Beykoz Hurdacı

Akbaba Mahallesi Hurdacı Firma

Beykoz Akbaba hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Akbaba hurdacı firması olarak her cins hurda malzemenizi almaktayız Aslında Beykoz firmasıyız. Fakat Akbaba mahallesinde de hurdacılık hizmeti veriyoruz.

İstanbul Beykoz Akbaba mahallesi hurdacı firma olarak Akbaba mahallesinde her nevi hurda alımı yapıyoruz. Beykoz Akbaba mahallesi hurdacı firmaları içerisinde öncü konumdayız.

Günlük İstanbul Beykoz Akbaba hurda fiyat listesi ile hurda alımı yapıyoruz. İstanbul geri dönüşüm firmaları içindeki Halk Metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor. Anadolu yakası Beykoz Akbaba mahallesi bölgesinde olduğu gibi hurda alımı nedeniyle uzman ekiplerimizi göndermekteyiz İstanbul Beykoz Akbaba mahallesinde ikinci el eşyalar ve hurda malzeme alım satımında eşyanın ederini piyasasından daha iyi fiyatla ödemekteyiz Her çeşit hurda satışı nedeniyle aramanız yeterlidir. Halk Metal şirketimiz ile İstanbul Beykoz Akbaba çevresinde hizmet veriyoruz. Miktarı yüksek alımlarda İstanbul Beykoz fiyatlarından yüksek fiyat uygulamaktayız. İstanbul hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Akbaba Hurdacı Firmalar

Beykoz hurdacısı olarak Anadolu yakasının tamamında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her nevi hurda malzeme satışı amacı ile çağrı merkezimizi tuşlamalısınız. Akbaba bölgesinde hizmet veriyoruz. Metalleri yeniden işleyerek vatandaşlarımızın geleceğini kurtarmaktayız. Akbaba hurdacı firması mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Akbaba bölgesinde yep yeni anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul ilinin naif mahallesi Akbaba daimi hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca Akbaba mahallesinde değil, her mahallede hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Anadolu Yakası hurdacı firması Halk Metal hizmetinizde! Beykoz mahallesinin her sokağında ve Akbaba mahallesinde hurda alan firmalar içerisindeyiz.

Yurdumuzda yılda 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, yirmi 6 milyon ton ev tipi atık, 100 bin ton tıbbi atık atılıyor. Bu atıl malzemelerin yüzde dört civarını metal hurdası, yüzde 43’ünü kartonlar, yüzde yirmi yedisini plastikler, %12’sini camlar gibi malzemelerden oluşuyor. Ne yazıkki, bu malzemelerin yüzde yetmiş beşi dönüştürülemeden çöpe gidiyor. Bu malzemelerin piyasadaki değeri 1 milyar 5 yüz milyon Türk Lirası tutmaktadır. Halk Metal gibi firmalar boşa atılan bu tutarın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarabilmeye çalışıyoruz.

Akbaba Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Beykoz Akbaba adresten hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz alanlar içindedir. Dolayısıyla hurda malzeme satışı yapmak üzere bizi arayabilirsiniz. İstanbul Beykoz Akbaba Mahallesi hurdacı numarası sayfamızın altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Şimdi arayıp anlık hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz.

Akbaba Mahallesinde Demir Hurdası Alım Satımı

Yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alımı için bize ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alan hurdacılar makalesini okumak iyi gelecektir. Akbaba ve çevresinde ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda alıyoruz. Akbaba mahalle genelinde demir hurdası alım satımı yapmaya devam ediyor.

Güncel hurda demir fiyatı edinmek sebebi ile firmamıza ulaşın. Hurda demir kilo fiyatı linkine tıklamalısınız. Sizinde bildiği gibi her türden demir kapı, pencere demiri, demir yangın merdiveni alım satımı yapıyoruz. Hurda demir, yer yüzünde en çok kullanılan metaller içindedir. Sitemizdeki Akbaba inşaat demiri ton fiyatı güncelliğini koruyor.

Akbaba Çinko Hurdası Alan Hurdacılar

Bu sayfadaki Akbaba hurda çinko kilo fiyatını kayıt olanlara güncel olarak yollamaktayız. Çinko hurdası fiyatı çinko hurdası hakkında bilgi edinmek amacı ile bölümünün olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz. Beykoz Akbaba yakınlarında hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Beykoz Hurda çinko kilo fiyatı makalemizi incelerseniz mükemmel olacaktır.

Akbaba Mahallesinde Alüminyum Hurda Alanlar

Beykoz Akbaba alüminyum hurda alan hurdacılar arasındayız. Adresten alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, hurda alüminyum levha alabilmek için iletişim kurmanızı diliyoruz. Her çeşit hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac, alüminyum tencere hurdası alıyoruz. Hurdalarını bize satanların desteğiyle sürekli tecrübeli hale geliyoruz.

Sitemizdeki alüminyum hurdası alanlar içeriğe göz atın.

Alüminyum bakırlı petek hurdası, hurda alüminyum tas tabak, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel hurdası alan firmayız. Her çeşit hurda alüminyum alımı yapılır. Akbaba bölgesinde hurda alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımı müşterinin yanında gerçekleştiriyoruz. Ayrıca alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu, hurda alüminyum petek satışı yapmak için arayın. Bize duyduğunuz güven nedeniyle teşekkürü hak ediyorsunuz.

Akbaba Mahallesi Hurda Kurşun Alımı

Kurşun cevheri maviye yakın gümüş renklidir. Akbaba kurşun hurda alımı hizmetleri sunduğumuz bölgeler arasındadır. Sayfamızda yayınlanan Akbaba kurşun hurda kg fiyatını bedelsiz ulaştırmaktayız. Kurşun yağmur oluğu, Kurşun levha hurda, Minare kurşun hurda
, Cami kubbe kurşunu alıyoruz. Kurşun metalinin kullanılan en eski madenlerden biri olduğu düşünülüyor.

Akbaba Hurda Krom Alım Satımı

Paslanmaz krom hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı paylaşımımızı dolaşmak iyi gelir. Nikel metaliyle karıştırılarak paslanmaz elde edilir. Krom hurdası fiyatları paylaşımımızı geziniz.

Gerektiği kadar yapısı gereği zırhlı araç dahil bir çok alanda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın.

Akbaba Hurda Alımı

İstanbul Beykoz Akbaba mahallesi hurdacı firması olan İstanbul’da hurda alanlar arasındaki Halk Metal her nevi hurda kurşun alımı gerçekleştiriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde tutarak sürümden kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Hurda atık alımı için yerinize kadar geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız. Akbaba mahallesi adresten hurda alımı yaptığımız semtler arasındadır. Zarar etmemek için hurdanızı şimdi satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakıra dönüşür. Hurda demir suyla temas ettiğinde korozyona uğruyor. Böylelikle hurdanın kıymetinin düşmesine sebep olur. Hurda antimon zamak, torna artığı, kalay hurda, çelik hurdası almaktayız. Birlikte daha çok kazanarak sürekli hizmetler sunmayı hedefliyoruz. Yüksek tonajlı sarı hurdası ve alüminyum hurda, kablo hurdası, hurda bakır, kurşun hurdası,çinko hurdası, toplama demir alımı yaparken piyasadan yüksek fiyat teklifleri veriyoruz. Akbaba hurda alan firmalar içinde profesyonel hizmetler ve deneyimli personelimizle öncü konuma çıkmaktayız.

Akbaba Kablo Hurda Alım Satımı

Kullanım alanlarında göre koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri vardır. İstanbul Beykoz Akbaba mahallesinin tamamında kablo hurdası alanlar içindeyiz. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablolar, fare yemez kablolar satmayı dileyenler hemen arayın.

Aynı zamanda geri dönüşümcülük yapıyoruz. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alanlar arasındaki Akbaba Mahallesi hurdacı firma arayanlara hizmet ediyoruz. . Kablo hurdaları içindeki telin bakırı yüzünden kablo hurdası alımı yapanlar için önem arzeder. Ek olarak enya kablo, tek damar hurda kablo, çok damarlı kablolar alım satımı yaparken en iyi fiyat listesini öneriyoruz. İstanbul Beykoz Akbaba hurdacısı Halk Metal her nevi elektrik kablosu hurdası, antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kabloları alım satımı yapıyoruz.

Yüksek miktarda hurda kablo alışverişinde piyasasından oldukça yüksek teklifler gerçekleştiriyoruz. Kablo iletkenliği sebebiyle elektrikli araçlarda kullanılıyor. Bir de hurda alüminyum kablolar ticareti için telefon edebilirsiniz. Her yerden antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo almaktayız.

İçindeki tellerin madenine bağımlı olarak ve de dışındaki kullanılan malzemeye göre çeşitlendirilir. Sayfamızdaki Akbaba hurda bakır kablo kg fiyatını isteyenlere ücretsiz göndermekteyiz. İstanbul Kablo hurdası alanlar konulu makaleye göz atın. İstanbul Beykoz Akbaba hurdacı firması olarak %30 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR kablo hurdaları alımı yapıyoruz. Çünkü firmamız yalnızca hurda ticaretinde hizmet vermiyoruz. Etrafta kolayca satılan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdaları, %40 bakırlı kablo hurdaları,Yüzde 50 bakırlı hurda kablo alırken peşin para ödeme yapıyoruz.

Akbaba Bakır Hurda Alan Fabrikalar

Akbaba genelinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. İstanbul Bakır hurda alanlar konumuzda daha geniş bilgi bulabilirsiniz. Akbaba mahallesinde bakır hurdası kilo fiyatı için arayın. Bu sayfadaki Akbaba bakır hurdası kg fiyatını arzu edene günlük ulaştırılmaktadır. İstanbul Beykoz Akbaba bakır hurda alan yerler arasındayız. Hurda bakır alan Akbaba hurdacı telefonunu kolayca arayın hızlı hizmetin tadına varın. Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurda, hurda bakır lama, hurda bakır levha, TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, bakırlı petek hurdası, bakır kap kacak hurdası, bakır tel hurda, hurda bakır profil alıyoruz. Bakır bobin hurdası, hurda bakır boru, hurda yanık bakır, hurda bakır kırkambar alımı yapıyoruz.

Akbaba Mahallesinde Sac Hurda Alım Satımı

Depomuzda kullanılmamış ikinci el trapez sac var. Sac hurdası alımı yapıyoruz. Ardiye tavanı kapatmak için kullanılabilir. İstanbul Beykoz Akbaba etrafında sac hurda levha, sac varil, galvaniz hurdası, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, ton fiyatı istemek sebebi ile.

Akbaba Mahallesinde Hurda Sarı Pirinç Alanlar

Bu yüzden Akbaba sarı pirinç hurda alanlar içerisindeyiz. Pirinç metali halk ağzıyla sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı deniliyor. Bununla birlikte sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda su saati, sarı pirinç hurda musluk, vana cinsleri kıymetlidir. Hurda satanların bilgi sahibi olduğu üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı hurda çeşitleri bulunmaktadır. Halk Metal hurdacılık tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra sarı hurda bronz araiş hurdası alımında öncü firmadır.

Akbaba mahallenin tümünde sarı pirinç hurda alımı yapıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek amacıyla hurda sarı alanlar metni inceleyin. Aslını söylemek gerekirse sarı hurda isminde hurda türü bulunmamaktadır. İstanbul Beykoz Akbaba Mahallesinde hurdacı firmamız her türlü hurda alımı için adresinize geliyor.

Akbaba Hurdacı Sitesi

Hurdacılık yaparken ayrım yapmadan her miktarda hurda malzemeleri alıyoruz. Sırf bu cins hurdanızı almıyoruz. Sizlere yaşanır bir İstanbul Beykoz Akbaba oluşturmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Akbaba mahallesi hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkânımızla hurdacılık yapıyoruz.

Akbaba Otomobil Hurdası Alan Hurdacı

Akbaba hurda alımında hizmet veriyoruz. Çok yoğun olmadığımızda Akbaba bölgesinde hurda otomobil alımı yapıyoruz. Fakat hurda araba trafikten çekme işleri çok zaman aldığından bu hizmetleri her zaman veremiyoruz. Tabiki de müşterilerimize hurda araç hurdaya satma hakkında yardım etmek istiyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgeli hurda araba, pulluk, kazayağı, patoz hurdası, çeki demiri vb zirai alet hurdaları
, hurda yük vagonu, motor hurdası .

Akbaba Jeneratör Hurdası Satanlar

Endüstriyel yeniden en ufak farkı bulunmayan 2. el jeneratör alımı için arayabilirsiniz. Kullanılamayan jeneratör hurdası, trafo alan hurdacı firmayız alım satımında nakit ödemeler yapıyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

Akbaba Fabrika ve Makine Sökümü

Profesyonel biçimde fabrika yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Sektörde on binlerce fabrika bozum ihalesini gerçekleştirdik. İstanbul Beykoz Akbaba mahallesinde fabrika söküm işi yapımında deneyimliyiz. Evvela yıkılacak iş yerinin incelikle incelenmesi gerekmektedir. Bu nedenler fabrika söküm ve yıkımı yapanlar arasında ünlü olduk. Etrafta söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz.

Akbaba Mahallesi Hurda Klima Alan Hurdacı

Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Akbaba etrafında klima hurdası satanlar firmamızla kesinlikle irtibat kurmalıdır. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmayız. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Klima hurdası Akbaba mahallesi çevresinde en çok satılan hurda eşyalar içinde yer alır.

Akbaba Mahallesi Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkım molozu Beykoz Belediyesi Fen İşleri tarafından planlanan yere dökülür. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle sözleşmemize göre molozların taşınması titiz bir şekilde yapılır.

Güncel Akbaba Hurda Fiyatları

Unutmayın ki yüksek miktarda hurdaların alım satımında oldukça daha fazla fiyatlara hurda alımı yapıyoruz. Akbaba hurdacısı olarak hurda alım satımı esnasında kullanılan ton fiyatı hurda borsasında her dakika güncelleniyor. En güncel kilo fiyatlarına ulaşmak nedeniyle bizi arayabilirsiniz.

Akbaba İkinci El Ev Eşyası

2. El sekreter masası, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, personel koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop, büro ofis mobilyası sürekli bulunur. Temiz kullandığınız 2.el olarak satışa sunulabilecek bir durumdaki koltuk ve kanepelerinizi konumunuzdan satın alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, buzdolabı hurdası, eski çamaşır makinesi gibi hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgiye ulaşmak amacıyla çamaşır makinesi hurdası alan hurdacılar konusunda detaylı bilgi paylaşılan gönderiyi ziyaret ediniz Akbaba etrafında sıfır ve 2.el mobilya ve aksesuar satabilirsiniz. Az kullanılan 2.el derin dondurucular, buzdolabı, LCD tv, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik ev eşyası, dizüstü bilgisayar, ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi almak amacıyla firmamıza ait telefonlarıtuşlayabilirsiniz.

Akbaba Hurda Akü Alanlar

Taşıtlarda enerji ihtiyaçları amacı ile kullanılabiliyor. Akü diğer adıyla batarya bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan elektrik deposudur. Hurda akü içindeki kurşunlu sıvı geri dönüştürülebildiğinden oldukça değerlidir. Akü hurdası alımı konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Bu nedenle İstanbul Beykoz Akbaba hurdacı iş yerimiz benzeri işletme içerisinde geri dönüşüm fabrikası bulunanlar kuru ve sulu akü alımı yapabiliyor. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryaya akü hurdası denir. Beykoz Hurda akü alanlar yazısına kesinlikle göz atmalısınız.

Akbaba Hurda Plastik Alanlar

Hurda plastik, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. İstanbul ve Akbaba bölgesinin tümünden hurda polipropilen moblen, abs plastik, polistren kristal hurda, jelatin hurdası alımı için iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz. İyi fiyata pet şişe hurdası, kırkambar plastik, kırmızı, mavi kapak, market poşeti, pimapen hurda, hurda beyaz naylon alım satımı ile ilgileniyoruz.

Akbaba plastik hurdası alan firmalar içinde bulunan Akbaba hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Akbaba hurda naylon fiyatlarını her gün ulaştırmaktayız Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Akbaba Hurda Cam Kırığı Alım Satımı

Beykoz Akbaba mahallesi çevresinde cam hurda alan hurdacılar arasındayız. Cam yarı saydam ya da tam saydam çoğunlukla sert yapıda bulunan sıvıları koruyan organik olmayan yumuşak olmayan maddelerdir. Özellikle rengarenk meyve suyu şişesi, araba camları şekillerinde hurda cam türleri bulunuyor.

Akbaba Hurda Raf Alanlar

Sitemizdeki Akbaba 2.el raf ton fiyatı güncellenmiştir. Raf hurda fiyatları hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek için bağlantısına tıklayabilirsiniz. Raf hurdası Akbaba fiyatları istemek sebebi ile sitemizdeki telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alım satımı yapıyoruz. Hurda raf fiyatı makalemize göz atmak istemelisiniz. Genellikle yenilen baharatçılardan elde ettiğimiz teşhir reyonları, market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, mağaza rafları, hurda demir raflar içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2.el raf satan hurdacı firmalar arasındayız.

Akbaba Hurda Nikel Alanlar

Nikel hurda zehirli olabilir. Özellikle %99 şablon nikel hurdalar ile %95 şablo nikel hurdası, turbo nikel, anot nikel hurdası alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alınıp, satılırken gayet dikkat ile çalışmalıyız. İstanbul Beykoz ile Akbaba nikel hurdaları alımı yapıyoruz.

Akbaba Mahallesinde Hurda Karton Alanlar

İlçede beyaz hurda kağıt, değişik renklerde hurda kağıt, kitap defter hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alıp satarken göstermiş olduğumuz fazladan titizlikle hurda satıcılarına daha yüksek kazanma olanağı iletiyoruz. İstanbul Anadolu Yakası Beykoz Akbaba mahallesi hurda kağıt alanlar içindeki iş yerimiz yardımıyla toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, iplik bobin kağıdı, hurda koli satımı yapabilirsiniz.

derinden çok fiyatlarla hurda karton bardak, kuşe kağıt hurdası, kullanılmış gazete, bristol kağıt hurdası, peçete hurdası alanlar içindeyiz. Akbaba hurda karton alım satımı yaptığımız mahalleler içerisindedir. Sayfamızdaki Akbaba mahallesi karton hurda ton fiyatlarını abonelerimizle her hafta paylaşıyoruz

7/24 Açık Akbaba Hurdacı Firma

Bin dokuz yüz doksan sekiz senelerinden bugüne geri dönüşümde hizmet veriyoruz. 7/24 hurda alan Akbaba mahallesinde hurdacı depomuz aracılığıyla yirmi dört saat açığız. Sektörde harcadığımız senelerin kazandırdığı tecrübelerle araç gereç parkurumuzu çoğaltarak yolumuza devam ediyoruz.

En Yakın Akbaba Hurdacı Firma

En yakın Akbaba hurdacı firması hizmeti ile hurda eşya almak nedeniyle adresinize gelmekteyiz. Akbaba hurdacı arasındaki personelimizle konumuzdan hurda almaya başladık. Halk Metal şirketimizle Akbaba mahallesinin her yerinde her türlü hurda alırız. Bu hizmetimiz ile müşterilere en yakın hurda alan yer Akbaba mahallesinde hurdacılık yapmaktan mutluluk duyuyoruz.

Akbaba Hurda Kumaş Alanlar

İstanbul Beykoz Akbaba çevresinde kumaş fire hurdası almaktayız. Kiloyla parça nevresim hurdası, tekstil artığı parça kumaş, poplin kumaş, mayo kumaşı, penye kumaş hurdası, hurda dokuma kumaş, atletlik kumaş, spot kumaş hurda alımında anında ödeme yapılır. İstanbul Beykoz Akbaba etrafında hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, hurda tişört kumaşı, şifon kumaş, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş, hurda jesica, hurda süprem kumaşı alımı için adresinize geliyoruz. Tonajlı hurda pantolonluk kumaş, hurda gabardin, örme kumaş, parça kot kumaşı, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş alımı için bizi hemen arayabilirsiniz. Sitemizdeki Akbaba kumaş hurdası fiyat listesini güncel olarak gönderiyoruz. İstanbul Beykoz Akbaba kilo ile tartıp hurda kumaş alan firmalar içerisindeyiz.

Akbaba İkinci El Restaurant Ekipmanı Alımı

Temiz durumda mermer tezgah, endüstriyel çamaşır makinası, pizza dolabı, tezgah altı 3 kapaklı dolap, endüstriyel bulaşık makinaları, buz makinesi alıp satmaktayız. 2.el krom paslanmaz tencere, tava, tepsi, kazan, cam bardak kurutma makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar firmamızın numarasını arayabilirsiniz. 2.el endüstriyel tip mutfak malzemeleri alıyoruz. İşyerimizdeki döner ocağı, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, lokanta tipi ocak, endüstriyel aspiratör, küvet, evye, bakır davlumbaz, yemek dilendiricileri ve benzeri endüstriyel mutfak ekipmanlarını yakından görmek amacı ile alıcıları depomuzu ziyarete davet ediyoruz.

Akbaba 2.El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte iflas eden şirketlerden aldığımız İnşaat şantiyelerinde boya tabancası, alçı mikseri, inşaat vinçleri, harç mikseri 2.el portatif, hurda plywood satılıktır. Yıkılmış elbiseci binalarından alınan hala kullanılabilir ikinci el pencere, demir kapı, mutfak dolabı alan yerler arasındayız.

Akbaba Bina Yıkımı

Aynen fabrika yıkımında olduğu üzere binaların yıkımını gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, sökülen çelik kapı hurdaları, yer döşemeleri benzeri her türde hurda eşyayı almaktayız. Kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yeniden inşa edilecek apartmanların yenilenerek inşa edilmesi amacıyla yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkımlarda önem verilen tedbir önlemleri Ücretsiz bina yıkımları yapmaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp