Beyoğlu Hurdacı

İstiklal Caddesi Hurdacı

Beyoğlu hurda plastik ve metal dönüşümü yapan firmayız. Güncel Beyoğlu İstiklal hurda fiyat listesiyle alım yapıyoruz. İstiklal mahallesi hurdacı şirketleri içinde öncü işletmesiyiz. İstanbul Beyoğlu İstiklal mahallesi hurdacı firma olarak İstiklal mahallesinde hurdacılık yapıyoruz. Her çeşit hurda malzeme alıyoruz.

İstanbul hurdacıları içindeki firmamız hurdacılık hizmetlerini vermeye devam ediyor. Aslında Beyoğlu depoları içerisindeyiz. Lakin İstiklal mahallesinde de hizmet veriyoruz. Beyoğlu bölgesinde uzun zamandır yaptığımız gibi hurda almak amacıyla yerinize profesyonel ekiplerimizi göndermekteyiz Halk Metal ismiyle Avrupa yakasının yakınlarında hizmetimize devam ediyoruz.

Tonajlı bakır,kablo,demir,kurşun,alüminyum hurdası satanlara özel piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul hurdacı firmamız hizmetinizdedir. İstanbul İstiklal mahallesinin tümünde kullanılmış ev eşyası ve hurda alımlarında hurdanın tutarını peşin ödemekteyiz İstiklal hurdacı firması olarak hurda malzemenizi almaktayız

İstiklal Hurdacıları

Beyoğlu hurdacısı olarak Avrupa yakasının tümünde hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. Siz çok değerli müşterilerimizde her çeşit hurda çinko satışı yapmak nedeniyle şirketimizi çaldırabilirsiniz. İstiklal genelinde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Metalleri eriterek sizlerin geleceğini korumaktayız. İstiklal hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Çok şanslısınız. İstiklal bölgesinde eşi benzeri olmayan bir anlayış ile profesyonel hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. İstanbul merkezinin nadide mahallesi İstiklal 7/24 çalıştığımız hizmet verdiğimiz yerlerdendir. Sadece İstiklal mahalle merkezinde değil, her bölgede hurdacılık hizmeti veriyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacı Halk Metal hizmette sınırları kaldırıyor! Beyoğlu merkezinde ve İstiklal mahallesi çevresinde hurda eşya alan yerler arasında en iyi fiyatları sunuyoruz.

Yurdumuzda her yıl 100.000 ton tıpsal atık, yirmi dört milyon ton evsel atık, 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık atılmaktadır. Çöplere atılan atık malzemelerin yüzde 12’sini cam hurdaları, yüzde 4’ünü metal malzemeler, %43’ünü kartonlar, %27’sini plastikler gibi atıklardan oluşuyor. Ne yazık ki, bu değerli atıkların yüzde yetmiş beşi dönüştürülmeden çöpe gitmektedir. Bu atıklar bir yılda Türkiye’yi 1.5 milyar TL zarara uğratıyor. Hurda ve geri dönüşüm firmaları ülkemizi zarara uğratan bu paranın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarabilmeye çalışmaktayız.

İstiklal Hurdacı Numarası

İstiklal Mahallesi hurdacılık faaliyetlerimizi sunduğumuz mahalleler içinde yer alıyor. İstanbul Beyoğlu İstiklal hurdacı numarası sitemizin içeriğinde bir tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Bu neden ile hurda malzeme fiyatı öğrenmek amacı ile iş yerimizi aramanız gereklidir. Hemen arayıp günlük hurda fiyat listesi ile atık hurdaları nakite döndürebilirsiniz.

İstiklal Hurda Demir Alan En Yakın Hurdacılar

İstiklal etrafında ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, pik demir hurdası, toplama hurda demir, tufal hurda alım satım işleri yapıyoruz. Anlık güncel demir hurdası fiyatı için fazla zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Demir hurdası fiyatı sayfasının linkine tıklayınız. Halk Metal İstanbul Beyoğlu İstiklal genelinde hurda demir alım satımı yapıyor. Hurda demir, yer kabuğunda en çok bulunabilen madenler içerisinde bulunur. Burada yer almakta olan İstanbul Beyoğlu İstiklal demir hurdası ton fiyatları güncelliğini korumaktadır. Yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke satmak amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alan hurdacılar gönderimizi ziyaret etmek iyi gelecektir. Hatırlatmak isteriz her cins demir kapı, demir pencere korkuluğu, demir trabzan alım satımı yapılır.

İstiklal Mahallesinde Pirinç Sarı Hurda Alımı

Gerçekte hurda sarı adında hurda çeşidi varolmamıştır. Bu neden ile İstiklal Mahallesi sarı pirinç hurdası alan yerler içindeyiz.

Kesin bilgi için hurda sarı pirinç yazıyı ziyaret edin. Halk Metal hurdacılık bahsettiğimiz hurda sarıların ticaretinde sarı pirinç hurda bronz hurda araiş ticaretinde öncülük etmektedir. Etrafta kırkambar sarı hurda, sarı hurda musluk, sarı hurda vana, su saati türleri bulunabiliyor. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, sarı pirinç hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı talaşı, hurda sarı çubuk ucu parça benzeri hurda sarı türleri bulunmaktadır. Pirinç metali halk arasında rengi sarı olduğu için sarı pirinç hurdası deniliyor.

İstiklal hurdacı firması olarak her nevi hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. İstiklal mahallesinde hurda sarı pirinç alımı yapıyoruz.

İstiklal Hurda Kurşun Alımı

Kurşun metalinin hala kullanılan bir maden olduğu dünüşünülmektedir. Cami kurşun hurdası, Minare kurşun hurda
, Kurşun levha, Hurda kurşun oluk alım satımı yapıyoruz. Cevherleri olan kurşun metali mavimsi rengiyle biliniyor. İstiklal hurda kurşun aldığımız yerlerdendir. Sitemizde yayınlanan İstiklal çatı söküm kurşun hurdası fiyatlarını her gün göndermekteyiz.

İstiklal Sac Hurdası Alımı

İstiklal bölgesinde sac hurda levha, sac varil hurda, hurda galvaniz, trapez sac, galvanizli boru, işletmemizi tercih etmelisiniz. Ek bina tavanı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanılabilir. Hurda sac alım satımı yapan şirketler içindeyiz. Elimizde yeni ürün gibi 2. el trapez sac hurdası bulunmaktadır.

İstiklal Mahallesinde Krom Hurdası Alanlar

Krom paslanmaz hurda için yerinize geliyoruz. Krom hurda fiyatları paylaşımını dolaşmak iyi gelir. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda krom hurdası kullanıldığı bilinmektedir. Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal elde edilmektedir. İstanbul Krom hurda alan yerler bölümünü okumalısınız. 430 krom hurdası, 304 krom hurda, 304 krom talaşı, 201 krom hurda, 202 krom, 316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, hurda krom tank, anot nikel %99 satmak için iletişime geçebilirsiniz.

İstiklal Çinko Hurdası Alım Satımı

Sitemizdeki İstiklal mahallesinde çinko levha fiyat listesini bip grubumuza katılanlar ile saat başı paylaşıyoruz. Çinko hurdası alımı gönderimizi ziyaret ederseniz iyi olacaktır. Kurşun levha hurda, çatı söküm çinkosu alımı yapıyoruz. Beyoğlu İstiklal yakınlarında hurda çinko alıyoruz. Beyoğlu Çinko hurdası alanlar makalesini inceleyiniz.

İstiklal Alüminyum Hurdası Alımı

Her nevi alüminyum hurdası almaktayız. Her nevi alüminyum çatı sacı, alüminyum tencere hurdası, alüminyum sac hurda almaktayız. İstiklal bölgesinde alüminyum piston hurdası, alüminyum profil, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel, alüminyum araiş alırken tartımları güvenle yapmaktayız.

Güncel hurda alüminyum alan yerler makaleyi okuyun. Beyoğlu İstiklal Mahallesi alüminyum hurdası alan yerler arasındayız. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurda, alüminyum talaş hurdası alımı yapmak için iletişim kurmanızı istiyoruz. İş yerimize güvenenlerin yardımıyla her gün tecrübeli hale geliyoruz. Alüminyum tas tabak, hurda alüminyum araba jantı, alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası alım satımı yapıyoruz.

Ayrıca alüminyum kutu, hurda alüminyum radyatör, alüminyum petek hurdası yapmaya özen gösteriyoruz. İş yerimize duyduğunuz güven için şükranlarımızı sunarız.

İstiklal Hurda Alım Satımı

Zamak hurda, hurda CNC torna artığı, hurda çelik, kalay hurdası alımı yapıyoruz. Birlikte kazanarak uzun süreli müşteriler kazanmayı prensip edindik. İstiklal yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz mahalleler içerisindedir. Elinizdeki hurdayı şimdi elinizden çıkarın. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda su ile temasında korozyona uğruyor. Bu sebep ile metalin kıymetini düşürmektedir.

Hurda alüminyum almak amacıyla kapınıza gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz.

İstanbul Beyoğlu İstiklal mahallesi hurdacı firması olan Hurdacı firmamız Halk Metal her türlü ikinci el eşya alımı yapıyor. Tonajlı hurda kurşun, demir, çinko, alüminyum, bakır, kablo ve hurda sarı alımında yüksek fiyatlar uygulamaktayız. İstiklal hurda alım satımı yapanlar arasında profesyonel hizmetler ve tecrübeli çalışanlarımız ile ön plana geçiyoruz.

İstiklal Hurda Kablo Alım Satımı

Kablo hurdaları içerisindeki bakır madeni nedeni ile kablo hurdası alan yerler için çok önemlidir. Bunun yanısıra tek damar kablolar, enya kablo, çok damarlı kablolar alım satımı esnasında piyasanın üzerinde fiyatları biz veriyoruz. Bulunduğu yerden antigron kablo hurdası, hurda iç tesisat kablosu, hurda enya kablo alıyoruz. Kablo iletkenliği nedeniyle elektronik eşyalarda kullanılmaya devam ediyor. Bundan başka hurda alüminyum kablo, fare yemez kablo hurdaları alımı amacı ile telefonumuzu tuşlayabilirsiniz. İçinde bulunan iletkenin cinsine göre ve birde dışındaki malzemenin isim alır. Sitemizdeki İstiklal bakır kablo ton fiyatı bugün güncellendi.

Aynı zamanda hurdadan hammadde yapıyoruz. Daha kesin bilgi almak için bilgi edinmek amacıyla kablo alan hurdacılar içeriği inceleyin. Piyasada çoğunlukla bulunan 40% bakırlı hurda kablolar, Yüzde 50 bakırlı hurda kablo, 30% bakırlı hurda kablolar alışverişinde nakit ödeme yapıyoruz.

İstiklal kablo hurdası alan yerler arasındayız. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablolar, fare yemez kablo hurdaları satmak isteyenler şimdi bizi arayabilir. Özellikle hurda elektrik kablosu alım satımı yapıyoruz. Kablo alanlar arasındaki İstiklal hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz. İstiklal Mahallesi bölgesinde %30 bakırlı kablo hurdası, TTR hurda kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz.

Çünkü firmamız sırf hurda alım satımında uğraşmıyoruz. Genel olarak yeraltı kabloları, alçak gerilim ve, yüksek gerilim kablosu, koaksiyel kablo, hava kabloları, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. İstiklal hurdacı firma olarak genellikle elektrik kablosu hurdası, hurda iç tesisat kabloları, antigron kablo hurdası alım satımı yapmaktayız. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken ederinden fazla fiyatlar veriyoruz.

İstiklal Mahallesinde Bakır Hurda Alanlar

Hurda antigron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, Hurda kızıl bakır talaşı, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurda, hurda bakır profil, hurda bakır kap kacak, bakırlı petek, hurda bakır tel alıyoruz. Bakır bobin hurdası, kırkambar bakır hurda, hurda bakır boru, hurda yanık bakır alanlar içerisindeyiz. İstiklal mahallesi bakır hurdası kilo fiyatı için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Bu sayfadaki İstanbul Beyoğlu İstiklal soyma bakır hurdası fiyatlarını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. İstanbul Beyoğlu İstiklal hurda bakır alan yerler arasındayız. İstiklal genelinde bakır hurdası almaktayız. Hurda bakır alan yerler konumuzda detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır alan İstiklal hurdacı telefon numarasını tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadına varın.

İstiklal Hurdacılar Sitesi

Hurda alırken ayrım yapmıyoruz. Sadece bunları almıyoruz. İstiklal hurdacılar sitesi beşinci blok içerisindeki hurda dükkanımız aracığıyla hurdacılık işi gerçekleştiriyoruz. Sizin gibi değerli dostlara yaşanabilir bir şehir oluşturmak için yılmadan çaba sarfediyoruz.

İstiklal Bina Yıkımı

Yıkım sırasında bilinen iş güvenliği önlemleri Ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Kentsel dönüşüme girilmesi nedeni ile yenilenmesi gereken dairelerin yenilenerek inşa edilmesi sebebi ile yıkımını sağlıyoruz. Üstte ifade ettiğimiz fabrika yıkımlarında yaptığımız gibi bina yıkım işi yapıyoruz. Yıkımda pimapen hurdaları, hurda kapı pencere, çıkma parkeler ve benzeri her türden hurda malzemeyi satın alıyoruz.

İstiklal Cam Hurda Alım Satımı

Özellikle rengarenk araç camları, soda şişesi türlerde hurda camlar bulunabiliyor. Cam tam veya yarısaydam genelde kırılgan yapıdaki suları koruyan inorganik katı bir maddedir. Beyoğlu İstiklal mahallesinde cam hurda alan firmalar arasında bulunmaktayız.

İstiklal Hurda Beyaz Eşya

2. El patron masaları, etajer, şifonyer, gardrop, ofis mobilyaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, öğrenci koltukları alıyoruz. Yeniden farkı olmayan 2. El buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırın, ütü, ocak, diz üstü bilgisayar, elektrikli el aletleri, hurda ekran kartı, anakart satın almak sebebi ile çağrı merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz. İstiklal ve çevresinde titiz şekilde kullanılmış olan, 2. el salon takımları satıyoruz. Kısa bir süre kullanıldığı anlaşılan 2.el olarak alıcı bulabilecek bir biçimdeki mobilyaları adresinizden almaktayız. Eski bulaşık makinesi, hurda buzdolabı, hurda çamaşır makinesi gibi beyaz eşya hurdası almaktayız. Daha geniş bilgi için beyaz eşya hurdası alımı başlıklı içeriğimizi okuyabilirsiniz

İstiklal 2.El İnşaat Malzemeleri

Yıkılan lokanta binalarından sökülen yeni gibi 2. el pencere, mutfak dolabı, çelik kapı satıyoruz. Dolayısıyla kapatılan depolardan almış olduğumuz Büyük projelerde inşaat vinci, boya makinesi, harç karıştırma mikseri, alçı mikseri az kullanılmış iskele, ikinci el plywood mevcuttur.

İstiklal Hurda Karton Alım Satımı

İstiklal karton hurda aldığımız yerler içindedir. Sitemizdeki İstanbul Beyoğlu İstiklal Mahallesi kağıt hurdası ton fiyatını dileyenlere bedelsiz yollanmaktadır Bölgede beyaz kağıt hurdası, renkli hurda kağıt, kitap, defter hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı alımında göstermiş olduğumuz extra müşkülpesentle satıcıya daha çok miktarda kazanım etme imkanı yöneltiyoruz. Piyasanın üstünde fiyata bristol kağıt hurdası, hurda karton bardak, hurda kuşe kağıt, hurda kağıt peçete, gazete hurdası alanlar arasındayız. İstanbul Beyoğlu İstiklal mahallesi hurda kağıt alanlar içerisindeki firmamız sunduğu hizmetler ile iplik bobin kağıdı hurdası, toplama hurda kağıt, matbaa baskı bozuğu, hurda kağıt kırpıntı, hurda karton koli satabilirsiniz.

İstiklal Akü Hurdası Alımı

Taşıtlarda elektrik kaynağı bulunuyor. Kullanımdan sonra şarj olmaz bataryalara hurda akü diyoruz. Hurda akü fiyatları paylaşımımıza mutlaka bir göz atmalısınız. Akü diğer adıyla biriktireç bir nevi enerji depolanan cihazdır.

Akü içindeki kurşunlu suları nedeniyle hurdacılar için değerlidir. Akü hurda alanlar bağlantısına tıklamalısınız. Dolayısıyla hurdacı firmamız vb. kendisine ait geri dönüştürme imalathanesi bulunan hurdacılar sulu akü ve kuru akü alan yerler içerisindedir.

En Yakın İstiklal Hurdacı

İstiklal hurdacı şirketi olarak arzuladığınız yerden hurda almaya devam ediyoruz. Bu hizmetimiz ile hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar İstiklal mahallesinde hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyuyoruz. Halk Metal hurdacılık olarak İstiklal bölgesinde hurda alırız. En yakın İstiklal mahallesi hurdacı firma ismi ile hurda ticareti yapmak sebebiyle gönderdiğiniz konuma araçlarımızı yolluyoruz.

İstiklal Hurda Klima Alımı

Hurda klima tüpü ve motoru alıyoruz. İstiklal mahallesinde 2.el klima satanlar bizlerle mutlaka irtibat kurun. Her büyüklükte hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Hurda klima İstiklal bölgesinde en çok alınıp satılan hurdalar içerisindedir. Bozuk kombi hurdası alan firmalar arasındayız.

İstiklal Moloz Dökümü

Halk Metal tarafından alınan tüm hurdaların iş yerimize nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır. Molozlar Beyoğlu Belediyesi tarafından daha önceden bildirilen alanlara boşaltılır. Fabrika yıkımı sonrasında müşteriyle antlaşmaya göre ortaya çıkacak molozun taşıma işleri itinayla tarafımızdan yapılıyor.

İstiklal Mahallesi Plastik Hurdası Alımı

Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemeye verilen isimdir. İstiklal plastik hurda alan firmalar içinde öncü İstiklal hurdacı firmasıyız. Buradaki İstiklal naylon hurdası ton fiyatları güncelliğini koruyor Termoset, polistiren, polipropilen, polietilen, elastomer, termoplastik benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. İstanbul il İstiklal mahallesinin tamamından abs plastik, polipropilen moblen hurda, hurda polistren kristal, jelatin fiyatları istemek amacı ile bize ulaşabilirsiniz. En güncel fiyatla mavi kapak, beyaz naylon hurdası, pimapen, pet şişe hurdası, kırkambar plastik hurdası alımı yapmaktayız.

İstiklal Nikel Hurda Alım Satımı

Nikel hurdaları zehirli olabilir. Bu sebep ile hurda nikel alımında elimizden geldiğince dikkat ile davranılmalıdır. İlçe genelinde nikel turbo hurda, anot hurda nikel, %95 şablon nikel hurda ve %99 şablo nikel hurdası alımı yapıyoruz. İstiklal mahallesi nikel hurdaları alıyoruz.

İstiklal Mahallesi 2.el Hurda Raf Fiyatları

Genelde kapatılan mağazalardan satın aldığımız orta reyonlar, teşhir rafları, çelik raflar, market rafı hurdası, demir raf hurdaları içlerinden personelimizce seçilen hala kullanılabilir durumda 2. el market rafları satışı yapıyoruz. Burada paylaşılan İstiklal mahallesinde raf hurdası fiyat listesini abonelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz. Raf hurda fiyatları gönderimize bir göz atmalısınız. İstiklal 2.el hurda raf fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak amacı ile aşağıdaki telefon numarasına ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz. Raf hurdası alan hurdacı firma içeriğinin olduğu bağlantıya tıklayınız.

İstiklal Mahallesinde Fabrika Söküm Yıkım İşleri

Profesyonelce fabrikaları söküyoruz. Daha önce sayısız fabrika bozum ihaleleri güvenilir biçimde yerine getirdik. Fabrika sökerken yıkıma hazırlanan üretim yerinin detaylı şekilde dolaşılarak ihtiyaçlar dahilinde projenin seçilmesi uygundur. Etrafta bahsedildiği gibi kolay bir işlem değildir. İstanbul Avrupa Yakasında bulunan Beyoğlu İstiklal fabrika sökümü konusunda tecrübeliyiz. Böylece hurda fabrika sökümü gerçekleştiren yerler içinde lider olduk.

İstiklal Otomobil Hurdası Alan Hurdacılar

Pek tabi sizlere otomobil hurdası hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Bu sektörde hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Ara sıra İstiklal mahallesi etrafında araç hurdası alıyoruz. Evraklarla zaman harcatmayacak çekme belgeli hurda araba, yük vagonu, çeki demiri hurdası hurda patoz, pulluk, hurda kazayağı, hurda zirai aletler
, hurda motor . Ancak hurda otomobil trafikten düşürme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmeti daima veremiyoruz.

İstiklal Mahallesinde Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Yüksek tonajlı mayo kumaşı, hurda atlet kumaşı, hurda dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim hurdası, tekstil artığı parça kumaş, parça poplin kumaş, spot kumaş hurda alıp satıyoruz. İstanbul Beyoğlu İstiklal bölgesinde hurda parça kumaş alımı yapılmaktadır. Parti malı gabardin kumaş, örme kumaş, pantolon kumaşı, spot kot kumaşı, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş satmak için aşağıdaki numarayı hemen aramalısınız. İstanbul Beyoğlu İstiklal etrafında jesica kumaş hurdası, şifon kumaş, süprem kumaş hurdası, hurda viskon, parça gömlek kumaşı, abiyelik kumaş, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası alım satımlarında arzu ettiğiniz adrese geliyoruz. İstanbul Beyoğlu İstiklal kilosuyla kumaş hurda alan firmalar arasındayız. Buradaki İstiklal kumaş hurdası kg fiyatını grubumuza üye olanlara bedelsiz yollamaktayız.

İstiklal Mahallesi 2.el Cafe Aletleri Alımı

İş görecek durumda tezgahlar, endüstriyel çamaşır makinaları, pizza dolapları, tezgah üstü 2 kapaklı dolaplar, lokanta tipi bulaşık makinaları, buz makineleri alım satımı yapıyoruz. Sanayi tipi 2.el restaurant malzemeleri almaktayız. Depomuzdaki hamur kazanı, döner ocakları, teşhir dolapları, sanayi tipi set üstü meykap, krom paslanmaz dinlendirici, davlumbaz, evye, krom paslanmaz küvet, endüstriyel aspiratör vb. endüstriyel tipte otel ve mutfak aletlerini incelemek amacı ile almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz. Kullanılmış krom tencere, kazan, tepsi, tava, bardak yıkama makineleri, tezgah üstü dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satan yerler bizimle irtibat kurabilirsiniz.

İstiklal 2.el jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel ve sanayi tipi iyi durumda 2.el jeneratör satıyoruz. 2. el jeneratör satanlar arasında en iyi hurdacı firmayız. Hurda jeneratör alanlar içerisindeyiz.

7/24 Açık İstiklal Hurdacı Firması

7/24 açık İstiklal hurdacı firması firmamız yardımı ile günün her saatinde çalışıyoruz. Sektörde uzun zamandır İstiklal hurdacı olmanın sağladığı profesyonelliklerle sürekli gelişen tekonolojiye ayak uydurarak hizmetimizi sürdürüyoruz. Neredeyse 14 yıldır hurda alımı faaliyetleri vermekteyiz.

İstiklal Anlık Hurda Fiyatları

Kesin ton fiyatlarına ulaşabilmek için bizi arayabilirsiniz. İstiklal mahallesinde hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan ton fiyatları hızlıca değişiyor. Sayfamızdakianlık hurda fiyatları yazıyı okuyabilirsiniz Şundan fayda görüyoruz tonajlı hurdaların alımında öteki hurdacı firmalardan yüksek fiyatlarla alımlar uyguluyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp