Karaman Hurdacı

Başyayla Hurdacı

Başyayla merkezi etrafında hurda fiyatları öğrenmek için çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz. En iyi Karaman Başyayla hurdacı firması olarak hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Türkiyemiz’in irtibat kurduğunuz her noktasında, hurda alımı yapıyoruz.

Tam zamanlı Başyayla hurda fiyat listeleri ile hizmet ediyoruz. Piyasadan farklı faaliyetler yürütmekteyiz. Bütün hizmetlerimizi buradan detaylı takip edebilirsiniz. Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Karaman hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Halk Metal adı ile hizmetlerimizi devam ettiriyoruz.

Karaman Başyayla Hurdacı Firmalar

Başyayla hurdacı firma mı arıyordunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Karaman Başyayla etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunuyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her türlü hurda kablo satışı yapmak sebebiyle destek numaramızı tuşlamalısınız. Karaman merkezinin hızla büyüyen ilçesi Başyayla gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Başyayla ilçesinde değil, her şehirde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Başyayla mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Atıkları geri dönüştürerek sizlerin ve bizlerin geleceğine yatırım yapıyoruz. Başyayla hurdacı olarak Karaman genelinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her tonajdaki hurdalarınız için müsait hurda taşıma personellerimizi gönderiyoruz.

Başyayla Hurdacı Telefonu

Karaman Başyayla hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz ilçeler içinde yer alıyor. Bu nedenle hurda satmak nedeni ile hizmet numaramızı aramanız yeterlidir. Şimdi numaramızı tuşlayarak anlık hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satın. Başyayla hurdacı telefon numarası bu sayfanın içinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor.

Başyayla Hurda Alan Firma

Zamak hurda, makine artık hurdası, çelik hurdası, hurda kalay alan Başyayla hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak uzun vadeli müşteriler kazanmayı arzu ediyoruz. Başyayla adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler içindedir. Zararı önlemek amacıyla hurdalarınızı geç kalmadan satmalısınız. Bakır hurda yanar ve, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğruyor. Bu sebeple malzemenin iç piyasadaki fiyatının düşmesine sebep olmaktadır. Karaman Başyayla hurdacı firma olan Halk Metal her çeşit hurda alım satımı yapıyor. Hurda karton almak üzere biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmayız.

Müşteri memnuniyetini önde alarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedef edindik. Tonajlı sarı hurdası ve hurda kurşun, demir hurda, çinko hurda, hurda alüminyum, bakır hurda, kablo hurda alırken Başyayla pazarından daha fazla fiyat listesi uygulamaktayız. Başyayla hurda alan yerler içinde kaliteli hizmet ve uzman kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz.

Başyayla Bakır Hurda Alım Satımı

Soyma bakır hurdası, bakır levha hurdası, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, Bakır kızıl talaş hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Sitemizdeki Karaman Başyayla hurda bakır fiyatlarını her gün göndermekteyiz. Karaman Başyayla bakır hurda alan yerler arasındayız.

Bakır alan hurdacı konumuzda daha detaylı bilgilendirme mevcut. Hurda bakır alan Başyayla hurdacı telefon numarasını hemen arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Başyayla içerisinde bakır hurdası almaktayız.

Bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda bakır bobin alan hurdacı firmasıyız. Başyayla bakır hurda fiyat listesi için cep telefonumuzu arayın.

Başyayla Sarı Hurdası Alımı

Gerçeği söylemek lazım ise sarı hurda diye adlandırılmış bir hurda varolmamıştır. Başyayla bölgesinde sarı hurda almaktayız. Sitemizdeki Başyayla pirinç sarı fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Hurda pirinç sarı alanlar içerikli metne göz atabilirsiniz. Başyayla hurdacı işletmemiz her nevi hurda ticareti için adresinize geliyor.

Pirinç metal hurdası halk dilinde rengi sarı olduğundan ötürü sarı pirinç hurda denilmektedir. Bu nedenle Başyayla sarı hurdası alım hizmeti veren firmayız. Başyayla hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde sarı radyatör hurdası, hurda sarı sarı fosfor hurdası, bronz hurda alımında liderdir. Bildiğiniz üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı pirinç hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı hurda parça gibi hurda sarı cinsleri vardır. Ek olarak kırkambar sarı pirinç hurda, sarı pirinç hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri olduğu biliniyor.

Başyayla Kablo Hurda Alanlar

Telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez, karışık kablo hurdası satanlar şimdi bizi arayabilir. Kullanıldığı yerlere göre hava kablosu, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. İçerisindeki iletkenin türüne bağımlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Sitemizdeki Başyayla ttr kablo hurdası ton fiyatları güncellenmiştir. Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken değerinden yüksek fiyat listesi gerçekleştiriyoruz.

Bunların yanı sıra tek damar kablo hurdası, hurda enya kablolar, çok damarlı kablolar alımında piyasasının üstünde fiyatı öneriyoruz. Kablolar iletken olarak elektrikli araç ve gereçlerde kullanılmaya devam ediyor. Ek olarak hurda çok damarlı kablolar fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Karaman Başyayla ilçesinin tümünde hurda kablo almaktayız. Başyayla hurdacı olarak TTR kablolar, %30, %40, %50 bakırlı hurda kablo alım satımı yapıyoruz.

Özellikle hurda elektrik kablosu ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Başyayla hurdacı arayanlar için buradayız. . Kablo hurdası içindeki telin bakırı nedeni ile hurdacı firmalar için çok önemlidir. Başyayla hurdacısı Halk Metal firmamız her çeşit antigron kablo hurdası, iç tesisat kablosu, elektrik kablosu hurdası alıyoruz.

Yerinden hurda antigron kablolar, iç tesisat kablo hurdası, hurda enya kablo alıyoruz. Çünkü yalnızca hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz.

Daha geniş bilgiye ulaşmak için hurda kablo alan yerler metine bir göz gezdirebilirsiniz. Aynı anda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Etrafta sıklıkla edinilebilen 50% bakırlı kablo hurdası, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablolar alımı yaparken peşin para ödeme yapıyoruz.

Başyayla Krom Hurda Alım Satımı

304 krom hurdası, 304 krom hurda talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom, 430 krom hurdası, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için iletişime geçebilirsiniz. Nikel metal ile işlem gördüğünde paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Karaman Başyayla krom ton fiyatını isteyenlere günlük yolluyoruz. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar makalesine bir göz bakmanız iyi bir şey yapmış olursunuz. Sert yapısı gereği zırhlı araba dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor.

Başyayla Demir Hurda Alımı

Halk Metal Karaman Başyayla ilçesinde demir hurdası ticareti yapmaktadır. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir ton fiyatı makalemize göz atmalısınız. Bildiğiniz üzere her türde demir kapı, demir merdiven korkuluğu, pencere demiri alım satımı yapıyoruz.

Güncel demir hurdası ton fiyatı edinmek amacıyla şimdi arayabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacılar yazısına göz bakmanız mükemmel olacaktır. Başyayla ilçesinin tüm mahallerinde tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satım işi yapıyoruz. Hurda demir, yer yüzünde çokça bulunan madenler içindedir. Sitemizdeki Karaman Başyayla demir fiyatlarını günlük gönderiyoruz.

Başyayla Kurşun Hurdası Alım Satımı

Kurşun kullanılmakta olan madendir. Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha hurda, Çatı söküm kurşunu, Hurda kurşun oluk alırız. Başyayla kurşun hurdası alım satımıyla iştigal olduğumuz yerler içerisindedir. Burada yayınlanmış olan Başyayla hurda Cami kurşunu ton fiyatını abonelerimiz ile haftalık olarak paylaşıyoruz. Doğada cevher şeklinde elde edilen kurşun gümüş-mavi renklidir. Kurşun hurdası alımı paylaşımımızı harika bir şey yaparsınız.

Başyayla Sac Hurda Alan En Yakın Firmalar

Başyayla Karaman etrafında sac levha, sac varil, galvaniz sac, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, kilo fiyatı öğrenmek amacıyla. Sac hurdası alım satımı yapan firmalar içindeyiz. Depolarımızda yeni ürün gibi 2.el trapez sac hurda bulunuyor. Ardiye tavanı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi.

Başyayla Çinko Hurda Alım Satımı

Sayfamızdaki Karaman Başyayla çinko hurdası fiyatlarını telegram grubumuzdakilere güncel olarak ulaştırıyoruz. Çinko hurda alanlar hurda çinko hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklayın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda satmak için telefonlarımızla irtibata geçebilirsiniz. Başyayla, Karaman bölgesinde çinko hurdası alıyoruz.

Başyayla Hurda Alüminyum Alanlar

Hurdalarını bize satanların sayesinde durmadan profesyonelleşiyoruz. Ayrıca alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu yapıyoruz. Adresten hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alabilmek için telefonunuzu bekliyoruz. Her türde alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurdası alan firmayız. Karaman Başyayla alüminyum hurdası alanlar içinde fark yaratıyoruz.

Her tür alüminyum hurda alınır. Hurdacı firmamıza gösterdiğiniz özen sebebiyle teşekkür ederiz. Hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek hurda için peşin ödeme veriyoruz. Başyayla ilçesinin tümünde alüminyum piston, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş hurdası alımı için tartımı güvenle gerçekleştiriyoruz. Sayfamızdaki Başyayla alüminyum fiyat listesini talep edenlere güncel olarak yollamaktayız. Hurda alüminyum hakkındaki metni okuyun

Başyayla İkinci El Ev Eşyası

Her çeşit 2. el LCD tv, derin dondurucu, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, set üstü ocak, mutfak eşyaları, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart satın almak amacıyla bize ait numaralarla iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. 2. El çalışma masası, büro ofis mobilyası, öğrenci koltukları, etajer, şifonyer, gardrop satılır. Uygun fiyata yeni, 2.el salon takımı satıyoruz. Çok az kullanılan ikinci el piyasasında satılabilecek temizlikteki koltuklarınız yerinize gelerek almaktayız. Hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vs hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla beyaz eşya hurdası alanlar konulu makaleyi ziyaret ediniz

Başyayla Bina Yıkımı

Yıkımda önem verilen tedbir önlemleri Başyayla kentsel dönüşüm içinde yenilenmesi gereken apartmanların gerektiği biçimde yapılması nedeni ile yıkılmasını yapıyoruz. Yıkım bittiğinde çıkma laminant parkeler, hurda kapı pencere, hurda pimapen vs. tüm hurdaları ücreti karşılığında satın alıyoruz. Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yukarıdaki fabrika sökümünde yaptığımız üzere hurdalar karşılığında bina yıkımı başarı ile yerine getiriyoruz.

Başyayla Hurda Nikel Alımı

Nikel hurda zehirli olabilir. Başyayla nikel hurda alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları toplanırken oldukça hassas çalıŞmalıyız. Bu bölgede %99 hurda nikel şablon – %95 şablon nikel hurda, nikel turbo, anot nikel alımı yapıyoruz.

Başyayla Hurda Raf Alan Yerler

Hurda raf demiri alıyoruz. Genelde iflas eden şarküterilerden temin ettiğimiz market rafı hurdaları, reyonlar, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, teşhir rafları arasından bizim seçtiğimiz kullanılabilir ikinci el raf satan firmalar arasındayız. Sayfamızda bulunan Başyayla ikindi el raf hurdası kg fiyatı günceldir. Hurda raf alım satımı raf hurda hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacıyla linkine tıklayınız. Raf hurdası Başyayla almak amacıyla iş yerimize ulaşabilirsiniz.

Başyayla Hurda Araç Alanlar

Başyayla hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. İmkan buldukça Başyayla yakınlarında hurda araç alıyoruz. Ancak otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman gerçekleştiremiyoruz. Pek tabi size hurda araç alım satımı konusunda yardım etmek isteriz. Evrak işi olmayan kazalı hurda araç, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, çeki demiri hurdası
, hurda yük vagonu, hurda motor alımı yapıyoruz.

Başyayla İkinci El İnşaat Malzemesi

Yıkılan apartman binalarından alınan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, çelik kapı, pencere alımı yapıyoruz. Ayrıca malesef iflas eden depolardan satın almış olduğumuz İnşatlarda yük asansörleri, harç makinesi, boya tabancası, alçı mikseri ikinci el portatif, hurda 2.el plywood satılıktır.

Başyayla Hurda Cam Alanlar

Başyayla Klima Hurdası Alanlar

Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. 2.el Klima Başyayla çevresinde en çok alınan elektronik hurdaları içinde yer almaktadır. 2.el Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız. Başyayla ilçesinde ikinci el klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurun. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru alıyoruz.

Başyayla Moloz Nakliyesi

Yıkımdan sonra anlaşmaya göre ortaya çıkan molozun nakliyesi güvenli bir biçimde yapılmaktadır. Başyayla hurdacı Halk Metal tarafından satın alınacak tüm hurdanın iş yerimize taşıma işleri bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozu Başyayla Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından imzalanan karar ile planan moloz döküm arazilerine naklediliyor.

Başyayla 2.el jeneratör Alımı

İkinci el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Kullanılmayan hurda jeneratör, elektrik trafosu alan Başyayla hurdacıyız alımında nakit para ödeme yapmaktayız. Endüstriyel titizlikle kullanılmış ikinci el jeneratör alınır, satılır.

Başyayla Hurda Akü Alım Satımı

Otomobillerde elektrik enerjisi kaynağı bulunabiliyor. Hurda akü alanlar yazısını okuyunuz. Dolayısı ile iş yerimiz gibi fabrika içinde geri dönüşüm fabrikası olan işletmeler sulu akü ve kuru akü alım satımı yapabilir. Hurda akü içerdiği kurşun içeren suları ayrıştırıldığından kıymetlidir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara hurda akü denmektedir. Akümülatör başka deyişle biriktireç şarjlı piller gibi enerjinin depolanmasına yarayan enerji kaynağıdır.

Güncel Başyayla Hurda Fiyatları

Kesin hurda fiyatına ulaşmak sebebi ile iletişim kurabilirsiniz. Başyayla hurdacı firmalar tarafından hurdacılık işleri yaparken kullanılan ton fiyatları her dakika değişkenlik göstermektedir. Unutmayın ki yüksek tonajlı hurdaların alım satımında borsadan daha fazla ton fiyatları ödüyoruz.

Başyayla 2. El Restaurant Ekipmanı Alanlar

2.el tabak tezgahı, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, çelik tencere, kazan, tava, tepsi satan firmalar bizimle irtibat kurabilir. Temiz kullanılan bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah altı dolaplar, pizza dolabı, tezgahlar alıp satmaktayız. 2. El endüstriyel tip cafe, lokanta mutfağında kullanılan ekipmanları alıyoruz. Elimizde mevcut olan hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, lokanta tipi set üstü meykap, hücreli aspiratör, davlumbaz, krom paslanmaz evye, dilendirici küveti, krom paslanmaz dinlendirici vb. endüstriyel mutfak ekipmanlarını incelemeniz amacıyla sizi depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz.

Başyayla Kumaş Hurdası Alan Hurdacı Firma

Sayfamızdaki Karaman Başyayla hurda kumaş ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz. Spota düşmüş hurda ceket kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda eteklik, hurda örme, hurda kot kumaş, pantolon kumaşı satışı yapmak amacı ile firmamızı vakit geçirmeden aramalısınız. Karaman Başyayla bölgesinde süprem kumaş hurdası, hurda şifon, hurda viskon kumaşı, hurda jesica, parça gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alımı için yerinize geliriz. Başyayla kiloyla hurda kumaş alan yerler içerisindeyiz.

Karaman Başyayla çevresinde parça kumaş hurdası alıyoruz. Parti malı hurda dokuma kumaş, parça penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, parça mayo kumaşı, hurda parça kumaş, hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaşı, spot kumaş hurdası alımında piyasadan yüksek ödeme yapılır.

Başyayla Hurda Plastik Alan Yerler

Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin adıdır. En ideal fiyatlarla kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, şeffaf naylon hurdası, hurda pet şişe, kırkambar plastik alımı yapıyoruz.

Termoplastik, elastomer, termoset, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri plastik çeşitleri vardır. Karaman il Başyayla ilçesinin tamamından jelatin hurdası, abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren alım satımı yapıyoruz. Başyayla plastik hurda alımı yapanlar arasında lider konumdaki Başyayla hurda deposuyuz. Sitemizdeki Başyayla plastik hurdası kilo fiyatını ücretsiz gönderiyoruz

Başyayla Fabrika ve Makine Sökümü

Başyayla Karaman fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir iş değildir. Böylece hurda fabrika sökümü yapan hurdacılar içinde lider olduk. Yıllardır çok sayıda fabrika yıkım ihaleleri tamamladık. Fabrika sökümünden önce sökülecek taşınmazın titizlikle gezilmesi gerekir. Güvenlice fabrika ve tesislerin sökümünü yapıyoruz.

Başyayla Hurdacılar Sitesi

Başyayla hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurda alım dükkanımız ile hizmet ediyoruz. Yalnızca bu hurdaları alıyor değiliz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Başyayla halkına her haliyle temiz bir Başyayla yaratmak için çok çaba sarfediyoruz.

7/24 Hurda Alan Başyayla Hurdacı Firma

Tam bin dokuz yüz doksan sekizden bu günlere geri dönüşümde sizlere hizmetimizi sürdürüyoruz. Sektörün bahşettiği deneyimlerler teknolojimizi geliştirerek hizmetimizi sürdürüyoruz. 7/24 açık Başyayla hurdacı olan firmamızla gece gündüz açığız.

En Yakın Başyayla Hurdacı Firma

Halk Metal hurda alım firması olarak Başyayla çevresinde hurda alımı işleri yapmaktayız. Dolayısıyla sizlere en yakın hurda alan yerler Başyayla ilçesinin etrafında hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Başyayla hurdacı olan firmamız ile kapınızdan hurda malzeme satım hizmeti vermekteyiz. En yakın Başyayla hurdacı firması hizmetlerimizle hurda alırken yerinize gelmekteyiz.

Başyayla Karton Hurdası Alımı

Başyayla hurda kağıt alımı yaptığımız alanlar arasında yer alıyor. Bu sayfadaki Karaman Başyayla hurda karton kağıt kilo fiyatını bedelsiz ulaştırıyoruz Başyayla kağıt hurda alan firmalar içindeki Halk Metal hizmetleri ile karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt satımı gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek fiyata kağıt peçete hurdası, bristol hurda, kuşe kağıt, kağıt bardak, kullanılmış gazete alım satımı yapanlar arasındayız. Bölgede okul kitabı hurdası, renkli kağıt, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alırken uyguladığımız extra özenle hurda satıcılarına daha çok kazanma imkanı yöneltiyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp