Şanlıurfa Hurdacı

Birecik Hurdacı Hurda Fiyatları

En deneyimli Birecik hurdacı firmasıyız. Şanlıurfa Birecik ilçesinin etrafında hurda eşyalarınızın değerlerini öğrenmek sebebi ile 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Yurdun dört bir tarafında, hurda alıyoruz. Miktarı yüksek alımlarda piyasadan yüksek fiyat garantisi sunmaktayız. Şanlıurfa hurdacısı firma olarak hizmet veriyoruz. Tam zamanlı Birecik hurda borsası fiyat listeleri ile hurdanızı alıyoruz. Piyasadan farklı faaliyetlerimizi yürütmekteyiz. Verdiğimiz tüm hizmetlerimize buradan erişebilirsiniz. Halk Metal adıyla hurda alımlarında hurdanızın olduğu konuma gelmekteyiz.

Şanlıurfa Birecik Hurdacıları

Birecik hurdacısı olarak Şanlıurfa bölgesinde her tür hurda alımı yapmaktayız. Her tonajdakimiktardaki hurdalarınızın alım satımı için yakın çevredeki hurda nakliye araçlarımızı gönderiyoruz Siz çok kıymetli müşterilerimizde her türlü hurda malzeme satışı yapmak için numaralarımızı tuşlamalısınız. Birecik mahallelerinde hurdacılık faaliyetlerimizi sunmaya devam etmekteyiz. Metalleri yeniden işleyerek insanlığın faydası için çalışıyoruz. Birecik hurdacı yol tarifi mi arıyorsunuz? Şansızınız yaver gitti. Birecik bölgesinde yep yeni anlayışlarla hizmetlerimizi sunmaya devam ediyoruz. Şanlıurfa ilinin eşine rastlanamayan ilçesi Birecik 7/24 çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Birecik için değil, bütün şehirlerde hurdacılık hizmeti vermekteyiz.

Birecik Hurdacı Telefonu

Şanlıurfa Birecik hurdacı numarası bu sayfanın altında kolayca arayabileceğiniz konumdadır. Şanlıurfa Birecik hurdacılık faaliyetlerimizi verdiğimiz yerler içinde yer alır. Boş yere zaman geçirmeden arayarak en yüksek hurda fiyat listesi ile hurda malzemelerinizi satın. Bu yüzden hurda atık satmak için mobil hattımızı aramanız gereklidir.

Birecik Krom Hurda Alım Satımı

Paslanmaz krom hurda alıyoruz. Krom hurda alan yerler bölümünü incelemek iyi gelecektir. 310 krom hurdası, 310 krom hurdası talaşı, 316 krom hurda, 316 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom, 304 krom, 304 krom talaşı, anot nikel %99, krom tank hurdası satmak için arayın. Gerektiği kadar olduğu için zırhlı araba dahil önemli alanlarda hurda krom kullanıldığı biliniyor. Nikelle işlem gördüğünde paslanmaz oluşturulur. Sitemizdeki Birecik hurda krom fiyat listesini abonelerimize bedelsiz göndermekteyiz.

Birecik Sarı Pirinç Hurda Alanlar

Aslında hurda sarı olarak geçen hurda cinsi yoktur. Halk Metal şirketimiz tüm bu sarı hurda çeşitlerinin yanı sıra hurda sarı bronz araiş hurdası alımıyla iştigal ediyor. Satıcılarda sarı hurda kırkambar, sarı hurda vana, sarı hurda musluk, su saati cinsleri bulunmaktadır. Sitemizdeki Şanlıurfa Birecik hurda sarı kilo fiyatını grubumuzdakilerle paylaşmaktayız. Hurda pirinç sarı alanlar hakkındaki içeriğe bir göz atabilirsiniz. Şanlıurfa Birecik hurdacı depomuz her türlü hurda alımı konusunda hizmet veriyor.

Pirinç metal hurdası mahalle arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı pirinç hurdası olarak anılmaktadır. Birecik ilçenin tümünde hurda sarı alıyoruz. Bildiğiniz üzere hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, sarı hurda MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, hurda sarı pirinç çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurdası çeşitleri vardır. Bu nedenle Birecik sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz.

Birecik Demir Hurda Alanlar

Halk Metal Birecik ilçesinde demir hurdası alım satımı yapıyor. Hurda demir, dünya genelinde en çok satılan metaller içerisindedir. Buradaki Şanlıurfa Birecik hurda demir fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası fiyatı öğrenmek amacı ile telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Hurda demir alımı paylaşımını okusanız iyi bir iş yapacaksınız. Güncel anlık demir hurda ton fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası ton fiyatı yazımızı okusanız iyi bir şey yapacaksınız. Sizlerinde bildiği üzere her türlü demir kapı, demir merdiven korkuluğu, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Birecik ve çevresinde tufal hurdası, pik demir hurdası, ekstra hurda demir, DKP hurda demir, toplama hurda demir alıyoruz.

Birecik Hurda Alüminyum Alım Satımı

Ek olarak alüminyum kutu hurda, alüminyum radyatör hurdası, alüminyum petek gerçekleştiriyoruz. Hurda satanların yardımıyla durmadan kurumsallaşıyoruz. İş yerimize duyduğunuz güven sebebi ile teşekkür ederiz. Sayfamızdaki Birecik hurda alüminyum fiyatlarını her gün gönderiyoruz. Sayfamızdaki alüminyum hurda alanlar metni inceleyebilirsiniz.

Her türlü alüminyum hurdası alım satımı yapıyoruz. Yerinden hurda alüminyum talaş, alüminyum artık hurda, alüminyum levha hurda alımı yapmak için telefonunuzu diliyoruz. Şanlıurfa Birecik alüminyum hurda alanlar içinde fark yaratıyoruz. Her türlü hurda alüminyum tencere tava, alüminyum çatı sacı, alüminyum sac hurdası ticaretiyle meşgulüz.

Hurda alüminyum tel, alüminyum tas tabak hurda, alüminyum bakırlı petek hurdası, alüminyum jant alan hurdacı firmasıyız. Birecik bölgesinde alüminyum sert kartel, alüminyum ince profil, hurda alüminyum matbaa malzemeleri, alüminyum araiş, alüminyum piston hurda alımı yaparken tartımları profesyonelce yapıyoruz.

Birecik Sac Hurdası Alımı

Sac hurdası alım satımı yapanlar içindeyiz. Ek bina tavanı kaplamak amacı ile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Birecik Şanlıurfa çevresinin tümünde sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvaniz sac, hurda trapez sac, galvanizli boru, şirketimizi tercih ederek yüksek kazanç elde edebilirsiniz. Firmamızda her türlü ikinci el trapez sac var.

Birecik Hurda Alan Yerler

Birecik adresten hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz semtler içerisindedir. Hurdanızı geç kalmadan nakite çevirmelisiniz. Çünkü bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurda suylatemas ederse korozyona uğrar. Böylelikle metalin fiyatı düşmektedir. Hurda zamak, CNC artığı hurda, kalay hurdası, çelik hurda almaktayız. Birlikte kazançlı çıkarak daha uzun süre hizmetler sunmayı arzu ediyoruz. Hurda demir alımı için biriktirdiğiniz yere kadar geliyoruz. Teksitl kumaş hurdası alan hurdacılar içerisindeyiz. Yüksek tonajlı hurda demir, bakır hurdası, hurda kurşun, kablo hurda, çinko, sarı hurda ve alüminyum alımına özel yükseltilmiş fiyatlar sunuyoruz. Birecik hurda alan hurdacılar içerisinde kaliteli hizmetler ve tecrübeli kadromuz ile ön plana geçiyoruz.

Şanlıurfa Birecik geri dönüşüm firması Halk Metal her tür ikinci el inşaat malzemeleri alımı yapıyor. Müşterilerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanarak hizmet vermeyi amaçlıyoruz.

Birecik Kurşun Hurda Alanlar

Cami minaresi kurşun hurda
, Kurşun levha hurdası, Cami çatı söküm kurşunu, Yağmur oluğu kurşun hurda satışı amacı ile telefon numaralarımızı arayıp ulaşabilirsiniz. Şanlıurfa, Birecik kurşun hurda alım satımı ile hizmet verdiğimiz bölgelerdendir. Burada bulunan Birecik kurşun hurda fiyat listesi az önce güncellendi. Kurşunun hala kullanılan madenler içinde olduğu söyleniyor. Doğada cevher olarak çıkarılan kurşun gümüş-mavi renklidir. Hurda kurşun fiyatı kurşun hurda hakkında bilgi edinmek amacıyla linkine tıklamalısınız.

Birecik Çinko Hurda Alım Satımı

Sayfamızdaki Birecik çatı söküm çünkosu kilo fiyatını abonelerimiz ile bedelsiz paylaşıyoruz. Çinko hurda alanlar paylaşımını gezmek iyi gelir. Kurşun levha hurdası, çatı söküm çinkosu alım satımı yapıyoruz. Birecik, Şanlıurfa çevresinde hurda çinko alıyoruz.

Birecik Kablo Hurdası Alanlar

Müşterilerde sıklıkla edinilen Yüzde 40 bakırlı kablo hurdası, 30% bakırlı kablo hurdası, Yüzde elli bakırlı kablo hurdası alırken peşin ödeme yapıyoruz. Yüksek miktarda kablo hurdası alımında kablo hurdası piyasası yüksek fiyat gerçekleştiriyoruz. Kullanım alanları itibariyle yer altı kabloları, alçak ve yüksek gerilim kabloları, hava kablosu, çelik sargılı kablolar, koaksiyel kablo şeklinde isimlendirilir. Her yerden hurda tek damar kablosu, hurda antigron kablo, hurda enya kablolar, iç tesisat kablosu hurdaları almaktayız. Kablolar elektriğin iletilmesinde elektrikli aletlerde kullanılmaya devam ediyor. Bunlardan başka hurda alüminyum kablolar için arayabilirsiniz. İçinde bulunan telin türüne bağımlı olarak ve dışındaki kullanılan malzemenin çeşitlere ayrılır. Buradaki Birecik hurda kablo ton fiyatları güncellenmiştir.

Şanlıurfa Birecik hurdacısı Halk Metal genellikle antigron kablo, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kablo hurdası ticareti yapıyoruz. Şanlıurfa Birecik hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdası, %40 bakırlı kablo hurdası, %50 bakırlı kablo hurdası alım satımında uzmanız. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alıyoruz. Kablo alan yerler içindeki Birecik hurdacı firma arayanlara hizmet veriyoruz. Eş zamanlı olarak hammadde dönüşümü yapıyoruz. Sitemizdeki hurda kablo konuyu inceleyin. Kablo hurdaları içindeki bakır yüzünden hurda kablo alım satımı yapanlar için önem arzeder.

Şanlıurfa Birecik ilçesinin her yerinde hurda kablo almaktayız. Bunlarla birlikte tek damar kablo hurdası, çok damarlı hurda kablo, enya kablo alım satımı için ederinin üzerinde veriyoruz. Telefon kablosu hurdaları, karışık kablolar, hurda fare yemez elinde olanlar iletişim kurabilirsiniz. Çünkü sırf hurda malzeme alımında ilgilenmiyoruz.

Birecik Bakır Hurda Alanlar

Buradaki Birecik bakır hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Şanlıurfa Birecik hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan Birecik hurdacı iş yerimizi kolayca arayın profesyonel hizmetin tadına varın. Birecik bakır hurdası fiyatları için telefonumuzu arayabilirsiniz. Antikron kırma (Granür) bakır hurdası, Bakır talaş hurdası, TTR hurda bakır kırması, bakır lama hurdası, bakır levha hurdası, soyma bakır hurdası, bakırlı petek hurdası, hurda bakır tencere, bakır tel hurdası, bakır profil hurdası alımı yapıyoruz. Birecik bölgesinde bakır hurdası alıyoruz. Hurda bakır sayfamızda daha detaylı bilgiye erişebilirsiniz. Hurda bakır bobin, bakır yanık hurda, kırkambar bakır hurdası, hurda bakır boru alım satımı yapıyoruz.

Birecik Jeneratör Hurda Alımı

Bozuk jeneratör, elektrik trafosu alıyoruz. İkinci el jeneratör satan firmalar arasındayız. Endüstriyel yüksek kw ikinci el jeneratör alınır, satılır.

Birecik Hurda Plastik Alım Satımı

Polietilen, elastomer, polistiren, termoplastik, termoset, polipropilen ve benzeri plastik çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Güncel fiyata pet şişe, hurda kırkambar plastik, hurda mavi kapak, hurda market poşeti, pimapen, hurda beyaz naylon alıyoruz.

Birecik plastik hurda alan firmalar içerisinde lider konumda olan Birecik hurdacı firmasıyız. Sitemizde yayınlanan Birecik plastik ton fiyatı dört günde bir güncelleniyor Şanlıurfa ile Birecik ilçesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen, jelatin hurdası, hurda polistren kristal alım satımı yapıyoruz. Plastik, hidrojen (H), karbon (C), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik ya da inorganik elementler ile oluşturulan monomer ve polimer malzemeye denir.

Birecik 2.El İnşaat Malzemesi

Tamamlanmış projelerde boya makinesi, yük asansörleri, alçı sıva mikseri, harç makinesi ikinci el demir iskele, hurda 2.el plywood bulunur. Birecik yakınlarında yıkılan market binalarından ayırılan kullanılabilir durumda 2. el pencereler, demir kapı, mutfak dolapları satıyoruz. Birde iflas eden fabrikalardan edindiğimiz

Birecik Bina Yıkımı

Bir üstteki fabrika sökümünde olduğu üzere bina yıkımı gerçekleştiriyoruz. Ortaya çıkacak hurdalar karşılığı ücretsiz bina yıkımı yapıyoruz. Yıkımda gerekli iş güvenliği önlemleri Yıkım bittiğinde yer döşemeleri, hurda kapı pencere, çıkma pimapen vebenzeri tüm hurda eşyayı satın almaktayız. Birecik kentsel dönüşüme girilmesi yüzünden yıkılması gereken ev ve işyerlerinin yenilenerek imar edilmesi amacı ile yıkımını gerçekleştiriyoruz.

Birecik Hurdacılar Sitesi

Birecik ilçesinde yaşayanlara yaşanılır bir Şanlıurfa Birecik yaratmak için haddinden fazla çalışıyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan alıyoruz. Sırf bunları alıyor değiliz. Birecik hurdacılar sitesi içinde bulunan hurdacı tesisimizin aracığıyla hurda malzeme alım satımı işleriyle sektörel anlamda liderlik etmekteyiz.

Birecik Hurda Nikel Alım Satımı

Dolayısı ile hurda nikel alındığında çok dikkatli hareket edilmelidir. Bu bölgede nikel turbo hurda, %99 şablon nikel ile %95 şablon nikel, anot nikel hurdası alımı yapıyoruz. Nikel hurdaları zehirleyebilir. Birecik hurda nikel alımı yapıyoruz.

7/24 Hurda Alan Birecik Hurdacı Firma

2007’den buyana hurdacılık ile size hizmetimizi sunuyoruz. 7/24 hurda alan Birecik hurdacı firması dükkanımız aracılığı ile yirmi dört saat hurda metal alıyoruz. Akıp giden senelerin kazandırdığı deneyimler vasıtası ile alet sayımızı arttırarak hizmetimize devam etmekteyiz.

Birecik Akü Hurdası Alanlar

Akümülatör diğer adıyla biriktireç büyük piller gibi enerjinin depolanmasına imkan veren cihazdır. Taşıtlarda elektrik ihtiyacını karşılamak nedeni ile bulunmaktadır. Akü hurda alımı akü hurda konusunda bilgi edinmek amacı ile bağlantısına tıklayın. Dolayısıyla iş yerimiz vb. kendisine ait geri dönüştürme tesisi bulunanlar sulu akü ve kuru akü alan firmalar içindedir.

Zamanla atık duruma gelen akülere hurda akü denilmektedir. Akü hurdaları içerdiği kurşun içeren suyu geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm tesileri için oldukça kıymetlidir.

Birecik Araç Hurdası Alanlar

İşlerden fırsat oldukça Birecik çevresinde otomobil hurdası alım satım hizmetleri veriyoruz. Birecik hurda alımında hizmet ediyoruz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen hurda patoz, pulluk, kazayağı, hurda zirai aletler, hurda çeki demiri
, hurda yük vagonu, parçalanmış araç hurdası, hurda motor alım satımı yapıyoruz. Elbette size hurda araba alımı hakkında yardımcı olmak istiyoruz. Ancak otomobil hurdası evrak hazırlama evrakları çok zaman aldığından bu hizmetleri sürekli veremiyoruz.

Birecik Hurda Cam Kırığı Alımı

Son zamanlarda renkli araç camları, süt şişesi şekillerinde hurda cam çeşitleri bulunuyor. Birecik etrafında cam hurda alan hurdacılar arasındayız. Son zamanlarda renkli araç camları, süt şişesi şekillerinde hurda cam çeşitleri bulunuyor.

Birecik Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Birecik fabrika sökümü işleri konusunda tecrübeliyiz. Yıllardır yüzlerce fabrika yıkımı ihaleleri tamamladık. Yıkımla ilgilenlerin dediği biçimde kolay bir iş sayılmaz. Güvenli biçimde fabrikaların sökümünü sağlıyoruz. Bu sayede hurda fabrika sökümü yapan hurdacı firmalar içinde nam saldık. Sökümden önce yıkıma hazırlanan üretim yerinin etraflıca gezilmesi gerekiyor.

Birecik Kağıt Hurdası Alanlar

Karton, kağıt hurda alımı yapıyoruz. Buradaki Birecik hurda kağıt ve karton ton fiyatı günceldir Birecik kağıt hurda alanlar arasındaki firmamız sayesinde kağıt kırpıntı, karton koli hurdası, hurda ofset baskı bozuğu, toplama kağıt hurdası, iplik bobin kağıdı kilo fiyatı isteyebilirsiniz. Bölgede renkli kağıt hurda, beyaz kağıt hurdası, hurda A4 fotokopi kağıdı, hurda kitap defter alırken göstermiş olduğumuz fazladan müşkülpesent ile hurda satıcılarına daha çok kazanma imkanı veriyoruz. Değerinden yüksek kağıt fiyatları ile hurda kuşe kağıt, hurda karton bardak, bristol kağıt hurdası, kağıt peçete, hurda gazete alım satımı yapmaktayız.

Birecik Güncel Hurda Fiyatları

Kesin bilgiye ulaşabilmek sebebiyle bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Birecik hurdacısı olarak hurda alım sırasında kullanılan fiyat listeleri Birecik borsasında her saat değişkenlik göstermektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz belirli bir kilodan yüksek hurda alım satımında öteki firmalardan daha fazla fiyatlar uyguluyoruz.

Birecik 2. El Lokanta Aletleri Alan Yerler

İkinci el tabak kurulama tezgahı, cam bardak kurutma makineleri, tezgah üstü dolap, bardak, çanak, çorba kasesi, krom tepsi, tava, tencere, kazan satanlar bizi arayabilirsiniz. 2. El sanayi tipi retoran mutfağı ekipmanları alıyoruz. Depolarımızdaki hamur yoğurma kazanı, döner ocağı, teşhir dolapları, lokanta tipi 4 gözlü ocak, yemek dilendiricileri, krom evye, dilendirici küveti, davlumbaz, lokanta tipi aspiratör vs lokanta ve restaurant tipi otel ve mutfak malzemelerini inceleyebilmeniz için siz çok değerli potansiyel müşterilerimizi depomuzu gezmeye davet ediyoruz. Titizlik ile kullanılmış lokanta tipi bulaşık makinaları, buz makinesi, çamaşır makinaları, mermer tezgah, tezgah altı dolaplar, pizza hazırlama dolabı alıp satıyoruz.

Birecik Kumaş Alanlar

Birecik çevresinde hurda şifon, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, hurda gömlek kumaşı, parça tişört kumaşı, hurda abiyelik, döşeme kumaşı, hurda jesica alım satımlarında adresinize ekibimizi gönderiyoruz. Şanlıurfa Birecik etrafında hurda parça kumaş alımı yapılır. Spot tekstil artığı parça kumaş, parça nevresim kumaşı, hurda dokuma kumaş, mayo kumaşı, penya kumaş hurdası, parça poplin kumaş, hurda spot kumaş, hurda atlet kumaşı alıp satıyoruz.

Parti malı hurda gabardin kumaşı, örme kumaş, hurda pantoloun kumaşı, parça kot kumaşı, eteklik kumaş, hurda ceketlik kumaş alımı için telefonlarımızı çok geçmeden arayabilirsiniz. Birecik kiloayla tartıp kumaş hurdası alanlar içerisindeyiz. Burada bulunan Birecik kumaş hurdası ton fiyatını ücretsiz ulaştırmaktayız.

Birecik Beyaz Eşya Hurdası

Kısa süre kullanılmış olan 2. el piyasasında alıcı bulabilecek temizliğe sahip kanepe ve koltuklarınızı dilediğiniz konuma gelerek satın alıyoruz. Hurda bulaşık makinesi, buzdolabı hurdası, hurda çamaşır makinesi vs hurda beyaz eşya alıyoruz. Geniş bilgilere amacıyla beyaz eşya hurdası alan yerler başlıklı yazımıza ulaşın Sahibinden etajer, şifonyer, elbise dolabı, patron koltuğu, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis büro mobilyası, bilgisayar masası adetli olarak bulunur. En uygun fiyatlara sıfır gibi ve 2. el ev eşyası satın alabilirsiniz. Sıfır gibi 2. El derin dondurucu, buzdolabı, televizyon, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, fırın, ütü, ocak, elektronik eşyalar, bilgisayar, ekran kartı, hurda anakart almak amacı ile bize ait numaralar ile iletişimde bulunarak dilediğinizi sorabilirsiniz.

Birecik Hurda Raf Alan Yerler

Sayfamızdaki Birecik ikinci el raf kilo fiyatını ücretsiz ulaştırıyoruz. Raf hurdası ton fiyatı konusunda bilgi almak amacıyla sayfasının olduğu bağlantıya tıklayın. Birecik raf hurdası almak sebebiyle iş yerimize ulaşabilirsiniz. Özellikle ekipmanını yenileyen dükkânlardan satın aldığımız hurda çelik raf, hurda demir raflar, reyonlar, hurda mağaza rafları, market rafı hurdası içinden seçtiğimiz hala kullanılabilir durumda 2.el hurda raf satışı yaıpyoruz. Hurda raf demiri alım satımı yapmaktayız.

Birecik Klima Hurdası Alan Hurdacı

İkinci el klima Birecik ilçesinde en fazla satılan hurda eşyalar içerisindedir. Her ebatta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. Birecik bölgesinde ikinci el klima satanlar firmamızla ivediyetle görüşmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü alıyoruz. İkinci el kombi alan hurdacı firmalar içerisindeyiz.

Birecik Moloz ve Hurda Nakliyesi

Yıkımdan sonra müşteriyle yapılan sözleşmeye göre ortaya çıkacak molozların nakliye işleri itina ile yapılmaktadır. Firmamız tarafından alınan tüm hurdanın tesisimize nakliyesi bedelsiz yapılıyor. Yıkım molozları Birecik Belediyesi Fen işlerince daha önce belirlenen moloz dökme yerlerine taşınır.

En Yakın Birecik Hurdacı Firma

Birecik en yakın hurdacı firma adı ile her türlü hurda alım satımında ayağınıza geliyoruz. Halk Metal firmamızla Birecik ilçesinin tümünde hurda satımı gerçekleştiriyoruz. Birecik hurdacıları içerisinde olan firmamızla konumdan her türlü hurda atık alımına devam ediyoruz. Bu sebeple hurda satanlara en yakın hurda alan yerler Birecik etrafında hurdacılık hizmeti vermekten gurur duyuyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp