Anadolu Yakası Hurdacı

Beykoz Hurdacı

Anadolu Yakası Beykoz yakınlarında hurda satmak nedeniyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Yurdun dört bir tarafından, hurda alıyoruz. Anadolu Yakası Beykoz hurdacı firmasıyız.

Halk Metal şirketimiz ile faaliyetlerimize devam ediyoruz. Miktarı yüksek hurda eşya ticaretlerinde piyasasından yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Anadolu Yakası hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Tam zamanlı Beykoz hurda alım fiyatlarıyla hurda alımı yapmaktayız. Diğerlerinden farklı profesyonel faaliyetlerimizi beğeninize sunuyoruz. Verdiğimiz tüm faaliyetleri buradan öğrenebilirsiniz.

Beykoz Hurdacıları

Beykoz hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Şansızınız yerinde. Anadolu Yakası Beykoz ilçesinde eşsiz anlayışlar ile hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Sizlerde her türlü hurda bakır satışı sebebi ile telefonlarımızı tuşlayabilirsiniz. Anadolu Yakası merkezinin eşsiz ilçesi Beykoz sürekli hizmet bölgelerimizdendir. Sırf Beykoz etrafında değil, bütün illerde hurdacılık hizmeti veriyoruz. Beykoz genelinde faaliyet veriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek bütün halkımızın geleceğine yatırım yapıyoruz. Beykoz hurdacı olarak Anadolu Yakası bölgesinde hurdacılık hizmetleri veriyoruz. Her kilodaki atık malzemeniz için yakınınızdaki araçlarımızı göndermeyi sürdürmekteyiz.

Beykoz Hurdacı Telefon Numarası

Beykoz hurdacılık faaliyetlerimizi sürdürdüğümüz ilçeler içinde yer alıyor. Bu nedenle hurda malzeme satışı yapmak amacı ile firmamızı aramalısınız. Beykoz hurdacı numarası sayfamızın içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz yerdedir. Hemen arayın en yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi değerinde satabilirsiniz.

Beykoz Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Sayfamızdaki Beykoz sarı pirinç hurdası fiyat listesi güncellenmiştir. Sarı pirinç hurda alanlar konulu içeriğe göz atın. Beykoz hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır.

Bu sebeple Beykoz sarı pirinç hurdası alanlar içindeyiz. Beykoz ilçesinin her yerinde sarı hurda alım satımı yapıyoruz. Satıcılarda kırkambar sarı hurda, sarı hurda su saati, sarı hurda musluk, vana türleri bulunabiliyor. Halk Metal şirketimiz bu çeşitlerin ticaretinde radyatör hurdası, hurda sarı hurda fosfor, bronz hurdası alım satımında en yüksek fiyat listesini veriyor.

Aslında sarı hurdası adıyla hurda çeşidi varolmamıştır. Bildiğiniz üzere hurda sarı MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 çubuk talaşı, sarı hurda çubuk ucu parça isimlerinde hurda sarı cinsleri bulunmaktadır. Pirinç metallerin hurdalarına halk ağzıyla sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı ismiyle hitap edilmektedir.

Beykoz Krom Hurdası Alımı

Paslanmaz krom hurdası için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom fiyatları makalemize göz atmanız mükemmel bir şey yapmış olursunuz. Hurda nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşur. Buradaki Anadolu Yakası Beykoz hurda krom fiyat listesi günceldir.

Gayet sert bir yapıya sahip olduğundan zırhlı araba dahil önemli yerlerde hurda krom kullanıldığı biliniyor. Hurda paslanmaz 310 krom, 310 krom talaşı, 304 krom, 304 krom talaşı, 310 krom, 310 krom talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom, anot nikel %99, krom paslanmaz depo satmak için irtibata geçebilirsiniz.

Beykoz Hurda Alımı

Anadolu Yakası Beykoz ilçesindeki hurdacılar arasında olan Halk Metal her çeşit hurda malzeme alımı yapıyor. Antimon zamak hurda, makina artığı, hurda çelik, hurda kalay alan Beykoz hurdacı firmasıyız. Birlikte daha çok kazanarak sürekli kazançlar edinmeyi istiyoruz. Müşteri memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

Hurda inşaat demiri alımı için bulunduğu yere kadar geliyoruz. Kumaş hurdası alan yerler içerisindeyiz. Tonajlı hurda demir, bakır, kurşun, kablo, çinko, alüminyum alımlarına özel yükseltilmiş fiyat listeleri vermekteyiz. Beykoz hurda alanlar içinde profesyonel hizmetler ve tecrübeli personelimiz ile öncü konuma çıkıyoruz. Beykoz adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler arasındadır. Hurda malzemeleri şimdi elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurdası yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Hurda demir suyla temasında korozyona uğruyor. Böylece hurdanın piyasa değerini düşürmektedir.

Beykoz Sac Hurdası Alımı

Ek bina çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Beykoz ilçesinde sac levha, hurda sac varil, galvanizli sac, trapez, hurda galvanizli boru, satmak nedeni ile arayınız. Hurda sac alımı yapıyoruz. Depomuzda deliksiz 2. el trapez sac mevcuttur.

Beykoz Hurda Bakır Alımı

Hurda antigron granür bakır, soyma bakır hurda, bakır lama hurdası, bakır levha hurda, TTR hurda bakır kırması, Hurda bakır talaş, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda, hurda bakır profil alınır. Beykoz genelinde bakır hurda almaktayız. Bu sayfadaki Beykoz yanık bakır hurdası ton fiyatlarını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Anadolu Yakası Beykoz bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Kırkambar bakır hurda, bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, hurda yanık bakır alım satımı yapıyoruz.

Beykoz hurda bakır kilo fiyatı için arayın. Bakır alan hurdacı konumuzda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır alan Beykoz hurdacı iş yerimizi hızlıca arayın kaliteli hizmetin tadına varın.

Beykoz Alüminyum Hurdası Alım Satımı

Buradaki Beykoz alüminyum hurda fiyatlarını abonelerimizle paylaşmaktayız. Konumdan alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı için iletişim kurmanızı istiyoruz.

Ayrıca hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, alüminyum kutu hurda gerçekleştiriyoruz. Beykoz ilçesinin tümünde alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, hurda alüminyum sert kartel, alüminyum araiş hurda, alüminyum piston alımı yaparken hurda tartımını dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz. Her türden alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere tava, hurda alüminyum sac alan hurdacıyız. Bize verdiğiniz önem nedeniyle saygılar sunarız.

Her tür hurda alüminyum alınır. Siz değerli müşterilerimizin yardımıyla durmadan büyüyoruz. Anadolu Yakası Beykoz hurda alüminyum alan firmalar içerisindeyiz. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum tel alan hurdacıyız.

Beykoz Hurda Kurşun Alanlar

Metal kurşunun en eski bir maden olduğu bilinmektedir. Yer yüzünde cevher halinde elde edilen kurşun mavimsi gümüş renklidir. Kurşun hurdası alan hurdacı konusunda bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayınız. Minare kurşun hurda
, Hurda kurşun levha, Cami sökümü kurşun hurdası, Yağmur oluğu kurşun hurda satmak amacı ile aşağıdaki telefonları tuşlayıp irtibata geçmeniz gerekiyor. Beykoz kurşun hurdası alım satımı için en iyi fiyat listesini uyguladığımız ilçelerdendir. Sitemizdeki Beykoz hurda kurşun fiyatlarını dileyene bedelsiz ulaştırmaktayız.

Beykoz Hurda Kablo Alanlar

Anadolu Yakası Beykoz ilçesinin tamamında kablo hurdası alan yerler arasındayız. İçindeki telin madenine bağlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Sayfamızdaki Anadolu Yakası Beykoz hurda kablo kilo fiyatı güncellenmiştir. Ayrıyeten hurda fare yemez kablo, çok damarlı hurda kablo fiyatı öğrenmek amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılıyor. Hurda kablo alanlar hakkında yazılmış makaleyi inceleyebilirsiniz.

Tonajlı kablo hurdası alırken ederinden fazla fiyat veriyoruz. Genel olarak çelik sargılı kablo, hava kablosu, yeraltı kablosu, alçak gerilim kabloları, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kablosu çeşitleri bulunur. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alan Beykoz hurdacı arayanlar için buradayız. . Piyasada kolayca edinilen %30 bakırlı kablo hurdası, Yüzde kırk bakırlı kablo hurdaları,Yüzde 50 bakırlı hurda kablolar alımı yaparken peşin ödeme yapıyoruz.

Anadolu Yakası Beykoz hurdacısı Halk Metal genellikle antigron kablo, hurda iç tesisat kabloları, elektrik kablosu hurdaları alım satımı yapıyoruz. Konumdan hurda tek damar kablo alımı yapıyoruz. Kablo hurdası içindeki bakır madeni nedeniyle hurdacılık yapanlar için önem teşkil eder. Karışık hurda kablo, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez elinde olanlar şimdi bizi arayabilir.

Çünkü yalnızca hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. Ayrıca tek damar hurda kablolar, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablolar alım satımı esnasında en güncel fiyatı öneriyoruz. Beykoz hurdacısı olarak TTR hurda kablo, %30, %40, %50 bakırlı kablo alımı yapıyoruz.

Beykoz Çinko Hurda Alım Satımı

Bu sayfadaki Beykoz hurda nikel fiyat listesini abonelerimize her gün göndermekteyiz. Çinko hurdası alan hurdacı çinko hurda konusunda bilgi bir şey öğrenmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Hurda çatı sökümü, hurda kurşun levha fiyatları için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Beykoz, Anadolu Yakası bölgesinde çinko hurdası alıyoruz.

Beykoz Demir Hurdası Alım Satımı

Firmamız Beykoz ilçesinde demir hurdası ticareti ile ilgileniyor. Sizlerinde bildiği üzere her türden demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni alıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası satmak için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alımı içeriğinin olduğu linke tıklayınız. Anlık demir hurda kilo fiyatları öğrenmek nedeni ile firmamıza ulaşın. Demir hurda alanlar bölümünü gezmek iyi gelecektir. Hurda demir, Beykoz ilçe genelinde en fazla bulunabilen madenler içerisindedir. Sayfamızdaki Beykoz 1.sınıf hurda demir kilo fiyatını abonelerimize her gün ulaştırıyoruz. Beykoz ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal demir hurdası ticareti yapıyoruz.

Beykoz Nikel Hurda Alanlar

Nikel hurdası zehirleyebilir. Dolayısı ile hurda nikel depolanırken oldukça dikkatle çalışmalıyız. Anadolu Yakası Beykoz nikel hurda alımı yapıyoruz. Bu ilçede nikel turbo, hurda %95 , %99 nikel şablon, anot hurda nikel alımında borsasının üstünde kg fiyatı sunuyoruz.

Beykoz Cam Hurdası Alımı

Beykoz ilçesi çevresinde cam hurdası alanlar içindeyiz. Cam tam yada yarısaydam çoğunlukla kırılgan bir yapıdaki sıvı maddeyi koruyan inorganik katı malzemelerdir. Özellikle renkli cam şişe, otomobil camları vs. hurda cam bulunabiliyor.

Beykoz 2.El İnşaat Malzemesi

Ayrıca batmış şirketlerden edindiğimiz Beykoz ilçesinde yıkılan apartman binalarından elde edilen hala kullanılabilir 2.el çelik kapı, pimapen pencereler, mutfak dolabı alan hurdacı firmalar arasındayız. Müteahhitlerce kullanılan yük asansörleri, alçı karıştırma mikseri, boya tabancası, harç pompası ikinci el portatif, hurda plywood alıyoruz.

Beykoz Fabrika Sökümü

Etrafta anlatıldığı gibi kolay sayılmaz. Fabrika sökerken yıkımı yapılacak tesisin incelikle incelenmesi gerekir. Anadolu Yakası Beykoz fabrika sökümü yapıyoruz.

Sektöre başladığımızdan bu yana on binlerce fabrika sökümü ihalelerini gerçekleştirdik. Profesyonel biçimde fabrika yıkımları gerçekleştiriyoruz. Bu nedenler hurda fabrika sökümü gerçekleştiren hurdacılar içinde nam saldık.

Beykoz Klima Hurdası Alanlar

Beykoz ilçesinde klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima Beykoz çevresinde en çok alımı yapılan hurda malzemeler arasındadır. Bozuk hurda kombi alım satımı yapan hurdacı firmasıyız. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır.

Beykoz Moloz Döküm Yerleri

Beykoz hurdacı tarafından satın alınacak tüm hurda malzemelerin firmaya ait alana taşınma işleri hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan antlaşmaya bağlı olarak molozun taşınması itina ile yapılmaktadır. Yıkım molozları Beykoz Belediyesi tarafından imzalanan kararlar ile bildirilen arazilere taşınması gerçekleştiriliyor.

En Yakın Beykoz Hurdacı Telefon Numarası

Beykoz en yakın hurdacı deposu olarak her nevi hurda alıp satarken yerinize geliyoruz. Bu sebep ile atık eşyaları paraya çevirmek isteyenlere en yakın hurda alan yer Beykoz ilçesinin yakınlarında servisler veriyoruz. Halk Metal olarak Beykoz genelinde hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Beykoz hurdacı sitesi içindeki çalışanlarımızla kapıdan hurda alım satımı hizmetimiz var.

Beykoz Hurda Fiyatları

Güncel fiyatlara ulaşmak için bize ulaşmanız gerekiyor. Beykoz hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyatlar hurda piyasasında her saat güncellenmektedir. Hatırlatmak isteriz ki yüksek tonajda hurdaların alımında oldukça fazla kilo fiyatı ödüyoruz.

Beykoz Jeneratör Hurda Alımı

Her voltajda yüksek kw 2.el jeneratör alınır, satılır. Hurda jeneratör alan yerlerdeniz için iyi fiyatı biz sunuyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

Beykoz Hurda Plastik Alanlar

Avantajlı fiyatla hurda pet şişe, hurda market poşeti, mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen, kırkambar plastik hurdası alım satımı için gönderdiğiniz konuma geliriz. Plastik hurdası, azot (N), hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O) ve diğer organik veya inorganik elementler ile oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. Polietilen, elastomer, polipropilen, polistiren, termoplastik, termoset gibi çeşitleri vardır. Beykoz plastik hurda alımı yapan firmalar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan Beykoz hurda deposuyuz. Sayfamızdaki Beykoz naylon hurdası fiyat listesini talep edenlere ücretsiz ulaştırılmaktadır Anadolu Yakası ve Beykoz ilçesinin tamamından plastik abs, polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin fiyatı öğrenmek sebebi ile iletişim numaramıza ulaşabilirsiniz.

7/24 Açık Beykoz Hurdacı Firma

7/24 hizmet veren Beykoz hurdacı firması dükkanımız aracılığıyla yirmi dört saat çalışıyoruz. Tam tamına iki bin on altıdan buyana hurdacılık yaparak hemşehrilerimize hizmet veriyoruz. Sektörün bahşettiği profesyonellikler süreci ile makine parkurumuzu geliştirerek yeni hizmetlerimize devam ediyoruz.

Beykoz Akü Hurdası Alan Yerler

Akü başka deyişle biriktireç büyük piller gibi enerji depolamaya yarayan depolardır. Otomobillerde enerji ihtiyaçları amacıyla kullanılmaktadır.

Akü hurdası barındırdığı kurşun bulunduran akü suyu sebebiyle oldukça değerlidir. Zamanla şarj tutmaz bataryaya akü hurdası denmektedir. Hurda akü alan yerler gönderimizi okumak isteyebilirsiniz. Bu sebep ile Beykoz hurdacı şirketimiz benzeri kendi içerisinde geri dönüşüm imalathanesi bulunan depolar sulu ve kuru akü alım satımı yapan firmalar içerisindedir.

Beykoz Kullanılmış Cafe Malzemeleri Alımı

Endüstriyel lokanta malzemeleri alıyoruz. Kullanılabilir durumda lokanta tipi bulaşık makinası, buz makineleri, otel tipi çamaşır makinaları, çöp sıyırmalı tezgah, tezgah altı 3 kapaklı dolap, pizza dolabı alıp satmaktayız. 2. El tabak tezgahı, bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, bakır tencere, kazan, tepsi, tava satmak isteyenler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. Elimizdeki teşhir dolapları, döner ocağı, hamur kazanları, lokanta tipi kuzine, aspiratör, çelik davlumbaz, evye, dilendirici küveti, dinlendirici vs endüstriyel mutfak ekipmanını yakından inceleyebilmek amacı ile siz değerli müşterilerimizi işyerimizi gezmeye davet etmekteyiz.

Beykoz Hurda Kumaş Alanlar

Yüksek tonajlı parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, spot kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, eteklik kumaş hurdası alımı için firmamızı hemen arayabilirsiniz. Spot iç çamaşırı kumaş parçası, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda top kumaş, parça mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş hurdası için peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda kumaş firesi alım satımı yapılır. Sitemizde yer alan Anadolu Yakası Beykoz hurda kumaş kg fiyatını her gün gönderiyoruz. Beykoz kiloayla tartıp kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. Anadolu Yakası Beykoz ilçesinde gömlek kumaşı hurdası,hurda süprem kumaşı, abiyelik kumaş, hurda viskon, hurda şifon, hurda jesica, parça tişört kumaşı, döşemelik kumaş alım satımında istediğiniz adrese personellerimizi göndermekteyiz.

Beykoz Hurdacılar Sitesi

Hurda malzemeler alımında ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Sadece bu tür atıkları almıyoruz. Beykoz hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkanımız aracılığı ile hurda ticareti gerçekleştiriyoruz. Her haliyle iyi bir şehir için çok çalışıyoruz.

Beykoz Bina Yıkımı

Yıkım esnasında gerekli güvenlik önlemleri Bedelsiz bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Beykoz kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yeniden inşa edilecek ev ve işyerlerinin yenilenerek yapılması sebebiyle yıkım işlerini yapıyoruz. Yıkımda hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurdanızı almaktayız. Yukarıda fabrika yıkımında olduğu gibi bina yıkım işi yapıyoruz.

Beykoz Karton Hurdası Alan Hurdacılar

İlçenin tamamında 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt, okul kitabı hurdası, A4 fotokopi kağıdı alımında göstermiş olduğumuz ekstra özenle hurda satıcılarına daha çok oranda kâr elde etme imkanı iletiyoruz. Anadolu Yakası Beykoz kağıt hurdası alan hurdacılar arasındaki firmamız Halk Metal sayesinde iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, hurda ofset baskı bozuğu, kağıt kırpıntı, hurda karton koli satışı gerçekleştirebilirsiniz. Beykoz kağıt hurdası ticareti yaptığımız yerler arasındadır. Sayfamızdaki Beykoz hurda kağıt ve karton ton fiyatını grubumuzda paylaşıyoruz Ederinden fazla fiyatlarla hurda kağıt peçete, kuşe kağıt hurdası, bristol kağıt hurdası, karton bardak, hurda gazete alanlar içerisindeyiz.

Beykoz Araba Hurdası Alanlar

Pek tabi size araba hurdası alım satımı konusunda yardımcı olmak istiyoruz. Beykoz hizmet ediyoruz. Ama hurda araba vergiden muafiyet alma işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan ağır hasarlı otomobil hurdası, çeki demiri patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler
, römork, motor hurdası alımı yapıyoruz. İşlerin sıkışık olmadığı dönemlerde Beykoz bölgesinde araba hurdası alıyoruz.

Beykoz Hurda Raf Alımı

Hurda depo rafı alıyoruz. Burada yer almakta olan Beykoz 2.el raf fiyatlarını isteyene güncel olarak yolluyoruz. Raf hurdası alan hurdacı paylaşımımıza göz atmak istemelisiniz. Raf hurdası Beykoz alım satımı amacı ile dükkanımıza ulaşabilirsiniz. Genellikle raflarını yenileyen iş yerleri tarafından satışa çıkarılan çelik raf hurdası, hurda demir raflar, ürün reyonları, mağaza rafı hurdaları, hurda market rafı içinden seçilen hala kullanılabilir olan 2.el market rafı satışı yapıyoruz.

Beykoz Hurda Beyaz Eşya

Sıfır gibi 2. el masa üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, LCD televizyon, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi, elektronik eşyalar, fırın, ütü, ocak, çıkma ekran kartı, hurda anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebi ile bizlerituşlayabilirsiniz. Ederinden fiyatlara temiz kullanılmış ve 2. el yatak odası takımı satabilirsiniz. Kısa bir zaman kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak satılabilecek bir biçimdeki koltuk, kanepenizi evinize gelerek alıyoruz. Eski bulaşık makinesi, hurda çamaşır makinesi, eski buzdolabı vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgi için bulaşık makinası hurdası alım satımı konusunda bilgi yazılmış paylaşımımıza bakınız Temiz büro ofis mobilyaları, sekreter koltukları, etajer, şifonyer, elbise dolabı, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, çalışma masası alınır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp