Fatih Hurdacı

Atikali Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Avrupa yakası Atikali mahallesinde 2.el ev eşyası ve hurda malzemeler değerinde Avrupa yakası Fatih Atikali etrafında uzun zamandır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla araçlarımızı göndermekteyiz Güncel İstanbul Fatih Atikali hurda fiyatlandırma ile alım yapmaya devam ediyoruz. Halk Metal şirketimiz ile İstanbul Avrupa Fatih mahallesinde hizmet veriyoruz. Fatih hurdacı firma olarak Atikali mahallesinde hurda alıyoruz.

Atikali mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı alıyoruz Şu an Fatih firmasıyız. Lakin Atikali mahallesinde de hurda alım hizmeti veriyoruz.

Atikali mahallesi hurdacı firmaları içerisinde lider konumdayız. Bol miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içerisindeyiz. Fatih Atikali mahallesinde hurdacısıyız. İstanbul geri dönüşüm firması olan firmamız beğeninizi toplamaya devam ediyor. Her nevi hurda alıyoruz.

Atikali Mahallesi Hurdacıları

Fatih hurdacı olarak Avrupa yakasının her yerinde hurdacılık yapıyoruz. Sizde her türlü hurda kurşun satışı nedeniyle hizmet numaralarımızı tuşlamalısınız. Atikali mahallelerinde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek insanlığın faydalanması için çalışıyoruz. Atikali hurdacı telefonu mu arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Atikali çevresinde yep yeni bir anlayış ile hizmetlerimizi sunmaktayız. İstanbul şehir merkezine bağlı eşsiz mahallesi Atikali daimi hizmet verdiğimiz bölgeler arasındadır. Yalnızca İstanbul Fatih Atikali bölgesinde değil, her bölgede hizmet veriyoruz. Avrupa yakası hurdacı olarak sınırları zorluyoruz. Fatih mahalle merkezinde ve Atikali mahallesinde hurda alanlar içinde en güçlü firmayız.

Ülkemizde senede bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık, 24 milyon ton evsel atık, 100 bin ton tıbbi atık çöplere gitmektedir. Çöplere atılmış olan malzemelerin yüzde yirmi yedisini plastikler, yüzde oniki’sini camlar, yüzde dördünü metal hurdalar, yüzde kırk üçünü karton hurdaları benzeri malzemelerden oluşuyor. Maatteessüf, bu paha biçilemeyen atıkların dörtte beşi boşa gitmektedir. Bu atıkların piyasa değeri 1.5 milyar ₺’dir. Fatih geri dönüşüm firmaları çöpe giden bu miktarın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmak için çalışmaktayız.

Atikali Hurdacı Telefonu

Atikali hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içerisindedir. Bu nedenle hurda malzeme fiyatları talep etmek nedeni ile çağrı merkezimizi aramanız gereklidir. Hemen telefon numaramızı arayarak günlük hurda fiyatları ile hurdalarınızı satarak nakit para elde edebilirsiniz. Atikali hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz yerdedir.

Atikali Mahallesi Demir Hurdası Alım Satımı

Hurda demir, yer yüzünde en çok bulunan metaller içindedir. Sitemizdeki Atikali inşaat demiri kilo fiyatını grubumuzdakilere bedelsiz gönderiyoruz. Güncel anlık hurda demir fiyatı edinmek sebebi ile hemen arayabilirsiniz. Hurda demir alımı sayfamıza bir bakmak istemelisiniz. Atikali etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Halk Metal Atikali mahalle genelinde demir hurdası alım satımı ile uğraşıyor. Hatırlatmak isteriz her türden demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı yazısına kesinlikle bir göz atmalısınız.

Atikali Çinko Hurda Alımı

Atikali bölgesinde çinko hurdası alıyoruz. Fatih Çinko hurda fiyatları gönderimizi geziniz. Sitemizdeki İstanbul Fatih Atikali Mahallesi hurda çinko levha fiyatları güncelliğini koruyor. Hurda çinko fiyatları hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile içeriğinin linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alım satımı için telefonlarımızla irtibat kurabilirsiniz.

Atikali Mahallesi Hurda Alüminyum Alımı

Fatih Atikali Mahallesi alüminyum hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Her türlü alüminyum hurda alınır. Şirketimize güvenenlerin destekleriyle daha hızlı tecrübe kazanıyoruz. Her türde alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alıyoruz. Ek olarak alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum radyatör ticareti amacıyla arayın.

Alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda alıyoruz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası alabilmek için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Atikali mahallesinin tamamında alüminyum araiş, alüminyum piston hurdası, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası alımı için hurda tartımını teknolojik ekipmanlarla yapmaya özen gösteriyoruz.

Daha doğru sitemizdeki alüminyum alan hurdacılar konuyu inceleyebilirsiniz. Şirketimize verdiğiniz önem nedeniyle şükranlarımızı sunarız.

Atikali Kurşun Hurda Alım Satımı

Hurda kurşun oluk, Kurşun levha, Minare kurşunu hurda
, Cami sökümü kurşun hurdası alırız. Kurşun hala kullanılan eski madenlerden biridir. Dünyada cevher halinde elde edilen kurşun mavi-gümüş renge sahiptir. İstanbul Fatih Atikali mahallesinde kurşun hurda aldığımız mahallelerden biridir. Buradaki Atikali çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatlarını saat başı gönderiyoruz.

Atikali Hurda Krom Alanlar

Sert yapısı sebebiyle zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanılmaktadır. Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Krom hurdası alımı bölümümüzü ziyaret etmek iyi gelir. Paslanmaz krom hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alımı bölümümüze bakmak istemelisiniz. 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank ticaretiyle ilgileniyoruz.

Atikali Hurda Alan Hurdacı

Atikali adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler içindedir. Hurdanızı gecikmeden elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurda su ile temas ederse korozyona uğruyor. Böylece malzemenin kıymeti düşebilir. Yüksek tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo alımlarında yukarısında fiyat listesi vermekteyiz. Atikali hurda alan hurdacılar arasında kaliteli hizmet ve tecrübeli çalışanlarımız ile öne çıkıyoruz.

Antimon zamak hurda, makina artığı, çelik hurdası, kalay hurda alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda kablo alımı için yerinize kadar geliyoruz. Tekstil makine artığı kumaş hurdası alan firmalar arasındayız.

Atikali geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Halk Metal her türlü ikinci el eşya alım satım hizmeti veriyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanmayı hedefliyoruz.

Atikali Kablo Hurdası Alım Satımı

Telefon kablosu hurdaları, fare yemez kablo, karışık kablo hurdası satmak isteyenler bize ulaşın. Genel olarak yer altı kabloları, hava kabloları, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo çeşitleri vardır. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve birde dışındaki malzemenin isim alır. Sitemizdeki Atikali hurda bakır kablo kg fiyatını günlük gönderiyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımında piyasasından yüksek teklifler veriyoruz.

Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo için en güzel fiyat teklifini gönderiyoruz. Kablolar iletkenliği ile makinelerde kullanılıyor. Ayrıca hurda çok damarlı kablo, fare yemez hurda kablo fiyat listesi almak için bize ulaşabilirsiniz. Atikali Mahallesi kablo hurdası alan yerler içindeyiz. İstanbul Fatih Atikali Mahallesinde mahallesinde TTR hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablo alıyoruz.

Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Atikali hurdacı firma arayanlara güven dolu hizmet etmeye devam ediyoruz. Hurda kablo içindeki bakır tel yüzünden hurdacılık yapanlar için önem arz eder. Atikali hurdacı firması olarak her türlü hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablo hurdası, hurda elektrik kabloları alım satımı yapmaktayız.

Yerinden hurda tek damar kablosu alım satımı yapıyoruz. Çünkü Halk Metal ismiyle sadece hurda malzeme alımında hizmet vermiyoruz.

Hurda kablo alanlar başlıklı konuyu inceleyin. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Atikali Mahallesi çevresinde çoğunlukla toplanlanan 40% bakırlı kablo hurdası, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken değerini anında ödüyoruz.

Atikali Bakır Hurdası Alan Hurdacılar

Atikali içerisinde bakır hurdası alıyoruz. Fatih Hurda bakır alan hurdacı içeriğimizde daha geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, lama bakır hurdası, soyma bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır kap kacak, hurda bakırlı petek, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alımı yapılır. Bakır alan Atikali mahallesi hurdacı telefonunu acilen arayın hızlı hizmetin tadına varın. Sitemizdeki Atikali bakır fiyatlarını bedelsiz gönderiyoruz. İstanbul Fatih Atikali bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Atikali mahallesi bakır hurdası fiyat listesi için arayın. Bakır kırkambar hurdası, hurda bakır bobin, hurda bakır boru,bakır boru hurda, yanık bakır hurdası alan firmayız.

Atikali Sac Hurda Alan Hurdacılar

Atikali mahallesinde hurda sac levha, sac varil hurda, hurda galvaniz sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, bizi tercih ederek yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Ardiye çatısı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Firmamızda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac hurda bulunuyor.

Atikali Mahallesinde Hurda Sarı Pirinç Alımı

Atikali mahallesinin her yerinde sarı pirinç hurda alımıyla ilgileniyoruz. Hurda satmak isteyenlerin öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde sarı hurda cinsleri vardır. Hurda pirinç sarı hakkında paylaşılmış metne bir göz atın. Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla rengi sarı olduğu için sarı hurda deniliyor.

İtiraf etmek lazımsa sarı hurdası adında bir hurda varolmamıştır. Ayrıca kırkambar hurda sarı, hurda sarı vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri vardır. İstanbul Fatih Atikali hurdacı firmamız her türlü hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Bu neden ile Atikali mahallesinde hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Hurdacı firmamız bu hurda sarıların ticaretinde sarı hurda hurda bronz araiş ticaretinde liderdir.

Atikali Hurdacı Sitesi

Çocuklarımıza daha yaşanabilir bir İstanbul Fatih Atikali bırakmak için haddinden fazla çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Yalnızca bu cins hurdanızın alım satımını yapıyor değiliz. Atikali hurdacılar sitesindeki hurda alım tesisimizin iş birliği ile atık hurda geri dönüşüm gerçekleştiriyoruz.

Atikali Hurda Araba Alanlar

Tabiki de size hurda otomobil alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Atikali hurda alımında hizmetlerimize devam ediyoruz. Ama araba hurdası vergiden muafiyet alma işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyen yük vagonu, hasarlı araba hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası gibi zirai alet hurdası, hurda motor . Ara sıra Atikali yakınlarında araba hurdası alıyoruz.

Atikali Hurda Jeneratör Satanlar

Endüstriyel çalışır durumda 2.el jeneratör satışı için arayabilirsiniz. İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz. Kullanılamayan jeneratör, elektrik malzemeleri alan hurdacıyız alımında en yüksek fiyatı sunuyoruz.

Atikali Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenlice fabrikaları yıkıyoruz. Daha önce on binlerce fabrika yıkım ihalesini tamamladık. İşe başlamadan yıkıma hazırlanan imalathanenin incelikle dolaşılarak gerekli proje ve ekipmanın hazırlanması gerekiyor. Bu sebeple fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştiren yerler içinde lider konumdayız. İnsanların bahsettiği şekilde kolay bir iş değildir. İstanbul Avrupa Fatih Atikali mahallesi fabrika söküm işleri uzun senelerin deneyimine sahibiz.

Atikali Klima Hurdası Alım Satımı

İkinci el klima Atikali mahallesi çevresinde en çok alım satımı yapılan hurda eşyalar içerisindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Atikali mahallesi etrafında klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle iletişime geçmelidir. İkinci el kombi alanlar içerisindeyiz.

Atikali Mahallesi Moloz Döküm Yerleri

Firmamız tarafından satın alınan her cins hurdaların firmaya ait alana nakliyesi bedelsiz yapılır. Yıkımda müşteriyle sözleşmeye göre yıkım molozlarının taşınması güvenli bir şekilde ekiplerimizle yapılıyor. Yıkım molozu Atikali Belediyesi’nce planlanan yerlere nakliyesi yapılıyor.

Anlık Güncel Atikali Hurda Fiyatları

En güncel fiyata ulaşabilmek sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Şundan fayda görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken kilo fiyatlarından yüksek fiyatlar ödüyoruz. Sitemizdekihurda sarı fiyatları metni okuyabilirsiniz Atikali Mahallesi hurdacı firma olarak hurda alırken uygulanılan fiyat listeleri saatlik olarak değişmektedir.

Atikali İkinci El Eşya

Her türlü ikinci el derin dondurucu, buzdolabı, TV, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik el aletleri, masa üstü bilgisayar, ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek için telefon numaramızıtuşlayabilirsiniz. Çok az kullanıldığı belli olan 2. el piyasasında satılabilecek bir biçimdeki koltuk ve kanepelerinizi adresinizden alıyoruz. Eski buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak için beyaz eşya hurdası fiyatı konulu gönderiyi ziyaret ediniz Temiz patron masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis mobilyaları için peşin ücretler yapmaktayız. Atikali içinde temiz bir şekilde kullanılmış ve ikinci el oturma grubu satın alabilirsiniz.

Atikali Akü Hurdası Alan Hurdacılar

Otomotiv sektöründe elektrik kaynağı kullanılır. Akü içerdiği kurşun bulunduran suları ayrılabildiğinden değerlidir. Akü hurda fiyatı paylaşımını incelemek konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlayabilir. Bu sebeple şirketimiz ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alan yerler içindedir. Zamanla şarj tutmaz bataryalara akü hurdası denir. İstanbul Hurda akü alanlar linkine tıklayınız. Akümülatör başka deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi deposudur.

Atikali Hurda Plastik Alanlar

Plastik hammadde, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye denir. Atikali plastik hurda alan firmalar içinden öne çıkan Atikali hurda deposuyuz. Buradaki Atikali hurda naylon fiyat listesini bedelsiz yollamaktayız Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır.

İstanbul il Atikali mahallesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal, hurda jelatin alımı için bize ulaşabilirsiniz. En yüksek fiyata kırkambar plastik hurda, mavi kapak hurdası, pimapen hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe almaktayız.

Atikali Mahallesi Hurda Cam Kırığı Alan Hurdacı Firmalar

Fatih Atikali yakınlarında cam hurda alan yerler içerisindeyiz. Bu dönemde renkli ve şeffaf araç camları, soda ve gazoz şişesi şekillerinde cam hurdaları çok miktarda geri dönüştürülüyor. Cam yarısaydam veya saydam oldukça sert bir yapıya sahip suları tutabilen inorganik katı maddedir.

Atikali Hurda Raf Alanlar

Genellikle yenilen fabrikalardan aldığımız hurda market rafı, teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, mağaza raf hurdası içinden personelimizce seçilen yeni durumdaki 2.el raf hurdası satıcıları arasındayız. Buradaki Atikali hurda çelik raf ton fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız. Raf hurdası alım satımı linkine tıklayın. Atikali 2.el raf hurdası fiyatları talep etmek sebebiyle çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. İstanbul Hurda raf alanlar yazısına bir göz atmalısınız.

Atikali Nikel Hurdası Alım Satımı

Dolayısı ile hurda nikel alım satımı yapılırken elimizden geldiğince özenli çalışmalıyız. İstanbul Fatih Atikali nikel hurdaları alıyoruz. Bu bölgede %95 şablo nikel hurdası ve %99 şablon nikel, turbo nikel, anot nikel hurdası alımında en yüksek fiyatları veriyoruz. Nikel hurda kükürt ve arsenik içermektedir.

Atikali Mahallesi Hurda Karton Alanlar

derinden çok fiyatlarla hurda karton bardak, kuşe kağıt hurda, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alım satımı yapıyoruz. İlçede beyaz kağıt hurdası, renkli hurda kağıt, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken uyguladığımız fazladan müşkülpesent ile hurda satıcılarına çok daha yüksek kazanma olanağı yöneltiyoruz. Atikali karton hurda alım satımı yaptığımız alanlar arasındadır. Bu sayfadaki İstanbul Fatih Atikali karton hurda fiyat listesini bip grubumuza katılanlar ile saat başı paylaşıyoruz Atikali mahallesi kağıt hurda alan firmalar arasındaki şirketimiz ile kırpıntı kağıt, koli hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası fiyatı isteyebilirsiniz.

7/24 Hizmet Veren Atikali Mahallesi Hurdacı

7/24 hizmet veren Atikali hurdacı olan firmamızla gece gündüz çalışıyoruz. Bu sürenin sağladığı özgüvenle teknolojimizi geliştirerek yolumuza devam ediyoruz. 1993 yılından bu günlere hurdacılık ile hizmetimizi sürdürüyoruz.

En Yakın Atikali Hurdacı Telefon Numarası

Atikali hurdacı firması olan firmamız ile adresinizden hurda malzeme alım satımı yapıyoruz. Atikali en yakın hurdacı firma hizmetlerimizle her nevi hurda eşya almak için yolladığınız konuma araçlarımızı yolluyoruz. Halk Metal olarak Atikali mahallesinin etrafında her türlü hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Bu yöntemle atık malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Atikali çevresinde servisler veriyoruz.

Atikali Parça Kumaş Alım Satımı

Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. İstanbul Fatih Atikali mahallesi bölgesinin her tarafında gömlek kumaşı hurdası,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik, hurda viskon, hurda şifon kumaşı, jesica kumaş hurdası, parça tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş alımları için yerinize gelmekteyiz. Kiloyla hurda kumaş baskı artığı, hurda nevresimlik kumaş, hurda dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, parça poplin kumaş, hurda spot kumaş, hurda çamaşır kumaşı alıyoruz.

Parti malı hurda ceketlik kumaş, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik, hurda örme, parça kot kumaşı hurdası, hurda pantoloun kumaşı satmak amacı ile bizi şimdi arayabilirsiniz. İstanbul Fatih Atikali kilo ile tartıp kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. Sitemizdeki Atikalimahallesi hurda kumaş ton fiyatlarını grubumuzdakilere bedelsiz yollanmaktadır.

Atikali İkinci El Restoran Aletleri Alanlar

Endüstriyel tipte 2.el restaurant malzemeleri almaktayız. Kullanılmış tabak tezgahı, bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi satanlar firmamıza ait telefonları arayabilirsiniz. Elimizdeki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, endüstriyel kuzine, yemek dilendiricileri, küvet, evye, krom paslanmaz davlumbaz, hücreli aspiratör vb kafe lokanta tipi mutfak malzemesini görmek amacıyla almak isteyenleri depomuzu ziyarete davet etmekteyiz. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah altı dolap, pizza dolabı, mermer tezgah alınır.

Atikali Mahallesi 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısı ile ne yazık ki işi bırakan nalburlardan almış olduğumuz Atikali mahallesinde yıkılmış fabrika vs binalardan kenara ayrılan yeni gibi ikinci el mutfak dolapları, demir kapı, pimapenler alıyoruz. Müteahhitlerce kullanılan alçı makinesi, inşaat vinci, harç mikseri, boya makinesi 2.el iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz.

Atikali Mahallesi Bina Yıkımı

Atikali mahallesi kentsel dönüşüme girsin girmesin eskimiş ev ve işyerlerinin gerektiği şekilde inşa edilmesi sebebi ile yıkımını yapıyoruz. Yıkımlarda gerekli tüm tedbirler Ücretsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Üst tarafta ifade ettiğimiz fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı ücretsiz yerine getiriyoruz. Bina yıkımından sonra pimapen hurdası, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vebenzeri her türlü hurdaları alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp