Beşiri Hurdacı

Anlık Beşiri hurda piyasa fiyat listesiyle hurda alımı yapıyoruz. Benzersiz hizmetler beğeninize sunmaktayız. Aktif olduğumuz tüm hizmetlerimizi buradan inceleyebilirsiniz. Beşiri merkezinde hurdanızın resimlerini göndermek sebebi ile aşağıdaki telefon numarasıyla iletişime geçebilirsiniz. Miktarı yüksek hurda eşya satımında yüksek fiyat uyguluyoruz. Batman hurdacısı olarak Beşiri bölgesinde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Beşiri hurdacı firması olarak adresinize gelebiyoruz. Memleketin dört bir noktasından, hurda alıyoruz. Halk Metal adıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Beşiri Hurdacıları

Beşiri bölgesinde faaliyet veriyoruz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak insanlığın geleceğini korumaktayız. Beşiri hurdacı sitesi mi arıyorsunuz? Başardınız. Batman Beşiri bölgesinde benzersiz anlayışlarla profesyonel hizmet beğeninize sunmaktayız. Batman şehir merkezine bağlı değişen ilçesi Beşiri 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sırf Batman Beşiri bölgesinde değil, tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz. Beşiri hurdacı olarak Batman ilinin tümünde her çeşit hurda atık alım satımı yapmaktayız. Her kilodaki hurda malzemeler için yakında hazır bulunan hurda nakliye ekiplerimizi göndermekteyiz. Sizlerde her tür karton hurdası satışı yapmak sebebi ile numaralarımızı rehberinize kaydedebilirsiniz.

Beşiri Hurdacı Telefonu

Beşiri hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde sadece tıklayarak tuşlayabileceğiniz konumdadır. Batman Beşiri adresten hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz ilçeler arasındadır. Hemen arayarak en yüksek hurda fiyatları ile atık hurdaları değerlendirebilirsiniz. Dolayısıyla hurda malzeme fiyat listesi sormak üzere sitedeki telefonumuzu aramanız gereklidir.

Beşiri Demir Hurdası Alanlar

Beşiri etrafında tufal demir hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası ticareti yapıyoruz. Hatırlatmak isteriz her türde demir kapı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alıyoruz. Beşiri bölgesinde hurda demir alım satımı ile uğraşıyor. Güncel anlık demir hurda kilo fiyatı için bize ulaşın. Hurda demir ton fiyatı konusunda bilgi edinmek amacıyla linkine tıklamalısınız. Demir, dünya genelinde en çok alım satımı yapılan metaller arasındadır. Buradaki Beşiri demir hurdası ton fiyatını grubumuza üye olanlara günlük gönderiyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Demir hurda kilo fiyatı yazımıza göz atmalısınız.

Beşiri Hurda Alüminyum Alım Satımı

Ayrıca alüminyum petek, alüminyum kutu hurdası, hurda alüminyum radyatör satışı yapmak amacıyla arayın. Hurda satanların yardımıyla her gün tecrübeli hale geliyoruz. Beşiri ilçesinin tamamında alüminyum ofset matbaa, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, alüminyum araiş hurdası, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımları güvenilir şekilde yapıyoruz.

Yerinden alüminyum talaş hurda, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için irtibat kurmanızı diliyoruz. Bizlere verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız. Alüminyum bakırlı petek, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel ticareti yapan firmayız. Her nevi alüminyum sac hurdası, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava alıyoruz.

Bu sayfadaki Beşiri alüminyum hurdası fiyat listesini arzu edenlere güncel olarak gönderilmektedir. Sitemizdekialüminyum hurda alanlar metni ziyaret edin. Batman Beşiri alüminyum hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Her türlü alüminyum hurdası alınır.

Beşiri Hurda Kurşun Alan Firma

Beşiri kurşun hurdası alımı hizmetleri sunduğumuz bölgelerdendir. Bu sayfadaki Beşiri kurşun hurdası kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara bedelsiz yollamaktayız. Cevher şeklindeki metal kurşun gümüş-mavi renklidir. Hurda kurşun alanlar hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile içeriğinin olduğu linke tıklayın. Kurşun hala kullanılan madendir. Cami minaresi hurda kurşunu
, Hurda kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu için iyi fiyat uyguluyoruz.

Beşiri Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Gerçeği demek gerekir ise sarı hurdası adında hurda çeşidi varolmamıştır. Firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra sarı pirinç hurda hurda bronz araiş alım satımında piyasaya hakim konumdadır.

Müşterilerde kırkambar hurda sarı pirinç, sarı pirinç hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri bulunabiliyor. Beşiri ilçenin tümünde hurda sarı almaktayız. Bildiğiniz gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, hurda sarı talaşı, sarı hurda çubuk benzeri hurda sarı cinsleri bulunmaktadır.

Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla rengi sarı olduğundan dolayı hurda sarı denmektedir. Bu nedenle Beşiri sarı hurdası ticareti yapıyoruz. Sitemizdeki Beşiri pirinç sarı ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Pirinç sarı hurda alanlar başlıklı metini inceleyebilirsiniz. Batman Beşiri hurdacı depomuz tüm türlerde hurda ticareti yapmaktadır.

Beşiri Hurda Krom Alan Hurdacılar

Nikel metal ile karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Buradaki Batman Beşiri krom hurdası ton fiyatı bugün güncellenmiştir. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alan hurdacı firmalar yazısını okursanız iyi bir iş yapacaksınız.

304 krom, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom hurda talaşı, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurda, 430 krom, hurda krom tank, anot nikel %99 alıyoruz. Yapısı itibariyle gayet sert olduğundan dolayı zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurda kullanıldığı biliniyor.

Beşiri Kablo Hurda Alanlar

Her yerden antigron hurda kablo, iç tesisat kablo hurdası, enya kablo hurdası alımı yapıyoruz. Hurda kablo tellerindeki bakır oranı yüzünden kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem teşkil eder. Beşiri hurdacı firma olarak her nevi hurda elektrik kablosu, antigron kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Genellikle hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo hurdası alan Beşiri hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet veriyoruz. İçerisindeki tellerin türüne bağlı olarak ve birde dış yüzeyindeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Batman Beşiri ttr kablo hurdası ton fiyatını günlük göndermekteyiz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablolar, karışık kablo hurdaları satanlar iletişim kurabilirsiniz. Beşiri ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler arasındayız. Yüksek tonajlı kablo hurdası alımında piyasadan fazla fiyat listesi sunuyoruz. Çünkü Halk Metal şirketimiz ile sadece hurda alım satımında uğraşmıyoruz. Müşterilerde hızlıca edinilen %40 bakırlı hurda kablo, Yüzde 50 bakırlı kablo hurdası, Yüzde 30 bakırlı kablo hurdası alışverişinde değerini yerinde ödüyoruz. Beşiri ilçesinin her yerinde %30, %40, %50 bakırlı kablo, TTR hurda kablolar alımında uzmanız. Kablo elektrik akımı iletilmesinde makinelerde kullanılmaktadır. Ayrıca hurda alüminyum kablo ticareti amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz.

Daha güncel sayfamızdaki hurda kablo konuyu inceleyebilirsiniz. Kullanılış alanlarına göre hava kablosu, alçak gerilim kablosu, çelik sargılı kablo, yer altı kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları çeşitleri vardır. Bunun yanı sıra tek damar kablo hurdası, enya kablolar, çok damarlı kablolar alım satımı için değerinin üstünde fiyatları vermekteyiz.

Beşiri Hurda Alım Satımı

Hurda zamak, torna artığı, hurda kalay, hurda çelik alımı yapıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli hizmetler sunmayı hedef edindik. Beşiri yerinden hurda alımı yapılan semtler içindedir. Zararınızı önlemek için hurda malzemeleri geç kalmadan satın. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Demir hurdası su ile temasında korozyona uğramaktadır. Böylelikle hurdanızın fiyatı düşüyor.

Hurda kablo alımı için yerinize gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı firmayız. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz.

Beşiri geri dönüşüm firması Halk Metal hurdacılık her nevi hurda atık alıyor. Tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alırken yukarısında fiyat teklifi vermekteyiz. Beşiri hurda alan hurdacılar içinde profesyonel hizmet ve uzman çalışanlarımızla ön plana geçiyoruz.

Beşiri Hurda Sac Alımı

Beşiri ilçesinde hurda levha, sac varil hurda, galvanizli sac, sac trapez hurdası, galvanizli boru hurdası, iş yerimizi tercih ederek yüksek gelir elde edebilirsiniz. Şantiye tavanı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır. Sac hurda alıyoruz. Firmamızda yeni gibi ikinci el trapez sac bulunmaktadır.

Beşiri Hurda Çinko Alanlar

Buradaki Beşiri çinko hurdası ton fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız. Çinko hurda alanlar yazısını incelemek iyi gelir. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası kilo fiyatı için aşağıdaki numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Beşiri ilçesinde çinko hurdası alıyoruz.

Beşiri Hurda Bakır Alımı

TTR kırma bakır hurdası, hurda bakır levha, soyma bakır hurda, Bakır talaş hurda, antigron kırma granür bakır hurdası, hurda bakır lama, hurda bakır profil, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda alım satımı yapıyoruz. Hurda bakır alan yerler içeriğimizde daha geniş bilgilendirme mevcut. Beşiri hurda bakır fiyatları için firmamızı arayınız. Beşiri içerisinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

Bakır alan Beşiri hurdacı şirketimizi kolayca arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Bakır bobin hurda, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır, bakır boru hurdası alım faaliyetleri veriyoruz. Bu sayfadaki Beşiri bakır kg fiyatı güncelliğini koruyor. Batman Beşiri hurda bakır alan yerler içerisindeyiz.

Beşiri Hurda Klima Alımı

Klima hurdası Beşiri ilçesinde en fazla alınıp satılan elektronik hurdaları içerisindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Beşiri çevresinde 2.el klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçin. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmayız.

Beşiri Moloz Nakliyesi

Beşiri hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınan tüm hurdanın depomuza nakliyesi bedelsiz yapılır. Yıkımda müşteriyle yapılan sözleşmeye bağlı olarak molozların nakliyesi titizlikle yapılmaktadır. Molozlar Beşiri Belediyesi tarafından alınan kararla bildirilen araziye nakil ediliyor.

Beşiri Hurdacı Sitesi

Beşiri hurdacılar sitesi içerisindeki firmamız sayesinde atık hurda alımı ve satımı işlerine başladık. Hurda metaller alımında ayrım yapmıyoruz. Sadece bu çeşit hurdaları almıyoruz. Şimdiki halinden yaşanılır bir şehir için durmadan çalışıyoruz.

Beşiri 2. El Jeneratör Alım Satımı

Hurda jeneratör alım satımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satan yerler içindeyiz. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni üründen farksız ikinci el jeneratör bulunur.

Beşiri Araç Hurdası Alan Firmalar

Çok sıkışık olmadığımızda Beşiri çevresinde hurda otomobil alıyoruz. Beşiri hizmetlerimize devam etmekte kararlıyız. Evrak işi olmayan römork, hurda zirai aletler, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri
, kazalı hurda araba, hurda motor gibi hurdanıza fiyat almak için arayabilirsiniz. Elbette müşterilerimize araba hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Ancak araç hurdası vergiden düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz.

Beşiri Nikel Hurda Alanlar

Bu nedenle hurda nikel toplanırken çok hassas hareket etmeliyiz. Beşiri nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Bu ilçede %99 şablo nikel hurdası ve %95 şablon nikel, turbo nikel, anot hurda nikel alımında en yüksek fiyatları veriyoruz. Nikel hurdaları kükürt ile arsenik içermektedir.

Beşiri Kağıt Hurdası Alanlar

Yüksek fiyata hurda peçete, kuşe kağıt hurdası, hurda bristol kağıt, karton bardak hurdası, kullanılmış gazete alıyoruz. Beşiri kağıt hurda alıp satanlar içerisindeki işletmemiz verdiği hizmetler sayesinde hurda kağıt kırpıntı, hurda koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama hurda kağıt, iplik bobin kağıdı hurdası kilo fiyatı isteyebilirsiniz. Beşiri karton hurda alımı yaptığımız ilçeler içindedir. Sayfamızdaki Beşiri hurda karton ve kağıt ton fiyatını saat başı ulaştırmaktayız İlçede 1.hamur beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, hurda okul kitabı, A4 fotokopi kağıdı hurdası tartımı yaparken alışkanlık haline getirdiğimiz fazladan titizlik ile sizlere çok daha yüksek miktarda kâr elde etme olanağı yöneltiyoruz.

Beşiri Bina Yıkımı

Bina yıkım hurdaları bina yıkımları yapıyoruz. Yıkım bitiminde çıkma parkeler, çıkma kapı pencere, çıkma pimapen vs. tüm hurdanızı ücretle alıyoruz. Tıpkı fabrika sökümlerinde yaptığımız gibi bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Beşiri kentsel dönüşüm sebebi ile yıkılması gereken ev ve işyerlerinin yeniden yapılması nedeniyle yıkım işini yapıyoruz. Yıkımlarda belirtilen tedbir önlemleri

Anlık Güncel Beşiri Hurda Fiyatları

Beşiri hurdacı firma hurda alım sırasında uygulanılan kilo fiyatı günlük değişiyor. Şundan fayda görüyoruz ki yüksek tonajlı hurdaların alım satımında öteki Beşiri firmalarından özel fiyat teklifleri sunuyoruz. Kesin hurda kilo fiyatına erişmek sebebiyle bizimle irtibat kurmanız zorunludur.

7/24 Hizmet Veren Beşiri Hurdacı Firma

Yılların verdiği kurumsallık süreciyle sektörel tekonolojiye ayak uydurarak kurumsal faaliyetimize devam ediyoruz. 7/24 hizmet veren Beşiri hurdacı firmamız vasıtası ile haftanın yedi günü açığız. Bahsettiğimiz gibi 18 yıldır hurdacılık yapıyoruz.

Beşiri 2.El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte batan satıcılardan aldığımız Yıkılan depo binalarından satın alınan kullanılabilir durumda ikinci el kapı, mutfak dolabı, pimapenler alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. İnşaat şantiyelerinde inşaat vinçleri, alçı mikseri, boya makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır.

Beşiri İkinci El Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alanlar

İkinci el çelik tencere, kazan, tava, tepsi, bardak kurutma makinesi, tezgah altı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak kurtuma makinesi satmak isteyenler bizimle irtibat kurabilir. Titiz kullanılan endüstriyel bulaşık makinası, tezgahlar, tezgah üstü dolap, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz. Endüstriyel tipte ikinci el lokanta aletleri almaktayız. Elimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, sanayi tipi aspiratör, davlumbaz, evye, dinlendirme küveti, salata reyonları, restoran tipi ocak vs cafe restoran tipi mutfak alet edavatını görmek için almak isteyenleri depolarımıza bakmaya davet ediyoruz.

Beşiri Parça Kumaş Alanlar

Sayfamızda paylaşılmış olan Beşiri kumaş hurdası kilo fiyatını arzu edenlere güncel olarak gönderilmektedir. Yüksek tonajlı ceketlik kumaş, gabardin kumaş, hurda eteklik kumaş, örme kumaş, parça kot kumaşı, pantolonluk kumaş hurdası satmak amacı ile aşağıdaki telefon numarasını çok geçmeden aramalısınız. Beşiri bölgesinde hurda şifon, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, tshirt kumaşı, abiyelik kumaş hurdası, hurda döşemelik kumaş, jesica kumaş alımlarında adresinize geliyoruz. Beşiri kilo ile kumaş hurda alan hurdacılar içindeyiz.

Hurda kumaş firesi almaktayız. Parti malı parça poplin kumaş, hurda atlet kumaşı, tekstil artığı hurda kumaş, hurda spot kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda nevresim kumaşı parçası, hurda penye, dokuma kumaş hurdası alımı yapmaktayız.

Beşiri Hurda Cam Alan Hurdacı Firma

Son zamanlarda şeffaf oto camları, içecek şişesi cinslerde cam hurdalar bulunabilmekte. Beşiri ilçesi çevresinde cam hurdası alan yerler içindeyiz. Son zamanlarda şeffaf oto camları, içecek şişesi cinslerde cam hurdalar bulunabilmekte.

Beşiri Beyaz Eşya Hurdası

Sıfır gibi ikinci el masa üstü bilgisayar, mutfak eşyaları, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makineleri, elektronik ev eşyası, fırın, ütü, ocak, ekran kartı, hurda anakart hakkında bilgi almak maksadıyla bizlere ait telefon numarasını arayarak irtibat kurarak ulaşabilirsiniz. Sahibinden etajer, şifonyer, elbise dolabı, personel koltukları, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyaları, öğrenci masaları satılır. Çok ekonomik fiyata çok temiz kullanılan, 2. el yemek odası takımları alabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı belli olan ikinci el olarak alıcı bulabilecek biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı adresinizden satın alıyoruz. Eski çamaşır makinesi, hurda bulaşık makinesi, eski buzdolabı vs hurda beyaz eşya almaktayız. Daha geniş bilgiye erişmek için hurda çamaşır makinesi alanlar konusunda bilgi veren içeriğe ulaşın

En Yakın Beşiri Hurdacı Firma

Halk Metal hurdacılık olarak Beşiri ilçesinde hurda malzeme alımı yapmaktayız. Beşiri en yakın hurdacı firması hizmeti ile her türlü hurda alımında adresinize gelmekteyiz. Bu hizmetimiz ile size en yakın hurda alanlar Beşiri ilçesinin tümünde hizmet ediyoruz. Beşiri hurdacıları içerisinde olarak konumuzdan hurda malzeme almaya başladık.

Beşiri Hurda Raf Alan Yerler

Genelde kapanan kuruyemişçilerden satın aldığımız hurda çelik raf, market rafları, teşhir reyonları, hurda demir raflar, mağaza raf hurdası arasından bizim seçtiğimiz kullanılabilir durumda olan ikinci el raf hurdası satışı yapıyoruz. Hurda raf demiri alıyoruz. Sitemizdeki Beşiri çıkma raf kg fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Raf hurda fiyatı konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklamalısınız. Hurda raf Beşiri satmak nedeniyle cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Beşiri Hurda Akü Alan Hurdacı

Aküler diğer adıyla batarya bir nevi enerji depolanan elektrik kaynağıdır. Akü hurdası barındırdığı kurşunlu sıvı ayrılabildiğinden geri dönüşüm firmaları için değerlidir. Otomotiv sektöründe elektrik kaynağı kullanılır. Hurda akü alan yerler bağlantısına tıklayınız. Dolayısıyla bizim ve benzeri kendi bünyesinde geri dönüşüm dökümhanesi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapan hurdacılar içindedir. Uzun süre sonra kullanılamayacak haline düşen bataryalara hurda akü diyoruz.

Beşiri Fabrika Bozumu

Beşiri Batman fabrika sökümü işi deneyime sahibiz. Fabrika sökenlerin söylediği gibi kolay bir işlem değildir. Sektörde on binlerce fabrika bozumu ihaleleri tamamladık. Profesyonel biçimde fabrikaları yıkıyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde meşhur olduk. Öncelikle yıkıma hazırlanan iş yerinin detaylı şekilde incelenmesi gerekiyor.

Beşiri Plastik Hurdası Alım Satımı

Avantajlı fiyatlarla kırmızı, mavi kapak, pimapen hurda, şeffaf beyaz naylon hurda, hurda pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satım işleri ile ilgileniyoruz. Batman şehri Beşiri bölgesinin tümünden abs plastik hurdası, jelatin hurda, polipropilen moblen hurdası, hurda polistren kristal alım satımı için iletişim hatlarımıza ulaşabilirsiniz.

Beşiri plastik hurdası alan yerler içinde bulunan hurdacı firmasıyız. Buradaki Beşiri naylon hurdası ton fiyatı güncelliğini koruyor Plastik hurdası, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ile polimer malzemelere denir. Polistiren, termoplastik, termoset, polietilen, elastomer, polipropilen benzeri plastik çeşitleri vardır.

Henüz Yorum Yapılmamış!

Email adresiniz paylaşılmayacaktır.