Beşiktaş Hurdacı

Beşiktaş Etiler Mahallesi Hurdacı

Etiler hurdacı firması olarak hurda eşyaları yerinden alıyoruz Beşiktaş Etiler mahallesinde hurda ve kullanılmış eşyalar kıymetinin üstünde alıyoruz Etiler mahallesi hurdacı işletmeleri arasında lider konumdayız.

Beşiktaş geri dönüşüm firması olarak Etiler mahallesinde hizmet veriyoruz. Güncel Beşiktaş Etiler hurda fiyatlandırmayla hurda alım satımı yapıyoruz.

Hali hazırda Beşiktaş firmaları içindeyiz. Fakat Beşiktaş Etiler mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Halk Metal firmamız ile Beşiktaş Etiler mahallesinin tamamında hizmet veriyoruz. İstanbul geri dönüşüm firmaları içerisindeki Halk Metal hizmetinizdedir. Beşiktaş hurdacısıyız.

Avrupa yakası Beşiktaş bölgesinde olduğu gibi hurda almak amacıyla araç göndermekteyiz Her çeşit hurda alımında tecrübeliyiz. Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir.

Beşiktaş Etiler Mahallesi Hurdacı Firmalar

İstanbul Beşiktaş hurdacı olarak Avrupa yakası bölgesinde hurda çeşidi alım satımı yapıyoruz. Sizde her nevi sarı hurdası satmak sebebi ile iş yerimizi arayabilirsiniz. Etiler bölgesinde hizmetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri işlemden geçirerek halkımızın geleceğine yarar sağlıyoruz. Etiler hurdacı mı arıyorsunuz? Şanslı gününüzdesiniz. Etiler çevresinde eşsiz bir anlayışla profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. İstanbul şehir merkezine bağlı hızla gelişen mahallesi Etiler daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Etiler bölgesinde değil, tüm illerde hurda alım satım hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Halk Metal hizmetinizde! Etiler mahallesinde ve Beşiktaş merkezinde hurda ve 2.el mobilya alan firmalar arasında hurda alım satım hizmetleri vermekteyiz.

Yurdumuzda bir senede yüz bin ton tıbbi atık, yirmi altı milyon ton ev tipi atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık çöplere gitmektedir. Ortaya çıkan bu atıl malzemenin yüzde dördünü metal hurdalar, yüzde kırk üçünü kartonlar, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan hurdalar, yüzde oniki’sini cam benzeri atıklardan oluşuyor. Malesef, bu kıymetli atıkların 4/5 çöpe gidiyor. Boşa giden atıklar yurdumuza 1 milyar 6 yüz yetmiş milyon ₺ zarar vermektedir. Hurdacı firmalar ülkemizi zarara uğratan bu miktarın mümkün olduğu kadarını kurtarmak amacı ile çalışıyoruz.

Etiler Mahallesi Hurdacı Telefon Numarası

Etiler yerinden her türde hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz mahalleler içerisindedir. Bu sebeple hurda fiyat listesi istemek nedeniyle iş yerimizi aramalısınız. Hemen numaramızı arayarak en yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Etiler hurdacı telefonu iletişim bilgilerimizin yer aldığı sayfanın içinde tek tıkla tuşlayabileceğiniz konumdadır.

Etiler Mahallesinde Hurda Bakır Alan Firmalar

Bakır alan hurdacı içeriğimizde detaylı bilgi bulabilirsiniz. Etiler Mahallesi hurda bakır fiyatları için arayın. antigron kırma (Granür) bakır hurda, lama bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Hurda bakır boru, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz.

Bakır alan Etiler hurdacı numarasını zorlanmadan arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Etiler genelinde bakır hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Etiler yanık bakır hurdası fiyatlarını talep edenlere bedelsiz ulaştırılmaktadır. İstanbul Beşiktaş Etiler bakır hurda alan yerler arasındayız.

Etiler Mahallesi Demir Hurda Alanlar

İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı için işletmemize ulaşabilirsiniz. Hurda demir alan yerler yazısına bir göz atabilirsiniz. Etiler etrafında DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alım satım işleri yapıyoruz. Halk Metal Etiler şehrinin tümünde demir hurdası ticareti yapmaktadır.

Güncel hurda demir fiyatları öğrenmek nedeni ile fazla gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası alanlar konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklamalısınız. Bildiğiniz gibi her nevi demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir ev kapısı alıyoruz. Hurda demir, Etiler mahallesinde bol miktarda alınıp satılan metaller içerisindedir. Sitemizdeki Etiler demir kg fiyatı günceldir.

Etiler Mahallesi Hurda Alüminyum Alımı

Ek olarak alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurda, alüminyum petek hurdası satmak için arayabilirsiniz. Her çeşit hurda alüminyum almaktayız. İstanbul Hurda alüminyum alanlar konulu yazıyı inceleyebilirsiniz. Etiler mahallesinde alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda, hurda alüminyum profil, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımı için hurda tartımını güvenle yapmaktayız. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tel Etiler hurdacısıyız. Her nevi alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere tava almaktayız. Adresten alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş alımı için aramanızı diliyoruz. Beşiktaş Etiler Mahallesi hurda alüminyum alan yerler arasındayız. Hurdacı firmamıza güvendiğiniz için teşekkürü hak ediyorsunuz. Hurdasını satanların desteğiyle her geçen gün gelişiyoruz.

Etiler Kurşun Hurda Alan Hurdacı

Etiler kurşun hurda alıp satmak için iyi fiyatları uyguladığımız mahallelerdendir. Sayfamızdaki İstanbul Beşiktaş Etiler kurşun hurda kilo fiyatını telegram grubumuzda her saat paylaşıyoruz. Cevher halindeki metal kurşun maviye yakın gümüş renklidir. Kurşunun kullanılmakta olan eski madenler içinde olduğu bilinmektedir. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurda, Minare kurşun hurdası
, Cami çatı söküm kurşunu alıyoruz.

Etiler Sac Hurdası Alan Yerler

Ardiye çatısı kaplamak isteyenler için uygun fiyatlı olacaktır. Etiler mahallesinde hurda sac onduline, sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru, alım satımı için iletişim kurabilirsiniz. Sac hurdası alıyoruz. Depolarımızda sıfır üründen farksız 2. el trapez sac hurda var.

Etiler Krom Hurda Alanlar

Hurda nikel ile karıştırıldığında paslanmaz oluşturulur. Beşiktaş Krom hurda alanlar gönderisine göz atın. Krom paslanmaz hurdası alımı yapıyoruz. Krom hurdası fiyatları paylaşımımızı okumak isteyebilirsiniz. Gayet sert olduğu için zırhlı araç kaplaması dahil çoğu yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 304 krom hurda, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 430 krom hurdası, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için arayın.

Etiler Çinko Hurdası Alanlar

Buradaki Etiler Mahallesi çinko hurdası ton fiyatlarını arzu edene ücretsiz yollamaktayız. Çinko hurda alan hurdacılar bölümünün olduğu bağlantıya tıklayabilirsiniz. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alıyoruz. Etiler mahellesinin tamamında hurda çinko alıyoruz. Çinko hurda alan hurdacı firma bağlantısının olduğu bağlantıya tıklayınız.

Etiler Kablo Hurdası Alımı

Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Bloğumuzda bulunan İstanbul hurda kablo metini okuyun. Müşterilerde kolayca satılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları,Yüzde 50 bakırlı hurda kablo ticaretinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Özellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Etiler hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. . Etiler Mahallesi mahallesinin her yerinde kablo hurdası alanlar arasında en iyi fiyatları biz veriyoruz. İçindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve dış kaplamasındaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Burada paylaşılmış olan İstanbul Beşiktaş Etiler ttr kablo hurdası fiyat listesini isteyenlere her gün gönderiyoruz. Konumdan hurda antigron kablolar, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo tek damar kablo hurdası almaktayız. Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdaları, enya kablo, çok damarlı kablolar alım satımı yaparken ederinin üzerinde vermekteyiz. Karışık hurda kablo, hurda telefon kablosu, hurda fare yemez satmayı isteyenler şimdi bizi arayabilir.

Çünkü firmamız sadece hurda alım satımında ilgilenmiyoruz. Kablo hurdası içindeki telin bakırı nedeniyle hurda kablo alanlar için önem taşır. Kablolar iletkenliğiyle makinelerde kullanılmaktadır. Ayrıyeten çok damarlı kablo hurdası ticareti amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Etiler hurdacısı olarak özellikle hurda iç tesisat kabloları, hurda elektrik kabloları, antigron kablo hurdaları alım satımı yapıyoruz.

Genel olarak alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar şeklinde isimlendirilir. Yüksek miktarda kablo hurdası alışverişinde piyasadan yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Etiler hurdacısı olarak TTR hurda kablolar, %30, %40, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz.

Etiler Mahallesinde Hurda Sarı Pirinç Alımı

Aslını demek gerekir ise sarı hurdası isminde hurda çeşidi bulunmamaktadır. Sitemizdeki hurda sarı pirinç alan yerler metini inceleyebilirsiniz.

Halk Metal hurdacılık firması bu hurdaların ticaretinde radyatör hurdası, sarı hurda fosfor, hurda bronz alım satımıyla iştigal ediyor. Etiler mahallenin tümünde hurda sarı alım satımı yapıyoruz. Ayrıca hurda sarı pirinç kırkambar, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati cinsleri bulunabilir.

Bu sebeple Etiler sarı pirinç hurda alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. İstanbul Beşiktaş Etiler mahallesi hurdacı depomuz her çeşit hurda ticareti için adresinize geliyor. Bildiğiniz gibi sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı pirinç çubuk gibi sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Pirinç metallerin hurdalarına halk arasında renginden ötürü sarı pirinç hurdası deniliyor.

Etiler Hurda Alan Firma

Tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun ve sarı hurda alımı yaparken piyasadan yüksek fiyat listesi vermekteyiz. Etiler hurda alan hurdacılar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile ön plana çıkmaktayız. Etiler adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Hurdanızı hemen elinizden çıkarın. Çünkü hurda bakır yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurda nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Bu neden ile hurdanın değerini düşürmektedir. İstanbul Beşiktaş Etiler geri dönüşüm firması Halk Metal her tür kağıt hurdası alım satımı yapıyor. Hurda bakır almak için bulunduğu yere kadar gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan yerler içerisindeyiz. Zamak hurdası, makine artık hurdası, kalay hurdası, çelik hurda alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak daha uzun süre hizmetler sunmayı istiyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Etiler Fabrika Sökümü Yapılır

Fabrika sökerken sökülmesi arzu edilen fabrikanın titizlikle gezilerek ihtiyaç duyulan araçların seçilmesi uygundur. Fabrika sökümü yapan firmaların bahsettiği şekilde kolay bir işlem değildir. Güvenlice fabrika ve tesislerin söküm işlerini yapıyoruz. Daha önce onlarca fabrika sökümü ihalelerini aldık. Bu nedenler fabrika söküm ve yıkımı yapanlar içinde başarılı konumdayız. Etiler fabrika sökümü işi profesyonelleşmenin deneyimine sahibiz.

Etiler Hurda Plastik Alım Satımı

Termoset, elastomer, polistiren, polipropilen, polietilen, termoplastik benzeri çeşitleri vardır. İstanbul şehri Etiler mahallesinin her yerinden abs plastik, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurdası alımı yapıyoruz. Etiler plastik hurdası alımı yapan firmalar içerisinde bulunan hurdacı firmasıyız. Bu yazıda bulunan İstanbul Beşiktaş Etiler naylon hurdası kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz Güncel fiyata pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, hurda market poşeti, pimapen hurdası, hurda şeffaf naylon alımı ile ilgileniyoruz. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ile polimer malzemeye verilen isimdir.

Etiler Hurda Klima Alan Firma

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Her büyüklükte hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. İkinci el klima Etiler çevresinde çok alımı yapılan elektronik eşya hurdaları içerisindedir. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Etiler bölgesinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir.

Etiler Mahallesinde Moloz ve Hurda Nakliyesi

Etiler hurdacı tarafından satın alınacak her nevi hurdanın işyerimizi taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılıyor. Molozlar Beşiktaş Çevre ve Şehircilik müdürlüğünce planlanan arazilere nakil ediliyor. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye göre yıkım molozunun taşıma işleri titizlikle yapılmaktadır.

Etiler Nikel Hurda Alım Satımı

İlçe genelinde anot nikel hurdası, turbo nikel, %95 hurda nikel şablon ve %99 hurda nikel şablon alıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdası toplanırken elimizden geldiğince özenli davranmalıyız. Hurda nikel zehirli olabilir. İstanbul Beşiktaş Etiler hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

Etiler Hurda Akü Alımı

Otomotiv sektöründe enerji deposu kullanılıyor. Akü başka deyişle batarya büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Zamanla enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denmektedir. Beşiktaş Hurda akü ton fiyatı bölümümüzü incelemek konusunda bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Akü hurda alanlar sayfamızı okumak öğrenmenizi sağlayacaktır. Dolayısı ile şirketimiz gibi fabrika içerisinde geri dönüştürme tesisi olan işletmeler kuru akü ve sulu akü alımı yapan tesisler arasındadır. Hurda akü içerisindeki kurşunlu suları geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm tesisleri için oldukça değerlidir.

Etiler 2.El İnşaat Malzemeleri

İnşaat şantiyelerinde yük asansörleri, harç mikseri, alçı makinesi, boya makinesi ikinci el demir iskele, hurda 2.el plywood mevcuttur. Bununla birlikte kapanan nalburlardan aldığımız Etiler bölgesinde yıkılan öğrenci yurdu vs binalardan bir kenara ayırılan kullanılabilir durumda 2.el pimapen pencere, mutfak dolabı, çelik kapı alım satımı yapıyoruz.

Etiler 2. El Jeneratör Alımı

Jeneratör hurdası alımı yapıyoruz. 2. el jeneratör satan firmalar arasında en iyi hurdacı firmayız. Sanayi tipi yeniden farkı bulunamayan ikinci el jeneratör alımı yapıyoruz.

Etiler Hurda Fiyatları

Etiler hurdacı hurda alım satımı esnasında uygulanılan ton fiyatı Etiler piyasasında her dakika güncelleniyor. Kesin hurda ton fiyatına ulaşabilmek nedeni ile bize ulaşmanız yeterlidir. Tekrar etmekte yarar görüyoruz belirli bir miktardan yüksek hurdalar alırken oldukça fazla fiyat teklifi veriyoruz. Hurda fiyatları başlıklı makaleyi okuyabilirsiniz

Etiler Beyaz Eşya Hurdası

Titizlik ile kullanıldığı belli olan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek temizlikteki koltuklarınız kapınızdan alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı vb hurda beyaz eşya için yüksek fiyat teklifi uygulanmaktadır. Detaylı bilgiye ulaşmak için buzdolabı hurdası alan firma konulu sayfamıza ulaşınız İkinci el ofis büro mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, patron koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel masaları satacaklara nakit ödeme yapmaktayız. Her türlü 2. El masa üstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektrikli ev eşyaları, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, anakart satın almak sebebiyle firmamıza ait hatlarıtuşlayabilirsiniz. Uygun fiyata yeni gibi, 2.el mobilyalar ve aksesuarlar satın alabilirsiniz.

Etiler Hurdacı Sitesi

Geleceğe yaşanabilir bir İstanbul Beşiktaş Etiler mahallesi oluşturmak için durmadan çalışıyoruz. Yalnızca bu malzemelerin geri dönüşümünü yapıyor değiliz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan alıyoruz. Etiler mahallesi hurdacılar sitesi içerisinde bulunan hurdacı dükkânımız yardımıyla geri dönüşüm hizmeti ediyoruz.

En Yakın Etiler Hurdacı Telefon Numarası

Etiler hurdacısı içinde çalışan personelimizle adresinizden her türlü hurda almaya başladık. Halk Metal firmamızla Etiler mahallesinde hurda alırız. Bu sebep ile atıl eşyaları değerlendirmek isteyenlere en yakın hurda alan yerler Etiler çevresinde hurdacılık yapmaktan gurur duyuyoruz. En yakın Etiler hurdacı firma hizmetleri ile hurda malzeme alım satımında adresinize işinin ehli ekip yolluyoruz.

Etiler 2.el Raf Fiyatları

Çoğunlukla raflarını yenileyen butikler tarafından satışa çıkarılan ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, hurda market rafı, teşhir rafları içlerinden personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el hurda raf satıyoruz. Sitemizdeki Etiler Mahallesi 2.el raf kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. Raf hurdası alım satımı sayfamıza kesinlikle bir göz atın. Raf hurdası Etiler alım satımı sebebiyle bize ait numaraya ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alımı yapmaktayız. İstanbul Hurda raf alan yerler yazısına mutlaka göz atmalısınız.

Etiler Hurda Kağıt Alımı

Avantajlı fiyata karton bardak hurdası, kuşe kağıt hurdası, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, hurda kağıt peçete alıyoruz. Etiler karton hurdası aldığımız yerler içindedir. Sitemizde bulunan Etiler Mahallesi hurda kağıt ton fiyatını talep edenlere ücretsiz gönderilmektedir Bölgenin tümünde hurda kitap defter, renkli hurda kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz extra özen ile satıcıya daha fazla kazanma şansı yöneltiyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Beşiktaş Etiler hurda kağıt alıp satanlar içerisindeki Halk Metal sunduğu hizmetler ile kırpıntı kağıt hurda, karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz.

Etiler Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Toptan pantolonluk kumaş hurdası, gabardin kumaş, hurda örme, spot kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayınız. Tonajlı poplin kumaş kırpıntı, atletlik kumaş, hurda kumaş baskı artığı, hurda spot kumaş, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası alımında nakit para ödeme yapmaktayız. Parça kumaş hurdası alıyoruz. Buradaki İstanbul Beşiktaş Etilermahallesi hurda kumaş ton fiyatını isteyenlere güncel olarak ulaştırmaktayız. Etiler kiloayla tartarak kumaş hurda alan firmalar içindeyiz. Etiler çevresinde süprem kumaş hurdası, hurda şifon, viskon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, parça gömlek kumaşı, tişört kumaşı, hurda döşeme kumaşı, abiyelik kumaş hurdası alımlarında yerinize geliyoruz.

Etiler Mahallesi 2.el Lokanta Malzemeleri Alım Satımı

Temiz kullanılmış endüstriyel bulaşık makinası, tezgah, tezgah altı dolaplar, çamaşır makinaları, pizza dolabı, buz makineleri alınır. Sanayi tipi cafe ve lokanta ekipmanları alıyoruz. 2.el tabak ısıtma tezgahı, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, tabak, servis bıçağı, bakır tencere, tava, tepsi, kazan satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Depomuzda bulunan hamur yoğurma kazanları, döner ocakları, teşhir reyonları, hücreli aspiratör, paslanmaz krom küvet, krom paslanmaz evye, davlumbaz, yemek dilendiricileri, lokanta tipi set üstü meykap vb. lokanta tipi otel ve mutfak malzemesini görebilmeniz amacıyla siz değerli müşterilerimizi ardiyelerimize davet etmekteyiz.

Etiler Otomobil Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmetlerimize devam etmekteyiz. Ara sıra Etiler yakınlarında hurda araba alım satımı yapıyoruz. Ancak araç hurdası evrak hazırlama işleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman yerine getiremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda araç alım satımı konusunda yardımcı olmak isteriz. Evrak işi olmayan vagon hurdası, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda patoz, çeki demiri hurdası
, parçalanmış araba hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz.

Etiler Cam Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Etiler yakınlarında cam hurdası alanlar içerisindeyiz. Çağımızda şeffaf ve renkli kola meşrubat şişesi, kırılmış araç camı ve benzeri hurda camlar çok fazla alınıp satılıyor. Cam saydam ya da yarısaydam oldukça kırılgan bir yapıya sahip sıvı tutan inorganik yumuşak olmayan malzemeye verilen adıdır.

Etiler Bina Yıkımı

Çok önce fabrika yıkımlarında gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Yıkım bittiğinde sökülen laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları vb. tüm hurda malzemeleri alıyoruz.

Etiler kentsel dönüşümü sebebi ile yenilenecek evlerin en baştan yapılması amacıyla yıkımlarını gerçekleştiriyoruz. Yıkım esnasında lüzum görülen tüm tedbirler

7/24 Hurda Alan Etiler Hurdacı Firması

7/24 hizmet veren Etiler hurdacı olarak günün her saatinde açığız. Sektörde harcadığımız senelerin kazandırdığı tecrübe süreci ile araç gereç parkurumuzu geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. İki bin altıdan bugünlere dek hurdacılık sektöründe hemşehrilerimize hizmet veriyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp