Altınordu Hurdacı

Altınordu etrafında hurda eşyalarınızın değerlerini sormak için gece gündüz en yakın ekibimize ulaşabilirsiniz. Yurdun dört bir keşesinde, hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm firmamızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Anlık Ordu Altınordu hurda fiyat listeleriyle hizmetlerimize devam etmekteyiz. Benzersiz hizmetlerimizi sunuyoruz. Tüm çalışmalarımızı bu yazıdan öğrenebilirsiniz. Yüksek miktarlı hurda alımında yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Ordu hurdacısı olarak Altınordu ilçesinin tümünde hizmet veriyoruz. Altınordu hurdacı firmasıyız.

Ordu Altınordu Hurdacıları

Altınordu genelinde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek insanlığın geleceğini koruyoruz. Sizlerde her çeşit hurda alüminyum satmak sebebi ile hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Altınordu hurdacı firması olarak Ordu genelinde hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. Her kilodaki hurdalarınızın alım satımı için uygun araçlarımızı göndermekteyiz Altınordu hurdacı firma mı arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Ordu Altınordu etrafında benzersiz anlayışlarla profesyonel hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Ordu merkezinin en yaşanılası ilçesi Altınordu ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Ordu Altınordu çevresinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Altınordu Hurdacı Numarası

Ordu Altınordu adresten her türde hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz yerler arasındadır. Bu neden ile hurda satmak amacı ile telefonumuzu aramanız gereklidir. Şimdi arayıp en yüksek hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satabilirsiniz. Ordu Altınordu hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz konumdadır.

Altınordu Krom Hurdası Alan Hurdacı Firma

Hurda nikel ile karıştırılarak paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Ordu Altınordu krom tank hurdası kg fiyatını arzu edene bedelsiz yolluyoruz. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Hurda krom alan yerler krom hurda konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayınız.

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank alımı yapıyoruz. Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır.

Altınordu Sarı Pirinç Hurda Alan Yerler

Pirinç metal hurdası halk ağzıyla renginden ötürü sarı hurda ismiyle bilinir. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Ordu Altınordu hurdacı firma olarak her nevi hurda ticareti yapmaktadır. Altınordu ilçesinde hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz.

Gerçekte hurda sarı adında hurda türü bulunmamaktadır. Bu sebep ile Altınordu sarı pirinç hurda alan hurdacılar içindeyiz. Burada paylaşılan Ordu Altınordu hurda sarı pirinç kg fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız. Hurda sarı pirinç alan hurdacı içerikli konuyu ziyaret edin. Halk Metal Geri Dönüşüm bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, sarı hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurdası alımında piyasaya hakim konumdadır. Bununla birlikte sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç musluk, sarı hurda vana, su saati cinsleri olduğu biliniyor.

Altınordu Demir Hurdası Alım Satımı

Güncel demir hurda fiyat listesi için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan yerler makalemizi incelemek iyi gelecektir. Altınordu çevresinde tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz.

Demir hurdası, Altınordu genelinde en çok satılan madenler arasındadır. Buradaki Ordu Altınordu 1.sınıf hurda demir ton fiyatları daima güncellenmektedir. Firmamız Altınordu bölgesinde demir hurdası alım satımı yapıyor. Bildiğiniz gibi her cins demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alırız. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke ticareti için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma hakkında bilgi edinmek için bağlantısına tıklamalısınız.

Altınordu Hurda Alüminyum Alımı

Her çeşit alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Altınordu ilçesinin her yerinde alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası alımı yaparken tartımları güvenilir şekilde yapmaktayız.

Sitemizdeki Altınordu hurda alüminyum fiyat listesini isteyene ücretsiz ulaştırıyoruz. Sitemizdekialüminyum hurdası alanlar içeriğe göz atabilirsiniz. Ordu Altınordu alüminyum hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Konumdan alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alımı yapmak için telefonunuzu diliyoruz. Hurdalarını bize satanların sayesinde durmadan gelişiyoruz. Alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurda Altınordu hurdacısıyız.

Bununla birlikte hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu yapıyoruz. Şirketimize güvendiğiniz nedeniyle teşekkür ederiz.

Altınordu Hurda Sac Alan Hurdacı

Ordu Altınordu bölgesinin tümünde sac levha hurdası, sac hurda varil, galvanizli sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı talep etmek sebebi ile. Hali hazırda deliksiz ikinci el trapez sac mevcuttur. Müştemilat tavanı kaplamak amacıyla kullanabilirsiniz. Sac hurdası alımı yapıyoruz.

Altınordu Hurda Alan Yerler

Altınordu yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Hurda eşyalarınızı şimdi satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Hurda demir suylatemas halinde korozyona uğramaktadır. Bu sebeple metallerin piyasasının düşmesine sebep olmaktadır. Hurda alüminyum almak amacıyla biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Müşteri memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Hurda antimon zamak, makine artık hurdası, çelik hurda, kalay hurda almaktayız. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz.

Ordu Altınordu hurdacı firma olan Halk Metal Geri Dönüşüm her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Yüksek tonajlı sarı ve alüminyum hurda, hurda kablo, bakır hurda, kurşun hurdası,hurda çinko, hurda demir alımlarında piyasadan daha yüksek fiyat listesi uygulamaktayız. Altınordu hurda alan firmalar içinde hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuzla öne çıkmaktayız.

Altınordu Hurda Kurşun Alanlar

Hurda kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Minare kurşun hurda için iyi fiyatlar uyguluyoruz. Doğada cevher şeklinde çıkarılan kurşun metali maviye yakın gümüş renklidir. Hurda kurşun alım satımı bölümüne göz bakmanız harika bir şey yapmış olursunuz. Altınordu kurşun hurdası alım satımı ile hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Burada bulunan Altınordu hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını dileyene her gün ulaştırmaktayız. Kurşun metali kullanılmakta olan en eski madendir.

Altınordu Hurda Çinko Alımı

Buradaki Altınordu çinko hurdası ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. Çinko hurdası fiyatları içeriğinin linkine tıklayın. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha fiyat listesi talep etmek için firmamızla irtibata geçin. Altınordu ilçesinde çinko hurdası alıyoruz.

Altınordu Hurda Kablo Alanlar

Kablo elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Üstelik hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak amacıyla telefon edebilirsiniz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo, fare yemez kablo satmayı dileyenler iletişim kurabilirsiniz. Yerinden hurda enya kablolar, hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu almaktayız. Altınordu ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar arasındayız.

Ancak tek damar kablo, çok damarlı kablo, enya kablo hurdası alımı esnasında en iyi fiyatı sunuyoruz. Aynı anda hammadde dönüşümü yapıyoruz. Ordu Altınordu hurdacı firma olarak genellikle antigron hurda kablolar, elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı yapmaktayız.

Altınordu çevresinde hızlıca satılan Yüzde elli bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar alırken değerini oracıkta ödüyoruz. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Altınordu hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Çünkü Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimizle sadece hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz.

Altınordu genelinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo hurdası alımında öncüyüz. Yüksek miktarda hurda kablo ticaretinde kablo hurdası piyasasından fazla fiyatlar sunuyoruz. Kullanıldığı alanlara göre hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir. Hurda kablolar içerdiği bakır madeni sebebi ile hurda kablo alan yerler için kıymetlidir.

İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Buradaki Ordu Altınordu hurda kablo fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız. Geniş bilgi edinmek için kablo alan hurdacı içeriği okuyun.

Altınordu Hurda Bakır Alım Satımı

Kırkambar hurda bakır,bakır boru hurda, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alıyoruz. TTR kırma bakır hurdası, Antikron kırma granür bakır hurda, Bakır talaş hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurda, soyma bakır hurdası, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alınır. Buradaki Ordu Altınordu hurda bakır ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız. Ordu Altınordu bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

Altınordu içinde bakır hurda alıyoruz. Bakır hurdası alan Altınordu hurdacı iş yerimizi zorlanmadan arayın kaliteli hizmetin tadını yaşayın.

Hurda bakır alan hurdacı bölümünde daha detaylı bilgi var. Altınordu bakır hurda fiyatları için arayın.

Altınordu 2. El Jeneratör Satanlar

Çalışmayan jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alan Altınordu hurdacıyız alım satımında nakit para ödeme yapıyoruz. 2.el jeneratör satan yerler arasında en yakın yerlerdeniz. Sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör alınır.

Altınordu Plastik Hurda Alımı

Ordu ile Altınordu ilçesinin tamamından abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer benzeri çeşitleri vardır.

En yüksek fiyatla pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, market poşeti, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon almaktayız. Altınordu hurda plastik alanlar içerisinden öne çıkan Altınordu hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Altınordu hurda plastik ton fiyatını abonelerimizle paylaşmaktayız Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelerin ismidir.

Altınordu İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan öğrenci yurdu vb binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolabı, çelik kapı, pimapenler satıyoruz. Birde kapatılan esnaflardan aldığımız Tamamlanmış projelerde inşaat vinçleri, boya tabancası, harç pompası, alçı karıştırma mikseri az kullanılmış iskele, plywoon hurda 2.el olarak satılır.

Altınordu Bina Yıkımı

Bina yıkımında istenen tüm tedbirler Yıkım bittiğinde pimapen hurdası, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler vb. tüm hurda malzemeleri almaktayız. Ortaya çıkacak yıkım hurdası karşılığı ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Bir üstteki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Altınordu kentsel dönüşümü gerçekleşsin veya gerçekleşmesin yıkılacak binaların en baştan imar edilmesi için yıkımını sağlıyoruz.

Altınordu Hurdacı Sitesi

Hurda malzeme alımında ayrım yapmıyoruz. Altınordu hurdacılar sitesindeki hurda dükkanımızla sektörde hizmet ediyoruz. Sadece bu türde malzemelerin alımını yapmıyoruz. Daha çok güzel bir şehir yaratmak için sürekli çalışıyoruz.

Altınordu Nikel Hurdası Alım Satımı

Ordu Altınordu genelinde turbo nikel, anot nikel, %95 şablo nikel hurdası ile %99 şablo nikel hurdası alıyoruz. Nikel hurda kükürt ve arsenik içerdiğinden zehirli bir metaldir. Dolayısıyla hurda nikel alınıp satılırken oldukça dikkat ile çalıŞmalıyız. Altınordu nikel hurdaları alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Altınordu Hurdacı Firması

Sizlerin sağladığı profesyonellikler aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. 7/24 hurda alan Altınordu hurdacı dükkanımız yardımıyla cumartesi-pazar bile sektörde çalışıyoruz. Yaklaşık yirmi bir senedir hurda alım satım faaliyetleri yürütüyoruz.

Altınordu Akü Hurda Alımı

Otomobillerde elektrik ihtiyaçlarında kullanılıyor. Akü içerdiği kurşun içeren suları sebebiyle kıymetlidir. Akümülatör başka deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Akü hurda alan hurdacı firmalar bölümünü ziyaret etmelisiniz. Dolayısıyla Altınordu hurdacısı depomuz benzeri kendisine ait geri dönüşüm ve eritme kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alan hurdacılar içerisindedir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denir.

Altınordu Otomobil Hurdası Alan Yerler

Tabiki de müşterilerimize hurda araç alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Altınordu hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Lakin otomobil hurdası trafikten çekme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak hasarlı hurda araba, patoz, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda çeki demiri
, hurda vagon, hurda motor alıyoruz. Ara sıra Altınordu yakınlarında hurda araç alıyoruz.

Altınordu Hurda Cam Kırığı Alan Hurdacı

Altınordu Fabrika Bozumu

Hurdacıların dediği şekilde kolay bir iş değildir. Fabrika sökülürken öncelikle sökülecek fabrikanın detaylı şekilde incelenerek gerekli projenin ayarlanması doğru olur. Altınordu fabrika sökümü işleri deneyime sahibiz.

Daha önce onlarca fabrika söküm ihalesi yerine getirdik. Güvenli bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan yerler arasında öncü olduk.

Altınordu Hurda Kağıt Alım Satımı

İlçenin her yerinde 1.hamur beyaz hurda kağıt, renkli hurda kağıt, kitap defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra müşkülpesentle sizlere çok daha fazla oranda kazanma olanağı sunuyoruz. Altınordu kağıt hurda alan firmalar arasındaki firmamız sayesinde iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, karton koli hurdası kilo fiyatı öğrenebilirsiniz. Altınordu kağıt hurdası aldığımız bölgeler içinde yer almaktadır. Sayfamızda bulunan Altınordu karton hurda kg fiyatını talep edenlere bedelsiz yollamaktayız Değerinden yüksek fiyata karton bardak hurdası, hurda gazete, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, hurda peçete alıyoruz.

Altınordu Güncel Hurda Fiyatları

Hurda çinko fiyatları hakkındaki makaleyi inceleyebilirsiniz Doğru fiyata ulaşabilmek nedeni ile iletişim kurabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurdaların alım satımında borsa fiyatından fazla fiyatlara alımlar uyguluyoruz. Altınordu hurdacı firma hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi hurda borsasında saat başı değişmektedir.

Altınordu İkinci El Endüstriyel Aletleri Alımı

Kullanılabilir durumda bulaşık makinaları, tezgahlar, tezgah altı dolap, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alım satımı yapmaktayız. Sanayi tipi restoran malzemeleri alıyoruz. İşlerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel ocak, hücreli aspiratör, dinlendirme küveti, evye, davlumbaz, salata dolapları vb. endüstriyel otel ve mutfak ekipmanını incelemek amacı ile almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. İkinci el tabak tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom paslanmaz tepsi, tava, tencere, kazan satmak isteyenler bu sayfadaki telefon numaralarını arayabilirsiniz.

Altınordu Kumaş Alımı

Sayfamızdaki Altınordu hurda kumaş kilo fiyatı günceldir. Spota düşmüş ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, kot kumaş hurdası, hurda pantolonluk kumaş satmak amacı ile firmamızı hemen aramalısınız. Ordu Altınordu çevresinde viskon kumaş, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası alım satımında adresinize araçlarımızı göndermekteyiz. Ordu Altınordu kiloayla tartıp hurda kumaş alan hurdacılar içindeyiz.

Kumaş fire hurdası alıyoruz. Spota düşmüş hurda dokuma kumaş, hurda penye kumaş, hurda nevresim kumaşı parçası, mayo kumaşı, hurda top kumaş, hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, hurda spot kumaş alıp satıyoruz.

Altınordu İkinci El Eşya

Kısa süreliğine kullanılmış olan 2.el olarak değerlendirilebilecek bir temizlikteki mobilyalarınızı yerinizden satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek amacıyla hurda çamaşır makinası alımı yapanlar başlıklı paylaşıma erişebilirsiniz Ederinden fiyatlarla sıfır ve 2. el mobilya ve aksesuarlar satabilirsiniz. Sıfır gibi 2.el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektrikli eşyalar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası satın almak amacıyla firmamızıtuşlayabilirsiniz. Temiz büro ofis mobilyaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masaları stoğu hakkında bilgi edinmek amaçlı irtibat telefon numaralarımızı aramanız yeterli olacaktır.

Altınordu 2.el Hurda Raf

Çoğunlukla iflas eden elbisecilerden aldığımız ürün reyonları, çelik raflar, demir raflar, market rafları, mağaza rafları içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2. el hurda raf satan firmalar içerisindeyiz. Hurda depolama rafları alıyoruz. Buradaki Ordu Altınordu 2.el market rafı kilo fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. Hurda raf alan yerler raf hurdası konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda raf Altınordu satmak sebebi ile mobil hattımıza ulaşabilirsiniz.

Altınordu Klima Hurda Alım Satımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Hurda klima Altınordu ilçesinde oldukça fazla satılan hurda eşyalar içindedir. Hurda kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Altınordu etrafında ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurmalıdır.

Altınordu Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozu Altınordu Belediyesi’nce daha önceden planan araziye boşaltılıyor. Yıkımdan sonra sözleşmemize göre molozun nakliye işi güvenlikle yapılmaktadır.

En Yakın Altınordu Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Altınordu hurdacı deposu ismiyle her cinsten hurda alıp satarken deponuza geliyoruz. Bu hizmetle sizlere en yakın hurdacı Altınordu çevresinde hizmet veriyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimizle Altınordu genelinde hurda malzeme satımı yapmaktayız. Altınordu hurdacı olan firmamızla kapınızdan hurda alım satımı hizmetimiz var.

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.