Erzurum Hurdacı

Aziziye Hurdacı Firma

Aziziye hurdacı firması olarak adresinize geliriz. Türkiye’nin dört bir tarafında, her türlü hurda malzeme alıyoruz. Tonajlı alımlarda Aziziye fiyatlarından yüksek fiyat uygulamaktayız. Erzurum hurdacısı olarak Aziziye ilçesinde hizmet ediyoruz.

En iyi Aziziye hurda fiyat listeleri ile hizmetimizi ayağınıza getirmekteyiz. Kimseye benzemeyen faaliyetler yürütmekteyiz. Bütün çalışmalarımızı buradan daha detaylı takip edebilirsiniz. Aziziye bölgesinin etrafında hurda malzeme değerini sormak amacı ile ekiplerimizle iletişim kurmanız yeterli olacaktır. Halk Metal Hurdacılık olarak hurda alım satımı yapıyoruz.

Aziziye Hurdacıları

Aziziye mahallelerinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri geri dönüştürerek tüm insanların geleceğini kurtarmaktayız. Aziziye hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Endişeye lüzum kalmadı, başardınız. Erzurum Aziziye çevresinde benzersiz anlayışlar ile hizmet sunuyoruz. Erzurum şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan ilçesi Aziziye sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Aziziye bölgesinde değil, bütün şehirlerde hurda alım hizmeti veriyoruz. Aziziye hurdacı firması olarak Erzurum genelinde her tür hurda alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdalarınız için adresinize en yakın hurda taşıma ekibimizi gönderiyoruz. Sizlerde her çeşit hurda satmak sebebi ile mobil hatlarımızı kaydedebilirsiniz.

Aziziye Hurdacı Numarası

Erzurum Aziziye hurdacı telefon numarası sitemizin içinde bir tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Aziziye hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz alanlar arasındadır. Bu yüzden hurda atık satışı yapmak için bizi aramanız yeterlidir. Boş yere süre harcamadan arayarak anlık hurda fiyatları ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

Aziziye Hurda Kurşun Alımı

Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk alırız. Kurşun metalinin hala kullanılan madenler içerisinde olduğu söyleniyor. Cevher şeklindeki kurşun mavimsi renge sahiptir. Hurda kurşun alan yerler makalesine göz atarsanız pişmanlık duymayacaksınız. Aziziye hurda kurşun aldığımız ilçelerden biridir. Sayfamızdaki Erzurum Aziziye hurda Cami kurşunu fiyat listesini güncel olarak ulaştırıyoruz.

Aziziye Krom Hurdası Alım Satımı

Gerektiği kadar yapısı nedeni ile zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 430 krom, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Nikel metaliyle karıştırılarak krom paslanmaz oluşturulur. Sayfamızdaki Aziziye krom tank hurdası fiyat listesini dileyene günlük yolluyoruz. Hurda krom paslanmaz için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alan yerler bölümümüzü incelemelisiniz.

Aziziye Hurda Alımı

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Tonajlı alüminyum hurdası, kablo hurdası, bakır, çatı minare kurşunu,çinko hurdası, hurda sarı ve demir alımı yaparken yukarısında fiyat listesi veriyoruz. Aziziye hurda alanlar içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız. Aziziye ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal Hurdacılık hurdacılık her tür hurda malzeme alım satım hizmeti veriyor. Aziziye yerinden hurda alımı yapılan yerler içindedir. Zarar etmemek amacıyla hurdanızı çok zaman geçirmeden elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurda su iletemas ederse korozyona uğrar. Böylelikle hurdanızın kıymetini düşürüyor. Antimon zamak hurdası, hurda CNC torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası alıyoruz. Müşterilerimizle beraber kârlı hurda alışverişi yaparak daha uzun süre hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurda demir almak amacıyla biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız.

Aziziye Çinko Hurdası Alanlar

Sitemizdeki Aziziye hurda çinko levha ton fiyatlarını her gün ulaştırıyoruz. Hurda çinko alan hurdacı firma bağlantısına tıklamalısınız. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz. Erzurum, Aziziye ve çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz.

Aziziye Hurda Bakır Alım Satımı

Bu sayfadaki Erzurum Aziziye hurda bakır ton fiyatını isteyenlere ücretsiz ulaştırıyoruz. Erzurum Aziziye hurda bakır alan yerler arasındayız. Bakır hurdası alan Aziziye hurdacı firmamızı hemen arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Aziziye hurda bakır kilo fiyatı için şirket hattımızı arayabilirsiniz. TTR hurda bakır kırması, bakır levha hurdası, bakır lama hurdası, soyma bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alımı yapılır.

Hurda bakır alanlar sayfamızda geniş bilgiye erişebilirsiniz. Aziziye içinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz.

Aziziye Hurda Demir Alan Hurdacı

Aziziye etrafında tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Hatırlatmak isteriz her nevi demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alırız. Halk Metal Hurdacılık Erzurum Aziziye şehrinin tamamında hurda demir alımı yapıyor. Anlık güncel demir hurdası fiyat listesi için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı bölümümüzü gezmelisiniz. Hurda demir, Aziziye ilçe genelinde en çok satılan metaller içerisindedir. Bu sayfadaki Aziziye demir hurdası fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar gönderisini ziyaret ederseniz mükemmel olur.

Aziziye Hurda Kablo Alan Firmalar

Aziziye ilçesinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Çünkü yalnızca hurda alımında iştigal etmiyoruz. Karışık kablo, hurda telefon kablosu, fare yemez kablo satmak isteyenler hemen bizi arayabilir. Bloğumuzda bulunan hurda kablo alan hurdacı yazıya bir göz atın.

Kablolar iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılmaktadır. Ayrıca hurda çok damarlı kablo için telefon edebilirsiniz. Genel olarak hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Erzurum Aziziye hurdacı firması olarak %30, %40, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo alımında uzmanız. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz.

İçinde bulunan tellerin cinsine bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sitemizdeki Erzurum Aziziye fare yemez kablo kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Aziziye hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

Hurda kablolar içindeki bakır teller sebebiyle hurda kablo alanlar için çok kıymetlidir. Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken piyasadan yüksek fiyatlar veriyoruz. Ayrıca hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdası alımı yaparken en doğru fiyatı biz veriyoruz.

Satıcılarda kolayca edinilen Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası ticaretinde anında nakit para ödeme yapıyoruz. Konumdan hurda tek damar kablosu, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Erzurum Aziziye hurdacısı Halk Metal Hurdacılık firmamız genellikle hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları, antigron kablolar ticareti yapıyoruz.

Aziziye Sac Hurdası Alanlar

Ek bina çatısı kapatmak için kullanılabilir. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Aziziye Erzurum bölgesinde hurda sac onduline, sac varil hurda, hurda galvaniz, trapez, galvanizli boru hurdası, satışı gerçekleştirmek nedeni ile arayabilirsiniz. Firmamızda deliksiz 2. el trapez sac bulunuyor.

Aziziye Sarı Hurdası Alanlar

Halk Metal Hurdacılık bu hurda sarıların ticaretinde hurda sarı hurda bronz araiş alımı yapıyor. Bu sebep ile Aziziye sarı pirinç hurda alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda türleri bulunmaktadır. Ayrıca kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri değerli hurdalar içerisinde sayılabilir.

Pirinç metaline bazı yörelerde sarı renkli olduğu için sarı hurda olarak anılmaktadır. İtirafta bulunmak gerekirse sarı hurdası diye adlandırılmış hurda çeşidi bulunmamaktadır. Aziziye ilçesinde hurda sarı pirinç almaktayız. Sayfamızda paylaşılan Aziziye sarı pirinç hurdası fiyat listesini her gün yollamaktayız. Hurda sarı pirinç alan hurdacı başlıklı konuyu okuyun. Aziziye hurdacı firma olarak her çeşit hurda ticareti yapmaya devam ediyor.

Aziziye Alüminyum Hurda Alım Satımı

Alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant, alüminyum tel hurda, hurda alüminyum tas tabak alımı yapan firmayız. Her çeşit alüminyum hurdası alıyoruz. Konumdan hurda alüminyum levha, alüminyum talaş, alüminyum artık hurda almak için aramanızı beklemekteyiz. Ek olarak alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurdası alıyoruz.

Her türden alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası alımı yapıyoruz. Bize verdiğiniz destek nedeniyle sonsuz teşekkürler.

Erzurum Aziziye hurda alüminyum alan hurdacılar içindeyiz. Buradaki Aziziye hurda alüminyum fiyat listesini grubumuzda paylaşmaktayız. Aziziye ilçesinin her yerinde alüminyum piston hurdası, alüminyum profil, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum sert kartel, hurda alüminyum araiş alımı için tartımı istediğiniz yerde yapmaktayız. Bizlere güvenenlerin desteğiyle her geçen gün yenilikler üretiyoruz.

Aziziye İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılmış apartman binalarından sökülen kullanılabilir durumda 2.el kapı, mutfak dolapları, pencere satıyoruz. İnşaat alanlarında yük asansörü, harç makinesi, alçı sıva karıştırma makinesi, boya makinesi ikinci el vidalı iskele, hurda 2.el plywood alıyoruz. Birde iflas eden nalburlardan satın aldığımız

Aziziye Hurda Akü Alanlar

Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacında kullanılır. Hurda akü alım satımı makalemizi gezmek konusunda bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır. Dolayısı ile firmamız ve benzeri şirket içinde geri dönüşüm fabrikası bulunan iş yerleri kuru akü ve sulu akü alanlar içerisindedir. Akü başka bir deyişle batarya bir nevi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur. Hurda aküler içinde bulunan kurşun bulunduran sıvılar nedeni ile değerlidir. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara hurda akü denir.

Aziziye Fabrika Sökümü

Genelde söylendiği gibi kolay olmamıştır. Uzun süredir onlarca fabrika yıkım ihalesi tamamladık. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan imalathanenin detaylıca dolaşılarak uygun proje ve ekipmanın seçilmesi gerekiyor. Güvenli bir biçimde fabrikaların yıkımını sağlıyoruz. Aziziye fabrika sökümü işi yapıyoruz. Böylece fabrika sökümü yapanlar içerisinde nam saldık.

Aziziye Cam Hurdası Alanlar

Aziziye çevresinde cam hurdası alanlar içerisindeyiz. Cam tam yada yarısaydam çoğunlukla sert bir yapıdaki sıvı maddeyi tutan inorganik katı bir malzemedir. Bu dönemde rengarenk sökülmüş araç camları, meyve suyu şişesi ve benzeri cam hurdası yüklü miktarda geri dönüşüme gönderiliyor.

Aziziye Hurdacılar Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Müşterilerimize şimdiden daha yaşanabilir bir Aziziye bırakmak için yılmadan çalışıyoruz. Sırf bu hurdaların alımını yapıyor değiliz. Aziziye hurdacılar sitesindeki firmamızın vasıtası ile hurdacılık işi yapıyoruz.

Aziziye Hurda Araba Alan Yerler

Aziziye hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Bazı dönemlerde Aziziye etrafında hurda araba alımı yapıyoruz. Ancak hurda araba vergiden muafiyet alma işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz. Tabiki de size hurda araç alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Evraklarla zaman harcatmayan ağır hasarlı hurda araba, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda patoz, hurda çeki demiri
, vagon hurdası, hurda motor alımı yapıyoruz.

Aziziye İkinci El Raf Hurdası

Hurda depo rafı alıyoruz. Sayfamızda paylaşılan Erzurum Aziziye hurda raf kilo fiyatını bip grubumuza katılanlar ile saat başı paylaşıyoruz. Raf hurda alan yerler yazımızı ziyaret ederseniz muhteşem bir iş yaparsınız. Aziziye 2. el hurda raf satmak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Çoğunlukla yenilen elbiseciler tarafından satışa çıkarılan çelik raflar, market rafı hurdası, reyonlar, hurda demir raflar, mağaza rafı hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir durumda 2. el market rafları satışı yaıpyoruz.

Aziziye Nikel Hurda Alım Satımı

Nikel hurdaları zehirleyebilir. Dolayısıyla hurda nikel taşınırken gayet hassasiyetle hareket etmeliyiz. Bu ilçede %95 – 99 nikel şablon, nikel turbo hurda, anot nikel hurda alımı yapıyoruz. Erzurum ile Aziziye hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Aziziye Bina Yıkımı

Yıkımda gerekli tüm önlemler Üst tarafta ifade ettiğimiz fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi çıkacak hurda karşılığında bina yıkım işleri başarıyla yerine getiriyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler vs. her cins hurda malzemeleri ücretle alıyoruz. Ücretsiz bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Aziziye kentsel dönüşümü nedeni ile yıkılması gereken apartmanların en baştan yapılması sebebiyle yıkım işini yapıyoruz.

Aziziye Hurda Plastik Alan Hurdacı Firmalar

Termoplastik, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset, polietilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Aziziye hurda plastik alan firmalar içinde lider konumda olan firmayız. Sitemizde bulunan Aziziye hurda naylon fiyat listesini abonelerimiz ile paylaşmaktayız En ideal fiyatla hurda beyaz naylon, mavi kapak hurdası, pet şişe hurdası, kırkambar plastik, pimapen hurda alım satım işleri için adresinize geliyoruz.

Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir. Erzurum ve Aziziye ilçesinin tümünden abs plastik hurda, jelatin hurda, polipropilen moblen hurdası, polistren satışı yapmak amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Aziziye Kağıt Hurdası Alım Satımı

Aziziye karton hurda alımı yaptığımız alanlar içindedir. Sayfamızdaki Erzurum Aziziye hurda kağıt, karton ton fiyatlarını üyelerimizle saat başı paylaşıyoruz Ederinden fazla fiyata karton bardak, kuşe kağıt, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete alan yerler arasındayız. Bölgede değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap defter hurdası alımı yaparken alışkanlık ettiğimiz extra müşkülpesentle hurda satmak isteyenlere çok daha yüksek miktarda kazanma imkanı sunuyoruz. Aziziye kağıt hurdası alım satımı yapanlar içindeki şirketimiz verdiği hizmetlerle ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Aziziye İkinci El Ev Eşyası

Sahibinden öğrenci koltuğu, çalışma masası, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece satacaklara peşin ödemeler yapıyoruz. Az kullanıldığı belli olan ikinci el olarak değerlendirilebilecek durumdaki kanepelerinizi evinize gelerek alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı vb hurda beyaz eşya için piyasanın üzerinde fiyat vermekteyiz. Geniş bilgiye ulaşmak için hurda beyaz eşya alımı yapan firma hakkında bilgi yazılmış paylaşımımızı incelemelisiniz Ederinden fiyatlara sıfır gibi ve ikinci el mobilyalar alabilirsiniz. Her çeşit 2. el diz üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektrikli el aletleri, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart fiyatı öğrenmek maksadı ile bizlere ait numaralarla iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

Aziziye İkinci El Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alanlar

Temiz kullanılan buz makinesi, tezgah altı iki kapaklı dolap, çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, mermer tezgah, bulaşık makinaları alınır. Kullanılmış tabak kurulama makinesi, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan satan yerler firmamızı arayabilirsiniz. Ardiyemizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanı, endüstriyel set üstü meykap, sanayi tipi aspiratör, krom evye, krom küvet, davlumbaz, yemek dilendiricileri vb. endüstriyel otel ve mutfak alet edavatlarını görmek amacıyla almak isteyenleri işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. Endüstriyel tipte 2.el retoran mutfağı aletleri alım satımı yapıyoruz.

Aziziye Hurda Kumaş Firesi Alımı

Yüksek tonajlı penya kumaş hurdası, parça nevresim kumaşı hurdası, tekstil artığı parça kumaş, hurda mayo kumaşı, spot kumaş, parça poplin kumaş, dokuma kumaş, iç çamaşırı kumaşı alıp satıyoruz. Hurda parça kumaş alımı yapmaktayız. Kilosuyla ceket kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, örme kumaş hurdası, kot kumaşı, pantolonluk kumaş alımı için bizi zaman geçirmeden arayınız. Aziziye etrafında hurda süprem, şifon kumaş, viskon kumaş, jesica kumaş, gömlek kumaşı hurdası, hurda tişört kumaşı, hurda döşemelik kumaş, abiyelik kumaş hurdası alım satımlarında bulunduğunuz konuma ekiplerimizi gönderiyoruz. Erzurum Aziziye kilosuyla kumaş hurdası alan firmalar arasında en yüksek fiyatı veriyoruz. Bu sayfadaki Aziziye hurda kumaş fiyat listesini güncel olarak yollamaktayız.

En Yakın Aziziye Hurdacı Numarası

Halk Metal Hurdacılık firmamızla Aziziye ilçesinin yakınlarında hurda malzeme alıyoruz. Dolayısı ile hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Aziziye genelinde hizmet veriyoruz. Aziziye en yakın hurdacı adıyla hurda metal alıp satmak amaçlı adresinize geliyoruz. Aziziye hurdacı içinde çalışan çalışanlarımız ile yerinden her türlü hurda eşya alım satımı hizmetimiz var.

Aziziye İkinci El Jeneratör Alım Satımı

2. el jeneratör satanlar içinde en iyi firmayız. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alım satımında en yüksek fiyatları biz veriyoruz. Sanayi tipi yüksek kw 2.el jeneratör alınır, satılır.

Güncel Aziziye Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurda alımlarında piyasadan fazla kilo fiyatları öneriyoruz. En doğru kilo fiyatlarına erişmek amacıyla iletişime geçebilirsiniz. Hurda fiyatları hakkındaki makaleye göz atabilirsiniz Aziziye hurdacı hurdacılık yaparken uygulanılan ton fiyatı piyasada anlık değişiyor.

7/24 Hurda Alan Aziziye Hurdacı Firması

7/24 hizmet veren Aziziye hurdacı şirketimiz aracılığı ile cumartesi pazar dahil adresinize gelmekteyiz. 2009’dan bugüne kadar hurdacılığa hizmetimizi sürdürüyoruz. Yılların bahşettiği özgüven aracılığıyla araç sayımızı geliştirerek artan hizmetlerimize devam ediyoruz.

Aziziye Klima Hurda Alımı

Aziziye bölgesinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Klima hurdası Aziziye çevresinde çok alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasında yer alıyor. Bozuk hurda kombi alan hurdacılar içerisindeyiz.

Aziziye Hurda ve Moloz Nakliyesi

Aziziye hurdacı tarafından satın alınacak her türlü hurdanın depomuza taşınma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan sözleşmemize göre ortaya çıkan molozların nakliyesi itina ile yapılır. Yıkım molozu Aziziye Belediyesi tarafından bildirilen arazilere dökülür.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp