.

İzmir Aliağa Hurdacısı

Aliağa genelinde hizmet gösteriyoruz. Atıkları geri dönüştürerek sizin ve bizim geleceğini korumaktayız. Aliağa hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İzmir Aliağa çevresinde yep yeni bir anlayışla hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İzmir ilinin gelişen ilçesi Aliağa öncelikli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf İzmir Aliağa bölgesinde değil, bütün illerde hizmet veriyoruz. Aliağa hurdacısı olarak İzmir ilinin her yerinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her miktardaki hurdalarınız için orada bulunan hurda taşıma mesai arkadaşlarımızı göndermekteyiz. Sizlerde her çeşit hurda malzeme satışı yapmak için şirketimizi aramalısınız.

Aliağa Hurdacı Telefon Numarası

Aliağa hurdacılık hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içinde yer alıyor. Hemen arayarak günlük hurda fiyatlarıyla hurdanızı satarak değerlendirebilirsiniz. İzmir Aliağa hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde bulunuyor. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak için bizleri aramalısınız.

Aliağa Hurda Kurşun Alanlar

Hurda kurşun levha, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi kurşun hurda alım satımı yaparız. Aliağa İzmir kurşun hurda alımıyla uğraştığımız yerlerdendir. Bu sayfadaki Aliağa hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. Doğada cevher şeklinde bulunan kurşun maviye yakın gümüş rengiyle biliniyor. Kurşun hurdası fiyatı bölümüne bir göz atın. Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler içinde olduğu söylenmektedir.

Aliağa Krom Hurda Alımı

304 krom hurdası, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, anot nikel %99, krom tank hurdası alıyoruz. Paslanmaz krom hurda alım satımı yapıyoruz. Krom hurdası alan yerler bölümüne bir göz atmak isteyebilirsiniz. Sert yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Hurda nikelle karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Aliağa hurda krom fiyat listesini ücretsiz göndermekteyiz.

Aliağa Hurda Alımı

Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, çelik hurda, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Tonajlı hurda sarı ve alüminyum, hurda kablo, bakır, çatı minare kurşunu,çinko hurdası, demir alımında fiyatlar sunuyoruz. Aliağa hurda alanlar içerisinde hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öncü konuma çıkmaktayız.

Hurda paslanmaz alımı için bulunduğu yere geliyoruz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmasıyız. Aliağa adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içerisindedir. Hurdalarınızı gecikmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Bu sebepten hurda malzemenin kıymeti düşüyor. Aliağa hurdacı firma olan Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm hurdacılık her türlü ikinci el inşaat malzemeleri alım satım hizmeti veriyor.

Aliağa Hurda Çinko Alım Satımı

İzmir, Aliağa çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Bu sayfadaki Aliağa çinko levha fiyat listesi sürekli güncelleniyor. Çinko hurdası alan hurdacı firma yazımıza göz gezdirmeniz pişmanlık hissetmezsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu fiyatları için iletişim hatlarımızla irtibata geçebilirsiniz.

Aliağa Hurda Bakır Alımı

Aliağa içerisinde hurda bakır almaktayız. Aliağa hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Sitemizdeki Aliağa bakır hurdası kilo fiyatını abonelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz. İzmir Aliağa bakır hurda alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır, bakır kırkambar hurdası alımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı sitemizde detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Bakır alan Aliağa hurdacı firmamızı hemen arayın keyifli hizmetin tadına varın. antigron kırma granür bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alım satımı yapıyoruz.

Aliağa Demir Hurdası Alım Satımı

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar makalesine mutlaka bir göz atın. Hatırlatmak isteriz her çeşit demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu alırız. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm İzmir Aliağa ilçesinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Anlık güncel hurda demir fiyatı için fazla aman geçmeden arayın. Demir hurdası fiyatı paylaşımımıza kesinlikle bir göz atın.

Aliağa etrafında ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda alıyoruz. Demir hurdası, dünya genelinde çokça alınıp satılan madenler içerisinde yer almaktadır. Sayfamızdaki Aliağa hurda demir fiyatları güncellendi.

Aliağa Kablo Hurda Alımı

İçinde bulunan telin türüne bağımlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemenin isim alır. Burada paylaşılan Aliağa ttr kablo hurdası ton fiyatlarını grubumuza üye olanlara bedelsiz ulaştırıyoruz. Aliağa ilçesinde %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alımı yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre hava kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kablosu çeşitleri vardır.

Karışık kablolar, telefon kablosu hurdaları, hurda fare yemez kablolar satacak olanlar şimdi arayın. Detaylı bilgi için kablo alan hurdacı metni inceleyebilirsiniz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Aliağa hurdacı firmayız. . Aliağa hurdacısı Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm firmamız her türlü hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz. Ek olarak hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdaları alımı için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği ile elektrikli araçlarda kullanılmaktadır. Kablo hurdası içerdiği bakır madeni yüzünden kablo hurdası alanlar için çok kıymetlidir.

Bunların yanısıra tek damar kablolar, çok damarlı kablolar, enya kablo alımı esnasında anlık fiyat teklifini gönderiyoruz. Satıcılarda bolca toplanan 40% bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı kablo hurdaları alışverişinde değerini oracıkta ödüyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde ederinden yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

Aliağa ilçesinde kablo hurdası alan firmayız. Adresten hurda tek damar kablo alım satımı yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümcülük yapıyoruz.

Aliağa Sac Hurdası Alımı

İzmir Aliağa bölgesinde hurda levha, sac varil hurda, galvanizli sac hurdası, hurda trapez sac, galvanizli boru, alımı için arayabilirsiniz. Depolarımızda yeni üründen farkı fiyatı olan 2. el trapez sac var. Hurda sac alımı yapıyoruz. Kiler çatısı kapatmak amacıyla kullanılabilir.

Aliağa Hurda Sarı Alanlar

Pirinç metal hurdası halk dilinde rengi sarı olduğundan hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir. Aliağa hurdacı depomuz her çeşit hurda ticareti yerinize geliyor. Bu sayfadaki Aliağa hurda sarı pirinç kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Sarı alan hurdacılar başlıklı makaleye göz gezdirebilirsiniz.

Aliağa ilçesinin her yerinde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Ayrıca hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati çeşitleri bulunabiliyor. Aliağa hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak radyatör hurdası, sarı pirinç hurda hurda fosfor, hurda bronz alımında liderdir.

Bu neden ile Aliağa sarı pirinç hurda alımı yapmaktayız. Gerçeği demek gerekirse sarı hurdası adıyla hurda çeşidi bulunmamaktadır. Sizinde bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç parça gibi sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır.

Aliağa Alüminyum Hurda Alımı

Siz kıymetli müşterilerin desteğiyle her geçen gün tecrübe elde ediyoruz. Aliağa ilçesinin her yerinde alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımı müşteriyle birlikte yapmaya özen gösteriyoruz. Her türlü alüminyum hurda nakit alınır.

Sitemizdeki İzmir Aliağa alüminyum hurda ton fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Hurda alüminyum alanlar içerikli içeriği inceleyin Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen sebebiyle teşekkürü hak ediyorsunuz. Ayrıca hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. Yerinden hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı için telefonlarınızı beklemekteyiz.

İzmir Aliağa alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum araba jantı hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Her türlü alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası ticareti yapıyoruz.

Aliağa İkinci El İnşaat Malzemesi

Ayrıca kapatılan fabrikalardan aldığımız Yıkılan lokanta binalarından alınan kullanılabilir durumda 2.el pimapenler, kapı, mutfak dolapları alıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan inşaat vinçleri, alçı karıştırma makinesi, boya makinesi, harç makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, plywoon hurda satılıktır.

Aliağa Akü Hurda Alım Satımı

Akü barındırdığı kurşun içeren sıvılar sebebiyle oldukça değerlidir. Zamanla şarj olmaz bataryaya hurda akü denmektedir. Akü başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir pil benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren enerji kaynağıdır. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyaçları sebebiyle bulunmaktadır. Akü hurda alımı hakkında bilgi edinmek amacı ile konusunun olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla firmamız benzeri firma bünyesinde geri dönüşüm fabrikası olan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alım satımı yapabilir.

Aliağa Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Yıkım işi yapanların dediği gibi kolay bir işlem olmamıştır. Uzun yıllardır çok sayıda fabrika yıkımı ihalelerini aldık. Profesyonel bir şekilde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Fabrika sökülürken önce yıkıma hazırlanan mülkün detaylı bir şekilde dolaşılması gerekiyor. Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde lider olduk. Aliağa İzmir fabrika sökümü uzun yılların deneyimine sahibiz.

Aliağa Cam Hurdası Alımı

Aliağa Hurdacı Sitesi

Aliağa halkına iyi bir Aliağa yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Sadece bu türden malzemelerinizin ticaretini gerçekleştirmiyoruz. Aliağa hurdacılar sitesi 2. blok içerisinde bulunan dükkânımızın aracılığı ile atıl hurda eşya geri dönüşüm yapmaya başladık.

Aliağa Hurda Araba Alan Yerler

Geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bazı dönemlerde Aliağa çevresinde araç hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz. Ancak araç hurdası vergiden muafiyet alma işleri zaman aldığından bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Elbette sizlere araba hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Resmi belge işi olmayan hurda yük vagonu, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri
, ağır hasarlı araç hurdası, motor hurdası vebenzeri hurdaların kilo fiyatını öğrenmek için dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Aliağa Hurda Raf Alan Yerler

Demir raf hurdası alıyoruz. Çoğunlukla raflarını yenileyen fabrikalar tarafından satışa sunulan orta reyonlar, mağaza raf hurdası, hurda market rafı, hurda demir raflar, hurda çelik raf arasından seçtiğimiz sıfır gibi 2.el raf hurdası satıyoruz. Buradaki Aliağa çıkma raf kilo fiyatını saat başı gönderiyoruz. Raf hurda alan hurdacı firmalar paylaşımımızı incelemek bilgi sahibi olmanızı sağlar. Hurda raf Aliağa alım satımı sebebiyle cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Aliağa Nikel Hurdası Alımı

İzmir Aliağa genelinde anot hurda nikel, turbo nikel hurdası, %95 nikel şablon , %99 şablon nikel hurdalar alıyoruz. Hurda nikel zehirleyebilir. Bu sebep ile hurda nikel ticareti yapılırken mümkün olduğunca özen ile hareket edilmelidir. Aliağa hurda nikel alıyoruz.

Aliağa Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenecek binaların yenilenerek inşaatının yapılması sebebi ile yıkılmasını yapıyoruz. Yukarıda fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işi başarı ile yapıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkım esnasında önem verilen tüm önlemler Yıkım bittiğinde pimapen hurdası, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler vs. tüm hurdayı satın alıyoruz.

Aliağa Plastik Hurdası Alımı

Aliağa hurda plastik alımı yapanlar içerisinde lider konumdaki Aliağa hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Aliağa hurda plastik kilo fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

İzmir il Aliağa ilçesinin tamamından hurda jelatin, plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası alım satımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Güncel fiyatlarla pet şişe hurdası, hurda market poşeti, kırmızı, mavi kapak, şeffaf naylon hurdası, pimapen, kırkambar plastik hurda alımı yapmaktayız.

Aliağa Kağıt Hurdası Alımı

Değerinden yüksek fiyatlarla hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda, kağıt bardak, kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz. Aliağa kağıt hurdası alan hurdacılar içindeki işletmemiz hizmetleri ile iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, karton koli satabilirsiniz.

Bölgede A4 fotokopi kağıdı hurdası, okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt hurdası alırken alışkanlık haline getirdiğimiz extra titizlik ile müşterilerimize değerinden daha fazla oranda kazanç elde etme şansı sunuyoruz. Aliağa hurda karton ticareti yaptığımız ilçeler içerisindedir. Sayfamızdaki Aliağa hurda karton ton fiyatları güncellenmiştir

Aliağa 2.el Ev Eşyası

Aliağa çevresinde yeni ve 2. el yatak odası takımı satabilirsiniz. Her çeşit 2. el masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucular, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, fırın, ütü, set üstü ocak, ekran kartı, anakart hurdası fiyatları hakkında bilgi almak nedeniyle firmamızıtuşlayabilirsiniz. Temiz personel koltuğu, sekreter masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece bulunur. Titizlikle kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak alıcı bulabilecek bir durumdaki kanepelerinizi yerinize gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası almaktayız. Detaylı bilgi için hurda beyaz eşya alan hurdacı firma başlıklı sitemizi ziyaret edin

Aliağa 2. El Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alan Yerler

İşlerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur kazanı, hücreli aspiratör, küvet, evye, krom davlumbaz, yemek dilendiricileri, lokanta tipi set üstü meykap vb endüstriyel mutfak alet edavatını incelemek amacı ile sizi işyerimize davet ediyoruz. Sanayi tipi retoran mutfağı malzemeleri alıyoruz. İyi kullanılmış endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah, tezgah altı dolaplar, pizza hazırlama dolabı alıp satmaktayız. Temiz bardak, tabak, servis bıçağı, cam bardak kurulama makinesi, tabak tezgahı, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah üstü dolaplar satanlar firmamıza ait çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Aliağa Hurda Kumaş Firesi Alımı

İzmir Aliağa çevresinin tümünde parça kumaş hurdası almaktayız. Aliağa bölgesinin her tarafında hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, hurda şifon, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası, hurda süprem alımları için çağırdığınız adrese geliriz. Parti malı top kumaş hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, penye hurdası, poplin kumaş kırpıntı, hurda spot kumaş, atletlik kumaş alımlarında kapınızda ödeme yapıyoruz.

Spota düşmüş gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, pantolon kumaşı, spot kot kumaşı, hurda eteklik, ceket kumaşı satmak amacıyla telefonlarımızı vakit kaybetmeden arayınız. İzmir Aliağa kiloayla tartarak kumaş hurdası alanlar içinde en yüksek fiyatlarla hurdanızı alıyoruz. Sayfamızdaki Aliağa hurda kumaş ton fiyatlarını grubumuzdakilere güncel olarak yollanmaktadır.

En Yakın Aliağa Hurdacı Firma

Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm şirketimizle Aliağa çevresinde her çeşit hurda eşya satımı gerçekleştiriyoruz. Bu yöntemle hurda satanlara en yakın hurda alan yer Aliağa bölgesinde hizmetler sunmaktan mutluluk duyuyoruz. En yakın Aliağa hurdacı firması servisiyle hurda alım satımında arzu ettiğiniz yere çalışanlarımızı yolluyoruz. Aliağa hurdacı sitesi olarak konumuzdan hurda alım satım hizmeti vermeye başladık.

Aliağa Hurda Jeneratör Alım Satımı

Jeneratör hurdası alan firmayız alırken en yüksek fiyatı sunuyoruz. Endüstriyel çalışır durumda ikinci el jeneratör satılır. 2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

Anlık Güncel Aliağa Hurda Fiyatları

Daha detaylı sayfamızdaki güncel hurda fiyatları metini inceleyebilirsiniz Aliağa hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan kilo fiyatları çabucak değişmekte. Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdaların alımında borsa fiyatlarından fazla kilo fiyatı teklif ediyoruz. Anlık hurda fiyat listesine ulaşabilmek sebebiyle irtibat kurabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Aliağa Hurdacı

Neredeyse 26 yıldır hurda alımı hizmetleri sunmaktayız. 7/24 hizmet veren Aliağa hurdacı firması firmamız yardımı ile gece gündüz geri dönüşüm sektöründe çalışıyoruz. Geçen senelerin kazandırdığı kurumsallaşmalarla teknolojimizi geliştirerek çoğalan hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Aliağa Hurda Klima Alım Satımı

Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Aliağa etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. 2. El Kombi alan hurdacı firmayız. 2.el Klima Aliağa ilçesinde çok alınıp satılan hurda malzemeler arasında yer alır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

Aliağa Moloz Dökümü

Aliağa hurdacı Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm firmamız tarafından satın alınacak her türlü hurda malzemenin bizlere ait tesise yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılmaktadır. Molozlar Aliağa Belediyesi’nce belirlenen araziye naklediliyor. Bina yıkımından sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza göre molozun nakliyesi güvenli bir biçimde yapılmaktadır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp