Anadolu Yakası HurdacıAtaşehir Hurdacı

Ataşehir Mevlana Mahallesi Hurdacı

Ataşehir Mevlana mahallesinde hurdacı firmalar içerisindeyiz. Halk Metal adıyla Ataşehir Mevlana mahallesinin çevresinde hizmet veriyoruz. Mevlana mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lideriz. İstanbul geri dönüşüm tesisleri arasındaki firmamız Halk Metal hizmet beğeninize sunmaya devam etmektedir. Mevlana mahallesinde hurdacı olarak hurdanızı alıyoruz

Anadolu yakası Ataşehir Mevlana mahallesi bölgesinde az kullanılmış ev eşyaları ve hurda alımı yapıyoruz Anlık Ataşehir Mevlana hurda fiyatları ile hurda alımı hizmeti veriyoruz. İstanbul Anadolu yakası Ataşehir içesi etrafında her zaman yaptığımız gibi hurda alım satımı sebebi ile araç gönderiyoruz Ataşehir hurdacı firma olarak Mevlana mahallesinin etrafında hurdacılık yapmaktayız.

Normalde Ataşehir depoları içerisindeyiz. Fakat Ataşehir Mevlana mahallesinde de hizmetler vermekteyiz. Tonajlı hurda malzeme ticaretlerinde İstanbul Ataşehir piyasadan yüksek fiyat uyguluyoruz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Her çeşit hurda alım satımı yapıyoruz.

Mevlana Hurdacıları

Ataşehir hurdacı olarak Anadolu yakası genelinde hurda alımı yapmaktayız. Mevlana genelinde hizmet gösteriyoruz. İşi bitmiş metal ve plastikleri eriterek sizin ve bizim geleceğini korumaktayız. Sizlerde her türlü hurda kağıt satmak nedeniyle hatlarımızı tuşlayabilirsiniz. Mevlana mahallesi çevresinde hurda alan yerler içerisindeyiz. Mevlana hurdacı firması mı arıyorsunuz? Endişe etmeyin. Mevlana çevresinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firması Halk Metal hizmetinizdedir! İstanbul merkezinin eşi benzeri olmayan mahallesi Mevlana gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz şehirler içerisindedir. Sadece Mevlana mahalle merkezinde değil, her bölgede hizmet veriyoruz.

Yurdumuzda bir yıl içinde 100 bin ton tıpsal atık, yirmi altı milyon ton ev tipi atık, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel atık atılıyor. Çöplere atılan atıkların yüzde kırk üçünü kağıt türleri, %27’sini plastiklerden oluşan hurdalar, %12’sini cam türleri, yüzde dört civarını metaller oluşturmaktadır. Maatteessüf, bu atılan malzemelerin %75’i yok olmakta. Boşa giden malzemeler Türkiye’ye 1.55 milyar Türk Lirası zarar vermektedir. Halk Metal ülkemizin zararına olan bu harcamanın kurtarabileceğimiz kadarını geri kazanmak amacı ile emek sarf etmekteyiz.

Mevlana Mahallesi Hurdacı Numarası

İstanbul Ataşehir Mevlana mahallesi adresten her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler arasındadır. Mevlana hurdacı numarası bu sayfanın içeriğinde kolayca çevirebileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. Boş yere zaman geçirmeden arayarak en yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Bu sebep ile hurda atık satışı yapmak üzere firmamızı aramanız gereklidir.

Mevlana Kablo Hurda Alım Satımı

İstanbul Ataşehir Mevlana mahallesinde hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alımına öncülük yapıyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Kablo hurdaları içerisindeki bakır madeni nedeni ile hurdacı firmalar için kıymetlidir.

Kapıdan hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz. İçindeki iletkenin cinsine bağımlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Bu sayfadaki Mevlana hurda bakır kablo kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır. Aynı anda geri dönüşümcülük yapıyoruz. İstanbul Ataşehir Mevlana Mahallesinde mahallesinin tamamında hurda kablo alan yerler içindeyiz.

Bundan başka hurda alüminyum kablolar, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak amacı ile arayabilirsiniz. Kablolar elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Mevlana hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

Fakat tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablolar, enya kablolar alım satımı esnasında piyasasının üstünde fiyat teklifini teklif ediyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken kablo hurdası borsasından fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Piyasada çoğunlukla satılan %50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, 40% bakırlı hurda kablolar alışverişinde değerini nakit ödüyoruz.

Kablo hurda alanlar konulu metini okuyabilirsiniz. Karışık kablo hurdası, telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kullanıldığı alanlara göre çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, hava kabloları, yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu çeşitleri vardır. Mevlana hurdacısı olarak her türlü elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablosu, antigron kablo ticareti yapıyoruz.

Mevlana Mahallesi Hurda Krom Alanlar

316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 alıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alım satımı yapıyoruz. Hurda krom alanlar bağlantısına tıklayınız. Nikelle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Hurda krom fiyatları bölümümüze bir göz gezdirmek istersiniz. Çok sert yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurdası kullanılıyor.

Mevlana Kurşun Hurda Alım Satımı

Metal kurşun kullanılan en eski madendir. Çatı söküm kurşunu, Minare kurşun hurda
, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk fiyat listesi öğrenmek nedeniyle aşağıda yer alan sitemizde yer alan mobil hatlarımızı arayarak ulaşınız. Cevher halindeki kurşun metali gümüşe yakın mavi renktedir. Mevlana kurşun hurda almak için en yüksek fiyat listesini uyguladığımız bölgelerdendir. Sayfamızda yayınlanan Mevlana hurda kurşun ton fiyatını isteyenlere saat başı yolluyoruz.

Mevlana Çinko Hurdası Alım Satımı

İstanbul, Ataşehir Mevlana çevresinde hurda çinko alıyoruz. Ataşehir Çinko hurdası fiyatı makalesini dolaşmak bilgi sahibi olmanızı sağlar. Sayfamızdaki Mevlana çatı söküm çinkosu kilo fiyatını whatsapp grubumuzdakilere her gün ulaştırıyoruz. Çinko hurda alımı bağlantısının linkine tıklayınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alım satımı için arayabilirsiniz.

Mevlana Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı

Gerçeği demek lazımsa sarı hurdası adında bir hurda bulunmamaktadır. Pirinç hurdaya mahalle arasında rengi sarı olduğu için hurda sarı olarak anılmaktadır. İstanbul Ataşehir Mevlana hurdacı depomuz her çeşit hurda alımı yapmaya devam ediyor. Bu nedenle Mevlana Mahallesinde hurda sarı alım satım hizmeti veriyoruz. Mevlana mahallesinin tamamında sarı pirinç hurda ticareti yapıyoruz. Bildiğiniz gibi hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk benzeri sarı pirinç hurda çeşitleri bulunmaktadır. Satıcılarda kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati cinsleri vardır. Halk Metal tüm bu çeşitlerin alımına ek olarak radyatör hurdası, sarı pirinç hurda fosfor hurdası, hurda bronz alımında liderdir. Sarı hurdası alanlar içeriğiyle paylaşılmış yazıya göz atın.

Mevlana Sac Hurda Alım Satımı

İstanbul Ataşehir Mevlana etrafında hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, fiyatları öğrenmek nedeni ile. Şantiye çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Hali hazırda yeni gibi 2. el trapez sac hurdası bulunuyor. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

Mevlana Demir Hurda Alım Satımı

Anlık demir hurda fiyatları talep etmek için Mevlana hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan yerler paylaşımımızı iyi olur. Mevlana çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alıyoruz.

Demir, yeryüzünde en çok bulunan madenler içinde bulunmaktadır. Sayfamızdaki Mevlana inşaat demiri ton fiyatını grubumuzdakilerle günlük olarak paylaşıyoruz. Hurdacı firmamız Mevlana genelinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor. Bildiğiniz gibi her türde pencere demiri, demir yangın merdiveni, demir kapı alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alım satımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Ataşehir Demir hurdası alanlar gönderisine kesinlikle göz atmalısınız.

Mevlana Mahallesinde Hurda Alan Hurdacılar

Mevlana geri dönüşüm firması Halk Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı kurşun hurda, demir hurda, çinko hurda, hurda alüminyum, bakır, kablo ve hurda sarı alımlarına özel fiyatlar sunmaktayız. Mevlana hurda alan yerler arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla öne çıkmaktayız.

Hurda zamak antimon, hurda makine artığı, çelik hurdası, hurda kalay almaktayız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Hurda raf alımı için yerinize gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan firmalar içerisindeyiz. Mevlana Mahallesi kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Hurdanızı gecikmeden satın. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası su ile temas ederse korozyona uğruyor. Böylece hurda metalin kıymeti düşebilir.

Mevlana Hurda Bakır Alan Yerler

Bakır hurdası alan Mevlana hurdacı telefon numarasını kolayca arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün. Hurda bakır bobin, bakır kırkambar hurdası, bakır yanık hurda, hurda bakır boru alım satımı yapıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Ataşehir Mevlana hurda bakır ton fiyatlarını üyelerimizle saat başı paylaşıyoruz. İstanbul Ataşehir Mevlana hurda bakır alan yerler arasındayız. Ataşehir Hurda bakır alan hurdacı sitemizde detaylı bilgi var. antigron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl talaş, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alıyoruz. Mevlana içinde bakır hurdası alıyoruz. Mevlana hurda bakır fiyat listesi için telefonlarımızı arayınız.

Mevlana Alüminyum Hurda Alanlar

Mevlana bölgesinde alüminyum sert kartel, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alırken hurda tartımını sizin yanınızda yapmaktayız. Alüminyum hurda alanlar içerikli makaleye göz atabilirsiniz. Her çeşit alüminyum hurda nakit alınır. Bize hurda satanların yardımıyla her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz.

Yerinden alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası alabilmek için telefonlarınızı beklemekteyiz. Ataşehir Mevlana alüminyum hurda alanlar içindeyiz. Ayrıyeten alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek, hurda alüminyum kutu gerçekleştiriyoruz.

Her nevi hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. Hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum jant, alüminyum tel hurdası ticareti yapıyoruz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Mevlana Mahallesi Fabrika Sökümü

Başlamadan önce yıkılacak fabrika binasının incelikle gezilerek ihtiyaçlar dahilinde aletlerin hazırlanması uygun olur. Genellikle söylendiği gibi kolay bir iş değildir. Uzun süredir on binlerce fabrika bozumu ihalesini güvenli biçimde yerine getirdik. Bu sayede fabrika sökümü yapanlar arasında lider olduk. Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Mevlana fabrika söküm işleri yapıyoruz.

Mevlana Hurda Cam Kırığı Alanlar

Cam yarı saydam yada tam saydam çoğunlukla sert ve kırılgan yapıda bulunan sıvı maddeyi muhafaza eden organik olmayan yumuşak olmayan maddelerin adıdır. Günümüzde renkli ve şeffaf meşrubat şişesi, araç camları biçimlerinde cam hurdalar baya fazla alınıyor. Mevlana mahallesi çevresinde hurda cam alan hurdacılar içerisindeyiz.

Mevlana Karton Hurda Alım Satımı

İstanbul Ataşehir Mevlana mahallesinde kağıt hurdası alan firmalar arasındaki şirketimiz ile iletişime geçerek hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt hurda satımı yapabilirsiniz. Hurda kağıt alımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Mevlana mahallesinde hurda karton kilo fiyatını abonelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz İlçenin her yerinde 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt hurdası, kitap defter hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alımında göstermiş olduğumuz fazladan hassasiyet sayesinde hurda satıcılarına çok daha fazla kâr etme avantajı veriyoruz. Avantajlı ton fiyatı ile kuşe kağıt, hurda karton bardak, bristol kağıt hurdası, hurda kağıt peçete, kullanılmış gazete alım satımı yapan firmalar içindeyiz.

En Yakın Mevlana Mahallesinde Hurdacı Firma

En yakın Mevlana hurdacı deposu hizmetlerimizle hurda almak amaçlı deponuza gelmekteyiz. Halk Metal şirketimizle Mevlana mahallesinin tamamında hurda alıyoruz. Bu sebeple müşterilere en yakın hurdacı firma Mevlana mahallesinde servisler ediyoruz. Mevlana hurdacıları arasında içinde çalışmakta olan ekiplerimizle konumdan her türde hurda eşya alım satımı yapıyoruz.

Mevlana Araç Hurdası Alan Firmalar

Elbette müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak isteriz. Mevlana hizmetlerimize devam ediyoruz. Ama araç hurdası vergiden düşürme işlemleri uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman gerçekleştiremiyoruz. Evrak işi olmayan patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri
, vagon hurdası, parçalanmış otomobil hurdası, motor hurdası alıyoruz. Bazı dönemlerde Mevlana mahallesi yakınlarında hurda araç alımı yapıyoruz.

Mevlana Jeneratör Hurdası Satanlar

Endüstriyel ve sanayi tipi yeni gibi 2. el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alan yerler içindeyiz. 2.el jeneratör satanlar arasında en iyi hurdacı firmasıyız.

Mevlana Mahallesi Nikel Hurda Alım Satımı

Dolayısı ile nikel hurdalar toplanırken elden geldiğince özen ile hareket edilmelidir. Mevlana nikel hurdaları alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirleyebilir. Bu bölgede %99 nikel şablon ile %95 şablon nikel hurda, anot nikel, turbo nikel hurdası alıyoruz.

7/24 Hurda Alan Mevlana Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Mevlana mahallesi hurdacı olarak haftanın yedi günü açığız. 2013’den beri geri dönüşüm sektöründe hizmetimizi sunuyoruz. Sektörün kazandırdığı güvenle tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz.

Mevlana Klima Hurda Alan Yerler

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Mevlana bölgesinde 2.el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Klima hurdası Mevlana mahallesinde çok alımı yapılan hurda eşyalar içinde yer almaktadır. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmayız.

Mevlana Moloz Dökümü

Yıkımda müşteriyle yapılan antlaşmaya göre ortaya çıkan molozların taşınması titizlik ile firmamızca yapılıyor. Molozlar Ataşehir Belediyesi tarafından planlanan moloz dökme yerlerine boşaltılıyor. Mevlana hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınan her nevi hurdaların işyerimizi taşınma işleri ücretsiz yapılıyor.

Mevlana Hurdacı Sitesi

Olduğundan iyi bir İstanbul Ataşehir ve olması gerektiği gibi yaşanabilir Mevlana için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Mevlana hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurdacı iş yerimiz aracılığı ile atık hurda malzeme geri dönüşüm yapıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıp satıyoruz. Yalnızca bu cins malzemeleri almıyoruz.

Mevlana Mahallesi Akü Hurda Alım Satımı

Hurda aküler içerdiği kurşun içeren akü suyu ayrılabildiğinden hurdacılar için kıymetlidir. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacında kullanılıyor. Aküler başka deyişle batarya şarj edilebilir pil gibi enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Yoğun kullanımla enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denir. Akü hurdası alanlar hakkında bilgi almak için sayfasının linkine tıklayınız. Hurda akü fiyatı gönderisini incelerseniz şahane olur. Dolayısıyla bizim ve benzeri firma içinde geri dönüştürme atölyesi olanlar sulu ve kuru akü alan yerler içerisindedir.

Mevlana Mahallesi Plastik Hurda Alan Hurdacılar

İstanbul ile Mevlana mahallesinin tamamından hurda abs plastik, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurda, polistren satışı yapmak için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. İyi fiyata pet şişe hurdası, kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda poşet, pimapen hurda, şeffaf naylon hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen gibi çeşitleri vardır. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir. Mevlana plastik hurda alımı yapanlar içinde lider konumdaki işletmeyiz. Bu sayfadaki Mevlana plastik kilo fiyatını arzu edene ücretsiz yollanmaktadır

Mevlana Hurda Fiyatları

Mevlana mahallesinde hurdacı firma olarak hurda alım esnasında uygulanılan fiyat listeleri her saat değişiklik göstermektedir. Ayrıca hatırlatmakta fayda görüyoruz yüksek tonajda hurdaların alımında diğer firmalardan yüksek fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz. Kesin ton fiyatlarına ulaşabilmek nedeni ile bizi arayabilirsiniz. Daha doğru anlık çinko hurdası fiyatları konuya bir göz gezdirebilirsiniz

Mevlana Hurda Raf Alanlar

Çoğunlukla kapatılan marketler tarafından satışa çıkarılan teşhir reyonları, çelik raf hurdası, hurda market rafı, demir raflar, mağaza rafları arasından seçilen hala kullanılabilir olan 2.el raf satanlar arasındayız. Demir raf hurdası alımı öncülük ettiğimiz sektörlerdendir. Raf hurdası alımı makalesine mutlaka bir göz atmalısınız. Buradaki Mevlana Mahallesi ikinci el raf ton fiyatlarını günlük ulaştırmaktayız. Raf hurdası fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz. Mevlana raf hurdası almak amacıyla buradaki telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Mevlana Mahallesi İkinci El İnşaat Malzemesi

Dolayısı ile kapatılan fabrikalardan edindiğimiz Mevlana mahallesinde yıkılmış yurt binalarından ayırılan hala kullanılabilir 2. el mutfak dolabı, kapı, pencere alımı yapıyoruz. Müteahhitler tarafından kullanılan inşaat vinci, alçı mikseri, boya tabancası, harç makinesi 2.el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood satılıktır.

Mevlana Kumaş Hurdası Alımı

Kumaş fire hurdası alıyoruz. MevlanaMahallesi etrafında süprem kumaş, şifon kumaş, hurda viskon, jesica kumaş hurdası, gömleklik kumaş, parça tişört kumaşı, döşeme kumaşı, hurda abiyelik alımları için yerinize gelecek ekiplerimiz var. Kiloyla dokuma kumaş hurdası, penye hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda mayo kumaşı, hurda parça kumaş, hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurda alımında yerinizde ödeme yapılır.

Parti malı hurda kot kumaş, parça pantolon kumaşı, gabardin kumaş, hurda ceket kumaşı, hurda eteklik, hurda örme alımı için telefon numaramızı hemen arayabilirsiniz. Mevlana kilo ile tartıp kumaş hurda alanlar içindeyiz. Sitemizdeki Mevlanamahallesi hurda kumaş fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz.

Mevlana Mahallesinde Kullanılmış Restaurant Malzemeleri Alanlar

Ardiyemizdeki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanları, aspiratör, krom evye, davlumbaz, küvet, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, lokanta tipi yemek ocağı vb endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz amacı ile sizi depolarımıza bakmaya davet ediyoruz. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolap, pizza dolapları, buz makinesi alımı yapıyoruz. 2.el tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah üstü 2 kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik kazan, tencere, tava, tepsi satan yerler firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir. Endüstriyel restaurant mutfağı ekipmanları almaktayız.

Mevlana Hurda Beyaz Eşya

Kullanılmış çalışma masası, büro mobilyası, sekreter koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop iş yerimizde adetli bulunur. Çok az kullanılan ikinci el derin dondurucular, buzdolapları, LCD televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, elektronik ev eşyası, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart satın almak nedeni ile bizlerituşlayabilirsiniz. İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir Mevlana mahallesinde yeni ve ikinci el koltuklar satıyoruz. Titizlikle kullanılmış olan ikinci el olarak satılabilecek temizliğe sahip koltuk ve kanepelerinizi yerinden satın alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası için piyasanın üstünde fiyat teklifi veriyoruz. Daha geniş bilgi için hurda buzdolabı alım satımı konulu içeriğimizi inceleyin

Mevlana Mahallesinde Bina Yıkılır

Yıkım sırasında lüzum görülen tüm önlemler Aynen fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz gibi ortaya çıkacak hurda karşılığı binaların yıkımını ücretsiz yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, hurda kapı pencere, yer döşemeleri ve benzeri her cinsten hurda malzemeyi almaktayız. Ücretsiz bina yıkımları yapıyoruz. Kentsel dönüşüm nedeniyle yeniden inşa edilecek iş yerlerinin istendiği şekilde inşaatının yapılması için yıkım işini gerçekleştiriyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp