Anadolu Yakası HurdacıBeykoz Hurdacı

Çiğdem Mahallesi Hurdacı

Beykoz Çiğdem mahallesi hurdacı firmaları içerisinde öncüyüz. İstanbul Anadolu yakası Beykoz Çiğdem mahallesi çevresinde 2.el eşya ve hurda alım satımı yapıyoruz İstanbul Beykoz çevresinde olduğu gibi hurda alım satımı sebebiyle çağırdığınız yere geliyoruz İstanbul Beykoz merkezde bulunan Çiğdem hurdacı firması olarak her türden hurda alıyoruz. İstanbul geri dönüşüm firmaları içindeki Halk Metal hurdacılık hizmetlerine devam ediyor.

Güncel İstanbul Beykoz Çiğdem hurda fiyat listesiyle hurdacılık yapıyoruz. Hali hazırda İstanbul Beykoz firmalar arasındayız. Elbette ki Çiğdem mahallesinde de hizmet veriyoruz. Beykoz hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz.

Çiğdem mahallesinde hurdacı firması olarak hurdanızı almaktayız Halk Metal olarak İstanbul Anadolu Beykoz Çiğdem mahallesi yakınlarında hizmet veriyoruz. Her türlü hurda satmak sebebiyle iletişime geçin. Yüksek tonajlı hurda eşya alışverişinde piyasadan yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı olarak Çiğdem bölgesinde hizmet ediyoruz.

Çiğdem Hurdacısı

Çiğdem hurdacı mı arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. İstanbul Beykoz Çiğdem mahallesinde benzersiz bir anlayış ile hizmetlerimizi sunuyoruz. Sizlerde her türlü hurda satmak amacıyla destek numaramızı tuşlayabilirsiniz. İstanbul ilinin sempatik mahallesi Çiğdem ilk hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Yalnızca İstanbul Beykoz Çiğdem için değil, bütün illerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz. Beykoz hurdacı firması olarak Anadolu yakasının tamamında hurdacılık yapıyoruz. Beykoz merkezinde ve Çiğdem mahallesi yakınlarında her cins hurda malzeme alan firmalar içinde hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. Anadolu yakası hurdacı olarak sınırları kaldırıyoruz. Çiğdem genelinde faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin geleceğine yarar sağlıyoruz.

Türkiye’de bir sene içerisinde 100.000 ton tıpsal atık, 1.2 milyon ton endüstriyel atık, 25 milyon ton ev tipi atık ortaya çıkmaktadır. Çöp tenekelerine atılmış olan atık malzemenin %4’ünü maden hurdası, yüzde 12’sini cam türleri, yüzde 43’ünü karton türevleri, yüzde 27’sini plastik hurdaları oluşturmaktadır. Ne yazıkki, bu malzemelerin yüzde sekseni yok oluyor. Boşa giden malzemeler yurdumuzun bir yılda 1.5 milyar TL zararına yol açmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları çöpe giden bu harcamanın elimizden geldiği kadarını kurtarabilmek amacıyla çalışmaktayız.

Çiğdem Hurdacı Telefonu

İstanbul Beykoz Çiğdem hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz mahalleler içerisindedir. Çiğdem mahallesi hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde hızlıca arayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Şimdi arayın en yüksek hurda fiyatları ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz. Bu sebep ile hurda atık satmak üzere telefonumuzu aramanız yeterlidir.

Çiğdem Sarı Pirinç Hurda Alım Satımı

Çiğdem hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı yerinize geliyor. Beykoz Pirinç sarı hurdası alanlar içerikli içeriği inceleyebilirsiniz. Hurda ticareti yapanların öğrendiği üzere hurda sarı MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, sarı hurda talaşı, sarı hurda parça benzeri sarı pirinç hurdası türleri bulunmaktadır. Bu neden ile Çiğdem mahallesi sarı hurdası alan firmalar içindeyiz.

Gerçeği demek gerekir ise hurda sarı adında hurda çeşidi varolmamıştır. Satıcılarda kırkambar hurda sarı, hurda sarı musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri kıymetlidir.

Çiğdem bölgesinde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Halk Metal firmamız bahsettiğimiz çeşitlerin ticaretinde sarı hurda bronz araiş hurdası almaktadır. Pirinç metal hurdası mahalle arasında rengi sarı olduğundan hurda sarı ismiyle bilinmektedir.

Çiğdem Hurda Alan Hurdacı

Çiğdem mahallesi hurdacı firma olan Halk Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alıyor. Hurda çelik almak için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Kumaş kırpıntı hurda alanlar arasındayız.

Zamak hurda, makine artık hurdası, çelik hurda, hurda kalay alımı yapıyoruz. Müşterilerimizle beraber daha çok kazanarak daha uzun süre kazançlar edinmeyi hedefliyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Çiğdem mahallesi adresten hurda alımı yaptığımız bölgeler arasındadır. Hurdalarınızı geç kalmadan satmalısınız. Çünkü bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylece hurdanın kıymetini düşürüyor. Tonajlı sarı ve alüminyum, kablo hurdası, bakır, kurşun hurdası,çinko hurdası, toplama demir alımlarında İstanbul Beykoz Çiğdem hurda listesinden daha yüksek fiyat teklifleri sunmaktayız. Çiğdem hurda alım satımı yapanlar içerisinde hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuz ile öncü konuma çıkıyoruz.

Çiğdem Mahallesinde Kablo Hurda Alanlar

Çünkü yalnızca hurda alım satımıyla hizmet vermiyoruz. Bulunduğu yerden hurda antigron kablo, tek damar kablo hurdaları alıyoruz. Tonajlı hurda kablo alımında piyasadan oldukça yüksek fiyat teklifi gerçekleştiriyoruz.

Kablo hurdası içerisindeki bakır tel sebebiyle hurda kablo alanlar için kıymetlidir. İstanbul Beykoz Çiğdem hurdacı firma olarak her çeşit antigron kablo, hurda elektrik kablosu, hurda iç tesisat kablo hurdaları alımı yapmaktayız. Ancak tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları, enya kablo alımı yaparken en güncel fiyatı teklif ediyoruz. İstanbul Beykoz Çiğdem mahallesinin tümünde hurda kablo alanlar arasındayız. Özellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Her türde hurda kablo alan alan Çiğdem Mahallesi hurdacı firma arayanlara özenli hizmet ediyoruz. .

Kablo iletken olarak elektrikli aletlerde kullanılıyor. İlaveten hurda çok damarlı kablolar, alüminyum kablo hurdası fiyat listesi almak için telefon edebilirsiniz. Kullanım alanları itibariyle yer altı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablo, hava kabloları, çelik sargılı kablolar çeşitleri bulunur.

İstanbul Beykoz Çiğdem mahallesi mahallesinde %30 bakırlı kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası ticaretinde deneyime sahibiz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Telefon kablosu hurdası, karışık hurda kablolar, fare yemez kablo hurdası satarak para kazanmayı arzulayanlar bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kablo hurdası alanlar konulu yazıya göz atın. İçindeki iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağlı olarak ve kaplamadaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Çiğdem hurda kablo kilo fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Müşterilerde bolca ticareti yapılan Yüzde 30 bakırlı hurda kablolar, %50 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo alımında peşin para ödeme yapıyoruz.

Çiğdem Hurda Çinko Alımı

Burada yayımlanmış olan Çiğdem çinko levha fiyatları haftada bir güncelleniyor. Çinko hurdası alanlar linkine tıklamalısınız. Hurda kurşun levha, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz. Çiğdem mahallesinde hurda çinko alım satımı yapıyoruz. Hurda çinko alımı paylaşımını inceleyiniz.

Çiğdem Mahallesi Sac Hurda Alan Hurdacı

Firmamızda her kalitede ikinci el trapez sac mevcuttur. Depo çatısı kapatmak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Sac hurdası alım satımı yapıyoruz. Çiğdem mahallesinde hurda levha, sac varil hurdası, hurda sac paslanmaz, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, ton fiyatı istemek amacı ile.

Çiğdem Kurşun Hurda Alımı

İstanbul Beykoz Çiğdem Mahallesi kurşun hurdası alımı ile uğraştığımız yerlerdendir. Sitemizde yayımlanan Çiğdem hurda kurşun fiyatlarını üyelerimizle paylaşıyoruz. Kurşun metalinin kullanılan eski madenlerden biri olduğu biliniyor. Hurda kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda, Cami minaresi hurda kurşunu alımı yaparız. Kurşun cevheri mavi-gümüş renkli şekliyle bilinir. Beykoz Hurda kurşun alan yerler gönderimize bir göz atmak isteyebilirsiniz..

Çiğdem Krom Hurda Alan Yerler

Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Krom hurda alanlar makalemizi gezmek konu hakkında bilgi edinmenizi sağlayabilir. Paslanmaz hurda 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom tank hurdası alıyoruz. Yapısından dolayı sert olduğundan zırhlı araba dahil bir çok yerde hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. Hurda nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilmektedir. Krom hurda fiyatı gönderimize mutlaka göz atmalısınız.

Çiğdem Bakır Hurda Alan Fabrikalar

Soyma bakır hurda, Antigron kırma granür bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, TTR kırma bakır hurdası, Bakır talaş hurda, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımı yapılır. Bakır hurda alanlar alanında geniş bilgiye erişebilirsiniz. Çiğdem mahallesinde bakır hurdası fiyatları için telefonlarımızı arayın. Hurda bakır kırkambar,bakır boru hurda, hurda bakır bobin, hurda yanık bakır alıyoruz. Çiğdem içinde hurda bakır alımı yapıyoruz. Hurda bakır alan Çiğdem mahallesi hurdacı şirketimizi bir tıklamayla arayın kaliteli hizmetin keyfini yaşayın. Burada yayınlanmış olan Çiğdem yanık bakır hurdası kilo fiyatını üyelerimizle paylaşmaktayız. İstanbul Beykoz Çiğdem hurda bakır alan yerler içindeyiz.

Çiğdem Alüminyum Hurda Alanlar

Konumdan alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı, hurda alüminyum levha alımı yapmak için telefonlarınızı diliyoruz. Sizin desteğiyle her geçen gün profesyonelleşiyoruz. Her türlü alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava, alüminyum sac hurdası ticaretiyle meşgulüz.

Daha geniş hurda alüminyum alanlar içeriği okuyun. Her türlü alüminyum hurdası alıyoruz. Hurdacı firmamıza verdiğiniz önem sebebi ile saygılar sunarız.

Alüminyum jant, alüminyum tas tabak hurdası, alüminyum tel hurda, alüminyum bakırlı petek Çiğdem hurdacılık firmaları içindeyiz. Güvenilir bir biçimde alüminyum kutu, hurda alüminyum petek, hurda alüminyum radyatör yapmaya özen gösteriyoruz. Beykoz Çiğdem hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Çiğdem mahallesinde alüminyum araiş hurdası, alüminyum piston, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel alırken tartımları istediğiniz yerde yapıyoruz.

Çiğdem Demir Hurdası Alım Satımı

Çiğdem mahalle genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. Hatırlatmak isteriz her türlü demir kapı, demir trabzan, demir pencere korkuluğu alım satımı yapılır. Çiğdem mahallesi ve çevresinde tufal hurda, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alım satımı yapıyoruz. Anlık demir hurdası fiyat listesi talep etmek amacıyla hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurda alan hurdacı firmalar konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklayın. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke satmak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Beykoz Demir hurda alan yerler yazısına kesinlikle bir göz atmalısınız. Hurda demir, dünyada en fazla çıkarılan metaller içerisindedir. Buradaki Çiğdem demir kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz.

Çiğdem Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Çiğdem kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılması gereken dükkanların yenilenerek inşa edilmesi sebebi ile yıkım işini sağlıyoruz. Yıkım sırasında istenilen tüm iş güvenliği önlemleri

Bina yıkımı hurdaları bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımda pimapen hurdası, hurda kapı pencere, sökülen laminant parkeler gibi her cins hurda eşyayı satın almaktayız. Bir üstteki fabrika yıkımlarında olduğu gibi binaların yıkımını bedelsiz yapıyoruz.

Çiğdem 2. El Jeneratör Alanlar

Endüstriyel az kullanılmış 2.el jeneratör satılır. 2.el jeneratör satanlar içerisinde en iyi işletmeyiz. Kullanılmayan hurda jeneratör, trafo ve elektrik malzemeleri alanlar arasındayız.

Çiğdem Mahallesi Hurda Araba Alanlar

Zaman zaman Çiğdem bölgesinde araç hurdası alım satımı yapıyoruz. Çiğdem hurdacılık ve geri dönüşüm sektöründe hizmetimize devam ediyoruz. Resmi belge işi olmayan pulluk, kazayağı, zirai alet hurdası, hurda patoz, hurda çeki demiri
, vagon hurdası, parçalanmış hurda araba, motor hurdası satışı için hemen arayın. Pek tabi müşterilerimize otomobil hurdası hurdaya satma hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Ancak hurda otomobil vergiden düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmeti sürekli gerçekleştiremiyoruz.

Çiğdem Mahallesinde İkinci El Ev Eşyası

Sahibinden büro ofis mobilyası, patron koltukları, etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masası depolarımızda adetli olarak mevcuttur. Makul fiyatlara sıfır gibi ve 2.el salon takımı satıyoruz. Çok az kullanıldığı anlaşılan ikinci el piyasasında değerlendirilebilecek bir durumdaki koltuklarınız evinize gelerek almaktayız. Eski bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi vb beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgiye ulaşmak amacı ile çamaşır makinası hurdası fiyatları konusunda detaylı bilgi içeren paylaşımı ziyaret ediniz Her çeşit 2.el LCD televizyon, derin dondurucular, bulaşık makinesi, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyası, ocak, mutfak eşyaları, bilgisayar, hurda ekran kartı, anakart hakkında bilgi almak için telefonumuzla bağlantıya geçebilirsiniz.

Çiğdem Hurdacı Sitesi

Hurda alımında ayrım yapmadan alım yapıyoruz. Çiğdem hurdacılar sitesindeki hurda dükkânımız vasıtası ile hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz. Her hali ile yaşanabilir bir İstanbul Beykoz ve şimdiki halinden güzel Çiğdem için sürekli çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu türde hurdaların ticaretini gerçekleştirmiyoruz.

Çiğdem Hurda Plastik Alan Yerler

Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Güncel fiyatla hurda mavi kapak, pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe, kırkambar plastik alımı ile ilgileniyoruz. İstanbul ve Çiğdem mahallesinin tümünden abs plastik hurdası, polipropilen moblen hurda, jelatin hurda, hurda polistren kristal satmak amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere denir. Çiğdem hurda plastik alım satımı yapanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Çiğdem hurda deposuyuz. Bu sayfadaki Çiğdem plastik kg fiyatı güncellenmiştir

Çiğdem Akü Hurda Alım Satımı

Akü diğer adıyla biriktireç bir çeşit enerji depolamaya yarayan enerji kaynağıdır. Kullanımdan sonra şarj tutmaz bataryaya akü hurdası deniliyor. Hurda akü alan hurdacı hakkında bilgi almak için linkine tıklamalısınız. Akü barındırdığı kurşun bulunduran sıvılar nedeniyle oldukça değerlidir. Taşıtlarda elektrik ihtiyacını karşılamak amacıyla bulunur. Akü hurda fiyatı konusunda bilgi almak amacı ile linkine tıklamalısınız. Dolayısıyla depomuz gibi kendi içinde geri dönüştürme kazanları olanlar kuru ve sulu akü alanlar içindedir.

Çiğdem Mahallesi Hurda Cam Kırığı Alımı

Son zamanlarda renkli ve şeffaf sökülmüş otomobil camları, gazoz ve soda şişesi vb. cam hurda tonlarca satılıyor. Çiğdem çevresinde cam hurdası alanlar içindeyiz. Son zamanlarda renkli ve şeffaf sökülmüş otomobil camları, gazoz ve soda şişesi vb. cam hurda tonlarca satılıyor.

Çiğdem Klima Hurdası Alan Firma

Çiğdem mahallesinde klima hurdası satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. Klima hurdası Çiğdem mahallesi çevresinde çok alımı yapılan hurda eşyalar arasındadır. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Bozuk kombi hurdası alan hurdacı firmayız.

Çiğdem Mahallesi Moloz Nakliyesi

Çiğdem hurdacı Halk Metal tarafından alınacak tüm hurdaların iş yerimize taşıma işleri bedelsiz yapılmaktadır. Bina yıkımında sözleşmeye göre bina molozlarının nakliye işleri titizlikle yapılmaktadır. Yıkım molozu Beykoz Belediyesi tarafından bildirilen moloz dökme yerlerine nakliyesi yapılıyor.

Çiğdem Nikel Hurdası Alımı

İstanbul Beykoz Çiğdem genelinde hurda turbo nikel, anot hurda nikel, %95 şablon nikel hurda – %99 şablon nikel hurda alımı yapıyoruz. Dolayısıyla nikel hurdaları alınırken oldukça dikkat ile hareket etmeliyiz. Nikel hurdaları zehirli olabilir. Çiğdem mahallesinde nikel hurda alıyoruz.

Çiğdem Karton Hurda Alım Satımı

Bölgenin her yerinde renkli kağıt, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı alım satımlarında alışkanlık ettiğimiz extra titizlik sayesinde müşterilerimize daha çok miktarda kazanım etme imkanı takdim ediyoruz. Çiğdem karton hurdası ticareti yaptığımız yerler içinde yer alır. Bu sayfadaki Çiğdem hurda karton kilo fiyatını bedelsiz göndermekteyiz Daha fazla fiyata peçete hurdası, gazete hurdası, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak alıyoruz. Çiğdem kağıt hurdası alan hurdacılar arasındaki firmamız Halk Metal ile çalışarak matbaa baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı, hurda karton koli satabilirsiniz.

7/24 Hurda Alan Çiğdem Hurdacı

Yaklaşık 27 seneden bu yana geri dönüşüm yapan firmayız. 7/24 Çiğdem mahallesi hurdacı olarak gece gündüz açığız. Sektörün kazandırdığı güvenle teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam etmekteyiz.

Çiğdem 2.el Raf Hurdası

Bu sayfadaki Çiğdem mahallesinde hurda çelik raf kg fiyatını günlük yollamaktayız. Raf hurda alan yerler yazımıza mutlaka göz atabilirsiniz. Hurda raf Çiğdem satmak sebebi ile cep telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Raf hurda kilo fiyatı sayfamıza kesinlikle bir göz atmalısınız. Genelde yenilen baharatçılardan aldığımız market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, hurda çelik raf, demir raf hurdaları, teşhir rafları içlerinden tarafımızdan seçilen kullanılabilir durumda 2. el raf satışı yapıyoruz.

En Yakın Çiğdem Hurdacı Firma

Halk Metal hurdacılık olarak Çiğdem mahallesinde hurda malzeme alımı yapıyoruz. Çiğdem mahallesi hurdacı şirketi istihdamındaki personelimizle istediğiniz mekandan hurda malzeme alımı yapıyoruz. Bu haliyle size en yakın hurda alan yer Çiğdem bölgesinde servisler veriyoruz. En yakın Çiğdem hurdacı firma adıyla hurda almak amacı ile deponuza gelmekteyiz.

Çiğdem Anlık Hurda Fiyatları

Hurda fiyatları konulu metini inceleyebilirsiniz Çiğdem hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyatlar saatlik olarak güncellenmektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir kilodan yüksek hurda ticaretlerinde daha yüksek fiyatla hurda alımı gerçekleştiriyoruz. Kesin fiyat listesine erişmek amacı ile bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Çiğdem Mahallesinde Kumaş Alım Satımı

Spot pantolonluk kumaş, gabardin kumaş hurdası, hurda örme, hurda kot kumaş, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası satmak amacı ile firmamızı çok geçmeden arayınız. Parti malı dokuma kumaş, penye hurdası, nevresim kumaş parçası, mayo kumaşı, hurda kumaş baskı artığı, parça poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, spot kumaş hurdası alımlarında peşin para ile ödeme yapmaktayız. Parça kumaş hurdası alım satımı yapıyoruz. Sayfamızdaki Çiğdem hurda kumaş fiyatları ayda bir güncelleniyor. Çiğdem kiloyla kumaş hurda alanlar arasında en iyi fiyatı öneriyoruz. Çiğdem mahallesi bölgesinde hurda süprem, hurda şifon kumaşı, viskon kumaş, hurda jesica, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı hurdası, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alımlarında yerinize geliriz.

Çiğdem Mahallesinde 2.el Kafe ve Lokanta Ekipmanı Alanlar

Çok kısa süreliğine kullanılan sanayi tipi bulaşık makinası, mermer tezgah, tezgah üstü iki kapaklı dolap, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıyoruz. Temiz tabak kurulama tezgahı, cam bardak kurulama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tencere, kazan, tava, tepsi satmak isteyenler bizimle iletişim kurabilir. Sanayi tipi 2. El cafe ve lokanta mutfağı aletleri almaktayız. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir reyonları, hamur kazanları, aspiratör, paslanmaz krom küvet, evye, bakır davlumbaz, dinlendirici, restoran tipi ocaklar vs endüstriyel mutfak ekipmanlarını görebilmeniz amacıyla siz çok kıymetli müşterilerimizi depomuzu ziyaret etmeye davet ediyoruz.

Çiğdem Mahallesinde İkinci El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan fabrika binalarından çıkarılan yeni gibi ikinci el mutfak dolapları, demir kapı, pencereler satıyoruz. Dolayısı ile kapatılan fabrikalardan satın aldığımız Müteahhitler tarafından kısa bir süreliğine kullanılan alçı sıva mikseri, inşaat vinci, harç mikseri, boya makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, ikinci el plywood alıyoruz.

Çiğdem Fabrika Sökümü

Fabrika sökümünde öncelikle yıkımı yapılacak fabrika binasının etraflıca gezilmesi gerekiyor. Yıkım yapanların bahsettiği biçimde kolay bir iş olmamıştır. Uzun süredir sayısız fabrika sökümü ihalesi aldık.

Bu nedenler fabrika söküm ve yıkımı yapanlar içerisinde meşhur olduk. Çiğdem fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz. Güvenli şekilde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp