Beşiktaş Hurdacı

Cihannuma Mahallesi Hurdacı Hurda Alımı

Cihannuma hurdacısı olarak hurdalarınızı nakit alıyoruz Beşiktaş Cihannuma hurda dönüşümü yapan fabrikamız bulunmaktadır. Günlük Beşiktaş Cihannuma hurda fiyatlandırmayla alım yapmaktayız. Beşiktaş Cihannuma mahallesi hurdacı firma olarak hizmet ediyoruz.

Hali hazırda İstanbul Beşiktaş firmasıyız. Elbette ki Beşiktaş Cihannuma mahallesinde de hizmet veriyoruz. Halk Metal ismiyle Beşiktaş mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul Avrupa yakası Beşiktaş Cihannuma mahallesi bölgesinde 2.el ev eşyaları ve hurda ticareti yapıyoruz Halk Metal ismiyle Beşiktaş mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz. İstanbul çevresinde uzun süredir yaptığımız gibi hurda almak amacıyla gönderdiğiniz konuma geliyoruz

Çok miktarda hurda ticaretlerinde yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Cihannuma mahallesi hurdacı şirketleri arasında lider geri dönüşüm tesisiyiz.

Beşiktaş Cihannuma Hurdacı Firma

Beşiktaş hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurda alım satımı yapıyoruz. Sizde her tür hurda malzeme satışı amacıyla mobil hatlarımızı kaydedebilirsiniz. Cihannuma mahallelerinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek milletimizin geleceğini korumaktayız. Cihannuma hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Cihannuma mahallesinde eşsiz bir anlayışla hizmet beğeninize sunmaktayız. İstanbul şehir merkezine bağlı eşine rastlanamayan mahallesi Cihannuma sürekli hizmet verdiğimiz bölgeler içindedir. Sırf İstanbul Beşiktaş Cihannuma için değil, her şehirde hizmet vermekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Halk Metal hizmetinizdedir! Cihannuma mahallesinde hurda eşya alanlar içindeyiz.

Türkiye’de senede yirmi 6 milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton tıpsal atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık çöplere gidiyor. Çöplere giden atıl malzemelerin %4 kadarını metal hurdası, yüzde 12’sini camlar, yüzde 43’ünü kağıt türleri, %27’sini plastiklerden oluşan hurdalar vb atıklardan oluşuyor. Ne yazık ki, bu malzemelerin yüzde seksen ikisi dönüştürülemeden çöplere gidiyor. Bu malzemeler Türkiye’yin bir yılda 1 milyar beş yüz milyon ₺ zararına yol açıyor. Bizim gibi hurdacılar boşa giden bu harcamanın gücümüzün yettiği kadarını kurtarmak amacıyla çalışmaktayız.

Cihannuma Hurdacı Telefonu

İstanbul Beşiktaş Cihannuma yerinden hurda malzeme alımı hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz yerler arasında yer alır. İstanbul Beşiktaş Cihannuma hurdacı numarası bu sayfanın içinde bir tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden telefonumuzu arayarak yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Bu sebeple hurda fiyat listesi sormak nedeni ile firmamızı arayabilirsiniz.

Cihannuma Hurda Kablo Alanlar

Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. İstanbul Beşiktaş Cihannuma mahallesi mahallesinin tamamında kablo hurdası alanlar arasındayız.

kablo hurda alanlar konulu metne göz gezdirebilirsiniz. Çünkü firmamız sadece hurda alım satımında hizmet vermiyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına göre ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sayfamızdaki Cihannuma ttr kablo hurdası fiyat listesini her gün yollamaktayız. Ek olarak tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo, hurda enya kablo alımında değerinin üstünde fiyat teklifini teklif ediyoruz. İstanbul Beşiktaş Cihannuma mahallesinde %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR hurda kablo alım satımında liderlik yapıyoruz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Cihannuma Mahallesi hurdacı arayanlar için buradayız. .

Her yerden antigron kablo hurdası, enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde piyasadan daha yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Hurda kablolar içindeki bakır teller yüzünden hurda kablo alan yerler için büyük önem taşır.

İstanbul Beşiktaş Cihannuma mahallesi çevresinde bolca toplanlanan Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları, %50 bakırlı hurda kablolar, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo alımı yaparken hemen peşin para ödeme yapıyoruz. Genel olarak çelik sargılı kablo, hava kabloları, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu şeklinde isimlendirilir. Kablo iletkenliğiyle elektronik aletlerde kullanılıyor. Ek olarak fare yemez hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablo, hurda fare yemez satanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz. İstanbul Beşiktaş Cihannuma hurdacısı Halk Metal her türlü antigron kablolar, hurda elektrik kablosu, iç tesisat kablosu ticareti yapıyoruz.

Cihannuma Mahallesi Krom Hurda Alanlar

Krom, nikel ile işlenerek paslanmaz elde edilmektedir. Krom hurda alanlar paylaşımımıza mutlaka göz atabilirsiniz. Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurda alanlar makalemize bir göz gezdirmek istersiniz.

Sert yapısı sebebiyle zırhlı araba dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılmaktadır. 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom talaşı, krom tank hurdası, anot nikel %99 satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Cihannuma Hurda Kurşun Alan Firmalar

Cihannuma kurşun hurdası alımı hizmetleri verdiğimiz bölgelerden biridir. Buradaki Cihannuma kurşun hurdası ton fiyatını güncel olarak göndermekteyiz. Kurşun cevheri mavi-gümüş renkli biçimiyle göze çarpar. Kurşun levha hurdası, Cami kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Minare kurşunu alımı yaparız. Kurşun en eski madenlerdendir.

Cihannuma Mahallesi Hurda Çinko Alım Satımı

Buradaki Cihannuma çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını saat başı göndermekteyiz. Çinko hurda alımı bölümüne bakmak isteyebilirsiniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alımı yapıyoruz. Cihannuma bölgesinde hurda çinko alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası kilo fiyatı sayfamıza bakmak istemelisiniz.

Cihannuma Hurda Sarı Pirinç Alan Hurdacı Firma

Benzer şekilde sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Gerçekte sarı hurdası diye adlandırılmış hurda çeşidi bulunmamaktadır. İstanbul Beşiktaş Cihannuma mahallesi hurdacı firma olarak her nevi hurda alım satımı yapmaktadır. Cihannuma mahallesinin her yerinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Halk Metal şirketi bu hurdaların alımına ek olarak sarı radyatör hurdası, sarı pirinç hurda hurda fosfor, bronz hurda alımıyla iştigal ediyor. Herkesin öğrendiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, sarı pirinç hurda parça benzeri sarı hurda türleri vardır.

Bu yüzden Cihannuma sarı hurdası alanlar içindeyiz. Pirinç metal hurdası yöresel olarak rengi sarı olduğundan ötürü hurda sarı denilmektedir. Sitemizdeki hurda sarı pirinç alan hurdacı makaleye bir göz atın.

Cihannuma Sac Hurdası Alanlar

İstanbul Avrupa Cihannuma Beşiktaş bölgesinin tamamında hurda sac levha, hurda sac varil, galvanizli sac hurdası, trapez, galvanizli boru hurda, satışı yapmak sebebi ile arayınız. Şantiye tavanı kapatmak amacı ile kullanabilirsiniz. Hurda sac alımı yapan yerler içindeyiz. Elimizde kullanılmamış 2. el trapez sac hurdası var.

Cihannuma Hurda Demir Alan En Yakın Yerler

Güncel anlık hurda demir fiyat listesi talep etmek sebebiyle firmamıza ulaşın. Hurda demir alan hurdacı firmalar hurda demir konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayınız. Cihannuma mahallesinin tüm caddelerinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz.

Demir, dünyada çokça kullanılan madenler arasındadır. Buradaki Cihannuma ekstra demir hurdası kg fiyatını her gün göndermekteyiz. Cihannuma şehrinin her yerinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Hatırlamanızı isteriz ki her cins demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan için peşin para ödeme yapan firmayız. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alanlar hakkında bilgi bi şey öğrenmek için içeriğinin linkine tıklayın.

Cihannuma Hurda Alan Yerler

Cihannuma yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz semtler içindedir. Zarar etmemek için hurda eşyalarınızı gecikmeden nakite çevirmelisiniz. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğrar. Bu sebeple hurdanın piyasa kilo fiyatını düşürüyor. Antimon zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Hurda çelik alımı için adresinize gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Yüksek tonajlı alüminyum, kablo hurda, bakır hurda, kurşun hurdası,çinko hurda, sarı hurda ve toplama demir alımı yaparken değerinden daha yüksek fiyat teklifi vermekteyiz. Cihannuma hurda alan hurdacılar içinde hızlı hizmet ve deneyimli çalışanlarımızla öncü konuma çıkmaktayız. İstanbul Beşiktaş Cihannuma mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul hurdacı Halk Metal her nevi hurda malzeme alımı gerçekleştiriyor. Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi ilke edindik.

Cihannuma Hurda Bakır Alanlar

Beşiktaş Hurda bakır sayfamızda daha geniş bilgi var. Bakır alan Cihannuma mahallesindeki hurdacı telefonunu tek tuşla arayın kaliteli hizmetin keyfini sürün. Cihannuma genelinde hurda bakır almaktayız. Cihannuma mahallesinde bakır hurda fiyatları için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Buradaki Cihannuma bakır ton fiyatlarını günlük gönderiyoruz. İstanbul Beşiktaş Cihannuma bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Soyma bakır hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, Hurda bakır talaş, bakır profil hurdası, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurdası alınır. Hurda bakır boru, kırkambar bakır hurda, hurda bakır bobin, yanık bakır hurdası alanlar içindeyiz.

Cihannuma Alüminyum Hurda Alanlar

Konumdan alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda, hurda alüminyum levha alabilmek için iletişim kurmanızı beklemekteyiz. Cihannuma mahallesinin tamamında alüminyum sert kartel hurdası, hurda alüminyum ince profil, alüminyum matbaa hurdası, hurda alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alırken hurda tartımını güvenilir bir biçimde yapmaya özen gösteriyoruz. Firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile teşekkür ederiz. . Her türlü alüminyum hurdası alımı yapılır. Beşiktaş Cihannuma hurda alüminyum alanlar arasındayız. Alüminyum jant hurdası, alüminyum tel, hurda alüminyum tas tabak, alüminyum bakırlı petek ticaretiyle uğraşan hurdacı firmasıyız. Her türde alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda ticaretiyle meşgulüz. Hurda satanların yardımıyla sürekli yenilikler üretiyoruz. Ek olarak alüminyum petek hurda,alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu satışı yapmak için arayın.

Cihannuma Fabrika Yıkımı ve Makine Sökümü

Profesyonel bir şekilde fabrikaları yıkıyoruz. Etrafta söylendiği gibi kolay değildir.

Bu sebeple İstanbul Beşiktaş fabrika söküm ve yıkımı yapan yerler içerisinde başarılı olduk. Öncelikle sökümü istenen imalathanenin detaylı bir biçimde incelenerek ihtiyaçlar dahilinde ekipman ve projenin ayarlanması gereklidir. Cihannuma fabrika sökümü işleri yapıyoruz. Daha önce onlarca fabrika yıkımı ihalelerini aldık.

Cihannuma Mahallesinde Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Bu dönemde şeffaf meyve suyu şişesi, kırılmış araç camı şeklinde cam hurdası bulunuyor. Cam yarı saydam veya tam saydam genellikle sert yapıya sahibi su tutan inorganik amorf sert maddelerdir. Beşiktaş Cihannuma yakınlarında cam hurdası alan yerler içerisindeyiz.

Cihannuma Hurda Kağıt Alan Hurdacılar

Değerinden yüksek fiyata hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, kullanılmış gazete, hurda bristol kağıt, kağıt peçete alıyoruz. Hurda karton, kağıt alımı yapıyoruz. Burada yer alan Cihannuma Mahallesinde hurda kağıt ton fiyatlarını uygulamamızı kullananlara her gün yolluyoruz İlçede renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan özenle hurda satmak isteyenlere değerinden fazla miktarda kazanma şansı takdim ediyoruz. İstanbul Beşiktaş Cihannuma mahallesinde kağıt hurda alan firmalar içerisindeki firmamız Halk Metal verdiği hizmetler ile karton koli, iplik bobin kağıdı hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, kırpıntı kağıt satabilirsiniz.

En Yakın Cihannuma Hurdacı Telefonu

Halk Metal hurdacılık olarak Cihannuma etrafında hurda alımı yapmaktayız. Haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurdacı Cihannuma mahallesinin yakınlarında hizmet ediyoruz. En yakın Cihannuma hurdacı hizmetleri ile hurda eşya alımında adresinize gelmekteyiz. Cihannuma mahallesi hurdacı şirketi içindeki ekiplerimiz ile konumuzdan hurda malzeme almaya başladık.

Cihannuma Araba Hurdası Alan Hurdacı

Tabiki de müşterilerimize hurda araç alımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Bazı dönemlerde Cihannuma çevresinde hurda otomobil alıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak trafikten çekme belgesine sahip araba hurdası, çeki demiri hurdası patoz, hurda pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler
, hurda yük vagonu, hurda motor alıyoruz. Ancak hurda araba evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz.

Cihannuma Jeneratör Hurdası Alım Satımı

İkinci el jeneratör satanlar içerisindeyiz. Her voltajda iyi durumda ikinci el jeneratör bulunur. Jeneratör hurdası alan hurdacı firmayız alım satımında en iyi fiyatlarla ödemeler yapmaktayız.

Cihannuma Nikel Hurdası Alımı

Bu bölgede nikel turbo, anot nikel, %99 şablon nikel hurda ve %95 hurda nikel şablon alımı yapıyoruz. İstanbul Beşiktaş ile Cihannuma mahallesi hurda nikel alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alınıp satıldığında oldukça dikkat ile çalışılmalıdır. Nikel hurda arsenik içermektedir.

7/24 Açık Cihannuma Hurdacı Firması

Neredeyse on üç yıldır hurdacılık hizmeti vermekteyiz. 7/24 Cihannuma hurdacı iş yerimiz sayesinde haftanın yedi günü açığız. Yılların kazandırdığı tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimizi sürdürüyoruz.

Cihannuma Hurda Klima Alan Firmalar

Hurda klima Cihannuma mahallesi çevresinde çok satılan hurda malzemeler arasında yer alır. Cihannuma mahallesi etrafında klima hurdası satanlar bizimle ivediyetle görüşmelidir. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Kombi hurdası alımı yapan hurdacı firmayız.

Cihannuma Moloz Dökümü

Fabrika yıkımı sonrasında antlaşmamıza göre yıkım molozlarının taşınma işi güvenlikle yapılır. Cihannuma hurdacı Halk Metal tarafından satın alınacak her cins hurdaların iş yerimize taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Molozlar Beşiktaş Belediyesi’nce daha önce bildirilen araziye dökülür.

Cihannuma Mahallesi Hurdacılar Sitesi

Cihannuma hurdacılar sitesi 7. blokta bulunan hurda alım firmamız vasıtasıyla hurda malzeme alım yapmaya devam ediyoruz. Hurda ticareti yaparken ayrım yapmıyoruz. Yalnızca bu hurdaları almıyoruz. Vatandaşlarımıza güzel bir İstanbul Beşiktaş Cihannuma bırakmak için yılmadan çalışıyoruz.

Cihannuma Akü Hurdası Alan Hurdacı Firma

Taşıtlarda elektrik enerjisi deposu bulunmaktadır. Uzun müddet sonra şarj olmaz aküye hurda akü denir. Akü hurda alan yerler bölümümüze bir göz atmalısınız. Atıl aküler içindeki kurşun bulunduran suları sebebi ile değerlidir. Aküler başka deyişle biriktireç şarj edilebilir piller gibi enerjinin depolanmasını sağlayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Akü hurda alım satımı sayfamıza göz atmak istemelisiniz. Bu nedenle firmamız ve benzeri kendisine ait geri dönüştürme ve eritme kazanları bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapan hurdacılar içerisindedir.

Cihannuma Plastik Hurdası Alım Satımı

Plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelerin ismidir. Cihannuma plastik hurda alımı yapan firmalar içinde lider konumda olan işletmeyiz. Burada yer almakta olan Cihannuma plastik kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara ücretsiz ulaştırılmaktadır Termoset, polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri vardır. İstanbul ve Cihannuma mahallesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen hurda, polistren, jelatin hurdası alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyatlarla kırmızı, mavi kapak hurda, pimapen hurda, hurda şeffaf naylon, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda almaktayız.

Anlık Cihannuma Hurda Fiyatları

Geniş yeni krom hurdası fiyatları içeriğe göz atın Ayrıca tekrar söylemekte yarar görüyoruz ki yüksek miktarda hurda ticaretinde borsa fiyatlarından daha fazla kilo fiyatları teklif ediyoruz. Anlık fiyata ulaşmak için bizimle irtibat kurmanız gerekiyor. Cihannuma Mahallesinde hurdacı hurda alım esnasında kullanılan fiyat listesi hızlı bir şekilde değişiklik göstermektedir.

Cihannuma 2.el Hurda Raf Fiyatları

Bu sayfadaki Cihannuma hurda çelik raf ton fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşmaktayız. Hurda raf fiyatı bölümümüzü incelerseniz muhteşem olur. Raf hurdası Cihannuma alımı nedeni ile buradaki numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Özellikle resterasyon yapan işyerleri tarafından satışa sunulan reyonlar, market rafı hurdaları, çelik raf hurdası, mağaza rafı hurdaları, demir raf hurdaları içlerinden seçilen yeniden farkı olmayan 2. el market rafı satışı yapıyoruz. Hurda depolama rafları alım satımı yapıyoruz. İstanbul Hurda raf alım satımı yazısını okusanız harika olacaktır.

Cihannuma İkinci El İnşaat Malzemesi

Cihannuma mahallesinde yıkılan iş yeri vb. binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2. el kapı, mutfak dolapları, pencere satıyoruz. Dolayısıyla kapanan nalburlardan satın aldığımız İnşatlarda alçı sıva karıştırma mikseri, boya makinesi, inşaat vinci, harç karıştırma mikseri 2.el demir inşaat iskelesi, plywood hurda mevcuttur.

Cihannuma Parça Kumaş Alan Hurdacı

İstanbul Beşiktaş Cihannuma etrafında kumaş hurdası almaktayız. Spot iç çamaşırı kumaş parçası, hurda penye, dokuma kumaş, nevresim kumaş parçası, tekstil artığı parça kumaş, mayo kumaşı, parça poplin kumaş, spot kumaş hurdası alıp satıyoruz. CihannumaMahallesi etrafında gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, abiyelik kumaş, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, jesica kumaş hurdası, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında dilediğiniz yere gelmekteyiz. Defolu pantolonluk kumaş, gabardin kumaş, örme kumaş, parça kot kumaşı hurdası, ceketlik kumaş hurdası, hurda eteklik satmak amacıyla bizi hemen aramalısınız. Sayfamızdaki Cihannumamahallesi kumaş hurdası ton fiyatlarını talep edenlere günlük yolluyoruz. İstanbul Beşiktaş Cihannuma kiloayla tartım yaparak kumaş hurda alanlar içindeyiz.

Cihannuma İkinci El Mutfak Malzemeleri Alanlar

Temiz servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makineleri, tabak tezgahı, paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, tezgah altı dolaplar satan firmalar bu sitedeki telefon numarasını arayabilirsiniz. 2. El sanayi tipi restoran aletleri alıyoruz. Depomuzdaki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, endüstriyel ocaklar, aspiratör, krom evye, davlumbaz, dilendirici küveti, salata ve meze dolapları vs endüstriyel tipte otel ve mutfak alet edavatını yakından görmek amacıyla almak isteyenleri işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz. Titizlikle kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makinesi, sanayi tipi çamaşır makinaları, tezgahlar, pizza dolapları, tezgah üstü dolap alınır.

Cihannuma 2.el Ev Eşyası

İkinci el öğrenci masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis büro mobilyaları temin edilir. Her türlü 2. El buzdolabı, derin dondurucular, LCD televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektronik ev eşyası, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak nedeni ile firmamıza ait telefonlarıarayabilirsiniz. Makul fiyatlara sıfır ve ikinci el oturma odası takımı satabilirsiniz. Kısa bir zaman kullandığınız 2. el piyasasında değerlendirilebilecek bir temizlikte bulunan yemek odası takımlarını dilediğiniz yere gelerek yüksek fiyatlarla alıyoruz. Buzdolabı hurdası, eski bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası için güncel fiyat teklifi vermekteyiz. Daha detaylı bilgiye erişmek amacı ile bulaşık makinası hurdası alımı yapan firmalar konusunda bilgi paylaşılmış gönderiye ulaşabilirsiniz

Cihannuma Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Üst taraftaki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkım bitiminde hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler benzeri her türlü hurdaları satın almaktayız. Beşiktaş Cihannuma kentsel dönüşümü sebebiyle kısmen yıkılmış apartmanların tekrar inşa edilmesi sebebi ile yıkımlarını sağlıyoruz. Bina yıkımında gerekli tüm önlemler Bedelsiz bina yıkımı yapmaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp