Bahçelievler Hurdacı

Bahçelievler Yenibosna Mahallesi Hurdacı

Avrupa yakası Bahçelievler Yenibosna mahallesi etrafında yaptığımız gibi hurda almak amacıyla çağırdığınız adrese kadar geliriz Aslında Bahçelievler firmaları içerisindeyiz. Ancak Bahçelievler Yenibosna mahallesinde de hizmetler veriyoruz. İstanbul hurdacı olan Halk Metal avantajlı devam ediyor. Bahçelievler Yenibosna hurdacı firma olarak Yenibosna mahallesi sokaklarında hizmet veriyoruz. Anlık İstanbul Bahçelievler Yenibosna hurda fiyatlarıyla hurdacılık yapıyoruz. Her türlü hurda satışı sebebiyle bizi arayabilirsiniz.

Yenibosna mahallesinde hurdacısıyız. Bahçelievler Yenibosna mahallesi hurdacı şirketleri arasında en iyi geri dönüşüm tesisiyiz.

Avrupa yakası Yenibosna mahallesinin tümünde ikinci el ofis mobilyası ve hurda alım satımı yapıyoruz Yüksek miktarlı hurda eşya alımında yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacı olarak Yenibosna mahallesinin bütün caddelerinde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Yenibosna hurdacısı olarak hurdalarınızı almaktayız Halk Metal olarak Bahçelievler mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

Yenibosna Mahallesi Hurdacıları

Ülkemizde her sene 100 bin ton hastane atığı, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, yirmi altı milyon ton ev tipi atık atılmaktadır. Ortaya çıkan bu malzemelerin yüzde 12’sini cam türleri, yüzde 4’ünü metal malzemeler, yüzde 43’ünü karton türevleri, yüzde yirmi yedisini plastikler vb atıklardan oluşuyor. Ne yazıkki, bu atıkların %75’i dönüştürülmeden çöpe gitmektedir. Bu malzemeler ülkemize zararı 1.55 milyar Türk Lirası’dir. Hurdacı firmalar çöpe giden bu miktarın mümkün olduğu kadarını kurtarmaya çalışıyoruz.

Yenibosna mahallelerinde hurda alım faaliyetleri sürdürüyoruz. Atıkları yeniden işleyerek sizin ve bizim yararı için çalışıyoruz. Yenibosna mahallesi çevresinde hurda ve 2.el mobilya alan yerler içindeyiz. Sizde her çeşit hurda satışı yapmak için telefon numaralarımızı telefonunuzun rehberine kaydedebilirsiniz. Bahçelievler hurdacı olarak Avrupa yakasının tamamında hurdacılık faaliyetleri sürdürüyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Halk Metal hizmetinizde! Yenibosna hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Yenibosna çevresinde benzersiz bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı büyüyen mahallesi Yenibosna gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Yenibosna mahallesinde değil, bütün mahallelerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Yenibosna Hurdacı Numarası

Yenibosna Mahallesi adresten hurda malzeme alımı faaliyetlerimizi sunduğumuz alanlar arasındadır. Bu sebeple hurda atık satışı yapmak sebebi ile cep telefonumuzu aramanız yeterlidir. Boşa zaman harcamadan telefon numaramızı tuşlayarak güncel hurda fiyatlarıyla atık hurdaları değerinde satabilirsiniz. Yenibosna mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde sadece tıklayarak arayabileceğiniz yerdedir.

Yenibosna Mahallesi Kablo Hurdası Alımı

Yenibosna mahallesinde hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. Her yerden hurda antigron kablolar, tek damar kablo hurdası almaktayız. Müşterilerde sıklıkla edinilebilen Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar alımında değerini anında ödüyoruz. Yenibosna hurdacısı Halk Metal firmamız genellikle hurda iç tesisat kablo hurdaları, antigron kablolar, elektrik kablosu hurdaları alımı yapıyoruz.

Bunlarla birlikte enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı sırasında ederinin üstünde fiyatları veriyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Hurda kablo alan Yenibosna hurdacı arayanlar için buradayız. Hurda telefon kabloları, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo hurdası satanlar şimdi bizi arayabilir. Çünkü sırf hurda alım satımında hizmet vermiyoruz.

Kablo hurdası tellerindeki bakır madeni nedeni ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arzeder. kablo hurda alanlar konulu içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden oldukça yüksek fiyat listesi veriyoruz. İçinde bulunan telin türüne göre ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki İstanbul Bahçelievler Yenibosna bakır kablo ton fiyatını bip hattımızda her hafta paylaşıyoruz.

Yenibosna mahallesinin her yerinde hurda kablo alan yerler arasında yüksek fiyatı veriyoruz. Kullanım yerleri itibariyle çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kablosu çeşitleri vardır. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Ayrıca fare yemez hurda kablo için telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletilmesinde elektronik aletlerde kullanılmaktadır.

Yenibosna Mahallesinde Krom Hurda Alım Satımı

Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Nikel ile işlenerek paslanmaz oluşur. Bahçelievler Hurda krom alımı bölümümüzü okuyunuz. Krom paslanmaz hurdası alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alımı linkine tıklayın. Çok sert yapısı nedeniyle zırhlı araba dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Yenibosna Kurşun Hurdası Alım Satımı

Metal kurşunun hala kullanılan eski madenler içerisinde olduğu söyleniyor. Kurşun cevheri gümüş-mavi rengiyle biliniyor. Kurşun hurdası fiyatı yazısını okursanız iyi olur.. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurda, Cami minaresi hurda kurşunu
, Cami kubbe kurşunu için yüksek fiyatlar sunuyoruz. İstanbul Bahçelievler ve Yenibosna mahallesinde kurşun hurdası alımıyla uğraştığımız yerlerdendir. Buradaki Yenibosna kurşun hurda kg fiyatını grubumuzdakilere her gün ulaştırıyoruz.

Yenibosna Çinko Hurda Alım Satımı

Buradaki Yenibosna hurda çinko levha ton fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Çinko hurda fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla sayfasının linkine tıklayın. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alım satımı için arayabilirsiniz. Yenibosna yakınlarında çinko hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Hurda çinko kilo fiyatı paylaşımımızı gezmek konu hakkında bilgiye ulaşmanızı sağlar.

Yenibosna Sarı Hurda Alım Satımı

İstanbul Bahçelievler Yenibosna Mahallesi hurdacı firmamız her nevi hurda alımı yapmaktadır. Bu sebeple Yenibosna sarı pirinç hurda alanlar içindeyiz. Hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak sarı pirinç hurda bronz araiş hurdası ticareti yapıyor. Bildiğiniz gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu parça gibi hurda sarı çeşitleri bulunmaktadır. Pirinç metali mahalle arasında renginden ötürü hurda sarı deniliyor.

Gerçeği söylemek gerekirse sarı hurda isminde bir hurda varolmamıştır. Daha doğru sitemizde çok daha önce yazılmış sarı pirinç alan hurdacı yazıyı okuyabilirsiniz. Müşterilerde kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri bulunabilir. Yenibosna genelinde sarı pirinç hurdası almaktayız.

Yenibosna Mahallesinde Hurda Sac Alım Satımı

Depolarımızda yeni ürün gibi 2.el trapez sac hurda vardır. Yenibosna ve çevresinde hurda sac onduline, hurda sac varil, hurda galvanizli sac, hurda trapez sac, galvanizli boru hurda, ton fiyatı istemek sebebiyle. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Müştemilat tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir.

Yenibosna Demir Hurdası Alımı

Yenibosna ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda demir alımı yapıyoruz. Hurda demir, yeryüzünde çokça çıkarılan metaller içindedir. Sayfamızdaki İstanbul Bahçelievler Yenibosna 1.sınıf hurda demir fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Hatırlamanızı isteriz ki her cins demir yangın merdiveni, pencere demiri, demir ev kapısı alım satımı yapılır. Hurdacı firmamız Yenibosna mahallesinin tümünde demir hurdası alımı ile ilgileniyor.

Güncel demir hurdası kilo fiyatı öğrenmek amacı ile hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar paylaşımını okursanız muhteşem olur. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası satmak amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan hurdacı firmalar sayfamızı okuyunuz.

Yenibosna Hurda Alan Hurdacılar

İstanbul Bahçelievler Yenibosna mahallesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul’da hurda alanlar arasındaki Halk Metal her çeşit hurda atık alım satım hizmeti veriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Tonajlı hurda sarı ve hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir satanlara özel yükseltilmiş fiyatlar uyguluyoruz. Yenibosna hurda alan yerler içinde hızlı hizmetler ve deneyimli personelimizle ön plana çıkıyoruz.

Hurda antimon zamak, hurda CNC torna artığı, hurda kalay, çelik hurdası almaktayız. Birlikte kazançlı çıkarak uzun süreli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda krom alımı için evinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan yerler arasındayız. Yenibosna yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz mahalleler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı gecikmeden nakite çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu yüzden hurda metalin piyasa değerini düşürmektedir.

Yenibosna Hurda Bakır Alan Hurdacı Firma

Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda bakır talaş, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alırken peşin para ödeme yapıyoruz. Bakır alan Yenibosna hurdacı iş yerimizi ivedi bir biçimde arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın. Bakır hurdası alanlar sitemizde detaylı bilgilendirme mevcut. Buradaki Yenibosna hurda bakır kg fiyatını saat başı ulaştırıyoruz. İstanbul Bahçelievler Yenibosna bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Yenibosna bakır hurda fiyat listesi için cep telefonumuzu arayın. Bakır bobin hurda, yanık bakır hurdası, kırkambar bakır hurdası, bakır boru hurdası alan firmayız. Yenibosna bölgesinde hurda bakır alıyoruz.

Yenibosna Mahallesinde Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

Sayfamızdaki hurda alüminyum alanlar metini inceleyebilirsiniz. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alımı yapmak için irtibat kurmanızı beklemekteyiz.

Ek olarak alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası yapıyoruz. Yenibosna mahallesinin her yerinde alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum profil hurdası, hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımında tartımları dilediğiniz yerde yapmaya özen gösteriyoruz. Her türlü alüminyum sac hurda, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava almaktayız. İş yerimize verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız.

Her nevi hurda alüminyum alım satımı yapıyoruz. Müşterilerimizin destekleriyle daha hızlı gelişiyoruz. Bahçelievler Yenibosna alüminyum hurda alan hurdacılar içindeyiz. Hurda alüminyum tel, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tas tabak alıyoruz.

Yenibosna Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Yenibosna mahallesi fabrika sökümü yapıyoruz. Sökümden önce yıkımı yapılacak imalathanenin incelikle incelenerek gerekli ekipmanın ayarlanması gerekmektedir. Bu sebeple Bahçelievler fabrika yıkımı yapanlar içerisinde nam saldık. Etrafta söylendiği gibi kolay değildir. Uzun zamandır yüzlerce fabrika söküm ihalelerini yerine getirdik. Profesyonel bir şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz.

Yenibosna Hurda Cam Kırığı Alanlar

Genellikle renkli ve şeffaf sökülmüş otomobil camı, gazoz ve soda şişesi vb. hurda cam çeşitleri çok miktarda alımında hizmetinizdeyiz. Cam yarısaydam yada saydam oldukça sert ve kırılgan bir yapıya sahip suları tutabilen amorf sert bir maddedir. İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler Yenibosna çevresinde cam hurdası alan yerler arasındayız.

Yenibosna Kağıt Hurda Alım Satımı

Piyasadan fazla fiyatlarla hurda kağıt peçete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, gazete hurdası, karton bardak alımı yapıyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Bahçelievler Yenibosna Mahallesi hurda kağıt alanlar arasındaki firmamız Halk Metal sayesinde hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama hurda kağıt, kırpıntı kağıt hurda satabilirsiniz.

İlçenin tümünde A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap hurdası, renkli kağıt hurda, 1. hamur kağıt hurdası alımında alışkanlık ettiğimiz ekstra titizlikle hurda satıcılarına daha çok oranda kazanma avantajı yöneltiyoruz. Yenibosna karton hurda alımı yaptığımız alanlar arasında yer alıyor. Sitemizdeki Yenibosna Mahallesinde kağıt hurdası kg fiyatı güncellenmiştir

En Yakın Yenibosna Hurdacı Numarası

Yenibosna hurdacı içinde çalışmakta olan çalışanlarımız ile kapınızdan hurda malzeme alım satımı hizmetimiz var. Halk Metal olarak Yenibosna mahallesinin tümünde hurda malzeme alıyoruz. En yakın Yenibosna mahallesi hurdacı firma hizmetiyle her cinsten hurda malzeme alımında yerinize gelmekteyiz. Bu neden ile hurda satanlara en yakın hurda alanlar Yenibosna çevresinde hizmet sunmaktan onur duyuyoruz.

Yenibosna Hurda Otomobil Alanlar

Pek tabi size hurda araba hurdaya verme hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Yenibosna hurda alımında hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ancak araba hurdası trafikten düşürme işleri uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen ağır hasarlı araç hurdası, hurda vagon, patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri
, motor hurdası vebenzeri hurda araçların fiyatını öğrenmek için hemen arayın. Bazı dönemlerde Yenibosna etrafında hurda araç alım satım hizmeti vermekteyiz.

Yenibosna İkinci El Jeneratör Satanlar

2.el jeneratör satanlar arasında en iyi işletmeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni üründen farksız 2. el jeneratör alımı gerçekleştiriyoruz. Bozulmuş hurda jeneratör, elektrik trafosu alan yerler arasındayız.

Yenibosna Nikel Hurda Alım Satımı

Bu mahallede turbo nikel, anot hurda nikel, %99 hurda nikel şablon , %95 şablon nikel alımında en yüksek fiyatı veriyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp, satılırken çok özenli davranılmalıdır. Yenibosna mahallesi hurda nikel alıyoruz.

7/24 Açık Yenibosna Hurdacı Firma

Tam bin dokuz yüz doksan altı yılından bu günlere dek geri dönüşüm sektöründe hizmete devam ediyoruz. Sektörde uzun süre geçirmenin sağladığı kurumsallaşmayla araç parkurumuzu geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Yenibosna hurdacı olarak zamana takılmadan sektörde hizmet veriyoruz.

Yenibosna Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Yenibosna mahallesi çevresinde 2.el klima satanlar bizlerle ivediyetle irtibat kurmalıdır. 2.el Klima Yenibosna mahallesi çevresinde en fazla alınıp satılan hurdalar arasında yer almaktadır. İkinci el kombi alanlar içerisindeyiz. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Yenibosna Hurda ve Moloz Nakliyesi

Molozlar Bahçelievler Belediyesi’nce planlanan araziye dökülüyor. Yıkımda müşteriyle antlaşmamıza göre bina molozunun nakliyesi güvenlikle yapılmaktadır. Yenibosna hurdacı tarafından alınan tüm hurdaların işyerimizi yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılıyor.

Yenibosna Hurdacılar Sitesi

Yenibosna hurdacılar sitesi içinde bulunan firmamızın iş birliği ile atık hurda alım satımı hizmetleri ediyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Sadece bunları alıyor değiliz. Daha yaşanabilir bir Yenibosna yaratmak için çok çalışıyoruz.

Yenibosna Mahallesinde Akü Hurda Alanlar

Elektrikli otomobillerde elektrik ihtiyacı sebebi ile kullanılmaktadır. Hurda akü içinde bulunan kurşun bulunduran suyu sebebi ile kıymetlidir. Hurda akü fiyatı makalemize bir göz atarsanız şahane bir şey yaparsınız. Dolayısıyla depomuz benzeri işletme içinde geri dönüştürme imalathanesi olan firmalar sulu akü ve kuru akü alımı yapabiliyor. Yoğun kullanımdan sonra şarj olmaz akülere akü hurdası diyoruz. Akü hurdası alımı linkine tıklamalısınız. Aküler diğer adıyla batarya büyük piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan enerji deposudur.

Yenibosna Hurda Plastik Alımı

Yenibosna hurda plastik alan yerler içinde lider konumdaki Yenibosna hurdacı firmasıyız. Bu sitede bulunan Yenibosna hurda plastik fiyatları sürekli güncelleniyor Polistiren, termoset, termoplastik, polietilen, polipropilen, elastomer benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ve polimer malzemelerin adıdır.

İstanbul ile Yenibosna bölgesinin her yerinden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, jelatin hurdası, hurda polistren kristal fiyatları öğrenmek için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. İyi fiyata kırkambar plastik hurda, mavi kapak, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, pet şişe alıyoruz.

Anlık Yenibosna Hurda Fiyatları

Güncel alüminyum hurdası fiyatları içerikli içeriğe göz atabilirsiniz En güncel ton fiyatlarına ulaşmak nedeniyle bize ulaşabilirsiniz. Yenibosna hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listesi günlük değişmekte. Tekraren söylemekte yarar görüyoruz tonajlı hurdalar alırken piyasadan yüksek ton fiyatları tavsiye ediyoruz.

Yenibosna 2.el Raf Fiyatları

Sayfamızda yayınlanan Yenibosna mahallesi ikindi el raf hurdası fiyat listesini abonelerimize saat başı yollamaktayız. Hurda raf alanlar bölümüne mutlaka göz atmalısınız. Yenibosna 2. el hurda raf satın almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Raf hurdası alan yerler konusunda bilgi almak için linkine tıklamalısınız. Çoğunlukla ekipmanını yenileyen şarküteriler tarafından satılan market rafı hurdası, hurda çelik raf, hurda demir raflar, ürün reyonları, mağaza rafları arasından seçilen yeni gibi ikinci el market rafı satışı yapıyoruz.

Yenibosna Mahallesinde 2.El İnşaat Malzemeleri

Tamamlanmış projelerde inşaat vinci, boya makinesi, harç karıştırma mikseri, alçı karıştırma makinesi 2.el vidalı iskele, plywood hurda alıp satıyoruz. Dolayısıyla iflas eden nalburlardan edindiğimiz Yenibosna mahallesinde yıkılmış ev binalarından çıkma kullanılabilir durumda 2. el pencereler, kapı, mutfak dolabı satıyoruz.

Yenibosna Mahallesinde Parça Kumaş Alanlar

Hurda parça kumaş alıyoruz. Yenibosna çevresinde parça gömlek kumaşı,süprem kumaş, abiyelik kumaş, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş, hurda jesica, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında yerinize gelecek ekibi oluşturduk. Yüksek tonajlı hurda poplin kumaş, hurda atlet kumaşı, baskı altı hurda kumaş, spot kumaş hurda, parça mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, penye hurdası, dokuma kumaş alımı yapmaktayız.

Defolu gabardin kumaş, örme kumaş, pantolonluk kumaş, spot kot kumaşı, eteklik kumaş, ceketlik kumaş alımı için aşağıdaki numarayı hemen arayın. İstanbul Bahçelievler Yenibosna kiloayla tartarak kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz. Sayfamızdaki Yenibosnamahallesi hurda kumaş kilo fiyatını abonelerimizle her saat paylaşıyoruz.

Yenibosna İkinci El Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

Ardiyelerimizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, endüstriyel ocaklar, dinlendirici, evye, dinlendirme küveti, paslanmaz krom davlumbaz, hücreli aspiratör vb. sanayi tipi mutfak aletini yakından inceleyebilmek amacıyla sizi depolarımızı gezmeye davet ediyoruz. Sanayi tipi ikinci el restoran malzemeleri alım satımı yapıyoruz. İkinci el krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurulama makinesi, tezgah altı 2 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak kurulama makinesi satanlar bizimle iletişim kurabilirsiniz. Temiz kullanılmış olan endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, tezgah üstü dolap, pizza hazırlık dolabı alımı yapıyoruz.

Yenibosna Mahallesi Beyaz Eşya Hurdası

Ederinden ucuz fiyatlarla yeni ve 2. el mobilya satıyoruz. Sıfırdan farkı bulunmayan 2.el buzdolapları, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makineleri, bulaşık makinesi, fırın, ütü, set üstü ocak, dizüstü bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı hurdası, anakart hurdası satın almak amacı ile cep telefonumuzla iletişim kurabilirsiniz. Çok az kullanıldığı belli olan 2el olarak satılabilecek temizliğe sahip oturma gruplarını evinizden almaktayız. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası alıyoruz. Geniş bilgi için hurda buzdolabı fiyatları hakkında detaylı bilgi yazılmış gönderiyi okuyabilirsiniz 2.el ofis mobilyaları, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, sekreter masası alım satımlarında yüksek fiyatla ödeme yapıyoruz.

Yenibosna Mahallesinde Bina Yıkılır

Bahçelievler Yenibosna mahallesi kentsel dönüşüm alanında yeniden inşa edilecek dükkanların yeniden inşa edilmesi amacıyla yıkılmasını sağlıyoruz. Üst taraftaki fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz üzere hurda karşılığı binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkım bitiminde pimapen hurdası, hurda kapı pencere, yer döşemeleri benzeri tüm hurda eşyayı alıyoruz.

Bina yıkımında istenilen tüm iş güvenliği önlemleri Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp