Beyoğlu Hurdacı

Hacımimi Mahallesi Hurdacı

Beyoğlu Hacımimi hurda ve geri dönüşüm işletmesiyiz. Şu an İstanbul Beyoğlu şirketleri arasındayız. Lakin Beyoğlu Hacımimi mahallesinde de hizmet veriyoruz. İstanbul Beyoğlu merkezindeki Hacımimi mahallesi hurdacı firma olarak Hacımimi mahallesi genelinde hurda alımı yaparız. Avrupa yakası Beyoğlu Hacımimi mahallesi bölgesinin her yerinde olduğu gibi hurda alımı amacıyla Hacımimi mahallesindeki her yere araçlarımızı göndermekteyiz Hacımimi mahallesi hurdacı depoları içinde lider konumdayız. Hacımimi hurdacı firması olarak her tür hurda malzemenizi alıyoruz Avrupa yakası Hacımimi mahallesinde hurda malzemeler ve ikinci el eşyalar alım satımında peşin ödeme yapıyoruz Halk Metal adıyla Avrupa yakasında hizmetimize devam ediyoruz. Her çeşit hurda satmak sebebiyle aramanız yeterlidir. Güncel İstanbul Beyoğlu Hacımimi hurda fiyatlandırmayla hurdacılık yapmaya devam ediyoruz. İstanbul hurdacı firması olan firmamız profesyonel devam ediyor. Çok miktarda alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi veriyoruz. İstanbul hurdacı bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Beyoğlu Hacımimi Mahallesi Hurdacısı

Beyoğlu hurdacısı olarak Avrupa yakasının tamamında hurda çeşidi alımı yapmaktayız. Hacımimi mahallelerinde hizmet veriyoruz. Metal ve plastikleri yeniden işleyerek hepimizin geleceğine fayda sağlamaktayız. Siz çok değerli müşterilerimizde her tür hurda malzeme satışı sebebiyle çağrı merkezimizi kaydedebilirsiniz. Beyoğlu mahalle merkezinde ve Hacımimi mahallesi yakınlarında hurda alan yerler arasındayız. Hacımimi hurdacı mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Hacımimi çevresinde eşi benzeri olmayan anlayışlarla hizmet beğeninize sunuyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Halk Metal hizmette sınırları tanımıyor! İstanbul merkezinin gelişen mahallesi Hacımimi sürekli hizmet verdiğimiz mahalleler içerisindedir. Sırf Hacımimi bölgesinde değil, her şehirde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Yurdumuzda her sene yirmi dört milyon ton evsel atık, yüz bin ton hastane atığı, bir milyon iki yüz bin ton endüstriyel atık çöpe gitmektedir. Ortaya çıkan bu atık malzemenin %4’ünü metal hurdalar, %12’sini cam hurdaları, yüzde 43’ünü hurda kartonlar, yüzde yirmi yedisini plastik hurdaları oluşturuyor. Aksi gibi, bu malzemelerin dörtte beşi çöpe gidiyor. Boşa giden atıklar Türkiye’yin her yıl 1 milyar altı yüz elli milyon TL zararına neden oluyor. Bizim gibi İstanbul Hacımimi Beyoğlu Hacımimi mahallesi firmalar boşa giden bu miktarın kurtarabileceğimiz kadarını kurtarmak için çaba sarf etmekteyiz.

Hacımimi Hurdacı Telefonu

İstanbul Beyoğlu Hacımimi Mahallesi hurdacı numarası sitemizin içeriğinde bir tıkla çevirebileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayıp anlık hurda fiyatlarıyla hurda malzemelerinizi nakite döndürebilirsiniz. İstanbul Beyoğlu Hacımimi adresten her türde hurda alımı her çeşit hurda alım satımı hizmetleri yürüttüğümüz mahalleler içindedir. Bu neden ile hurda atık fiyatları talep etmek amacıyla bizi arayabilirsiniz.

Hacımimi Kablo Hurda Alım Satımı

Bunların yanı sıra hurda enya kablolar, tek damar kablolar, çok damarlı kablo hurdaları alım satımı esnasında ederinin üzerinde teklif ediyoruz. Kablo hurdası içindeki telin bakırı sebebi ile hurda kablo alanlar için çok önemlidir. Çoğunlukla hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alan Hacımimi hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz.

Hurda kablo alan hurdacı içerikli metine göz atabilirsiniz. Kapıdan hurda tek damar kablosu, iç tesisat kablosu hurdaları, hurda enya kablo alıyoruz. Aynı anda geri dönüşümle uğraşıyoruz. Kullanım alanlarında göre çelik sargılı kablo, koaksiyel kablo, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kablosu, hava kablosu, yer altı kablosu şeklinde isimlendirilir.

Hacımimi mahallesi bölgesinde sıklıkla satılan 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, 40% bakırlı hurda kablolar alışverişinde nakit para ödeme yapıyoruz. Hacımimi Mahallesinde hurdacı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablolar, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. İstanbul Beyoğlu Hacımimi kablo hurdası alanlar içinde piyasanın üstünde fiyatı vermekteyiz. Karışık kablolar, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez satanlar şimdi arayın.

Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımıyla iştigal etmiyoruz. Kablo elektriğin iletilmesinde sıkça kullanılıyor. Ek olarak hurda fare yemez kablo, alüminyum hurda kablo alımı amacıyla bize ulaşabilirsiniz. Yüksek tonajlı hurda kablo alışverişinde değerinden fazla fiyatlar gerçekleştiriyoruz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına göre ve dışındaki malzemenin isim alır. Buradaki İstanbul Beyoğlu Hacımimi hurda bakır kablo ton fiyatını grubumuza üye olanlara güncel olarak ulaştırılmaktadır. İstanbul Beyoğlu Hacımimi hurdacı firma olarak her nevi hurda elektrik kablosu, antigron kablo hurdaları, iç tesisat kablo hurdası ticareti yapıyoruz.

Hacımimi Mahallesi Hurda Krom Alım Satımı

Gayet sert olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil önemli yerlerde krom hurda kullanıldığı biliniyor. Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Hurda krom alımı paylaşımına kesinlikle bir göz atın. Nikel metaliyle işlem gördüğünde krom paslanmaz elde edilir. Krom hurda alanlar hakkında bilgi bir şeyler öğrenmek amacı ile bağlantısının linkine tıklayınız. Paslanmaz hurda 304 krom, 304 krom talaşı, 316 krom, 316 krom talaşı,201 krom, 202 krom, 430 krom, 310 krom, 310 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank satmak için iletişime geçebilirsiniz.

Hacımimi Mahallesinde Kurşun Hurdası Alım Satımı

Metal kurşunun kullanılmakta olan madenler içinde olduğu söyleniyor. Çatı söküm kurşunu, Minare kurşun hurdası
, Hurda kurşun levha, Kurşun yağmur oluğu hurdası satışı yapmak amacıyla bizi tuşlayıp irtibata geçmeniz gereklidir. Cevher şeklindeki kurşun metali mavi-gümüş renklidir. İstanbul Beyoğlu ve Hacımimi kurşun hurdası alım satımı hizmetleri verdiğimiz bölgelerden biridir. Bu sitede yer alan Hacımimi çatı minare kurşunu kg fiyatını arzu edenlere ücretsiz gönderiyoruz.

Hacımimi Mahallesinde Çinko Hurda Alım Satımı

Sayfamızda yayımlanan İstanbul Beyoğlu Hacımimi mahallesi hurda çinko kilo fiyatını grubumuzda paylaşmaktayız. Çinko hurdası kilo fiyatı bölümümüzü gezmelisiniz. Kurşun levha hurda, hurda çatı sökümü satmak için bizimle irtibat kurabilirsiniz. İstanbul, Beyoğlu Hacımimi çevresinde hurda çinko alıyoruz. Beyoğlu Hurda çinko fiyatları gönderimize bir göz bakınırsanız pişmanlık duymayacaksınız.

Hacımimi Sarı Hurdası Alanlar

Pirinç metaline halk dilinde sarı renkli olduğundan sarı pirinç hurdası denmektedir. Bu işi yapanların bildiği üzere sarı hurda MS-58, hurda sarı pirinç araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç MS-58 çubuk talaşı, sarı pirinç hurda çubuk ucu benzeri sarı pirinç hurdası çeşitleri bulunmaktadır. İtirafta bulunmak gerekir ise hurda sarı isminde hurda cinsi varolmamıştır.

Dolayısıyla Hacımimi mahallesinde sarı hurdası alım hizmeti veren hurdacıyız. Hacımimi mahallesinin tamamında hurda sarı pirinç alımıyla ilgileniyoruz. Hurdacı firmamız tüm bu hurda sarı çeşitlerinin yanında sarı hurda bronz hurda araiş ticaretiyle iştigal ediyor.

Piyasada sarı pirinç hurda kırkambar, sarı pirinç hurda vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati cinsleri kıymetlidir. Hacımimi Mahallesinde hurdacı depomuz tüm türlerde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Sayfamızdaki sarı pirinç hurdası alanlar metni inceleyin.

Hacımimi Hurda Sac Alanlar

Şu anda yeni gibi ikinci el trapez sac hurdası bulunmaktadır. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Hacımimi etrafında sac hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz sac, trapez, galvanizli boru hurdası, satışı yapmak amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Bağ gumelesi çatısı kaplamak isteyenler için daha ucuz olacaktır.

Hacımimi Mahallesi Demir Hurda Alımı

Firmamız Hacımimi genelinde hurda demir alım satımı yapmaktadır. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke fiyatı öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir kilo fiyatı sayfamıza göz atmak istemelisiniz. Sizlerinde bildiği üzere her türden demir trabzan, pencere demiri, demir ev kapısı alıyoruz.

Anlık demir hurda fiyat listesi için fazla gecikmeden arayın. Hurda demir alan hurdacı gönderisini gezmek öğrenmenizi sağlar. Hacımimi çevresinde DKP hurda demir, ekstra hurda demir, toplama demir hurdası, pik hurda demir, tufal hurdası alıyoruz. Hurda demir, dünyada çokça alım satımı yapılan madenler içindedir. Sayfamızdaki İstanbul Beyoğlu Hacımimi extra demir hurda ton fiyatını üyelerimizle dakik bir biçimde paylaşıyoruz.

Hacımimi Hurda Alan Hurdacı Firma

İstanbul Beyoğlu Hacımimi mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul’da hurda alımı yapmakta olan Halk Metal her çeşit hurda atık alım satım hizmeti veriyor. Müşteri memnuniyetini önde alarak daha fazla çalışmaktan kazanç elde etmeyi hedefliyoruz. Tonajlı sarı hurdası, ve hurda çinko, çatı minare kurşunu, bakır hurda, kablo hurda, alüminyum,demir alımında piyasadan daha yüksek fiyat listeleri vermekteyiz. Hacımimi hurda alım satımı yapanlar arasında hızlı hizmetler ve uzman çalışanlarımızla öne geçiyoruz.

Hurda zamak antimon, makine artık hurdası, kalay hurda, çelik hurda almaktayız. Birlikte kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi hedef edindik. Hurda paslanmaz alımı için yerinize gelmekteyiz. Hurda kumaş çaput alan hurdacı firmalar arasındayız. Hacımimi yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz mahalleler içindedir. Zararı önlemek amacı ile hurda eşyalarınızı şimdi satmalısınız. Hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşür. Hurda demir su ile temasında korozyona uğrar. Böylelikle hurdanın değerleri düşebilir.

Hacımimi Bakır Hurda Alımı

Buradaki Hacımimi hurda bakır ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. İstanbul Beyoğlu Hacımimi bakır hurda alan yerler içerisindeyiz. TTR hurda bakır kırması, Bakır talaş hurdası, antigron kırma (Granür) bakır hurdası, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, bakır tel hurdası alımında peşin ödeme yapıyoruz. Bakır boru hurda, bakır kırkambar hurdası, bakır bobin hurdası, bakır yanık hurda alımı yapıyoruz.

Beyoğlu Hurda bakır sayfamızda daha detaylı bilgi bulabilirsiniz. Hurda bakır alan Hacımimi hurdacı iş yerimizi kolayca arayın hızlı hizmetin tadına varın. Hacımimi genelinde hurda bakır alım satımı yapıyoruz. Hacımimi Mahallesinde bakır hurda kilo fiyatı için arayın.

Hacımimi Mahallesinde Alüminyum Hurdası Alımı

Her çeşit alüminyum hurdası almaktayız. Beyoğlu Hacımimi Mahallesi hurda alüminyum alan hurdacılar içerisindeyiz. İş yerimize güvendiğiniz sebebi ile teşekkürü hak ediyorsunuz. Bununla birlikte alüminyum petek hurdası,alüminyum radyatör hurda, hurda alüminyum kutu yapıyoruz. Her çeşit hurda alüminyum sac, hurda alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere tava almaktayız. . Konumdan alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurdası, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için aramanızı bekliyoruz. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum tel hurdası, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum bakırlı petek hurdası Hacımimi hurdacılık firmaları arasındayız. Sizin desteğiyle daha hızlı gelişiyoruz. Hacımimi mahallesinde alüminyum araiş, alüminyum piston, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurdası alımında tartımları dilediğiniz yerde gerçekleştiriyoruz.

Hacımimi Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Hacımimi mahallesinde fabrika söküm işi yapımında deneyimliyiz. Genelde bahsedildiği gibi kolay bir iş sayılmaz. Profesyonelce tesislerin söküm işini yapıyoruz. Bu sayede fabrika söküm ve yıkımı gerçekleştirenler arasında nam saldık. Evvela yıkıma hazırlanan mülkün detaylı bir biçimde gezilerek ihtiyaç duyulan ekipmanların seçilmesi gerekiyor. Yıllardır on binlerce fabrika bozumu ihalesini tamamladık.

Hacımimi Cam Hurdası Alanlar

Cam yarısaydam ya da saydam oldukça kırılgan ve sert yapıya sahibi sıvıları muhafaza eden organik olmayan sert malzemelerdir. Özellikle renkli kırılmış araç camları, soda şişesi biçimlerinde hurda camlar bulunabiliyor. Hacımimi yakınlarında hurda cam alan firmalar içerisindeyiz.

Hacımimi Mahallesi Kağıt Hurda Alım Satımı

Piyasanın üstünde hurda kağıt fiyatlarıyla kuşe kağıt, kağıt peçete, hurda gazete, bristol hurda, karton bardak alımı yapan depolar içindeyiz. İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu Hacımimi kağıt hurdası alıp satanlar içerisindeki işletmemiz sunduğu hizmetler ile iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli satışı hakkında bilgi almak istediklerinizi sorabilirsiniz.

Bölgede renkli kağıt, 1. hamur beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı hurdası, kitap, defter hurdası alımında göstermiş olduğumuz extra hassasiyet ile sizlere çok daha yüksek kazanç elde etme şansı takdim ediyoruz. Hacımimi hurda kağıt aldığımız alanlar içinde yer alır. Buradaki İstanbul Beyoğlu Hacımimi mahallesi hurda karton kağıt fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız

En Yakın Hacımimi Hurdacı Telefon Numarası

En yakın Hacımimi hurdacı olarak hurda metal alımında ayağınıza ekip yolluyoruz. Dolayısıyla hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alan yer Hacımimi mahallesinin her sokağında hurdacılık yapmaktan gurur duyarız. Halk Metal olarak Hacımimi etrafında her çeşit hurda alımı yapıyoruz. Hacımimi hurdacısı bünyesinde çalışan personelimizle yerinizden hurda malzeme alımına devam ediyoruz.

Hacımimi Mahallesinde Hurda Araç Alan Hurdacı

Tabiki de müşterilerimize araba hurdası hurdaya verme hakkında yardım etmek isteriz. Hacımimi mahallesinde hizmet ediyoruz. Fakat araç hurdası vergiden düşürme işlemleri çok zaman aldığından bu hizmetleri daima yerine getiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan trafikten çekme belgesi olan hurda otomobil, hurda pulluk, hurda kazayağı, patoz, çeki demiri hurdası gibi hurda zirai aletler
, hurda yük vagonu, hurda motor alıyoruz. Ara sıra Hacımimi yakınlarında araç hurdası alım hizmetleri veriyoruz.

Hacımimi Mahallesi Jeneratör Hurdası Alımı

Jeneratör hurdası alan Hacımimi hurdacıyız alırken en iyi fiyatı sunuyoruz. İkinci el jeneratör satanlar arasındayız. Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2. el jeneratör alım satımı için şimdi arayın.

Hacımimi Nikel Hurda Alan Firma

Bu bölgede %95 şablon nikel hurdalar ile %99 nikel şablon, turbo nikel hurdası, anot nikel alıyoruz. Dolayısıyla hurda nikel alınırken mümkün olduğunca hassasiyet ile davranılmalıdır. Nikel hurda muhteviyatında arsenik bulunduğundan zehirleyebilir. Hacımimi hurda nikel alım satımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Hacımimi Hurdacı

Bu sürenin kazandırdığı profesyonelliklerle tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimize devam ediyoruz. Yaklaşık yirmi bir senedir geri dönüşüm hizmetleri sunuyoruz. 7/24 Hacımimi hurdacı olarak günün her saatinde hurdacılık sektöründe hizmet ediyoruz.

Hacımimi Klima Hurdası Alımı

Hurda klima motoru, hurda klima tüpü alıyoruz. Hacımimi bölgesinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayın. 2.el Klima Hacımimi çevresinde çok alınan hurdalar içindedir. İkinci el kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Hacımimi Moloz Döküm Yerleri

Hacımimi mahallesi hurdacı Halk Metal firmamız tarafından satın alınan tüm hurdaların tesisimize yükleme ve nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır. Yıkımdan sonra müşteriyle antlaşmaya bağlı olarak yıkım molozlarının nakliyesi güvenle personellerimizce yapılıyor. Yıkım molozları Beyoğlu Belediyesi’nce planlanan yere boşaltılıyor.

Hacımimi Hurdacılar Sitesi

Hacımimi hurdacılar sitesi içerisinde bulunan dükkanımızın vasıtası ile atık hurda malzeme alımı ve satımı yapmaya devam ediyoruz. Daha fazla temiz bir Hacımimi için çok çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Sırf bu hurdaların alımını gerçekleştirmiyoruz.

Hacımimi Akü Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Biraz süre sonra şarj tutmaz aküye hurda akü diyoruz. Akü hurdası alanlar paylaşımımıza bir göz atarsanız pişman olmayacaksınız. Arabalarda elektrik kaynağı bulunuyor. Atıl aküler barındırdığı kurşun içeren akü suyu nedeni ile geri dönüşüm fabrikaları için oldukça değerlidir. Akü hurdası alanlar bölümünü dolaşmak iyi gelecektir. Dolayısıyla hurdacı firmamız gibi kendine ait geri dönüşüm fabrikası bulunan depolar sulu ve kuru akü alım satımı yaparlar. Akü başka deyişle biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren enerji kaynağıdır.

Hacımimi Mahallesinde Plastik Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve diğer organik veya inorganik elementler içeren monomer ve polimer malzemelerin ismidir. En ideal fiyata hurda beyaz naylon, hurda mavi kapak, hurda pet şişe, hurda kırkambar plastik, pimapen alımı için gönderdiğiniz konuma geliyoruz.

Polistiren, polietilen, elastomer, termoset, termoplastik, polipropilen ve benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul ve Hacımimi mahallesinin tamamından polipropilen moblen, abs plastik, hurda polistren kristal, jelatin satışı yapmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Hacımimi plastik hurdası alımı yapanlar içerisinden hizmetleriyle öne çıkan firmayız. Sitemizdeki Hacımimi hurda naylon kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşıyoruz

Hacımimi Mahallesinde Hurda Fiyatları

Şundan bahsetmek istiyoruz ki yüksek tonajlı hurda ticareti yaparken borsa fiyatından yüksek fiyatlarla hurda alımı yapıyoruz. En güncel hurda fiyat listesine ulaşmak sebebi ile bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Güncel krom hurdası fiyatları içeriğiyle yazılmış yazıyı inceleyebilirsiniz Hacımimi mahallesi hurdacı firma olarak hurda alım sırasında kullanılan kilo fiyatları piyasada her saat güncelleniyor.

Hacımimi 2.el Hurda Raf

Genellikle kapatılan butikler tarafından satışa çıkarılan teşhir reyonları, çelik raf hurdası, hurda demir raflar, hurda market rafı, mağaza rafları içlerinden tarafımızdan seçilen sıfır gibi 2.el hurda raf satışı yapıyoruz. Sayfamızdaki Hacımimi hurda raf ton fiyatları güncelliğini koruyor. Raf hurda alan hurdacı firma bağlantısına tıklamalısınız. Hacımimi hurda raf satın almak amacıyla firmamıza ulaşabilirsiniz. Hurda raf demiri alım satımı yapıyoruz. Beyoğlu Raf hurdası ton fiyatı linkine tıklayabilirsiniz.

Hacımimi 2.El İnşaat Malzemesi

Hacımimi mahallesinde yıkılan ardiye ve benzeri binalardan çıkma kullanılabilir durumda ikinci el demir kapı, mutfak dolapları, pimapen pencere satıyoruz. Dolayısı ile iflas eden satıcılardan satın almış olduğumuz Müteahhitler tarafından kısa süreliğine kullanılmış olan inşaat vinçleri, boya tabancası, harç pompası, alçı mikseri az kullanılmış demir iskele, plywood hurda alıyoruz.

Hacımimi Parça Kumaş Alım Satımı

Hacımimi mahallesi bölgesinde süprem kumaş hurdası, hurda şifon, hurda viskon kumaşı, hurda jesica, hurda gömlek kumaşı, tshirt kumaşı, hurda döşemelik kumaş, hurda abiyelik kumaşı alımları için dilediğiniz konuma geliriz. Kumaş hurdası alım satımı yapıyoruz. Spota düşmüş tekstil artığı parça kumaş, nevresim kumaş parçası, hurda dokuma kumaş, hurda mayo kumaşı, hurda penye kumaş, parça poplin kumaş, hurda spot kumaş, iç çamaşırı kumaşı için peşin para ödeme yapılır.

Spota düşmüş parça pantolon kumaşı, hurda gabardin kumaşı, hurda örme kumaşı, spot kot kumaşı, ceketlik kumaş, hurda eteklik kumaş satışı yapmak için telefon numaramızı çok geçmeden arayın. İstanbul Beyoğlu Hacımimi kilo ile kumaş hurdası alanlar içindeyiz. Buradaki Hacımimi kumaş hurdası kilo fiyatını güncel olarak ulaştırmaktayız.

Hacımimi 2.el Cafe Malzemesi Alım Satımı

Endüstriyel restoran malzemeleri alımı yapıyoruz. Temiz krom tepsi, tava, tencere, kazan, cam bardak yıkama makineleri, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan yerler bizi arayabilir. İş görecek durumda endüstriyel bulaşık makinaları, mermer tezgah, tezgah altı 3 kapaklı dolap, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıp satmaktayız. Dükkanımızdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanları, hücreli aspiratör, krom paslanmaz davlumbaz, evye, küvet, krom paslanmaz salata dolapları, restoran tipi kuzine vb endüstriyel mutfak alet edavatlarını incelemeniz amacıyla sizleri depomuzu gezmeye davet etmekteyiz.

Hacımimi Mahallesinde 2.el Ev Eşyası

Her çeşit 2. el diz üstü bilgisayar, mutfak aletleri, derin dondurucu, LCD tv, bulaşık makineleri, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektrikli eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi edinmek amacı ile bizlere ait numaralar ile iletişime geçerek ulaşabilirsiniz. Kısa bir süre kullandığınız 2el piyasasında değerlendirilebilecek durumdaki koltuk ve kanepelerinizi belirttiğiniz yerden satın alıyoruz. Hurda çamaşır makinesi, bulaşık makinesi hurdası, hurda buzdolabı vb beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha detaylı bilgiye ulaşmak amacıyla bulaşık makinası hurdası alanlar başlıklı gönderiye ulaşabilirsiniz Hacımimi içinde sıfır gibi, 2. el kanepe satıyoruz. Sahibinden etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, büro ofis mobilyaları, çalışma masaları, çalışma koltuğu temin edilir.

Hacımimi Bina Yıkımı

Yıkımda bilinen tüm güvenlik önlemleri Hacımimi kentsel dönüşüme girsin girmesin yıkılacak ev ve işyerlerinin yenilenerek imar edilmesi amacı ile yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Yıkım bittiğinde hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler vebenzeri tüm hurda malzemeleri değerinde satın alıyoruz. Bir üstte fabrika yıkımında olduğu gibi binaların yıkımını başarı ile gerçekleştiriyoruz. Bedelsiz bina yıkımları gerçekleştiriyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp