Denizli Hurdacı

Beyağaç Hurdacı Firma

Beyağaç çevresinde hurda satmak sebebiyle ekiplerimiz ile irtibat kurmanız yeterlidir. Türkiyemiz’in talep ettiğiniz ilinden, her nevi hurda alımı yapıyoruz. Miktarı yüksek hurda ticaretlerinde piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Denizli hurdacısı firmalar içerisindeyiz.

Halk Metal firmamız ile hizmetimizi sürdürmekteyiz. En doğru Beyağaç hurda piyasa listesi ile hurda alımı yapmaktayız. Kimseye benzemeyen profesyonel hizmetlerimizi yürütüyoruz. Vermekte olduğumuz tüm faaliyetlere buradan ulaşabilirsiniz. Beyağaç hurdacı firmasıyız.

Beyağaç Hurdacı Firma

Beyağaç hurdacı firması olarak Denizli ilçelerinde her türlü hurda alımı yapmaktayız. Her miktardaki hurdalarınız için çevrenizdeki hurda nakliye araçlarımızı göndermekteyiz. Beyağaç mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri eriterek çocuklarımızın faydası için çalışıyoruz. Sizlerde her çeşit hurda satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı rehberinize ekleyebilirsiniz. Beyağaç hurdacı firma mı arıyordunuz? Başardınız. Beyağaç merkezinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi sunmaktayız. Denizli şehir merkezine bağlı değişen ilçesi Beyağaç gece gündüz çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Denizli Beyağaç ilçesinde değil, her şehirde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Beyağaç Hurdacı Telefonu

Beyağaç adresten hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz bölgeler arasındadır. Bu sebeple hurda atık satmak nedeniyle operatörlerimizi aramanız yeterlidir. Hemen arayın güncel hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi değerlendirebilirsiniz. Beyağaç hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın altında bir tıklamayla çevirebileceğiniz şekilde bulunuyor.

Beyağaç Hurda Sarı Pirinç Alımı

İtirafta bulunmak lazımsa sarı hurda diye adlandırılmış hurda türü bulunmamaktadır. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk benzeri sarı hurda cinsleri vardır. Pirinç hurdalar yöresel olarak rengi sarı olduğundan ötürü sarı hurda olarak anılmaktadır. Beyağaç hurdacı firma olarak her çeşit hurda ticareti yapıyor. Benzer şekilde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana çeşitleri olduğu biliniyor.

Burada bulunan Denizli Beyağaç pirinç sarı fiyat listesini abonelerimize bedelsiz ulaştırıyoruz. Sarı pirinç alan hurdacılar hakkındaki yazıya göz atabilirsiniz. Halk Metal şirketi tüm bu hurda sarı çeşitlerinin alımına ek olarak radyatör hurdası, sarı pirinç hurda sarı fosfor hurdası, bronz hurdası alımında en yüksek fiyatı uyguluyor. Beyağaç ilçesinde sarı hurda alıyoruz. Bu nedenle Beyağaç sarı pirinç hurdası alanlar içerisindeyiz.

Beyağaç Krom Hurda Alan Yerler

Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz oluşur. Bu sayfadaki Denizli Beyağaç hurda krom kilo fiyatı her hafta güncellenmektedir. Krom paslanmaz hurdası için yerinize geliyoruz. Krom hurdası alan yerler paylaşımını ziyaret ederseniz iyi olacaktır.

Hurda paslanmaz 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, krom tank hurdası, anot nikel %99 alımı yapıyoruz. Oldukça sert yapısı nedeni ile zırhlı araç dahil çoğu alanda krom hurda kullanılmaktadır.

Beyağaç Hurda Alanlar

Hurda zamak, torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası alan Beyağaç hurdacı firmasıyız. Birlikte kazanç sağlayarak uzun süreli müşteriler kazanmayı hedefliyoruz. Tonajlı kablo hurda, bakır, alüminyum, çinko hurdası, hurda demir, hurda kurşun ve sarı hurdası alırken fiyat listesi sunuyoruz. Beyağaç hurda alım satımı yapanlar içerisinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımızla ön plana çıkmaktayız. Beyağaç adresten hurda alımı yaptığımız ilçeler içerisindedir. Hurdalarınızı zaman kaybetmeden satın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşmektedir. Hurda demir nemli ortamlarda korozyona uğramaktadır. Böylece hurdanızın kıymetini düşürmektedir. Hurda atık alımı için adresinize gelmekteyiz. Teksitl kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz. Denizli Beyağaç hurdacı firma olan İstanbul hurdacı Halk Metal her tür hurda alüminyum alımı gerçekleştiriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak sürümden kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

Beyağaç Hurda Sac Alım Satımı

Müştemilat çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Beyağaç etrafında sac levha hurdası, hurda sac varil, hurda galvaniz paslanmaz sac, trapez sac hurda, hurda galvanizli boru, satışı gerçekleştirmek nedeniyle arayınız. Depolarımızda deliksiz 2.el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Sac hurda alım satımı yapıyoruz.

Beyağaç Hurda Bakır Alım Satımı

Hurda bakır konumuzda detaylı bilgiye erişebilirsiniz. antigron kırma (Granür) bakır hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakır tencere hurdası, bakırlı petek, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır. Sitemizdeki Denizli Beyağaç soyma bakır hurdası ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız. Denizli Beyağaç hurda bakır alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan Beyağaç hurdacı iş yerimizi bir tıklamayla arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Beyağaç bölgesinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır kırkambar,bakır boru hurda, hurda yanık bakır, bakır bobin hurda alanlar içindeyiz. Beyağaç hurda bakır kilo fiyatı için telefonumuzu arayabilirsiniz.

Beyağaç Alüminyum Hurdası Alımı

Sayfamızdaki Beyağaç hurda alüminyum ton fiyatları güncellenmiştir. Hurda alüminyum alan hurdacı içerikli yazıya bir göz gezdirebilirsiniz İş yerimize gösterdiğiniz özen nedeniyle teşekkür ederiz. Her türde hurda alüminyum sac, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız. Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel hurdası, alüminyum jant hurdası ticareti yapan hurdacıyız. Bunun ile birlikte alüminyum petek hurdası, hurda alüminyum kutu, alüminyum radyatör hurdası satışı yapmak amacıyla arayın. Yerinden alüminyum talaş hurda, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için iletişim kurmanızı istiyoruz. Beyağaç ilçesinin her yerinde alüminyum sert kartel, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston hurda, hurda alüminyum ince profil alırken hurda tartımını gözünüzün önünde yapıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum nakit alınır. Denizli Beyağaç alüminyum hurda alanlar içinde öncüyüz. Sizlerin yardımıyla sürekli tecrübe kazanıyoruz.

Beyağaç Kurşun Hurdası Alan Hurdacı Firma

Cevher şeklindeki kurşun gümüş-mavi renge sahiptir. Hurda kurşun ton fiyatı makalemizi okuyabilirsiniz. Kurşun metalinin kullanılmakta olan eski madenlerden biri olduğu söyleniyor. Minare kurşun hurdası
, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu, Cami çatı söküm kurşunu alırız. Denizli ve Beyağaç kurşun hurdası almak için adresinize geldiğimiz bölgelerdendir. Buradaki Denizli Beyağaç kurşun hurda fiyat listesini saat başı yollamaktayız.

Beyağaç Hurda Kablo Alım Satımı

Genelde çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, yeraltı kabloları çeşitleri vardır. Bunun yanı sıra tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdaları alım satımında piyasanın üzerinde fiyat teklifini veriyoruz. Çünkü Halk Metal adıyla yalnızca hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. Özellikle elektrik kablosu hurdası alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Beyağaç hurdacı firmayız.

Denizli Beyağaç etrafında çoğunlukla bulunan Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablolar alımında hemen nakit para ödeme yapıyoruz. Beyağaç hurdacı firma olarak her türlü hurda iç tesisat kablo hurdaları, hurda elektrik kablosu, antigron hurda kablolar alıyoruz. Bulunduğu yerden tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. İçinde bulunan tellerin madenine bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Bu sayfadaki Denizli Beyağaç kablo ton fiyatını arzu edenlere bedelsiz ulaştırıyoruz. Ek olarak hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdası fiyat listesi almak amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletken olarak elektronik eşyalarda kullanılıyor.

Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasasından fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz. Beyağaç ilçesinin her yerinde hurda kablo alan yerler arasındayız.

Kablo hurdası içindeki bakır madeni nedeniyle hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arz eder. Denizli Beyağaç hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdaları, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablolar alım satımı yapıyoruz. Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo hurdası, karışık kablo satmayı dileyenler hemen bizi arayabilir. Geniş bilgi amacıyla hurda kablo yazıyı inceleyebilirsiniz.

Beyağaç Çinko Hurda Alımı

Sayfamızdaki Beyağaç çatı söküm çinkosu ton fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Çinko hurdası alan hurdacı firmalar konusunda bilgi edinmek amacı ile bağlantısının linkine tıklamalısınız. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz. Denizli, Beyağaç etrafında hurda çinko alım satımı yapıyoruz.

Beyağaç Hurda Demir Alım Satımı

Bildiğiniz gibi her çeşit demir pencere korkuluğu, demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı alım satımı yapılır. Halk Metal Beyağaç genelinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor. Demir, yer yüzünde en çok bulunan madenler içerisindedir. Sitemizdeki Denizli Beyağaç demir hurdası kg fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz.

Beyağaç ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik hurda demir, tufal demir hurdası alıyoruz. Anlık güncel demir hurdası ton fiyatı için şimdi arayın. Demir hurdası kilo fiyatı paylaşımımızı gezmek iyi gelecektir. İnşaat yıkım hurdası, hurda inşaat demiri ve hurda teneke alımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Demir hurda alanlar bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Beyağaç Nikel Hurda Alanlar

Bu bölgede %95 şablon nikel hurdası , %99 hurda nikel şablon, turbo nikel, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdalar alınıp satıldığında elimizden geldiğince dikkatle hareket edilmelidir. Nikel hurda zehirleyebilir. Denizli Beyağaç nikel hurdası alım satımı yapıyoruz.

Beyağaç Cam Hurda Alanlar

Bu dönemde şeffaf ve renkli oto camı, süt şişesi cinslerde hurda cam bulunmaktadır. Beyağaç yakınlarında hurda cam alanlar arasındayız. Bu dönemde şeffaf ve renkli oto camı, süt şişesi cinslerde hurda cam bulunmaktadır.

Beyağaç 2.El İnşaat Malzemeleri

Bunun ile birlikte işi bırakmak zorunda kalmış fabrikalardan satın almış olduğumuz Tamamlanmış projelerde boya tabancası, alçı sıva makinesi, inşaat vinçleri, harç makinesi ikinci el demir iskele, hurda plywood alıp satıyoruz. Beyağaç bölgesinde yıkılan depo benzeri binalardan ayrılan kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, kapı, pimapenler satıyoruz.

Beyağaç Fabrika Bozumu

Denizli Beyağaç fabrika söküm işleri konusunda deneyimliyiz. Sektörde bol miktarda fabrika yıkımı ihaleleri tamamladık. Sökümden önce yıkımı yapılacak taşınmazın incelikle dolaşılarak ihtiyaç duyulan araçların hazırlanması uygun olur. Bu nedenler fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde nam saldık. Genellikle bahsedildiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz.

Beyağaç Klima Hurdası Alanlar

Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Beyağaç bölgesinde hurda klima satanlar bizlerle kesinlikle irtibat kurun. Hurda kombi alan yerler içerisindeyiz. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. 2.el Klima Beyağaç ilçesinde çok alım satımı yapılan hurda malzemeler içinde yer alır.

Beyağaç Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozu Beyağaç Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından belirlenen arazilere taşınıyor. Yıkımda müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak molozların taşınması titizlikle firmamız tarafından yapılıyor.

En Yakın Beyağaç Hurdacı Firma

En yakın Beyağaç hurdacı deposu hizmeti ile her nevi hurda eşya alırken deponuza geliyoruz. Dolayısı ile hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Beyağaç ilçesinde servisler veriyoruz. Beyağaç hurdacısı içindeki ekiplerimiz ile dilediğiniz yerden hurda malzeme almaya devam ediyoruz. Halk Metal şirketimizle Beyağaç ilçesinin tamamında hurda almaktayız.

Beyağaç Anlık Hurda Fiyatları

En doğru fiyatlara ulaşabilmek nedeni ile bizimle irtibat kurabilirsiniz. Tekrar hatırlatmakta yarar görüyoruz belirli bir kilodan yüksek hurdalar alırken diğer Beyağaç hurdacı firmalarından daha fazla teklifler sunuyoruz. Beyağaç hurdacısı olarak hurda alırken kullanılan ton fiyatı hurda piyasasında günlük değişmekte.

Beyağaç Az Kullanılmış Jeneratör Alımı

Bozulmuş jeneratör hurdası, trafo ve elektrik malzemesi alan işletmeyiz alırken en iyi fiyatlarla ödeme yapmaktayız. Endüstriyel yüksek kw ikinci el jeneratör alımı için zaman kaybetmeden arayın. 2. el jeneratör satanlar içinde en yakın hurdacı firmasıyız.

Beyağaç Plastik Hurdası Alan Hurdacılar

Avantajlı fiyatlarla pet şişe, kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, naylon poşet, pimapen, hurda beyaz naylon almaktayız. Plastik hammadde, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı organik ya da inorganik elementler içeren monomer ile polimer malzemelere verilen isimdir.

Beyağaç plastik hurdası alan yerler içerisinden öne çıkan firmayız. Sayfamızdaki Beyağaç hurda naylon fiyat listesini bedelsiz ulaştırmaktayız Denizli şehri Beyağaç ilçesinin tümünden hurda abs plastik, polipropilen moblen, jelatin hurda, hurda polistren kristal alım satımı yapıyoruz. Termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polietilen, polipropilen benzeri çeşitleri vardır.

7/24 Açık Beyağaç Hurdacı

Geçen senelerin verdiği profesyonellikler ile araç sayımızı geliştirerek yolumuza devam etmekteyiz. Tam iki bin birden bugünlere kadar geri dönüşümde size hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 Beyağaç hurdacı firması dükkânımız aracılığıyla zaman kavramı olmadan kapınıza kadar geliyoruz.

Beyağaç Hurda Akü Alanlar

Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya hurda akü denilmektedir. Akü hurdası alan hurdacılar bölümümüze bir göz gezdirirseniz şahane bir şey yapmış olursunuz. Bu nedenle hurdacı firmamız gibi kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi bulunan hurdacılar sulu ve kuru akü alan yerler içerisindedir. Atıl aküler barındırdığı kurşunlu sıvı ayrıştırıldığından hurdacılar için kıymetlidir. Akü başka deyişle batarya şarj edilebilir pil gibi enerji depolayan elektrik enerjisi kaynağıdır. Toplu taşıma araçlarında elektrik ihtiyacını karşılamak sebebi ile bulunmaktadır.

Beyağaç 2.el Lokanta Malzemesi Alanlar

Ardiyelerimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, restorant tipi 4 gözlü ocak, krom dinlendirici, evye, dilendirici küveti, davlumbaz, lokanta tipi aspiratör vs endüstriyel mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz için alıcıları depomuzu ziyaret etmeye davet ediyoruz. Temiz paslanmaz krom tencere, kazan, tava, tepsi, cam bardak yıkama makinesi, tezgah altı dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz. Profesyonel lonata mutfağı malzemeleri alıyoruz. Kullanılabilir durumda çöp sıyırmalı tezgahlar, sanayi tipi çamaşır makinası, pizza hazırlık dolabı, tezgah üstü dolap, bulaşık makinaları, buz makinesi alıyoruz.

Beyağaç Hurda Kumaş Firesi Alımı

Tonajlı ceketlik kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik, örme kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, hurda pantoloun kumaşı satışı yapmak için telefonlarımızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Denizli Beyağaç kiloayla tartım yaparak kumaş hurdası alan yerler içindeyiz.

Buradaki Beyağaç kumaş hurdası kilo fiyatı anlık olarak güncellenmektedir. Beyağaç çevresinin tamamında parça gömlek kumaşı,hurda süprem, hurda abiyelik, viskon kumaş hurdası, hurda şifon kumaşı, jesica kumaş hurdası, tshirt kumaşı, hurda döşeme kumaşı alım satımında adresinize gelmekteyiz.

Spot parça penye kumaş, hurda nevresimlik kumaş, tekstil artığı hurda kumaş, hurda mayo kumaşı, spot kumaş hurda, poplin kumaş hurdası, dokuma kumaş, atletlik kumaş için piyasadan yüksek ödeme yapmaktayız. Denizli Beyağaç bölgesinde kumaş fire hurdası almaktayız.

Beyağaç Hurdacılar Sitesi

Hurda ticareti yaparken ayrım yapmadan her nevi hurdanızı alıyoruz. Yalnızca bu türden atıkları almıyoruz. Çok daha temiz bir Beyağaç için haftanın yedi günü çaba sarfediyoruz. Beyağaç hurdacılar sitesi 3. blokta bulunan dükkanımız ile hurda alımı ve satımı servisi veriyoruz.

Beyağaç Bina Yıkımı

Bina yıkımında istenen tüm tedbirler Bedelsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yıkılacak dairelerin tekrar imar edilmesi sebebiyle yıkımını sağlıyoruz. Bina yıkımından sonra çıkma pimapen, sökülmüş çelik kapılar, çıkma parkeler benzeri tüm hurda malzemeyi alıyoruz. Üst taraftaki fabrika yıkımlarında olduğu üzere bina yıkımı yapıyoruz.

Beyağaç Karton Hurdası Alanlar

Yüksek fiyata peçete hurdası, hurda bristol kağıt, kuşe kağıt, hurda karton bardak, gazete hurdası alıyoruz. Karton hurda almaktayız. Bu sayfadaki Beyağaç hurda karton ve kağıt ton fiyatlarını ücretsiz ulaştırmaktayız Denizli Beyağaç hurda kağıt alım satımı yapanlar içindeki firmamız Halk Metal hizmetleriyle kırpıntı kağıt hurda, hurda karton koli, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz. Bölgede A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı, renkli hurda kağıt, beyaz hurda kağıt alımında alışkanlık ettiğimiz extra müşkülpesentle hurda satmak isteyenlere daha fazla kazanç etme şansı veriyoruz.

Beyağaç Hurda Araç Alan Yerler

Pek tabi müşterilerimize araba hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek istiyoruz. Beyağaç hurda alımında hizmetimize devam etmekte kararlıyız. İşten fırsat oldukça Beyağaç yakınlarında hurda araba alım hizmeti vermekteyiz. Resmi belgelerle zaman harcatmayan hurda yük vagonu, vergiden düşmüş araç hurdası, hurda zirai aletler, hurda pulluk, kazayağı, hurda patoz, çeki demiri, hurda motor gibi hurdalara fiyat sormak için dilediğiniz gün arayabilirsiniz. Ancak araba hurdası vergiden düşürme işlemleri zaman aldığından bu hizmeti sürekli veremiyoruz.

Beyağaç 2.el Hurda Raf

Sayfamızdaki Denizli Beyağaç ikinci el market rafı fiyat listesini abonelerimizle saat başı paylaşıyoruz. Raf hurda alanlar raf hurda hakkında bilgi almak amacıyla linkine tıklamalısınız. Beyağaç 2.el hurda raf satın almak amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Özellikle raflarını yenileyen mağazalar tarafından satışa sunulan market rafları, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, teşhir reyonları, teşhir rafları içlerinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2. el raf satıyoruz.

Beyağaç İkinci El Ev Eşyası

Çok az kullanılmış olan 2.el piyasasında satılabilecek bir durumdaki kanepe ve koltuklarınızı istediğiniz yere gelerek iyi fiyata alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı, bulaşık makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası alıyoruz. Daha detaylı bilgiye ulaşmak için hurda beyaz eşya fiyatı hakkında detaylı bilgi paylaşılmış paylaşımımızı okuyabilirsiniz İkinci el sekreter masası, büro mobilyaları, personel koltukları, etajer, şifonyer, gardrop bulunmaktadır. Ederinden fiyatlara sıfır gibi, ikinci el salon tk. alabilirsiniz. Yeni gibi 2. El LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik el aletleri, ocak, mutfak eşyaları, masa üstü bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart satın almak maksadıyla bizlere ait cep numaraları ile iletişim kurarak ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp