Iğdır Hurdacı

Aralık Hurdacı Firma

Aralık merkezi etrafında hurda satmak amacı ile ekiplerimiz ile iletişime geçebilirsiniz. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm ismiyle çalışmalarımıza devam ediyoruz. Yurdun dört bir tarafında, hurda alımı yapıyoruz.

Tam zamanlı Iğdır Aralık hurda fiyatlarıyla hizmet veriyoruz. Piyasadan farklı profesyonel hizmetler sunuyoruz. Tüm hizmetlerimize buradan erişebilirsiniz. Iğdır Aralık hurdacı firmasıyız. Tonajlı hurda malzeme satımlarında piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Iğdır hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz.

Iğdır Aralık Hurdacısı

Aralık hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Iğdır Aralık etrafında eşi benzeri olmayan bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Siz çok değerli müşterilerimizde her nevi hurda kablo satmak için telefon numaralarımızı tuşlamalısınız. Iğdır ilinin tatlı ilçesi Aralık 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Iğdır Aralık çevresinde değil, bütün şehirlerde hizmet vermekteyiz. Aralık hurdacı olarak Iğdır ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki hurdanın taşınması için yakın çevredeki hurda nakil çalışanlarımızı göndermekteyiz. Aralık genelinde hizmet yürütüyoruz. Metalleri geri dönüştürerek insanlığın geleceğini koruyoruz.

Aralık Hurdacı Numarası

Iğdır Aralık hurdacı numarası iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içeriğinde sadece dokunarak arayabileceğiniz konumda bulunuyor. Aralık adresten her türde hurda alımı hurda alım hizmetleri verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Şimdi arayarak anlık hurda fiyatları ile hurdanızı satarak peşin para kazanabilirsiniz. Bu sebep ile hurda atık fiyatı sormak amacıyla telefonumuzu aramanız gereklidir.

Aralık Hurda Sarı Alımı

Dolayısıyla Aralık sarı pirinç hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. İtiraf etmek gerekir ise hurda sarı adında bir hurda yoktur. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm tüm bu hurdaların yanı sıra radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor, sarı pirinç hurda bronz ticareti yapıyor. Sitemizdeki Aralık pirinç sarı ton fiyatlarını bip hattımızda paylaşıyoruz. Sitemizde bulunan sarı alan hurdacı metine göz atabilirsiniz. Aralık hurdacı depomuz her türlü hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Aralık bölgesinde hurda sarı almaktayız. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde sarı hurda cinsleri vardır. Pirinç hurdaya halk ağzıyla renginden dolayı hurda sarı ismiyle bilinir. Hurda sarı satanlarda sarı pirinç hurda kırkambar, sarı hurda vana, musluk, su saati türleri bulunabiliyor.

Aralık Krom Hurda Alım Satımı

Yapısı itibari ile sert olduğundan dolayı zırhlı araç dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için arayın.

Nikel metal ile karıştırılarak krom paslanmaz oluşur. Buradaki Aralık krom ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Paslanmaz krom hurdası alıyoruz. Krom hurdası alım satımı makalesine bir bakmak istersiniz.

Aralık Hurda Alan Yerler

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Aralık yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Zararınızı önlemek için hurdanızı şimdi satın. Bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir suylatemasında korozyona uğruyor. Böylelikle metalin fiyatı düşebilir.

Hurda çinko almak üzere adresinize gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan yerler içindeyiz. Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi ilke edindik.

Iğdır Aralık ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm her nevi hurda atık alımı yapıyor. Yüksek tonajlı sarı ve alüminyum, kablo, bakır hurda, kurşun,çinko, inşaat demiri alırken fiyatlar sunuyoruz. Aralık hurda alan yerler arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli personelimiz ile ön plana çıkmaktayız.

Aralık Hurda Sac Alım Satımı

Aralık Iğdır bölgesinde sac levha, hurda sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, fiyatı istemek amacıyla. Hali hazırda deliksiz 2. el trapez sac bulunmaktadır. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Kiler tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır.

Aralık Hurda Bakır Alım Satımı

Hurda bakır alan hurdacı alanında geniş bilgi var. Bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurda, bakır bobin hurdası alıyoruz. Aralık içinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Sayfamızda yayınlanan Aralık sorma bakır hurdası kilo fiyatını dileyenlere saat başı gönderilmektedir. Iğdır Aralık bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil için peşin para ödeme yapıyoruz.

Aralık hurda bakır fiyat listesi için arayın. Bakır alan Aralık hurdacı numarasını tek tuşla arayın keyifli hizmetin keyfini sürün.

Aralık Alüminyum Hurda Alımı

Bize hurda satanların destekleriyle her geçen gün büyüyoruz. Aralık ilçesinin her yerinde alüminyum piston, alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda alımı yaparken tartımı güvenilir şekilde gerçekleştiriyoruz. Bu sayfadaki Iğdır Aralık alüminyum kg fiyatı güncellendi. Alüminyum hurda alanlar konulu metini inceleyebilirsiniz Şirketimize verdiğiniz önem için teşekkürü hak ediyorsunuz. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek alıyoruz. Her türlü hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. Iğdır Aralık alüminyum hurdası alanlar içindeyiz. Bunun ile birlikte alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu alıyoruz. Her çeşit alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alımı için telefon etmenizi bekliyoruz.

Aralık Kurşun Hurda Alanlar

Metal kurşun kullanılmakta olan eski madenlerden biridir. Aralık kurşun hurdası alımı için en yüksek fiyatı verdiğimiz yerler içerisindedir. Bu sayfadaki Aralık kurşun hurdası ton fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. Dünyada cevher halinde çıkarılan kurşun mavimsi renkli şekliyle bilinir. Kurşun hurdası fiyatları bölümünü okusanız muhteşem olacaktır. Cami kurşun hurdası, Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk alırız.

Aralık Kablo Hurda Alım Satımı

Çünkü Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm şirketimiz ile yalnızca hurda alımında ilgilenmiyoruz. Bunun yanı sıra tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo hurdaları alımında değerinin üzerinde fiyatı veriyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Aralık hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Hurda kablolar içindeki telin bakırı nedeniyle hurdacılar için önem taşır.

Iğdır Aralık ilçesinin tümünde %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alıyoruz. Iğdır Aralık hurdacısı Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm özellikle iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz. Kablolar iletkenliğiyle makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Bunlardan başka çok damarlı kablo hurdası ticareti için bize ulaşabilirsiniz.

Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdası satanlar bize ulaşın. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. İçindeki tellerin madenine bağımlı olarak ve birde dışındaki malzemenin adlandırılır. Sitemizdeki Iğdır Aralık bakır kablo kg fiyatını günlük ulaştırıyoruz. Iğdır Aralık hurda kablo alıyoruz. Tonajlı hurda kablo alırken hurda kablo borsası oldukça yüksek teklifler veriyoruz.

Kapıdan antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. Etrafta çoğunlukla ticareti yapılan Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablo alırken anında nakit para ödeme yapıyoruz. Kablo hurda alanlar hakkındaki içeriğe bir göz atabilirsiniz. Genelde koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, yeraltı kablosu şeklinde isimlendirilir.

Aralık Çinko Hurdası Alımı

Sayfamızda yayımlanan Iğdır Aralık nikel hurdası kilo fiyatını her gün gönderiyoruz. Çinko hurdası kilo fiyatı gönderisini gezmelisiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurda kilo fiyatı için telefon numaramıza iletişim kurabilirsiniz. Iğdır, Aralık ilçesinde hurda çinko alıyoruz.

Aralık Demir Hurda Alım Satımı

Demir, Aralık ilçe genelinde çokça alım satımı yapılan metaller arasındadır. Sitemizdeki Aralık demir hurda ton fiyatları günceldir. Aralık çevresinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda demir ticareti yapıyoruz. Güncel anlık demir hurdası ton fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir fiyatı gönderimize bir göz atabilirsiniz.

Sizlerinde bildiği üzere her çeşit demir trabzan, demir kapı, demir pencere korkuluğu alımı yapılır. Aralık ilçesinde hurda demir ticareti yapmaya devam ediyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar paylaşımını muhteşem olur.

Aralık Nikel Hurda Alım Satımı

Bu ilçede %95 şablon nikel hurdalar ile %99 şablon nikel hurda, turbo nikel, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alınıp satıldığında mümkün olduğunca hassasiyet ile hareket etmeliyiz. Iğdır Aralık hurda nikel alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdası içinde kükürt ile arsenik olduğundan zehirleyebilir.

Aralık Cam Hurda Alımı

Genellikle renkli ve şeffaf oto camı, gazoz ve soda şişesi ve benzeri hurda camlar tonlarca geri dönüştürülüyor. Cam yarısaydam ya da saydam çoğunlukla sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeyi tutan amorf katı maddelerdir. Aralık genelinde cam hurda alan hurdacılar arasındayız.

Aralık 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan lokanta binalarından sökülen hala kullanılabilir durumda 2.el çelik kapı, pimapen pecere, mutfak dolabı alan firmalar içerisindeyiz. Şantiyelerde boya makinesi, alçı sıva mikseri, inşaat vinci, harç mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, plywoon hurda satılıktır. Dolayısıyla malesef iflas eden esnaflardan almış olduğumuz

Aralık Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Genellikle bahsedildiği gibi kolay değildir. İlk önce yıkımı yapılacak üretim yerinin detaylıca gezilmesi gerekir.

Güvenli bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Iğdır Aralık fabrika söküm işi profesyonelliğin tecrübesine sahibiz. Bu sayede fabrika sökümü yapan firmalar arasında lider bir konumdayız. Uzun süredir binlerce fabrika sökümü ihaleleri yerine getirdik.

Aralık Hurda Klima Alanlar

Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Aralık ilçesinde hurda klima satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir. İkinci el klima Aralık çevresinde çok alımı yapılan hurdalar içinde yer almaktadır. İkinci el kombi alan firmalar içindeyiz.

Aralık Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozu Aralık Belediyesi tarafından daha önce bildirilen moloz bırakma yerlerine boşaltılıyor. Fabrika yıkımı tamamlandığında müşteriyle anlaşmaya göre molozların nakliye işi itinayla yapılır.

En Yakın Aralık Hurdacı Numarası

Aralık hurdacı şirketi bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile yerinden hurda malzeme alım ve satım hizmetleri vermeye başladık. En yakın Aralık hurdacı servisiyle her nevi hurda alıp satarken adresinize gelmekteyiz. Bu şekilde hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Aralık ilçesinin her sokağında servisler ediyoruz. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm şirketimizle Aralık ilçesinde hurda malzeme almaktayız.

Aralık Güncel Hurda Fiyatları

Doğru hurda ton fiyatına ulaşmak için iletişime geçebilirsiniz. Aralık hurdacı hurda alım satımı esnasında kullanılan kilo fiyatları Aralık hurda pazarında her dakika güncelleniyor. Tekrar etmekte yarar görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdaların alım satımında piyasa fiyatlarından yüksek fiyat teklifi ödüyoruz.

Aralık 2.el jeneratör Alımı

Sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör alıyoruz. 2.el jeneratör satanlar içindeyiz. Hurda jeneratör alan Aralık hurdacıyız alım satımında yüksek fiyatı biz veriyoruz.

Aralık Plastik Hurdası Alım Satımı

Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En yüksek fiyatlarla pet şişe, naylon poşet, mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen hurdası, hurda kırkambar plastik alım satımı yapmaktayız.

Aralık hurda plastik alan firmalar içinden öne geçmeyi başaran firmayız. Sitemizdeki Aralık plastik hurdası fiyatlarını grubumuzda günlük olarak paylaşıyoruz Iğdır şehri Aralık ilçesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, jelatin alım satımı yapıyoruz. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin adıdır.

7/24 Açık Aralık Hurdacı Firması

2005’den bu zamana hurdacılık işlerinde hemşehrilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hizmet veren Aralık hurdacı firması olarak zamana takılmadan çalışıyoruz. Bu sürenin verdiği özgüvenle alet parkurumuzu geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz.

Aralık Hurda Akü Alımı

Uzun müddet sonra enerji depolamaz bataryaya hurda akü deniliyor. Otomobillerde enerji ihtiyaçları nedeni ile bulunabiliyor. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun içeren akü suyu ayrılabildiğinden geri dönüşüm için oldukça değerlidir. Akümülatör başka bir deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır. Akü hurda ton fiyatı paylaşımımızı okumak iyi gelecektir. Dolayısı ile şirketimiz gibi kendine ait geri dönüşüm imalathanesi olanlar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan fabrikalar içerisindedir.

Aralık 2. El Mutfak Malzemeleri Alan Firma

Kullanılmış bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makinesi, tabak kurtuma tezgahı, bakır tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü dolaplar satan yerler bizi arayabilirsiniz. Kullanılabilir durumda buz makinesi, tezgah altı dolap, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, tezgahlar, sanayi tipi bulaşık makinası alınır. Endüstriyel cafe, restoran, lokanta mutfağında kullanılacak olan aletleri almaktayız. Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, hücreli aspiratör, dinlendirme küveti, krom paslanmaz evye, krom paslanmaz davlumbaz, krom paslanmaz salata ve meze dolapları, restoran tipi ocaklar vs cafe restaurant tipi mutfak alet edavatlarını görebilmeniz amacı ile almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

Aralık Hurda Kumaş Alan Firma

Iğdır Aralık bölgesinde kumaş fire hurdası alım satımı yapılmaktadır. Kiloyla mayo kumaşı, atletlik kumaş, dokuma kumaş, penya kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı, tekstil artığı parça kumaş, hurda poplin kumaş, spot kumaş için nakit ödeme yapmaktayız. Aralık bölgesinde süprem kumaş, hurda şifon, viskon kumaş hurdası, hurda jesica, hurda gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, döşeme kumaşı, hurda abiyelik kumaşı alım satımında adresinize gelmekteyiz. Defolu kot kumaşı, hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş, ceket kumaşı, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satışı yapmak amacı ile bu sayfadaki numaraları çok geçmeden arayabilirsiniz. Sayfamızdaki Aralık hurda kumaş kg fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Aralık kiloayla tartarak hurda kumaş alan hurdacılar içerisindeyiz.

Aralık Hurdacılar Sitesi

Hurda alırken ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Yalnızca bunları almıyoruz. Aralık hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkanımızın yardımı ile hurda ticareti hizmetleri ediyoruz. Her haliyle temiz bir Aralık yaratmak için yılmadan çalışıyoruz.

Aralık Bina Yıkımı

Aralık kentsel dönüşümü sebebiyle yenilenecek ev ve işyerlerinin yeniden imar edilmesi amacıyla yıkım işini sağlıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen vs. tüm hurda eşyayı alıyoruz. Üstte anlattığımız fabrika söküm işlerinde olduğu gibi bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Ücretsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda lüzum görülen iş güvenliği önlemleri

Aralık Karton Hurdası Alım Satımı

Hurda karton, kağıt almak için geliyoruz. Buradaki Aralık hurda kağıt, karton kilo fiyatı sürekli güncelleniyor Aralık kağıt hurda alım satımı yapanlar arasındaki işletmemiz ile ticaret yaparak toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, iplik bobin kağıdı, karton koli kilo fiyatı talep edebilirsiniz. Değerinden yüksek fiyatlarla kuşe kağıt hurdası, peçete hurdası, gazete hurdası, bristol hurda, kağıt bardak alanlar arasındayız. İlçede okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımı yaparken alışkanlık ettiğimiz extra duyarlılık ile sizlere daha çok kazanç etme şansı iletiyoruz.

Aralık Hurda Araç Alan Hurdacılar

Tabiki de müşterilerimize araç hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sürdürüyoruz. Lakin araç hurdası trafikten çekme evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli hurda araba, hurda yük vagonu, hurda çeki demiri patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, motor hurdası . Ara sıra Aralık yakınlarında hurda araba alım satımı yapıyoruz.

Aralık Hurda Raf Alımı

Sitemizdeki Aralık ikinci el raf kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Hurda raf fiyatı bağlantısına tıklamalısınız. Raf hurdası Aralık satışı yapmak nedeni ile buradaki telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Genelde raflarını yenileyen şarküteriler tarafından satışa sunulan market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, teşhir reyonları, hurda mağaza rafları arasından seçilen sıfır gibi 2. el raf hurdası satıyoruz.

Aralık İkinci El Ev Eşyası

Her türlü 2. El LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart almak maksadıyla bize ait numaralar ile irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. Çok ekonomik fiyatlara titizlikle kullanılmış ve 2. el mobilya ve aksesuar satabilirsiniz. 2.el patron masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyaları bulunur. Az 2.el olarak alıcı bulabilecek bir biçimdeki mobilyalarınızı yerinize gelerek satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, eski busdolabı vb beyaz eşya hurdası için güncel fiyat uygulanmaktadır. Geniş bilgi için buzdolabı hurdası alım satımı konulu sitemizi okuyabilirsiniz

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp