Arnavutköy Hurdacı

Yassıören Hurdacı Firma

Arnavutköy Yassıören hurdacı firmalar arasındayız. İstanbul geri dönüşüm firması olan Halk Metal hizmetinizdedir. Arnavutköy Yassıören mahallesi hurdacı işletmeleri arasında öncü şirketiyiz. İstanbul Arnavutköy mahallesi Yassıören mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz. İstanbul Avrupa yakası Arnavutköy Yassıören mahallesinde ikinci el ofis mobilyası ve hurda eşyalar ticareti yapıyoruz

Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz. İstanbul Arnavutköy bölgesinde yaptığımız gibi hurda alımı nedeniyle Yassıören mahallesindeki her konuma geliriz Günlük İstanbul Arnavutköy Yassıören hurda fiyat listesiyle alım yapıyoruz.

Tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacısı firmalar içerisindeyiz. Halk Metal şirketimizle Arnavutköy mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Yassıören hurdacı firması olarak her tür hurda malzemenizi alıyoruz Normalde Arnavutköy şirketleri içerisindeyiz. Bununla birlikte Yassıören mahallesinde de hurda alım satım hizmetleri veriyoruz.

Yassıören Hurdacı Firmalar

Yassıören hurdacı mı arıyorsunuz? Başardınız. İstanbul Arnavutköy Yassıören merkezinde yep yeni anlayışlarla hizmetlerimizi sunuyoruz. Siz değerli müşterilerimizde her çeşit hurda satmak amacı ile bizi çaldırabilirsiniz. İstanbul merkezinin büyüyen mahallesi Yassıören daimi hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Yalnızca Yassıören çevresinde değil, her mahallede hizmet vermekteyiz. İstanbul Arnavutköy hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurdacılık yapıyoruz. Arnavutköy merkezinde ve Yassıören mahallesinde her türlü hurda alanlar arasındayız. Avrupa yakası hurdacı olarak sınırları kaldırıyoruz. Yassıören bölgesinde hizmet veriyoruz. İşi bitmiş malzemeleri yeniden işleyerek milletimizin geleceğine yarar sağlamaktayız.

Yurdumuzda senelik 1.2 milyon ton endüstriyel atık, yirmi 6 milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton tıpsal atık çöplere gidiyor. Bu atık malzemelerin %27’sini plastik türevleri, yüzde onikisini cam hurdası, %4’ünü maden hurdaları, yüzde 43’ünü kağıtlar vb hurdalardan oluşuyor. Aksi gibi, bu değerli atıkların 4/5 dönüştürülemeden çöplere gidiyor. Bu malzemeler senede ülkemizi 1 milyar altı yüz milyon Türk Lirası zarara uğratmaktadır. Halk Metal gibi firmalar ülkemizin zararına olan bu harcamanın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarabilmek amacı ile çalışmaktayız.

Yassıören Hurdacı Telefon Numarası

Yassıören Mahallesi hurda alım faaliyetlerimizi verdiğimiz mahalleler içindedir. Bu yüzden hurda malzeme fiyatı öğrenmek amacıyla bizi aramanız gereklidir. İstanbul Arnavutköy Yassıören mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin altında bir tıkla çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Şimdi arayıp günlük hurda fiyatları ile atık hurdaları değerinde satabilirsiniz.

Yassıören Demir Hurdası Alımı

Yassıören mahallesi ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Anlık hurda demir ton fiyatı istemek sebebi ile şimdi arayın. Hurda demir alan yerler gönderimize göz atmak istersiniz. Yassıören genelinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Demir, yer yüzünde çokça alınıp satılan metaller içindedir. Burada yayınlanan İstanbul Arnavutköy Yassıören demir hurda kilo fiyatını whatsapp hattımızda paylaşmaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası fiyatı sayfamıza göz atmanız şahane bir şey yaparsınız. Hatırlamanızı isteriz ki her türden demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı, demir merdiven korkuluğu için nakit ücret ödemesi yapan firmayız.

Yassıören Mahallesinde Çinko Hurdası Alan Hurdacı

Bu sayfadaki İstanbul Avrupa Yakası Arnavutköy Yassıören çinko levha fiyatları biraz önce güncellendi. Hurda çinko alan yerler bölümümüzü okursanız muhteşem olacaktır. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu fiyat listesi istemek için arayabilirsiniz. İstanbul, Arnavutköy Yassıören bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurdası alan yerler konusunda bilgi almak için içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayınız.

Yassıören Hurda Alüminyum Alım Satımı

Bizlere verdiğiniz önem sebebi ile sonsuz teşekkürler. Her tür alüminyum hurda alımı yapılır. Konumdan alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alımı için iletişim kurmanızı diliyoruz. Arnavutköy Yassıören hurda alüminyum alan hurdacılar arasındayız.

Her türden hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticaretiyle meşgulüz. Ayrıca alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek hurdası satışı yapmak için arayın. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum jant hurdası, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak alan hurdacı firmasıyız.

Hurda alüminyum konulu metine bir göz gezdirebilirsiniz. Sizin desteğiyle her geçen gün büyüyoruz. Yassıören mahallesinin tamamında alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı için tartımları teknolojik aletlerle gerçekleştiriyoruz.

Yassıören Mahallesi Kurşun Hurda Alanlar

Yassıören Mahallesinde kurşun hurda alım satımı ile hizmet verdiğimiz mahalleler içerisindedir. Buradaki Yassıören çatı söküm kurşun hurdası kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Minare kurşun hurda
, Kurşun levha, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası alırız. Kurşun metalinin en eski madenler içerisinde olduğu biliniyor. Cevher şeklindeki kurşun gümüş-mavi renklidir. Kurşun hurda alanlar makalemizi dolaşmalısınız..

Yassıören Hurda Krom Alanlar

Paslanmaz hurda 201 krom, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alım satımı yapıyoruz. Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Krom hurda alan yerler hakkında bilgi edinmek için içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayınız. Sert bir metal olduğundan dolayı zırhlı araç dahil bir çok alanda krom hurda kullanıldığı bilinmektedir. Nikelle işlenerek paslanmaz oluşur. Arnavutköy Krom hurda alımı gönderisini dolaşmak iyi gelecektir.

Yassıören Hurda Alan Hurdacı

Yassıören mahallesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alım satım hizmeti veriyor. Yassıören mahallesi yerinden hurda alımı yaptığımız yerler içerisindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdanızı geç kalmadan satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylelikle metalin değerinin inmesine neden olmaktadır. Yüksek tonajlı kurşun, hurda demir, çinko hurda, hurda alüminyum, hurda bakır, hurda kablo ve sarı alırken yüksek fiyatlar sunmaktayız. Yassıören hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmet ve deneyimli kadromuzla öne geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaç edindik. Hurda zamak antimon, hurda makina, hurda çelik, kalay hurda alıyoruz. Hep beraber kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı prensip edindik. Hurda alüminyum almak amacıyla kapınıza gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız.

Yassıören Kablo Hurda Alan Firma

Yüksek miktarda hurda kablo alımında kablo hurdası borsası yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablo, karışık hurda kablo satacak olanlar hemen arayın. Çünkü sadece hurda alım satımında iştigal etmiyoruz.

Genel olarak çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kablosu çeşitleri vardır. Kablo elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılmaktadır. Bunlardan başka alüminyum hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Arnavutköy Yassıören mahallesinin tüm sokaklarından %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablolar alım satımında uzmanız. İçerisindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki İstanbul Arnavutköy Yassıören ttr kablo hurdası fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız.

Kablo hurdaları içindeki telin bakırı sebebi ile hurdacı firmalar için önem taşır. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Bunlarla birlikte enya kablo hurdası, tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdası alım satımı yaparken en doğru fiyatı veriyoruz. İstanbul Arnavutköy Yassıören hurdacı firması olarak genellikle antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdaları alım satımı yapmaktayız.

Genellikle hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Yassıören Mahallesinde hurdacı arayanlar için buradayız. . İstanbul Arnavutköy Yassıören mahallesinin tamamında kablo hurdası alanlar arasında en iyi fiyatları vermekteyiz. Yassıören Mahallesi etrafında sıklıkla edinilebilen Yüzde elli bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %30 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken değerini peşinen ödüyoruz.

Anlık bilgi için bilgi öğrenmek için hurda kablo yazıya bir göz atın. Konumdan antigron hurda kablo, tek damar kablo hurdası almaktayız.

Yassıören Hurda Bakır Alanlar

Bakır hurdası alan Yassıören hurdacı firmamızı bir tıklamayla arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Yassıören mahallesinde hurda bakır fiyatları için arayın. İstanbul Bakır hurdası alanlar yazımızda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, Hurda kızıl talaş, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel alıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Arnavutköy Yassıören bakır hurdası kg fiyatını isteyenlere her gün ulaştırılmaktadır. İstanbul Arnavutköy Yassıören hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır boru hurdası, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda alımı yapıyoruz. Yassıören içerisinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

Yassıören Sac Hurda Alımı

Ek bina tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. İstanbul Arnavutköy Yassıören etrafında hurda sac levha, hurda sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, iş yerimizi tercih ederek kazanabilirsiniz. Depolarımızda kullanılmamış 2.el trapez sac hurdası mevcuttur. Sac hurdası alıyoruz.

Yassıören Sarı Hurdası Alanlar

Pirinç hurdalar mahalle arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası ismiyle hitap edilmektedir. Ayrıca hurda sarı kırkambar, sarı hurda vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri olduğu biliniyor. Yassıören hurdacı firmamız bu çeşitlerin piyasasına uygun olarak sarı pirinç hurda radyatör, hurda sarı fosfor hurda, hurda sarı bronz almaktadır. Aslına bakarsanız sarı hurdası adında hurda çeşidi yoktur.

Sayfamızdaki pirinç sarı alan hurdacılar metni okuyabilirsiniz. Yassıören Mahallesinde hurdacı firma olarak her çeşit hurda alımı için adresinize geliyor. Yassıören bölgesinde sarı pirinç hurda alıyoruz.

Bu neden ile Yassıören hurda sarı alanlar içindeyiz. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde sarı hurda türleri bulunmaktadır.

Yassıören Hurdacılar Sitesi

Çocuklara iyi bir İstanbul Arnavutköy ve çok daha iyi Yassıören oluşturmak için haftanın yedi günü çalışıyoruz. Sadece bunları almıyoruz. Yassıören hurdacılar sitesi içinde bulunan tesisimiziz iş birliğiyle hurda malzeme alımı ve satımı servisleri ediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz.

Yassıören Hurda Araba Alan Yerler

Elbette sizlere hurda araç hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Yassıören mahallesinde hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Fırsat buldukça Yassıören çevresinde hurda araba alım hizmetleri veriyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan ağır hasarlı araç hurdası, yük vagonu, hurda çeki demiri patoz hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda motor . Ancak hurda araç evrak hazırlama evrakları zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz.

Yassıören Mahallesinde Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

Hurda jeneratör alan yerler arasındayız. İkinci el jeneratör satanlar içerisinde en doğru hurdacı firmayız. Sanayi tipi yıpranmamış 2. el jeneratör alımı için buradayız.

Yassıören Fabrika Söküm Yıkım İşleri

Güvenlice tesislerin sökümlerini yapıyoruz. Yıkım işi yapanların dile getirdiği şekilde kolay bir işlem sayılmaz.Bu sayede fabrika söküm yıkım işleri gerçekleştirenler içinde nam saldık. Uzun yıllardır on binlerce fabrika bozum ihalesi başarıyla yerine getirdik. Başlamadan önce yıkılması teklif edilen iş yerinin titizlikle incelenmesi gerekmektedir. Yassıören mahallesinde fabrika sökümü işleri tecrübeye sahibiz.

Yassıören Mahallesinde Klima Hurda Alan En Yakın Firmalar

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Yassıören bölgesinde hurda klima satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurun. Klima hurdası Yassıören mahallesinde çok alım satımı yapılan hurda malzemeler arasında yer alır. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Yassıören Mahallesinde Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Arnavutköy Belediyesi Fen İşleri tarafından belirlenen arazilere taşınması gerçekleştiriliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle anlaşmaya göre molozların taşıma işi güvenle yapılmaktadır.

Güncel Yassıören Hurda Fiyatları

Anlık fiyata ulaşabilmek amacıyla bize ulaşmanız yeterlidir. Sitemizdekianlık hurda fiyatları metine bir göz atın Yassıören mahallesinde hurdacı firma hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listesi anlık güncellenmektedir. Tekrar etmekte fayda görüyoruz yüksek tonajlı hurdaların alımında oldukça daha fazla fiyatlar veriyoruz.

Yassıören İkinci El Ev Eşyası

2.el etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyaları, bilgisayar masaları, sekreter koltuğu alıyoruz. Her çeşit ikinci el buzdolapları, derin dondurucu, TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, 2.el ekran kartı, anakart fiyatları sormak sebebi ile cep telefonumuzla etkileşim kurabilirsiniz. Piyasasından fiyatlara yeni gibi, ikinci el mobilya satın alabilirsiniz. Titizlik ile kullanıldığı belli olan 2. el olarak alıcı bulabilecek bir biçimdeki yemek odası takımlarınızı konumunuzdan iyi fiyatlarla alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vb hurda beyaz eşya alımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda buzdolabı alan hurdacı firma konusunda detaylı bilgi paylaşılan içeriğini ziyaret edin

Yassıören Akü Hurdası Alımı

Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacı nedeniyle bulunmaktadır. Akü hurdası ton fiyatı bölümüne bir göz bakınırsanız pişman olmazsınız. Dolayısı ile hurdacı firmamız ve benzeri firma bünyesinde geri dönüşüm fabrikası bulunan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alan firmalar arasındadır. Akü başka bir deyişle biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü içerdiği kurşun bulunduran sıvı ayrıştırılabildiğinden hurdacılar için kıymetlidir. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz aküye hurda akü deniliyor. İstanbul Hurda akü alan yerler paylaşımımızı gezmelisiniz.

Yassıören Hurda Plastik Alımı

Yassıören hurda plastik alımı yapanlar içerisinde olan işletmeyiz. Bu sayfadaki İstanbul Arnavutköy Yassıören naylon hurdası fiyatlarını abonelerimize saat başı ulaştırmaktayız En yüksek fiyata hurda pet şişe, kırkambar plastik hurdası, kırmızı, mavi kapak hurda, naylon poşet, pimapen hurda, hurda beyaz naylon alıyoruz. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere denir. Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul il Yassıören bölgesinin tümünden jelatin hurdası, hurda abs plastik, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal fiyatı öğrenmek amacı ile bize ulaşabilirsiniz.

Yassıören Kırık Cam Hurda Alımı

Özellikle şeffaf ve renkli sökülmüş araba camı, içecek şişesi vs. hurda camlar bulunuyor. Arnavutköy Yassıören yakınlarında cam hurdası alan yerler arasındayız. Özellikle şeffaf ve renkli sökülmüş araba camı, içecek şişesi vs. hurda camlar bulunuyor.

Yassıören İkinci El Raf Hurdası

Genelde resterasyon yapan mandıralardan temin ettiğimiz market rafları, orta reyonlar, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları arasından tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2. el market rafları satan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda depo rafı alıyoruz. Arnavutköy Raf hurdası alan hurdacı firmalar makalesini ziyaret ederseniz güzel olur. Sayfamızdaki Yassıören Mahallesinde çıkma raf fiyat listesini talep edenlere ücretsiz gönderiyoruz. Hurda raf alan yerler hakkında bilgi almak için linkine tıklayabilirsiniz. Hurda raf Yassıören satın almak için cep telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Yassıören Hurda Nikel Alanlar

Dolayısıyla nikel hurdaları depolanırken mümkün olduğunca özen ile hareket etmeliyiz. Özellikle %99 nikel şablon ile %95 şablon nikel, nikel turbo hurda, anot nikel hurdası alıyoruz. İstanbul Arnavutköy Yassıören nikel hurda alımı yapıyoruz. Nikel hurdası arsenik içerir.

Yassıören Hurda Kağıt Alan Hurdacı

Hurda karton, kağıt alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Yassıören Mahallesinde hurda kağıt ve karton ton fiyatları güncelliğini korumaktadır İlçenin tümünde 1. hamur kağıt hurdası, renkli hurda kağıt, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan titizlikle satıcılara daha çok oranda kazanma şansı sunuyoruz. Daha fazla fiyatlarla hurda kuşe kağıt, kağıt peçete, gazete hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt bardak alıyoruz. Yassıören Mahallesinde kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki işletmemiz sunduğu hizmetlerle matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası fiyatları öğrenebilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Yassıören Mahallesi Hurdacı

Geçen senelerin sağladığı profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. Okuduğunuz gibi altı yıldır geri dönüşüm faaliyeti yürütüyoruz. 7/24 Yassıören hurdacı firması olarak zamana takılmadan sektöre hizmet etmekteyiz.

En Yakın Yassıören Hurdacı

Yassıören hurdacı firması firmamız ile istediğiniz sokaktan her tür hurda eşya alım satımı hizmetimiz var. Yassıören en yakın hurdacı firması adı ile her çeşit hurda metal nakliyesi yapmak için adresinize işinin ehli ekip yolluyoruz. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Yassıören bölgesinde hurda satımı işleri yapıyoruz. Bu yöntemle müşterilere en yakın hurdacı Yassıören çevresinde hizmetler veriyoruz.

Yassıören Mahallesi Kumaş Alanlar

Sayfamızdaki Yassıören hurda kumaş kg fiyatını arzu edenlere ücretsiz göndermekteyiz. Toptan kot kumaş hurdası, pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, ceket kumaşı, eteklik kumaş, hurda örme kumaşı satmak amacıyla bizi şimdi arayabilirsiniz. İstanbul Arnavutköy Yassıören bölgesinin tümünde jesica kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, gömleklik kumaş, abiyelik kumaş hurdası, hurda tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş alım satımlarında yerinize geliyoruz. İstanbul Arnavutköy Yassıören kilosu ile kumaş hurdası alanlar arasındayız.

Yassıören çevresinde kumaş hurdası alıyoruz. Parti malı poplin kumaş kırpıntısı, iç çamaşırı kumaşı, makine artığı kumaş hurdası, spot kumaş hurda, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş alımlarında nakit ödeme yapmaktayız.

Yassıören Kullanılmış Endüstriyel Ekipmanı Alım Satımı

Endüstriyel tipte 2. El restoran, lokanta ve cafe mutfağında kullanılan malzemeleri alım satımı yapıyoruz. 2. El bardak, tabak, servis bıçağı, bardak kurulama makineleri, tabak tezgahı, bakır tepsi, tava, tencere, kazan, tezgah üstü 2 kapaklı dolap satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Kullanılabilir durumda lokanta tipi bulaşık makinası, buz makineleri, sanayi tipi çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü dolaplar alım satımı yapıyoruz. Depolarımızdaki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, hücreli aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, krom evye, dinlendirme küveti, salata ve meze reyonları, restorant tipi set üstü ocak vb. endüstriyel otel ve mutfak malzemelerini yakından görmek için alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

Yassıören Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile malesef işi bırakan esnaflardan satın almış olduğumuz Yıkılan apartman binalarından sökülen hala kullanılabilir ikinci el pimapenler, çelik kapı, mutfak dolapları alan hurdacı firmalar içindeyiz. İnşaat alanlarında boya makinesi, alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç makinesi az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood alıyoruz.

Yassıören Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yıkımdan sonra hurda pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler ve benzeri her türde hurda malzemeleri alıyoruz. Aynen fabrika söküm işinde yaptığımız üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Arnavutköy Yassıören mahallesi kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılması gereken binaların tekrar inşaatının yapılması nedeni ile yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen iş güvenliği önlemleri

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp