Beykoz Hurdacı

İncirköy Hurdacı

İstanbul Beykoz İncirköy mahallesi hurdacı firması olarak hurda alım satım hizmetleri veriyoruz. Beykoz İncirköy mahallesi hurdacı firmalar içinde lideriz. İstanbul Anadolu yakası İncirköy mahallesinin her caddesinde ikinci el eşya ve hurda alımı için hurdaların değerini piyasasından yüksek fiyatla ödüyoruz İncirköy hurdacı olarak her nevi hurda malzemenizi adresten almaktayız

Anadolu yakası bölgesinin her yerinde uzun süredir yaptığımız gibi hurda almak amacıyla ekiplerimizi gönderiyoruz Halk Metal adıyla İstanbul Beykoz İncirköy mahallesine yakın mekanlarda hizmet veriyoruz. Yüksek tonajlı alımlarda yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacı olarak İncirköy mahallesinde hurdacılık yapıyoruz. Anlık İstanbul Beykoz İncirköy hurda fiyatlandırmayla alım hizmeti veriyoruz.

İstanbul geri dönüşüm tesisleri içindeki Halk Metal hurdacılık hizmetlerini vermeye devam etmektedir. İncirköy mahallesi hurda ve geri dönüşüm firmasıyız. Aslında İstanbul Beykoz firmasıyız. Bununla birlikte İncirköy mahallesinde de hizmet vermekteyiz. Her çeşit hurda alımında lideriz.

İncirköy Hurdacı Firma

Beykoz hurdacısı olarak Anadolu yakasında hurda atık alımı yapmaktayız. Sizde her nevi hurda malzeme satmak amacıyla telefon numaramızı çaldırabilirsiniz. İncirköy genelinde faaliyet gösteriyoruz. Metalleri yeniden işleyerek tüm vatandaşlarımızın geleceğini kurtarmaktayız. İncirköy hurdacı firma mı arıyorsunuz? Başardınız. İncirköy bölgesinde eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet sunmaya devam etmekteyiz. İstanbul ilinin naif mahallesi İncirköy sürekli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İncirköy etrafında değil, tüm illerde hurda alım hizmeti vermekteyiz. Anadolu yakası hurdacısı olarak sınırları kaldırıyoruz. İncirköy mahallesi çevresinde hurda ve ikinci el eşya alan yerler arasında en güçlüsüyüz.

Ülkemizde 1 yılda 100.000 ton tıbbi atık, yirmi 6 milyon ton ev tipi atık, 1 milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık atılıyor. Çöpe atılmış olan atıl malzemenin %12’sini cam türleri, %4’ünü metal hurdalar, yüzde 43’ünü kağıt türleri, yüzde yirmi yedisini plastik hurdası oluşturuyor. Maatteessüf, bu malzemelerin %82’si dönüştürülmeden boşa gidiyor. Bu malzemeler yurdumuza 1 milyar beş yüz milyon TL zarar açmaktadır. Bizim gibi İstanbul Beykoz İncirköy firmalar çöpe giden bu harcamanın mümkün olduğu kadarını geri kazanmak amacı ile çalışıyoruz.

İncirköy Mahallesi Hurdacı Numarası

İstanbul Beykoz İncirköy Mahallesi hurdacı telefon numarası sayfamızın içeriğinde tek tıkla arayabileceğiniz yerdedir. Hemen telefonumuzu tuşlayarak anlık hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. İncirköy hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz bölgeler arasındadır. Bu yüzden hurda malzeme satışı yapmak için firmamızı arayabilirsiniz.

İncirköy Hurda Bakır Alan Firma

İncirköy genelinde hurda bakır alıyoruz. Bu sitede yayınlanan İncirköy hurda bakır kilo fiyatını bedelsiz göndermekteyiz. İstanbul Beykoz İncirköy bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurda, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, bakır kap kacak hurdası, bakırlı petek hurda, bakır tel hurda alımı yapıyoruz.

Beykoz Hurda bakır konumuzda daha geniş bilgi var. Bakır alan İncirköy hurdacı numarasını tek tuşla arayın profesyonel hizmetin tadını yaşayın. Bakır boru hurdası, bakır bobin hurdası, kırkambar hurda bakır, yanık bakır hurdası alan hurdacıyız. İncirköy bakır hurda fiyatları için firmamızı arayınız.

İncirköy Demir Hurda Alanlar

İncirköy mahallesinin tüm caddelerinde DKP demir hurdası, ekstra hurda demir, toplama hurda demir, pik demir hurdası, tufal demir hurdası alıyoruz. Güncel anlık demir hurdası kilo fiyatı talep etmek sebebiyle fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurda alanlar makalesine göz bakarsanız pişmanlık duymazsanız. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke alım satımı amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurdası alımı paylaşımına göz atmalısınız. Hatırlatmak isteriz her çeşit demir pencere korkuluğu, demir yangın merdiveni, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda alım satımı yapılan madenler içindedir. Sitemizdeki İncirköy extra demir hurda ton fiyatını abonelerimize her gün gönderilmektedir. Halk Metal İncirköy bölgesinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor.

İncirköy Alüminyum Hurdası Alan Geri Dönüşüm Firmaları

Her türden hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurda ticareti yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurdası peşin alınır. Bizlere verdiğiniz destek sebebi ile sonsuz teşekkürler. Adresten hurda alüminyum levha, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı yapmak için telefonunuzu diliyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum radyatör hurda, alüminyum kutu hurdası, alüminyum petek hurda almaktayız. Beykoz İncirköy alüminyum hurda alan firmalar içinde öncüyüz. İş yerimize güven duyanların destekleriyle her gün büyüyoruz. Hurda alüminyum alan hurdacı içerikli konuyu inceleyebilirsiniz. İncirköy mahallesinin her yerinde hurda alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil hurdası, alüminyum matbaa hurdası, alüminyum sert kartel hurda alırken tartımı sizinle birlikte yapıyoruz. Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum bakırlı petek, hurda alüminyum tel, hurda alüminyum jant alımı yapıyoruz.

İncirköy Mahallesinde Kurşun Hurda Alanlar

Hurda kurşun oluk, Kurşun levha hurdası, Cami minaresi kurşun hurda
, Cami kubbesinden sökülmüş kurşun alım satımı yaparız. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler arasında olduğu söylenmektedir. Cevherleri olan metal kurşun mavi-gümüş rengiyle göze çarpar. Kurşun hurda alanlar yazısını incelerseniz harika olur.. İncirköy hurda kurşun almak için adresinize geldiğimiz mahallelerden biridir. Sitemizdeki İncirköy hurda kurşun ton fiyatı güncellendi.

İncirköy Mahallesi Hurda Sac Alanlar

Hali hazırda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Sac hurdası alımı yapıyoruz. İstanbul Anadolu İncirköy Beykoz etrafında sac levha, sac varil hurdası, hurda sac paslanmaz, trapez, galvanizli boru hurda, şirketimizi tercih edebilirsiniz. Ardiye çatısı kaplamak amacıyla rahatlıkla kullanabilirsiniz.

İncirköy Krom Hurdası Alım Satımı

Hurda krom paslanmaz alımı yapıyoruz. Hurda krom alımı hurda krom hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklayınız. Nikel ile işlenerek paslanmaz metal elde edilmektedir. İstanbul Krom hurda fiyatları makalemize bir göz atmalısınız.

Yapısından dolayı gayet sert olduğundan dolayı zırhlı araba dahil çoğu alanda hurda krom kullanıldığı biliniyor. 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz tank satmak için arayın.

İncirköy Çinko Hurdası Alım Satımı

Beykoz İncirköy mahellesinin tüm ara sokaklarında çinko hurdası alıyoruz. İstanbul Çinko hurdası alımı bağlantısına tıklayınız. Sayfamızdaki İstanbul Anadolu Yakası Beykoz İncirköy Mahallesinde nikel hurdası fiyatları az önce güncellenmiştir. Çinko hurda kilo fiyatı yazımızı incelemek konu hakkında bilgiye erişmenizi sağlayacaktır. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü alıyoruz.

İncirköy Hurda Kablo Alım Satımı

Hurda telefon kablosu, hurda fare yemez, karışık hurda kablolar elinde olanlar bize ulaşın. Beykoz Kablo alan hurdacı başlıklı metini okuyabilirsiniz.

Kapıdan antigron kablo hurdası, enya kablo hurdaları, tek damar hurda kablo alımı yapıyoruz. İçinde bulunan tellerin madenine bağlı olarak ve de kaplamadaki kullanılan malzemenin adlandırılır. Buradaki İncirköy hurda bakır kablo fiyat listesi her ay güncellenmektedir. Bunların yanı sıra enya kablo hurdaları, tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları alım satımında en iyi fiyat listesini gönderiyoruz. Çünkü Halk Metal firmamızla yalnızca hurda malzeme alımıyla hizmet vermiyoruz. Aynı zamanda hammadde dönüşümü yapıyoruz.

Genellikle hurda elektrik kablosu almaktayız. Kablo alan yerler içindeki İncirköy Mahallesinde hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet ediyoruz. . İstanbul Beykoz İncirköy etrafında bolca edinilebilen 40% bakırlı kablo hurdaları, 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo alımında peşin para ödeme yapıyoruz. İstanbul Beykoz İncirköy hurdacı firma olarak %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablolar alımında öncüyüz.

Kullanılış biçimlerine göre hava kablosu, alçak gerilim kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, yüksek gerilim kabloları, yer altı kabloları şeklinde isimlendirilir. Hurda kablolar içindeki bakır tel sebebiyle hurdacılar için büyük önem taşır.

İstanbul Beykoz İncirköy hurdacı firması olarak genellikle antigron hurda kablo, hurda elektrik kabloları, iç tesisat kablosu alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul Beykoz İncirköy mahallesi mahallesinin tamamında kablo hurdası alan hurdacılar arasında en iyi kilo fiyatını biz veriyoruz. Kablolar sahip olduğu iletkenlik nedeni ile elektrikli aletlerde kullanılıyor. Ek olarak hurda çok damarlı kablo, fare yemez kablo hurdaları için telefon edebilirsiniz.

İncirköy Mahallesi Sarı Hurda Alan Hurdacı Firma

Dolayısıyla İncirköy hurda sarı ticareti yapan firmayız. Aslına bakarsanız hurda sarı ismiyle anılan hurda çeşidi bulunmamaktadır. Halk Metal şirketimiz bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin ticaretinde hurda sarı pirinç bronz hurda araiş alım satımıyla iştigal ediyor. Sayfamızda bir süre önceden yazılan pirinç sarı alan hurdacılar metine bir göz atın. İncirköy mahallesinde hurdacı firmamız piyasadaki her türde hurda alım satımı yapmaktadır.

İncirköy mahallenin tümünde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Hurda satanların bildiği gibi sarı pirinç hurda MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası türleri vardır. Pirinç metali halk ağzıyla sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle bilinmektedir. Hurda sarı satanlarda kırkambar hurda sarı, sarı hurda vana, sarı pirinç hurda musluk, su saati çeşitleri bulunmaktadır.

İncirköy Hurda Alan Hurdacı

Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanmayı hedefliyoruz. İncirköy mahallesi yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Zarar etmemek amacıyla hurdalarınızı geç kalmadan paraya çevirmelisiniz. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşür. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğruyor. Böylelikle malzemenin değeri düşüyor.

Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, kalay hurdası, çelik hurdası almaktayız. Hep birlikte daha çok kazanarak uzun süreli hizmetler sunmayı hedef edindik. Hurda bakır almak amacıyla evinize geliyoruz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmasıyız.

İncirköy mahallesindeki hurdacı firmalar arasında olan İstanbul’da hurda alanlar içerisindeki Halk Metal her tür bakır hurdası alım hizmeti veriyor. Tonajlı kablo ve bakır, alüminyum hurda, sarı hurda, çinko, ekstra demir, kurşun hurdası alımında fiyat listesi sunmaktayız. İncirköy hurda alan yerler içinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli personelimizle ön plana geçiyoruz.

İncirköy Mahallesinde Fabrika Sökümü Yapıyoruz

Fabrika söküm işi yapanların dediği biçimde kolay bir işlem olmamıştır. İncirköy fabrika söküm işleri tecrübeye sahibiz. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Sökümden önce sökümü arzu edilen binanın detaylı şekilde incelenmesi gerekmektedir. Sektöre girdiğimizden bu yana bol miktarda fabrika yıkımı ihalesini tamamladık. Böylece İstanbul Beykoz fabrika yıkımı yapan hurdacı firmalar içerisinde meşhur olduk.

İncirköy Plastik Hurdası Alanlar

Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementlerle oluşturulan monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. İstanbul ile İncirköy bölgesinin tümünden abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alım satımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. En güncel fiyatlarla kırmızı, mavi kapak hurda, hurda pimapen, hurda beyaz naylon, pet şişe, kırkambar plastik hurdası alım satımı yapmaktayız.

İncirköy plastik hurda alımı yapan firmalar içinden hizmetleriyle öne çıkan hurdacı firmasıyız. Buradaki İstanbul Beykoz İncirköy plastik hurdası kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara saat başı ulaştırıyoruz Polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik gibi çeşitleri vardır.

İncirköy Klima Hurda Alım Satımı

İncirköy mahallesinde hurda klima satanlar firmamızla mutlaka irtibat kurmalıdır. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Klima hurdası İncirköy mahallesi çevresinde oldukça fazla satılan hurda eşyalar içerisindedir. Her ebatta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmayız.

İncirköy Moloz Döküm Yerleri

Halk Metal tarafından alınan her nevi hurdanın depomuza yükleme ve taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Bina yıkımında müşteriyle yapılan antlaşmamıza bağlı olarak ortaya çıkacak molozların nakliyesi itinalı bir şekilde tarafımızca yapılıyor. Molozlar Beykoz Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü’nce planlanan arazilere dökülür.

İncirköy Hurda Nikel Alım Satımı

Özellikle turbo nikel, %95 şablo nikel hurdası ve %99 şablon nikel, anot nikel alımı yapıyoruz. Bu yüzden nikel hurdası alım satımında çok hassas çalışılmalıdır. İncirköy hurda nikel alımı yapıyoruz. Hurda nikel zehirlidir.

İncirköy Akü Hurda Alanlar

Biraz müddet sonra şarj tutmaz akülere hurda akü deniliyor. Beykoz Hurda akü alanlar makalemizi okumak bilgi edinmenizi sağlayabilir. Otomotiv sektöründe enerji kaynağı bulunmaktadır. Akü hurda alanlar bağlantısına tıklayabilirsiniz. Dolayısıyla iş yerimiz benzeri şirket bünyesinde geri dönüştürme imalathanesi olanlar sulu ve kuru akü alan tesisler içindedir. Atıl aküler barındırdığı kurşun bulunduran sıvılar ayrıştırılabildiğinden hurdacı firmalar için değerlidir. Akümülatör başka deyişle batarya şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik deposudur.

İncirköy 2.El İnşaat Malzemesi

Müteahhitler tarafından bir kaç projede kullanılmış olan inşaat vinci, boya makinesi, harç karıştırma makinesi, alçı sıva makinesi ikinci el seyyar iskele, hurda plywood satılıktır. Yıkılmış öğrenci yurdu binalarından çıkma hala kullanılabilir durumda 2.el demir kapı, pimapen pencere, mutfak dolabı satıyoruz. Dolayısıyla kapatılan esnaflardan satın aldığımız

İncirköy Mahallesinde 2.el jeneratör Alım Satımı

Hurda jeneratör alan İncirköy hurdacıyız için yüksek fiyatla ödeme yapmaktayız. Endüstriyel ve sanayi tipi çalışır durumda 2.el jeneratör alınır, satılır. İkinci el jeneratör satan firmalar içindeyiz.

Güncel İncirköy Hurda Fiyatları

En doğru fiyatlara erişmek sebebi ile irtibat kurabilirsiniz. Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki yüksek miktarlı hurdaların alım satımında borsa fiyatından fazla fiyat teklifleri ödüyoruz. Sitemizdekihurda fiyatları konuyu inceleyin İncirköy hurdacı firma hurda alırken uygulanılan fiyat listesi saatlik olarak değişkenlik göstermektedir.

İncirköy Mahallesinde İkinci El Eşya

İncirköy etrafında yeni gibi ve 2. el ev mobilyası satın alabilirsiniz. Az kullanıldığı belli olan 2. el olarak alıcı bulabilecek biçimdeki mobilyalarınızı kapınızdan iyi fiyata alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı vs beyaz eşya hurdası için doğru fiyat uyguluyoruz. Daha detaylı bilgilere amacı ile çamaşır makinesi hurdası alanlar hakkında bilgi paylaşılan sitemizi ziyaret ediniz Temiz kullanılmış büro ofis mobilyası, etajer, şifonyer, gardrop, çalışma koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci masası alıyoruz. Her türlü ikinci el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolapları, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektrikli ev aletleri, set üstü ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, 2.el ekran kartı, anakart hakkında bilgi edinmek maksadıyla telefonlarımızıarayabilirsiniz.

İncirköy Hurdacı Sitesi

Şimdikinden daha yaşanır bir İncirköy için yılmadan çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Sırf bu türlerdeki hurdaların geri dönüşümünü yapıyor değiliz. İncirköy hurdacılar sitesi içinde bulunan dükkanımızla geri dönüşüm hizmeti veriyoruz.

En Yakın İncirköy Mahallesinde Hurdacı Numarası

İncirköy hurdacıları içerisinde bünyesinde çalışan çalışanlarımızla yerinden hurda alım satımına devam ediyoruz. İncirköy en yakın hurdacı firma servisiyle her nevi hurda eşya tartmak sebebiyle yerinize gelmekteyiz. Bu hizmetler ile sizlere en yakın hurda alanlar İncirköy genelinde servisler veriyoruz. Halk Metal hurda alım firması olarak İncirköy mahallesinin tamamında hurda satımı yapıyoruz.

İncirköy 2.el Hurda Raf

Hurda depo rafı alıyoruz. Hurda raf alımı yazımızı okumalısınız. Genelde resterasyon yapan dükkanlardan elde ettiğimiz mağaza rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, hurda market rafı, ürün teşhir reyonları, hurda demir raflar arasından tarafımızdan seçilen yeni durumdaki 2.el market rafları satan firmalar içindeyiz. Bu sayfadaki İncirköy ikinci el raf fiyatları güncellenmiştir. Raf hurdası alan hurdacı firmalar gönderimize bakmak isteyebilirsiniz. Hurda raf İncirköy satın almak için cep telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

İncirköy Hurda Kağıt Alımı

İncirköy kağıt hurda alan firmalar içerisindeki iş yerimiz ile iletişim kurarak matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı, hurda koli satabilirsiniz. İncirköy kağıt hurdası alımı yaptığımız bölgeler içindedir. Sayfamızdaki İstanbul Beykoz İncirköy mahallesi hurda kağıt, karton ton fiyatlarını ücretsiz yollamaktayız Bölgenin tamamında defter, kitap, renkli kağıt hurdası, 1. hamur kağıt hurdası, A4 fotokopi kağıdı hurdası alım satımlarında uyguladığımız fazladan müşkülpesentle satıcılara piyasadan yüksek oranda kazanım etme avantajı veriyoruz. Değerinden yüksek fiyata kağıt bardak, hurda gazete, hurda kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, peçete hurdası alım satımı yapan yerler içerisindeyiz.

İncirköy Parça Kumaş Alanlar

Sitemizdeki İstanbul Beykoz İncirköy mahallesinde kumaş hurdası ton fiyatları güncellendi. Spota düşmüş hurda ceketlik, gabardin kumaş hurdası, hurda eteklik kumaş, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, pantolon kumaşı satmak amacıyla telefon numaramızı şimdi arayabilirsiniz. İstanbul Beykoz İncirköyMahallesi mahallesinde hurda süprem kumaşı, hurda şifon kumaşı, hurda viskon, hurda jesica kumaşı, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, döşeme kumaşı, hurda abiyelik kumaşı alımları için yerinize araç gönderiyoruz. İncirköy kilosu ile hurda kumaş alan hurdacılar arasındayız.

Hurda kumaş kırpıntı alıyoruz. Yüksek tonajlı dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim kumaşı hurdası, hurda mayo kumaşı, hurda top kumaş, parça poplin kumaş, atletlik kumaş, spot kumaş alıyoruz.

İncirköy 2. El Restaurant Malzemeleri Alım Satımı

İş görecek durumda restoran tipi bulaşık makinası, buz makinesi, çamaşır makinaları, çöp sıyırmalıklı tezgah, pizza bekletme dolabı, tezgah üstü dolaplar alıyoruz. Depolarımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur kazanı, restorant tipi set üstü ocak, paslanmaz yemek dilendiricileri, evye, küvet, davlumbaz, endüstriyel aspiratör vs endüstriyel tipi mutfak ekipmanlarını incelemek amacıyla siz değerli müşterilerimizi işyerimizi ziyaret etmeye davet etmekteyiz. Profesyonel restaurant mutfağı malzemeleri alıyoruz. Kullanılmış krom tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak yıkama makinesi, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satanlar bizimle irtibata geçebilir.

İncirköy Araba Hurdası Alanlar

Elbette müşterilerimize hurda araç alım satımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Hurdacılık sektöründe hizmetimize devam etmekte kararlıyız. İşlerin sıkışık olmadığı zamanlarda İncirköy etrafında araba hurdası alıyoruz. Evrak işi olmayan çekme belgeli otomobil hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, patoz hurdası, çeki demiri
, hurda vagon, motor hurdası alıyoruz. Lakin hurda otomobil trafikten düşürme evrakları çok uzun sürdüğünden bu hizmeti her zaman veremiyoruz.

İncirköy Hurda Cam Kırığı Alanlar

İstanbul Anadolu Yakası Beykoz İncirköy çevresinde cam hurda alan hurdacılar içindeyiz. Genellikle şeffaf araç camları, şişesi türde hurda camlar bulunabilmekte. Cam saydam yada yarısaydam çoğunlukla kırılgan ve sert yapıdaki sıvı maddeyi tutabilen amorf katı maddedir.

İncirköy Mahallesinde Bina Yıkımı

Bina yıkımında önem verilen tüm önlemler Çok önce fabrika sökümlerinde olduğu gibi bina yıkım işi gerçekleştiriyoruz. Yıkımda sökülmüş laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, pimapen hurdaları gibi tüm hurdayı almaktayız. Ücretsiz bina yıkım işi yapıyoruz. Beykoz İncirköy kentsel dönüşüm olsun veya olmasın yıkılması gereken binaların tekrar yapılması nedeniyle yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz.

7/24 Hurda Alan İncirköy Mahallesinde Hurdacı

Tam otuz dokuz yıldır hurdacılık yapan işletmeye sahibiz. Sektörün verdiği güvenle alet parkurumuzu geliştirerek faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 açık İncirköy mahallesinde hurdacı firması olan firmamız ile günün her saatinde işimizin başındayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp