Malatya Hurdacı

Arguvan Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal şirketimizle hizmet veriyoruz. Tam zamanlı Arguvan hurda fiyat listesi ile hizmetlerimize devam etmekteyiz. Benzersiz faaliyetler yürütüyoruz. Başarı ile yürüttüğümüz tüm faaliyetlere bu sitemizden erişebilirsiniz. Malatya Arguvan merkezi etrafında hurda satmak amacı ile aşağıdaki numaralarla iletişim kurmanız yeterlidir. Tonajlı alımlarda yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Malatya hurdacısı firmalar içindeyiz.

Ülkemizin dört bir tarafında, hurda alıyoruz. En iyi Arguvan hurdacı firmasıyız.

Arguvan Hurdacıları

Arguvan hurdacı mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Arguvan ilçesinde benzersiz bir anlayışla hizmet sunmaktayız. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her çeşit hurda malzeme satmak için çağrı merkezimizi çaldırabilirsiniz. Malatya ilinin gelişen ilçesi Arguvan sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Arguvan çevresinde değil, tüm bölgelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Arguvan hurdacı olarak Malatya bölgesinde hurda alımı yapıyoruz. Her kilodaki hurdanız için size en yakın yerde bulunen araçlarımızı göndermeye devam etmekteyiz. Arguvan mahallelerinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek halkımızın geleceğini kurtarıyoruz.

Arguvan Hurdacı Numarası

Arguvan yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz yerler içerisindedir. Bu neden ile hurda atık satmak sebebiyle telefonumuzu aramalısınız. Hemen arayıp yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Malatya Arguvan hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor.

Arguvan Hurda Alan Firma

Hurda alüminyum alımı için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Arguvan kapıdan hurda alımı yapılan ilçeler içindedir. Zararı önlemek amacıyla hurda malzemeleri şimdi elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu sebep ile malzemenin piyasa kilo fiyatını düşürüyor. Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, kalay hurdası, çelik hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kârlı hurda alışverişi gerçekleştirerek devamlı kazançlar edinmeyi prensip edindik.

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz. Malatya Arguvan ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Tonajlı sarı hurda ve demir hurda, hurda bakır, kurşun hurda, hurda kablo, hurda çinko, alüminyum hurda aldığımızda fiyatlar uyguluyoruz. Arguvan hurda alanlar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli kadromuzla öncü konuma çıkmaktayız.

Arguvan Bakır Hurdası Alan En Yakın Firma

Bakır alan Arguvan hurdacı şirketimizi şimdi arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Hurda bakır alanlar konumuzda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır bobin, kırkambar hurda bakır, bakır yanık hurda, bakır boru hurda alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki Arguvan bakır kg fiyatını her gün göndermekteyiz. Malatya Arguvan bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurda, Hurda bakır talaş, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Arguvan bölgesinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Arguvan bakır hurdası fiyat listesi için arayın.

Arguvan Sarı Hurda Alanlar

Pirinç metaline halk dilinde renginden dolayı hurda sarı ismiyle bilinir. Bu sayfada yayınlanan Arguvan pirinç sarı ton fiyatı güncellenmiştir. Sarı pirinç alan hurdacı hakkındaki içeriğe göz atın.

Malatya Arguvan hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda ticareti yapıyor. İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurda ismiyle anılan hurda türü yoktur. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk gibi sarı hurda cinsleri vardır.

Bu yüzden Arguvan sarı pirinç hurdası alım satım hizmeti veren firmayız. Arguvan ilçesinin tamamında sarı pirinç hurda almaktayız. Bununla beraber kırkambar hurda sarı, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati cinsleri bulunabiliyor. Halk Metal hurdacılık tüm bu hurdaların ticaretinde sarı hurda hurda bronz araiş alım satımında liderdir.

Arguvan Hurda Kablo Alımı

Genellikle elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda kablolar alan Arguvan hurdacı firma arayanlara hizmet etmeya devam ediyoruz. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Tonajlı hurda kablo alışverişinde piyasasından daha yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdaları satmayı isteyenler hemen arayın.

Kapıdan hurda enya kablo, antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Satıcılarda sıklıkla edinilen Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablolar, 40% bakırlı kablo hurdası alışverişinde anında peşin para ödeme yapıyoruz. Kablo hurdası içindeki telin bakırı nedeni ile hurda kablo alanlar için önem arz eder. Malatya Arguvan ilçesinde kablo hurdası alan firmayız.

Arguvan hurdacısı olarak %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablo hurdaları alım satımında uzmanız. Sayfamızda bir kaç gün önce yazılmış kablo hurda alanlar metne bir göz gezdirebilirsiniz. Genel olarak hava kablosu, yer altı kablosu, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları şeklinde çeşitlendirilir. İçindeki iletkenin cinsine göre ve dış kaplamasındaki malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Arguvan kablo kg fiyatı az önce güncellendi.

Ayrıca hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablolar alımı esnasında ederinin üzerinde gönderiyoruz. Malatya Arguvan hurdacısı olarak her çeşit antigron kablolar, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapmaktayız. Çünkü firmamız sadece hurda ticaretiyle iştigal etmiyoruz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik sebebi ile sıklıkla kullanılmaktadır. Ek olarak fare yemez hurda kablo alımı amacı ile telefonumuzu çaldırabilirsiniz.

Arguvan Krom Hurda Alan Yerler

Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurda alanlar yazısını gezmek bilgiye ulaşmanızı sağlayacaktır. Gayet sert yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılıyor. Krom ile nikel işlenerek krom paslanmaz oluşur. Sayfamızdaki Malatya Arguvan krom tank hurdası kilo fiyatını üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz. 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için irtibata geçin.

Arguvan Demir Hurda Alım Satımı

Arguvan ilçesinin tüm mahallerinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Arguvan genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve teneke hurdası ticareti amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar paylaşımına mutlaka bir göz atmalısınız. Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda kullanılan madenler arasındadır. Sitemizdeki Malatya Arguvan demir ton fiyatlarını arzu edenlere güncel olarak gönderiyoruz. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı istemek amacıyla Arguvan hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı konusunda bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayınız. Sizinde bildiği gibi her tür demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, pencere demiri için nakit ücret ödemesi yapıyoruz.

Arguvan Kurşun Hurda Alanlar

Kurşun hala kullanılan en eski madenlerdendir. Minare kurşun hurda
, Kurşun levha hurdası, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası alımı yaparız. Malatya, Arguvan kurşun hurdası aldığımız bölgelerdendir. Sitemizde bulunan Arguvan kurşun hurda ton fiyatları güncellendi. Dünyada cevher şeklinde elde edilen kurşun metali mavi-gümüş renge sahiptir. Hurda kurşun alan hurdacı gönderisini gezmek iyi gelir.

Arguvan Sac Hurdası Alan En Yakın Firmalar

Şu anda sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac var. Arguvan etrafında hurda sac levha, sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı öğrenmek sebebiyle. Hurda sac alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Bağ gumelesi çatısı kapatmak amacıyla kullanılabilir.

Arguvan Çinko Hurda Alım Satımı

Bu sayfadaki Arguvan hurda çinko kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Çinko hurdası alım satımı bölümüne bir göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha satmak için arayabilirsiniz. Malatya, Arguvan bölgesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Arguvan Alüminyum Hurdası Alan Fabrikalar

Adresten hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha almak için iletişim kurmanızı diliyoruz. Ek olarak hurda alüminyum kutu, alüminyum petek hurda, hurda alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. Firmamıza duyduğunuz güven nedeniyle saygılar sunarız. Her tür hurda alüminyum alıyoruz. Hurdasını satanların desteğiyle her gün tecrübeli hale geliyoruz. Bu sayfadaki Arguvan alüminyum hurdası fiyat listesi günceldir. Hurda alüminyum içerikli içeriğe bir göz atabilirsiniz Malatya Arguvan alüminyum hurdası alan yerler içinde öncüyüz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda alımı yapıyoruz. Arguvan ilçesinin tümünde alüminyum piston hurda, alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurda, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımında hurda tartımını müşteriyle yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda Arguvan hurdacılık firmasıyız.

Arguvan Hurda Beyaz Eşya

Az kullanılan 2el olarak satışa sunulabilecek bir temizliğe sahip yatak odası takımlarınızı attığınız konuma gelerek almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası için güncel fiyat verilmektedir. Daha geniş bilgiye erişmek amacı ile hurda bulaşık makinası alım satımı konulu makalemize ulaşınız Arguvan çevresinde kullanılmış, 2.el salon tk. satabilirsiniz. Temiz ofis büro mobilyası, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel masası elimizde adetli bulunur. İyi durumda 2. el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyaları, ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası fiyatı öğrenmek maksadıyla numaralarımız ile bağlantı kurabilirsiniz.

Arguvan Bina Yıkımı

Kentsel dönüşüm sebebi ile yıkılması gereken ev ve işyerlerinin yenilenerek inşaatının yapılması amacı ile yıkım işini sağlıyoruz. Aynen fabrika sökümünde gerçekleştirdiğimiz üzere bina yıkımı yapıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde yer döşemeleri, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları vs. tüm hurdayı ücreti karşılığında satın alıyoruz. Yıkım sırasında önem verilen tüm önlemler

Arguvan Nikel Hurdası Alımı

Malatya Arguvan genelinde turbo nikel hurdası, anot nikel, %95 – 99 nikel şablon alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Arguvan nikel hurdaları alıyoruz. Dolayısı ile hurda nikeller alınıp satılırken elden geldiğince hassasiyet ile çalıŞmalıyız.

Arguvan Hurda Raf Alan Yerler

Hurda raf demiri alım satımı tecrübeli olduğumuz sektörlerdendir. Bu sayfadaki Malatya Arguvan ikinci el market rafı kg fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Raf hurdası fiyatları makalesine bir göz atmak isteyebilirsiniz. Raf hurdası Arguvan alımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Genelde kapatılan pastanelerden elde ettiğimiz çelik raf hurdası, market rafı hurdaları, teşhir reyonları, demir raflar, mağaza raf hurdası içinden seçilen kullanılabilir durumda 2.el hurda raf satan hurdacılar içindeyiz.

Arguvan Araç Hurdası Alan Firmalar

Tabiki de sizlere otomobil hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek istiyoruz. Hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Zaman zaman Arguvan yakınlarında araç hurdası alıyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, çeki demiri
, vagon hurdası, ağır hasarlı hurda araç, motor hurdası . Ama hurda otomobil vergiden düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri daima gerçekleştiremiyoruz.

Arguvan İkinci El İnşaat Malzemesi

Büyük projelerde yük asansörleri, harç karıştırma makinesi, boya tabancası, alçı makinesi az kullanılmış demir iskele, plywoon hurda bulunur. Dolayısıyla işi bırakan esnaflardan satın aldığımız Arguvan yakınlarında yıkılan lokanta binalarından sökülmüş kullanılabilir durumda 2. el çelik kapı, mutfak dolapları, pencere satıyoruz.

Arguvan Cam Hurda Alan Hurdacı Firma

Son zamanlarda renkli araç camı, süt şişesi vs. cam hurdası tonlarca bulunuyor. Cam saydam yada yarısaydam çoğunlukla kırılgan yapıya sahibi sıvıları tutabilen amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan bir maddedir. Arguvan genelinde cam hurda alan firmalar içinde faaliyet veriyoruz.

Arguvan Klima Hurda Alımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Arguvan ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle mutlaka iletişime geçin. İkinci el klima Arguvan bölgesinde oldukça fazla alımı yapılan elektronik hurdaları içinde yer almaktadır. Bozuk kombi hurdası alım satımı yapan hurdacı firmasıyız.

Arguvan Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Arguvan Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önceden bildirilen alana taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımda müşteriyle antlaşmamıza göre yıkım molozlarının nakliyesi itinalı bir şekilde yapılır.

Arguvan Jeneratör Hurdası Alanlar

Jeneratör hurdası alıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın işletmeyiz. Sanayi tipi titizlikle kullanılmış 2. el jeneratör alınır, satılır.

Arguvan Akü Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Uzun müddet sonra atık hale düşen bataryaya hurda akü denmektedir. Otomotiv sektöründe elektrik deposu sıkça bulunabiliyor. Akü hurdası alımı gönderimize bakınmak isteyebilirsiniz. Dolayısıyla hurdacı firmamız benzeri şirket bünyesinde geri dönüştürme tesisi bulunan firmalar kuru akü ve sulu akü alım satımı yapan firmalar arasındadır. Aküler başka deyişle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurdaları içerdiği kurşun içeren suları nedeni ile hurdacılar için oldukça değerlidir.

Arguvan Hurda Fiyatları

Arguvan hurdacı firma olarak hurda alım satımı sırasında uygulanılan fiyatlar hurda borsasında an be an değişmektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek miktarlı hurda alımı yaparken kilo fiyatından yüksek kilo fiyatları uyguluyoruz. En doğru hurda fiyatlarına erişmek sebebi ile irtibat kurabilirsiniz. Güncel hurda fiyatları konulu makaleye bir göz atın

Arguvan İkinci El Restoran Ekipmanı Alımı

Dükkanımızdaki hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, sanayi tipi yemek ocağı, krom paslanmaz salata reyonları, krom davlumbaz, evye, küvet, aspiratör vs sanayi tipi otel ve mutfak ekipmanını yakından incelemek amacı ile siz değerli potansiyel müşterilerimizi depolarımıza davet ediyoruz. 2. El sanayi tipi restoran aletleri alıyoruz. Kısa süre kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinaları, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, pizza dolapları, tezgah üstü dolaplar alım satımı yapmaktayız. Kullanılmış tabak kurulama makinesi, bardak yıkama makineleri, tezgah altı 2 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, krom kazan, tencere, tava, tepsi satan yerler bu sayfadaki telefon numaralarını arayabilir.

Arguvan Kumaş Alan Firmalar

Kilosuyla hurda mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, nevresim kumaşı, hurda parti kumaşı, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurdası alımı yapmaktayız. Arguvan bölgesinin her mahallesinde kumaş fire hurdası alım satımı yapılmaktadır. Spot kot kumaş hurdası, hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda örme alımı için telefon numaramızı çok geçmeden arayın. Malatya Arguvan ilçesinin her tarafında hurda jesica, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş, gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tshirt kumaşı, döşeme kumaşı alım satımında yerinize gelecek araçlarımız var. Malatya Arguvan kilosu ile kumaş hurdası alan yerler arasında en yüksek fiyatı veriyoruz. Buradaki Arguvan kumaş hurdası kilo fiyatını saat başı göndermekteyiz.

Arguvan Plastik Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelere verilen isimdir.

Malatya ile Arguvan bölgesinin tamamından hurda jelatin, abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası fiyatı sormak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Arguvan hurda plastik alanlar içerisinden öne çıkan Arguvan hurdacısıyız. Bu sayfadaki Arguvan hurda naylon kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız Güncel fiyata hurda pet şişe, hurda market poşeti, mavi kapak hurdası, hurda şeffaf naylon, pimapen, kırkambar plastik hurda alım satımı için gönderdiğiniz konuma geliriz.

Arguvan Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenlice tesislerin yıkım işini yapıyoruz. Arguvan Malatya fabrika söküm işleri yapıyoruz. Sektöre başladığımızdan bu yana onlarca fabrika sökümü ihalesi aldık. Başlamadan önce yıkımı arzu edilen tesisin detaylıca gezilmesi gerekir. Böylelikle hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar arasında öncü bir yerdeyiz. Etrafta bahsedildiği gibi kolay değildir.

Arguvan Hurdacı Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Arguvan hurdacılar sitesi 6. bloktaki dükkânımızın yardımıyla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Her haliyle temiz bir şehir oluşturmak için yılmadan çalışıyoruz.

7/24 Hurda Alan Arguvan Hurdacı Firması

7/24 Arguvan hurdacı olarak gece gündüz sektörde hizmet veriyoruz. Yaklaşık beş senedir hurda alımı yapmaktayız. Bu sürenin kazandırdığı kurumsallık sayesinde geridönüşüm teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimizi sürdürüyoruz.

En Yakın Arguvan Hurdacı

Halk Metal olarak Arguvan genelinde hurda malzeme satımı işi yapmaktayız. En yakın Arguvan hurdacı firması servisiyle her türden hurda eşya alıp satarken yolladığınız konuma çalışanlarımızı yolluyoruz. Dolayısıyla hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yerler Arguvan genelinde servis vermekten kıvanç duyarız. Arguvan hurdacı sitesi firmamız ile yerinden hurda malzeme alım hizmetimiz var.

Arguvan Karton Hurda Alan Yerler

Kağıt, karton hurda alımıyla ilgileniyoruz. Burada yayınlanan Arguvan hurda karton ve kağıt ton fiyatını uygulamamızı kulananlara günlük ulaştırmaktayız İlçenin tamamında kitap, defter, renkli kağıt hurda, 1. hamur beyaz kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız extra titizlikle hurda satıcılarına daha çok kazanma olanağı iletiyoruz. Yüksek kilo fiyatları ile hurda bristol kağıt, karton bardak, kuşe kağıt, kağıt peçete hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz. Arguvan hurda kağıt alan hurdacılar arasındaki şirketimiz ile irtibata geçerek kırpıntı kağıt hurda, hurda koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası kilo fiyatı öğrenebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp