Samsun Hurdacı

Bafra Hurdacı Adresten Hurda Alımı

En iyi Samsun Bafra hurdacı firma olarak faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Yurdun arzu ettiğiniz noktasından, hurda alımı yapıyoruz. Anlık Bafra hurda fiyatları ile hizmet ediyoruz. Kimsenin yapmadığı hizmetlerimizi sunuyoruz. Öncü olduğumuz tüm hizmetlere buradan erişebilirsiniz. Halk Metal Geri Dönüşüm ismiyle hizmetimize devam etmekteyiz. Tonajlı hurda bakır,demir,alüminyum,kurşun,kablo alışverişinde piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. Samsun hurdacı olarak Bafra ilçesinde hurdacılık yapıyoruz. Bafra merkezinde hurda satmak nedeni ile gece gündüz yönetim merkezimize iletişime geçmeniz yeterlidir.

Samsun Bafra Hurdacısı

Bafra genelinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak halkımızın yararlanması için çalışıyoruz. Bafra hurdacısı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Bafra çevresinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. Samsun ilinin tatlı ilçesi Bafra ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Samsun Bafra bölgesinde değil, her ilçede hizmet veriyoruz. Bafra hurdacı firması olarak Samsun bölgesinde her türlü hurda atık alımı yapmaktayız. Her tonajdakimiktardaki hurdalarınız için en yakın hurda taşıma aracımızı gönderiyoruz Siz değerli müşterilerimizde her tür hurda satışı amacı ile hatlarımızı tuşlamalısınız.

Bafra Hurdacı Telefonu

Bafra hurda malzeme alım satımı faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içinde yer alıyor. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak sebebiyle çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Bafra hurdacı numarası bu sayfanın altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayın yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerinde satabilirsiniz.

Bafra Hurda Sarı Alan Hurdacılar

Halk Metal Geri Dönüşüm tüm bu hurda sarıların alımına ek olarak hurda sarı pirinç hurda bronz araiş alımı yapıyor. Bafra ilçesinde hurda sarı pirinç alım satımı yapıyoruz. Haliyle Bafra hurda sarı ticareti yapanlardanız. Samsun Bafra hurdacı firma olarak her türlü hurda alım satımı konusunda hizmet veriyor.

Bu sayfadaki Bafra pirinç sarı fiyat listesini bip grubumuza katılanlar ile dakik bir biçimde paylaşıyoruz. Bloğumuzda bulunan sarı hurda alanlar metne göz atın. Gerçekte sarı hurdası diye adlandırılmış bir hurda bulunmamaktadır.

Satıcılarda hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda musluk, hurda sarı pirinç vana, su saati cinsleri yekün tutan hurdalar içinde sayılmaktadır. Pirinç metali halk dilinde sarı renkli olduğundan sarı hurda ismiyle bilinmektedir. Sizinde bildiği gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır.

Bafra Krom Hurda Alanlar

Nikelle işlenerek paslanmaz metal oluşur. Sitemizdeki Bafra krom hurdası ton fiyatını arzu edenlere güncel olarak ulaştırılmaktadır. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alımı sayfamızı okumalısınız. Gayet sert yapısıyla zırhlı araç dahil çoğu yerde hurda krom kullanılıyor. Paslanmaz hurda 316 krom, 316 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın.

Bafra Hurda Alımı

Hurda antimon zamak, hurda makine artığı, kalay hurda, hurda çelik alıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre müşteriler kazanmayı prensip edindik. Hurda raf almak amacıyla yerinize kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız.

Samsun Bafra geri dönüşüm firması Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık her tür ikinci el inşaat malzemeleri alım satımı yapıyor. Tonajlı hurda alüminyum ve sarı hurda, bakır hurda, demir hurdası, hurda kablo, çinko, kurşun alımlarında yükseltilmiş fiyat listeleri uyguluyoruz. Bafra hurda alan firmalar arasında hızlı hizmet ve uzman çalışanlarımız ile ön plana geçiyoruz. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Bafra yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zararınızı önlemek amacı ile elinizdeki hurda malzemeyi gecikmeden satmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylece metallerin değerleri düşüyor.

Bafra Sac Hurdası Alan Hurdacı

Depolarımızda sıfırdan farksız 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Müştemilat çatısı kapatmak amacı ile kullanabilirsiniz. Hurda sac alıyoruz. Bafra Samsun ilçesinde hurda levha, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru, alım satımı nedeni ile arayınız.

Bafra Hurda Bakır Alımı

Bu sayfadaki Bafra sorma bakır hurdası kilo fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Samsun Bafra bakır hurda alan yerler arasındayız. TTR hurda bakır kırması, Hurda antikron granür bakır, Hurda kızıl talaş, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurdası, bakır profil hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alım satımı yapılır.

Bakır alan Bafra hurdacı telefon numarasını zorlanmadan arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz. Bakır alan hurdacı bölümünde daha detaylı bilgilendirme mevcut. Bafra hurda bakır kilo fiyatı için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Bafra içerisinde bakır hurdası alımı yapıyoruz.

Bafra Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firma

Bafra bölgesinde hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurdası, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurdası alımı yaparken tartımı müşteriyle gerçekleştiriyoruz. Sitemizdeki Bafra alüminyum kg fiyatını grubumuzdakilere güncel olarak ulaştırılmaktadır. Hurda alüminyum alanlar başlıklı konuyu ziyaret edin Her tür alüminyum hurda nakit alınır. Müşterilerimizin desteğiyle durmadan yenilikler üretiyoruz.

Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alabilmek için telefonlaronızı diliyoruz. Samsun Bafra alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Ayrıca alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek hurdası, alüminyum kutu hurdası satışı yapmak amacıyla arayın.

Her nevi alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tas tabak hurda Bafra hurdacısıyız. İş yerimize güvendiğiniz nedeniyle saygılar sunarız.

Bafra Kurşun Hurda Alanlar

Cevherleri olan kurşun metali mavi-gümüş renktedir. Hurda kurşun alım satımı makalemizi dolaşmak bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Kurşunun kullanılmakta olan madenler içerisinde olduğu düşünülüyor. Kurşun levha hurda, Cami kubbe kurşunu, Kurşun yağmur oluğu, Cami minaresi kurşun hurda için yüksek fiyat sunuyoruz. Bafra hurda kurşun alım satımı için konumunuza geldiğimiz bölgeler arasındadır. Bu sayfadaki Bafra çatı minare kurşunu kilo fiyatını bedelsiz gönderiyoruz.

Bafra Kablo Hurda Alım Satımı

Müşterilerde kolayca ele geçen Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı kablo hurdaları alımında değerini nakit ödüyoruz. Bafra hurdacı olarak %30 bakırlı kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alım satımında deneyimliyiz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası, karışık hurda kablolar satanlar hemen bizi arayabilir.

Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Bunlarla birlikte hurda enya kablo, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı esnasında değerinin üstünde fiyatları vermekteyiz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Bafra hurdacı firmayız. . Kablo elektrik akımı iletiminde elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Üstelik fare yemez kablo hurdaları için telefonumuzu çaldırabilirsiniz. Samsun Bafra ilçesinin tamamında kablo hurdası alan yerler arasındayız. Sitemizdeki kablo hurdası alanlar metine bir göz gezdirebilirsiniz. Yüksek miktarda hurda kablo alırken piyasadan pahalı fiyat listesi sunuyoruz. Hurda kablolar telindeki bakır oranı sebebiyle hurdacılık yapanlar için büyük önem taşır.

Yerinden hurda tek damar kablolar, hurda antigron kablolar, hurda enya kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Samsun Bafra hurdacısı Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız genellikle antigron hurda kablolar, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kabloları alım satımı yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin cinsine bağımlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Sayfamızda yayımlanmış olan Bafra fare yemez kablo kg fiyatı güncellenmiştir.

Çünkü firmamız yalnızca hurda alımında iştigal etmiyoruz. Genelde hava kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları şeklinde çeşitlendirilir.

Bafra Çinko Hurdası Alanlar

Buradaki Samsun Bafra çinko levha ton fiyatları günceldir. Hurda çinko alım satımı bölümünün linkine tıklayabilirsiniz. Hurda kurşun levha, çatı söküm çinkosu kilosu ne kadar öğrenmek için arayabilirsiniz. Bafra çevresinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Bafra Demir Hurdası Alanlar

Firmamız Bafra ilçesinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. Demir hurdası, dünyada çokça satılan metaller içerisindedir. Sitemizde yayımlanmış olan Bafra demir hurda kilo fiyatını isteyenlere bedelsiz göndermekteyiz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası ticareti için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Güncel hurda demir kilo fiyatları için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alanlar makalemize bakmak istemelisiniz. Bildiğiniz üzere her çeşit demir trabzan, pencere demiri, demir kapı alırız. Bafra etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal demir hurdası alımı yapıyoruz.

Bafra Nikel Hurda Alımı

Nikel hurda zehirleyebilir. Bu ilçede turbo nikel, anot nikel hurdası, %99 nikel şablon ve %95 şablo nikel hurdası alım satımında en doğru fiyatları veriyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alınıp, satılırken elimizden geldiğince dikkat ile hareket etmeliyiz. Bafra nikel hurdası alıyoruz.

Bafra Hurda Cam Kırığı Alan Firmalar

Bafra İkinci El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde alçı sıva karıştırma mikseri, inşaat vinci, harç makinesi, boya tabancası 2.el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood 2.el olarak satılır. Dolayısıyla işi bırakan satıcılardan edindiğimiz Yıkılmış lokanta binalarından sökülen hala kullanılabilir 2.el demir kapı, mutfak dolapları, pencere alan hurdacılar içerisindeyiz.

Bafra Fabrika Sökümü

Yıkımla ilgilenlerin bahsettiği şekilde kolay sayılmaz. Uzun süredir sayısız fabrika bozumu ihalesini yerine getirdik. Bafra fabrika sökümü işi yapıyoruz. Güvenlice tesislerin söküm işlerini yapıyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan yerler arasında ünlü olduk. Öncelikle yıkıma hazırlanan mülkün detaylı biçimde gezilerek ihtiyaçlar dahilinde ekipmanın hazırlanması uygun olacaktır.

Bafra Klima Hurda Alımı

Bafra ilçesinde ikinci el klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima Bafra çevresinde çok alımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Kombi hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Bafra Moloz Dökümü

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak yıkım molozlarının taşınması titiz bir şekilde tarafımızdan yapılıyor. Yıkım molozları Bafra Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce daha önce belirlenen alanlara boşaltılıyor. Firmamız tarafından alınan tüm hurda malzemelerin bize ait fabrikaya taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

En Yakın Bafra Hurdacı Telefonu

Bafra en yakın hurdacı deposu hizmetiyle her türden hurda almak amacıyla adresinize gelmekteyiz. Bafra hurdacı olarak kapıdan her cins hurda alım satımı yapıyoruz. Dolayısı ile atıl malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Bafra ilçesinde servisler sunmaktan mutluluk duyarız. Halk Metal Geri Dönüşüm hurda alım firması olarak Bafra etrafında hurda satımı gerçekleştiriyoruz.

Bafra Anlık Hurda Fiyatları

Kesin hurda fiyatlarına ulaşabilmek nedeni ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca tekrar söylemekte fayda görüyoruz ki yüksek tonajlı hurdalar alırken daha yüksek fiyatlandırmalar yapıyoruz. Bafra hurdacı hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı her saat değişmekte.

Bafra Az Kullanılmış Jeneratör Alanlar

İkinci el jeneratör satan yerler arasındayız. Endüstriyel yeni ürün gibi ikinci el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz.

Bafra Plastik Hurdası Alanlar

Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemeye verilen isimdir. En idel fiyatla mavi kapak hurdası, hurda beyaz naylon, pimapen hurdası, pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satımı için dilediğiniz yere gelebiliriz.

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri plastik çeşitleri vardır. Samsun il Bafra bölgesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen, jelatin, polistren satışı yapmak sebebiyle iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. Bafra hurda plastik alan firmalar içerisinde olan Bafra hurda deposuyuz. Sitemizdeki Bafra plastik hurdası ton fiyatları günceldir

7/24 Açık Bafra Hurdacı Firması

7/24 Bafra hurdacı olan firmamızla hafta sonu bile çalışıyoruz. Nerdeyse 33 yıldır hurda alım hizmetleri veriyoruz. Yılların kazandırdığı profesyonelliklerle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam ediyoruz.

Bafra Akü Hurda Alım Satımı

Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacını karşılamak için bulunuyor. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz aküye hurda akü deniliyor. Hurda aküler içinde bulunan kurşun bulunduran suyu geri dönüştürülebildiğinden kıymetlidir. Akü diğer adıyla batarya bir nevi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurda alan hurdacı firma paylaşımını dolaşmak iyi gelir. Bu sebep ile Halk Metal Geri Dönüşüm gibi işletme bünyesinde geri dönüşüm tesisi bulunanlar kuru ve sulu akü alım satımı yapıyor.

Bafra İkinci El Mutfak Ekipmanları Alım Satımı

Depolarımızdaki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, hücreli aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, yemek dilendiricileri, endüstriyel ocaklar vb. sanayi tipi mutfak aletini incelemek için almak isteyenleri depomuza davet etmekteyiz. Kullanılmış bardak, çanak, çorba kasesi, bardak yıkama makinesi, tabak tezgahı, paslanmaz krom kazan, tencere, tava, tepsi, tezgah üstü dolap satmak isteyenler firmamıza ait çağrı merkezini arayabilir. Kısa süreliğine kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, tezgahlar, çamaşır makinaları, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, pizza hazırlama dolabı, buz makinesi alıp satmaktayız. Sanayi tipi retoran mutfağı ekipmanları alım satımı yapıyoruz.

Bafra Kumaş Alımı

Defolu hurda dokuma kumaş, penye hurdası, nevresim kumaş parçası, mayo kumaşı, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş alıp satmaktayız. Sitemizdeki Bafra kumaş hurdası fiyatlarını kayıt olanlara her gün ulaştırılmaktadır.

Samsun Bafra kilo ile tartarak kumaş hurda alan yerler içindeyiz. Samsun Bafra bölgesinde kumaş fire hurdası alıyoruz.

Bafra etrafında şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, parça gömlek kumaşı, hurda tişört kumaşı, abiyelik kumaş, hurda döşeme kumaşı, jesica kumaş alım satımlarında adresinize geliriz. Yüksek tonajlı hurda gabardin kumaşı, örme kumaş hurdası, pantolonluk kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş, hurda ceket kumaşı satmak amacıyla firmamızı zaman geçirmeden arayın.

Bafra Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bunları alıyor değiliz. Bafra hurdacılar sitesi içinde bulunan tesisimizle atık hurda alımı ve satımı işine başladık. Şimdikinden daha temiz bir Bafra için sürekli çalışıyoruz.

Bafra Bina Yıkımı

Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler ve benzeri her türden hurda malzemeleri alıyoruz. Bedelsiz bina yıkım işi yapmaktayız. Bina yıkımından sonra hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler ve benzeri her türden hurda malzemeleri alıyoruz. Üst tarafta fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bafra kentsel dönüşüm olsun olmasın yenilenecek dükkanların yenilenerek inşa edilmesi nedeni ile yıkımlarını sağlıyoruz. Yıkımda istenen tüm önlemler

Bafra Kağıt Hurdası Alımı

Bafra kağıt hurdası alanlar arasındaki iş yerimiz ile iplik bobin kağıdı hurdası, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda koli ton fiyatı isteyebilirsiniz. Bafra karton hurdası alımı yaptığımız alanlar arasındadır. Bu sayfadaki Bafra hurda kağıt, karton ton fiyatlarını abonelerimizle günlük paylaşıyoruz Bölgede renkli kağıt hurdası, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter hurdası alırken uyguladığımız ekstra özen ile müşterilerimize daha fazla kâr elde etme olanağı veriyoruz. Yüksek fiyata karton bardak hurdası, kuşe kağıt, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, hurda peçete alıyoruz.

Bafra Otomobil Hurdası Alan Yerler

Bafra hurda alımında hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İşlerden fırsat buldukça Bafra yakınlarında araç hurdası alıyoruz. Ancak hurda araç vergiden muafiyet alma evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de size hurda araba hurdaya satma hakkında yardım etmek isteriz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgesi olan hurda araç, hurda yük vagonu, hurda zirai aletler, pulluk, kazayağı, patoz, çeki demiri
, hurda motor .

Bafra Hurda Raf Alanlar

Genelde resterasyon yapan iş yerleri tarafından hurdaya ayrılan orta reyonlar, market rafı hurdaları, hurda çelik raflar, mağaza rafları, demir raf hurdaları içlerinden tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2. el hurda raf satan yerler içerisindeyiz. Hurda depolama rafları işleri liderlik ettiğimiz işlerdendir. Sayfamızdaki Samsun Bafra ikinci el market rafı fiyat listesi güncellenmiştir. Raf hurdası alan hurdacılar makalesine bir göz atın. Raf hurdası Bafra alım satımı nedeniyle cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Bafra İkinci El Ev Eşyası

Her türlü 2.el derin dondurucular, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik el aletleri, bilgisayar, 2.el ekran kartı, hurda anakart almak amacı ile numaralarımız aracılığı ile iletişim kurabilirsiniz. 2.el ofis mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, çalışma masaları için ücreti yüksek fiyattan ödüyoruz. Bafra bölgesinde yeni gibi ve ikinci el masa, sandalye satabilirsiniz. Temiz kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak alıcı bulabilecek durumdaki kanepe ve koltuklarınızı adresten satın alıyoruz. Eski busdolabı, bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası vs beyaz eşya hurdası için doğru fiyat sunulmaktadır. Daha geniş bilgilere amacıyla bulaşık makinesi hurdası alımı yapanlar başlıklı içeriği okuyabilirsiniz

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp