Hatay Hurdacı

Antakya Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Halk Metal Hurdacılık ismimiz ile hurda alım satımı yapıyoruz. Güncel Hatay Antakya hurda fiyatlarıyla hizmet ediyoruz. Diğerlerinden farklı hizmetler beğeninize sunmaktayız. Öncü olduğumuz bütün hizmetlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. Miktarı yüksek hurda eşya satımında yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Hatay hurdacı firmalar içindeyiz. Türkiye’nin bütün mahallelerinden, her nevi hurda alımında lideriz. En profesyonel Antakya hurdacı firmasıyız. Antakya merkezinin çevresinde hurda eşyalarınızın değerlerini öğrenmek amacıyla personellerimizle irtibat kurabilirsiniz.

Hatay Antakya Hurdacı Firma

Antakya bölgesinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri geri dönüştürerek çocuklarımızın geleceğini korumaktayız. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satmak nedeniyle çağrı merkezimizi aramalısınız. Antakya hurdacısı olarak Hatay ilinin tümünde her türlü hurda eşya alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki hurda malzemelerin transferi için size en yakın konumda bulunen hurda nakil aracımızı göndermeyi sürdürmekteyiz. Antakya hurdacısı mı arıyorsunuz? Başardınız. Hatay Antakya etrafında yep yeni anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Hatay merkezinin değişen ilçesi Antakya ilk hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Hatay Antakya ilçesinde değil, tüm ilçelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Antakya Hurdacı Telefon Numarası

Hatay Antakya hurda alım faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içindedir. Hemen arayıp güncel hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi peşin paraya döndürebilirsiniz. Antakya hurdacı numarası sitemizin içinde sadece dokunarak arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Bu nedenle hurda atık fiyat listesi istemek amacıyla cep telefonumuzu aramalısınız.

Antakya Bakır Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Antakya içerisinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır boru, kırkambar bakır hurdası, bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası alımı yapıyoruz.

Antakya hurda bakır kilo fiyatı için telefonlarımızı arayınız. Buradaki Antakya bakır hurdası kg fiyatı sürekli güncelleniyor. Hatay Antakya bakır hurda alan yerler içindeyiz.

Hurda bakır alanlar sitemizde geniş bilgi var. Soyma bakır hurdası, hurda bakır levha, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurda alım satımı yapılır. Hurda bakır alan Antakya hurdacı firmamızı şimdi arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

Antakya Kablo Hurdası Alım Satımı

Hatay Antakya hurdacısı olarak TTR kablo, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz. Her yerden hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Piyasada bolca ticareti yapılan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdaları alımında değerini nakitle ödüyoruz. Antakya hurdacı firması olarak genellikle antigron kablo, iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları alımı yapıyoruz.

Bununla birlikte tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo, hurda enya kablo için ederinin üzerinde sunuyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Antakya hurdacı arayanlar için buradayız. . Karışık hurda kablo, telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablolar satmak isteyenler iletişim kurabilirsiniz. Çünkü Halk Metal Hurdacılık firmamızla sadece hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz.

Kablo hurdaları içindeki bakır tel sebebi ile hurda kablo alan yerler için önemlidir. Kablo alan hurdacılar hakkındaki içeriğe göz gezdirebilirsiniz. Tonajlı hurda kablo alırken piyasadan fazla fiyat teklifi sunuyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Antakya hurda bakır kablo ton fiyatını abonelerimiz ile her gün paylaşıyoruz.

Hatay Antakya hurda kablo alan yerler içindeyiz. Genelde koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablolar, hava kablosu, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm tesisimizle hizmet ediyoruz. Kablo sahip olduğu iletkenlik nedeniyle makinelerde kullanılıyor. Üstelik hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdası ticareti için telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

Antakya Hurda Alüminyum Alan Firma

Her türlü alüminyum hurdası alımı yapılır. Ek olarak alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurda yapmaktayız. Hatay Antakya alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Her nevi hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Konumdan alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, alüminyum makina artığı alımı için irtibata geçmenizi istiyoruz. Alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurdası ticareti yapıyoruz. Sayfamızdaki Hatay Antakya alüminyum hurdası fiyat listesini isteyenlere güncel olarak yollanmaktadır. Detaylı hurda alüminyum konuyu inceleyin. Antakya ilçesinin tümünde alüminyum profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı için tartımları sizin yanınızda yapmaktayız. Bizlere gösterdiğiniz özen sebebi ile sonsuz teşekkürler. İş yerimize güven duyanların sayesinde her geçen gün profesyonelleşiyoruz.

Antakya Hurda Sac Alanlar

Elimizde hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Müştemilat çatısı kapatmak isteyenler için daha uygun olacaktır. Hurda sac alıyoruz. Antakya çevresinin tümünde sac levha hurdası, sac varil hurda, galvaniz sac, trapez, hurda galvanizli boru, satışı gerçekleştirmek için irtibata geçebilirsiniz.

Antakya Kurşun Hurdası Alımı

Kurşun hala kullanılan madendir. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurda, Cami minaresi kurşun hurda
, Cami kurşunu alım satımı yaparız. Hatay Antakya hurda kurşun almak için iyi fiyat listesini uyguladığımız bölgelerdendir. Buradaki Antakya çatı söküm kurşun hurdası fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Cevherleri olan kurşun metali mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurdası fiyatları hurda kurşun hakkında bilgi bi şey öğrenmek için bağlantısına tıklamalısınız.

Antakya Hurda Alım Satımı

Antakya adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içerisindedir. Hurdanızı hemen nakite çevirin. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda su iletemasında korozyona uğrar. Böylece hurdanın piyasasının inmesine neden olur. Hurda karton almak üzere adresinize geliyoruz. Fire hurda kumaş alanlar içerisindeyiz.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi ilke edindik. Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, kalay hurda, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı arzu ediyoruz.

Hatay Antakya ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal Hurdacılık hurdacılık her tür hurda atık alım satım hizmeti veriyor. Yüksek tonajlı sarı hurdası ve kurşun hurdası, toplama demir, çinko hurda, hurda alüminyum, bakır hurdası, kablo hurda alımlarına özel değerinden daha fazla fiyat listeleri uygulamaktayız. Antakya hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz.

Antakya Sarı Pirinç Hurdası Alımı

Antakya ilçesinde hurda sarı alımı yapıyoruz. Halk Metal Hurdacılık şirketi tüm bu hurda sarıların piyasasına uygun olarak hurda radyatör, hurda sarı pirinç fosfor, hurda bronz alım satımı yapıyor. Pirinç metali halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda denilmektedir. Bu yüzden Antakya sarı pirinç hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız.

Antakya hurdacı firması olarak her türlü hurda alım satımı yapmaya devam ediyor. Buradaki Antakya hurda sarı pirinç kg fiyatını güncel olarak yollamaktayız. Hurda pirinç sarı alan hurdacı içerikli yazıyı okuyabilirsiniz. Benzer şekilde hurda sarı kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati türleri vardır. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı çubuk isimlerinde hurda sarı çeşitleri vardır. Aslına bakarsanız sarı hurdası isminde hurda cinsi yoktur.

Antakya Krom Hurdası Alanlar

Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz. Krom, nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. Sayfamızdaki Hatay Antakya hurda krom tank kg fiyatı on iki günde bir güncellenmektedir. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası ton fiyatı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile içeriğinin olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Gayet sert yapısıyla zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılıyor.

Antakya Demir Hurda Alanlar

Sizinde bildiği gibi her türden demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alım satımı yapıyoruz. Demir, dünya genelinde en çok kullanılan metaller arasında yer alır. Buradaki Antakya demir hurda ton fiyatı günceldir. Güncel hurda demir fiyatları için hemen arayın. Demir hurdası alımı paylaşımına bir göz bakınırsanız şahane olur. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firma bölümüne mutlaka bir göz atmalısınız. Antakya çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. Firmamız Antakya ilçesinde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor.

Antakya Çinko Hurdası Alımı

Antakya etrafında çinko hurdası alıyoruz. Sitemizdeki Hatay Antakya nikel hurdası ton fiyatını talep edenlere bedelsiz gönderilmektedir. Çinko hurda alan yerler yazısını ziyaret edebilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda fiyatları için telefonlarımızla irtibata geçin.

Antakya Plastik Hurda Alan Hurdacı Firma

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemenin adıdır. Avantajlı fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, şeffaf naylon hurdası, hurda pimapen, pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik alıyoruz. Hatay il Antakya ilçesinin tamamından abs plastik hurdası, jelatin hurda, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası satmak amacıyla numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Antakya hurda plastik alımı yapan firmalar içerisinden ön planda olan işletmeyiz. Sayfamızdaki Antakya naylon hurdası kilo fiyatını uygulamamızı kulananlara bedelsiz ulaştırıyoruz

Antakya İkinci El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte iflas etmek mecburiyetinde kalmış iş yerlerinden edindiğimiz Şantiyelerde inşaat vinçleri, boya tabancası, harç pompası, alçı sıva karıştırma mikseri 2.el inşaat iskelesi, plywoon hurda alıp satıyoruz. Yıkılmış fabrika vb binalardan satın alınan kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, pimapenler, mutfak dolapları alanlar içerisindeyiz.

Antakya Bina Yıkımı

Antakya kentsel dönüşüm olsun olmasın eskimiş dükkanların istendiği şekilde imar edilmesi nedeni ile yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımından sonra yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları gibi tüm hurda malzemeleri almaktayız. Çıkacak yıkım hurdası bina yıkımları gerçekleştiriyoruz. Yıkım sırasında lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Üstteki fabrika yıkımlarında olduğu gibi çıkacak hurda karşılığı bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Antakya Klima Hurda Alanlar

2.el Klima Antakya çevresinde en çok alınan hurda eşyalar içinde yer alıyor. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Antakya bölgesinde hurda klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçin. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2. El Kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Antakya Moloz ve Hurda Nakliyesi

Antakya hurdacı Halk Metal Hurdacılık tarafından satın alınacak her cins hurda malzemenin tesisimize taşınma işleri ücretsiz yapılmaktadır. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak yıkım molozunun nakliyesi titizlik ile yapılır. Molozlar Antakya Belediyesi Fen işleri müdürlüğünce imzalanan kararla belirlenen moloz dökme arazilerine taşınıyor.

Antakya Hurda Nikel Alımı

Dolayısıyla nikel hurdası alındığında elden geldiğince dikkatle çalıŞmalıyız. İlçe genelinde anot nikel hurda, nikel turbo, %95 hurda nikel şablon ile %99 şablon nikel hurdalar alımı yapıyoruz. Antakya nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurdası arsenik içerdiğinden zehirlidir.

Antakya 2.el Raf Satanlar

Genelde ekipmanını yenileyen fabrikalar tarafından satışa çıkarılan mağaza rafları, market rafları, orta reyonlar, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları içinden bizim seçtiğimiz yeniden farksız 2.el hurda raf satışı yaıpyoruz. Sayfamızdaki Hatay Antakya 2.el raf ton fiyatları biraz önce güncellendi. Raf hurda alan hurdacı firma hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayabilirsiniz. Antakya hurda raf alımı nedeni ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları alımı yapmaktayız.

Antakya Akü Hurda Alımı

Taşıtlarda enerji kaynağı bulunur. Kullanımdan sonra atık haline düşen aküye akü hurdası denmektedir. Hurda akü alan hurdacı bölümümüzü dolaşmak iyi gelir. Dolayısı ile iş yerimiz benzeri işletme bünyesinde geri dönüşüm kazanları bulunan depolar sulu ve kuru akü alım satımı yapan firmalar içindedir. Akü hurdası barındırdığı kurşun bulunduran suyu nedeniyle değerlidir. Aküler diğer ismiyle biriktireç şarjlı pil benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır.

Antakya Karton Hurda Alanlar

Hurda kağıt alımı yapıyoruz. Buradaki Antakya hurda karton kağıt kilo fiyatı günceldir Bölgede renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alırken göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyetle satıcılara piyasa değerinden fazla miktarda kazanma şansı veriyoruz. Daha fazla fiyata kağıt peçete hurdası, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, hurda gazete alım satımı yapmaktayız. Hatay Antakya kağıt hurda alanlar içerisindeki işletmemiz yardımıyla toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli hurdası satabilirsiniz.

Antakya İkinci El Ev Eşyası

Piyasasından fiyatlara kullanılmış, ikinci el koltuklar alabilirsiniz. Kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro mobilyaları, çalışma masası alıyoruz. Titiz kullanıldığı anlaşılan 2el olarak satılabilecek bir temizlikte bulunan mobilyalarınızı evinize gelerek yüksek fiyata alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski busdolabı, hurda bulaşık makinesi vs hurda beyaz eşya için iyi fiyat teklifi vermekteyiz. Daha geniş bilgi için hurda beyaz eşya alımı yapan firma konulu içeriğimize bakabilirsiniz Her türlü 2. el diz üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucular, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, 2.el ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi edinmek nedeni ile telefonumuzutuşlayabilirsiniz.

Antakya Güncel Hurda Fiyatları

Antakya hurdacı firma olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listeleri her an değişmektedir. Geniş sayfamızda bulunan hurda fiyatları makaleyi okuyabilirsiniz Şunu söylemekte fayda görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdaların alımında piyasadan daha fazla kilo fiyatları uyguluyoruz. Kesin bilgiye ulaşmak amacı ile bizimle irtibat kurmanız zorunludur.

Antakya Hurda Cam Kırığı Alan Hurdacı

Antakya genelinde cam hurda alan firmalar içerisindeyiz. Günümüzde renkli ve şeffaf sökülmüş araba camı, meyve suyu şişesi ve benzeri cam hurdalar yüksek miktarda alıyoruz. Cam yarı saydam yada tam saydam genellikle kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeleri geçirmeyen organik olmayan katı maddedir.

Antakya Kullanılmış Lokanta Ekipmanı Alan Firma

Sanayi tipi cafe ve lokanta malzemeleri almaktayız. Temiz durumda buz makinesi, tezgah altı dolaplar, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza hazırlık dolabı, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, bulaşık makinaları alım satımı yapıyoruz. 2.el servis bıçağı, tabak, bardak, bardak kurutma makinesi, tabak ısıtma makinesi, bakır tencere, tava, tepsi, kazan, tezgah üstü iki kapaklı dolap satanlar firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, sanayi tipi ocak, hücreli aspiratör, krom evye, krom davlumbaz, küvet, krom yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel tipte mutfak malzemelerini incelemek için alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

Antakya Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Hatay Antakya etrafında jesica kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, gömlek kumaşı hurdası, hurda abiyelik, tişört kumaşı hurdası, döşeme kumaşı alım satımlarında yerinize geliriz. Antakya ilçesinde kumaş hurdası alım satımı yapılır. Kilosuyla top kumaş hurdası, hurda nevresimlik kumaş, dokuma kumaş hurdası, parça mayo kumaşı, parça penye kumaş, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurdası, atletlik kumaş alıp satıyoruz.

Kilosuyla parça kot kumaşı hurdası, pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı satışı yapmak amacıyla bu sayfadaki numaraları zaman geçirmeden aramalısınız. Hatay Antakya kilosuyla kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz. Sitemizde yayımlanan Antakya hurda kumaş ton fiyatları daima güncellenmektedir.

Antakya Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Sırf bu malzemelerin alım satımını yapıyor değiliz. Antakya hurdacılar sitesindeki hurda alım dükkanımız vasıtası ile atık hurda malzeme alım satımı işleriyle piyasada öncüyüz. Müşterilerimize yaşanır bir Hatay ve daha çok yaşanabilir Antakya bırakmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz.

Antakya Fabrika Sökümü

İnsanların dile getirdiği şekilde kolay bir iş olmamıştır. Fabrika sökülürken öncelikle yıkılacak iş yerinin titizlikle incelenerek ihtiyaçlar dahilinde araç ve gereçlerin seçilmesi daha doğrudur. Hatay Antakya fabrika söküm işi yapımında tecrübeliyiz.

Yıllardır bol miktarda fabrika söküm ihalelerini yerine getirdik. Profesyonel biçimde fabrikaları söküyoruz. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içerisinde nam saldık.

Antakya Hurda Araba Alan Yerler

Antakya hurda alımında hizmet veriyoruz. Ara sıra Antakya bölgesinde hurda araba alım satımı yapıyoruz. Tabiki de müşterilerimize araç hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Fakat hurda araba trafikten çekme işlemleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan hasarlı hurda otomobil, yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdaları
, hurda motor alıyoruz.

Antakya Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

Bozulmuş jeneratör hurdası, elektrik trafosu alan Antakya hurdacıyız alımında en iyi fiyatları veriyoruz. Endüstriyel yeniden farksız ikinci el jeneratör alınır. 2. el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

7/24 Hurda Alan Antakya Hurdacı

Okuduğunuz üzere iki bin yedi yıllarından buyana hurdacılıkla hizmet veriyoruz. 7/24 hizmet veren Antakya hurdacı olan şirketimiz ile haftanın yedi günü hurda metal alım satımı yapıyoruz. Yılların kazandırdığı deneyimle tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

En Yakın Antakya Hurdacı Telefon Numarası

Antakya hurdacı sitesi bünyesindeki çalışanlarımızla kapınızdan hurda almaya başladık. En yakın Antakya hurdacı firması adı ile hurda eşya ticareti amaçlı istediğiniz yere geliyoruz. Halk Metal Hurdacılık olarak Antakya etrafında her cins hurda malzeme alıyoruz. Bu hizmetlerle hurda satanlara en yakın hurdacı firma Antakya bölgesinde hurdacılık hizmeti vermekten onur duyarız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp