Rize Hurdacı

Ardeşen Hurdacı

Rize Ardeşen çevresinde hurdanızın edeceği parayı öğrenmek sebebiyle firmamızla iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Anlık Rize Ardeşen hurda fiyatları ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Kimsenin yapmadığı profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Tüm çalışma alanlarımıze buradan ulaşabilirsiniz. Rize Ardeşen hurdacı firması olarak hız kesmeden büyükmekteyiz. Yurdun irtibat kurduğunuz her bölgesinde, her nevi hurda alım satımı yapıyoruz. Halk Metal Geri Dönüşüm firmamızla hurda alıyoruz. Tonajlı hurda eşya satımlarında piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Rize hurdacısı firmalar içindeyiz.

Ardeşen Hurdacısı

Ardeşen bölgesinde hizmet yürütüyoruz. Metalleri işlemden geçirerek tüm vatandaşlarımızın geleceğini koruyoruz. Ardeşen hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Endişelenmeyin. Ardeşen bölgesinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla profesyonel hizmet sunmaya devam etmekteyiz. Rize şehir merkezine bağlı sempatik ilçesi Ardeşen gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Ardeşen çevresinde değil, her ilçede hizmet veriyoruz. Ardeşen hurdacı firması olarak Rize bölgesinde her türlü hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanın alımı için çevrenizdeki araçlarımızı yönlendiriyoruz Sizlerde her nevi hurda satışı yapmak için mobil hatlarımızı tuşlamalısınız.

Ardeşen Hurdacı Numarası

Rize Ardeşen yerinden hurda malzeme alımı her türde hurda alımı hizmetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Şimdi arayarak günlük hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak para kazanabilirsiniz. Bu sebeple hurda atık fiyatları sormak için telefon numaramızı aramanız gereklidir. Rize Ardeşen hurdacı numarası iletişim sayfamızın içinde tek tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir.

Ardeşen Hurda Alan Yerler

Zamak hurdası, makine artık hurdası, çelik hurda, kalay hurda alımı yapıyoruz. Hep beraber daha çok kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Ardeşen hurdacı firma olan Halk Metal Geri Dönüşüm her tür hurda malzeme alım satımı yapıyor. Hurda karton almak amacıyla biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız.

Ardeşen kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz ilçeler içerisindedir. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı geç kalmadan satmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylece hurdanızın fiyatının düşmesine sebep olur. Tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alımlarında fiyatlar sunmaktayız. Ardeşen hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Ardeşen Hurda Bakır Alımı

Sayfamızda yayımlanan Rize Ardeşen bakır hurdası fiyatları güncellendi. Rize Ardeşen bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Ardeşen hurda bakır fiyatları için arayın. Ardeşen içinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Soyma bakır hurdası, Antigron kırma granür bakır hurdası, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alıyoruz. Bakır hurdası alan Ardeşen hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda, hurda bakır boru, hurda bakır bobin alan hurdacıyız. Hurda bakır bölümünde daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz.

Ardeşen Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Aslına bakarsanız sarı hurda adında hurda çeşidi varolmamıştır. Pirinç metali halk ağzıyla renginden dolayı sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir. Ardeşen hurdacı firmamız piyasaki her türde hurda ticareti için adresinize geliyor. Dolayısıyla Ardeşen sarı pirinç hurdası alan firmalar arasındayız. Ardeşen bölgesinde sarı hurdası alımı yapıyoruz. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. Etrafta kırkambar hurda sarı, hurda sarı su saati, sarı hurda musluk, vana çeşitleri bulunmaktadır. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda sarı pirinç bronz hurda araiş almaktadır. Buradaki Ardeşen hurda sarı kilo fiyatı günceldir. Sayfamızdaki hurda sarı konuyu inceleyin.

Ardeşen Kablo Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Çünkü sırf hurda alımında hizmet vermiyoruz. Karışık kablo hurdaları, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo elinde olanlar şimdi arayın. Kablolar elektrik iletiminde sıkça kullanılıyor. Üstelik hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablo hurdaları içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alan yerler için önemlidir. Sitemizdeki hurda kablo alan yerler makaleye bir göz atabilirsiniz. İçindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Buradaki Ardeşen fare yemez kablo fiyat listesi günceldir.

Rize Ardeşen bölgesinde %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdası alımında liderlik ediyoruz. Etrafta hızlıca ele geçen 50% bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini elden ödüyoruz. Bunun yanı sıra tek damar kablo, çok damarlı kablolar, enya kablolar alım satımı yaparken piyasanın üzerinde fiyatları teklif ediyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümde yapıyoruz. Rize Ardeşen ilçesinin her yerinde kablo hurdası almaktayız.

Tonajlı hurda kablo alışverişinde hurda kablo piyasasından yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki Ardeşen hurdacı firma arayanlara hizmet etmeya devam ediyoruz. . Ardeşen hurdacısı Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız özellikle antigron kablolar, hurda iç tesisat kablo hurdaları, elektrik kablosu hurdaları alım satımı yapmaktayız. Her yerden enya kablo hurdası, antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdaları almaktayız. Kullanım alanları itibariyle hava kabloları, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları çeşitleri vardır.

Ardeşen Hurda Krom Alım Satımı

Krom paslanmaz hurda alıyoruz. Krom hurdası alan yerler yazısını okumak isteyebilirsiniz. Gayet sert olduğu için zırhlı araçların kaplamaları dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor. Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Bu sayfadaki Rize Ardeşen krom hurdası fiyat listesini dileyene saat başı ulaştırmaktayız. 201 krom, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz.

Ardeşen Hurda Demir Alımı

Demir, yer kabuğunda en çok bulunabilen madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Rize Ardeşen inşaart demiri fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Ardeşen ilçesinin tüm mahallerinde tufal hurda demir, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satım işi yapıyoruz.

Unutmayın ki her tür demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir trabzan alıyoruz. Anlık hurda demir fiyatı öğrenmek nedeni ile zaman kaybetmeden arayın. Hurda demir alan yerler bağlantısına tıklayabilirsiniz. Ardeşen bölgesinde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı bölümüne göz atmak istersiniz.

Ardeşen Kurşun Hurdası Alımı

Cevher halindeki kurşun metali mavimsi renkli haliyle öne çıkar. Hurda kurşun fiyatları yazımızı ziyaret ederseniz şahane olur. Kurşun metali kullanılmakta olan madenlerdendir. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası
, Çatı söküm kurşunu için özel fiyatlar sunuyoruz. Ardeşen Rize kurşun hurdası için en yüksek fiyatları uyguladığımız ilçelerden biridir. Sayfamızda bulunan Ardeşen hurda kurşun fiyat listesi biraz önce güncellendi.

Ardeşen Sac Hurdası Alım Satımı

Depolarımızda her çeşit ikinci el trapez sac bulunuyor. Sac hurda alımı yapıyoruz. Ardeşen bölgesinde hurda sac onduline, hurda sac varil, hurda sac galvaniz, trapez sac, hurda galvanizli boru, satmak sebebiyle arayabilirsiniz. Şantiye tavanı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır.

Ardeşen Çinko Hurda Alanlar

Sitemizdeki Rize Ardeşen çinko hurdası kg fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda çinko alanlar hakkında bilgi edinmek amacı ile sayfasının linkine tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu fiyatları için arayın. Rize, Ardeşen ilçesinin tamamında hurda çinko alıyoruz.

Ardeşen Alüminyum Hurda Alan Fabrikalar

Rize Ardeşen alüminyum hurdası alan firmalar içindeyiz. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş alımı yapmak için aramanızı diliyoruz. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz için şükranlarımızı sunarız. Her türlü alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alıyoruz. Her çeşit alüminyum hurda nakit alınır. Güvenli bir biçimde alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu almaktayız. Sizin desteğiyle her gün tecrübeli hale geliyoruz. Sitemizdeki Rize Ardeşen alüminyum hurda fiyatları güncellendi. Hurda alüminyum alan hurdacı konulu metini ziyaret edin Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası Ardeşen hurdacısıyız. Ardeşen ilçesinin tümünde alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston alırken tartımları müşterinin yanında yapmaktayız.

Ardeşen İkinci El Eşya

Ardeşen içinde sıfır, 2. el oturma odası takımı satın alabilirsiniz. Her türlü ikinci el buzdolapları, derin dondurucular, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektronik eşyalar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatı sormak sebebi ile numaralarımızla ulaşabilirsiniz. Kullanılmış bilgisayar masaları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma koltuğu bulunmaktadır. Az kullanılan 2.el piyasasında alıcı bulabilecek biçimdeki oturma gruplarınızı nakit ücret ile alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski busdolabı, çamaşır makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası için doğru fiyat veriyoruz. Geniş bilgiye erişmek amacıyla hurda beyaz eşya alımı başlıklı makaleyi okuyabilirsiniz

Ardeşen Bina Yıkımı

Yıkımda lüzum görülen iş güvenliği önlemleri Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız. Bina yıkımı bittiğinde pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vb. her cinste hurdayı alıyoruz. Ardeşen kentsel dönüşüm alanında eskimiş iş yerlerinin yeniden imar edilmesi amacı ile yıkımlarını sağlıyoruz. Yukarıdaki fabrika yıkımında yaptığımız gibi bina yıkım işleri başarı ile gerçekleştiriyoruz.

Ardeşen Hurda Nikel Alan Hurdacı

Bu yüzden nikel hurdası toplanırken oldukça dikkatle çalışılmalıdır. Rize Ardeşen çevresinde %95 nikel şablon , %99 şablon nikel hurdalar, turbo nikel hurda, anot nikel hurdası alımında piyasasından yüksek ton fiyatı veriyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir. Rize Ardeşen nikel hurdaları alıyoruz.

Ardeşen Hurda Raf Alımı

Bu sayfadaki Ardeşen hurda çelik raf kg fiyatını grubumuzdakilerle haftalık olarak paylaşıyoruz. Raf hurdası alımı paylaşımını dolaşmak hurda raf konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlayabilir. Ardeşen hurda raf satmak amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla kapatılan depolar tarafından hurdaya ayrılan ürün reyonları, hurda çelik raf, market rafları, demir raflar, mağaza rafı hurdaları arasından bizim seçtiğimiz kullanılabilir olan 2.el market rafı satışı yaıpyoruz. Hurda raf demiri alım satımı yapmaktayız.

Ardeşen Hurda Otomobil Alan Yerler

Elbette müşterilerimize araç hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Ardeşen hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ama hurda araba evrak hazırlama işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesi olan araba hurdası, hurda patoz, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, çeki demiri hurdası
, römork, motor hurdası için arayabilirsiniz. Ara sıra Ardeşen yakınlarında hurda otomobil alıyoruz.

Ardeşen 2.El İnşaat Malzemeleri

Bununla birlikte kapanan iş yerlerinden edindiğimiz Ardeşen ilçesinde yıkılan ardiye binalarından ayırılan yeni gibi 2.el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolapları alıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan yük asansörleri, boya tabancası, harç mikseri, alçı makinesi 2.el portatif, hurda plywood alıyoruz.

Ardeşen Kırık Cam Hurda Alanlar

Cam yarısaydam ya da saydam genellikle sert ve kırılgan yapıdaki sıvı koruyan inorganik katı maddelerdir. Ardeşen yakınlarında hurda cam alan yerler içerisindeyiz. Genelde şeffaf kırılmış araba camı, gazoz ve soda şişesi benzeri hurda cam cinsleri tonlarca eritiliyor.

Ardeşen Hurda Klima Alımı

Ardeşen etrafında 2.el klima satanlar bizimle kesinlikle iletişime geçin. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2.el Klima Ardeşen bölgesinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. Kombi hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

Ardeşen Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozları Ardeşen Belediyesi’nce daha önce belirlenen alanlara taşınır. Fabrika yıkımından sonra anlaşmaya göre ortaya çıkacak molozun taşınması güvenlikle yapılmaktadır. Ardeşen hurdacı Halk Metal Geri Dönüşüm tarafından alınacak tüm hurdaların tesisimize nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Ardeşen Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

Jeneratör hurdası alan Ardeşen hurdacıyız alım satımında en iyi fiyatlarla ödemeler yapmaktayız. İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör alıyoruz.

Ardeşen Akü Hurdası Alımı

Elektrikli otomobillerde enerji kaynağı kullanılıyor. Zamanla şarj tutmaz bataryalara hurda akü denilmektedir. Akü hurdası alanlar konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklayınız. Dolayısı ile bizim ve benzeri işletme içerisinde geri dönüştürme atölyesi olan firmalar kuru akü ve sulu akü alım satımı yaparlar. Atıl aküler içerisindeki kurşunlu suları ayrıştırıldığından kıymetlidir. Akü diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerji depolanan elektrik enerjisi kaynağıdır.

Anlık Ardeşen Hurda Fiyatları

Ardeşen hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan ton fiyatları saatlik olarak güncelleniyor. Tekrar etmekte yarar görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdaların alımında borsadan yüksek kilo fiyatı ödüyoruz. En güncel fiyatlara erişmek için iletişim kurabilirsiniz.

Ardeşen 2.el Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alanlar

İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makinesi, tabak ısıtma tezgahı, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Endüstriyel tipte 2.el lonata mutfağı ekipmanları almaktayız. İkinci el bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makinesi, tabak ısıtma tezgahı, krom tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar satan firmalar bizimle iletişim kurabilirsiniz. İşlerimizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, sanayi tipi aspiratör, evye, krom paslanmaz küvet, davlumbaz, salata ve meze reyonları, sanayi tipi yemek ocağı ve benzeri endüstriyel mutfak aletlerini incelemeniz amacıyla siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi işyerimizi ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Ardeşen Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Parça kumaş hurdası almaktayız. Ardeşen etrafında jesica kumaş hurdası, hurda şifon, süprem kumaş, viskon kumaş, gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımlarında çağırdığınız konuma personellerimizi gönderiyoruz. Tonajlı hurda atlet kumaşı, hurda penye kumaş, hurda dokuma kumaş, parça nevresim hurdası, tekstil artığı parça kumaş, hurda mayo kumaşı, poplin kumaş hurdası, spot kumaş hurda alıyoruz.

Parti malı gabardin kumaş hurdası, hurda örme, pantolonluk kumaş, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş, ceketlik kumaş hurdası alımı için telefonlarımızı hemen arayın. Rize Ardeşen kilo ile tartıp kumaş hurdası alanlar arasındayız. Buradaki Ardeşen hurda kumaş kg fiyatını abonelerimize saat başı gönderiyoruz.

Ardeşen Hurda Plastik Alan Hurdacılar

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. En iyi fiyatlarla hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, hurda mavi kapak, naylon poşet, pimapen, beyaz naylon hurdası alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Rize ile Ardeşen bölgesinin her yerinden hurda polipropilen moblen, abs plastik hurda, polistren kristal hurda, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. Ardeşen plastik hurda alımı yapanlar arasında öncü Ardeşen hurdacısıyız. Buradaki Rize Ardeşen plastik ton fiyatlarını isteyene her gün yollamaktayız

Ardeşen Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Güvenli şekilde fabrika yıkımları gerçekleştiriyoruz. Sektöre girdiğimizden beri yüzlerce fabrika bozumu ihaleleri aldık. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir iş değildir. Evvela yıkımı teklif edilen fabrikanın detaylıca gezilerek gerekli aletlerin seçilmesi doğru olur. Rize Ardeşen fabrika sökümü yapımında deneyimliyiz. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapanlar içinde başarılı yerdeyiz.

Ardeşen Hurdacı Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu çeşitlerdeki atıkların alımını yapıyor değiliz. Ardeşen hurdacılar sitesindeki hurda alım depomuz ile geri dönüşüm işleri gerçekleştiriyoruz. Ardeşen ilçesinde ikamet edenlere yaşanılır bir Ardeşen yaratmak için sürekli çalışıyoruz.

7/24 Hurda Alan Ardeşen Hurdacı Firması

Sektörde uzun yıllardır var olmanın verdiği deneyimler aracılığıyla araç gereç sayımızı çoğaltarak yolumuza devam ediyoruz. Bin dokuz yüz doksan dokuzdan beri geri dönüşümde hemşehrilerimize hizmet veriyoruz. 7/24 hurda alan Ardeşen hurdacı olan şirketimiz ile zamana takılmadan kapınıza kadar gelmekteyiz.

En Yakın Ardeşen Hurdacı Firma

Halk Metal Geri Dönüşüm olarak Ardeşen çevresinde hurda alıyoruz. Ardeşen en yakın hurdacı firma servisi ile her tür hurda malzeme almak sebebiyle yerinize geliyoruz. Bu sebep ile müşterilere en yakın hurda alan yer Ardeşen ilçesinin tamamında hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Ardeşen hurdacı bünyesindeki çalışanlarımızla adresten hurda malzeme alımına devam ediyoruz.

Ardeşen Kağıt Hurda Alan Firma

İlçede A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap, renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt alımlarında uyguladığımız extra müşkülpesent ile hurda ticareti yapmak isteyenlere daha yüksek oranda kazanç etme avantajı iletiyoruz. Ardeşen hurda karton aldığımız ilçeler içindedir. Bu sayfadaki Ardeşen karton hurda kilo fiyatını abonelerimizle günlük paylaşıyoruz Ederinden fazla fiyatlarla peçete hurdası, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, kullanılmış gazete alıyoruz. Ardeşen kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki Halk Metal Geri Dönüşüm ile hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp