Bolu Hurdacı

Bolu Hurdacı

Bolu merkezinin çevresinde hurda fiyatları sormak sebebiyle çağrı merkezimizle irtibata geçebilirsiniz. Yurdun dört bir noktasında, hurda alıyoruz. Bolu’da hurdacı firma olarak gün geçtikçe gelişmekteyiz. Miktarı yüksek hurda malzeme satımlarında yüksek fiyat garantisi sunuyoruz. Bolu hurdacı firma olarak hizmet veriyoruz. En güncel Bolu hurda alım satım fiyat listesi ile hizmet ediyoruz. Kimseye benzemeyen geri dönüşüm faaliyetleri yürütmekteyiz. Bütün çalışmalarımızı bu makalemizden takip edebilirsiniz. Halk Metal şirketimizle çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Bolu Hurdacıları

Bolu’da hurdacılık yapıyoruz. Her tonajdaki hurda eşyalarınız nakliyesi için müsait hurda nakil personellerimizi göndermekteyiz. Siz değerli müşterilerimizde her nevi hurda alüminyum satışı için iş yerimizi çaldırabilirsiniz. Bolu mahallelerinde hizmet yürütüyoruz. Korozyona uğrayan plastikleri eriterek vatandaşlarımızın geleceğine yarar sağlıyoruz. Bolu hurdacı firma mı arıyordunuz? Çok şanslısınız. Bolu’da eşi benzeri olmayan anlayışlarla profesyonel hizmetlerimizi beğeninize sunmaktayız. Bolu, 7/24 hurda alımı yaptyığımız hizmet bölgelerimizdendir. Sadece Bolu merkezde değil, tüm ilçelerde hurda alım satım hizmeti vermekteyiz.

Bolu Hurdacı Numarası

Bolu merkezde hurda malzeme alım hurda malzeme alım satımı hizmetleri yürüttüğümüz alanlar içindedir. Bolu merkez hurdacı telefon numarası iletişim sayfamızın içeriğinde tek tıklamayla tuşlayabileceğiniz konumdadır. Boş yere zaman geçirmeden arayarak günlük hurda fiyat listesi ile hurdalarınızı değerinde satabilirsiniz. Bu nedenle hurda fiyat listesi öğrenmek için iş yerimizi aramanız yeterlidir.

Bolu Hurda Sac Alımı

Depo tavanı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Elimizde deliksiz ikinci el trapez sac bulunmaktadır. Hurda sac alanlar arasındayız. Bolu bölgesinde sac levha hurdası, sac varil hurdası, galvaniz hurdası, trapez, galvanizli boru hurda, satışı gerçekleştirmek amacı ile arayınız.

Bolu Çinko Hurda Alan En Yakın Firmalar

Buradaki Bolu hurda nikel ton fiyatlarını günlük göndermekteyiz. Çinko hurda alan yerler hakkında bilgi almak amacıyla bağlantısına tıklayın. Çatı söküm çinkosu, kurşun levha hurda fiyat listesi talep etmek için arayabilirsiniz. Bolu ve çevresinde çinko hurdası alım satımı yapıyoruz.

Bolu Hurda Alanlar

Bolu yerinden hurda alımı hizmeti verdiğimiz yerler arasındadır. Biriktirdiğiniz hurda malzemeyi şimdi satmalısınız. Bakır hurdası yanarak,, yanık bakır hurdasına dönüşmektedir. Demir hurdası nemli yerlerde korozyona uğramaktadır. Bu sebepten metallerin değeri düşüyor. Antimon zamak hurdası, hurda makine artığı, kalay hurdası, çelik hurda alıyoruz. Birlikte kazanç sağlayarak devamlı kazançlar edinmeyi istiyoruz. Hurda atık alımı için kapınıza kadar gelmekteyiz. Kumaş fire hurdası alan firmalar arasındayız. Yüksek tonajlı sarı hurda ve hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun alımlarında fiyat listesi uygulamaktayız. Bolu hurda alan hurdacılar içerisinde hızlı hizmet ve deneyimli personelimiz ile ön plana çıkmaktayız.

Bolu genelinde hurdacılık yapan Halk Metal hurdacılık her çeşit ikinci el eşya alım hizmeti veriyor. Hurdası olanların memnuniyetini ön planda tutarak daha fazla çalışmaktan kazanmayı amaçlıyoruz.

Bolu Sarı Hurdası Alımı

Aslına bakarsanız sarı hurda diye hurda çeşidi yoktur. Hurdacı firmamız bahsettiğimiz hurda sarıların alımına ek olarak sarı hurda bronz araiş hurdası alımıyla iştigal ediyor. Bolu hurdacı firması olarak her türlü hurda alımı yapmaktadır.

Pirinç hurdaya mahalle arasında rengi sarı olduğundan sarı pirinç hurda ismi verilmiştir. Bildiğiniz üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı pirinç hurda çubuk isimlerinde sarı hurda çeşitleri vardır. Bununla birlikte kırkambar hurda sarı, hurda sarı pirinç vana, musluk, su saati çeşitleri değerli hurdalar arasında sayılır. Bu sayfadaki Bolu hurda sarı ton fiyatını üyelerimizle ücretsiz paylaşıyoruz. Sayfamızda bulunan hurda pirinç sarı alanlar metne göz atın.

Dolayısıyla, Bolu hurda sarı alanlar içerisindeyiz. Tüm ülkede olduğu gibi Bolu’nun tümünde sarı hurda ticareti yapıyoruz.

Bolu Alüminyum Hurda Alan Yerler

Bolu hurda alüminyum alan yerler içindeyiz. Sayfamızdaki Bolu alüminyum kg fiyatı güncellendi. Her çeşit alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası alan yerler arasındayız.

Bunun ile birlikte alüminyum kutu hurdası, alüminyum radyatör, hurda alüminyum petek almaktayız. Bolu’nun her yerinde alüminyum araiş, hurda alüminyum piston, alüminyum profil hurda, hurda alüminyum ofset matbaa, alüminyum sert kartel alımı yaparken tartımları güvenle gerçekleştiriyoruz. Her türlü alüminyum hurda alınır.

Firmamıza gösterdiğiniz özen için sonsuz teşekkürler. Alüminyum tas tabak hurdası, hurda alüminyum araba jantı, hurda alüminyum bakırlı petek, alüminyum tel alan Bolu hurdacısıyız. Hurdalarını bize satanların destekleriyle durmadan tecrübeli hale geliyoruz. Adresten alüminyum talaş hurdası, hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası alabilmek için telefonunuzu istiyoruz.

Bolu Hurda Krom Alan Yerler

316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom talaşı, 201 krom hurdası, 202 krom hurdası, 430 krom hurdası, 304 krom hurdası, 304 krom talaşı, anot nikel %99, hurda krom tank alımı yapıyoruz. Krom, nikel ile karıştırıldığında krom paslanmaz elde edilmektedir. Bu sayfadaki Bolu hurda krom kg fiyatını telegram hattımızda haftalık olarak paylaşıyoruz. Hurda krom paslanmaz alım hizmeti veriyoruz. Krom hurda alan yerler makalesine bir göz atmalısınız. Sert bir yapısı olduğundan zırhlı araç kaplaması dahil bir çok yerde krom hurda kullanıldığı bilinmektedir.

Bolu Hurda Kurşun Alanlar

Cevherleri olan kurşun maviye yakın gümüş renklidir. Kurşun hurda alanlar yazımızı ziyaret ederseniz güzel olur. Bolu kurşun hurda aldığımız ilçelerdendir. Sayfamızdaki Bolu hurda Cami kurşunu kilo fiyatını whatsapp grubumuzda paylaşıyoruz. Cami minaresi kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Kurşun yağmur oluğu hurdası, Cami sökümü hurda kurşun alımı yaparız. Kurşun metali kullanılan en eski madenlerden biridir.

Bolu Hurda Demir Alanlar

Bolu ve çevresinde DKP demir hurdası, ekstra demir hurdası, toplama demir hurdası, pik demir hurdası, tufal hurda demir alım satım işleri yapıyoruz. Güncel anlık hurda demir fiyatları için zaman kaybetmeden arayabilirsiniz. Hurda demir alımı paylaşımını incelemek konu hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlar.

Demir hurdası, yer yüzünde en çok alınıp satılan metaller içindedir. Sayfamızdaki Bolu ekstra demir hurda ton fiyatlarını grubumuzdakilerle haftalık olarak paylaşıyoruz. Sizin de bildiği gibi her çeşit demir kapı, demir yangın merdiveni, demir pencere korkuluğu alıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demiri hurdası ve hurda teneke ticareti için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası kilo fiyatı gönderisini okusanız iyi bir şey yaparsınız. Firmamız Bolu’da hurda demir ticareti ile ilgileniyor.

Bolu Hurda Kablo Alanlar

Bolu ilçesinin her yerinde hurda kablo alımı yapıyoruz. Adresten hurda tek damar kablo, hurda iç tesisat kablosu alım satımı yapıyoruz. Eş zamanlı olarak geri dönüşümle uğraşıyoruz. Lakin tek damar hurda kablo, çok damarlı kablolar, enya kablo hurdaları alım satımı sırasında en güzel fiyatları gönderiyoruz. Sitemizde bir süre önce paylaşılmış hurda kablo konuya bir göz gezdirebilirsiniz. Bolu ilçesinde %30 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablo ticaretinde deneyimliyiz. İçerisindeki telin bakır veya alüminyum olmasına bağımlı olarak ve birde kaplamadaki kullanılan malzemeye göre isimlendirilir. Sayfamızdaki Bolu ttr kablo hurdası kilo fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Bolu bölgesinde sıklıkla edinilebilen 30% bakırlı kablo hurdası, 50% bakırlı hurda kablo, Yüzde kırk bakırlı hurda kablo alımında değerini nakitle ödüyoruz.

Hurda kablolar içindeki bakır teller sebebiyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için önem teşkil eder. Telefon kablosu hurdası, karışık kablolar, hurda fare yemez kablo satanlar şimdi arayın. Kullanım alanlarında göre hava kabloları, çelik sargılı kablo, alçak gerilim kablosu, koaksiyel kablolar, yüksek gerilim kabloları, yeraltı kablosu çeşitleri bulunur. Bolu hurdacı firma olarak her nevi elektrik kablosu hurdaları, antigron hurda kablo, hurda iç tesisat kablo hurdaları alıyoruz.

Çünkü Halk Metal olarak yalnızca hurda alımıyla uğraşmıyoruz. Tonajlı kablo hurdası ticaretinde piyasasından daha yüksek fiyat teklifi sunuyoruz. Ayrıca hurda fare yemez kablo, çok damarlı kablo hurdası için bize ulaşabilirsiniz. Kablolar iletkenliği nedeniyle sıklıkla kullanılıyor. Ağırlıklı olarak hurda elektrik kablosu alımı gerçekleştiriyoruz. Kablo alanlar arasındaki Bolu hurdacı firma arayanların hizmetindeyiz.

Bolu Bakır Hurdası Alanlar

Hurda bakır sayfamızda geniş bilgilendirme mevcut. Sayfamızdaki Bolu bakır fiyatlarını ücretsiz ulaştırıyoruz. Bolu’da hurda bakır alan yerler içindeyiz. Bolu çevresinde bakır hurda alım hizmeti veriyoruz. Hurda bakır kırkambar, yanık bakır hurdası, bakır boru hurda, bakır bobin hurda alım hizmeti veriyoruz.

TTR kırma hurda bakır, hurda bakır levha, lama bakır hurdası, soyma bakır hurdası, Hurda kızıl bakır talaşı, Hurda antigron, granür bakır, hurda bakırlı petek, hurda bakır kap kacak, hurda bakır tel, bakır profil hurdası alınır. Bolu bakır hurda fiyatları için arayın. Hurda bakır alan Bolu hurdacı şirketimizi tek tuşla arayın hızlı hizmetin tadını yaşayın.

7/24 Hurda Alan Bolu Hurdacı

Yaklaşık iki bin on altı senelerinden bugünlere değin hurdacılık yaparak hemşehrilerimize hizmetimizi sürdürüyoruz. Sizlerin verdiği deneyimler süreciyle sektörün teknolojisine ayak uydurarak faaliyetimize devam etmekteyiz. 7/24 hurda alan Bolu hurdacı olarak cumartesi pazar bile atık hurda malzeme alım satımı yaparız.

Bolu 2.el Raf Satanlar

Buradaki Bolu raf hurdası ton fiyatını abonelerimiz ile paylaşıyoruz. Raf hurda alımı paylaşımını okumalısınız. Bolu 2. el raf hurdası satın almak nedeni ile cep telefonumuza ulaşabilirsiniz. Hurda depo rafı alıyoruz. Genelde ekipmanını yenileyen pastahaneler tarafından satılan mağaza rafı hurdaları, hurda çelik raf, hurda market rafı, ürün reyonları, hurda demir raflar içinden seçtiğimiz yeniden farkı olmayan ikinci el market rafı satışı yapıyoruz.

Bolu Akü Hurda Alımı

Hurda akü içindeki kurşun bulunduran suları geri dönüştürülebildiğinden oldukça kıymetlidir. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyacını karşılamak amacı ile kullanılıyor. Akümülatör diğer ismiyle batarya bir çeşit enerjinin depolanmasını sağlayan depolardır. Akü hurda alan hurdacı firma paylaşımımıza göz atarsanız harika olur. Dolayısıyla Halk Metal benzeri kendisine ait geri dönüştürme fabrikası bulunan fabrikalar sulu akü ve kuru akü alanlar içindedir. Kullanımdan sonra enerji depolamaz bataryalara akü hurdası diyoruz.

En Yakın Bolu Hurdacı

En yakın Bolu hurdacı firması ismi ile her çeşit hurda eşya alıp satmak amacı ile adresinize profesyonel personel yolluyoruz. Bolu hurdacı firması olarak konumdan hurda malzeme alımı yapıyoruz. Bu sebeple sizlere en yakın hurdacı Bolu ilçesinde tüm hurda alımlarında yüksek fiyat garantisi veriyoruz. Halk Metal hurdacılık olarak Bolu genelinde her türlü hurda malzeme alımı işleri yapıyoruz.

Bolu İkinci El İnşaat Malzemesi

Bolu etrafında yıkılan apartman vb binalardan elde edilen yeni ayarında ikinci el pimapenler, kapı, mutfak dolapları satıyoruz. Şantiyelerde alçı karıştırma makinesi, yük asansörü, harç mikseri, boya tabancası ikinci el portatif, hurda 2.el plywood alıyoruz. Dolayısıyla işi bırakan esnaflardan satın aldığımız

Güncel Anlık Bolu Hurda Fiyatları

Güncel sitemizdeki güncel hurda alüminyum fiyatları içeriği ziyaret edin Hatırlatmak isteriz ki tonajlı hurdaların alım satımında kilo fiyatından daha fazla fiyatlandırmalar yapıyoruz. Bolu hurdacısı olarak hurda alım esnasında kullanılan fiyat listesi piyasada her saat değişiklik gösteriyor. Güncel ton fiyatlarına ulaşabilmek için iletişime geçebilirsiniz.

Bolu Hurda Klima Alımı

Bolu etrafında klima hurdası satanlar firmamızla mutlaka görüşmelidir. Hurda klima motoru ve tüpü değerinde alınır. Klima hurdası Bolu çevresinde en çok satılan hurdalar içerisindedir. Her boyutta hurda klima alanlar arasındayız. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları öğrenmek için arayabilirsiniz. 2. El Kombi alan hurdacı firmalar arasındayız.

Bolu Hurda ve Moloz Nakliyesi

Yıkım molozu Bolu Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü tarafından daha önce planlanan arazilere boşaltılır. Fabrika yıkımından sonra antlaşmamıza göre bina molozlarının nakliyesi güvenlikle araçlarımızla yapılıyor. Halk Metal tarafından satın alınacak tüm hurdanın depomuza taşınması hiç bir ücret alınmadan yapılmaktadır.

Bolu Hurda Plastik Alanlar

Bolu merkezi dahil tüm ilçelerinde tamamından abs plastik hurdası, hurda polipropilen moblen, hurda polistren kristal, jelatin hurda alımı yapıyoruz. Avantajlı fiyatla kırkambar plastik, mavi, kırmızı kapak hurdası, pimapen, şeffaf naylon hurdası, pet şişe hurdası alım satımı için bildirdiğiniz adrese geliriz.

Bolu hurda plastik alanlar içinde olan işletmeyiz. Sayfamızdaki Bolu hurda naylon ton fiyatı güncellendi Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer benzeri plastik çeşitleri vardır. Plastik, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere verilen isimdir.

Bolu Hurda Araç Alan Yerler

Elbette size hurda araba alım satımı hakkında yardım etmek isteriz. Bolu hizmetimize devam etmekte kararlıyız. Ama hurda araç trafikten düşürme evrakları uzun sürdüğünden bu hizmeti sürekli yerine getiremiyoruz. Evrak işi olmayan hasarlı hurda araç, römork, pulluk, hurda kazayağı, zirai alet hurdaları, hurda patoz, hurda çeki demiri, hurda motor alıyoruz. Zaman zaman Bolu etrafında hurda otomobil alım satımı yapıyoruz.

Bolu 2.el Lokanta Malzemesi Alımı

Depomuzdaki teşhir dolapları, döner ocakları, hamur yoğurma kazanı, hücreli aspiratör, evye, dilendirici küveti, davlumbaz, dinlendirici, restorant tipi set üstü ocak vb. cafe restoran tipi otel ve mutfak ekipmanlarını yakından inceleyebilmeniz için siz çok değerli müşterilerimizi depolarımıza davet etmekteyiz. 2.el sanayi tipi lonata mutfağı malzemeleri alım satımı yapıyoruz. 2.el krom tencere, kazan, tava, tepsi, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, bardak, tabak, servis bıçağı, tabak tezgahı satanlar bu sitedeki telefon numarasını arayabilirsiniz. Çok kısa bir süre kullanılan bulaşık makinaları, tezgah altı 3 kapaklı dolap, çöp sıyırmalıklı tezgah, sanayi tipi çamaşır makinaları, pizza dolapları, buz makinesi alıp satmaktayız.

Bolu Kumaş Hurdası Alan Yerler

Spota düşmüş hurda gabardin, örme kumaş hurdası, hurda pantoloun kumaşı, hurda kot kumaş, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası satmak amacıyla bizi çok geçmeden aramalısınız. Bolu’da kiloyla kumaş hurdası alan firmalar içerisindeyiz.

Buradaki Bolu hurda kumaş fiyat listesini grubumuzdakilerle paylaşıyoruz. Bolu’nun her tarafında hurda jesica, şifon kumaş hurdası, süprem kumaş, hurda viskon kumaşı, gömlek kumaşı hurdası, abiyelik kumaş, hurda tişört kumaşı, döşemelik kumaş hurdası alım satımında adresinize geliyoruz.

Toptan dokuma kumaş, hurda penye, parça nevresim kumaşı hurdası, mayo kumaşı, baskı altı hurda kumaş, poplin kumaş kırpıntısı, hurda atlet kumaşı, spot kumaş hurdası alım satımı yapmaktayız. Kumaş hurdası alımı yapıyoruz.

Bolu İkinci El Ev Eşyası

Uygun fiyatlara yeni, ikinci el oturma grubu alabilirsiniz. Temiz kullanılmış öğrenci koltukları, patron masası, etajer, şifonyer, elbise dolabı, büro mobilyası, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler alıyoruz. Her çeşit ikinci el buzdolapları, derin dondurucu, televizyon, çamaşır makinesi, bulaşık makineleri, fırın, ütü, set üstü ocak, bilgisayar, elektrikli eşyalar, ekran kartı, anakart satın almak amacıyla telefonumuzu arayabilirsiniz. Kısa bir süre kullanılan 2.el olarak alıcı bulabilecek bir durumdaki oturma gruplarını konumunuzdan alıyoruz. Bulaşık makinesi hurdası, çamaşır makinesi hurdası, eski buzdolabı gibi beyaz eşya hurdası için yüksek fiyat verilmektedir. Detaylı bilgiye erişmek için bulaşık makinesi hurdası alımı yapan firmalar konulu gönderisini gezebilirsiniz

Bolu Hurdacı Sitesi

Şimdiki halinden yaşanabilir bir Bolu oluşturmak için fazlasıyla çaba sarf ediyoruz. Sadece bu türdeki hurdanızın alım satımını yapıyor değiliz. Hurdacılık yaparken ayrım yapmıyoruz. Bolu hurdacılar sitesi içindeki iş yerimizin yardımıyla hurda malzeme geri dönüşüm servisleri ediyoruz.

Bolu Hurda Jeneratör Satanlar

Jeneratör hurdası alan hurdacı firmalar arasındayız. Sanayi tipi yüksek kw ikinci el jeneratör bulunur. İkinci el jeneratör satan firmalar içinde en doğru yerlerdeniz.

Bolu Cam Hurdası Alımı

Günümüzde renkli ve şeffaf kola şişesi, kırılmış otomobil camı şeklinde cam hurdalar çok miktarda geri dönüştürülüyor. Bolu etrafında cam hurdası alanlar arasındayız. Günümüzde renkli ve şeffaf kola şişesi, kırılmış otomobil camı şeklinde cam hurdalar çok miktarda geri dönüştürülüyor.

Bolu Bina Yıkımı

Ücretsiz bina yıkım işleri gerçekleştiriyoruz. Yıkımdan sonra pimapen hurdaları, çıkma kapı pencere, çıkma laminant parkeler vb. tüm hurda malzemeleri ücreti karşılığında satın alıyoruz. Yıkım yapılırken belirtilen tüm güvenlik önlemleri Çok önce fabrika yıkımlarında olduğu gibi binaların yıkımını yapıyoruz. Kentsel dönüşüme dahil olsun olmasın yenilenmesi gereken evlerin istendiği bir şekilde inşaatının yapılması için yıkım işlerini yapıyoruz.

Bolu Hurda Nikel Alım Satımı

İlçe genelinde %95 şablon nikel , %99 şablo nikel hurdası, nikel turbo, anot nikel alımı yapıyoruz. Dolayısı ile nikel hurdalar alındığında çok özen ile davranılmalıdır. Nikel hurdaları zehirlidir. Bolu nikel hurdası alımı yapıyoruz.

Bolu Kağıt Hurda Alan Hurdacılar

Karton hurdası almaktayız. Sitemizdeki Bolu hurda kağıt ton fiyatı güncelliğini korumaktadır Değerinden yüksek fiyata hurda kuşe kağıt, hurda peçete, hurda gazete, bristol hurda, hurda karton bardak alıyoruz. İlçede 1. hamur beyaz kağıt, renkli kağıt hurda, hurda kitap defter, A4 fotokopi kağıdı hurdası alıp satarken göstermiş olduğumuz extra müşkülpesentle hurda satıcılarına ederinden daha yüksek oranda kazanım etme imkanı sunuyoruz. Bolu hurda kağıt alan firmalar arasındaki firmamız ile ticaret yaparak kırpıntı kağıt hurda, karton koli, matbaa baskı bozuğu, toplama kağıt hurda, iplik bobin kağıdı hurdası satabilirsiniz.

Bolu Fabrika Sökümü

Evvela yıkıma hazırlanan iş yerinin etraflıca dolaşılarak gerekli araç ve gereçlerin seçilmesi çok daha doğru bir çalışma olur. Uzun yıllardır onlarca fabrika söküm ihaleleri başarıyla tamamladık. Profesyonelce fabrikaları yıkıyoruz. Bolu fabrika söküm ve yıkım işleri tecrübeye sahibiz. Etrafta anlatıldığı gibi kolay bir işlem olmamıştır.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp