Beşiktaş Hurdacı

Akat Mahallesi Hurdacı

Akat hurdacı firması olarak hurda malzemeler alıyoruz İstanbul hurdacısı olan firmamız Halk Metal hizmetinizdedir. İstanbul Akat mahallesinin her sokağında hurda eşyalar ve 2.el ofis mobilyası değerinde Beşiktaş Akat mahallesi hurdacı firma olarak hurdacılık yapıyoruz. Şu an İstanbul Beşiktaş firmaları arasındayız. Elbette ki Beşiktaş Akat mahallesinde de hizmet veriyoruz.

Her türlü hurda alımında deneyimliyiz. Akat mahallesi hurdacı işletmeleri içinde öncüyüz. Halk Metal şirketimizle İstanbul Avrupa Beşiktaş Akat mahallesinde hizmetimize devam ediyoruz. Anlık İstanbul Beşiktaş Akat hurda fiyat listesi ile hurda alım satımı yapmaya devam ediyoruz.

Miktarı yüksek hurda eşya alışverişinde piyasadan yüksek fiyat teklif vermekteyiz. İstanbul hurdacı olarak Akat mahallesinin tamamında hurdacılık yapmaktayız. Avrupa yakası çevresinde sürekli yaptığımız gibi hurda almak amacıyla yerinize kadar profesyonel ekiplerimizi gönderiyoruz Beşiktaş Akat mahallesi geri dönüşüm ve hurdacı firmaları içerisindeyiz.

Akat Hurdacı Firmalar

Türkiye’de bir sene içerisinde yirmi 6 milyon ton ev tipi atık, 100.000 ton hastane atığı, 1 milyon 200 bin ton endüstriyel tipte atık çöplere gidiyor. Çöpe giden malzemelerin yüzde 4’ünü maden hurdaları, %12’sini cam hurdası türevleri, %43’ünü kağıtlar, yüzde yirmi yedisini plastik hurdası oluşturuyor. Ne yazıkki, bu değerli atıkların yüzde seksen ikisi boşa gidiyor. Bu atıkların piyasadaki değeri 1 milyar 6 yüz elli milyon ₺ tutmaktadır. İstanbul Beşiktaş geri dönüşüm firmaları çöpe atılan bu tutarın kurtarabildiğimiz kadarını ülkemizin bütçesine kazandırmaya çalışmaktadır.

Akat mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri geri dönüştürerek milletimizin faydasına çalışıyoruz. Akat mahallesinde ve Beşiktaş merkezinde hurda alan yerler arasında en doğru fiyatları veriyoruz. Sizlerde her nevi hurda atık satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı tuşlayabilirsiniz. Beşiktaş hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurda çeşidi alımı yapmaktayız. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Halk Metal hizmetinizdedir! Akat hurdacı telefonu mu arıyordunuz? Şansızınız yaver gitti. İstanbul Beşiktaş Akat mahallesinde benzeri olmayan bir anlayış ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul şehir merkezine bağlı naif mahallesi Akat 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz şehirler içindedir. Yalnızca İstanbul Beşiktaş Akat çevresinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Akat Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Beşiktaş Akat Mahallesi hurdacı numarası sitemizin içeriğinde tek tıkla arayabileceğiniz konumdadır. Şimdi numaramızı tuşlayarak en iyi hurda fiyat listesiyle atık hurdaları satabilirsiniz. Akat adresten her türde hurda alımı hurda alım satımı faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içerisindedir. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak için operatörlerimizi aramanız yeterlidir.

Akat Mahallesi Demir Hurdası Alan Firmalar

Hurdacı firmamız Akat mahallesinde demir hurdası alım satımı yapıyor. Demir, yeryüzünde çokça çıkarılan madenler içerisindedir. Sayfamızdaki İstanbul Beşiktaş Akat inşaat demiri fiyatlarını whatsapp grubu üyelerimize ücretsiz ulaştırılmaktadır. Unutmayın ki her türden demir yangın merdiveni, demir ev kapısı, pencere demiri alırız.

Anlık güncel demir hurdası kilo fiyatları talep etmek için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alımı bölümüne göz bakarsanız şahane olacaktır. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için bize ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alanlar içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayınız. Akat mahallesi ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurdası alıyoruz.

Akat Çinko Hurda Alan Firmalar

Sayfamızdaki İstanbul Beşiktaş Akat Mahallesinde hurda nikel kilo fiyatını bedelsiz yollamaktayız. Hurda çinko alan hurdacı firmalar linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alıyoruz. Akat yakınlarında çinko hurdası alımı yapıyoruz. Beşiktaş Hurda çinko alımı içeriğinin linkine tıklayınız.

Akat Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Sitemizdeki alüminyum hurdası alanlar konuya göz atın. İş yerimize duyduğunuz güven için şükranlarımızı sunarız. Her türden hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız. Alüminyum tel, alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek alım satımı yapıyoruz. Ayrıca hurda alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör hurda satışı yapmak için arayabilirsiniz. Konumdan alüminyum levha hurda, alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı almak için telefonunuzu beklemekteyiz. Akat mahallesinde hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ofset matbaa hurda, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurdası, alüminyum profil alımı için hurda tartımını profesyonelce yapmaktayız. Her nevi hurda alüminyum alınır. Beşiktaş Akat alüminyum hurda alan hurdacılar arasında öncüyüz. İş yerimize güven duyanların sayesinde durmadan tecrübe elde ediyoruz.

Akat Kurşun Hurdası Alan Firmalar

Cevher halindeki kurşun maviye yakın gümüş renkli haliyle bilinir. Beşiktaş Kurşun hurda alımı sayfamıza göz atın.. Kurşun metalinin kullanılmakta olan en eski madenlerden biri olduğu söylenmektedir. Hurda kurşun levha, Cami kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Minare kurşunu alırız. Akat hurda kurşun alıp satmak için en iyi fiyatı verdiğimiz mahallelerdendir. Bu sayfadaki İstanbul Beşiktaş Akat kurşun hurda ton fiyatlarını bedelsiz göndermekteyiz.

Akat Krom Hurda Alımı

Yapısı itibariyle oldukça sert olduğundan dolayı zırhlı araba dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için arayın.

Paslanmaz krom hurdası alım satımı yapıyoruz. Krom hurda alanlar paylaşımımıza mutlaka bir göz atabilirsiniz. Hurda nikel ile işlenerek krom paslanmaz elde edilir. İstanbul Krom hurda ton fiyatı linkine tıklamalısınız.

Akat Hurda Alan Firmalar

İstanbul Beşiktaş Akat mahallesi hurdacı firması olan İstanbul’da hurda alımı yapan Halk Metal her tür hurda malzeme alımı yapıyor. Hurda kurşun almak için adresinize kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alanlar arasındayız.

Hurda zamak, hurda makine artığı, hurda kalay, çelik hurda almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Akat kapıdan hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler arasındadır. Hurdanızı gecikmeden satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu yüzden hurda malzemenin piyasasının inmesine sebep olur. Tonajlı sarı hurda ve kurşun hurda, demir hurdası, hurda çinko, hurda alüminyum, bakır hurdası, kablo hurda alımlarına özel piyasadan yüksek fiyat listeleri uygulamaktayız. Akat hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmetler ve deneyimli kadromuz ile öne geçiyoruz.

Akat Mahallesi Kablo Hurdası Alımı

Tonajlı kablo hurdası alımı yaparken piyasasından fazla fiyatlar sunuyoruz. Bununla birlikte tek damar kablo hurdaları, enya kablo hurdası, çok damarlı kablo alım satımı yaparken anlık fiyatları sunuyoruz. Çünkü firmamız sadece hurda malzeme alımıyla ilgilenmiyoruz.

Eş zamanlı olarak geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz. Karışık kablo, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez kablolar satarak daha çok para kazanmak isteyenler şimdi arayın. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan yerler içindeki Akat hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. Akat Mahallesinde hurdacı firması olarak TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo hurdası alımında liderlik ediyoruz. Kullanım alanları itibariyle koaksiyel kablolar, alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, hava kabloları, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir.

İstanbul Beşiktaş Akat hurdacısı Halk Metal her nevi hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar, iç tesisat kabloları alımı yapıyoruz. Satıcılarda çoğunlukla ele geçen Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar, Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alımı yaparken değerini yerinde ödüyoruz. Kablo hurdası içindeki bakır teller sebebiyle hurdacı firmalar için önem taşır. Bulunduğu yerden hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablolar almaktayız. İstanbul Beşiktaş Akat Mahallesi hurda kablo alımı yapıyoruz. İçerisindeki iletkenin türüne bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki kullanılan malzemenin çeşitlendirilir. Bu sayfadaki İstanbul Beşiktaş Akat hurda bakır kablo ton fiyatını her gün yollamaktayız.

Ek olarak çok damarlı hurda kablo fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Kablo elektrik akımı iletiminde elektrikli araçlarda kullanılmaya devam ediyor. Sitemizde bulunan İstanbul kablo hurdası alanlar yazıya bir göz gezdirebilirsiniz.

Akat Hurda Bakır Alan Firmalar

Akat genelinde bakır hurda alıyoruz. Hurda bakır bobin, hurda bakır kırkambar, bakır yanık hurda, bakır boru hurda alım hizmeti veriyoruz.

Sayfamızdaki Akat bakır hurdası ton fiyatlarını grubumuzda günlük paylaşıyoruz. İstanbul Beşiktaş Akat hurda bakır alan yerler arasındayız. Akat mahallesinde bakır hurda fiyat listesi için arayın.

Bakır hurda alanlar konumuzda detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. TTR kırma hurda bakır, Bakır talaş hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, hurda bakırlı petek, bakır kap kacak hurdası, hurda bakır tel, hurda bakır profil alımı yapılır. Hurda bakır alan Akat hurdacı şirketimizi bir tıklamayla arayın profesyonel hizmetin keyfini sürün.

Akat Hurda Sac Alım Satımı

Sac hurda alıyoruz. Kiler çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Depolarımızda yeni gibi ikinci el trapez sac hurda bulunmaktadır. Akat etrafında sac hurda levha, sac varil hurda, galvanizli sac hurdası, trapez sac, galvanizli boru hurda, ton fiyatı talep etmek nedeniyle.

Akat Pirinç Sarı Hurda Alımı

Haliyle Akat Mahallesi sarı hurdası alım hizmeti veren hurdacıyız. Akat Mahallesi hurdacı firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin alımına ek olarak radyatör hurdası, sarı hurda hurda fosfor, hurda bronz alımı yapıyor. Sayfamızda bulunan sarı hurdası alanlar metini ziyaret edin.

İstanbul Beşiktaş Akat hurdacı firmamız tüm türlerde hurda alımı için adresinize geliyor. İtirafta bulunmak lazım ise sarı hurdası adıyla hurda türü yoktur. Sizlerinde öğrendiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı pirinç hurda MS-64, sarı hurda talaşı, hurda sarı çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası cinsleri vardır.

Akat genelinde sarı pirinç hurdası almaktayız. Pirinç hurdalar halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü sarı pirinç hurda olarak anılmaktadır. Etrafta kırkambar sarı hurda, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana çeşitleri kıymetlidir.

Akat Hurdacılar Sitesi

Her haliyle temiz bir İstanbul Beşiktaş Akat yaratmak için fazlasıyla çok çaba sarfediyoruz. Akat hurdacılar sitesindeki tesisimizle atık hurda malzeme alım satımı yapmaya devam ediyoruz. Sırf bu türde hurdaların alım satımını yapmıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz.

Akat Araç Hurdası Alan Firmalar

Pek tabi size hurda araba alımı konusunda yardım etmek isteriz. Bu sektörde hizmet ediyoruz. Ancak araç hurdası evrak hazırlama işlemleri zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen kazalı araba hurdası, römork, hurda pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri hurdası vb zirai alet hurdaları
, hurda motor alımı yapıyoruz. Zaman zaman Akat etrafında araç hurdası alımı yapıyoruz.

Akat Mahallesi 2.el jeneratör Alan Firmalar

Sanayi tipi çalışır durumda ikinci el jeneratör satıyoruz. Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan yerler arasındayız.

Akat Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Akat mahallesi fabrika söküm işi profesyonelleşmenin deneyimine sahibiz. Uzun zamandır binlerce fabrika sökümü ihalesini başarıyla yerine getirdik. Bu sebeple Beşiktaş fabrika yıkımı gerçekleştiren hurdacı firmalar içinde nam saldık. Profesyonelce fabrika ve tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Fabrika sökülürken önce yıkımı yapılacak iş yerinin incelikle dolaşılarak gerekli projenin seçilmesi gerekmektedir. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir iş olmamıştır.

Akat Hurda Klima Alım Satımı

Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Akat mahallesi çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurun. Hurda klima Akat bölgesinde en fazla alınan elektronik hurdaları içinde yer alıyor. Bozuk hurda kombi alanlar içerisindeyiz.

Akat Moloz ve Hurda Nakliyesi

Akat hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınan her cins hurdaların tesisimize nakliyesi ücretsiz yapılıyor. Yıkım molozu Beşiktaş Belediyesi’nce önceden bildirilen yere boşaltılır. Yıkımda müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak molozun nakliye işleri güvenlikle personellerimizce yapılıyor.

Güncel Anlık Akat Hurda Fiyatları

Güncel hurda fiyatları başlıklı metni inceleyin En güncel bilgiye ulaşmak için bizi arayabilirsiniz. Unutmayın ki yüksek tonajlı hurdaların alımında diğer hurdacı firmalardan daha fazla kilo fiyatları ödüyoruz. Akat hurdacı firmalar içinde hurdacılık yaparken kullanılan kilo fiyatları her dakika değişiklik gösteriyor.

Akat Hurda Beyaz Eşya

Temiz kullanılmış etajer, şifonyer, gardrop, sekreter koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, ofis büro mobilyası, patron masaları satmak isteyenlere yüksek fiyattan ödeme yapıyoruz. Sıfır gibi 2.el derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyaları, dizüstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi almak maksadıyla telefonlarımızıtuşlayabilirsiniz. Kısa süre kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı adresinizden alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı, hurda bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya almaktayız. Detaylı bilgiye erişmek amacı ile hurda beyaz eşya fiyatları başlıklı içeriğini ziyaret edin Piyasadan ekonomik fiyatlarla kullanılmış ve 2.el oturma grupları satın alabilirsiniz.

Akat Akü Hurdası Alanlar

Toplu taşıma araçlarında elektrik enerjisi deposu bulunuyor. Zamanla şarj olmaz bataryaya hurda akü denmektedir. Beşiktaş Akü hurdası alanlar konusunda bilgi bi şey öğrenmek için bağlantısına tıklamalısınız. Hurda akü içinde bulunan kurşun içeren sıvılar nedeniyle oldukça kıymetlidir. Akü başka bir deyişle batarya şarjlı pil gibi enerjinin depolanmasına yarayan elektrik deposudur. Akü hurda alan yerler makalesine kesinlikle göz atmalısınız. Dolayısıyla şirketimiz gibi kendine ait geri dönüştürme imalathanesi olanlar kuru ve sulu akü alan yerler içerisindedir.

Akat Plastik Hurda Alan Firmalar

Akat plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinde lider konumdaki işletmeyiz. Bu sayfadaki Akat plastik ton fiyatlarını talep edenlere bedelsiz yolluyoruz Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemeye denir. İstanbul il Akat bölgesinin tümünden jelatin hurdası, abs plastik, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası alım satımı için bize ulaşabilirsiniz. Polietilen, elastomer, polipropilen, termoset, polistiren, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Avantajlı fiyatla hurda beyaz naylon, hurda mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik, hurda pimapen almaktayız.

Akat Cam Hurda Alım Satımı

Cam saydam ya da yarısaydam oldukça sert ve kırılgan yapıdaki sıvı maddeleri tutan amorf ve organik olmayan sert bir maddedir. Beşiktaş Akat mahallesinde cam hurdası alan yerler arasındayız. Günümüzde şeffaf ve renkli soda şişesi, otomobil camı biçimlerinde cam hurdaları çok miktarda alım satımında ilgileniyoruz.

Akat Mahallesi 2.el Hurda Raf

Buradaki Akat 2.el market rafı fiyatlarını isteyene her gün ulaştırılmaktadır. Hurda raf alanlar konusunun linkine tıklayın. Akat 2.el hurda raf satmak için işletmemize ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Raf hurdası alan yerler içeriğinin olduğu linke tıklamalısınız. Özellikle kapanan şarküteriler tarafından satışa sunulan çelik raf hurdaları, orta reyonlar, hurda market rafı, teşhir rafları, demir raflar içlerinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda 2. el hurda raf satışı yapıyoruz.

Akat Mahallesi Nikel Hurda Alım Satımı

Hurda nikel zehirli olabilir. Akat nikel hurda alıyoruz. Bu sebep ile hurda nikel alımı yapılırken çok özenli çalışmalıyız. Bu bölgede anot nikel hurda, nikel turbo, %95 şablo nikel hurdası – %99 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz.

Akat Kağıt Hurda Alım Satımı

İstanbul Beşiktaş Akat kağıt hurda alan yerler içerisindeki Halk Metal hizmetleri ile kırpıntı kağıt, karton koli hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Yüksek fiyatlarla hurda bristol kağıt, kuşe kağıt, kağıt bardak, kuşe kağıt, hurda peçete, hurda gazete alıyoruz. Akat kağıt hurdası aldığımız mahalleler arasındadır. Sayfamızdaki Akat hurda karton ve kağıt kilo fiyatını arzu edene bedelsiz yolluyoruz Bölgede hurda A4 fotokopi kağıdı, kitap, defter, renkli kağıt, beyaz kağıt alırken uyguladığımız ekstra titizlikle hurda satıcılarına normalden yüksek kâr etme şansı veriyoruz.

7/24 Açık Akat Mahallesinde Hurdacı Firması

7/24 açık Akat mahallesi hurdacı olan firmamız ile zamana takılmadan geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Tam tamına iki bin birden bugünlere kadar hurdacılığa hizmetimizi sunuyoruz. Yılların verdiği profesyonelliklerle alet parkurumuzu çoğaltarak faaliyetimize devam ediyoruz.

En Yakın Akat Hurdacı

Halk Metal olarak Akat mahallesinin tümünde hurda malzeme alırız. Bu yöntem ile hurda satanlara en yakın hurdacı Akat bölgesinde servisler veriyoruz. Akat hurdacı olan firmamız ile adresten hurda alım hizmetimiz var. Akat en yakın hurdacı firma adıyla her cins hurda alıp satarken adresinize işinin ehli ekip yolluyoruz.

Akat Mahallesinde Parça Kumaş Alanlar

Tonajlı hurda kumaş baskı artığı, parça nevresim hurdası, hurda dokuma kumaş, parça mayo kumaşı, hurda penye, poplin kumaş kırpıntı, hurda spot kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası için yerinizde ödeme yapılır. İstanbul Beşiktaş Akat mahallesinde hurda kumaş alıyoruz. Spot ceketlik kumaş hurdası, gabardin kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, örme kumaş, kot kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı satmak amacı ile bizi çok geçmeden arayın. AkatMahallesi çevresinde şifon kumaş, hurda süprem, hurda viskon, gömleklik kumaş, tshirt kumaş hurdası, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş hurdası, jesica kumaş alım satımlarında arzu ettiğiniz yere geliyoruz. Akat kiloyla hurda kumaş alan firmalar arasındayız. Buradaki Akat hurda kumaş fiyatlarını ücretsiz göndermekteyiz.

Akat Mahallesi 2.el Endüstriyel Aletleri Alımı

Temiz krom tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satanlar firmamıza ait telefon numaralarını arayabilir. Temiz kullanılmış restaurant tipi bulaşık makinaları, tezgah altı dolap, çöp sıyırmalıklı tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz. Depolarımızdaki teşhir reyonları, döner ocakları, hamur kazanı, sanayi tipi 3 gözlü ocak, aspiratör, evye, krom paslanmaz davlumbaz, krom küvet, krom paslanmaz dinlendirici vs lokanta tipi mutfak aletlerini görmek amacıyla alıcıları işyerimize davet ediyoruz. Endüstriyel lokanta ekipmanları almaktayız.

Akat İkinci El İnşaat Malzemesi

Müteahhitler tarafından bir projede kullanılmış inşaat vinçleri, alçı karıştırma mikseri, boya tabancası, harç karıştırma makinesi az kullanılmış portatif, hurda 2.el plywood alıyoruz. Ayrıca batan esnaflardan edindiğimiz Akat bölgesinde yıkılan iş yeri vs binalardan temin edilen hala kullanılabilir ikinci el mutfak dolapları, çelik kapı, pencereler alımı yapıyoruz.

Akat Mahallesinde Bina Yıkılır

Yıkımlarda gerekli tüm iş güvenliği önlemleri Yıkım bittiğinde pimapen hurdaları, sökülmüş kapılar, çıkma parkeler benzeri tüm hurda malzemeyi almaktayız. Kentsel dönüşüm olsun olmasın yıkılacak iş yerlerinin yenilenerek inşaatının yapılması sebebi ile yıkılmasını gerçekleştiriyoruz. Yukarıdaki fabrika sökümünde olduğu gibi bina yıkım işleri yapıyoruz. Ortaya çıkacak hurda eşyaları karşılığı ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp