Beyoğlu Hurdacıİstanbul Hurdacı

Piri Paşa Hurdacı Firması

Beyoğlu Piri Paşa mahallesinde geri dönüşüm tesisleri arasındayız. Normalde Beyoğlu depoları içindeyiz. Lakin Piri Paşa mahallesinde de hizmet veriyoruz. Beyoğlu Piri Paşa hurdacı firması olarak Piri Paşa mahallesi caddelerinde her nevi hurda alımı yapmaktayız. İstanbul Beyoğlu genelinde uzun yollardır yaptığımız gibi hurda alımı amacıyla çağırdığınız adrese geliriz

Piri Paşa mahallesi hurdacı depoları içinde öncüyüz. Piri Paşa mahallesinde hurdacı firması olarak hurdanızı adresinizden almaktayız Avrupa yakası Beyoğlu Piri Paşa mahallesinde hurda ve temiz kullanılmış eşyalar alımında nakit ödeme yapmaktayız Halk Metal firmamız ile Beyoğlu mahallesinde hizmetimizi sürdürüyoruz.

Her nevi hurda alımı yapıyoruz. Güncel Beyoğlu Piri Paşa hurda fiyat listesiyle hurda alım satımı yapıyoruz.

İstanbul hurdacı olan firmamız Halk Metal hurdacılık hizmetlerini vermeye devam etmektedir. Tonajlı alımlarda piyasadan yüksek fiyat sunuyoruz. İstanbul hurdacı firmalar içindeyiz.

Beyoğlu Piri Paşa Hurdacı Firma

Türkiye’de senede 1.2 milyon ton endüstriyel tipte atık, 26 milyon ton evsel atık, 100.000 ton tıbbi atık atılmaktadır. Çöpe giden atık malzemelerin %43’ünü kartonlar, yüzde yirmi yedisini plastikler, %12’sini cam türevleri, yüzde dördünü metal malzemeler oluşturmaktadır. Maatteessüf, bu paha biçilmez atıkların %80’i yok oluyor. Boşa giden malzemeler yurdumuza zararı 1.5 milyar ₺’dir. Hurda ve geri dönüşüm firmaları çöpe giden bu tutarın kurtarabildiğimiz kadarını kurtarmak için emek vermekteyiz.

Piri Paşa genelinde hurda alım satımı faaliyetleri sürdürüyoruz. Atıkları geri dönüştürerek vatandaşlarımızın faydası için çalışıyoruz. Piri Paşa mahallesi çevresinde hurda ve 2.el ev eşyası alan yerler içerisindeyiz. Sizde her çeşit hurda malzeme satışı için iş yerimizi cep telefonunuza kaydedebilirsiniz. İstanbul Beyoğlu hurdacısı olarak Avrupa yakasında hurdacılık hizmetleri sürdürüyoruz. İstanbul Avrupa Yakası hurdacısı Halk Metal hizmetinizde! Piri Paşa hurdacı sitesi mi arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. İstanbul Beyoğlu Piri Paşa mahallesinde eşi benzeri olmayan bir anlayışla hizmet beğeninize sunuyoruz. İstanbul şehir merkezine bağlı eşi benzeri olmayan mahallesi Piri Paşa daimi hizmet bölgelerimizden biridir. Sadece Piri Paşa etrafında değil, her yerde hurdacılık hizmeti veriyoruz.

Piri Paşa Hurdacı Telefonu

İstanbul Beyoğlu Piri Paşa hurdacılık hizmetlerimizi sürdürdüğümüz bölgeler içindedir. Bu sebep ile hurda atık fiyat listesi istemek nedeniyle bizleri arayabilirsiniz. İstanbul Beyoğlu Piri Paşa mahallesi hurdacı telefon numarası sitemizin altında tek tıklamayla çevirebileceğiniz yerdedir. Zaman kaybetmeden arayarak günlük hurda fiyat listesiyle atık hurdaları nakit paraya döndürebilirsiniz.

Piri Paşa Mahallesinde Kablo Hurda Alımı

Piri Paşa Mahallesinde kablo hurdası alan yerler arasındayız. Hurda kablolar içindeki telin bakırı sebebiyle hurdacılar için önem arz eder.

Karışık kablolar, telefon kablosu hurdası, hurda fare yemez kablolar satmayı dileyenler hemen arayın. Genel olarak alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, koaksiyel kablolar, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo çeşitleri vardır. Sayfamızdaki kablo alan hurdacılar metini inceleyin. Aynı zamanda hurda geri dönüşümü yapıyoruz. İçinde bulunan iletkenin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve dış yüzeyindeki kullanılan malzemeye göre isim alır. Sayfamızdaki Piri Paşa hurda bakır kablo kilo fiyatını dileyene her gün gönderilmektedir.

İstanbul Beyoğlu Piri Paşa hurdacısı Halk Metal her türlü iç tesisat kabloları, antigron kablo, elektrik kablosu hurdası alım satımı için buradayız. İlaveten hurda çok damarlı kablo, alüminyum hurda kablo için telefon edebilirsiniz. Kablo iletkenliği ile sıklıkla kullanılmaktadır. Genellikle elektrik kablosu hurdası ticaretiyle uğraşıyoruz. Kablo alan Piri Paşa hurdacı arayanlar için buradayız.

Çünkü sadece hurda malzeme alımıyla uğraşmıyoruz. Bunların yanı sıra enya kablo hurdası, tek damar kablo, çok damarlı kablo için en güzel fiyatları veriyoruz. Tonajlı hurda kablo ticaretinde piyasadan fazla fiyat teklifi sunuyoruz. İstanbul Beyoğlu Piri Paşa mahallesinde hurdacı olarak %30 bakırlı kablo, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo, %50 bakırlı hurda kablo alımı yapıyoruz. Her yerden hurda tek damar kablosu, hurda antigron kablolar, hurda enya kablolar, hurda iç tesisat kablosu alıyoruz. Etrafta çoğunlukla bulunan Yüzde otuz bakırlı kablo hurdası, Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası,Yüzde elli bakırlı hurda kablolar alımında değerini nakit ödüyoruz.

Piri Paşa Krom Hurda Alımı

Oldukça sert bir maden yapısı sebebi ile zırhlı araç kaplaması dahil bir çok alanda krom hurdası kullanılmaktadır. 201 krom hurda, 202 krom hurda, 316 krom hurda, 316 krom talaşı, 310 krom hurdası, 310 krom talaşı, 430 krom hurda, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo ticaretiyle ilgileniyoruz.

Krom paslanmaz hurda alım satım hizmeti veriyoruz. Krom hurdası ton fiyatı bölümümüze bakmak isteyebilirsiniz. Nikelle karıştırıldığında paslanmaz metal elde edilir. Beyoğlu Krom hurdası alımı yazımıza göz atabilirsiniz.

Piri Paşa Kurşun Hurda Alımı

Hurda kurşun levha, Çatı söküm kurşunu, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami minaresi hurda kurşunu için yüksek fiyat garantisi uyguluyoruz. Kurşun metalinin kullanılmakta olan madenler içinde olduğu söyleniyor. Cevherleri olan kurşun metali mavimsi gümüş renklidir. İstanbul Beyoğlu ile Piri Paşa mahallesinde hurda kurşun alım satımıyla uğraştığımız mahallelerden biridir. Bu sayfadaki Piri Paşa kurşun hurda kilo fiyatını üyelerimizle haftalık olarak paylaşıyoruz.

Piri Paşa Çinko Hurda Alımı

Sayfamızdaki İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu Piri Paşa nikel hurdası kilo fiyatını uygulamamızı kullananlara saat başı göndermekteyiz. Hurda çinko fiyatları yazımızı okusanız muhteşem olur. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurdası alımı yapıyoruz. Piri Paşa mahellesinin tümünde çinko hurdası alıyoruz. Beyoğlu Çinko hurda fiyatları linkine tıklayınız.

Piri Paşa Sarı Hurdası Alımı

Firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların piyasasına uygun olarak radyatör hurdası, hurda sarı pirinç fosfor, hurda bronz ticareti yapıyor. Bu neden ile Piri Paşa hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Sizinde bilgi sahibi olduğu üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı pirinç hurda araiş, hurda sarı pirinç MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, hurda sarı çubuk ucu benzeri sarı hurda cinsleri bulunmaktadır. Satıcılarda kırkambar sarı pirinç hurda, hurda sarı pirinç musluk, sarı pirinç hurda vana, su saati türleri olduğu biliniyor.

Pirinç metali halk dilinde sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurda ismiyle bilinir. İtiraf etmek gerekirse hurda sarı diye adlandırılmış bir hurda yoktur. Piri Paşa bölgesinde hurda sarı pirinç alıyoruz. Pirinç sarı hurdası alanlar içerikli yazıya bir göz gezdirebilirsiniz. Piri Paşa hurdacı firması olarak her çeşit hurda alım satımı yapmaktadır.

Piri Paşa Sac Hurdası Alımı

Depolarımızda deliksiz 2. el trapez sac hurdası vardır. Piri Paşa bölgesinde sac hurda levha, hurda sac varil, hurda galvaniz, trapez sac hurda, galvanizli boru hurda, kilo fiyatı öğrenmek için. Şantiye çatısı kaplamak isteyenlerin fırsat ayağına geldi. Sac hurdası alıyoruz.

Piri Paşa Hurda Demir Alanlar

Demir hurdası, dünya genelinde bol miktarda bulunan metaller arasındadır. Bu sayfadaki Piri Paşa demir hurdası fiyatlarını güncel olarak göndermekteyiz. Piri Paşa bölgesinde demir hurdası ticareti yapmaya devam ediyor. Piri Paşa çevresinde tufal demir hurdası, pik hurda demir, ekstra demir hurdası, DKP demir hurdası, toplama hurda demir alım satım işi yapıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, hurda inşaat demiri ve teneke hurdası alımı için telefonlarımıza ulaşabilirsiniz. İstanbul Demir hurda alım satımı gönderisini okumak isteyebilirsiniz. Anlık güncel demir hurda kilo fiyatları için şimdi arayın. Demir hurda alan hurdacılar gönderimizi gezmek iyi gelecektir. Sizinde bildiği gibi her türlü demir ev kapısı, demir yangın merdiveni, pencere demiri alım satımı yapıyoruz.

Piri Paşa Hurda Alımı

Yüksek tonajlı alüminyum hurda, kablo hurdası, bakır, kurşun hurdası,çinko hurda, sarı ve demir hurda alımına özel piyasadan daha fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Piri Paşa hurda alan yerler içinde kaliteli hizmetler ve uzman personelimiz ile öncü konuma çıkmaktayız. Piri Paşa Mahallesi adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Zarar etmemek amacı ile hurdalarınızı hemen satın. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Hurda demir nemli bölgelerde korozyona uğruyor. Böylece hurdaların kıymetini düşürüyor. İstanbul Beyoğlu Piri Paşa mahallesinde hurdacılık yapan İstanbul’da hurda alanlar içindeki Halk Metal her tür ikinci el eşya alımı gerçekleştiriyor. Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi hedefliyoruz. Hurda alüminyum almak için biriktirdiğiniz yere kadar gelmekteyiz. Fire hurda kumaş alan hurdacı firmasıyız. Zamak hurda, makina artığı, çelik hurda, hurda kalay alımı yapıyoruz. Birlikte daha çok kazanarak daha uzun süre hizmetler sunmayı hedefliyoruz.

Piri Paşa Hurda Bakır Alan Hurdacılar

Sayfamızdaki Piri Paşa soyma bakır hurdası fiyatlarını grubumuzda paylaşmaktayız. İstanbul Beyoğlu Piri Paşa bakır hurdası alan yerler içindeyiz. Bakır hurdası alan Piri Paşa Mahallesinde hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın. Piri Paşa bakır hurdası fiyat listesi için şirket hattımızı arayınız. antigron kırma granür bakır hurda, soyma bakır hurda, TTR kırma bakır hurdası, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Bakır kızıl talaş hurdası, bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alıyoruz. Piri Paşa bölgesinde hurda bakır alım hizmeti veriyoruz. Beyoğlu Bakır alan hurdacılar konumuzda detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır bobin, bakır yanık hurda, kırkambar hurda bakır, hurda bakır boru alımı yapıyoruz.

Piri Paşa Hurda Alüminyum Alanlar

Alüminyum tas tabak hurda, alüminyum tel hurda, alüminyum jant, alüminyum bakırlı petek hurda için peşin ödeme yapıyoruz. Yerinden alüminyum talaş hurdası, alüminyum makina artığı, alüminyum levha hurda alımı yapmak için telefon etmenizi diliyoruz. Ayrıca alüminyum radyatör, hurda alüminyum kutu, alüminyum petek yapıyoruz. Firmamıza duyduğunuz güven sebebi ile sonsuz teşekkürler. Her tür alüminyum hurda alınır. Piri Paşa bölgesinde alüminyum profil hurda, alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel hurda, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımında tartımı dilediğiniz yerde yapıyoruz. Beyoğlu Piri Paşa hurda alüminyum alan yerler içerisindeyiz. Alüminyum hurdası alanlar başlıklı metine bir göz atabilirsiniz. Her türlü alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı, hurda alüminyum tencere tava ticareti yapıyoruz. Bize hurda satanların yardımıyla her gün profesyonelleşiyoruz.

Piri Paşa Fabrika Sökümü ve Yıkımı

Piri Paşa fabrika sökümü işi tecrübeye sahibiz. Profesyonel bir biçimde fabrikaları söküyoruz. Böylece İstanbul Beyoğlu fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde başarılı olduk. Uzun zamandır onlarca fabrika bozum ihalesini tamamladık. Genellikle anlatıldığı gibi kolay bir iş olmamıştır. Fabrika sökümünde öncelikle sökümü teklif edilen mülkün etraflıca incelenerek uygun projenin seçilmesi daha doğrudur.

Piri Paşa Mahallesinde Cam Hurdası Alım Satımı

Cam tam veya yarısaydam genellikle sert bir yapıda olan sıvı maddeleri koruyan inorganik sert maddelerdir. Bu dönemde şeffaf ve renkli soda şişesi, sökülmüş otomobil camları türde cam hurda cinsleri yüklü miktarda yeniden işleniyor. Piri Paşa etrafında cam hurda alan firmalar içerisindeyiz.

Piri Paşa Mahallesinde Karton Hurdası Alımı

Piri Paşa karton hurda ticareti yaptığımız mahalleler arasındadır. Bu sayfadaki Piri Paşa Mahallesinde karton hurda kilo fiyatı güncellenmiştir Piyasadan fazla fiyatlarla hurda bristol kağıt, kuşe kağıt hurda, kağıt bardak, kuşe kağıt hurda, peçete hurdası, hurda gazete alımı yapan depolar içerisindeyiz. İlçenin tümünde renkli kağıt, beyaz hurda kağıt, A4 fotokopi kağıdı, hurda okul kitabı alım satımlarında uyguladığımız fazladan müşkülpesentle sizlere daha yüksek kâr elde etme imkanı takdim ediyoruz. İstanbul Avrupa Yakası Beyoğlu Piri Paşa mahallesi kağıt hurdası alım satımı yapanlar arasındaki şirketimiz ile irtibata geçerek kırpıntı kağıt hurda, karton koli hurdası, ofset baskı bozuğu hurda, toplama kağıt hurdası, hurda iplik bobin kağıdı satabilirsiniz.

En Yakın Piri Paşa Hurdacı Telefon Numarası

Piri Paşa en yakın hurdacı firma hizmeti ile hurda alıp satarken arzu ettiğiniz yere gelmekteyiz. Halk Metal olarak Piri Paşa genelinde hurda malzeme alımı işi yapıyoruz. Bu haliyle hurda satmak isteyenlere en yakın hurda alanlar Piri Paşa mahallesinin her sokağında hurdacılık hizmeti vermekten mutluluk duyarız. Piri Paşa hurdacı sitesi içinde çalışmakta olan personelimiz ile konumuzdan her türde hurda eşya alım satımına devam ediyoruz.

Piri Paşa Hurda Araç Alanlar

Pek tabi size hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Piri Paşa hizmet ediyoruz. Bazı dönemlerde Piri Paşa mahallesi bölgesinde hurda araç alıyoruz. Resmi belgelerle zaman kaybettirmeyecek ağır hasarlı hurda otomobil, hurda vagon, pulluk, hurda kazayağı, hurda patoz, hurda çeki demiri gibi zirai alet hurdaları, hurda motor alıyoruz. Lakin hurda araç vergiden düşürme işlemleri biraz uzun sürdüğünden bu hizmetleri her zaman veremiyoruz.

Piri Paşa İkinci El Jeneratör Alım Satımı

Endüstriyel az kullanılmış 2.el jeneratör alınır, satılır. Jeneratör hurdası alım satımı yapıyoruz. İkinci el jeneratör satanlar arasındayız.

Piri Paşa Mahallesinde Nikel Hurdası Alanlar

Dolayısı ile nikel hurdası taşınırken mümkün olduğunca dikkatli hareket edilmelidir. Nikel hurdası kükürt ile arsenik içerdiğinden zehirleyebilir. İstanbul Beyoğlu Piri Paşa çevresinde %95 nikel şablon , %99 hurda nikel şablon, hurda turbo nikel, anot hurda nikel alımı yapıyoruz. Piri Paşa nikel hurdaları alıyoruz.

7/24 Hizmet Veren Piri Paşa Hurdacı Firma

Sektörün kazandırdığı tecrübe sayesinde teknolojimizi geliştirerek faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 hizmet veren Piri Paşa mahallesi hurdacı firması firmamız sayesinde gece gündüz açığız. Tam iki bin dört senesinden beri geri dönüşüm sektöründe hizmet etmeye devam ediyoruz.

Piri Paşa Klima Hurdası Alımı

Piri Paşa mahallesi çevresinde hurda klima satanlar bizimle mutlaka iletişime geçmelidir. Hurda klima Piri Paşa bölgesinde en fazla satılan hurda eşyalar içinde yer alıyor. Kombi hurdası alanlar içerisindeyiz. Hurda klima tüpü, hurda klima motoru değerinde alınır. Her ebatta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz.

Piri Paşa Moloz Döküm Yerleri

Molozlar Beyoğlu Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce alınan karar ile planlanan yere nakledilir. Bina yıkımı sonrasında antlaşmaya göre yıkım molozunun taşınması itina ile yapılır.

Piri Paşa Hurdacı Sitesi

Olduğundan yaşanır bir İstanbul Beyoğlu ve daha çok yaşanılır Piri Paşa oluşturmak için sürekli çaba sarfediyoruz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Sadece bu türde hurdanızın alımını yapmıyoruz. Piri Paşa hurdacılar sitesindeki iş yerimizle hizmet ediyoruz.

Piri Paşa Hurda Akü Alanlar

Hurda akü barındırdığı kurşun içeren suyu nedeniyle kıymetlidir. Zamanla şarj tutmaz bataryalara akü hurdası deniliyor. Akü hurdası fiyatları sayfasının olduğu bağlantıya tıklamalısınız. Hurda akü alan hurdacı firma makalemizi mükemmel olacaktır. Dolayısı ile İstanbul Beyoğlu Piri Paşa mahallesinde hurdacısı gibi kendi içerisinde geri dönüşüm atölyesi bulunanlar kuru ve sulu akü alanlar içindedir. Araçlarda enerji kaynağı kullanılabiliyor. Akümülatör diğer adıyla biriktireç şarj edilebilir piller benzeri enerjinin depolanmasına imkan veren elektrik kaynağıdır.

Piri Paşa Hurda Plastik Alan Hurdacılar

Hurda plastik, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik ya da inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere denir. Polietilen, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen, termoset gibi çeşitleri vardır. Piri Paşa hurda plastik alan firmalar içerisinde lider konumda olan hurdacı firmasıyız. Sitemizdeki Piri Paşa naylon hurdası fiyatlarını güncel olarak ulaştırmaktayız İstanbul ve Piri Paşa bölgesinin her yerinden abs plastik, polipropilen moblen hurdası, polistren kristal hurda, jelatin hurdası fiyatları öğrenmek amacıyla numaralarımıza ulaşabilirsiniz. Avantajlı fiyata pet şişe, kırkambar plastik hurda, mavi, kırmızı kapak hurdası, market poşeti, hurda pimapen, beyaz naylon hurdası alıyoruz.

Piri Paşa Anlık Hurda Fiyatları

Piri Paşa hurdacısı olarak hurda alım satımı sırasında kullanılan ton fiyatları an be an güncellenmektedir. En güncel kilo fiyatlarına erişmek sebebiyle bizimle iletişim kurmanız zorunludur. Bir kez daha söylemekte fayda görüyoruz ki belirli bir tonajdan yüksek hurda alımı yaparken daha yüksek fiyatlar uyguluyoruz. Bloğumuzda önceden paylaşılmışhurda fiyatları yazıya bir göz gezdirebilirsiniz

Piri Paşa 2.el Raf Satanlar

Genellikle resterasyon yapan toptancılardan satın aldığımız çelik raflar, orta reyonlar, demir raflar, market rafları, mağaza rafı hurdaları içinden personelimizce seçilen yeni durumdaki ikinci el raf hurdası satıyoruz. Demir raf hurdası işleri yapıyoruz. Raf hurda alım satımı linkine tıklayın. Sayfamızdaki Piri Paşa mahallesi hurda raf ton fiyatı güncellenmiştir. Hurda raf alanlar hakkında bilgi edinmek amacıyla bağlantısına tıklayın. Piri Paşa ikinci el hurda raf fiyatları hakkında bilgi edinmek sebebi ile telefonlarımıza ulaşabilirsiniz.

Piri Paşa İkinci El İnşaat Malzemesi

Bununla birlikte iflas etmek zorunda kalmış iş yerlerinden satın aldığımız Yıkılmış lokanta vb binalardan alınan yeni ayarında 2. el pimapen pencereler, mutfak dolabı, demir kapı satanlar arasındayız. Büyük projelerde yük asansörü, boya makinesi, harç karıştırma makinesi, alçı sıva makinesi az kullanılmış demir inşaat iskelesi, hurda 2.el plywood 2.el olarak satılır.

Piri Paşa Kumaş Alan Hurdacı Firma

Sayfamızdaki Piri Paşa mahallesinde kumaş hurdası ton fiyatı güncellendi. Defolu gabardin kumaş, hurda örme, pantolonluk kumaş hurdası, kot kumaş hurdası, eteklik kumaş hurdası, hurda ceketlik satışı yapmak için telefonlarımızı şimdi aramalısınız. İstanbul Beyoğlu Piri Paşa mahallesinin tamamında hurda viskon, hurda gömlek kumaşı, hurda tshirt kumaşı, şifon kumaş, hurda abiyelik, hurda döşemelik kumaş, hurda jesica kumaşı, hurda süprem alımı için adresinize gelmekteyiz. İstanbul Beyoğlu Piri Paşa kilosuyla hurda kumaş alan firmalar arasındayız.

Piri Paşa bölgesinde kumaş fire hurdası alıyoruz. Yüksek tonajlı hurda dokuma kumaş, hurda penye, nevresim kumaş parçası, hurda mayo kumaşı, kumaş topu, poplin kumaş kırpıntısı, atletlik kumaş, spot kumaş hurdası alıyoruz.

Piri Paşa Mahallesi 2.el Restoran Ekipmanları Alım Satımı

İyi durumda endüstriyel bulaşık makinası, tezgah üstü dolap, çöp sıyırmalı tezgahlar, otel tipi çamaşır makinası, pizza dolabı, buz makinesi alınır. Dükkanımızdaki hamur kazanı, döner ocağı, teşhir reyonları, restoran tipi set üstü ocak, hücreli aspiratör, paslanmaz krom evye, davlumbaz, küvet, salata reyonları vs endüstriyel tipi otel ve mutfak alet edavatlarını yakından inceleyebilmeniz amacıyla almak isteyenleri depolarımızı ziyaret etmeye davet ediyoruz. 2.el endüstriyel tip lokanta mutfağı ekipmanları alıyoruz. Kullanılmış krom tencere, kazan, tepsi, tava, cam bardak kurulama makineleri, tezgah altı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satanlar firmamızı arayabilir.

Piri Paşa 2.El Eşya

Titizlik ile kullanıldığı anlaşılan 2. el piyasasında satışa sunulabilecek bir temizlikteki mobilyaları yerinize gelerek almaktayız. Hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, çamaşır makinesi hurdası gibi beyaz eşya hurdası için iyi fiyat vermekteyiz. Geniş bilgi için hurda bulaşık makinesi alımı yapanlar konulu içeriğini inceleyiniz Sahibinden etajer, şifonyer, gardrop, personel koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, büro ofis mobilyası, öğrenci masaları alımında nakit ödemeler yapmaktayız. Piyasadan fiyatlarla titiz şekilde kullanılan ve 2. el yatak odası takımları alabilirsiniz. Her türlü 2. El televizyon, derin dondurucu, bulaşık makineleri, buzdolabı, ütü, fırın, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, set üstü ocak, mutfak gereçleri, dizüstü bilgisayar, hurda ekran kartı, hurda anakart fiyatı hakkında bilgi almak nedeniyle telefonumuz ile bağlantı kurabilirsiniz.

Piri Paşa Mahallesinde Bina Yıkım İşleri

Yukarıdaki fabrika yıkım işinde yaptığımız üzere binaların yıkımını başarıyla yerine getiriyoruz. Bedelsiz bina yıkımları yapıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenmesi gereken iş yerlerinin yeniden yapılması nedeniyle yıkılmasını sağlıyoruz. Yıkım sırasında gerekli iş güvenliği önlemleri Yıkımda çıkma laminant parkeler, çıkma kapı pencere, pimapen hurdaları vs. tüm hurda malzemeleri değerinde almaktayız.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp