Niğde Hurdacı

Bor Hurdacı Firma

Halk Metal Geri Dönüşüm olarak faaliyetleirmize devam etmekteyiz. Güncel Niğde Bor hurda alım satım listesi ile avantajlı hizmetlerimizi ayağınıza getirmekteyiz. Eşi benzeri olmayan geri dönüşüm faaliyetleri yürütmekteyiz. Bütün çalışmalarımıze bu alandan ulaşabilirsiniz. Miktarı yüksek hurda demir, bakır,alüminyum,kablo,kurşun alımına özel piyasadan yüksek fiyat fiyat teklifleri veriyoruz. Niğde hurdacısı bir firma olarak hizmet veriyoruz. Niğde Bor ilçesi çevresinde hurdanızın resmini yollamak sebebiyle aşağıdaki telefon numarasıyla irtibat kurabilirsiniz. Niğde Bor hurdacı firmasıyız. Memleketin bütün illerinden, her türlü hurda alımı yapıyoruz.

Bor Hurdacı Firmalar

Bor hurdacı firması olarak Niğde ilçelerinde her nevi hurda atık alımı yapmaktayız. Her kilodaki hurdanızın taşınması için müsait hurda nakil ekibimizi yönlendiriyoruz Siz kıymetli müşterilerimizde her tür hurda karton satışı sebebi ile telefonlarımızı aramalısınız. Bor mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri geri dönüştürerek bütün halkımızın yararı için çalışıyoruz. Bor hurdacı firması mı arıyordunuz? Bugün şanslı gününüz. Bor bölgesinde benzeri olmayan anlayışlar ile hizmet beğeninize sunuyoruz. Niğde merkezinin eşsiz ilçesi Bor gece gündüz çalıştığımız hizmet bölgelerimizdendir. Yalnızca Niğde Bor çevresinde değil, her şehirde hurda alım hizmeti veriyoruz.

Bor Hurdacı Telefonu

Niğde Bor hurdacı telefon numarası sayfamızın içinde bir tıklamayla tuşyalabileceğiniz konumda yer alıyor. Niğde Bor hurda malzeme alım satımı hizmetlerimizi verdiğimiz bölgeler içinde yer almaktadır. Bu nedenle hurda satmak amacı ile telefon numaramızı aramanız gereklidir. Boş yere süre harcamadan arayarak güncel hurda fiyatlarıyla hurdalarınızı satabilirsiniz.

Bor Hurda Alan Yerler

Zamak hurdası, makine artık hurdası, kalay hurdası, hurda çelik alan Bor hurdacı firmasıyız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak sürekli müşteriler kazanmayı istiyoruz. Hurda çinko alımı için biriktirdiğiniz yere gelmekteyiz. Kumaş hurdası alan hurdacı fimayız.

Niğde Bor ilçesinde hurdacılık yapan Halk Metal Geri Dönüşüm her tür hurda malzeme alım satımı yapıyor. Tonajlı hurda çinko, kurşun, bakır, kablo, alüminyum,demir ve sarı hurda alımı yaparken Bor hurda listesinden daha yüksek fiyat listesi vermekteyiz. Bor hurda alan firmalar içerisinde kaliteli hizmet ve deneyimli kadromuzla ön plana çıkıyoruz. Hurdası olanların memnuniyetini önde alarak çok çalışmadan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Bor kapıdan hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz bölgeler arasındadır. Zararı önlemek amacı ile hurdalarınızı şimdi elinizden çıkarmalısınız. Bakır hurda yanarak,, yanık bakır hurdaya dönüşebilir. Demir hurdası suylatemasında korozyona uğruyor. Böylece metallerin piyasa kıymetini düşürüyor.

Bor Hurda Bakır Alanlar

Bor içinde bakır hurda alımı yapıyoruz. Bu yazdıda yayımlanan Bor yanık bakır hurdası fiyatları güncellenmiştir. Niğde Bor bakır hurdası alan yerler içerisindeyiz. Hurda bakır alan hurdacı makalemizde geniş bilgilendirme mevcut. Soyma bakır hurda, bakır levha hurda, Hurda antikron granür bakır, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, Hurda kızıl talaş, bakır tencere hurdası, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alım satımı yapılır. Hurda bakır boru, hurda yanık bakır, kırkambar hurda bakır, hurda bakır bobin alımı yapıyoruz.

Bor bakır hurda fiyat listesi için telefonlarımızı arayabilirsiniz. Bakır alan Bor hurdacı telefon numarasını hızlıca arayın keyifli hizmetin tadını yaşayın.

Bor Sarı Pirinç Hurda Alan Hurdacı Firmalar

Pirinç metal hurdası halk arasında sarı renkli olduğundan dolayı sarı hurda ismiyle bilinmektedir. Sizlerinde bildiği üzere sarı pirinç hurda MS-58, hurda sarı araiş, hurda sarı MS-64, hurda sarı pirinç talaşı, sarı hurda çubuk isimlerinde hurda sarı türleri vardır. Bu neden ile Bor sarı pirinç hurda alım hizmeti hurdacı firmasıyız. Müşterilerde sarı hurda kırkambar, hurda sarı su saati, hurda sarı pirinç musluk, vana türleri para eden hurdalar içinde sayılabilmektedir.

Buradaki Bor pirinç sarı kg fiyatını abonelerimize ücretsiz ulaştırılmaktadır. Hurda sarı alan hurdacı içerikli konuya bir göz atabilirsiniz. Bor hurdacı firma olarak tüm türlerde hurda ticareti için adresinize geliyor. Halk Metal Geri Dönüşüm hurdacılık firması bahsettiğimiz hurda sarı çeşitlerinin piyasasına uygun olarak hurda radyatör, hurda sarı hurda fosfor, hurda sarı pirinç bronz alımıyla iştigal ediyor.

Bor genelinde sarı pirinç hurdası alım satımı yapıyoruz. Aslına bakarsanız hurda sarı adıyla hurda cinsi yoktur.

Bor Hurda Kablo Alım Satımı

Telefon kablosu hurdası, fare yemez kablo, karışık kablolar satmayı dileyenler şimdi bizi arayabilir. Hurda kablo başlığıyla yazılmış yazıyı ziyaret edin.

Kapıdan tek damar hurda kablo almaktayız. İçinde bulunan telin madenine göre ve birde dış yüzeydeki kullanılan malzemeye göre adlandırılır. Bu sayfadaki Niğde Bor elektrik kablosu fiyat listesini abonelerimize her gün gönderilmektedir. Ancak hurda enya kablolar, tek damar hurda kablo, çok damarlı hurda kablo alım satımı için en güncel fiyatları vermekteyiz. Çünkü Halk Metal Geri Dönüşüm ismiyle yalnızca hurdacılık sektöründe ilgilenmiyoruz. Aynı anda geri dönüşüm alanında hizmet ediyoruz.

Çoğunlukla elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Bor hurdacı arayanlar için buradayız. Etrafta çoğunlukla toplanan %30 bakırlı hurda kablo, Yüzde elli bakırlı hurda kablolar, Yüzde 40 bakırlı hurda kablolar alışverişinde anında nakit ödeme yapıyoruz. Bor hurdacısı olarak %30 bakırlı hurda kablo, TTR kablolar, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı kablo alım satımı yapıyoruz.

Genelde koaksiyel kablolar, alçak gerilim kablosu, yüksek gerilim kabloları, hava kabloları, çelik sargılı kablo, yer altı kabloları şeklinde isimlendirilir. Kablo hurdası içindeki telin bakırı nedeni ile hurdacılık yapanlar için önem arz eder.

Niğde Bor hurdacısı Halk Metal Geri Dönüşüm firmamız genellikle iç tesisat kabloları, antigron kablolar, elektrik kablosu hurdası alımı yapıyoruz. Yüksek tonajlı hurda kablo alımı yaparken piyasadan fazla fiyat teklifi sunuyoruz. Bor ilçesinde kablo hurdası alan yerler içindeyiz. Kablolar elektrik akımı iletiminde sıklıkla kullanılmaktadır. İlaveten hurda alüminyum kablolar, fare yemez hurda kablo için arayabilirsiniz.

Bor Krom Hurda Alım Satımı

316 krom, 316 krom talaşı, 310 krom, 310 krom hurdası talaşı, 201 krom hurda, 202 krom hurda, 430 krom hurda, 304 krom, 304 krom hurda talaşı, krom paslanmaz tank, anot nikel %99 satmak için arayın. Krom, nikelle işlem gördüğünde paslanmaz metal oluşur. Sayfamızda yayımlanmış olan Bor krom fiyatlarını günlük gönderiyoruz. Krom paslanmaz hurdası için iyi fiyat veriyoruz. Krom hurdası fiyatları makalesini dolaşmak öğrenmenizi sağlayabilir. Sert metallerden olduğu için dolayı zırhlı araç kaplaması dahil çeşitli alanlarda hurda krom kullanıldığı bilinmektedir.

Bor Hurda Demir Alımı

Firmamız Bor ilçesinin tümünde demir hurdası alımı ile iştigal ediyor. Demir, yeryüzünde bol miktarda alım satımı yapılan metaller içindedir. Bu sayfadaki Bor demir kg fiyatını abonelerimizle paylaşıyoruz. İnşaat yıkım hurdası, inşaat demir çubuğu ve hurda teneke alımı amacı ile firmamıza ulaşabilirsiniz. Demir hurdası alım satımı yazısını dolaşmak iyi gelir. Sizinde bildiği gibi her türden demir merdiven korkuluğu, demir ev kapısı, pencere demiri alırız. Bor ilçesinin tüm mahallerinde ekstra demir hurdası, DKP hurda demir, pik hurda demir, toplama hurda demir, tufal hurda ticareti yapıyoruz. Anlık güncel hurda demir fiyat listesi istemek sebebiyle gecikmeden arayın. Demir hurda alan hurdacılar demir hurda hakkında bilgi bi şey öğrenmek için bağlantısına tıklayınız.

Bor Hurda Kurşun Alan Firmalar

Kurşunun hala kullanılan en eski madenler arasında olduğu biliniyor. Bor kurşun hurdası aldığımız bölgelerdendir. Buradaki Bor çatı söküm kurşun hurdası ton fiyatları güncelliğini koruyor. Yağmur oluğu kurşun hurda, Kurşun levha hurdası, Minare söküm kurşunu
, Cami çatı söküm kurşunu alırız. Cevher şeklindeki metal kurşun mavimsi renklidir. Kurşun hurda alımı yazımıza bakınmak istemelisiniz.

Bor Sac Hurdası Alımı

Elimizde hiç kullanılmamış ikinci el trapez sac vardır. Kış bahçesi çatısı kaplamak isteyenler bize ulaşabilir. Sac hurda alım satımı yapıyoruz. Bor Niğde ve çevresinde hurda levha, sac varil, galvaniz hurdası, sac trapez hurdası, hurda galvanizli boru, fiyatı öğrenmek nedeni ile.

Bor Çinko Hurdası Alımı

Bor çevresinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Niğde Bor çatı söküm çünkosu kilo fiyatını whatsapp grubu üyelerine güncel olarak göndermekteyiz. Çinko hurdası alan hurdacı firmalar paylaşımına göz atmak istersiniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alımı için telefon numaramıza ulaşabilirsiniz.

Bor Alüminyum Hurda Alan Hurdacı Firma

Şirketimize verdiğiniz önem için saygılar sunarız. Ayrıca alüminyum radyatör, alüminyum petek hurda, alüminyum kutu yapmaktayız. Bor bölgesinde alüminyum sert kartel hurda, alüminyum profil, hurda alüminyum matbaa malzemesi, alüminyum araiş hurda, hurda alüminyum piston alımı yaparken tartımları sizin yanınızda yapıyoruz. Her nevi alüminyum hurda alım satımı yapılır. Sitemizdeki Bor alüminyum hurda ton fiyatı güncelliğini korumaktadır. Hurda alüminyum alan yerler içerikli yazıya bir göz atın Hurda satanların yardımıyla sürekli tecrübeli hale geliyoruz. Niğde Bor hurda alüminyum alanlar içinde lideriz. Adresten alüminyum levha hurda, hurda alüminyum talaş, hurda alüminyum makine artığı alımı yapmak için telefonunuzu beklemekteyiz. Her nevi alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, alüminyum tencere hurdası ticaretiyle meşgulüz. Hurda alüminyum tas tabak, alüminyum araba jantı hurdası, hurda alüminyum tel, alüminyum bakırlı petek hurdası alımı yapan hurdacıyız.

Bor İkinci El Ev Eşyası

Kullanılmış bilgisayar masaları, dilsiz uşak, bağımsız çekmeceler, personel koltuğu, etajer, şifonyer, elbise dolabı, ofis büro mobilyaları alınır. İyi durumda 2.el dizüstü bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, televizyon, bulaşık makinesi, buzdolapları, çamaşır makinesi, elektronik ev eşyaları, fırın, ütü, ocak, hurda ekran kartı, anakart satın almak sebebiyle cep telefonumuz ile irtibata geçebilirsiniz. Piyasadan fiyata sıfır gibi, 2.el oturma odası takımları satıyoruz. Az kullanılan 2.el olarak alıcı bulabilecek bir biçimdeki kanepe ve koltuklarınızı kapınızdan değerinde alıyoruz. Hurda buzdolabı, hurda bulaşık makinesi, eski çamaşır makinesi vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Geniş bilgilere amacıyla bulaşık makinası hurdası alımı konulu paylaşımını inceleyiniz

Bor Bina Yıkımı

Yıkımda sökülmüş laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen benzeri her türden hurda malzemeyi piyasa fiyatına satın alıyoruz. Bina yıkımı hurdaları bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımda sökülmüş laminant parkeler, hurda pencere ve kapılar, çıkma pimapen benzeri her türden hurda malzemeyi piyasa fiyatına satın alıyoruz. Yukarıdaki fabrika yıkımında gerçekleştirdiğimiz gibi bina yıkımı yapıyoruz. Bor kentsel dönüşümü nedeni ile yıkılacak apartmanların tekrar inşaatının yapılması amacı ile yıkım işini yapıyoruz. Yıkım yapılırken gerekli güvenlik önlemleri

Bor Nikel Hurdası Alımı

Dolayısı ile hurda nikeller alınırken elden geldiğince özen ile davranılmalıdır. İlçe genelinde hurda %95 ve %99 nikel şablon, hurda turbo nikel, anot nikel hurdası alımında hurda nikel piyasasından fazla ton fiyatı veriyoruz. Niğde ile Bor nikel hurda alım satımı yapıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir.

Bor İkinci El Raf Fiyatları

Genellikle yenilen marketlerden aldığımız market rafı hurdası, ürün teşhir reyonları, hurda çelik raf, hurda demir raflar, teşhir rafları içinden personelimizce seçilen kullanılabilir durumda 2.el hurda raf satan yerler içindeyiz. Buradaki Bor 2.el raf kg fiyatını üyelerimizle paylaşıyoruz. Raf hurda kilo fiyatı makalesine bakınmak istemelisiniz. Raf hurdası Bor alım satımı sebebi ile dükkânımıza ulaşabilirsiniz. Demir raf hurdası alıyoruz.

Bor Araba Hurdası Alanlar

Bor hizmetimize devam ediyoruz. Bazen Bor çevresinde araç hurdası alım satım hizmeti veriyoruz. Lakin hurda otomobil vergiden düşürme işleri biraz zaman aldığından bu hizmetleri daima veremiyoruz. Elbette müşterilerimize hurda araç hurdaya satma konusunda yardım etmek isteriz. Evraklarla zaman kaybettirmeyen kazalı hurda otomobil, yük vagonu, pulluk, hurda kazayağı, patoz hurdası, hurda çeki demiri ve benzeri zirai alet hurdası, motor hurdası .

Bor İkinci El İnşaat Malzemeleri

Dolayısıyla iflas eden fabrikalardan almış olduğumuz Yıkılmış depo binalarından çıkarılan sıfır ayarında 2. el pencere, mutfak dolabı, demir kapı alım satımı yapıyoruz. Bazı projelerde inşaat vinçleri, boya tabancası, harç mikseri, alçı sıva karıştırma mikseri az kullanılmış vidalı iskele, hurda plywood alıp satıyoruz.

Bor Cam Hurda Alanlar

Günümüzde şeffaf ve renkli kola meşrubat şişesi, oto camı ve benzeri cam hurdaları bulunabiliyor. Cam tam yada yarısaydam genellikle kırılgan bir yapıya sahip suları koruyan organik olmayan sert bir maddedir. Bor genelinde hurda cam alan hurdacılar içindeyiz.

Bor Klima Hurda Alımı

Hurda klima Bor çevresinde en çok alım satımı yapılan hurda malzemeler içerisindedir. Hurda klima motoru, hurda klima tüpü değerinde alınır. Bor ilçesinde 2.el klima satanlar firmamızla ivediyetle irtibat kurun. Her boyutta hurda klima alanlar içindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayabilirsiniz. Kombi hurdası alan firmalar arasındayız.

Bor Hurda ve Moloz Nakliyesi

Bina yıkımı tamamlandığında müşteriyle yapılan sözleşmeye göre molozun nakliyesi güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Molozlar Bor Belediyesi Fen İşleri tarafından daha önce belirlenen moloz bırakma arazilerine boşaltılır. Bor hurdacı tarafından alınan tüm hurdanın şirketimize ait fabrikaya yükleme ve nakliyesi ücretsiz yapılır.

Bor 2. El Jeneratör Alımı

2.el jeneratör satan firmalar içerisinde en yakın yerlerdeniz. Jeneratör hurdası alan yerlerdeniz alırken yüksek fiyatı sunmaktayız. Endüstriyel titizlikle kullanılmış 2.el jeneratör alınır.

Bor Akü Hurdası Alımı

Aküler başka deyişle biriktireç bir çeşit enerjinin depolanmasına yarayan enerji deposudur. Akü hurdaları içinde bulunan kurşun bulunduran sıvı ayrıştırılabildiğinden geri dönüşüm için oldukça kıymetlidir. Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyaçlarını karşılamak için bulunur. Hurda akü alımı bağlantısının linkine tıklayınız. Dolayısı ile Halk Metal Geri Dönüşüm ve benzeri kendine ait geri dönüştürme fabrikası olan firmalar sulu akü ve kuru akü alan tesisler içerisindedir. Zamanla enerji depolamaz bataryalara akü hurdası diyoruz.

Anlık Güncel Bor Hurda Fiyatları

Kesin sayfamızdaki güncel hurda fiyatları içeriğe göz atın Güncel fiyatlara erişmek amacı ile iletişim kurabilirsiniz. Bor hurdacı firmalar içerisinde hurda alım satımı sırasında kullanılan fiyatlar Bor pazarında her saat değişkenlik göstermektedir. Şundan bahsetmek istiyoruz tonajlı hurda alımında daha yüksek teklifler veriyoruz.

Bor İkinci El Lokanta Ekipmanı Alımı

Kullanılmış çelik kazan, tencere, tava, tepsi, bardak yıkama makinesi, tezgah üstü iki kapaklı dolaplar, bardak, çanak, çorba kasesi, tabak tezgahı satan firmalar firmamızın numarasını arayabilir. 2.el sanayi tipi mutfak aletleri alıyoruz. İşyerimize mevcut olan hamur yoğurma kazanı, döner ocakları, teşhir reyonları, aspiratör, davlumbaz, evye, dilendirici küveti, krom paslanmaz yemek dilendiricileri, restorant tipi set üstü mekap ve benzeri endüstriyel tipte mutfak alet edavatını incelemeniz amacı ile alıcıları ardiyelerimize davet etmekteyiz. İyi durumda buz makinesi, tezgah üstü üç kapaklı dolap, çamaşır makinaları, pizza hazırlık dolabı, mermer tezgah, endüstriyel bulaşık makinaları alıp satıyoruz.

Bor Hurda Kumaş Firesi Alanlar

Yüksek tonajlı gabardin kumaş hurdası, örme kumaş, pantolon kumaşı, parça kot kumaşı hurdası, eteklik kumaş hurdası, ceketlik kumaş hurdası alımı için telefon numaramızı çok geçmeden arayın. Niğde Bor kilosu ile kumaş hurdası alanlar arasındayız.

Sitemizdeki Niğde Bor kumaş hurdası ton fiyatlarını saat başı ulaştırıyoruz. Bor çevresinde parça gömlek kumaşı,hurda süprem kumaşı, hurda abiyelik kumaşı, viskon kumaş hurdası, şifon kumaş hurdası, hurda jesica kumaşı, tişört kumaşı hurdası, döşemelik kumaş hurdası alımlarında yerinize geliriz.

Spota düşmüş parça poplin kumaş, hurda çamaşır kumaşı, baskı altı hurda kumaş, spot kumaş hurdası, mayo kumaşı, parça nevresim kumaşı hurdası, penya kumaş hurdası, dokuma kumaş alıyoruz. Bor bölgesinde kumaş fire hurdası alıyoruz.

Bor Plastik Hurda Alımı

Bor plastik hurdası alım satımı yapanlar arasında bulunan Bor hurdacı firmasıyız. Bu sayfadaki Niğde Bor hurda naylon ton fiyatını günlük yollamaktayız En güncel fiyatlarla pet şişe, hurda poşet, kırmızı, mavi kapak, hurda beyaz naylon, pimapen, kırkambar plastik almaktayız. Plastik hurdası, karbon (C), oksijen (O), hidrojen (H), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementlerin oluşturduğu monomer ve polimer malzemelere verilen isimdir. Polietilen, termoset, termoplastik, elastomer, polistiren, polipropilen benzeri çeşitleri var olduğu bilinmektedir. Niğde şehri Bor ilçesinin tümünden plastik abs, polipropilen moblen hurda, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alımı yapıyoruz.

Bor Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Fabrika sökümü yapan firmaların dile getirdiği biçimde kolay bir iş değildir. Sökümden önce yıkıma hazırlanan imalathanenin titizlikle dolaşılması gerekmektedir.

Güvenli biçimde tesislerin söküm işini yapıyoruz. Bor fabrika söküm işleri yapıyoruz. Böylece fabrika sökümü gerçekleştiren yerler arasında öncü yerdeyiz. Daha önce on binlerce fabrika yıkımı ihalesini yerine getirdik.

Bor Hurdacı Sitesi

Milletimize olması gerektiği gibi güzel bir şehir yaratmak için yirmi dört saat çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmadan her hurdayı alıyoruz. Sırf bu eşyaların geri dönüşümünü gerçekleştirmiyoruz. Bor hurdacılar sitesindeki tesisimiz iş birliği ile geri dönüşüm hizmeti ediyoruz.

7/24 Açık Bor Hurdacı

Bu sürenin sağladığı tecrübelerle teknolojimizi geliştirerek kurumsal faaliyetimize devam etmekteyiz. Yaklaşık bin dokuz yüz doksan ikiden buyana hurdacılığa hemşehrilerimize hizmet veriyoruz. 7/24 açık Bor hurdacı firmamız yardımıyla zaman farketmeksizin açığız.

En Yakın Bor Hurdacı Telefonu

Halk Metal Geri Dönüşüm firmamızla Bor ilçesinin her yerinden her türde hurda eşya alıyoruz. Bor en yakın hurdacı firma servisi ile hurda alım satımında gönderdiğiniz konuma geliyoruz. Bor hurdacı firma olan firmamızla adresten hurda alımı ve satımı yapıyoruz. Bu neden ile size en yakın hurda alanlar Bor genelinde hizmetler vermekten onur duyarız.

Bor Karton Hurdası Alım Satımı

Bor karton hurdası ticareti yaptığımız ilçeler içerisindedir. Buradaki Bor karton hurdası fiyat listesi güncelliğini koruyor Piyasadan fazla hurda kağıt fiyatlarıyla hurda peçete, kuşe kağıt, bristol kağıt hurdası, kullanılmış gazete, karton bardak hurdası alıyoruz. Niğde Bor hurda kağıt alım satımı yapanlar içindeki şirketimiz sunduğu hizmetler ile hurda iplik bobin kağıdı, toplama kağıt hurda, matbaa baskı bozuğu, kırpıntı kağıt, hurda koli fiyatı sorabilirsiniz. Bölgenin tümünde 1. hamur kağıt hurdası, renkli kağıt, hurda okul kitabı, hurda A4 fotokopi kağıdı alımlarında göstermiş olduğumuz fazladan titizlik sayesinde size çok daha fazla oranda kazanma imkanı takdim ediyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp