Bakırköy Hurdacı

Bakırköy Yeşilyurt Hurdacı Firması

Bakırköy Yeşilyurt mahallesi hurdacıları içindeyiz. Normalde Bakırköy firmaları içindeyiz. Ancak Yeşilyurt mahallesinde de hizmet vermekteyiz. İstanbul Bakırköy Yeşilyurt mahallesi hurdacı firması olarak Yeşilyurt mahallesinde her türden hurda alıyoruz.

Avrupa yakası Bakırköy Yeşilyurt çevresinde uzun süredir yaptığımız gibi hurda almak amacıyla uzman ekiplerimizi göndermekteyiz Yeşilyurt mahallesi hurdacı depoları arasında öncüyüz.

Yeşilyurt hurdacı firması olarak hurdanızı adresten almaktayız Avrupa yakası Yeşilyurt mahallesinde hurda malzeme ve 2.el ev eşyaları alımlarında peşin ödemeler yapmaktayız Halk Metal firmamız ile İstanbul Bakırköy Yeşilyurt mahallesinin çevresinde hizmetimize devam ediyoruz.

Her nevi hurda alıyoruz. Günlük İstanbul Bakırköy Yeşilyurt hurda fiyatlandırma ile alım yapmaktayız. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacısı firmalar arasındayız. İstanbul hurdacı firmalar arasındaki Halk Metal övgülerinizi toplamaya devam ediyor.

Yeşilyurt Mahallesi Hurdacı Firmalar

Ülkemizde bir yılda bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık, yirmi 6 milyon ton evsel atık, yüz bin ton tıpsal atık çöpe gidiyor. Bu malzemelerin yüzde on ikisini hurda cam türleri, %4’ünü metal hurdalar, %43’ünü karton türleri, %27’sini plastiklerden oluşan eşyalar oluşturmaktadır. Maatteessüf, bu paha biçilmez atıkların %82’si dönüştürülmeden boşa gidiyor. Boşa giden malzemeler Türkiye’yin yılda 1.6 milyar ₺ zararına yol açıyor. Geri dönüşüm firmaları boşa atılan bu miktarın elimizden gelen kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmak amacı ile çalışmaktayız.

Yeşilyurt genelinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları eriterek hepimizin faydasına çalışıyoruz. Yeşilyurt mahallesinde hurda eşya alan firmalar arasında en güçlüsüyüz. Sizlerde her çeşit hurda alüminyum satmak için çağrı merkezimizi kaydedebilirsiniz. İstanbul Bakırköy hurdacı olarak Avrupa yakası bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Avrupa yakası hurdacısı olarak gün geçtikçe büyüyoruz. Yeşilyurt hurdacısı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Yeşilyurt bölgesinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile profesyonel hizmet beğeninize sunmaya devam ediyoruz. İstanbul ilinin tatlı mahallesi Yeşilyurt sürekli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece Yeşilyurt bölgesinde değil, bütün bölgelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Yeşilyurt Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Bakırköy Yeşilyurt hurdacılık faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içindedir. Zaman kaybetmeden arayıp en yüksek hurda fiyat listesi ile hurdanızı satabilirsiniz. İstanbul Bakırköy Yeşilyurt hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz konumdadır. Bu neden ile hurda fiyat listesi öğrenmek sebebi ile mobil hattımızı aramalısınız.

Yeşilyurt Hurda Bakır Alan Firma

Yeşilyurt genelinde bakır hurdası alım hizmeti veriyoruz. Yeşilyurt bakır hurdası kilo fiyatı için çağrı merkezimizi arayınız. Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurda, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapılır.

Burada yayımlanan Yeşilyurt bakır hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile günlük olarak paylaşıyoruz. İstanbul Bakırköy Yeşilyurt bakır hurdası alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan Yeşilyurt mahallesinde hurdacı telefon numarasını bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Bakırköy Bakır hurdası alanlar makalemizde geniş bilgiye ulaşabilirsiniz. Kırkambar bakır hurdası, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası, hurda bakır bobin alıyoruz.

Yeşilyurt Hurda Krom Alan Yerler

Hurda nikelle karıştırılarak paslanmaz metal elde edilir. Krom hurda alımı bölümümüze bir göz atmalısınız. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için irtibata geçebilirsiniz. Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alımı yazımıza kesinlikle göz atabilirsiniz. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Yeşilyurt Mahallesi Sarı Hurda Alım Satımı

Dolayısıyla Yeşilyurt hurda sarı alanlar içindeyiz. İstanbul Bakırköy Yeşilyurt hurdacı firma olarak her nevi hurda alımı yerinize geliyor.

Hurda pirinç sarı alan yerler hakkında yazılmış makaleye göz atın. Hurda satmak isteyenlerin bildiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk gibi sarı pirinç hurdası cinsleri vardır. Satıcılarda kırkambar hurda sarı, sarı hurda vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri sıkça bulunur. Pirinç metali halk arasında rengi sarı olduğu için sarı hurda deniliyor.

Halk Metal şirketi bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı pirinç hurda bronz araiş alımında liderlik etmektedir. Yeşilyurt mahallenin tümünde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Gerçekte sarı hurdası diye hurda türü bulunmamaktadır.

Yeşilyurt Mahallesi Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Yerinden hurda alüminyum levha, hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda alımı için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Sizlerin sayesinde sürekli kurumsallaşıyoruz. Her türden alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum sac hurda alan yerler arasındayız.

Alüminyum hurdası alanlar konulu yazıya bir göz atın. Her çeşit alüminyum hurda alım satımı yapıyoruz. Bize duyduğunuz güven sebebi ile teşekkür ederiz.

Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum tas tabak için peşin ödeme yapıyoruz. Bununla birlikte alüminyum radyatör hurda, alüminyum petek, alüminyum kutu hurda satışı yapmak amacıyla arayın. Bakırköy Yeşilyurt hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Yeşilyurt mahallesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston, hurda alüminyum profil alımı yaparken tartımları müşterinin yanında yapıyoruz.

Yeşilyurt Demir Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Yeşilyurt ve çevresinde ekstra hurda demir, DKP hurda demir, pik demir hurdası, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurda alanlar linkine tıklayınız. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatları talep etmek amacıyla bize ulaşın. Demir hurda alan hurdacı firma hurda demir konusunda bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklamalısınız.

Bildiğiniz gibi her tür demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alırız. Demir hurdası, yeryüzünde bol miktarda alınıp satılan metaller içinde yer almaktadır. Sayfamızdaki Yeşilyurt demir hurda ton fiyatları günceldir. Yeşilyurt mahallesinin tamamında demir hurdası ticareti ile ilgileniyor.

Yeşilyurt Mahallesi Hurda Alan Hurdacılar

İstanbul Bakırköy Yeşilyurt geri dönüşüm firması Halk Metal her nevi hurda krom alıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanmayı hedef edindik.

Hurda demir alımı için kapınıza gelmekteyiz. Kumaş kırpıntı hurda alan hurdacı firmasıyız. Yeşilyurt kapıdan hurda alımı yapılan mahalleler içindedir. Biriktirdiğiniz hurdaları hiç zaman kaybetmeden nakit paraya çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası suyla temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle metallerin fiyatının düşmesine neden olmaktadır. Hurda zamak antimon, makine artık hurdası, kalay hurdası, çelik hurda almaktayız. Birlikte kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Tonajlı alüminyum hurdası, bakır hurda, demir, kablo hurdası, çinko hurdası,sarı, ve hurda kurşun alımlarında yükseltilmiş fiyat teklifleri veriyoruz. Yeşilyurt hurda alan yerler arasında profesyonel hizmetler ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma geçiyoruz.

Yeşilyurt Hurda Çinko Alımı

Yeşilyurt çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurdası fiyatları sayfamızı okuyunuz. Sitemizde yer alan Yeşilyurt çinko hurdası ton fiyatını kayıt olanlara her gün yollamaktayız. Çinko hurda alım satımı sayfamıza göz gezdirmeniz şahane olacaktır. Hurda çatı sökümü, kurşun levha hurdası kilo fiyatı için arayın.

Yeşilyurt Kurşun Hurdası Alan Firma

Metal kurşun kullanılan eski madendir. Cami sökümü kurşun hurdası, Cami minaresi kurşun hurdası
, Kurşun levha hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda alıyoruz. İstanbul Bakırköy Yeşilyurt kurşun hurda alım satımıyla iştigal olduğumuz bölgelerden biridir. Sayfamızdaki Yeşilyurt kurşun hurdası ton fiyatını her gün göndermekteyiz. Dünyada cevher olarak çıkarılan kurşun mavi-gümüş rengiyle göze çarpıyor.

Yeşilyurt Mahallesi Kablo Hurdası Alanlar

Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez, karışık hurda kablo satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. Ek olarak hurda fare yemez kablo, çok damarlı kablo hurdaları için arayabilirsiniz. Kablolar iletkenliği sebebiyle sıkça kullanılıyor. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet veriyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo hurdası alan Yeşilyurt mahallesinde hurdacı arayanlar için buradayız. .

Çünkü sadece hurda alımıyla iştigal etmiyoruz. Geniş bilgi için bilgi amacıyla İstanbul kablo alan hurdacı konuya bir göz atabilirsiniz. Fakat hurda enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo için değerinin üstünde fiyatı gönderiyoruz.

Yüksek miktarda kablo hurdası alımı yaparken piyasadan fazla fiyatlar sunuyoruz. İçerisindeki tellerin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Sitemizdeki Yeşilyurt hurda kablo kilo fiyatını bedelsiz gönderiyoruz. Kullanım yerleri itibariyle yeraltı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. Kapıdan hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları, enya kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

Hurda kablo içindeki telin madeni nedeni ile hurda kablo alan yerler için önem arzeder. İstanbul Bakırköy Yeşilyurt mahallesinin tamamında hurda kablo almaktayız. Yeşilyurt Mahallesinde mahallesinde TTR kablo hurdası, %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımında uzmanız. Müşterilerde bolca satılan Yüzde elli bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %30 bakırlı hurda kablo alımında hemen nakit ödeme yapıyoruz. Yeşilyurt hurdacısı Halk Metal her nevi iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablolar alım satımı yapıyoruz.

Yeşilyurt Sac Hurda Alanlar

Yeşilyurt bölgesinde sac levha hurdası, hurda sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez, hurda galvanizli boru, firmamızı tercih etmelisiniz. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Elimizde yeni ürün gibi 2. el trapez sac hurda bulunuyor. Kiler tavanı kaplamak isteyenler için ucuz olacaktır.

Yeşilyurt Klima Hurdası Alımı

2.el Klima Yeşilyurt bölgesinde en fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Yeşilyurt bölgesinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. 2. El Kombi alan yerler içindeyiz.

Yeşilyurt Moloz Dökümü

Fabrika yıkımında anlasmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozların taşınma işleri titizlikle yapılmaktadır. Yıkım molozu Bakırköy Belediyesi’nce önceden belirlenen yerlere taşınır. Yeşilyurt hurdacı tarafından alınacak tüm hurdanın iş yerimize nakliyesi ücretsiz yapılır.

Yeşilyurt Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemesi

Şantiyelerde boya tabancası, alçı sıva makinesi, yük asansörü, harç mikseri ikinci el demir inşaat iskelesi, ikinci el plywood bulunur. Dolayısı ile iflas eden fabrikalardan satın aldığımız Yıkılan ardiye ve benzeri binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda ikinci el mutfak dolabı, demir kapı, pencereler satıyoruz.

Yeşilyurt 2. El Jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel ve sanayi tipi az kullanılmış 2. el jeneratör satışı gerçekleştiriyoruz. 2.el jeneratör satan yerler arasındayız. Hurda jeneratör alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Yeşilyurt Hurda Nikel Alımı

Dolayısı ile nikel hurdalar alındığında oldukça dikkat ile davranmalıyız. Hurda nikel zehirleyebilir. İlçe genelinde turbo nikel hurda, anot hurda nikel, %99 hurda nikel şablon , %95 şablo nikel hurdası alımı yapıyoruz. Yeşilyurt nikel hurda alımı yapıyoruz.

Yeşilyurt Hurda Cam Kırığı Alan Hurdacı Firma

Günümüzde renkli ve şeffaf soda şişesi, oto camı benzeri hurda camlar tonajlı bulunmaktadır. Bakırköy Yeşilyurt çevresinde cam hurdası alan firmalar içinde yer almaktayız. Günümüzde renkli ve şeffaf soda şişesi, oto camı benzeri hurda camlar tonajlı bulunmaktadır.

Yeşilyurt 2.el Ev Eşyası

Az kullanılmış çalışma koltuğu, patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler alıyoruz. Uygun fiyatlarla sıfır gibi ve 2.el ev mobilyası alabilirsiniz. Az kullanıldığı belli olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikte bulunan koltuk, kanepenizi konumunuza gelerek satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası için iyi fiyat teklifi uyguluyoruz. Daha detaylı bilgilere amacı ile hurda beyaz eşya alım satımı konulu makalesini incelemelisiniz Az kullanılmış 2.el televizyon, derin dondurucular, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, set üstü ocak, mutfak aletleri, bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatları öğrenmek sebebiyle telefon numaramızıtuşlayabilirsiniz.

Yeşilyurt Araba Hurdası Alan Yerler

Tabiki de müşterilerimize hurda araç hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Ara sıra Yeşilyurt etrafında araba hurdası alıyoruz. Evrak işi olmayan hurda yük vagonu, çeki demiri hurdası patoz, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları
, parçalanmış araç hurdası, motor hurdası alıyoruz. Ancak hurda araba vergiden düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

Yeşilyurt Plastik Hurda Alım Satımı

En güncel fiyata şeffaf beyaz naylon hurda, hurda mavi kapak, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, pimapen hurda almaktayız. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye denir. Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen gibi plastik çeşitleri vardır. Yeşilyurt plastik hurda alım satımı yapanlar arasında lider konumdaki Yeşilyurt hurdacısıyız. Buradaki Yeşilyurt plastik fiyatları güncellendi İstanbul ile Yeşilyurt bölgesinin tamamından plastik abs, hurda polipropilen moblen, polistren, jelatin alımı yapıyoruz.

Yeşilyurt Akü Hurda Alanlar

Otomotiv sektöründe enerji ihtiyacında kullanılmaktadır. Akümülatör başka bir deyişle batarya bir çeşit enerji depolayan elektrik enerjisi deposudur. Hurda akü alan yerler linkine tıklayabilirsiniz. Dolayısı ile bizim gibi şirket bünyesinde geri dönüştürme kazanları olanlar kuru akü ve sulu akü alımı yapmaktadır. Akü hurdaları içinde bulunan kurşunlu sıvılar nedeniyle kıymetlidir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz akülere akü hurdası denilmektedir. Akü hurdası alımı paylaşımını okursanız mükemmel olur.

7/24 Hurda Alan Yeşilyurt Hurdacı Firma

Yılların sağladığı güvenle gelişen tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam ediyoruz. İki bin üçden beri hurdacılık ile size hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 hurda alan Yeşilyurt hurdacı olan şirketimizle yirmi dört saat yerinize geliyoruz.

En Yakın Yeşilyurt Hurdacı Numarası

En yakın Yeşilyurt hurdacı deposu olarak hurda eşya tartımı yapmak için yerinize geliyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak Yeşilyurt mahallesinde hurda almaktayız. Yeşilyurt hurdacı firma firmamızla konumdan her çeşit hurda malzeme alım satımına devam ediyoruz. Dolayısı ile atıl malzemeleri paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Yeşilyurt mahallesinde servis ediyoruz.

Yeşilyurt Fabrika Sökümü

Fabrika sökerken sökümü istenen fabrika binasının detaylı biçimde dolaşılması gerekmektedir. Uzun zamandır onlarca fabrika yıkımı ihalelerini aldık. Güvenilir biçimde fabrika söküyoruz. İstanbul Avrupa Bakırköy Yeşilyurt fabrika sökümü işi konusunda deneyimliyiz. Genellikle anlatıldığı gibi kolay değildir.

Yeşilyurt Kağıt Hurdası Alım Satımı

Yeşilyurt kağıt hurda alan hurdacılar arasındaki Halk Metal yardımıyla hurda karton koli, hurda iplik bobin kağıdı, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, kağıt kırpıntı fiyatı talep edebilirsiniz. İlçede A4 fotokopi kağıdı hurdası, hurda okul kitabı, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alımında alışkanlık ettiğimiz extra hassasiyetle satıcıya daha çok kazanma olanağı veriyoruz. Yeşilyurt karton hurdası alımı yaptığımız mahalleler içinde yer alır. Buradaki İstanbul Bakırköy Yeşilyurt Mahallesi hurda kağıt, karton kg fiyatını ücretsiz göndermekteyiz Yüksek fiyatlarla karton bardak hurdası, kuşe kağıt, hurda gazete, bristol hurda, hurda peçete alıyoruz.

Yeşilyurt Bina Yıkımı

Bedelsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımında istenen tüm tedbirler Aynen fabrika yıkımında yaptığımız üzere bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Bina yıkımı bitiminde pimapen hurdası, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vebenzeri tüm hurdayı alıyoruz. Bakırköy Yeşilyurt mahallesi kentsel dönüşüm içerisinde eskimiş dükkanların en baştan imar edilmesi için yıkılmasını gerçekleştiriyoruz.

Yeşilyurt Hurda Raf Alan Yerler

Özellikle ekipmanını yenileyen kuruyemişçilerden elde ettiğimiz market rafı hurdaları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, hurda mağaza rafları içinden seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda 2.el raf satışı yapıyoruz. Buradaki Yeşilyurt raf hurdası fiyatlarını isteyene güncel olarak ulaştırmaktayız. Raf hurda alanlar hakkında bilgi bi şey öğrenmek amacı ile linkine tıklayınız. Yeşilyurt ikinci el raf hurdası satmak nedeniyle firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alıyoruz. Hurda raf alanlar bölümümüzü gezmelisiniz.

Yeşilyurt Hurdacı Sitesi

Yeşilyurt mahallesi hurdacılar sitesi 3. blokta bulunan iş yerimiz yardımıyla hurda malzeme alımı ve satımı yapmaya devam ediyoruz. Siz değerli dostlara her haliyle temiz bir İstanbul Bakırköy ve her haliyle yaşanılır Yeşilyurt bırakmak için çok çalışıyoruz. Sadece bu hurdanızın alım satımını yapıyor değiliz. Hurda metal alımında ayrım yapmadan alıyoruz.

Yeşilyurt Parça Kumaş Alım Satımı

Parti malı parça mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaşı, dokuma kumaş, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, hurda poplin kumaş, spot kumaş hurdası alıyoruz. Sayfamızdaki Yeşilyurt hurda kumaş fiyatlarını bedelsiz ulaştırmaktayız.

Yeşilyurt kilo ile tartarak kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz. Hurda kumaş almaktayız.

Yeşilyurt bölgesinde şifon kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası, viskon kumaş, gömleklik kumaş, hurda tshirt kumaşı, hurda abiyelik, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası alım satımlarında çağırdığınız konuma gelmekteyiz. Spot pantolon kumaşı, gabardin kumaş, hurda örme, kot kumaş hurdası, hurda ceketlik, eteklik kumaş satmak amacıyla telefonlarımızı şimdi arayabilirsiniz.

Yeşilyurt Mahallesi 2.el Cafe Ekipmanı Alım Satımı

İş görecek durumda bulaşık makinaları, tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, tezgah üstü üç kapaklı dolaplar, pizza dolapları, buz makinesi alınır. Endüstriyel lokanta aletleri alımı yapıyoruz. Temiz bakır kazan, tencere, tava, tepsi, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satmak isteyenler buradaki numaraları arayabilir. Ardiyemizdeki hamur kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, lokanta tipi 4 gözlü ocak, hücreli aspiratör, krom paslanmaz evye, davlumbaz, küvet, krom dinlendirici vs endüstriyel tipi otel ve mutfak aletini görmek amacı ile sizi işyerimizi gezmeye davet ediyoruz.

Anlık Yeşilyurt Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatına ulaşmak sebebi ile bize ulaşabilirsiniz. Yeşilyurt hurdacı hurda alım satımı esnasında uygulanılan fiyat listesi anlık güncelleniyor. Daha kesin sitemizde bulunan hurda fiyatları içeriğe göz atın Unutmayın ki belirli bir tonajdan yüksek hurdalar alırken kilo fiyatlarından daha fazla fiyatlandırmalar gerçekleştiriyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp