Van Hurdacı

Başkale Hurdacı Hurda Fiyatları

Başkale bölgesinde hurda eşyalarınızın görüntülerini yollamak için 7/24 yetkili personellerimize ulaşabilirsiniz. Bol miktarda alımlarda yüksek fiyat uygulamaktayız. Van hurdacısı firmalar arasındayız. Türkiye’nin bütün illerinde, hurda alımı yapıyoruz.

Van Başkale hurdacı firma olarak daima büyüyoruz. Halk Metal şirketimizle hizmetimizi devam ettirmekteyiz. En doğru Van Başkale hurda fiyat listeleriyle hizmet veriyoruz. Piyasadan farklı profesyonel faaliyetlerimizi sunmaktayız. Başarıyla sürdürmeye devam ettiğimiz tüm hizmetleri bulunduğunuz içerikten daha detaylı öğrenebilirsiniz.

Van Başkale Hurdacısı

Başkale hurdacı firması mı arıyorsunuz? Şansızınız yerinde. Van Başkale çevresinde eşsiz anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her tür hurda krom satmak amacı ile çağrı merkezimizi tuşlamalısınız. Van ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Başkale 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca Başkale çevresinde değil, tüm şehirlerde hizmet vermekteyiz. Başkale hurdacısı olarak Van ilçelerinde hurdacılık yapıyoruz. Her kilodaki atık malzemelerinizin transferi için orada bulunan araçlarımızı göndermekteyiz Başkale mahallelerinde faaliyet veriyoruz. Atıkları yeniden işleyerek milletimizin geleceğine yatırım yapmaktayız.

Başkale Hurdacı Numarası

Van Başkale yerinden hurda alımı hurda alım hizmetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içerisindedir. Başkale hurdacı numarası bu sayfanın içinde kolayca tuşyalabileceğiniz konumdadır. Şimdi arayın anlık hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı nakit paraya çevirebilirsiniz. Bu neden ile hurda atık satmak amacıyla firmamızı aramanız yeterlidir.

Başkale Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Sitemizdeki Başkale alüminyum hurda fiyat listesini whatsapp grubumuza katılarla paylaşıyoruz. Sayfamızda bulunanhurda alüminyum içeriği inceleyin. Her nevi alüminyum hurdası alımı yapıyoruz. Her türde hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, hurda alüminyum sac alan yerler arasındayız. Başkale ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston, hurda alüminyum ince profil alımı için tartımı istediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alımı yapmak için telefonlaronızı beklemekteyiz. Ayrıyeten hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek yapmaya özen gösteriyoruz. Alüminyum tel hurda, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum araba jantı hurdası Başkale hurdacılık firmasıyız. Van Başkale alüminyum hurdası alanlar arasında fark yaratıyoruz. İş yerimize güvendiğiniz sebebi ile sonsuz teşekkürler. Hurda satanların desteğiyle daha hızlı deneyim kazanıyoruz.

Başkale Demir Hurdası Alım Satımı

Anlık demir hurdası fiyat listesi için fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alan yerler bölümüne göz atmak istersiniz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan yerler makalemize göz atmanız pişmanlık hissetmeyeceksiniz.

Demir, yer kabuğunda en fazla alım satımı yapılan metaller içerisindedir. Sitemizdeki Van Başkale 1.sınıf hurda demir kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. Hatırlamanızı isteriz ki her cins demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alıyoruz. Firmamız Başkale bölgesinde hurda demir ticareti ile iştigal ediyor. Başkale ilçesinin tüm mahallerinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası ticareti yapıyoruz.

Başkale Hurda Kablo Alanlar

Van Başkale ilçesinin tümünde hurda kablo alanlar içindeyiz. Yüksek miktarda kablo hurdası alırken ederinden pahalı teklifler veriyoruz. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablolar, iç tesisat kablo hurdaları, hurda enya kablolar alım satımı yapıyoruz. Kullanım alanlarında göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, koaksiyel kablo, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur. Kablo hurdası içindeki bakır sebebi ile kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem arzeder. Daha geniş sitemizdeki kablo alan hurdacılar makaleye bir göz atın. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Başkale hurdacı arayanlar için buradayız.

Başkale hurdacısı Halk Metal her türlü iç tesisat kablo hurdası, antigron kablolar, hurda elektrik kablosu alımı yapmaktayız. Başkale hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı kablo alımında öncüyüz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İçerisindeki telin madenine göre ve birde dış yüzeydeki malzemenin çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Başkale hurda bakır kablo fiyatlarını üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Çünkü Halk Metal adıyla yalnızca hurda alımında ilgilenmiyoruz.

Bunun yanısıra tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablolar alım satımı için ederinin üzerinde vermekteyiz. Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez kablo, karışık kablolar satmayı dileyenler bize ulaşın. Kablolar elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılmaktadır. Ayrıyeten hurda alüminyum kablolar, fare yemez kablo hurdaları fiyat listesi almak amacı ile telefon edebilirsiniz. Müşterilerde sıklıkla edinilebilen 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası alımı yaparken peşin para ödeme yapıyoruz.

Başkale Hurda Sac Alan Hurdacı Firma

Ek bina çatısı kaplamak isteyenler için daha uygun olacaktır. Başkale ve çevresinde sac hurda levha, hurda sac varil, galvaniz hurdası, trapez, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı hakkında bilgi almak sebebiyle. Sac hurdası alım satımı yapanlar içerisindeyiz. Hali hazırda her türlü ikinci el trapez sac bulunmaktadır.

Başkale Hurda Alanlar

Hurda alüminyum almak üzere bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar arasındayız. Hurda zamak antimon, makine artık hurdası, çelik hurda, kalay hurda alan Başkale hurdacı firmasıyız. Hep beraber kârlı hurda ticareti yaparak uzun vadeli kazançlar edinmeyi arzu ediyoruz. Van Başkale geri dönüşüm firması Halk Metal her türlü ikinci el eşya alım satımı yapıyor.

Yüksek tonajlı sarı hurdası ve demir hurda, hurda bakır, kurşun, kablo, hurda çinko, hurda alüminyum alımı yaparken fiyat listeleri uygulamaktayız. Başkale hurda alan hurdacılar içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz. Başkale kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler içindedir. Hurdanızı gecikmeden satın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakıra dönüşebilir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğrar. Böylelikle hurdaların değerinin düşmesine neden olur. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanmayı amaçlıyoruz.

Başkale Krom Hurdası Alan En Yakın Firma

Sert olduğundan zırhlı araçların kaplamaları dahil çoğu alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. 201 krom, 202 krom hurda, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, 430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için arayın.

Hurda nikel ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Sayfamızdaki Van Başkale krom fiyatları güncellenmiştir. Paslanmaz krom hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alım satımı bölümümüzü incelemek hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Başkale Kurşun Hurda Alım Satımı

Kurşun metalinin hala kullanılan en eski madenler içinde olduğu bilinmektedir. Cevherleri olan metal kurşun maviye yakın gümüş renklidir. Hurda kurşun alım satımı yazımızı incelemelisiniz. Başkale Van kurşun hurdası alımıyla hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sitemizdeki Başkale hurda Cami kurşunu kg fiyatını arzu edenlere her gün yolluyoruz. Hurda kurşun oluk, Hurda kurşun levha, Cami minaresi kurşun hurdası
, Cami kubbe kurşunu satmak nedeniyle tüm sayfalardaki mobil hatlarımızı hemen tuşlayınız.

Başkale Hurda Sarı Alanlar

Başkale hurdacı firma olarak her çeşit hurda ticareti yapmaya devam ediyor. Halk Metal şirketimiz bahsettiğimiz çeşitlerin alımına ek olarak sarı pirinç hurda hurda bronz araiş alım satımında liderdir.

Bu sayfadaki Başkale hurda sarı kg fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Hurda sarı konulu metni okuyun. Dolayısıyla Başkale sarı hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda sarı satanlarda sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda musluk, hurda sarı vana, su saati türleri bulunabilir. Pirinç metal hurdası mahalle arasında renginden ötürü hurda sarı ismi verilmiştir. Başkale bölgesinde sarı hurda almaktayız.

Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça isimlerinde sarı hurda türleri vardır. Gerçekte sarı hurda ismiyle anılan hurda cinsi bulunmamaktadır.

Başkale Hurda Çinko Alım Satımı

Bu sayfadaki Başkale çinko levha ton fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Çinko hurdası alımı konusunda bilgi almak için linkine tıklayabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alıyoruz. Başkale ilçesinin her yerinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Başkale Hurda Bakır Alımı

Bu sayfada yer almakta olan Başkale bakır kg fiyatını uygulamamızı kulananlara bedelsiz yollamaktayız. Van Başkale bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Soyma bakır hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakır levha, TTR kırma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, bakırlı petek, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil alırken nakit ödeme yapıyoruz. Bakır boru hurda, hurda yanık bakır, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda alan hurdacı firmasıyız.

Hurda bakır alan hurdacı alanında detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır alan Başkale hurdacı firmamızı ivedi bir biçimde arayın hızlı hizmetin tadına varın. Başkale bölgesinde hurda bakır almaktayız. Başkale hurda bakır fiyat listesi için arayın.

Başkale 2.el Ev Eşyası

Başkale ilçesinde yeni ve 2.el ev mobilyaları satın alabilirsiniz. Az kullandığınız 2.el piyasasında satışa sunulabilecek bir durumdaki oturma gruplarınızı adresinizden değerinde alıyoruz. Eski busdolabı, eski çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgiye erişmek için hurda buzdolabı alımı yapan firmalar hakkında detaylı bilgi gönderilmiş olan içeriğimizi okuyabilirsiniz Her çeşit 2. El derin dondurucu, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyaları, diz üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak amacıyla bizlerituşlayabilirsiniz. Temiz ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, personel koltukları alıyoruz.

Başkale Hurda Jeneratör Alım Satımı

İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en iyi yerlerdeniz. Çalışmayan jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alan yerlerdeniz alımında yüksek fiyatlarla ödeme yapmaktayız. Her türde yüksek kw ikinci el jeneratör alınır.

Başkale Hurda Fiyatları

En güncel hurda fiyatına ulaşmak nedeni ile bize ulaşmanız gerekiyor. Tekrar etmekte yarar görüyoruz ki yüksek tonajda hurdalar alırken ton fiyatlarından yüksek fiyatlar teklif ediyoruz. Başkale hurdacı firma olarak hurdacılık yaparken uygulanılan fiyat listeleri her an değişkenlik gösteriyor.

Başkale Hurda Kağıt Alan Hurdacı

Van Başkale kağıt hurda alım satımı yapanlar içindeki firmamız Halk Metal ile irtibata geçerek hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda karton koli fiyatları talep edebilirsiniz. İlçede kitap, defter hurdası, renkli kağıt, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alım satımlarında uyguladığımız ekstra müşkülpesent sayesinde sizlere ederinden fazla oranda kazanma olanağı iletiyoruz. Başkale kağıt hurda alım satımı yaptığımız ilçeler arasındadır. Sitemizdeki Başkale hurda kağıt kilo fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz Ederinden fazla liste fiyatlarıyla hurda kuşe kağıt, peçete hurdası, gazete hurdası, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alımı yapmaktayız.

7/24 Hizmet Veren Başkale Hurdacı

Farkına vardığınız gibi dört yıldan beri hurdacılık yapan işletmeye sahibiz. Sektörde uzun süredir Başkale hurdacı olmanın verdiği deneyimle alet parkurumuzu çoğaltarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 açık Başkale hurdacı firması olarak günün her saatinde hurda eşya alıyoruz.

Başkale Hurda Araç Alanlar

Pek tabi sizlere hurda araç hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Başkale hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Zaman zaman Başkale çevresinde hurda araç alımı yapıyoruz. Evrak işi olmayan trafikten çekme belgeli hurda araba, zirai alet hurdaları, pulluk, kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri
, römork, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Ancak araç hurdası evrak hazırlama evrakları zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

En Yakın Başkale Hurdacı Firma

Halk Metal firmamızla Başkale çevresinde hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Başkale en yakın hurdacı firması hizmetiyle hurda almak nedeniyle ayağınıza geliyoruz. Bu yöntem ile müşterilere en yakın hurdacı firma Başkale genelinde hizmet ediyoruz. Başkale hurdacı firma olan firmamızla kapıdan her türde hurda atık alım satımına devam ediyoruz.

Başkale Cam Hurda Alan Hurdacı Firma

Başkale etrafında hurda cam alan yerler içerisindeyiz. Cam yarısaydam yada saydam oldukça kırılgan bir yapıya sahip sıvı madde muhafaza eden inorganik katı malzemelerin adıdır. Genellikle renkli araç camı, gazoz cinslerde cam hurda türleri bulunabiliyor.

Başkale Hurdacılar Sitesi

Daha güzel bir Van ve çok daha yaşanır Başkale oluşturmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Başkale hurdacılar sitesindeki iş yerimiz ile hizmet ediyoruz. Yalnızca bu cins hurdalarınızı alıyor değiliz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her miktarda hurda malzemeleri alıyoruz.

Başkale Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Başlamadan önce yıkıma hazırlanan binanın etraflıca dolaşılması gerekiyor. Güvenli bir biçimde fabrika ve tesislerin yıkım işini yapıyoruz. Yıllardır sayısız fabrika sökümü ihalesini tamamladık.

Böylelikle fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde başarılı olduk. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır. Başkale fabrika sökümü yapıyoruz.

Başkale Klima Hurda Alanlar

Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Başkale ilçesinde klima hurdası satanlar bizimle mutlaka görüşmelidir. İkinci el klima Başkale bölgesinde en çok alınan hurda eşyalar içindedir. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı fimayız.

Başkale Moloz Dökümü

Bina yıkımı tamamlandığında anlasmamıza göre molozun taşıma işleri güvenli bir şekilde personellerimizce yapılıyor. Yıkım molozu Başkale Belediyesi’nce daha önceden planan alana dökülüyor. Firmamız tarafından alınan her çeşit hurda eşyanın işyerimizi nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır.

Başkale Akü Hurda Alımı

Otomobillerde enerji ihtiyaçlarını karşılamak sebebi ile bulunmaktadır. Hurda akü alanlar linkine tıklayınız. Bu neden ile bizim gibi kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi olan fabrikalar sulu ve kuru akü alım satımı yapabiliyor. Akü hurdaları içindeki kurşunlu sıvılar nedeniyle oldukça değerlidir. Akümülatör diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır. Yoğun kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryalara akü hurdası denmektedir.

Başkale Nikel Hurdası Alanlar

Nikel hurdaları zehirleyebilir. Van ile Başkale nikel hurda alıyoruz. Bu neden ile hurda nikel alınıp satılırken çok dikkatle davranılmalıdır. Van Başkale ilçesinde %95 ile 99 şablon nikel hurdalar, nikel turbo hurda, anot nikel hurda alımında piyasanın üstünde fiyatlar veriyoruz.

Başkale Kullanılmış Mutfak Ekipmanları Alanlar

Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir dolapları, sanayi tipi aspiratör, davlumbaz, evye, paslanmaz krom küvet, meze dolapları, lokanta tipi yemek ocağı ve benzeri endüstriyel tipi otel ve mutfak alet edavatını incelemek amacı ile alıcıları işyerimizi gezmeye davet ediyoruz. Temiz durumda buz makinesi, tezgah üstü dolaplar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza bekletme dolabı, tezgah, endüstriyel bulaşık makinaları alınır. İkinci el bakır tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurtuma tezgahı satmak isteyenler bizimle iletişime geçebilirsiniz. İkinci el sanayi tipi retoran mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz.

Başkale Kumaş Hurdası Alan Firmalar

Van Başkale etrafında hurda parça kumaş almaktayız. Spot mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, dokuma kumaş, hurda penye kumaş, nevresim kumaşı, hurda kumaş topu, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurdası alıyoruz. Van Başkale çevresinde viskon kumaş hurdası, gömleklik kumaş, parça tişört kumaşı, şifon kumaş hurdası, abiyelik kumaş hurdası, döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı, süprem kumaş hurdası alımlarında yerinize geliyoruz. Kilosuyla gabardin kumaş, örme kumaş, hurda pantolonluk, hurda kot kumaş, hurda eteklik kumaş, hurda ceketlik kumaş alımı için telefonlarımızı hemen arayınız. Sitemizdeki Başkale kumaş hurdası ton fiyatı güncellendi. Başkale kilosuyla kumaş hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Başkale Bina Yıkımı

Çıkacak hurda malzeme bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Aynı fabrika yıkım işlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi çıkacak hurda malzemeler karşılığı bina yıkım işleri yapıyoruz. Kentsel dönüşüm nedeni ile kısmen yıkılmış dairelerin yenilenerek inşaatının yapılması amacıyla yıkım işini yapıyoruz. Hurda karşılığı yıkım gerçekleştirilirken lüzum görülen tüm güvenlik önlemleri Yıkımda çıkma pimapen, çıkma kapı pencere, çıkma parkeler vs. her türlü hurda malzemeleri satın alıyoruz.

Başkale İkinci El Raf Hurdası

Genellikle yenilen marketlerden satın aldığımız ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdası, demir raf hurdaları, market rafları, mağaza rafı hurdaları içlerinden seçilen kullanılabilir durumda olan 2.el raf satan yerler içindeyiz. Hurda depo rafı alıyoruz. Sitemizdeki Başkale hurda çelik raf fiyat listesini arzu edenlere günlük ulaştırmaktayız. Hurda raf alan hurdacı paylaşımımızı ziyaret etmek iyi gelecektir. Raf hurdası Başkale almak amacıyla bize ulaşabilirsiniz.

Başkale Plastik Hurda Alanlar

Termoplastik, polietilen, polistiren, polipropilen, elastomer, termoset benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Başkale plastik hurda alan firmalar arasında öncü işletmeyiz. Bu sayfadaki Başkale plastik kg fiyatını ücretsiz göndermekteyiz Avantajlı fiyatla kırmızı, mavi kapak hurda, hurda şeffaf naylon, pimapen hurda, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik alım satım işleri yapmaktayız.

Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemenin ismidir. Van ile Başkale ilçesinin her yerinden abs plastik hurdası, polipropilen moblen, polistren kristal hurda, jelatin hurda alım satımı yapıyoruz.

Başkale 2.El İnşaat Malzemesi

Yıkılan öğrenci yurdu binalarından ayırılan hala kullanılabilir 2.el pimapen pencereler, mutfak dolabı, demir kapı satıyoruz. Dolayısı ile batmış şirketlerden almış olduğumuz Şantiyelerde alçı mikseri, yük asansörü, harç makinesi, boya tabancası 2.el vidalı iskele, hurda plywood mevcuttur.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp