İzmir Hurdacı

Bergama Hurdacı Yerinden Hurda Alımı

Bergama hurdacı firması olarak yerinize gelebiyoruz. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm adıyla faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Tam zamanlı Bergama hurda fiyatlarıyla hizmetimize devam ediyoruz. Benzersiz hizmetler beğeninize sunuyoruz. Vermekte olduğumuz bütün hizmetlerimizi buradan daha detaylı takip edebilirsiniz. Bergama etrafında hurda malzemelerinizin değerini sormak sebebi ile dilediğiniz saat genel merkezimize irtibat kurmanız yeterlidir. Tonajlı alımlarda piyasasından yüksek fiyat teklif ediyoruz. İzmir hurdacısı firmamız hizmetinizdedir. Memleketin dört bir noktasında, her nevi hurda alımı yapıyoruz.

İzmir Bergama Hurdacıları

Bergama mahallelerinde hizmet veriyoruz. Metalleri eriterek hepimizin geleceğine yarar sağlamaktayız. Sizlerde her nevi atık hurdası satışı sebebiyle telefonumuzu aramalısınız. Bergama hurdacı firması olarak İzmir bölgesinde hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemeleriniz için yerinize en yakın bölgede bulunen araçlarımızı göndermekteyiz. Bergama hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. İzmir Bergama etrafında benzersiz anlayışlarla hizmet sunmaya devam ediyoruz. İzmir merkezinin naif ilçesi Bergama öncelikli hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf İzmir Bergama ilçesinde değil, her yerde hizmet vermekteyiz.

Bergama Hurdacı Numarası

Bergama yerinden hurda alımı hizmetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içindedir. İzmir Bergama hurdacı telefon numarası iletişim bilgilerimizin olduğu sayfanın altında hızlıca arayabileceğiniz yerdedir. Dolayısıyla hurda malzeme fiyat listesi sormak nedeni ile telefonumuzu arayabilirsiniz. Zaman kaybetmeden telefon numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyatlarıyla atık hurdaları peşin paraya çevirebilirsiniz.

Bergama Hurda Sarı Pirinç Alım Satımı

Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç parça benzeri sarı pirinç hurdası cinsleri bulunmaktadır. Bu yüzden Bergama hurda sarı alan firmalar içerisindeyiz. İzmir Bergama hurdacı depomuz her çeşit hurda alımı konusunda hizmet veriyor. Bu sayfadaki Bergama hurda sarı pirinç fiyatlarını uygulamamızı kulananlara güncel olarak ulaştırıyoruz. Sarı pirinç alan hurdacı başlıklı içeriğe göz atabilirsiniz. Pirinç metal hurdası halk ağzıyla sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası denilmektedir.

Gerçekte hurda sarı adında hurda türü yoktur. Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm bahsettiğimiz çeşitlerin alımına ek olarak hurda sarı pirinç hurda bronz araiş almaktadır. Hurda sarı satanlarda sarı hurda kırkambar, hurda sarı pirinç su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri bulunabilir. Bergama genelinde hurda sarı pirinç ticareti yapıyoruz.

Bergama Krom Hurdası Alımı

430 krom hurdası, 304 krom, 304 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için iletişime geçin. Krom, nikelle karıştırılarak krom paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Bergama krom ton fiyatlarını grubumuzdakilerle ücretsiz paylaşıyoruz. Hurda krom paslanmaz için yerinize geliyoruz. Hurda krom alımı yazımızı okusanız mükemmel olacaktır. Sert bir malzeme olduğundan dolayı zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanılmaktadır.

Bergama Hurda Alan Firmalar

Yüksek tonajlı alüminyum hurdası, kablo, bakır hurdası, kurşun hurdası,çinko hurdası, sarı ve demir hurdası alımlarında yukarısında fiyat listeleri uygulamaktayız. Bergama hurda alan hurdacılar arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana çıkıyoruz. İzmir Bergama geri dönüşüm firması Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm hurdacılık her nevi ikinci el inşaat malzemeleri alım hizmeti veriyor. Hurda antimon zamak, hurda makine artığı, kalay hurda, çelik hurda alan Bergama hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanarak uzun vadeli hizmetler sunmayı prensip edindik. Bergama adresten hurda alımı hizmeti verdiğimiz bölgeler içerisindedir. Zararı önlemek için hurdanızı şimdi satmalısınız. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu yüzden malzemenin kıymetinin inmesine sebep olur. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak sürümden kazanmayı hedef edindik. Hurda kağıt almak üzere biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alanlar arasındayız.

Bergama Hurda Sac Alım Satımı

Depo tavanı kaplamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Elimizde hiç kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Hurda sac alım satımı yapanlar içindeyiz. İzmir Bergama çevresinin tamamında hurda sac onduline, hurda sac varil, galvaniz sac, hurda trapez sac, hurda galvanizli boru, bizi tercih edebilirsiniz.

Bergama Hurda Bakır Alanlar

Hurda bakır alan yerler bölümünde detaylı bilgi var. Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR hurda bakır kırması, Hurda kızıl bakır talaşı, hurda bakırlı petek, hurda bakır tencere, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapılır. Bakır alan Bergama hurdacı firmamızı şimdi arayın kaliteli hizmetin tadına varın. Bergama içinde bakır hurdası almaktayız. Bergama hurda bakır fiyatları için telefonumuzu arayınız. Sayfamızda paylaşılan İzmir Bergama bakır fiyat listesini talep edenlere her gün gönderiyoruz. İzmir Bergama bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır boru, kırkambar hurda bakır, bakır bobin hurda, bakır yanık hurda alıyoruz.

Bergama Hurda Alüminyum Alanlar

Ayrıyeten alüminyum petek hurda, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda gerçekleştiriyoruz. Bize verdiğiniz önem sebebi ile şükranlarımızı sunarız. İzmir Bergama hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz.

Hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak için peşin ödeme veriyoruz. Bergama ilçesinin tamamında hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel alımı yaparken tartımı dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Hurdalarını bize satanların sayesinde her gün tecrübe elde ediyoruz. Yerinden alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alabilmek için irtibat kurmanızı istiyoruz.

Her çeşit alüminyum hurda alımı yapıyoruz. Her çeşit alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum sac alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Bergama alüminyum hurdası ton fiyatlarını bedelsiz ulaştırıyoruz. Detaylı sitemizdeki alüminyum hurdası alanlar konuyu inceleyebilirsiniz.

Bergama Hurda Kurşun Alan Firma

Metal kurşunun eski madenler arasında olduğu dünüşünülmektedir. Bergama İzmir kurşun hurda alım satımıyla uğraştığımız ilçelerdendir. Buradaki Bergama çatı minare kurşunu kilo fiyatını her gün gönderiyoruz. Cevher şeklindeki kurşun metali mavimsi gümüş renge sahiptir. Kurşun hurda alan yerler linkine tıklamalısınız. Cami kubbesinden sökülmüş kurşun, Cami minaresi hurda kurşunu
, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk alım satımı yapıyoruz.

Bergama Kablo Hurda Alım Satımı

Çünkü Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm firmamız ile sadece hurda alım satımıyla ilgilenmiyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan Bergama hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Genel olarak alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yer altı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Bulunduğu yerden hurda tek damar kablo, iç tesisat kablo hurdası alım satımı yapıyoruz.

İzmir Bergama hurdacı firması olarak %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar alıyoruz. İçinde bulunan tellerin madenine bağımlı olarak ve de dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sitemizdeki Bergama fare yemez kablo kg fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız.

Telefon kablosu hurdaları, karışık kablo hurdası, hurda fare yemez kablo satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz.

Sayfamızdaki kablo alan hurdacılar yazıyı okuyun. Bunların yanı sıra tek damar kablo, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo hurdaları için ederinin üstünde fiyat listesini vermekteyiz. Bergama ilçesinin tamamında hurda kablo alıyoruz. İzmir Bergama hurdacısı olarak özellikle hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz. Kablo hurdaları içindeki telin madeni sebebi ile kablo hurdası alan yerler için önem teşkil eder.

Yüksek tonajlı hurda kablo alımında piyasasından oldukça yüksek fiyatlar gerçekleştiriyoruz. İlaveten çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektrikli aletlerde kullanılıyor. Satıcılarda kolayca bulunan Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar ticaretinde değerini elden ödüyoruz.

Bergama Çinko Hurdası Alan Yerler

Sitemizde yayımlanmış olan İzmir Bergama çinko hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile bedelsiz paylaşıyoruz. Hurda çinko alan yerler gönderisini gezmek iyi gelir. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda alım satımı yapıyoruz. Bergama bölgesinde çinko hurdası alıyoruz.

Bergama Demir Hurda Alanlar

Hurda demir, dünyada en fazla çıkarılan madenler içinde bulunmaktadır. Bu sitede yer almakta olan Bergama inşaart demiri fiyat listesini dileyene bedelsiz yollanmaktadır. Bergama etrafında DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Güncel anlık hurda demir fiyat listesi talep etmek için gecikmeden arayın. Demir hurdası alan yerler bölümünü güzel olacaktır. Bergama bölgesinde demir hurdası alım satımı yapmaktadır. Hatırlamanızı isteriz ki her çeşit demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir ev kapısı için nakit para ödeme yapmaktayız. Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alımı makalesini okusanız harika bir şey yaparsınız.

Bergama Nikel Hurdası Alımı

İzmir Bergama bölgesinde %95 şablon nikel hurda ile %99 şablo nikel hurdası, nikel turbo hurda, anot nikel hurda alım satımında en iyi fiyatları sunuyoruz. Hurda nikel kükürt ve arsenik içerir. Bu sebeple nikel hurdalar alınırken mümkün olduğunca dikkatli hareket edilmelidir. Bergama hurda nikel alımı yapıyoruz.

Bergama Cam Hurdası Alımı

Cam yarısaydam veya saydam çoğunlukla kırılgan yapıya sahibi suları geçirmeyen inorganik sert maddedir. Bergama ilçesi çevresinde hurda cam alan yerler içerisindeyiz. Çağımızda rengarenk çıkma araç camı, meyve suyu şişesi şeklinde cam hurdası tonajlı alınıyor.

Bergama İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan market vs. binalardan bir kenara ayırılan hala kullanılabilir ikinci el çelik kapı, pimapen pecere, mutfak dolabı alıyoruz. Bununla birlikte batan satıcılardan almış olduğumuz İnşatlarda alçı sıva makinesi, boya tabancası, yük asansörleri, harç makinesi 2.el demir iskele, hurda 2.el plywood alımı yapıyoruz.

Bergama Fabrika ve Makine Sökümü

Güvenlice fabrika yıkım işleri yapıyoruz. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem olmamıştır.

Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan yerler içinde lider bir konumdayız. Fabrika sökümünde öncelikle yıkılması istenen binanın detaylı şekilde gezilmesi gerekir. Bergama fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Sektöre başladığımızdan bu yana çok sayıda fabrika sökümü ihaleleri tamamladık.

Bergama Klima Hurda Alım Satımı

Hurda klima Bergama ilçesinde oldukça fazla alım satımı yapılan hurdalar arasında yer alır. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Bergama çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle görüşmelidir. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Bozuk hurda kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

Bergama Moloz Döküm Yerleri

Bina yıkımında müşteriyle yapılan antlaşmamıza göre yıkım molozunun nakliyesi itinayla yapılır. Bergama hurdacı tarafından alınacak tüm hurdanın işyerimizi nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Molozlar Bergama Belediyesi tarafından planlanan arazilere dökülüyor.

En Yakın Bergama Hurdacı Telefon Numarası

Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm firmamızla Bergama ilçesinin her yerinden her türlü hurda eşya alımı yapıyoruz. En yakın Bergama hurdacı hizmeti ile hurda tartmak sebebiyle gönderdiğiniz konuma gelmekteyiz. Bu hizmet ile hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Bergama ilçesinin çevresinde hizmet ediyoruz. Bergama hurdacı bünyesinde çalışan ekiplerimiz ile konumdan hurda almaya başladık.

Bergama Anlık Hurda Fiyatları

Anlık kilo fiyatlarına ulaşmak sebebiyle bizi arayabilirsiniz. Şundan bahsetmek istiyoruz yüksek tonajda hurdalar alırken daha yüksek fiyat teklifi ödüyoruz. Sitemizdekigüncel hurda fiyatları metine göz gezdirebilirsiniz Bergama hurdacı firma hurda alım satımı sırasında uygulanılan ton fiyatları hızlıca güncelleniyor.

Bergama Az Kullanılmış Jeneratör Alım Satımı

2. el jeneratör satan yerler içerisindeyiz. Bozuk jeneratör hurdası, trafo alan firmayız alımında yüksek fiyatla ödeme yapmaktayız. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni ürün gibi ikinci el jeneratör alınır.

Bergama Plastik Hurda Alan Yerler

Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik ya da inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin ismidir. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır. Bergama hurda plastik alımı yapan firmalar içinde olan firmayız. Burada yayınlanan Bergama plastik hurdası ton fiyatını arzu edenlere günlük ulaştırılmaktadır İzmir ve Bergama ilçesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen hurdası, jelatin hurdası, hurda polistren kristal alımı yapıyoruz. En avantajlı fiyatlarla kırkambar plastik hurda, kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurdası, hurda beyaz naylon, hurda pet şişe almaktayız.

7/24 Açık Bergama Hurdacı Firma

7/24 hurda alan Bergama hurdacı olan şirketimiz ile 7/24 atık hurda alıyoruz. Tam dokuz seneden beri hurdacılık yapmaktayız. Sektörün verdiği deneyim aracılığıyla makine sayımızı arttırarak hizmetimize devam etmekteyiz.

Bergama Akü Hurda Alım Satımı

Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denmektedir. Hurda akü kilo fiyatı paylaşımına bir bakınmak istersiniz. Bu neden ile şirketimiz benzeri işletme bünyesinde geri dönüştürme atölyesi olan iş yerleri sulu ve kuru akü alımı yapar. Akü hurdası içinde bulunan kurşun içeren sıvılar ayrıştırıldığından geri dönüşüm firmaları için oldukça kıymetlidir. Otomotiv sektöründe elektrik enerjisi deposu bulunur. Akümülatör diğer adıyla batarya bir çeşit enerji depolamaya yarayan depolardır.

Bergama İkinci El Restoran Ekipmanı Alan Hurdacı Firmalar

İkinci el krom tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar bizi arayabilirsiniz. Profesyonel cafe ve lokanta malzemeleri alımı yapıyoruz. İkinci el krom tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar bizi arayabilirsiniz. Ardiyemizdeki hamur yoğurma kazanları, döner ocağı, teşhir reyonları, restorant tipi kuzine, yemek dilendiricileri, paslanmaz krom evye, krom paslanmaz davlumbaz, dilendirici küveti, aspiratör ve benzeri lokanta ve restoran tipi otel ve mutfak ekipmanını görmek amacıyla siz kıymetli müşterilerimizi depomuzu gezmeye davet etmekteyiz.

Bergama Kumaş Hurdası Alım Satımı

Kiloyla ceketlik kumaş hurdası, hurda gabardin, eteklik kumaş, hurda örme, kot kumaş hurdası, pantolon kumaşı satışı yapmak için telefon numaramızı zaman geçirmeden aramalısınız. İzmir Bergama kilo ile tartıp kumaş hurda alan firmalar içerisindeyiz.

Sitemizdeki Bergama kumaş hurdası ton fiyatını ücretsiz gönderiyoruz. İzmir Bergama bölgesinde parça gömlek kumaşı,hurda süprem, abiyelik kumaş, hurda viskon, şifon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında arzu ettiğiniz konuma gelecek ekibi oluşturduk.

Spot parça mayo kumaşı, iç çamaşırı kumaş parçası, dokuma kumaş, parça penye kumaş, parça nevresim kumaşı hurdası, makine artığı kumaş hurdası, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş hurda alımlarında peşin para ödeme yapılır. Bergama bölgesinde kumaş hurdası almaktayız.

Bergama Hurdacı Sitesi

Sevenlerine iyi bir İzmir ve şimdikinden daha temiz Bergama yaratmak için fazlasıyla çok çalışıyoruz. Sadece bu hurdaları alıyor değiliz. Bergama hurdacılar sitesindeki hurda alım firmamızla hurdacılık işleri yapıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz.

Bergama Bina Yıkımı

Ortaya çıkacak hurdalar karşılığı ücretsiz bina yıkımı yapmaktayız. Yıkımdan sonra sökülen laminant parkeler, sökülen çelik kapı hurdaları, hurda pimapen vb. her cinste hurda eşyayı almaktayız. Yukarıda fabrika söküm işinde gerçekleştirdiğimiz gibi çıkacak hurda malzemeler karşılığı bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda istenilen tüm iş güvenliği önlemleri Bergama kentsel dönüşümü gerçekleşmede yıkılması gereken iş yerlerinin istendiği bir şekilde yapılması sebebi ile yıkılmasını sağlıyoruz.

Bergama Hurda Karton Alımı

Bergama kağıt hurda aldığımız bölgeler içindedir. Buradaki Bergama hurda kağıt kg fiyatını grubumuza üye olanlara ücretsiz yolluyoruz Piyasanın üstünde fiyatlarla hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, kullanılmış gazete, bristol hurda, hurda kağıt peçete alanlar içindeyiz. Bölgenin tümünde A4 fotokopi kağıdı hurdası, defter, kitap hurdası, renkli kağıt, beyaz hurda kağıt alımında göstermiş olduğumuz ekstra hassasiyetle sizlere normalden daha yüksek miktarda kazanım etme olanağı sunuyoruz. Bergama kağıt hurdası alan hurdacılar içindeki firmamız Halk Metal Hurdacılık ve Geri Dönüşüm yardımıyla hurda koli, iplik bobin kağıdı hurdası, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt satışı hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bergama Otomobil Hurdası Alanlar

Geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. Bazı dönemlerde Bergama yakınlarında hurda araç alım hizmeti veriyoruz. Tabiki de size araç hurdası alımı konusunda yardım etmek isteriz. Fakat araç hurdası vergiden düşürme işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan parçalanmış araba hurdası, pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, çeki demiri
, yük vagonu, motor hurdası alım satımı yapıyoruz.

Bergama Hurda Raf Alanlar

Genelde kapanan şarküteriler tarafından hurdaya ayrılan mağaza rafları, ürün teşhir reyonları, market rafı hurdası, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları içinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir olan ikinci el hurda raf satıyoruz. Hurda depolama rafları alım satımı yapmaktayız. Sayfamızda bulunan İzmir Bergama hurda raf fiyat listesini telegram grubumuza katılanlar ile paylaşmaktayız. Raf hurda alan yerler bölümümüzü okumak öğrenmenizi sağlayacaktır. Raf hurdası Bergama satmak için firmamıza ulaşabilirsiniz.

Bergama İkinci El Ev Eşyası

İkinci el büro ofis mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, patron masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, çalışma koltukları temin edilir. Her çeşit 2.el buzdolabı, derin dondurucu, LCD televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, masa üstü bilgisayar, elektrikli ev eşyası, hurda ekran kartı, hurda anakart satın almak amacıyla firmamıza ait telefonlarıtuşlayabilirsiniz. Piyasadan ekonomik fiyatlara yeni gibi, 2. el ev dekorasyon ürünleri alabilirsiniz. Titizlik ile kullanılmış olan 2.el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikte bulunan kanepe ve koltuklarınızı konumunuza gelerek almaktayız. Buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgilere amacı ile hurda bulaşık makinası alan yerler konusunda detaylı bilgi yazılmış makaleyi okuyunuz

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp