Beylikdüzü Hurdacı

Barış Mahallesi Hurdacı Firması

Barış mahallesi hurda dönüşümü yapan firmayız. Şu an İstanbul Beylikdüzü firmaları içerisindeyiz. Fakat Barış mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Beylikdüzü Barış hurdacı firması olarak hizmet ediyoruz.

Avrupa yakası çevresinde yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla araç gönderiyoruz Beylikdüzü Barış mahallesi hurdacı depoları içerisinde lideriz.

Barış hurdacı firması olarak hurda malzemeler adresinizden alıyoruz İstanbul Beylikdüzü Barış mahallesinde hurda ve 2.el ofis mobilyaları alımı yapıyoruz Halk Metal şirketimizle İstanbul Beylikdüzü Barış mahallesi yakınlarında hizmetimize devam ediyoruz.

Her çeşit hurda alıyoruz. Günlük İstanbul Beylikdüzü Barış hurda fiyat listesi ile alım yapmaktayız. Miktarı yüksek alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo hurdası alımlarına özel yüksek fiyat teklifler veriyoruz. İstanbul hurdacısı olarak Barış mahallesinin her sokağında hizmet veriyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içindeki firmamız Halk Metal hizmetinizdedir.

Beylikdüzü Barış Hurdacı Firmalar

Beylikdüzü hurdacı firması olarak Avrupa yakası semtlerinde hurdacılık yapıyoruz. Sizde her nevi hurda satışı yapmak amacıyla şirketimizi tuşlayabilirsiniz. Barış mahallelerinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüşüme kazandırarak sizlerin yararı için çalışıyoruz. Barış hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Çok şanslısınız. Barış etrafında eşi benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet beğeninize sunmaktayız. İstanbul merkezinin değişen mahallesi Barış öncelikli hizmet bölgelerimizden biridir. Yalnızca İstanbul Beylikdüzü Barış bölgesinde değil, tüm mahallelerde hizmet veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firması Halk Metal hizmette sınırları kaldırıyor! Barış mahallesi çevresinde hurda malzeme alan hurdacılar arasında hurdacılık hizmetleri vermekteyiz.

Türkiye’de yıllık 100.000 ton hastane atığı, yirmi 6 milyon ton ev tipi atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık çöplere gitmektedir. Ortaya çıkan bu atıkların yüzde on ikisini hurda cam türevleri, yüzde 4’ünü hurda metal, %43’ünü kağıt türevleri, yüzde 27’sini plastiklerden oluşan eşyalar benzeri malzemelerden oluşuyor. Maatteessüf, bu malzemelerin %80’i yok olmaktadır. Bu malzemeler Türkiye’ye 1.55 milyar Türk Lirası zarar açmaktadır. Hurda ve geri dönüşüm firmaları boşa atılan bu paranın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarmak amacı ile çalışmaktadır.

Barış Hurdacı Telefon Numarası

Barış her nevi hurda alım satımı her nevi hurda alımı faaliyetlerimizi yürüttüğümüz mahalleler arasındadır. Bu yüzden hurda satışı yapmak sebebiyle telefon numaramızı aramanız gereklidir. Şimdi numaramızı tuşlayarak günlük hurda fiyatlarıyla hurdanızı değerinde satabilirsiniz. Barış hurdacı numarası sayfamızın altında tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz şekilde yerleştirilmiştir.

Barış Kablo Hurdası Alımı

Barış mahallesinde kablo hurdası alımı yapıyoruz. Yerinden hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablolar alımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak hurda geri dönüşümü yapıyoruz. Bununla birlikte tek damar kablo hurdaları, çok damarlı kablo hurdaları, hurda enya kablolar alım satımı yaparken piyasanın üstünde fiyat teklifini vermekteyiz. Beylikdüzü Hurda kablo içerikli metni okuyun. İstanbul Beylikdüzü Barış mahallesi mahallesinin her yerinde %30 bakırlı kablo, TTR kablo, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında öncülük yapıyoruz. İçinde bulunan telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış yüzeydeki malzemenin çeşitlere ayrılır. Sayfamızdaki Barış kablo kg fiyatını güncel olarak gönderiyoruz. Satıcılarda kolayca toplanlanan 40% bakırlı kablo hurdaları, %30 bakırlı hurda kablolar, 50% bakırlı kablo hurdası alımında nakit para ödeme yapıyoruz.

Hurda kablo içerisindeki bakır tel yüzünden hurda kablo alan yerler için önem arzeder. Hurda telefon kablosu, fare yemez kablo hurdası, karışık kablolar satmayı isteyenler bizimle iletişime geçin. Kullanıldığı biçimlere göre alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, koaksiyel kablo, yeraltı kabloları, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Barış hurdacısı olarak her çeşit antigron hurda kablolar, iç tesisat kablo hurdası, hurda elektrik kabloları alımı için buradayız.

Çünkü Halk Metal şirketimiz ile sadece hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Tonajlı kablo hurdası alışverişinde hurda kablo borsası fazla teklifler gerçekleştiriyoruz. Kablo iletken olarak elektronik aletlerde kullanılmaktadır. Ayrıca hurda alüminyum kablo, fare yemez hurda kablo için telefon edebilirsiniz. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo hurdası alan Barış hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Barış Hurda Krom Alanlar

Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz metal elde edilmektedir. Beylikdüzü Krom hurda fiyatları makalemize bir göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Paslanmaz krom hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası alan hurdacılar konusunda bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile linkine tıklayınız.

Sert yapısından dolayı zırhlı araçların kaplamaları dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir. 304 krom, 304 krom hurda talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 316 krom, 316 krom hurda talaşı, 201 krom, 202 krom, 430 krom hurdası, krom tank hurdası, anot nikel %99 alım satımıyla ilgileniyoruz.

Barış Kurşun Hurdası Alanlar

Minare kurşun hurdası
, Hurda kurşun levha, Cami çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda alım satımı yapıyoruz. Cevherleri olan kurşun metali gümüşe yakın mavi renktedir. İstanbul Hurda kurşun alım satımı makalemizi incelemek öğrenmenizi sağlar.. Barış kurşun hurda alımı ile iştigal olduğumuz mahallelerden biridir. Sayfamızdaki İstanbul Beylikdüzü Barış çatı söküm kurşun hurdası fiyatlarını güncel olarak yollamaktayız. Metal kurşun kullanılan eski madendir.

Barış Mahallesinde Çinko Hurdası Alanlar

Sayfamızdaki İstanbul Beylikdüzü Barış çatı söküm çinkosu fiyatlarını grubumuzda bedelsiz paylaşıyoruz. Hurda çinko alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu fiyat listesi istemek için arayabilirsiniz. Barış çevresinde çinko hurdası alıyoruz. Çinko hurda kilo fiyatı paylaşımını okursanız güzel bir şey yaparsınız.

Barış Sarı Hurda Alanlar

İstanbul Beylikdüzü Barış hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin yanında radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, bronz hurdası ticaretiyle iştigal ediyor. Müşterilerde kırkambar sarı pirinç hurda, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati çeşitleri kıymetli hurda eşyalar içinde sayılabilmektedir.

Bu sebep ile Barış Mahallesinde sarı hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. İstanbul Beylikdüzü Barış Mahallesinde hurdacı firma olarak her türlü hurda alımı için adresinize geliyor. Aslında sarı hurda diye adlandırılmış bir hurda yoktur. Hurda pirinç sarı alanlar hakkındaki yazıya bir göz gezdirebilirsiniz.

Barış genelinde sarı pirinç hurdası alımı yapıyoruz. Pirinç metal hurdası halk arasında sarı renkli olduğundan dolayı hurda sarı olarak anılmaktadır. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı pirinç parça gibi hurda sarı türleri bulunmaktadır.

Barış Hurda Sac Alım Satımı

Sac hurda alıyoruz. Barış çevresinde sac levha, sac varil, hurda galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, satışı sebebi ile arayın. Ek bina tavanı kaplamak için kullanılabilir. Elimizde sıfır üründen farksız ikinci el trapez sac hurdası bulunuyor.

Barış Hurda Demir Alım Satımı

Hatırlamanızı isteriz ki her tür demir pencere korkuluğu, demir trabzan, demir kapı alım satımı yapılır. Hurda demir, yeryüzünde en çok bulunan metaller içindedir. Bu sayfadaki İstanbul Beylikdüzü Barış ekstra demir hurdası kg fiyatı günceldir.

Barış çevresinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda demir alıyoruz. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile işletmemize ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü Hurda demir alan hurdacı içeriğinin linkine tıklayınız.

Güncel demir hurdası kilo fiyatı öğrenmek için gecikmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı makalesini ziyaret etmek isteyebilirsiniz. Halk Metal Barış mahalle genelinde hurda demir ticareti ile uğraşıyor.

Barış Hurda Alan Firma

Barış geri dönüşüm firması İstanbul hurdacı Halk Metal her çeşit ikinci el eşya alımı yapıyor. Hurda raf almak amacıyla yerinize kadar geliyoruz. Tekstil kumaş hurdası alan hurdacı firmasıyız. Yüksek tonajlı kablo, bakır hurdası, hurda alüminyum, çinko hurdası, demir, kurşun hurda ve hurda sarı aldığımızda yükseltilmiş fiyat teklifleri vermekteyiz. Barış hurda alanlar içinde kaliteli hizmetler ve deneyimli personelimizle öne çıkıyoruz.

Müşteri memnuniyetini önde tutarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz. Barış Mahallesi yerinden hurda alımı yaptığımız mahalleler arasındadır. Topladığınız hurdayı geç kalmadan elinizden çıkarmalısınız. Çünkü bakır hurda yanar ve, yanık bakır hurdaya dönüşür. Demir hurdası su ile temas halinde korozyona uğrar. Böylelikle hurdanızın piyasa kıymetini düşürüyor. Hurda antimon zamak, hurda makine artığı, çelik hurda, kalay hurda alan Barış hurdacı firmasıyız. Birlikte yüksek kazançlı hurda ticareti gerçekleştirerek daha uzun süre hizmetler sunmayı amaç edindik.

Barış Mahallesi Bakır Hurdası Alımı

Bakır hurda alanlar makalemizde geniş bilgilendirme mevcut. antigron kırma granür bakır hurda, Hurda kızıl bakır talaşı, TTR kırma hurda bakır, lama bakır hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, bakırlı petek, bakır tencere hurdası, bakır tel hurdası, hurda bakır profil alırken peşin ödeme yapıyoruz. Bakır hurdası alan Barış hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadına varın. Barış içinde bakır hurdası alıyoruz. Barış Mahallesinde bakır hurdası kilo fiyatı için iletişim numaramızı arayınız. Sayfamızdaki Barış soyma bakır hurdası fiyatlarını güncel olarak gönderiyoruz. İstanbul Beylikdüzü Barış bakır hurdası alan yerler arasındayız. Bakır bobin hurda, bakır boru hurda, hurda yanık bakır, kırkambar hurda bakır alım hizmeti veriyoruz.

Barış Alüminyum Hurda Alanlar

Adresten alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurda, alüminyum artık hurda alımı yapmak için telefon etmenizi diliyoruz. Ek olarak hurda alüminyum petek,alüminyum radyatör, alüminyum kutu hurda yapmaktayız. Bize güvendiğiniz sebebiyle şükranlarımızı sunarız. Her nevi alüminyum hurdası alımı yapılır. Hurda satanların sayesinde durmadan kurumsallaşıyoruz. . Beylikdüzü Barış hurda alüminyum alan hurdacılar içinde fark yaratıyoruz. Her türlü hurda alüminyum tencere tava, hurda alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum sac ticareti yapıyoruz. Barış mahallesinin tamamında hurda alüminyum piston, alüminyum ince profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası, alüminyum araiş alımı için tartımları sizinle birlikte yapmaktayız. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurda, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda Barış hurdacısıyız.

Barış Mahallesi Fabrika Sökümü Yapılır

Güvenli şekilde fabrika ve tesislerin söküm işini gerçekleştiriyoruz. Böylece İstanbul Beylikdüzü fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde başarılı bir yerdeyiz. Genellikle söylendiği gibi kolay bir işlem sayılmaz. Başlamadan önce yıkılması istenen fabrika binasının incelikle dolaşılması gerekir. Sektörde çok sayıda fabrika yıkım ihaleleri güvenle gerçekleştirdik. Barış fabrika sökümü işleri konusunda deneyimliyiz.

Barış Hurda Cam Alan Hurdacı

Özellikle şeffaf meyve suyu şişesi, araba camı şekillerinde hurda cam çok fazla satılıp alınıyor. Cam yarısaydam yada saydam çoğunlukla sert ve kırılgan yapıdaki sıvı maddeleri tutan amorf katı maddedir. Beylikdüzü Barış mahallesinde hurda cam alan hurdacılar içinde bulunmaktayız.

Barış Mahallesinde Hurda Karton Alım Satımı

İlçenin tümünde A4 fotokopi kağıdı, okul kitabı hurdası, renkli kağıt hurda, 1.hamur beyaz hurda kağıt alımlarında alışkanlık haline getirdiğimiz ekstra titizlik ile müşterilerimize çok daha fazla miktarda kazanma imkanı takdim ediyoruz. Piyasanın üstünde fiyatlarla kuşe kağıt hurdası, karton bardak hurdası, hurda bristol kağıt, kağıt peçete hurdası, gazete hurdası alanlar içindeyiz. Barış karton hurdası aldığımız yerler içerisindedir. Sayfamızdaki İstanbul Beylikdüzü Barış kağıt hurdası ton fiyatları güncelliğini koruyor Barış hurda kağıt alım satımı yapanlar arasındaki firmamız sunduğu hizmetlerle toplama kağıt hurdası, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda iplik bobin kağıdı, karton koli hurdası satabilirsiniz.

En Yakın Barış Hurdacı Numarası

Halk Metal olarak Barış etrafında her türlü hurda alırız. En yakın Barış hurdacı firma servisi ile her türden hurda alım satımında adresinize ekip yolluyoruz. Barış hurdacı sitesi içinde çalışan personelimiz ile adresten her türde hurda atık alım hizmetleri veriyoruz. Bu sebeple sizlere en yakın hurdacı Barış mahallesinde servisler ediyoruz.

Barış Araba Hurdası Alanlar

Tabiki de müşterilerimize hurda araba alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Barış hizmetimizi sürdürmekteyiz. Ama hurda araba evrak hazırlama işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmetleri sürekli veremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan yük vagonu, parçalanmış hurda otomobil, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdası, patoz, çeki demiri hurdası, hurda motor alıyoruz. Zaman zaman Barış yakınlarında araç hurdası alım satım hizmeti veriyoruz.

Barış 2. El Jeneratör Alanlar

Sanayi tipi az kullanılmış 2.el jeneratör satılır. Jeneratör hurdası alan işletmeyiz için iyi fiyatı biz veriyoruz. 2.el jeneratör satan firmalar içerisindeyiz.

Barış Hurda Nikel Alımı

İlçe genelinde %99 nikel şablon ve %95 şablo nikel hurdası, anot nikel hurdası, turbo nikel alımı yapıyoruz. Barış nikel hurdaları alıyoruz. Nikel hurda zehirleyebilir. Bu neden ile nikel hurdası depolanırken çok özen ile çalışmalıyız.

7/24 Hizmet Veren Barış Mahallesinde Hurdacı

7/24 açık Barış hurdacı firması olan firmamızla cumartesi, pazar dahil hurda malzeme alımı yaparız. 1991’den bugüne geri dönüşümde sizlere hizmet veriyoruz. Sizlerin bahşettiği kurumsallaşmalar aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek hizmetimize devam ediyoruz.

Barış Klima Hurda Alımı

İkinci el klima Barış mahallesi bölgesinde en fazla alım satımı yapılan elektronik hurdaları içerisindedir. Barış etrafında hurda klima satanlar firmamızla ivediyetle görüşmelidir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. 2.el Kombi alan yerler içindeyiz.

Barış Mahallesi Moloz Dökümü

Yıkım molozları Beylikdüzü Belediyesi tarafından bildirilen araziye nakil ediliyor. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle anlasmamıza bağlı olarak molozların nakliyesi titizlik ile yapılır. Firmamız tarafından alınacak her nevi hurdaların iş yerimize yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılıyor.

Barış Hurdacılar Sitesi

Her hali ile yaşanabilir bir İstanbul Beylikdüzü Barış mahallesi yaratmak için yorulmadan çalışıyoruz. Hurda metal alımında ayrım yapmadan alım satım yapıyoruz. Barış mahallesi hurdacılar sitesi onbirinci blok içerisinde bulunan iş yerimizin vasıtası ile geri dönüşümde hizmet veriyoruz. Sadece bu türlü hurdaların geri dönüşümünü yapmıyoruz.

Barış Akü Hurda Alımı

Akümülatör diğer ismiyle batarya bir çeşit enerji depolanan elektrik enerjisi deposudur. Atıl aküler içerisindeki kurşun içeren suları nedeni ile kıymetlidir. Akü hurdası alanlar yazımıza bir göz atmalısınız. Dolayısıyla firmamız vb. işletme içinde geri dönüştürme tesisi olan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alımı yapabilir.

Otomobillerde elektrik kaynağı kullanılıyor. Zamanla atıl duruma gelen aküye akü hurdası denir. Hurda akü alan yerler makalemizi dolaşmak iyi gelir.

Barış Plastik Hurdası Alımı

En yüksek fiyatla hurda beyaz naylon, mavi kapak, pet şişe, kırkambar plastik, hurda pimapen alımı ile ilgileniyoruz. Plastik hammadde, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomerle polimer malzemelerin adıdır. Barış hurda plastik alımı yapanlar içerisinde lider konumda olan firmayız. Sitemizdeki Barış plastik ton fiyatları güncellendi İstanbul ve Barış bölgesinin tamamından abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin satmak amacıyla çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir.

Barış Mahallesinde Hurda Fiyatları

Barış mahallesinde hurdacısı olarak hurda alım sırasında uygulanılan fiyat listesi piyasada hızlı bir biçimde değişmektedir. Güncel ton fiyatlarına erişmek sebebi ile bizi arayın. Tekrar etmekte fayda görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurdaların alımında borsasından fazla fiyatlara alımlar gerçekleştiriyoruz. Güncel hurda fiyatları yazıya bir göz atabilirsiniz

Barış İkinci El Raf Hurdası

Çoğunlukla iflas eden dükkânlar tarafından satışa çıkarılan mağaza raf hurdası, reyonlar, market rafı hurdaları, çelik raf hurdaları, demir raflar içlerinden seçtiğimiz hala kullanılabilir olan 2. el raf satışı yapıyoruz. Sitemizdeki İstanbul Beylikdüzü Barış ikinci el market rafı ton fiyatlarını dileyenlere bedelsiz gönderiyoruz. Raf hurdası alımı bölümünü okumalısınız. Barış 2.el raf hurdası alım satımı amacı ile çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Hurda depolama rafları işleri liderlik ettiğimiz sektörlerdendir. İstanbul Raf hurdası alan hurdacı gönderisine bir göz atabilirsiniz.

Barış İkinci El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte kapatılan depolardan aldığımız Yıkılmış iş yeri benzeri binalardan alınan hala kullanılabilir durumda 2.el mutfak dolapları, demir kapı, pimapen pencere alan hurdacılar arasındayız. Büyük projelerde boya makinesi, alçı sıva karıştırma mikseri, inşaat vinci, harç mikseri 2.el seyyar iskele, plywood hurda alımı yapıyoruz.

Barış Mahallesinde Kumaş Alım Satımı

Sitemizdeki Barış hurda kumaş ton fiyatları biraz önce güncellenmiştir. Spot gabardin kumaş hurdası, örme kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı, spot kot kumaşı, eteklik kumaş, ceketlik kumaş satışı yapmak amacı ile firmamızı hemen arayabilirsiniz. İstanbul Beylikdüzü Barış bölgesinde hurda viskon, gömlek kumaşı hurdası, tişört kumaşı, hurda şifon kumaşı, abiyelik kumaş, döşemelik kumaş, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası alım satımlarında adresinize gelmekteyiz. İstanbul Beylikdüzü Barış kiloyla kumaş hurdası alan yerler arasındayız.

İstanbul Beylikdüzü Barış çevresinde hurda kumaş kırpıntı almaktayız. Parti malı mayo kumaşı, hurda çamaşır kumaşı, hurda dokuma kumaş, penye hurdası, hurda nevresim kumaşı parçası, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş kırpıntı, spot kumaş alımı yapıyoruz.

Barış Mahallesinde Kullanılmış Endüstriyel Ekipmanları Alanlar

Titiz kullanılmış restoran tipi bulaşık makinaları, buz makineleri, pansiyon tipi çamaşır makinaları, mermer tezgah, pizza hazırlık dolabı, tezgah altı dolaplar alıyoruz. Temiz paslanmaz krom tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak kurutma makineleri, tezgah altı dolaplar, servis bıçağı, tabak, bardak, tabak tezgahı satan yerler firmamızın numarasını arayabilirsiniz. 2. El sanayi tipi cafe ve lokanta ekipmanları alıyoruz. Depomuzdaki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, krom paslanmaz evye, davlumbaz, küvet, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, restoran tipi ocaklar vb endüstriyel mutfak alet edavatlarını inceleyebilmeniz için sizleri ardiyelerimize davet etmekteyiz.

Barış Mahallesinde İkinci El Ev Eşyası

Barış sıfır ve 2.el salon takımları satıyoruz. Kısa bir zaman kullanılmış olan ikinci el olarak alıcı bulabilecek temizlikteki koltuk ve kanepelerinizi yerinden almaktayız. Eski çamaşır makinesi, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi vb hurda beyaz eşya alıyoruz. Daha geniş bilgiye erişmek amacıyla hurda bulaşık makinası alım satımı hakkında bilgi içeren içeriğimizi inceleyin Çok az kullanılan 2. El derin dondurucular, buzdolapları, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makinesi, fırın, ütü, ocak, elektronik ev aletleri, masa üstü bilgisayar, çıkma ekran kartı, anakart fiyatları hakkında bilgi edinmek nedeniyle numaralar vasıtası ile bağlantı kurabilirsiniz. İkinci el bilgisayar masaları, ofis mobilyası, öğrenci koltuğu, etajer, şifonyer, gardrop depomuzda sürekli bulunur.

Barış Mahallesi Bina Yıkımı

Yıkımlarda istenilen iş güvenliği önlemleri Yıkımdan sonra hurda pimapen, hurda pencere ve kapılar, çıkma laminant parkeler gibi tüm hurda malzemeyi değerinde almaktayız. Hurda bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Beylikdüzü Barış mahallesi kentsel dönüşüme girilmesi sebebi ile yenilenmesi gereken ev ve işyerlerinin en baştan imar edilmesi sebebi ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yukarıda fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını yapıyoruz.

Daha Fazla Göster