Avcılar Hurdacı

Denizköşkler Mahallesi Hurdacı Firma

Avcılar Denizköşkler mahallesinin tamamında hurda malzemeler ve ikinci el eşyalar almaktayız İstanbul Avrupa yakası Avcılar çevresinde uzun zamandır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla adresinize profesyonel ekip göndermekteyiz Güncel Avcılar Denizköşkler hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal şirketimizle Avcılar mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. Avcılar Denizköşkler mahallesi hurdacı firma olarak hurda alımı yapıyoruz.

Denizköşkler hurdacı firması olarak her nevi hurda eşyanızı alıyoruz Şu an Avcılar firmaları içerisindeyiz. Lakin Avcılar Denizköşkler mahallesinde de hizmet vermekteyiz.

Avcılar Denizköşkler mahallesi hurdacı şirketleri arasında lider firmayız. Miktarı yüksek hurda ticaretinde piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. İstanbul hurdacı olarak Denizköşkler mahallesinin tümünde hizmet ediyoruz. Avcılar Denizköşkler mahallesi hurdacısıyız. İstanbul hurdacı olan firmamız hizmetinizdedir. Her nevi hurda alımı yapıyoruz.

Avcılar Denizköşkler Mahallesi Hurdacı Firmalar

Denizköşkler hurdacısı mı arıyordunuz? Başardınız. Denizköşkler çevresinde benzersiz bir anlayış ile hizmetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit atık hurdası satmak amacı ile telefon numaralarımızı tuşlamalısınız. İstanbul ilinin en yaşanılası mahallesi Denizköşkler daimi hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca İstanbul Avcılar Denizköşkler çevresinde değil, her yerde hizmet veriyoruz. İstanbul Avcılar hurdacı olarak Avrupa yakasının tamamında hurdacılık hizmeti veriyoruz. Denizköşkler mahallesinde hurda alan hurdacılar içerisinde en iyi işletmeyiz. Avrupa yakası hurdacısı olarak daima gelişmekteyiz. Denizköşkler bölgesinde hizmetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Hurda plastikleri eriterek milletimizin geleceğine yatırım yapıyoruz.

Türkiye’de her sene yüz bin ton tıpsal atık, yirmi 5 milyon ton ev tipi atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık çöplere gitmektedir. Çöpe giden atık malzemelerin yüzde kırk üçünü kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastikler, %12’sini cam, %4 civarını metal hurdalar gibi atıklardan oluşuyor. Ne yazıkki, bu paha biçilmez atıkların dörtte 5’i dönüştürülemeden çöpe gitmektedir. Bu atıklar yurdumuzun bir yılda 1 milyar 5 yüz milyon TL zararına yol açmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları çöpe atılan bu tutarın elimizden gelen kadarını kurtarabilmek amacıyla çalışmaktayız.

Denizköşkler Hurdacı Numarası

İstanbul Avcılar Denizköşkler Mahallesi hurdacı telefonu sitemizin içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir. İstanbul Avcılar Denizköşkler Mh hurda malzeme alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içerisindedir. Zaman kaybetmeden arayıp en iyi hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi satarak peşin para kazanabilirsiniz. Bu sebep ile hurda fiyatları öğrenmek amacı ile bizleri aramanız yeterlidir.

Denizköşkler Çinko Hurda Alan Yerler

Bu sayfadaki Denizköşkler Mahallesi nikel hurdası fiyat listesi her zaman güncellenmektedir. Çinko hurdası alanlar makalemizi iyi bir iş yaparsınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü fiyat listesi talep etmek için bizimle irtibata geçin. İstanbul, Avcılar Denizköşkler mahellesinin bölgesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Çinko hurdası alanlar makalemizi okusanız şahane olur.

Denizköşkler Mahallesinde Bakır Hurdası Alan Firma

Hurda antigron granür bakır, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır alan hurdacılar bölümünde daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Denizköşkler Mahallesi bakır hurda kilo fiyatı için arayın. Kırkambar bakır hurdası, hurda bakır bobin, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alım faaliyetleri veriyoruz. Denizköşkler içinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bu sayfadaki Denizköşkler bakır ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz. İstanbul Avcılar Denizköşkler hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bakır alan Denizköşkler hurdacı iş yerimizi hemen arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın.

Denizköşkler Hurda Alanlar

Hurda raf alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Denizköşkler mahallesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz.

Denizköşkler kapıdan hurda alımı yaptığımız mahalleler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile elinizdeki hurdayı çok zaman geçirmeden elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu neden ile hurda malzemenizin değeri düşüyor. Antimon zamak hurdası, makina artığı, kalay hurda, çelik hurda alan Denizköşkler hurdacı firmasıyız. Hep beraber kazançlı çıkarak uzun vadeli hizmetler sunmayı istiyoruz. Yüksek tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir ve hurda sarı satanlara özel İstanbul Avcılar Denizköşkler hurda listesinden yüksek fiyat teklifleri vermekteyiz. Denizköşkler hurda alan firmalar içerisinde profesyonel hizmet ve uzman personelimiz ile öne geçiyoruz.

Denizköşkler Kablo Hurdası Alanlar

Çünkü yalnızca hurda ticaretiyle hizmet vermiyoruz. Bulunduğu yerden hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdası almaktayız. Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde değerinden daha yüksek fiyat listesi veriyoruz.

Hurda kablolar içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alım satımı yapanlar için önemlidir. İstanbul Avcılar Denizköşkler hurdacı firma olarak her nevi iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo, elektrik kablosu hurdaları alımı yapıyoruz. Bunun yanı sıra tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo, hurda enya kablolar alımı yaparken değerinin üzerinde fiyat teklifini veriyoruz. Denizköşkler mahallesinin her yerinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Denizköşkler hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet avantaj dolu fiyatlar gönderiyoruz.

Bir de çok damarlı hurda kablo için telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılıyor. Genel olarak yer altı kablosu, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde çeşitlendirilir.

Denizköşkler genelinde %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar alımında öncüyüz. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. Karışık kablo, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo elinde olanlar hemen arayın.

Hurda kablo alanlar hakkındaki konuyu okuyabilirsiniz. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sayfamızdaki İstanbul Avcılar Denizköşkler bakır kablo fiyatlarını üyelerimizle paylaşmaktayız. Satıcılarda sıklıkla edinilebilen Yüzde 30 bakırlı kablo hurdaları, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini peşin parayla ödüyoruz.

Denizköşkler Demir Hurda Alan Firma

İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Avcılar Hurda demir alanlar yazısını okumak bilgiye erişmenizi sağlayabilir. Demir hurdası, yer yüzünde en çok çıkarılan madenler arasındadır. Bu sayfadaki Denizköşkler extra demir hurda fiyat listesini abonelerimizle bedelsiz paylaşıyoruz. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatları öğrenmek sebebi ile fazla aman geçmeden arayabilirsiniz. Demir hurda fiyatları hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklamalısınız.

Denizköşkler etrafında ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alımı yapıyoruz. Firmamız Denizköşkler genelinde demir hurdası alımı ile uğraşıyor. Unutmayın ki her türden demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alıyoruz.

Denizköşkler Mahallesi Kurşun Hurdası Alım Satımı

Denizköşkler mahallesi kurşun hurdası alımıyla hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Bu sayfada paylaşılan Denizköşkler hurda Cami kurşunu ton fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz. Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurda, Minare kurşunu
, Cami kurşunu satışı sebebi ile aşağıda yer alan sitemizde yer alan firmamızın telefon numarasını tuşlayıp irtibata geçmeniz yeterlidir. Cevherleri olan kurşun metali gümüş-mavi rengiyle biliniyor. Kurşun hurdası alımı konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayınız.. Metal kurşun hala kullanılan en eski madendir.

Denizköşkler Hurda Sarı Pirinç Alımı

Halk Metal bahsettiğimiz hurda sarıların piyasasına uygun olarak sarı radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurda, hurda bronz alımıyla iştigal ediyor. Piyasada hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı vana, hurda sarı musluk, su saati cinsleri vardır. Bu yüzden Denizköşkler hurda sarı alım satımı yapan firmayız.

Denizköşkler hurdacı firması olarak piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaktadır. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı çubuk ucu gibi sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır.

İtirafta bulunmak gerekir ise sarı hurdası ismiyle anılan hurda türü varolmamıştır. Denizköşkler mahallesinin tamamında hurda sarı alımıyla ilgileniyoruz. Sitemizdeki hurda pirinç sarı alanlar metni okuyun. Pirinç metali halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü sarı hurda ismiyle hitap edilmektedir.

Denizköşkler Krom Hurda Alan Hurdacılar

Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Krom hurdası alımı yazısına göz atmak isteyebilirsiniz. Krom ile nikel karıştırıldığında paslanmaz elde edilir. Krom hurda kilo fiyatı paylaşımını gezmelisiniz.

Gayet sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araç dahil önemli yerlerde krom hurda kullanılmaktadır. 201 krom, 202 krom, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın.

Denizköşkler Sac Hurda Alımı

Sac hurda alım satımı yapan işyerleri arasındayız. Şantiye tavanı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. İstanbul Avrupa Denizköşkler Avcılar çevresinin her yerinden sac hurda levha, sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, fiyatı istemek nedeni ile. Depomuzda tek deliği bulunmayan 2. el trapez sac hurda var.

Denizköşkler Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Daha geniş hurda alüminyum metne göz atın. Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan hurdacıyız.

Her çeşit alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda alıyoruz. Her türlü hurda alüminyum alımı yapıyoruz. Avcılar Denizköşkler hurda alüminyum alan yerler içinde fark yaratıyoruz. İş yerimize verdiğiniz önem nedeniyle şükranlarımızı sunarız.

Denizköşkler mahallesinde alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımı için hurda tartımını sizinle birlikte yapmaktayız. Güvenli bir biçimde alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu alıyoruz. Bize hurda satanların sayesinde daha hızlı büyüyoruz. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda alabilmek için telefon etmenizi beklemekteyiz.

Denizköşkler Kağıt Hurda Alımı

Bölgenin her yerinde defter, kitap, renkli kağıt hurdası, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özen sayesinde hurda ticareti yapmak isteyenlere daha çok kazanç etme şansı yöneltiyoruz. Değerinden yüksek fiyata karton bardak hurdası, kuşe kağıt, hurda gazete, bristol hurda, kağıt peçete hurdası alım satımı yapan hurdacılar içerisindeyiz. Karton, kağıt hurda almaktayız. Sitemizdeki Denizköşkler Mahallesinde karton hurdası kg fiyatını isteyenlere bedelsiz ulaştırılmaktadır İstanbul Avcılar Denizköşkler kağıt hurda alan yerler içerisindeki Halk Metal ile matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası fiyatları isteyebilirsiniz.

Denizköşkler İkinci El Raf Fiyatları

Genellikle ekipmanını yenileyen fabrikalardan elde ettiğimiz market rafı hurdası, ürün reyonları, hurda çelik raf, demir raflar, mağaza rafı hurdaları içlerinden bizim seçtiğimiz yeni durumdaki ikinci el market rafları satıyoruz. Hurda depolama rafları işleri yapıyoruz. Raf hurdası alım satımı bölümüne kesinlikle göz atmalısınız. Bu sayfadaki Denizköşkler mahallesinde raf hurdası ton fiyatlarını telegram hattımızda her saat paylaşıyoruz. Raf hurdası alan yerler linkine tıklayınız. Hurda raf Denizköşkler alım satımı sebebiyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Denizköşkler Hurdacı Firması

Nerdeyse yedi yıldan beri hurdacılık yapan firmayız. 7/24 Denizköşkler hurdacı firması olarak haftasonu dahil işimizin başındayız. Sizlerin verdiği özgüvenle teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz.

En Yakın Denizköşkler Hurdacı Telefon Numarası

Denizköşkler en yakın hurdacı deposu olarak her türden hurda malzeme alım satımı amacıyla yolladığınız konuma geliyoruz. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Denizköşkler çevresinde her nevi hurda satımı yapmaktayız. Bu neden ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Denizköşkler çevresinde hizmet ediyoruz. Denizköşkler hurdacıları arasında firmamızla yerinden hurda almaya devam ediyoruz.

Denizköşkler Mahallesi Bina Yıkımı

Yıkım bittiğinde sökülmüş laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdası vebenzeri tüm hurdayı satın almaktayız. Çıkacak hurda malzemeler bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde sökülmüş laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdası vebenzeri tüm hurdayı satın almaktayız. Denizköşkler kentsel dönüşümü nedeniyle yenilenecek dairelerin tekrar inşa edilmesi amacıyla yıkılmasını yapıyoruz. Bina yıkımında lüzum görülen tüm iş güvenliği önlemleri Daha önce fabrika yıkımında yaptığımız üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz.

Denizköşkler Hurda Nikel Alım Satımı

Bu sebep ile hurda nikel toplanırken gayet dikkatli çalışılmalıdır. Nikel hurdaları zehirli olabilir. Bu mahallede turbo nikel hurda, hurda %95 ile %99 nikel şablon, anot nikel alımı yapıyoruz. Denizköşkler mahallesinde nikel hurda alıyoruz.

Güncel Anlık Denizköşkler Hurda Fiyatları

Unutmayın ki tonajlı hurdaların alımında daha yüksek fiyatlarla alımlar gerçekleştiriyoruz. Sayfamızdakianlık hurda krom fiyatları metini inceleyin Denizköşkler mahallesi hurdacı firma hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatları piyasada saat başı değişiklik gösteriyor. En doğru ton fiyatlarına ulaşabilmek nedeniyle iletişim kurabilirsiniz.

Denizköşkler Akü Hurdası Alım Satımı

Arabalarda enerji ihtiyaçları amacı ile bulunuyor. Akü hurda alanlar yazımızı mükemmel bir iş yaparsınız. Dolayısı ile Denizköşkler Mahallesi hurdacı vb. işletme içerisinde geri dönüştürme fabrikası olan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alımı yapan hurdacılar içindedir. Uzun süre sonra şarj tutmaz akülere hurda akü denilmektedir. Akü hurda alan hurdacı firma makalesini gezmek iyi gelecektir. Aküler diğer ismiyle biriktireç bir nevi enerjinin depolanmasına imkan veren enerji deposudur. Atıl aküler barındırdığı kurşun bulunduran suları ayrıştırıldığından oldukça değerlidir.

Denizköşkler Hurda Beyaz Eşya

2. El etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyası, çalışma masaları sürekli bulunur. Piyasadan ekonomik fiyata yeni gibi ve 2. el oturma grupları satabilirsiniz. Az 2. el piyasasında değerlendirilebilecek durumdaki oturma gruplarınızı evinizden yüksek fiyata alıyoruz. Hurda buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası, eski çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgilere amacı ile buzdolabı hurdası alım satımı konulu sayfamızı inceleyin Yeniden farksız 2. El televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, ocak, mutfak aletleri, masa üstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek sebebiyle firmamıza ait cep numaraları ile etkileşimde bulunarak sorularınız sorabilirsiniz.

Denizköşkler Mahallesinde Hurda Klima Alım Satımı

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Denizköşkler mahallesinde çok satılan elektronik hurdaları içindedir. Kombi hurdası alan hurdacılar arasındayız. Denizköşkler bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

Denizköşkler Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Avcılar Belediyesi’nce daha önce bildirilen alana dökülür. Fabrika yıkımı sonrasında antlaşmamıza bağlı olarak bina molozlarının taşınması güvenlikle yapılmaktadır.

Denizköşkler Kırık Cam Hurda Alanlar

Cam yarı saydam yada tam saydam genellikle sert bir yapıda olan suları tutan amorf ve organik olmayan yumuşak olmayan malzemelerin isimdir. Denizköşkler etrafında hurda cam alan yerler arasında bulunuyoruz. Genellikle rengarenk oto camları, meyve suyu şişesi vs. hurda cam çok fazla eritiliyor.

Denizköşkler Plastik Hurda Alımı

İstanbul il Denizköşkler bölgesinin tümünden plastik abs, jelatin hurdası, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası alımı yapıyoruz. En yüksek fiyatlarla hurda mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurdası almaktayız.

Denizköşkler hurda plastik alan firmalar içinde öncü Denizköşkler hurdacısıyız. Burada yer almakta olan Denizköşkler hurda naylon fiyat listesini bedelsiz göndermekteyiz Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik benzeri plastik çeşitleri vardır. Hurda plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelerin ismidir.

Denizköşkler Araba Hurdası Alan Hurdacı

Elbette sizlere hurda araba alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Lakin hurda araba evrak hazırlama işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayacak çeki demiri hurda patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları
, hurda yük vagonu, çekme belgeli araba hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz. Bazen Denizköşkler mahallesi bölgesinde otomobil hurdası alım satımı yapıyoruz.

Denizköşkler 2.El İnşaat Malzemeleri

Dolayısıyla batmış iş yerlerinden aldığımız Müteahhitlerce bir blok yapımında kullanılmış boya makinesi, inşaat vinci, alçı sıva mikseri, harç mikseri 2.el seyyar iskele, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Yıkılan market vb binalardan ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el çelik kapı, mutfak dolabı, pencereler alıyoruz.

Denizköşkler Mahallesi Fabrika ve Makine Sökümü

Evvela yıkıma hazırlanan tesisin titizlikle dolaşılması gerekir. Denizköşkler fabrika sökümü yapıyoruz. Güvenilir bir biçimde fabrikaları söküyoruz. İnsanların anlattığı gibi kolay bir işlem değildir. Bu nedenler fabrika yıkımı yapan yerler içinde nam saldık. Sektöre başladığımızdan beri yüzlerce fabrika söküm ihalelerini başarıyla tamamladık.

Denizköşkler Hurdacılar Sitesi

Denizköşkler mahallesi hurdacılar sitesi içinde bulunan depomuzla sektöre hizmet ediyoruz. Daha fazla yaşanılır bir Denizköşkler oluşturmak için yılmadan çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Sırf bu hurdaları almıyoruz.

Denizköşkler Mahallesi Hurda Kumaş Firesi Alanlar

İstanbul Avcılar Denizköşkler etrafında kumaş hurdası alım satımı yapmaktayız. Spota düşmüş mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim kumaşı hurdası, top kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntısı, spot kumaş alımı yapmaktayız. İstanbul Avcılar Denizköşkler mahallesi mahallesinin tamamında hurda jesica, hurda şifon, hurda süprem kumaşı, hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tişört kumaşı, döşeme kumaşı alımlarında yerinize geliriz. Parti malı hurda ceketlik, hurda gabardin kumaşı, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, parça kot kumaşı, pantolon kumaşı satmak için telefonlarımızı vakit kaybetmeden arayınız. Sayfamızdaki Denizköşklermahallesi hurda kumaş ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız. Denizköşkler kilo ile kumaş hurda alanlar içerisindeyiz.

Denizköşkler İkinci El Endüstriyel Malzemesi Alanlar

İş görecek durumda buz makinesi, tezgah üstü dolap, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgahlar, otel tipi bulaşık makinaları alıyoruz. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocağı, hamur kazanı, hücreli aspiratör, krom paslanmaz küvet, evye, bakır davlumbaz, dinlendirici, lokanta tipi set üstü meykap vb kafe lokanta tipi mutfak ekipmanını incelemeniz amacı ile sizleri depolarımıza davet ediyoruz. Endüstriyel tipte 2.el lokanta malzemeleri alıyoruz. 2.el çelik tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak ısıtma tezgahı satmak isteyenler firmamıza ait telefonları arayabilir.

Denizköşkler Mahallesinde 2. El Jeneratör Alanlar

Kullanılamayan jeneratör, trafo alımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Endüstriyel az kullanılmış 2. el jeneratör satıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp