Beylikdüzü Hurdacı

Gürpınar Mahallesi Hurdacı Firması

Beylikdüzü hurdacı firması olarak Gürpınar mahallesinde hurda alımı yaparız. Avrupa yakası Beylikdüzü Gürpınar mahallesi bölgesinin her tarafında olduğu gibi hurda alımı amacıyla gönderdiğiniz konuma geliyoruz Gürpınar mahallesinde hurdacı firmasıyız. Şu anda Beylikdüzü firmasıyız. Fakat Gürpınar mahallesinde de hizmetler veriyoruz. Her türlü hurda malzeme alıyoruz.

Tonajlı alüminyum,bakır,kurşun,demir,kablo hurdası alımında piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. Beylikdüzü Gürpınar mahallesi hurdacı firmalar arasında öncüyüz. İstanbul hurdacı firması olan firmamız hizmetinizdedir.

Güncel İstanbul Beylikdüzü Gürpınar hurda fiyatlarıyla hurda alım satımı yapmaktayız. Gürpınar mahallesinde hurdacı firması olarak hurdalarınızı almaktayız Gürpınar mahallesinde temiz kullanılmış ofis mobilyaları ve hurda malzeme almaktayız Halk Metal ismiyle Avrupa yakasına bağlı bütün mahallelerde hizmet veriyoruz.

Beylikdüzü Gürpınar Mahallesi Hurdacısı

Gürpınar hurdacı mı arıyorsunuz? Başardınız. İstanbul Beylikdüzü Gürpınar çevresinde benzeri olmayan anlayışlarla hizmet beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü kablo hurdası satmak sebebi ile bizi kaydedebilirsiniz. İstanbul ilinin eşi benzeri olmayan mahallesi Gürpınar ilk hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece İstanbul Beylikdüzü Gürpınar bölgesinde değil, tüm illerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbul Beylikdüzü hurdacı firması olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Gürpınar mahallesinde her nevi hurda alanlar arasında hizmet vermekteyiz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı firma Halk Metal hizmetinizde! Gürpınar mahallelerinde faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. Atıkları eriterek hepimizin faydasına çalışıyoruz.

Ülkemizde senelik yirmi altı milyon ton ev tipi atık, yüz bin ton tıpsal atık, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel tipte atık atılmaktadır. Bu atık malzemenin %4 civarını hurda madenler, yüzde 27’sini plastik hurdası, yüzde oniki’sini camlar, yüzde 43’ünü kağıtlar oluşturuyor. Üzülerek söylüyoruz ki, bu malzemelerin yüzde seksen ikisi çöplere gidiyor. Bu malzemelerin değeri 1 milyar beş yüz kırk milyon TL tutmaktadır. Halk Metal ülkemizin zararına olan bu tutarın gücümüzün yettiği kadarını kurtarabilmeye çalışıyoruz.

Gürpınar Hurdacı Telefon Numarası

İstanbul Beylikdüzü Gürpınar mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin içeriğinde tek tıklamayla arayabileceğiniz yerdedir. Boş yere süre harcamadan arayıp anlık hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı satın. İstanbul Beylikdüzü Gürpınar mahallesi yerinden hurda alımı her türde hurda alımı hizmetleri sürdürdüğümüz yerler içinde yer almaktadır. Bu sebep ile hurda malzeme satmak amacı ile hizmet numaramızı aramanız yeterlidir.

Gürpınar Bakır Hurdası Alan Fabrikalar

Gürpınar Mahallesi bakır hurdası fiyat listesi için telefonumuzu arayın. Hurda bakır alan hurdacı içeriğimizde daha detaylı bilgi var. Hurda bakır alan Gürpınar hurdacı telefonunu hemen arayın hızlı hizmetin keyfini sürün. Soyma bakır hurda, Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, hurda bakır lama, bakır levha hurdası, Bakır talaş hurda, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek hurdası, bakır tel hurdası alıyoruz. Gürpınar içinde bakır hurdası almaktayız. Bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurda, bakır boru hurdası, yanık bakır hurdası alıyoruz. Buradaki Gürpınar bakır ton fiyatını saat başı yollamaktayız. İstanbul Beylikdüzü Gürpınar bakır hurdası alan yerler arasındayız.

Gürpınar Mahallesinde Demir Hurdası Alan En Yakın Hurdacı

Gürpınar ve çevresinde tufal hurdası, pik hurda demir, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama demir hurdası alım satımı yapıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke fiyatı öğrenmek amacı ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. Beylikdüzü Demir hurda alan hurdacı firmalar konusunda bilgi edinmek için bağlantısına tıklayın. Güncel demir hurdası fiyat listesi için Gürpınar hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurdası alan yerler konusunda bilgi edinmek amacıyla bölümünün linkine tıklayabilirsiniz.

Hatırlamanızı isteriz ki her tür demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu, demir kapı alırız. Demir, Gürpınar mahallesi etrafında en çok çıkarılan madenler arasındadır. Sayfamızdaki Gürpınar 1.sınıf hurda demir fiyat listesini grubumuzda günlük olarak paylaşıyoruz. Firmamız Gürpınar bölgesinde demir hurdası ticareti ile uğraşıyor.

Gürpınar Alüminyum Hurdası Alan Hurdacı

Gürpınar mahallesinin tümünde alüminyum piston, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda alımı için tartımları güvenilir bir biçimde yapmaktayız. Müşterilerimizin sayesinde her geçen gün tecrübeli hale geliyoruz. Beylikdüzü Gürpınar alüminyum hurda alanlar içerisindeyiz. Bize gösterdiğiniz özen için sonsuz teşekkürler. Her çeşit alüminyum sac hurda, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava alıyoruz. Bunun ile birlikte alüminyum petek,alüminyum radyatör hurdası, hurda alüminyum kutu ticareti amacıyla arayın. Alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum jant hurdası, alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurdası alıyoruz. Sayfamızdakihurda alüminyum alan hurdacı metini inceleyebilirsiniz. Her nevi alüminyum hurda alınır. Konumdan alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı almak için aramanızı diliyoruz.

Gürpınar Kurşun Hurda Alım Satımı

İstanbul Beylikdüzü ve Gürpınar kurşun hurdası almak için adresinize geldiğimiz yerlerdendir. Buradaki İstanbul Beylikdüzü Gürpınar çatı minare kurşunu fiyat listesini abonelerimizle paylaşmaktayız. Kurşun cevheri maviye yakın gümüş renklidir. Beylikdüzü Hurda kurşun fiyatları makalesini okursanız şahane olur.. Çatı söküm kurşunu, Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurdası, Hurda kurşun oluk sökümü yapıyoruz. Kurşun metalinin hala kullanılan en eski bir maden olduğu düşünülüyor.

Gürpınar Hurda Sac Alım Satımı

Gürpınar bölgesinin her yerinden hurda sac levha, sac varil hurda, hurda sac galvaniz, trapez, hurda galvanizli boru, satışı amacıyla arayınız. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Şu anda hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac mevcuttur. Bağ gumelesi tavanı kapatmak isteyenler için uygun olacaktır.

Gürpınar Krom Hurda Alan Yerler

Nikel metal ile karıştırılarak paslanmaz oluşturulur. Beylikdüzü Krom hurdası alan hurdacı firmalar gönderimize mutlaka göz atmalısınız. 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz. Krom paslanmaz hurdası alıyoruz. Hurda krom alımı hakkında bilgi bi şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısına tıklamalısınız. 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, 201 krom, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurda talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz.

Gürpınar Hurda Çinko Alan Yerler

Gürpınar mahallesinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz. Beylikdüzü Çinko hurda alan hurdacılar çinko hurdası hakkında bilgi bir şey öğrenmek amacı ile linkine tıklayın. Sayfamızdaki Gürpınar çatı söküm çinkosu ton fiyatları haftada bir güncellenmektedir. Hurda çinko kilo fiyatı sayfamızı incelemelisiniz. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu kilosu ne kadar öğrenmek için arayın.

Gürpınar Mahallesinde Hurda Kablo Alanlar

Müşterilerde çoğunlukla toplanlanan Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablo alımında değerini peşinen ödüyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Karışık hurda kablolar, hurda telefon kabloları, hurda fare yemez elinde olanlar bize ulaşın. Konumdan tek damar hurda kablo alım satımı yapıyoruz. Bunlarla birlikte hurda enya kablo, tek damar hurda kablolar, çok damarlı hurda kablo alım satımı esnasında en güncel fiyatları sunuyoruz.

Kullanım alanlarında göre yeraltı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, çelik sargılı kablo, koaksiyel kablolar çeşitleri vardır. Üstelik fare yemez kablo hurdaları ticareti amacıyla telefon edebilirsiniz. Kablolar elektrik akımı iletilmesinde sıkça kullanılmaktadır. Gürpınar hurdacısı Halk Metal firmamız her türlü antigron hurda kablolar, hurda elektrik kabloları, hurda iç tesisat kablo hurdaları alım satımı yapmaktayız.

Kablo hurdası içerdiği bakır tel sebebiyle hurda kablo alanlar için büyük önem taşır. Çünkü firmamız yalnızca hurda alımıyla iştigal etmiyoruz. Gürpınar mahallesinde mahallesinin tamamında hurda kablo alan yerler içinde piyasanın üstünde ton fiyatını vermekteyiz. İstanbul Beylikdüzü Gürpınar Mahallesi mahallesinde TTR kablo, %30 bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar alımında öncüyüz.

Yüksek miktarda hurda kablo alımı yaparken değerinden fazla fiyat teklifi veriyoruz. Ağırlıklı olarak elektrik kablosu hurdası alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Gürpınar Mahallesinde hurdacı firma arayanlara hizmet etmeye devam ediyoruz. . İçinde bulunan telin madenine bağlı olarak ve de dış kaplamasındaki malzemenin isim alır. Burada yer almakta olan İstanbul Beylikdüzü Gürpınar bakır kablo fiyat listesini saat başı yollamaktayız. Güncel bilgi için bilgi için hurda kablo alan yerler yazıyı okuyabilirsiniz.

Gürpınar Mahallesinde Hurda Sarı Alanlar

Pirinç hurdalar mahalle arasında renginden ötürü sarı pirinç hurda denmektedir. Gürpınar Mahallesi hurdacı depomuz tüm türlerde hurda alım satımı için adresinize geliyor. Detaylı sitemizde çok daha önceden yazılmış sarı hurda alanlar konuyu inceleyebilirsiniz.

Gürpınar bölgesinde hurda sarı alıyoruz. Piyasada hurda sarı pirinç kırkambar, sarı hurda su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri olduğu biliniyor. Hurdacı firmamız bu hurda sarı çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı pirinç bronz araiş ticaretiyle iştigal ediyor.

Bu nedenle Gürpınar hurda sarı ticareti yapıyoruz. Doğruyu demek lazımsa hurda sarı diye hurda cinsi yoktur. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda talaşı, hurda sarı çubuk gibi hurda sarı cinsleri bulunmaktadır.

Gürpınar Hurda Alan Firma

Hurda raf almak üzere bulunduğu yere gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmalar içindeyiz. Gürpınar mahallesi kapıdan hurda alımı yapılan bölgeler içerisindedir. Hurda malzemelerinizi şimdi satın. Hurda bakır yanarak,, yanık bakıra dönüşmektedir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğrar. Böylelikle hurda malzemenin fiyatı düşüyor. Gürpınar mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul’da hurda alanlar arasındaki Halk Metal her çeşit hurda malzeme alımı yapıyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi ilke edindik.

Tonajlı hurda sarı ve alüminyum hurda, hurda kablo, bakır hurdası, hurda kurşun,hurda çinko, demir hurdası alımlarında yüksek fiyat listeleri uygulamaktayız. Gürpınar hurda alan hurdacılar arasında hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuz ile ön plana çıkmaktayız. Hurda antimon zamak, CNC artığı hurda, kalay hurda, çelik hurdası almaktayız. Hep beraber kazançlı hurda alışverişi yaparak uzun vadeli müşteriler kazanmayı ilke edindik.

Gürpınar Mahallesi Fabrika Sökümü

Etrafta bahsedildiği gibi kolay sayılmaz. Uzun zamandır bol miktarda fabrika söküm ihaleleri gerçekleştirdik. İstanbul Avrupa Yakası Beylikdüzü Gürpınar fabrika sökümü işi profesyonelliğin tecrübesine sahibiz. Profesyonelce fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştirenler içinde başarılı olduk. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan üretim yerinin detaylı şekilde gezilmesi gerekmektedir.

Gürpınar Mahallesi Plastik Hurdası Alım Satımı

Gürpınar hurda plastik alımı yapanlar içinde lider konumdaki firmayız. Sitemizdeki Gürpınar naylon hurdası kilo fiyatını saat başı yollamaktayız Termoplastik, termoset, elastomer, polietilen, polipropilen, polistiren ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler kullanılarak oluşturulan monomer ile polimer malzemelerin adıdır.

İstanbul il Gürpınar bölgesinin tümünden abs plastik hurda, polipropilen moblen hurda, jelatin hurdası, polistren fiyatı istemek sebebiyle firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Avantajlı fiyatla mavi, kırmızı kapak hurdası, şeffaf beyaz naylon hurda, pimapen, pet şişe, kırkambar plastik hurda alım satım işleri yapmaktayız.

Gürpınar Klima Hurdası Alımı

Her boyutta hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. Gürpınar çevresinde ikinci el klima satanlar bizimle kesinlikle irtibat kurmalıdır. Klima hurdası Gürpınar mahallesi mahallesinde en çok satılan elektronik eşya hurdaları arasındadır. 2. El Kombi alımı yapan hurdacı firmasıyız.

Gürpınar Moloz ve Hurda Nakliyesi

Halk Metal tarafından alınan tüm hurdanın depomuza yükleme ve nakliyesi hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır. Fabrika yıkımında müşteriyle anlaşmaya göre bina molozunun taşınması itinayla yapılır. Yıkım molozu Beylikdüzü Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından planlanan alanlara taşınması gerçekleştiriliyor.

Gürpınar Hurda Nikel Alımı

Dolayısıyla nikel hurdası alımı yapılırken elden geldiğince hassasiyet ile davranılmalıdır. Özellikle %95 hurda nikel şablon , %99 şablon nikel hurdalar, anot hurda nikel, turbo nikel alımında en doğru fiyatı veriyoruz. Nikel hurdaları arsenik içermektedir. Gürpınar nikel hurda alıyoruz.

Gürpınar Akü Hurdası Alım Satımı

Araçlarda enerji ihtiyaçlarında sıkça kullanılıyor. Akü hurdası alanlar gönderisini okuyabilirsiniz. Dolayısı ile iş yerimiz benzeri kendine ait geri dönüşüm dökümhanesi olanlar sulu akü ve kuru akü alımı yapıyor. Aküler diğer adıyla biriktireç şarjlı piller benzeri enerjinin depolanmasını sağlayan enerji kaynağıdır. Yoğun kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası denmektedir. Beylikdüzü Hurda akü alan hurdacı firma yazımıza kesinlikle göz atmalısınız. Hurda aküler içerdiği kurşun bulunduran sıvı ayrıştırıldığından geri dönüşüm için kıymetlidir.

Gürpınar 2.El İnşaat Malzemeleri

Gürpınar çevresinde yıkılan yurt binalarından ayrılan kullanılabilir durumda 2.el pencere, kapı, mutfak dolabı alıyoruz. Tamamlanmış projelerde yük asansörleri, boya makinesi, alçı makinesi, harç karıştırma mikseri az kullanılmış portatif, hurda plywood satılıktır. Bunun ile birlikte iflas eden depolardan almış olduğumuz

Gürpınar Jeneratör Hurda Alımı

2. el jeneratör satanlar içinde en iyi hurdacıyız. Endüstriyel ve sanayi tipi yeni üründen farksız 2.el jeneratör bulunur. Hurda jeneratör alan hurdacı firmayız alım satımında en yüksek fiyatı biz sunuyoruz.

Gürpınar Hurda Fiyatları

Gürpınar hurdacısı olarak hurdacılık işlerinde kullanılan ton fiyatları anlık değişiklik göstermektedir. Kesin hurda fiyat listesine ulaşmak sebebi ile iletişime geçebilirsiniz. Tekrar etmekte yarar görüyoruz yüksek tonajlı hurda alımlarında piyasasından fazla kilo fiyatı tavsiye ediyoruz.

Gürpınar Beyaz Eşya Hurdası

Titizlik ile kullandığınız 2. el olarak satılabilecek durumdaki yatak odası takımlarınızı konumunuza gelerek almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, çamaşır makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası için iyi fiyat teklifi sunulmaktadır. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla hurda beyaz eşya fiyatları başlıklı içeriğimize ulaşın Her çeşit 2.el LCD televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makinesi, elektrikli ev eşyası, set üstü ocak, mutfak aletleri, diz üstü bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart satın almak maksadı ile bizituşlayabilirsiniz. Temiz patron masaları, büro mobilyası, personel koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı alınır satılır. Gürpınar sıfır gibi ve 2.el masa, sandalye satabilirsiniz.

Gürpınar Hurdacılar Sitesi

Çocuklara daha güzel bir İstanbul Beylikdüzü ve olması gerektiği gibi yaşanılır Gürpınar mahallesi oluşturmak için fazlasıyla çaba sarfediyoruz. Yalnızca bu türden hurdanızı alıyor değiliz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Gürpınar hurdacılar sitesi içerisindeki firmamızla hurdacılık işleri gerçekleştiriyoruz.

En Yakın Gürpınar Hurdacı Telefonu

Halk Metal firmamızla Gürpınar mahallesinin tümünde hurda alıyoruz. En yakın Gürpınar hurdacı firması servisiyle her cinsten hurda metal alırken dilediğiniz yere geliyoruz. Gürpınar hurdacıları içinde bünyesindeki personelimizle kapınızdan her türde hurda eşya alım hizmetimiz var. Bu biçimde hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Gürpınar çevresinde hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Gürpınar Mahallesi Hurda Raf Alan Yerler

Özellikle raflarını yenileyen fabrikalardan aldığımız market rafları, ürün teşhir reyonları, çelik raf hurdaları, demir raf hurdaları, mağaza rafları içinden tarafımızdan seçilen hala kullanılabilir olan ikinci el hurda raf satıyoruz. Buradaki Gürpınar çıkma raf ton fiyatlarını saat başı yollamaktayız. Hurda raf alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Hurda raf Gürpınar fiyatları talep etmek sebebi ile telefonumuza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Hurda raf alan hurdacı paylaşımımıza göz atın.

Gürpınar Hurda Kağıt Alanlar

Gürpınar kağıt hurda aldığımız mahalleler arasındadır. Sayfamızdaki Gürpınar Mahallesinde karton hurdası kg fiyatını arzu edenlere güncel olarak yollanmaktadır derinden çok fiyatlarla kuşe kağıt, karton bardak, bristol hurda, hurda peçete, gazete hurdası alıyoruz. Bölgenin tümünde okul kitabı hurdası, değişik renklerde hurda kağıt, beyaz hurda kağıt, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında uyguladığımız extra müşkülpesentle sizlere ederinden fazla oranda kazanma olanağı yöneltiyoruz. Gürpınar mahallesinde kağıt hurdası alım satımı yapanlar içerisindeki firmamız Halk Metal hizmetleriyle iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, ofset baskı bozuğu hurda, kırpıntı kağıt hurda, koli hurdası satabilirsiniz.

Gürpınar Parça Kumaş Alanlar

Tonajlı hurda pantoloun kumaşı, gabardin kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, hurda ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş satışı yapmak amacıyla telefon numaramızı hemen arayınız. Parti malı hurda poplin kumaş, iç çamaşırı kumaş parçası, parça kumaş hurda, hurda spot kumaş, mayo kumaşı, hurda nevresimlik kumaş, penye kumaş hurdası, dokuma kumaş hurdası alımında peşin para ödeme yapmaktayız. Parça kumaş hurdası almaktayız. Sayfamızdaki Gürpınar kumaş hurdası fiyat listesini dileyene her gün ulaştırıyoruz. İstanbul Beylikdüzü Gürpınar kiloyla kumaş hurdası alanlar arasındayız. İstanbul Beylikdüzü Gürpınar etrafında viskon kumaş hurdası, hurda gömlek kumaşı, tişört kumaşı, şifon kumaş, abiyelik kumaş, döşeme kumaşı, jesica kumaş hurdası, süprem kumaş hurdası alımlarında yolladığınız konuma araçlarımızı gönderiyoruz.

Gürpınar 2. El Kafe ve Lokanta Ekipmanları Alanlar

İkinci el servis bıçağı, tabak, bardak, cam bardak kurutma makinesi, tabak tezgahı, krom paslanmaz tencere, kazan, tepsi, tava, tezgah altı üç kapaklı dolap satanlar firmamızın numarasını arayabilirsiniz. İşyerimizdeki döner ocakları, teşhir dolapları, hamur yoğurma kazanları, restorant tipi 3 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, krom evye, paslanmaz krom küvet, davlumbaz, endüstriyel aspiratör ve benzeri endüstriyel mutfak ekipmanlarını görmek amacıyla alıcıları depolarımıza bakmaya davet etmekteyiz. Sanayi tipi restoran aletleri alım satımı yapıyoruz. Titiz kullanılmış olan bulaşık makinaları, buz makineleri, endüstriyel çamaşır makinası, tezgah üstü iki kapaklı dolap, pizza dolabı, tezgahlar alım satımı yapıyoruz.

Gürpınar Hurda Araç Alanlar

Gürpınar hurda alımında hizmetimizi sürdürmekteyiz. Bazen Gürpınar etrafında hurda araba alıyoruz. Pek tabi müşterilerimize araç hurdası hurdaya verme konusunda yardım etmek isteriz. Ancak araç hurdası trafikten çekme işleri uzun sürdüğünden bu hizmeti daima yerine getiremiyoruz. Evraklarla zaman harcatmayan hurda yük vagonu, patoz hurdası, hurda pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler, çeki demiri hurdası
, trafikten çekme belgesine sahip hurda araba, hurda motor .

Gürpınar Mahallesi Kırık Cam Hurda Alan Hurdacı

Cam yarı saydam veya tam saydam çoğunlukla sert bir yapıda olan sıvıları muhafaza eden inorganik sert bir malzemedir. Günümüzde şeffaf ve renkli araba camları, süt şişesi ve benzeri cam hurdaları bulunmaktadır. Gürpınar etrafında cam hurdası alan hurdacılar içindeyiz.

Gürpınar Mahallesinde Bina Yıkıyoruz

Beylikdüzü Gürpınar kentsel dönüşüm nedeniyle yıkılacak ev ve işyerlerinin yenilenerek inşaatının yapılması amacı ile yıkılmasını yapıyoruz. Bir üstte fabrika yıkım işinde gerçekleştirdiğimiz üzere binaların yıkımını yapıyoruz. Yıkımdan sonra çıkma pimapen, hurda kapı pencere, sökülmüş laminant parkeler benzeri her cinste hurdayı değerinde satın alıyoruz.

Yıkım sırasında belirtilen tüm tedbirler Bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız.

7/24 Hizmet Veren Gürpınar Hurdacı

7/24 açık Gürpınar mahallesinde hurdacı firması olan firmamız ile zaman kavramı olmadan hurdacılık sektöründe çalışıyoruz. Neredeyse sekiz yıldan beri hurdacılık yapıyoruz. Bu sürenin verdiği tecrübe aracılığı ile araç gereç sayımızı arttırarak hizmetimize devam ediyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp