Bakırköy Hurdacı

Bakırköy Yenimahalle Hurdacı Hurda Alımı

Şu an Bakırköy depoları içindeyiz. Lakin Yenimahalle mahallesinde de hurda alım hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa yakası Bakırköy bölgesinin her yerinde her zaman yaptığımız gibi hurda almak amacıyla uzman ekiplerimizi gönderiyoruz İstanbul geri dönüşüm firması olan Halk Metal hizmetinizdedir. Yenimahalle mahallesinde hurdacısı olarak hurda malzemeler adresinizden almaktayız Bakırköy Yenimahalle mahallesi hurdacı şirketleri içerisinde öncüyüz. Halk Metal adıyla İstanbul Avrupa yakasına yakın konumlarda hizmet veriyoruz. Yenimahalle mahallesinin her tarafında kullanılmış eşyalar ve hurda malzemeler alımı için eşyanın ederini piyasasından iyi fiyatlar ile ödüyoruz Her çeşit hurda malzeme alıyoruz.

İstanbul Bakırköy mahalle merkezindeki Yenimahalle hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. Yüksek miktarlı hurda eşya alışverişlerinde yüksek fiyat fiyat teklifleri vermekteyiz. İstanbul hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Bakırköy Yenimahalle mahallesinde hurda metal ve plastik geri dönüşüm fabrikasıyız. Günlük İstanbul Bakırköy Yenimahalle hurda fiyatları ile hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz.

Bakırköy Yenimahalle Hurdacı Firmalar

Yenimahalle hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Yenimahalle çevresinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet sunmaktayız. Avrupa yakası hurdacı olarak sürekli gelişiyoruz. Sizde her tür hurda satışı sebebi ile numaramızı tuşlamalısınız. İstanbul şehir merkezine bağlı sempatik mahallesi Yenimahalle ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sırf Yenimahalle bölgesinde değil, her yerde hizmet veriyoruz. Yenimahalle bölgesinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin geleceğine yatırım yapmaktayız. Bakırköy mahallesinin her yerinde ve Yenimahalle mahallesi çevresinde her nevi hurda eşya alan yerler arasında hizmet vermekteyiz. Bakırköy hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Yurdumuzda yılda yüz bin ton hastane atığı, 24 milyon ton ev tipi atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık çöpe gitmektedir. Ortaya çıkan atıkların %12’sini cam türleri, yüzde 4’ünü metal malzemeler, %43’ünü karton hurdaları, %27’sini plastiklerden oluşan eşyalar oluşturuyor. Aksi gibi, bu atıkların dörtte beşi dönüştürülemeden boşa gidiyor. Bu atıkların değeri 1.5 milyar TL tutmaktadır. Bizim gibi hurdacı firmalar çöpe atılan bu paranın mümkün olduğu kadarını geri kazanmak amacı ile çalışıyoruz.

Yenimahalle Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Bakırköy Yenimahalle hurda alım hurda malzeme alım hizmetleri yürüttüğümüz mahalleler arasındadır. Yenimahalle hurdacı telefon numarası sayfamızın içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz yerdedir. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak amacıyla iş yerimizi aramanız gereklidir. Hemen arayarak yüksek hurda fiyat listesi ile atık hurdaları satın.

Yenimahalle Kablo Hurda Alanlar

Yenimahalle kablo hurdası alanlar arasındayız. Çünkü yalnızca hurda alımıyla ilgilenmiyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Konumdan hurda tek damar kablosu, antigron kablo hurdası, enya kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz. Kablo elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıyeten hurda fare yemez kablolar, çok damarlı hurda kablo alımı için telefon edebilirsiniz. Genelde hava kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları çeşitleri vardır. Yenimahalle hurdacısı Halk Metal firmamız genellikle antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası alım satımı yapıyoruz.

Bunun yanısıra tek damar kablolar, çok damarlı hurda kablolar, enya kablo hurdası alımı yaparken piyasasının üstünde fiyatı sunuyoruz. İstanbul Bakırköy Yenimahalle Mahallesi bölgesinde çoğunlukla ele geçen 40% bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası, %30 bakırlı kablo hurdaları alımı yaparken değerini yerinde ödüyoruz. Yüksek tonajlı kablo hurdası ticaretinde ederinden daha yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz.

Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablo, fare yemez kablo hurdası elinde olanlar hemen bizi arayabilir. Kablo hurdası içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alan yerler için önemlidir. Kesin bilgi için sitemizdeki İstanbul kablo alan hurdacılar yazıyı okuyun.

İstanbul Bakırköy Yenimahalle Mahallesinde genelinde TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alım satımında uzmanız. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Her çeşit hurda kablo alan alan Yenimahalle hurdacı firma arayanlara hizmet ediyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin isim alır. Bu sayfadaki İstanbul Bakırköy Yenimahalle hurda bakır kablo fiyat listesini her gün yollamaktayız.

Yenimahalle Mahallesinde Krom Hurdası Alımı

430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurda talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 alıyoruz. Krom paslanmaz hurda alım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası fiyatları bölümüne bir bakmak isteyebilirsiniz. Gerektiği kadar olduğundan zırhlı araç dahil çoğu yerde krom hurda kullanılıyor. Nikel metal ile işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. İstanbul Krom hurdası alım satımı bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Yenimahalle Mahallesinde Kurşun Hurda Alım Satımı

Yeryüzünde cevher şeklinde elde edilen kurşun metali maviye yakın gümüş renge sahiptir. Bakırköy Kurşun hurda alanlar bağlantısına tıklayın.. Kurşunun kullanılmakta olan madenler arasında olduğu dünüşünülmektedir. Yenimahalle Mahallesi hurda kurşun alımı için adresinize geldiğimiz bölgelerdendir. Buradaki İstanbul Bakırköy Yenimahalle kurşun hurda fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alıyoruz.

Yenimahalle Çinko Hurda Alanlar

Bu sayfada yer alan İstanbul Avrupa Yakası Bakırköy Yenimahalle hurda çinko kilo fiyatı her zaman güncelleniyor. Çinko hurda alanlar içeriğinin linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Yenimahalle bölgesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Bakırköy Hurda çinko alan hurdacı firma linkine tıklayın.

Yenimahalle Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Yenimahalle hurdacı firması olarak tüm türlerde hurda alım satımı için adresinize geliyor. Piyasada hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana cinsleri bulunabiliyor. Pirinç metaline halk arasında rengi sarı olduğundan dolayı sarı pirinç hurda denilmektedir. Aslına bakarsanız sarı hurdası adında hurda çeşidi bulunmamaktadır. Yenimahalle bölgesinde sarı pirinç hurdası almaktayız.

Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri sarı pirinç hurda türleri bulunmaktadır. Sitemizdeki hurda sarı pirinç alanlar makaleyi inceleyin.

Dolayısıyla Yenimahalle Mahallesinde sarı hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. İstanbul Bakırköy Yenimahalle hurdacı firmamız tüm bu hurdaların ticaretinde radyatör hurdası, hurda sarı fosfor hurda, hurda bronz alımında en iyi fiyat listesini vermektedir.

Yenimahalle Sac Hurdası Alım Satımı

Sac hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Avrupa Yenimahalle Bakırköy çevresinde hurda levha, sac varil hurda, galvaniz hurdası, trapez, galvanizli boru hurdası, fiyatları istemek sebebi ile. Veranda tavanı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Elimizde hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac bulunmaktadır.

Yenimahalle Demir Hurda Alan En Yakın Hurdacı

Demir, yeryüzünde en çok çıkarılan madenler arasındadır. Burada yayımlanan Yenimahalle extra demir hurda kilo fiyatı güncellendi. Yenimahalle etrafında tufal hurda, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satım işleri yapıyoruz.

Bildiğiniz gibi her cins demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı için nakit para ödeme yapıyoruz. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi için şimdi arayın. Demir hurdası alan yerler paylaşımımızı ziyaret edebilirsiniz. Halk Metal İstanbul Bakırköy Yenimahalle genelinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke ticareti amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Bakırköy Demir hurdası alımı sayfasının linkine tıklayın.

Yenimahalle Hurda Alan Hurdacı Firma

Antimon zamak hurda, hurda makine artığı, çelik hurda, hurda kalay alan Yenimahalle mahallesinde hurdacı firmasıyız. Birlikte kazançlı çıkarak uzun vadeli hizmetler sunmayı ilke edindik. Yenimahalle adresten hurda alımı yapılan bölgeler arasındadır. Zarar etmemek için elinizdeki hurdaları gecikmeden paraya çevirmelisiniz. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir suyla temasında korozyona uğruyor. Bu sebep ile metalin pazar payındaki fiyatının inmesine neden olur. Yenimahalle mahallesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her nevi karton hurdası alım hizmeti veriyor. Hurda krom almak üzere bulunduğu yere gelmekteyiz. Hurda Kumaş alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Tonajlı sarı ve ekstra demir, bakır hurda, kurşun hurda, kablo hurdası, çinko, hurda alüminyum alımında yükseltilmiş fiyat listeleri sunmaktayız. Yenimahalle hurda alım satımı yapanlar içinde kaliteli hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma çıkmaktayız.

Yenimahalle Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Bakır bobin hurda, kırkambar bakır hurdası, bakır yanık hurda, bakır boru hurda alımı yapıyoruz. Hurda antigron granür bakır, Hurda kızıl talaş, TTR hurda bakır kırması, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapılır. Bakırköy Bakır hurdası alanlar makalemizde geniş bilgiye erişebilirsiniz. Yenimahalle mahallesinde bakır hurdası fiyat listesi için bizi arayın. Sayfamızdaki İstanbul Bakırköy Yenimahalle soyma bakır hurdası kilo fiyatını dileyenlere güncel olarak ulaştırmaktayız. İstanbul Bakırköy Yenimahalle bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır alan Yenimahalle hurdacı şirketimizi ivedi bir şekilde arayın hızlı hizmetin keyfini yaşayın. Yenimahalle bölgesinde bakır hurda alıyoruz.

Yenimahalle Alüminyum Hurdası Alan Firmalar

Her çeşit alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda, hurda alüminyum tencere tava alan yerler arasındayız. Hurda alüminyum tel, alüminyum jant hurdası, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum bakırlı petek alan hurdacı firmasıyız. Bakırköy Yenimahalle alüminyum hurdası alanlar arasındayız. Ayrıca alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurda, alüminyum radyatör hurdası gerçekleştiriyoruz. Hurdalarını bize satanların desteğiyle her geçen gün tecrübe kazanıyoruz. Her tür hurda alüminyum nakit alınır. Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alabilmek için irtibata geçmenizi istiyoruz. Yenimahalle mahallesinin tamamında alüminyum piston hurdası, alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurdası alımı için hurda tartımını müşteriyle birlikte gerçekleştiriyoruz. . Bize verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız.

Yenimahalle Fabrika Sökümü Yapıyoruz

Fabrika sökümünden önce sökülecek imalathanenin titizlikle incelenerek uygun ekipman ve projenin seçilmesi gerekmektedir. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Daha önce on binlerce fabrika yıkımı ihalesi tamamladık. Yenimahalle Mahallesi fabrika sökümü işi deneyime sahibiz.

Bu sebeple Bakırköy fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde lider yerdeyiz. Genelde söylendiği gibi kolay bir işlem olmamıştır.

Yenimahalle Mahallesi Cam Hurdası Alım Satımı

Bu dönemde şeffaf araba camları, kola şişesi benzeri hurda camlar bulunabilmektedir. Bakırköy Yenimahalle mahallesinde cam hurdası alan yerler içindeyiz. Bu dönemde şeffaf araba camları, kola şişesi benzeri hurda camlar bulunabilmektedir.

Yenimahalle Kağıt Hurdası Alanlar

Yenimahalle hurda kağıt alanlar içindeki firmamız Halk Metal ile ticaret yaparak ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, toplama hurda kağıt, hurda iplik bobin kağıdı, koli hurdası satışı gerçekleştirebilirsiniz. Karton, kağıt hurdası alımı için adresinize geliyoruz. Sayfamızdaki Yenimahalle hurda karton kilo fiyatını saat başı ulaştırıyoruz Bölgenin her yerinde A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alıp satarken uyguladığımız extra hassasiyetle size daha çok oranda kazanma şansı yöneltiyoruz. Ederinden fazla fiyata karton bardak hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt, hurda bristol kağıt, kağıt peçete alım satımı yapmaktayız.

En Yakın Yenimahalle Hurdacı Firma

Yenimahalle hurdacı olan firmamız ile yerinizden her cins hurda atık alım hizmetimiz var. Bu hizmetimizle hurda satanlara en yakın hurdacı firma Yenimahalle çevresinde hurdacılık yapmaktan kıvanç duyarız. Halk Metal firmamızla Yenimahalle mahallesinin tamamında hurda malzeme almaktayız. Yenimahalle en yakın hurdacı firma adı ile hurda ticareti yapmak amaçlı adresinize geliyoruz.

Yenimahalle Mahallesi Hurda Araba Alan Yerler

Bu sektörde hizmet veriyoruz. Zaman zaman Yenimahalle etrafında hurda araç alıyoruz. Ancak hurda otomobil vergiden muafiyet alma evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Tabiki de size hurda araba hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Evrak işi olmayan ağır hasarlı araç hurdası, patoz, hurda pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, çeki demiri hurdası
, vagon hurdası, motor hurdası alıyoruz.

Yenimahalle İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Sanayi tipi yeniden farksız 2.el jeneratör alınır, satılır. 2.el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Jeneratör hurdası alan firmayız alırken en yüksek fiyatı biz sunuyoruz.

Yenimahalle Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısıyla hurda nikel alınıp satılırken gayet özen ile hareket etmeliyiz. Nikel hurdası zehirli olabilir. Bu bölgede turbo nikel hurdası, anot nikel, %99 nikel şablon , %95 şablon nikel alımı yapıyoruz. İstanbul Bakırköy ve Yenimahalle nikel hurdası alıyoruz.

7/24 Açık Yenimahalle Hurdacı Firması

7/24 Yenimahalle mahallesi hurdacı dükkânımız vasıtasıyla haftanın yedi günü hurda eşya alım satımı yapmaktayız. Yılların bahşettiği deneyimlerler araç gereç sayımızı çoğaltarak kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz. Bin dokuz yüz doksan yedi senesinden buyana hurdacılığa hizmet etmeye devam ediyoruz.

Yenimahalle Mahallesinde Klima Hurdası Alan Firma

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Klima hurdası Yenimahalle bölgesinde en fazla alınıp satılan hurda malzemeler arasında yer alıyor. Bozuk hurda kombi alan hurdacı firmalar içindeyiz. Yenimahalle mahallesi mahallesinde ikinci el klima satanlar bizlerle ivediyetle iletişime geçin. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz.

Yenimahalle Mahallesinde Moloz ve Hurda Nakliyesi

Firmamız tarafından alınacak her çeşit hurdaların tesisimize taşıma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkım molozları Bakırköy Belediyesi tarafından bildirilen alanlara boşaltılıyor. Yıkımdan sonra müşteriyle anlaşmaya göre molozun taşınma işi titizlik ile yapılmaktadır.

Yenimahalle Hurdacılar Sitesi

Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu hurdanızın alım satımını gerçekleştirmiyoruz. Yenimahalle mahallesi hurdacılar sitesindeki dükkânımızla hurda alımı ve satımı yapmaya devam ediyoruz. Olması gerektiği gibi yaşanır bir Yenimahalle için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz.

Yenimahalle Hurda Akü Alım Satımı

Aküler diğer adıyla batarya şarj edilebilir piller benzeri enerji depolanan cihazdır. Akü hurdası kilo fiyatı yazımızı okumak isteyebilirsiniz. Dolayısıyla Halk Metal gibi kendisine ait geri dönüşüm atölyesi bulunanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapabilir. Yoğun kullanımla şarj olmaz bataryalara akü hurdası denir. Akü hurdası alımı linkine tıklayınız. Atıl aküler barındırdığı kurşunlu akü suyu nedeniyle geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir. Otomobillerde elektrik ihtiyacında bulunur.

Yenimahalle Mahallesi Plastik Hurdası Alım Satımı

İstanbul şehri Yenimahalle bölgesinin tümünden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, jelatin hurdası fiyatları istemek amacıyla firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yenimahalle plastik hurdası alımı yapanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Yenimahalle hurdacısıyız. Buradaki Yenimahalle naylon hurdası ton fiyatlarını whatsapp grubumuza katılanlar ile paylaşıyoruz Plastik hammadde, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

Termoset, polipropilen, polistiren, polietilen, termoplastik, elastomer ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Avantajlı fiyatlarla mavi kapak hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pimapen, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satım işleri ile ilgileniyoruz.

Yenimahalle Anlık Hurda Fiyatları

Yenimahalle hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyat listesi hurda borsasında her saat değişiklik göstermektedir. Güncel hurda fiyatına ulaşmak amacıyla irtibat kurabilirsiniz. Hatırlatmak isteriz ki yüksek miktarlı hurdaların alım satımında piyasasından daha fazla kilo fiyatları ödüyoruz. Geniş hurda çinko fiyatları yazıyı ziyaret edin

Yenimahalle Mahallesinde Hurda Raf Alan Yerler

Özellikle yenilen yerler tarafından satışa sunulan mağaza rafı hurdaları, reyonlar, market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, demir raflar arasından bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda 2. el raf satan hurdacılar içerisindeyiz. Sitemizdeki İstanbul Bakırköy Yenimahalle hurda raf ton fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Hurda raf alımı bölümümüzü ziyaret etmek iyi gelir. Raf hurdası Yenimahalle almak sebebiyle bize ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alımı yapıyoruz. İstanbul Raf hurdası fiyatları bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Yenimahalle 2.El İnşaat Malzemeleri

Yenimahalle çevresinde yıkılan ardiye binalarından sökülmüş hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolapları, çelik kapı, pencereler alım satımı yapıyoruz. Tamamlanmış projelerde inşaat vinçleri, harç makinesi, alçı makinesi, boya makinesi ikinci el demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood alıyoruz. Birde batan nalburlardan satın aldığımız

Yenimahalle Hurda Kumaş Firesi Alımı

Kiloyla kot kumaş hurdası, pantolon kumaşı, gabardin kumaş, ceket kumaşı, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı alımı için firmamızı vakit geçirmeden arayabilirsiniz. Parti malı parça mayo kumaşı, atletlik kumaş, dokuma kumaş, hurda penye, hurda nevresim kumaşı parçası, kumaş topu, poplin kumaş, spot kumaş hurda alıp satıyoruz. Parça kumaş hurdası alım satımı yapılmaktadır. Buradaki İstanbul Bakırköy Yenimahalle hurda kumaş fiyat listesini saat başı gönderiyoruz. Yenimahalle kilosuyla kumaş hurda alanlar arasında en doğru fiyatı öneriyoruz. İstanbul Bakırköy Yenimahalle çevresinde gömlek kumaşı hurdası,süprem kumaş, hurda abiyelik, hurda viskon, hurda şifon, hurda jesica, tshirt kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş alım satımında adresinize gelmekteyiz.

Yenimahalle Mahallesi Kullanılmış Endüstriyel Aletleri Alanlar

Sanayi tipi restaurant ekipmanları almaktayız. İyi durumda endüstriyel bulaşık makinası, buz makinesi, otel tipi çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah üstü dolap, pizza dolabı alıp satıyoruz. Ardiyelerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, hücreli aspiratör, krom paslanmaz evye, bakır davlumbaz, dinlendirme küveti, meze dolapları, endüstriyel 4 gözlü ocak vs endüstriyel tipte mutfak ekipmanlarını görmek amacı ile alıcıları ardiyelerimize davet etmekteyiz. 2.el tabak ısıtma makinesi, cam bardak kurulama makinesi, tezgah üstü dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, bakır tencere, kazan, tava, tepsi satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yenimahalle İkinci El Ev Eşyası

Temiz büro ofis mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, patron masası bulunur. İstanbul Bakırköy Yenimahalle içinde sıfır ve 2.el mobilya satın alabilirsiniz. Her çeşit 2. el derin dondurucu, buzdolapları, televizyon, bulaşık makinesi, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektrikli eşyalar, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası hakkında bilgi edinmek nedeniyle telefonumuzla ulaşabilirsiniz. Az kullanılan 2. el piyasasında değerlendirilebilecek durumdaki koltuk, kanepenizi belirttiğiniz yere gelerek satın alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, eski buzdolabı, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası için doğru fiyat vermekteyiz. Daha geniş bilgilere amacı ile beyaz eşya hurdası fiyatı konulu gönderimizi ziyaret edin

Yenimahalle Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız. Yıkım esnasında istenilen tedbir önlemleri Bina yıkımı bitiminde yer döşemeleri, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen ve benzeri her türlü hurda eşyayı ücreti karşılığında alıyoruz. Aynen fabrika yıkım işinde olduğu üzere bina yıkım işleri yapıyoruz. Bakırköy Yenimahalle kentsel dönüşüm içinde yeniden inşa edilecek iş yerlerinin en baştan inşa edilmesi amacı ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp