Samsun Hurdacı

Atakum Hurdacı Adresten Hurda Alımı

Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Atakum etrafında hurdanızın ederini sormak amacı ile çağrı merkezimizle iletişim kurabilirsiniz. Tonajlı hurda eşya alışverişinde piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Samsun hurdacısı firmalar arasındayız. En deneyimli Samsun Atakum hurdacı firması olarak sürekli büyüyoruz. Türkiyemiz’in dört bir noktasından, her türlü hurda alıyoruz. En iyi Atakum hurda fiyatları ile hizmet ediyoruz. Eşsiz profesyonel hizmetler sunuyoruz. Başarı ile yürüttüğümüz tüm hizmetlerimize buradan ulaşabilirsiniz.

Samsun Atakum Hurdacı Firmalar

Atakum hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Çok şanslısınız. Samsun Atakum etrafında yep yeni anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Sizde her çeşit hurda atık satmak sebebiyle firmamızı kaydedebilirsiniz. Samsun ilinin nadide ilçesi Atakum 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Atakum için değil, bütün illerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Atakum hurdacı olarak Samsun ilinin tamamında hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdakimiktardaki hurda için yerinize en yakın konumda bulunen araçlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz Atakum bölgesinde faaliyet veriyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak vatandaşlarımızın geleceğine yatırım yapıyoruz.

Atakum Hurdacı Telefon Numarası

Samsun Atakum yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasındadır. Boşa zaman harcamadan arayın en yüksek hurda fiyat listesiyle hurda malzemelerinizi peşin paraya çevirebilirsiniz. Samsun Atakum hurdacı telefonu bu sayfanın içinde sadece tıklayarak tuşyalabileceğiniz konumda bulunuyor. Bu nedenle hurda fiyatı öğrenmek sebebi ile cep telefonumuzu aramanız gereklidir.

Atakum Hurda Kurşun Alım Satımı

Kurşun cevheri maviye yakın gümüş renkli şekliyle göze çarpar. Kurşun hurdası fiyatları sayfamızı ziyaret etmek kurşun hurda konusunda bilgiye erişmenizi sağlar. Samsun ve Atakum kurşun hurda alımı ile uğraştığımız bölgelerdendir. Sitemizdeki Atakum çatı söküm kurşun hurdası kg fiyatını telegram grubumuzda paylaşmaktayız. Minare söküm kurşunu
, Hurda kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda için iyi fiyat veriyoruz. Kurşunun hala kullanılan eski bir maden olduğu biliniyor.

Atakum Krom Hurdası Alanlar

Paslanmaz krom hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda fiyatları gönderimizi okumak iyi gelir. Hurda nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Bu sayfadaki Samsun Atakum hurda krom ton fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız.

Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı biliniyor. 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alım satımı yapıyoruz.

Atakum Hurda Alan Yerler

Samsun Atakum ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal Geri Dönüşüm her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi amaç edindik. Tonajlı hurda sarı ve hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alırken fiyatlar sunuyoruz. Atakum hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma geçiyoruz.

Hurda zamak, hurda makine artığı, çelik hurdası, hurda kalay alımı yapıyoruz. Hep birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı hedef edindik. Hurda alüminyum alımı için evinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacılar içerisindeyiz. Atakum adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Zarar etmeyi önlemek amacıyla hurdalarınızı zaman geçirmeden satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Demir hurda su iletemasında korozyona uğruyor. Böylece malzemenin kıymetini düşürmektedir.

Atakum Hurda Çinko Alım Satımı

Bu sayfadaki Samsun Atakum hurda çinko levha fiyatlarını isteyenlere güncel olarak göndermekteyiz. Hurda çinko ton fiyatı konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayabilirsiniz. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz. Atakum, Samsun bölgesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Atakum Hurda Bakır Alanlar

Atakum bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Hurda bakır sitemizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Bakır alan Atakum hurdacı firmamızı kolayca arayın keyifli hizmetin tadına varın.

Atakum içerisinde bakır hurdası alım satımı yapıyoruz. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, bakır lama hurdası, soyma bakır hurda, Hurda kızıl talaş, Antikron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır profil, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda için peşin ödeme yapıyoruz.

Bakır boru hurda, bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır yanık hurda alanlar içindeyiz. Sitemizde bulunan Atakum bakır hurdası fiyat listesini her gün yollamaktayız. Samsun Atakum bakır hurdası alan yerler içindeyiz.

Atakum Demir Hurda Alan Yerler

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satışı amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firma yazımızı okusanız şahane olacaktır. Atakum ve çevresinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satım işi yapıyoruz. Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, pencere demiri alıyoruz.

Hurda demir, yer yüzünde çokça bulunabilen madenler içindedir. Sitemizdeki Atakum demir hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Güncel demir hurdası ton fiyatı için şimdi arayın. Hurda demir alanlar gönderisine göz atmak istersiniz. Firmamız Atakum genelinde demir hurdası alım satımı yapıyor.

Atakum Hurda Kablo Alımı

Etrafta sıklıkla ele geçen %30 bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası alımında nakit ödeme yapıyoruz. Aynı zamanda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Hurda telefon kablosu, karışık kablo hurdaları, fare yemez kablo hurdası satmak isteyenler bizi arayabilir. Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, iç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablo tek damar kablo hurdası alımı yapıyoruz. Bunların yanısıra tek damar kablo hurdası, çok damarlı kablo, enya kablolar alım satımı için piyasanın üstünde fiyat listesini gönderiyoruz.

Kullanım alanları itibariyle alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde isimlendirilir. Kablo elektrik akımı iletiminde elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Ayrıca hurda çok damarlı kablolar, fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek amacı ile telefon edebilirsiniz. Samsun Atakum hurdacısı Halk Metal Geri Dönüşüm her çeşit iç tesisat kablosu, hurda elektrik kablosu, antigron kablo alım satımı yapıyoruz.

Hurda kablolar içindeki telin bakırı nedeni ile hurda kablo alanlar için çok önemlidir. Çünkü Halk Metal Geri Dönüşüm şirketimizle sırf hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. Atakum ilçesinde kablo hurdası alanlar arasındayız. Atakum hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

Tonajlı kablo hurdası alırken piyasadan oldukça yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Atakum hurdacı firmayız. İçindeki telin türüne bağlı olarak ve birde dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Atakum ttr kablo hurdası fiyat listesini saat başı göndermekteyiz. Geniş sitemizdeki kablo alan hurdacılar metine bir göz gezdirebilirsiniz.

Atakum Sac Hurdası Alım Satımı

Depomuzda sıfır üründen tek farkı fiyatı olan 2. el trapez sac hurdası mevcuttur. Ek bina çatısı kapatmak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hurda sac alımı yapan işyerleri arasındayız. Atakum etrafında sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvaniz hurda, hurda trapez sac, galvanizli boru, fiyatı istemek için.

Atakum Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı Firmalar

Aslına bakarsanız hurda sarı isminde hurda türü yoktur. Atakum bölgesinde hurda sarı almaktayız. Pirinç metaline halk arasında rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Burada yayınlanan Atakum pirinç sarı ton fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Pirinç sarı hurda alanlar başlığıyla paylaşılmış metini inceleyin. Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız bahsettiğimiz sarı hurda çeşitlerinin yanında sarı hurda bronz araiş almaktadır.

Hurda sarı satanlarda hurda sarı kırkambar, hurda sarı pirinç vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri vardır. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Samsun Atakum hurdacı firması olarak her çeşit hurda ticareti için adresinize geliyor. Bu yüzden Atakum sarı pirinç hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Atakum Alüminyum Hurdası Alanlar

Bize hurda satanların sayesinde sürekli kurumsallaşıyoruz. Bununla birlikte hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurda almaktayız. Yerinden alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alabilmek için telefonlaronızı bekliyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurda alan hurdacıyız. Samsun Atakum alüminyum hurdası alan firmalar arasında fark yaratıyoruz.

Her türlü alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Şirketimize güvendiğiniz sebebiyle saygılar sunarız. Alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel, hurda alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek alımı yapan hurdacıyız. Atakum bölgesinde hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston alımı için hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız. Sayfamızdaki Samsun Atakum alüminyum hurdası ton fiyatını uygulamamızı kulananlara bedelsiz ulaştırmaktayız. Detaylı hurda alüminyum alanlar metne bir göz atın.

Atakum 2.El İnşaat Malzemesi

Atakum yakınlarında yıkılmış elbiseci binalarından satın alınan hala kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolapları, kapı, pencereler alıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan boya tabancası, yük asansörü, alçı sıva makinesi, harç makinesi 2.el vidalı iskele, plywoon hurda alımı yapıyoruz. Dolayısı ile batan iş yerlerinden almış olduğumuz

Atakum Akü Hurdası Alan Hurdacı Firma

Biraz süre sonra enerji depolamaz aküye hurda akü denilmektedir. Akü başka bir deyişle biriktireç şarjlı pil gibi enerji depolayan depolardır. Akü hurda alan hurdacılar bölümüne bir göz gezdirmek isteyebilirsiniz. Dolayısı ile depomuz benzeri kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi olanlar sulu ve kuru akü alım satımı yapabiliyor. Otomobillerde elektrik ihtiyaçlarında kullanılmaktadır. Atıl aküler içindeki kurşun bulunduran akü suyu nedeniyle kıymetlidir.

Atakum Fabrika Bozumu

Genellikle söylendiği gibi kolay değildir. İşe başlamadan önce sökülecek iş yerinin etraflıca dolaşılması gerekiyor.

Güvenli biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Böylelikle hurda fabrika sökümü yapanlar arasında nam saldık. Yıllardır bol miktarda fabrika bozum ihalesi aldık. Atakum fabrika sökümü işleri yapımında tecrübeliyiz.

Atakum Hurda Cam Kırığı Alanlar

Atakum etrafında hurda cam alan hurdacılar içinde bulunmaktayız. Günümüzde şeffaf araba camları, gazoz ve soda şişesi vb. hurda camlar çok miktarda satılıp alınıyor. Cam yarısaydam ya da saydam genelde sert yapıya sahibi sıvı tutabilen inorganik amorf sert bir malzemedir.

Atakum Hurdacılar Sitesi

Atakum hurdacılar sitesindeki hurda alım firmamızla hizmet ediyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Her haliyle iyi bir şehir için gece gündüz çalışıyoruz. Hurda alırken ayrım yapmıyoruz.

Atakum Araba Hurdası Alan Hurdacılar

Atakum hurda alımında hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Bazı dönemlerde Atakum bölgesinde otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araba alımı hakkında yardım etmek isteriz. Ama hurda araç trafikten düşürme evrakları biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli veremiyoruz. Evrak işi olmayan vagon hurdası, trafikten çekme belgesi olan hurda araba, hurda çeki demiri patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda motor .

Atakum 2.el Raf Satanlar

Çoğunlukla raflarını yenileyen iş yerleri tarafından hurdaya ayrılan market rafı hurdası, çelik raf hurdası, reyonlar, teşhir rafları, demir raflar içinden seçtiğimiz yeni durumdaki 2.el market rafı satıcıları arasındayız. Hurda depo rafı alımı yapmaktayız. Sitemizdeki Samsun Atakum ikinci el market rafı kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Raf hurdası fiyatları hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bölümünün olduğu linke tıklayınız. Atakum 2. el raf hurdası alımı için mobil hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Atakum Nikel Hurda Alım Satımı

Bu sebep ile nikel hurdaları alınıp satılırken elimizden geldiğince dikkat ile davranmalıyız. Samsun ve Atakum nikel hurdası alımı yapıyoruz. Bu ilçede anot nikel hurda, %99 nikel şablon ve %95 şablon nikel hurdalar, turbo nikel alıyoruz. Nikel hurda zehirlidir.

Atakum Bina Yıkımı

Atakum kentsel dönüşümü sebebiyle yıkılacak dükkanların tekrar yapılması amacı ile yıkım işini sağlıyoruz. Yıkım sırasında istenen güvenlik önlemleri Çok önce fabrika sökümlerinde olduğu üzere bina yıkım işi yapıyoruz.

Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Yıkımdan sonra pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurdaları ücreti karşılığında satın alıyoruz.

Atakum Plastik Hurda Alan Firmalar

Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. En yüksek fiyatlarla pet şişe hurdası, hurda kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, hurda poşet, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda almaktayız.

Polistiren, elastomer, termoset, polipropilen, termoplastik, polietilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Samsun şehri Atakum bölgesinin her yerinden polipropilen moblen, abs plastik hurda, polistren kristal hurda, jelatin fiyatı sormak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Atakum plastik hurdası alan yerler içinden ön planda olan işletmeyiz. Sayfamızdaki Atakum plastik ton fiyatını whatsapp grubumuzda bedelsiz paylaşıyoruz

Atakum Hurda Karton Alanlar

Yüksek fiyatlarla bristol hurda, karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurda, kağıt peçete hurdası, hurda gazete alıyoruz. Atakum kağıt hurdası alım satımı yaptığımız alanlar arasında yer almaktadır. Bu sayfadaki Atakum karton hurda fiyat listesini talep edenlere ücretsiz yollanmaktadır Atakum hurda kağıt alanlar içindeki firmamız Halk Metal Geri Dönüşüm yardımıyla kağıt kırpıntı, hurda koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı satımı gerçekleştirebilirsiniz. Bölgenin tümünde okul kitabı hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alırken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özen ile sizlere daha fazla oranda kazanma avantajı takdim ediyoruz.

Atakum Beyaz Eşya Hurdası

Her çeşit 2. el buzdolapları, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik eşyalar, ekran kartı hurdası, anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek amacıyla telefonumuz ile ulaşabilirsiniz. Az kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyası, çalışma masaları, çalışma koltuğu firmamızda adetli olarak temin edilir. Kısa süre kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek temizlikte bulunan kanepe, koltuklarınızı adresinize gelerek alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, eski busdolabı, çamaşır makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası alımı başlıklı gönderisini ziyaret edin Makul fiyatlara sıfır, ikinci el koltuk satabilirsiniz.

Atakum 2.el Restoran Ekipmanları Alan Firma

Temiz durumda lokanta tipi bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makinesi alınır. Dükkanımızdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, sanayi tipi ocaklar, endüstriyel aspiratör, krom paslanmaz evye, paslanmaz krom davlumbaz, dilendirici küveti, paslanmaz yemek dilendiricileri vb. cafe restoran tipi otel ve mutfak ekipmanını görmek amacıyla siz değerli potansiyel müşterilerimizi depomuzu gezmeye davet etmekteyiz. Endüstriyel lokanta aletleri almaktayız. 2. El bardak, tabak, servis bıçağı, bardak yıkama makinesi, tabak kurtuma makinesi, çelik tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolap satan firmalar bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Atakum Kumaş Hurdası Alım Satımı

Kilosuyla dokuma kumaş hurdası, hurda penye, nevresim kumaş parçası, hurda mayo kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurdası alıyoruz. Samsun Atakum çevresinin tamamında hurda kumaş firesi alıyoruz. Parti malı hurda ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda örme, parça kot kumaşı, hurda pantolonluk satışı yapmak için telefon numaramızı hemen arayın. Atakum bölgesinde jesica kumaş, şifon kumaş, hurda süprem kumaşı, viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımları için adresinize geliriz. Samsun Atakum kilosu ile kumaş hurdası alan hurdacılar arasındayız. Buradaki Atakum hurda kumaş ton fiyatını arzu edenlere her gün göndermekteyiz.

En Yakın Atakum Hurdacı

Halk Metal Geri Dönüşüm firmamızla Atakum çevresinde her türde hurda malzeme alımı yapıyoruz. En yakın Atakum hurdacı olarak hurda nakliyesi yapmak nedeni ile adresinize profesyonel ekip yolluyoruz. Bu hizmetler ile sizlere en yakın hurdacı firma Atakum ilçesinin tümünde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz. Atakum hurdacı şirketi içinde çalışan personelimizle kapınızdan hurda malzeme almaya başladık.

Atakum Jeneratör Hurda Alan Yerler

Sanayi tipi yıpranmamış 2.el jeneratör alınır. Hurda jeneratör alan yerler içerisindeyiz. 2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz.

Anlık Güncel Atakum Hurda Fiyatları

Atakum hurdacı hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listeleri hurda piyasasında çabucak değişiyor. Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurdaların alımında piyasasından daha fazla fiyatlandırmalar uyguluyoruz. Doğru ton fiyatlarına erişmek sebebi ile bize ulaşmanız gerekmektedir. Detaylı bloğumuzda bulunan güncel hurda fiyatları metne göz gezdirebilirsiniz

7/24 Açık Atakum Hurdacı

Bahsettiğimiz gibi dört seneden beri hurdacılık yapıyoruz. Sektörde harcadığımız yılların verdiği tecrübeler aracılığıyla makine sayımızı arttırarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Atakum hurdacı dükkanımız vasıtasıyla haftanın yedi günü adresinize geliyoruz.

Atakum Klima Hurdası Alımı

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima Atakum bölgesinde çok satılan hurda eşyalar içindedir. Bozuk hurda kombi alan yerler içindeyiz. Atakum etrafında klima hurdası satanlar bizimle mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır.

Atakum Moloz Dökümü

Yıkım molozları Atakum Belediyesi’nce daha önce bildirilen araziye taşınıyor. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak molozun nakliyesi titizlik ile yapılmaktadır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp