Ankara Hurdacı

Balâ Hurdacı

Balâ hurdacı firması olarak sektörde öncülük yapmaktayız. Türkiye’nin tüm mahallelerinde, her türlü hurda alıyoruz. Yüksek miktarlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Ankara hurdacısı firmamız hizmetinizdedir.

En doğru Balâ hurda fiyatları ile avantajlı hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kimsenin yapmadığı hizmetlerimizi sunuyoruz. Başarı ile yürüttüğümüz bütün faaliyetlere okuduğunuz makalemizden ulaşabilirsiniz. Balâ çevresinde hurda satmak için personellerimizle iletişim kurmanız yeterlidir. Halk Metal ismimiz ile hurda alımlarında adresinize gelmekteyiz.

Ankara Balâ Hurdacı Firma

Balâ hurdacısı olarak Ankara bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her miktardaki hurda için müsait araçlarımızı yönlendiriyoruz. Balâ genelinde hurda alım faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak vatandaşlarımızın yararlanması için çalışıyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satmak sebebiyle firmamızı telefon rehberinize ekleyebilirsiniz. Balâ hurdacısı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Balâ bölgesinde yep yeni anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Ankara merkezinin gelişen ilçesi Balâ ilk hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Balâ etrafında değil, her bölgede hizmet vermekteyiz.

Balâ Hurdacı Numarası

Ankara Balâ hurdacılık hizmetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler içinde yer alır. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı tuşlayarak en iyi hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satarak değerlendirebilirsiniz. Balâ hurdacı numarası bu sayfanın içinde hızlıca arayabileceğiniz yerdedir. Bu nedenle hurda malzeme satmak için sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir.

Balâ Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Balâ ilçesinin her yerinde hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurdası alımı yaparken tartımları teknolojik ekipmanlarla yapmaktayız. Hurda satanların sayesinde sürekli tecrübe kazanıyoruz. Ankara Balâ hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Bizlere güvendiğiniz sebebi ile sonsuz teşekkürler. Her çeşit alüminyum tencere hurdası, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası almaktayız. Güvenilir bir şekilde hurda alüminyum petek, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurda almaktayız. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum tel hurdası alımı yapan hurdacı firmasıyız. Sayfamızdaki Balâ alüminyum hurda ton fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Hurda alüminyum hakkındaki makaleye bir göz atın Her türlü hurda alüminyum alınır. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş almak için telefonlarınızı istiyoruz.

Balâ Demir Hurdası Alım Satımı

Balâ çevresinde tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, toplama demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. Firmamız Balâ ilçesinde hurda demir alım satımı ile ilgileniyor. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacı firmalar makalemizi dolaşmalısınız. Demir hurdası, yeryüzünde en çok bulunabilen madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Balâ 1.sınıf hurda demir fiyat listesini güncel olarak göndermekteyiz. Anlık demir hurdası kilo fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar gönderimizi gezmelisiniz. Hatırlamanızı isteriz ki her tür demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alımı yapılır.

Balâ Kablo Hurdası Alım Satımı

Hurda kablo alan yerler hakkındaki konuyu inceleyebilirsiniz. Çünkü Halk Metal firmamız ile sadece hurda ticaretinde iştigal etmiyoruz. Ankara Balâ ilçesinde hurda kablo almaktayız.

Her yerden hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu, enya kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Satıcılarda hızlıca ticareti yapılan 30% bakırlı kablo hurdaları, Yüzde 40 bakırlı hurda kablo,%50 bakırlı kablo hurdası alışverişinde hemen nakit ödeme yapıyoruz. Kablo hurdası içindeki telin bakırı sebebi ile hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arzeder.

Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Ayrıyeten hurda fare yemez kablo alımı için telefon edebilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde elektronik araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında kablo hurdası borsası pahalı fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz. İçindeki iletkenin cinsine göre ve de kaplamadaki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Balâ bakır kablo fiyatlarını grubumuzda ücretsiz paylaşıyoruz. Ankara Balâ hurdacısı Halk Metal her türlü iç tesisat kablo hurdası, antigron kablo hurdası, hurda elektrik kabloları alımı yapmaktayız. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez satacak olanlar şimdi bizi arayabilir. Ayrıca tek damar kablo hurdaları, enya kablo, çok damarlı kablo hurdası alım satımında piyasanın üzerinde fiyat listesini gönderiyoruz.

Kullanım alanları itibariyle hava kabloları, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Balâ hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR hurda kablo, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Balâ hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. .

Balâ Sac Hurdası Alımı

Hurda sac alıyoruz. Depolarımızda kullanılmamış 2.el trapez sac hurda var. Müştemilat tavanı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Balâ çevresinde hurda sac onduline, hurda sac varil, galvaniz sac, trapez sac, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı öğrenmek sebebiyle.

Balâ Hurda Alımı

Tonajlı sarı hurdası ve kurşun, demir hurda, çinko hurdası, alüminyum, bakır hurda, hurda kablo alımı yaparken Balâ hurdacılarından yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Balâ hurda alan yerler içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile ön plana çıkıyoruz. Müşterilerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda zamak antimon, hurda makina, kalay hurdası, hurda çelik alan Balâ hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte kazanç sağlayarak sürekli müşteriler kazanmayı hedef edindik. Balâ ilçesindeki hurdacılar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her çeşit ikinci el inşaat malzemeleri alımı gerçekleştiriyor.

Hurda kurşun almak için biriktirdiğiniz yere geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmasıyız. Balâ yerinden hurda alımı yapılan semtler arasındadır. Zararı önlemek amacı ile hurdanızı hiç zaman kaybetmeden satmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurda nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylece hurda metalin piyasa fiyatını düşürüyor.

Balâ Krom Hurda Alanlar

Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurda fiyatları makalesine göz atmak istersiniz. Sert olduğundan zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Krom ile nikel işlenerek krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Balâ hurda krom ton fiyatlarını grubumuzda paylaşıyoruz. 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom hurdası, 304 krom hurdası talaşı, krom paslanmaz depo, anot nikel %99 satmak için arayın.

Balâ Kurşun Hurda Alanlar

Kurşun yağmur oluğu hurdası, Kurşun levha hurdası, Minare kurşunu
, Çatı söküm kurşunu için yüksek fiyat sunuyoruz. Metal kurşun hala kullanılan madenlerdendir. Ankara Balâ kurşun hurda alımı ile hizmet verdiğimiz ilçelerdendir. Sayfamızda yayımlanan Balâ çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatını güncel olarak ulaştırıyoruz. Cevherleri olan kurşun gümüş-mavi renkli haliyle biliniyor. Kurşun hurda alımı kurşun hurda hakkında bilgi almak için linkine tıklamalısınız.

Balâ Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Pirinç hurdalar halk dilinde rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı olarak anılmaktadır. Hurda ticareti yapanların öğrendiği üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı pirinç çubuk benzeri hurda sarı türleri vardır. Aslında hurda sarı olarak geçen hurda cinsi yoktur.

Bu neden ile Balâ hurda sarı alan hurdacı firmalar içindeyiz. Balâ bölgesinde sarı pirinç hurdası almaktayız. Firmamız bahsettiğimiz hurdaların yanı sıra sarı radyatör hurdası, sarı hurda fosfor hurdası, sarı hurda bronz alımında öncüdür.

Benzer şekilde sarı hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati türleri değerli hurdalar içinde sayılabilmektedir. Balâ hurdacı depomuz her nevi hurda ticareti için adresinize geliyor. Sayfamızdaki Balâ sarı pirinç kg fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz. Hurda sarı başlıklı içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz.

Balâ Hurda Çinko Alan En Yakın Hurdacı

Balâ bölgesinin tümünde hurda çinko alıyoruz. Sitemizdeki Ankara Balâ hurda çinko ton fiyatını üyelerimizle her hafta paylaşıyoruz. Çinko hurda alan yerler bölümümüze bir göz atmalısınız. Çatı söküm çinkosu, hurda kurşun levha alımı yapıyoruz.

Balâ Hurda Bakır Alımı

Hurda bakır kırkambar,hurda bakır boru, hurda bakır bobin, bakır yanık hurda alan hurdacı firmasıyız. Hurda bakır alan Balâ hurdacı telefon numarasını kolayca arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır lama, bakır levha hurda, TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, hurda bakır tencere, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Balâ içerisinde bakır hurdası alıyoruz. Balâ bakır hurda fiyat listesi için arayın. Buradaki Ankara Balâ hurda bakır fiyat listesi güncellenmiştir. Ankara Balâ hurda bakır alan yerler içindeyiz. Hurda bakır alan hurdacı makalemizde detaylı bilgi var.

Balâ 2.el Ev Eşyası

Temiz kullanılmış olan 2.el olarak satışa sunulabilecek bir temizlikteki mobilyaları adresten satın alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, buzdolabı hurdası, bulaşık makinesi hurdası gibi hurda beyaz eşya için iyi fiyat verilmektedir. Daha geniş bilgilere amacı ile hurda çamaşır makinesi alan hurdacı konusunda bilgi paylaşılmış içeriğimizi ziyaret ediniz Değerinden ucuz fiyata yeni gibi, 2. el mobilya ve aksesuarlar satabilirsiniz. Her çeşit 2. el buzdolapları, derin dondurucu, LCD tv, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektronik el aletleri, ekran kartı hurdası, anakart fiyatları öğrenmek sebebiyle işletmemizle iletişime geçebilirsiniz. Sahibinden büro mobilyaları, personel koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masası için firmamızı aramanız yeterli olacaktır.

Balâ İkinci El Jeneratör Alımı

Sanayi tipi yüksek kw 2. el jeneratör alımı için buradayız. Bozuk hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemesi alıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içinde en iyi hurdacıyız.

Balâ Hurda Fiyatları

Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdalar alırken borsasından fazla fiyata hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Balâ hurdacısı olarak hurdacılık yaparken kullanılan fiyat listesi hurda piyasasında günlük değişmektedir. Sayfamızda çok daha önce yazılmışgüncel hurda bakır fiyatları konuyu inceleyin Güncel fiyatlara ulaşmak nedeni ile irtibat kurabilirsiniz.

Balâ Kağıt Hurdası Alan Hurdacı Firma

Balâ hurda kağıt aldığımız ilçeler arasında yer alıyor. Burada yayımlanan Balâ hurda karton ve kağıt fiyat listesini grubumuzdakilere her gün yollamaktayız Daha fazla fiyatlarla hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurda, bristol kağıt hurdası, hurda gazete, karton bardak alıyoruz. Balâ Ankara hurda kağıt alan yerler arasındaki işletmemiz hizmetleriyle hurda ofset baskı bozuğu, kırpıntı kağıt hurda, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası, karton koli satabilirsiniz. Bölgede kitap, defter hurdası, renkli kağıt hurdası, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken alışkanlık ettiğimiz fazladan müşkülpesent ile size daha çok miktarda kazanma şansı takdim ediyoruz.

7/24 Hurda Alan Balâ Hurdacı Firması

Neredeyse iki bin on dokuzdan bu günlere hurdacılık ile hemşerilerimize hizmetimizi sunuyoruz. Sektörün verdiği deneyimlerler tekonolojiye ayak uydurarak faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 açık Balâ hurdacı depomuz aracılığıyla zaman farketmeksizin atık hurda alıyoruz.

Balâ Otomobil Hurdası Alan Hurdacılar

Balâ hurda alımında hizmetimizi sürdürüyoruz. Bazen Balâ bölgesinde araç hurdası alıyoruz. Elbette size hurda araba hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Fakat hurda araba trafikten düşürme evrakları çok zaman aldığından bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen ağır hasarlı araba hurdası, hurda vagon, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, patoz, çeki demiri
, hurda motor alımı yapıyoruz.

En Yakın Balâ Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Balâ hurdacı firması hizmetlerimizle hurda metal tartmak sebebiyle deponuza gelmekteyiz. Haliyle atık malzemeleri değerlendirmek isteyenlere en yakın hurdacı Balâ ilçesinin çevresinde servisler sunmaktan gurur duyarız. Halk Metal hurdacı sitesi olarak Balâ genelinde hurda alıyoruz. Balâ hurdacı şirketi firmamızla arzuladığınız adresten her türlü hurda atık alım satımı yapıyoruz.

Balâ Cam Hurda Alım Satımı

Cam yarı saydam yada tam saydam genellikle sert ve kırılgan bir yapıya sahip sıvı maddeyi muhafaza eden inorganik yumuşak olmayan maddelerdir. Balâ genelinde cam hurda alan firmalar içerisindeyiz. Genellikle renkli çıkma araç camları, süt şişesi türde hurda cam türleri bulunuyor.

Balâ Hurdacı Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her cins hurdayı alıyoruz. Balâ hurdacılar sitesindeki hurdacı firmamızın yardımı ile hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz. Balâ ilçesinde ikamet edenlere her haliyle yaşanılır bir Ankara Balâ oluşturmak için fazlasıyla çalışıyoruz. Sırf bu türden hurda eşyaları alıyor değiliz.

Balâ Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Hurdacı firmaların dediği gibi kolay bir iş olmamıştır. Balâ fabrika sökümü uzun senelerin tecrübesine sahibiz. Güvenlice fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Fabrika sökülürken önce yıkıma hazırlanan imalathanenin detaylı bir biçimde incelenerek uygun araçların ayarlanması daha doğru bir çalışma olur. Sektörde onlarca fabrika sökümü ihalelerini yerine getirdik. Bu sebeple hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde başarılı bir yerdeyiz.

Balâ Klima Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Balâ bölgesinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Hurda klima Balâ ilçesinde çok alımı yapılan elektronik hurdaları arasındadır. Hurda kombi alan yerler içindeyiz.

Balâ Moloz Döküm Yerleri

Yıkım molozu Balâ Belediyesi Fen İşleri tarafından belirlenen arazilere naklediliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan anlaşmamıza bağlı olarak molozun nakliye işleri güvenlikle araçlarımızla yapılıyor.

Balâ Akü Hurdası Alım Satımı

Akümülatör diğer adıyla batarya şarjlı piller gibi enerji depolanan enerji deposudur. Atıl aküler barındırdığı kurşun bulunduran akü suyu sebebi ile oldukça kıymetlidir. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denir. Hurda akü fiyatı konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısının olduğu linke tıklayın. Dolayısıyla Halk Metal vb. kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları olanlar kuru ve sulu akü alan tesisler içindedir. Araçlarda elektrik enerjisi kaynağı bulunur.

Balâ Nikel Hurdası Alanlar

Özellikle hurda turbo nikel, anot nikel hurdası, %95 , 99 nikel şablon alımında borsasının üstünde kilo fiyatı veriyoruz. Nikel hurdası kükürt ile arsenik içerir. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp, satılırken mümkün olduğunca dikkat ile davranmalıyız. Balâ hurda nikel alıyoruz.

Balâ İkinci El Restoran Ekipmanı Alanlar

Endüstriyel lokanta malzemeleri alıyoruz. 2.el tabak tezgahı, bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik tepsi, tava, tencere, kazan satan yerler bizimle irtibat kurabilir. İşlerimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, aspiratör, paslanmaz krom evye, dilendirici küveti, davlumbaz, paslanmaz krom salata reyonları, restoran tipi set üstü mekap vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini incelemeniz için siz çok kıymetli müşterilerimizi işyerimize davet ediyoruz. Temiz durumda pansiyon tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, pansiyon tipi çamaşır makinası, mermer tezgah, pizza dolabı, tezgah altı dolap alımı yapıyoruz.

Balâ Kumaş Hurdası Alan Firmalar

Kilosuyla parça kot kumaşı hurdası, hurda pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş, hurda örme alımı için telefonlarımızı hemen arayınız. Kilosuyla poplin kumaş kırpıntısı, hurda atlet kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, spot kumaş hurda, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda penye, dokuma kumaş hurdası alımı yapıyoruz. Ankara Balâ çevresinde hurda kumaş firesi alıyoruz. Buradaki Balâ kumaş hurdası kg fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Ankara Balâ kiloayla tartarak kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Balâ ilçesinde hurda jesica kumaşı, şifon kumaş, hurda süprem, hurda viskon kumaşı, parça gömlek kumaşı, hurda abiyelik, tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alımı için adresinize geliriz.

Balâ Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri yapıyoruz. Üst taraftaki fabrika sökümlerinde olduğu üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkımda çıkma pimapen, hurda pencere ve kapılar, yer döşemeleri vs. her cinste hurdaları almaktayız. Balâ kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılması gereken evlerin yeniden yapılması sebebi ile yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda önem verilen tüm güvenlik önlemleri

Balâ İkinci El Raf Fiyatları

Bu sayfadaki Balâ 2.el raf ton fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Hurda raf fiyatları paylaşımımızı iyi bir şey yaparsınız. Balâ 2. el raf hurdası alımı nedeniyle dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alım satımı işimizin bir parçasıdır. Çoğunlukla ekipmanını yenileyen baharatçılardan elde ettiğimiz çelik raf hurdaları, teşhir reyonları, hurda market rafı, hurda mağaza rafları, hurda demir raflar arasından tarafımızdan seçilen yeniden farksız duran ikinci el market rafları satışı yapıyoruz.

Balâ Plastik Hurda Alımı

Ankara ve Balâ bölgesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen, polistren, hurda jelatin alımı yapıyoruz. Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomerle polimer malzemenin adıdır.

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen gibi çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Balâ hurda plastik alan yerler arasında öncü Balâ hurda deposuyuz. Sitemizdeki Ankara Balâ plastik fiyat listesini grubumuzda günlük olarak paylaşıyoruz En yüksek fiyata kırmızı, mavi kapak, pimapen, hurda şeffaf naylon, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alıyoruz.

Balâ İkinci El İnşaat Malzemeleri

Dolayısıyla malesef iflas eden depolardan satın almış olduğumuz İnşatlarda inşaat vinçleri, boya makinesi, harç pompası, alçı karıştırma makinesi 2.el iskele, plywoon hurda alıyoruz. Yıkılan fabrika vs binalardan ayrılan sıfır gibi 2. el pimapen pencereler, çelik kapı, mutfak dolapları alım satımı yapıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp