Bartın Hurdacı

Amasra Hurdacı Hurda Alımı

Halk Metal firmamız ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. Güncel Bartın Amasra hurda fiyatlarıyla hizmet ediyoruz. Eşsiz profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Bütün hizmetlerimizi ziyaret ettiğiniz sayfadan öğrenebilirsiniz. Amasra merkezinde hurda fiyatı sormak sebebi ile personellerimiz ile iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Yüksek tonajlı hurda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo alışverişlerinde yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Bartın hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

Memleketin irtibat kurduğunuz her ilinden, her türlü hurda alımı yapıyoruz. Amasra hurdacı firmasıyız.

Bartın Amasra Hurdacı Firmalar

Amasra hurdacı firma mı arıyordunuz? Başardınız. Bartın Amasra bölgesinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür çinko hurdası satmak sebebiyle telefonlarımızı çaldırabilirsiniz. Bartın merkezinin değişen ilçesi Amasra daimi hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Bartın Amasra çevresinde değil, her ilçede hizmet veriyoruz. Amasra hurdacı firması olarak Bartın ilçelerinde her türlü hurda atık alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurda malzemeleriniz için uygun hurda taşıma ekibimizi göndermeye devam etmekteyiz. Amasra bölgesinde hizmet veriyoruz. Atıkları işlemden geçirerek çocuklarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz.

Amasra Hurdacı Telefonu

Amasra her nevi hurda alım satımı hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içindedir. Bartın Amasra hurdacı telefon numarası bu sayfanın içeriğinde bir tıklamayla arayabileceğiniz konumdadır. Bu yüzden hurda satışı yapmak için cep telefonumuzu aramanız gereklidir. Hemen arayarak güncel hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi satın.

Amasra Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Hurdacı firmamıza duyduğunuz güven için sonsuz teşekkürler. Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası alıyoruz. Sizlerin sayesinde sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Ayrıyeten hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurdası satmak için iletişime geçebilirsiniz. Bartın Amasra hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Burada yayımlanan Amasra alüminyum hurda fiyatları güncellendi. Sayfamızdakihurda alüminyum makaleye göz atabilirsiniz. Her tür alüminyum hurdası alıyoruz. Konumdan alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş alımı için telefon etmenizi istiyoruz. Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda almaktayız. Amasra ilçesinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum sert kartel hurdası alırken tartımları gözünüzün önünde gerçekleştiriyoruz.

Amasra Demir Hurda Alan En Yakın Hurdacılar

Amasra etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Bildiğiniz gibi her çeşit demir ev kapısı, demir trabzan, pencere demiri alıyoruz. Firmamız Amasra bölgesinin her yerinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Anlık demir hurdası fiyatı için şimdi arayın. Demir hurda alan yerler yazımıza göz atmalısınız. Hurda demir, yeryüzünde en çok alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Sitemizdeki Bartın Amasra 1.sınıf hurda demir ton fiyatı güncellenmiştir. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası satmak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar yazımıza göz atarsanız pişman olmayacaksınız.

Amasra Kablo Hurda Alım Satımı

Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası, karışık hurda kablolar satmayı isteyenler bize ulaşın. Kablo hurda alanlar içerikli metni okuyun.

Yerinden enya kablo hurdaları, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. İçindeki telin cinsine bağlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızda yayımlanan Amasra hurda bakır kablo kilo fiyatını dileyenlere ücretsiz ulaştırmaktayız. Ek olarak tek damar kablo hurdası, enya kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alımında piyasanın üzerinde fiyatları gönderiyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurdacılık sektöründe hizmet vermiyoruz. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz.

Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Amasra hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Amasra etrafında kolayca ticareti yapılan %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alırken anında nakit ödeme yapıyoruz. Amasra hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alımında liderlik yapıyoruz.

Genel olarak hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, yer altı kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu şeklinde çeşitlendirilir. Kablo hurdası içindeki telin bakırı yüzünden hurda kablo ticareti yapanlar için çok kıymetlidir.

Bartın Amasra hurdacı firma olarak her türlü hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasadan oldukça yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Bartın Amasra ilçesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Kablolar iletken olarak sıkça kullanılmaktadır. Ayrıca hurda çok damarlı kablo alımı amacı ile arayabilirsiniz.

Amasra Sac Hurdası Alanlar

Bağ gumelesi tavanı kapatmak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hurda sac alımı yapıyoruz. Depolarımızda her ölçüde 2.el trapez sac hurda vardır. Amasra bölgesinde hurda sac levha, sac varil, hurda galvaniz sac, trapez sac hurda, galvanizli boru hurdası, alımı amacı ile arayınız.

Amasra Hurda Alanlar

Amasra hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür hurda atık alımı yapıyor. Hurda kablo almak amacıyla adresinize kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Amasra yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Hurda malzemelerinizi şimdi nakite çevirmelisiniz. Hurda bakır yanar ve, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylelikle malzemenin fiyatının inmesine sebep olmaktadır. Yüksek tonajlı kablo hurda, bakır, alüminyum, çinko hurda, hurda demir, kurşun hurdası ve sarı alımlarına özel değerinin üzerinde fiyat listesi veriyoruz. Amasra hurda alanlar içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuz ile ön plana çıkmaktayız. Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı amaçlıyoruz. Zamak hurda, makina artığı, hurda kalay, hurda çelik alımı yapıyoruz. Hep birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz.

Amasra Krom Hurdası Alımı

Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Hurda krom alımı paylaşımına bir göz atın. 316 krom hurdası, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alımı yapıyoruz. Sert yapısı sebebi ile zırhlı araç dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Nikel ile işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Sitemizdeki Bartın Amasra krom fiyat listesini abonelerimizle paylaşıyoruz.

Amasra Kurşun Hurdası Alan Hurdacılar

Kurşun metalinin eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Yeryüzünde cevher olarak çıkarılan metal kurşun mavimsi rengiyle biliniyor. Kurşun hurda alım satımı bölümünü incelerseniz güzel bir iş yaparsınız. Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha hurda, Cami sökümü hurda kurşun, Kurşun yağmur oluğu hurdası fiyat listesi talep etmek sebebiyle telefonlarımızı arayarak iletişime geçin. Bartın Amasra kurşun hurda alım satımıyla iştigal olduğumuz ilçelerdendir. Bu sayfadaki Bartın Amasra hurda Cami kurşunu ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız.

Amasra Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Gerçekte sarı hurdası adında hurda türü varolmamıştır. Bu neden ile Amasra sarı hurdası alan firmalar arasındayız.

Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça isimlerinde sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Pirinç hurdalar halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle bilinir.

Bununla beraber sarı pirinç hurda kırkambar, hurda sarı pirinç vana, sarı hurda musluk, su saati türleri bulunabilir. Amasra ilçenin tümünde sarı hurdası alım satımı yapıyoruz.

Halk Metal hurdacılık firması bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı hurda bronz araiş hurdası ticareti yapıyor. Amasra hurdacı işletmemiz piyasaki her türde hurda ticareti yapıyor. Sitemizdeki Amasra sarı pirinç hurdası fiyat listesi biraz önce güncellendi. Anlık bilgi için sarı hurda alanlar konuya göz atabilirsiniz.

Amasra Çinko Hurdası Alan Hurdacılar

Amasra bölgesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Amasra hurda çinko levha kg fiyatını ücretsiz göndermekteyiz. Çinko hurda alımı paylaşımımıza göz atmalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü satımı için arayabilirsiniz.

Amasra Bakır Hurdası Alanlar

antigron kırma (Granür) bakır hurda, soyma bakır hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır kırkambar hurdası,bakır boru hurda, bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda alan hurdacıyız. Sayfamızdaki Amasra hurda bakır kilo fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Bartın Amasra hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Amasra içinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır alan hurdacı sitemizde geniş bilgi var. Bakır hurdası alan Amasra hurdacı telefonunu acilen arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Amasra bakır hurdası kilo fiyatı için arayın.

Amasra Beyaz Eşya Hurdası

Amasra Bartın ilçesinin her yerinde yeni gibi, ikinci el ev mobilyası satıyoruz. Her türlü 2.el derin dondurucular, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyası, dizüstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart almak nedeniyle firmamıza ait çağrı merkezi numaraları ile irtibata geçerek ulaşabilirsiniz. Titiz kullanılan 2.el olarak değerlendirilebilecek bir temizliğe sahip mobilyaları yolladığınız konuma gelerek iyi fiyatlarla alıyoruz. Buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacı ile hurda buzdolabı alan firma konulu yazımıza ulaşabilirsiniz Temiz kullanılmış bilgisayar masaları, büro mobilyaları, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop mevcuttur.

Amasra 2. El Jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel ve sanayi tipi sıfırdan farksız ikinci el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Hurda jeneratör alıyoruz.

Güncel Anlık Amasra Hurda Fiyatları

Amasra hurdacı firmalar arasında hurda alım satımı esnasında kullanılan fiyat listeleri her dakika değişkenlik gösteriyor. En doğru fiyata ulaşmak amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Şundan yarar görüyoruz ki yüksek tonajlı hurdalar alırken öteki Amasra hurdacılardan yüksek kilo fiyatları ödüyoruz.

Amasra Karton Hurda Alanlar

Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter, renkli kağıt, beyaz hurda kağıt alımlarında alışkanlık ettiğimiz ekstra hassasiyetle müşterilerimize daha fazla kazanma avantajı veriyoruz. Kağıt, karton hurda alım satımı yapıyoruz. Buradaki Bartın Amasra hurda karton ton fiyatı güncellendi Piyasanın üstünde fiyatlarla hurda kuşe kağıt, karton bardak, bristol hurda, kağıt peçete, kullanılmış gazete alıyoruz. Amasra Bartın kağıt hurdası alıp satanlar arasındaki şirketimiz sunduğu hizmetler ile hurda kağıt kırpıntı, hurda koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Amasra Hurdacı

Sektörde uzun zamandır faaliyet göstermenin sağladığı tecrübeyle makine sayımızı arttırarak yolumuza devam ediyoruz. Tam 17 yıldan beri hurdacılık yapmaktayız. 7/24 Amasra hurdacı şirketimiz yardımıyla hafta sonu bile işimizin başındayız.

Amasra Araba Hurdası Alanlar

Elbette sizlere araba hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Amasra hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Fakat hurda araba trafikten çekme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek trafikten çekme belgesine sahip hurda otomobil, çeki demiri hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler
, hurda vagon, motor hurdası alım satımı yapıyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Amasra yakınlarında araç hurdası alım satım hizmetleri vermekteyiz.

En Yakın Amasra Hurdacı Firma

Halk Metal hurdacılık olarak Amasra etrafında her tür hurda eşya alıyoruz. En yakın Amasra hurdacı deposu adıyla her çeşit hurda nakliyesi yapmak amaçlı adresinize çalışanlarımızı yolluyoruz. Böylece müşterilere en yakın hurda alan yer Amasra ilçesinin etrafında servis ediyoruz. Amasra hurdacı firma olarak konumdan her çeşit hurda malzeme alım satımı yapıyoruz.

Amasra Cam Hurdası Alan Firma

Amasra yakınlarında cam hurda alan yerler içindeyiz. Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça sert yapıdaki su muhafaza eden amorf ve organik olmayan katı maddelerdir. Bu dönemde şeffaf araç camı, içecek şişesi türde cam hurda bulunabiliyor.

Amasra Hurdacılar Sitesi

Amasra hurdacılar sitesindeki hurda alım dükkânımızla hizmet ediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Sadece bu hurdalarınızın alım satımını yapmıyoruz. Şimdiki halinden temiz bir Amasra oluşturmak için çok çaba sarfediyoruz.

Amasra Fabrika Sökümü

Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içerisinde lider bir konumdayız. Sökümden önce yıkımı yapılacak mülkün incelikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde ekipman ve projenin hazırlanması daha doğrudur. Sektöre başladığımızdan beri onlarca fabrika yıkımı ihalesi yerine getirdik. Etrafta anlatıldığı gibi kolay değildir. Amasra fabrika söküm işleri yapıyoruz.

Amasra Hurda Klima Alım Satımı

Amasra çevresinde 2.el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. İkinci el klima Amasra çevresinde en fazla alınan elektronik hurdaları içindedir. 2.el Kombi alan firmalar içerisindeyiz. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın.

Amasra Moloz Döküm Yerleri

Amasra hurdacı Halk Metal firmamız tarafından alınan tüm hurdanın iş yerimize taşıma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Amasra Belediyesi’nce imzalanan kararlar ile planlanan alanlara naklediliyor. Yıkımdan sonra antlaşmaya bağlı olarak ortaya çıkan molozun taşınması titizlikle yapılmaktadır.

Amasra Akü Hurdası Alanlar

Taşıtlarda elektrik enerjisi deposu kullanılıyor. Atıl aküler barındırdığı kurşun bulunduran sıvılar nedeniyle hurdacı firmalar için oldukça kıymetlidir. Akü hurdası fiyatı bölümünü gezmek konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Dolayısıyla firmamız benzeri işletme içinde geri dönüşüm fabrikası bulunan firmalar sulu ve kuru akü alan firmalar arasındadır. Akü diğer ismiyle batarya büyük piller gibi enerji depolanan elektrik enerjisi deposudur. Biraz zaman sonra şarj olmaz akülere hurda akü deniliyor.

Amasra Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısı ile hurda nikeller taşınırken oldukça hassasiyet ile davranmalıyız. Nikel hurdası zehirlidir. Bartın Amasra nikel hurda alıyoruz. Bu ilçede turbo nikel hurdası, anot nikel hurdası, %95 şablon nikel – %99 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz.

Amasra İkinci El Restaurant Ekipmanları Alan Hurdacı Firmalar

Kullanılmış bakır tepsi, tava, tencere, kazan, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak ısıtma makinesi satanlar bizimle iletişime geçebilir. Temiz durumda bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah altı dolap, pizza hazırlama dolabı alıyoruz. Endüstriyel tipte 2. El cafe ve lokanta mutfağı aletleri alıyoruz. Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, restorant tipi 3 gözlü ocak, krom dinlendirici, davlumbaz, evye, dilendirici küveti, hücreli aspiratör ve benzeri endüstriyel tipte otel ve mutfak malzemesini görebilmeniz için sizleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

Amasra Parça Kumaş Alan Firmalar

Amasra etrafında hurda jesica, hurda şifon kumaşı, süprem kumaş, viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, hurda abiyelik, tshirt kumaş hurdası, döşeme kumaşı alımlarında bulunduğunuz yere araçlarımızı gönderiyoruz. Bartın Amasra ilçesinin tamamında hurda kumaş almaktayız. Spot mayo kumaşı, atletlik kumaş, dokuma kumaş, parça penye kumaş, nevresim kumaşı, hurda parti kumaşı, parça poplin kumaş, spot kumaş hurdası alımlarında iyi fiyattan ödeme yapıyoruz.

Kiloyla hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin, hurda örme kumaşı, kot kumaşı, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş alımı için firmamızı vakit geçirmeden arayınız. Bartın Amasra kiloayla tartarak kumaş hurdası alan yerler içindeyiz. Sayfamızda yayımlanmış olan Amasra hurda kumaş kg fiyatını telegram grup üyelerine her gün gönderilmektedir.

Amasra Bina Yıkımı

Çıkacak hurdalar bina yıkım işi yapmaktayız. Aynen fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdası, hurda kapı pencere, yer döşemeleri benzeri tüm hurdanızı satın alıyoruz. Bina yıkımında önem verilen güvenlik önlemleri Amasra kentsel dönüşüm sebebiyle yıkılması gereken iş yerlerinin en baştan imar edilmesi sebebiyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

Amasra Hurda Raf Alımı

Buradaki Amasra hurda çelik raf fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurda alan yerler linkine tıklayınız. Amasra 2. el hurda raf satmak amacıyla sayfadaki numaraya ulaşabilirsiniz. Genelde iflas eden elbiseciler tarafından satışa sunulan çelik raf hurdası, market rafı hurdaları, orta reyonlar, demir raflar, hurda mağaza rafları içlerinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda 2. el market rafları satıyoruz. Hurda raf demiri alım satımı işimizin bir parçasıdır.

Amasra Plastik Hurda Alımı

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri plastik çeşitleri vardır. En güncel fiyatla hurda pet şişe, hurda market poşeti, kırmızı, mavi kapak, hurda şeffaf naylon, pimapen hurda, kırkambar plastik alım satımı için gönderdiğiniz konuma geliriz.

Amasra plastik hurda alanlar içinden ön planda olan Amasra hurda deposuyuz. Sitemizdeki Amasra plastik fiyatları daima güncelleniyor Bartın ile Amasra bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, jelatin hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren satmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemelere denir.

Amasra İkinci El İnşaat Malzemeleri

Amasra çevresinde yıkılmış fabrika binalarından alınan kullanılabilir durumda ikinci el pimapenler, demir kapı, mutfak dolabı alan hurdacılar içindeyiz. Birde iflas etmek mecburiyetinde kalmış esnaflardan aldığımız İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, harç makinesi, boya tabancası, alçı sıva makinesi az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp