Artvin Hurdacı

Borçka Hurdacı Firma

Artvin Borçka ilçesi çevresinde hurdalarınızın fotoğraflarını yollamak nedeniyle çağrı merkezimizle irtibat kurmanız yeterli olacaktır. En tecrübeli Artvin Borçka hurdacı firma olarak işimizde liderliğimizi sürdürüyoruz. Anlık Artvin Borçka hurda fiyat listesi ile hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Eşsiz profesyonel hizmetlerimizi yürütmekteyiz. Tüm çalışma alanlarımızı okuduğunuz sayfamızdan takip edebilirsiniz.

Türkiyemiz’in istediğiniz ilçesinde, hurda alımı yapıyoruz. Halk Metal ismiyle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Tonajlı hurda malzeme satımında piyasasından yüksek fiyat garantisi vermekteyiz. Artvin hurdacı güvenilir bir firma olarak hizmet veriyoruz.

Artvin Borçka Hurdacısı

Borçka hurdacısı mı arıyorsunuz? Bugün şanslı gününüz. Borçka ilçesinde yep yeni anlayışlar ile hizmetlerimizi beğeninize sunmaya devam etmekteyiz. Siz kıymetli müşterilerimizde her nevi alüminyum hurdası satmak amacıyla hatlarımızı çaldırabilirsiniz. Artvin merkezinin eşi benzeri olmayan ilçesi Borçka ilk hizmet verdiğimiz şehirler arasındadır. Sırf Artvin Borçka için değil, her şehirde hizmet veriyoruz. Borçka mahallelerinde hizmet gösteriyoruz. Metal ve plastikleri işlemden geçirerek halkımızın geleceğini kurtarıyoruz. Borçka hurdacısı olarak Artvin genelinde hurda alım satımı yapıyoruz. Her tonajdaki atık malzemelerinizin transferi için çevrenizdeki araçlarımızı göndermekteyiz.

Borçka Hurdacı Telefonu

Borçka hurdacı telefonu sayfamızın içeriğinde hızlıca tuşlayabileceğiniz şekilde yer alıyor. Borçka yerinden hurda malzeme alımı hizmetlerimizi sunduğumuz bölgeler içindedir. Hemen telefon numaramızı tuşlayarak günlük hurda fiyatları ile atık hurdaları nakit paraya döndürebilirsiniz. Dolayısıyla hurda malzeme satmak için iş yerimizi aramalısınız.

Borçka Demir Hurdası Alanlar

Anlık demir hurda fiyatı için hurdacı firmamıza ulaşın. Demir hurda alan yerler bölümümüze kesinlikle göz atmalısınız. Borçka ilçesinin tüm mahallelerinde ekstra hurda demir, DKP demir hurdası, pik hurda demir, toplama demir hurdası, tufal hurda demir ticareti yapıyoruz. Sizinde bildiği gibi her nevi demir trabzan, demir ev kapısı, demir pencere korkuluğu alıyoruz. Demir hurdası, dünya genelinde en çok bulunan metaller arasındadır. Burada yayınlanan Borçka demir hurda ton fiyatını abonelerimizle saat başı paylaşıyoruz.

İnşaat yıkımı hurdası, inşaat demiri hurdası ve teneke hurdası alım satımı amacı ile bize ulaşabilirsiniz. Hurda demir kilo fiyatı sayfamıza bakmak isteyebilirsiniz. Firmamız Borçka ilçesinde hurda demir ticareti ile ilgileniyor.

Borçka Hurda Alüminyum Alım Satımı

Bize verdiğiniz önem için saygılar sunarız. Ek olarak alüminyum kutu hurda, hurda alüminyum petek, alüminyum radyatör hurda alıyoruz. Borçka ilçesinin her yerinde alüminyum araiş, alüminyum piston hurda, alüminyum ince profil, alüminyum ofset matbaa hurdası, alüminyum sert kartel alımı yaparken tartımı güvenilir bir biçimde yapmaya özen gösteriyoruz. Her çeşit hurda alüminyum alım satımı yapılır. Sayfamızdaki Borçka alüminyum fiyat listesini bedelsiz ulaştırıyoruz. Alüminyum alan hurdacı konulu içeriği inceleyebilirsiniz Siz değerli müşterilerimizin sayesinde her gün kurumsallaşıyoruz. Artvin Borçka hurda alüminyum alan firmalar içindeyiz. Yerinden hurda alüminyum makine artığı, alüminyum levha hurdası, hurda alüminyum talaş alımı için irtibat kurmanızı istiyoruz. Her çeşit alüminyum sac hurdası, alüminyum çatı sacı hurdası, hurda alüminyum tencere tava ticaretiyle meşgulüz. Alüminyum tel hurdası, alüminyum araba jantı hurdası, alüminyum bakırlı petek hurda, alüminyum tas tabak hurdası Borçka hurdacı firmaları içindeyiz.

Borçka Hurda Kurşun Alanlar

Kurşun kullanılmakta olan madenlerdendir. Artvin Borçka kurşun hurda alım satımı için en iyi fiyat listesini verdiğimiz ilçelerden biridir. Buradaki Borçka çatı minare kurşunu kilo fiyatını talep edenlere güncel olarak ulaştırmaktayız. Cevher halindeki metal kurşun mavimsi gümüş renktedir. Kurşun hurdası fiyatı hakkında bilgi almak amacı ile bağlantısına tıklayabilirsiniz. Cami kurşunu, Minare söküm kurşunu
, Kurşun levha hurda, Hurda kurşun oluk alımı yapıyoruz.

Borçka Pirinç Sarı Hurda Alanlar

Artvin Borçka hurdacı depomuz tüm türlerde hurda ticareti konusunda hizmet veriyor. Pirinç metallerin hurdalarına mahalle arasında sarı renkli olduğundan ötürü hurda sarı denmektedir. Halk Metal firmamız tüm bu çeşitlerin yanı sıra hurda sarı hurda bronz araiş alımında lider konumdadır. Aslında sarı hurdası diye adlandırılmış hurda çeşidi bulunmamaktadır.

Haliyle Borçka sarı hurdası alanlar içindeyiz. Sayfamızdaki Borçka sarı pirinç hurdası ton fiyatı günceldir. Sarı pirinç alan hurdacılar başlığıyla yazılmış içeriği okuyun.

Borçka genelinde sarı hurda alımıyla ilgileniyoruz. Müşterilerde kırkambar hurda sarı pirinç, hurda sarı vana, hurda sarı pirinç musluk, su saati cinsleri bulunabiliyor. Hurda ticareti yapanların öğrendiği gibi hurda sarı pirinç MS-58, sarı hurda araiş, hurda sarı MS-64, sarı pirinç hurda MS-58 talaşı, sarı hurda çubuk ucu isimlerinde sarı pirinç hurda cinsleri vardır.

Borçka Krom Hurdası Alımı

201 krom, 202 krom hurda, 316 krom hurdası, 316 krom hurdası talaşı, 310 krom hurda, 310 krom hurda talaşı, 430 krom, 304 krom hurda, 304 krom hurdası talaşı, anot nikel %99, krom paslanmaz depo alıyoruz. Hurda nikelle işlem gördüğünde krom paslanmaz oluşturulur. Bu sitede yer alan Artvin Borçka krom tank hurdası fiyat listesini telegram grubumuza üye olanlar ile saat başı paylaşıyoruz. Krom paslanmaz hurda için nakit ödeme yapıyoruz. Hurda krom alım satımı makalemize mutlaka bir göz atmalısınız. Yapısı itibariyle sert olduğu için zırhlı araç dahil çeşitli alanlarda krom hurdası kullanılıyor.

Borçka Kablo Hurdası Alım Satımı

Çünkü firmamız sırf hurda malzeme alımında iştigal etmiyoruz. Ayrıca tek damar kablo hurdaları, çok damarlı hurda kablo, enya kablo hurdası alım satımı sırasında piyasasının üstünde fiyatı sunuyoruz. İçindeki tellerin türüne bağlı olarak ve birde dış kaplamasındaki malzemenin isimlendirilir. Sitemizdeki Borçka hurda kablo kilo fiyatını dileyene günlük yollamaktayız. Kapıdan antigron hurda kablo, iç tesisat kablosu hurdası, hurda enya kablolar alımı yapıyoruz.

Hurda telefon kablosu, fare yemez kablolar, karışık hurda kablo satarak para kazanmak isteyenler şimdi arayın. Artvin Borçka hurdacı firması olarak her türlü antigron kablolar, elektrik kablosu hurdası, iç tesisat kabloları alımı yapıyoruz. Kablo hurdası içindeki bakır tel nedeniyle kablo hurdası alım satımı yapanlar için çok önemlidir. Borçka ilçesinde hurda kablo alan yerler arasındayız.

Yüksek tonajlı hurda kablo alırken piyasadan daha yüksek fiyat listesi sunuyoruz. Hurda kablo alan hurdacı hakkındaki içeriğe bir göz gezdirebilirsiniz. Borçka ilçesinde %30 bakırlı kablo hurdası, %40 bakırlı hurda kablo, %50 bakırlı hurda kablolar, TTR kablo hurdaları alımında öncüyüz. Aynı anda geri dönüşüm sektöründe hizmet ediyoruz. Piyasada bolca ticareti yapılan Yüzde otuz bakırlı hurda kablo, 50% bakırlı hurda kablolar, %40 bakırlı hurda kablo ticaretinde değerini yerinde ödüyoruz.

Genel olarak alçak gerilim kabloları, yüksek gerilim kablosu, hava kabloları, koaksiyel kablolar, yeraltı kablosu, çelik sargılı kablo şeklinde çeşitlendirilir. Kablo elektriğin iletilmesinde makinelerde kullanılmaya devam ediyor. Bir de hurda alüminyum kablolar, çok damarlı kablo hurdaları fiyat listesi almak amacıyla telefon edebilirsiniz. Genellikle elektrik kablosu hurdası almaktayız. Kablo alanlar arasındaki Borçka hurdacı firma arayanlara güvenilir hizmet vermeye devam ediyoruz. .

Borçka Hurda Alan Firmalar

Hurda satmak isteyenlerin memnuniyetini önde alarak çok çalışmaktan kazanç elde etmeyi amaçlıyoruz. Yüksek tonajlı hurda alüminyum, bakır, demir, kablo, çinko, kurşun ve sarı pirinç hurdası aldığımızda piyasadan daha yüksek fiyat teklifleri vermekteyiz. Borçka hurda alan yerler içinde hızlı hizmet ve tecrübeli kadromuzla öncü konuma çıkıyoruz. Hurda karton almak için bulunduğu yere geliyoruz. Kumaş fire hurdası alan hurdacı firmalar içerisindeyiz. Artvin Borçka ilçesinde hurdacılık yapan İstanbul hurdacı Halk Metal her nevi hurda krom alımı gerçekleştiriyor. Borçka yerinden hurda alımı faaliyeti gösterdiğimiz yerler içerisindedir. Zarar etmemek için hurdanızı hiç zaman geçirmeden paraya çevirin. Çünkü hurda bakır yanar ve, yanık bakır hurdasına dönüşebilir. Demir hurdası nemli bölgelerde korozyona uğramaktadır. Böylece metallerin kıymetleri düşebilir. Hurda zamak, CNC artığı hurda, kalay hurda, çelik hurdası almaktayız. Müşterilerimizle birlikte daha çok kazanarak devamlı kazançlar edinmeyi hedef edindik.

Borçka Sac Hurdası Alan Yerler

Hali hazırda yeni gibi 2.el trapez sac hurdası vardır. Sac hurda alım satımı yapan hurdacı firmalar arasındayız. Ek bina çatısı kapatmak isteyenler bize ulaşabilir. Borçka bölgesinin tümünde hurda sac onduline, sac varil, galvaniz hurda, trapez, hurda galvanizli boru, ticareti için iletişim kurabilirsiniz.

Borçka Hurda Çinko Alım Satımı

Borçka ilçesinde çinko hurdası alımı yapıyoruz. Bu sayfadaki Artvin Borçka çinko hurdası ton fiyatları güncellenmiştir. Hurda çinko alan yerler yazımıza göz atabilirsiniz. Kurşun levha hurdası, hurda çatı sökümü alım satımı yapıyoruz.

Borçka Hurda Bakır Alım Satımı

Hurda bakır bölümünde detaylı bilgi bulabilirsiniz. antigron kırma granür bakır hurdası, soyma bakır hurdası, TTR kırma hurda bakır, bakır lama hurdası, hurda bakır levha, Bakır kızıl talaş hurdası, hurda bakır tencere, hurda bakırlı petek, bakır tel hurda, bakır profil hurdası alımında peşin para ödeme yapıyoruz. Hurda bakır alan Borçka hurdacı iş yerimizi tek tuşla arayın keyifli hizmetin tadına varın. Borçka içinde bakır hurda almaktayız. Borçka hurda bakır fiyatları için çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Sitemizdeki Borçka bakır fiyat listesi güncelliğini korumaktadır. Artvin Borçka hurda bakır alan yerler içerisindeyiz. Bakır bobin hurdası, hurda bakır kırkambar, hurda yanık bakır, bakır boru hurda alım satımı yapıyoruz.

Borçka Hurda Klima Alanlar

İkinci el klima Borçka ilçesinde en çok alınan hurda malzemeler içerisindedir. Her büyüklükte hurda klima alanlar içerisindeyiz. Güncel hurda klima bakır boru fiyatları için arayın. Borçka ilçesinde ikinci el klima satanlar bizimle mutlaka irtibat kurun. Hurda klima tüpü ve motoru değerinde alınır. 2. El Kombi alan hurdacılar içindeyiz.

Borçka Moloz Dökümü

Borçka hurdacı tarafından satın alınacak her türlü hurdaların tesisimize nakliyesi bedelsiz yapılmaktadır. Yıkım molozu Borçka Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü’nce daha önceden planlanan moloz dökme arazilerine taşınıyor. Yıkımda antlaşmaya bağlı olarak yıkım molozlarının nakliyesi titiz bir şekilde yapılır.

Borçka Hurdacılar Sitesi

Borçka halkına yaşanır bir Artvin ve daha çok güzel Borçka yaratmak için durmadan çaba sarfediyoruz. Hurdacılıkda ayrım yapmıyoruz. Borçka hurdacılar sitesi 4. blokta bulunan depomuzla hurdacılık yapıyoruz. Yalnızca bu türden eşyaları almıyoruz.

Borçka İkinci El Jeneratör Alımı

2. el jeneratör satan firmalar içerisinde en doğru işletmeyiz. Her türde yıpranmamış 2. el jeneratör alıyoruz. Hurda jeneratör alan hurdacıyız alırken nakit para ödeme yapıyoruz.

Borçka Otomobil Hurdası Alan Yerler

Bu sektörde hizmet veriyoruz. Ara sıra Borçka çevresinde araç hurdası alımı yapıyoruz. Pek tabi sizlere hurda otomobil hurdaya satma konusunda yardım etmek istiyoruz. Lakin hurda araç trafikten çekme işlemleri çok uzun sürdüğünden bu hizmeti daima gerçekleştiremiyoruz. Resmi belge işi olmayan vergiden düşürülmüş araç hurdası, yük vagonu, hurda pulluk, kazayağı, zirai alet hurdaları, patoz, hurda çeki demiri
, hurda motor alıyoruz.

Borçka Nikel Hurdası Alım Satımı

Dolayısıyla hurda nikeller alınıp satıldığında çok dikkatle çalışılmalıdır. Artvin ile Borçka nikel hurda alıyoruz. İlçe genelinde turbo nikel, anot nikel hurdası, %99 şablo nikel hurdası , %95 şablon nikel alıyoruz. Nikel hurdası zehirli olabilir.

Borçka Kağıt Hurdası Alan Hurdacı Firmalar

Borçka kağıt hurda aldığımız alanlar içindedir. Sitemizdeki Artvin Borçka kağıt hurdası ton fiyatlarını whatsapp grubumuza katılanlar ile saat başı paylaşıyoruz İlçenin tümünde renkli kağıt, beyaz kağıt, A4 fotokopi kağıdı, defter, kitap tartımı yaparken göstermiş olduğumuz fazladan müşkülpesentle satıcıya daha yüksek kâr etme avantajı veriyoruz. derinden çok fiyata kuşe kağıt hurda, kağıt peçete hurdası, hurda gazete, bristol kağıt hurdası, kağıt bardak alıyoruz. Borçka kağıt hurdası alan firmalar arasındaki firmamız Halk Metal hizmetleriyle ofset baskı bozuğu hurda, kağıt kırpıntı, toplama kağıt hurda, hurda iplik bobin kağıdı, hurda koli kilo fiyatı isteyebilirsiniz.

Borçka Bina Yıkımı

Borçka kentsel dönüşümü nedeni ile yeniden inşa edilecek iş yerlerinin en baştan inşaatının yapılması için yıkım işlerini gerçekleştiriyoruz. Ortaya çıkacak hurda karşılığı bedelsiz bina yıkım işleri yapmaktayız. Yıkımlarda istenilen tüm önlemler Üstteki fabrika sökümlerinde gerçekleştirdiğimiz gibi binaların yıkımını ücretsiz yerine getiriyoruz. Bina yıkımı bittiğinde hurda pimapen, hurda kapı pencere, çıkma parkeler ve benzeri her cins hurdayı satın almaktayız.

Borçka Hurda Fiyatları

En güncel fiyata ulaşabilmek nedeni ile bizi arayın. Şunu söylemekte fayda görüyoruz tonajlı hurdalar alırken kilo fiyatından daha fazla fiyat teklifleri sunuyoruz. Borçka hurdacı firmalar içinde hurda alım satımı sırasında kullanılan kilo fiyatları Borçka borsasında hızlı bir biçimde değişmekte.

7/24 Açık Borçka Hurdacı Firma

Sektörde harcadığımız senelerin kazandırdığı özgüven aracılığıyla teknolojimizi geliştirerek faaliyetimizi sürdürüyoruz. 7/24 Borçka hurdacı firması olan firmamız ile haftanın yedi günü sektörde çalışıyoruz. Bildiğiniz gibi 28 seneden bu yana hurda alım yapıyoruz.

Borçka 2.El İnşaat Malzemeleri

Büyük projelerde boya makinesi, yük asansörleri, alçı mikseri, harç makinesi az kullanılmış inşaat iskelesi, plywoon hurda satılıktır. Dolayısı ile kapanan esnaflardan satın aldığımız Yıkılmış market binalarından ayrılan sıfır gibi 2.el pimapenler, kapı, mutfak dolapları alıyoruz.

Borçka 2. El Lokanta Ekipmanları Alan Hurdacı Firma

Ardiyelerimizdeki hamur kazanları, döner ocakları, teşhir dolapları, restorant tipi yemek ocağı, paslanmaz salata ve meze reyonları, evye, krom küvet, bakır davlumbaz, aspiratör vb. cafe lokanta tipi otel ve mutfak aletini yakından görmek amacıyla almak isteyenleri depolarımıza davet ediyoruz. Titizlikle kullanılmış sanayi tipi bulaşık makinası, buz makinesi, pansiyon tipi çamaşır makinası, tezgah, pizza hazırlama dolabı, tezgah altı dolaplar alınır. 2. El tabak tezgahı, bardak kurutma makineleri, tezgah altı üç kapaklı dolap, servis bıçağı, tabak, bardak, çelik tencere, kazan, tava, tepsi satanlar buradaki numaraları arayabilirsiniz. Endüstriyel lokanta aletleri alım satımı yapıyoruz.

Borçka Hurda Kumaş Firesi Alım Satımı

Artvin Borçka ilçesinde hurda süprem, şifon kumaş, hurda viskon, hurda jesica, gömleklik kumaş, tshirt kumaşı, döşemelik kumaş, abiyelik kumaş alımlarında yerinize gelmekteyiz. Borçka etrafında hurda kumaş firesi alıyoruz. Defolu hurda atlet kumaşı, penye hurdası, hurda dokuma kumaş, hurda nevresimlik kumaş, hurda kumaş topu, mayo kumaşı, poplin kumaş, spot kumaş hurda alımlarında peşin parayla ödeme yapıyoruz.

Parti malı ceketlik kumaş, gabardin kumaş, eteklik kumaş hurdası, hurda örme kumaşı, kot kumaş hurdası, parça pantolon kumaşı satışı yapmak amacı ile buradaki numarayı hemen arayınız. Borçka kilo ile tartarak kumaş hurda alanlar içerisindeyiz. Sitemizde yayımlanmış olan Borçka hurda kumaş kilo fiyatı güncelliğini korumaktadır.

Borçka Hurda Cam Alan Firma

Borçka etrafında cam hurda alan hurdacılar arasındayız. Cam yarı saydam yada tam saydam oldukça kırılgan yapıdaki sıvı maddeyi tutabilen inorganik yumuşak olmayan bir malzemedir. Bu dönemde şeffaf meyve suyu şişesi, oto camı vs. hurda cam türleri bulunabilmekte.

Borçka 2.El Eşya

Temiz etajer, şifonyer, gardrop, dilsiz uşak, bağımsız çekmece, ofis mobilyaları, sekreter masası, patron koltuğu alıp satıyoruz. Her türlü ikinci el bilgisayar, mutfak gereçleri, derin dondurucu, TV, bulaşık makinesi, buzdolabı, çamaşır makineleri, elektronik eşyalar, fırın, ütü, set üstü ocak, 2.el ekran kartı, anakart hurdası fiyatı hakkında bilgi edinmek maksadıyla bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. Borçka içerisinde sıfır gibi, 2. el salon takımları satıyoruz. Kısa bir zaman kullanıldığı anlaşılan 2el piyasasında satılabilecek temizlikteki mobilyalarınızı evinize gelerek alıyoruz. Çamaşır makinesi hurdası, hurda buzdolabı, eski bulaşık makinesi vs beyaz eşya hurdası alım satımı yapıyoruz. Detaylı bilgilere amacı ile hurda buzdolabı alımı yapan firma başlıklı makalemize erişebilirsiniz

En Yakın Borçka Hurdacı

Halk Metal hurdacı sitesi olarak Borçka bölgesinde her cins hurda eşya alıyoruz. En yakın Borçka hurdacı firma adı ile hurda eşya nakliyesi yapmak için yolladığınız konuma çalışanlarımızı yolluyoruz. Borçka hurdacıları arasında olan firmamız ile yerinizden hurda malzeme almaya başladık. Bu neden ile müşterilere en yakın hurdacı Borçka genelinde servisler ediyoruz.

Borçka İkinci El Hurda Raf

Hurda raf demiri işleri yapmaktayız. Çoğunlukla yenilen mandıralar tarafından satışa sunulan hurda market rafı, çelik raf hurdaları, hurda demir raflar, ürün teşhir reyonları, mağaza raf hurdası arasından seçilen yeni durumdaki 2. el raf hurdası satıyoruz. Bu sayfadaki Borçka hurda çelik raf ton fiyatlarını grubumuzda bedelsiz paylaşıyoruz. Raf hurda alan yerler bağlantısına tıklayın. Borçka 2.el hurda raf almak için telefonumuza ulaşabilirsiniz.

Borçka Hurda Akü Alanlar

Otomotiv sektöründe elektrik ihtiyaçlarını karşılamak nedeni ile bulunmaktadır. Akü hurdası alan yerler konusunda bilgi edinmek amacı ile linkine tıklayabilirsiniz. Bu yüzden bizim benzeri işletme içinde geri dönüştürme imalathanesi olan depolar sulu akü ve kuru akü alımı yapabilir. Zamanla şarj olmaz bataryaya akü hurdası denmektedir. Akü hurdaları içindeki kurşunlu suları geri dönüştürülebildiğinden geri dönüşüm fabrikaları için değerlidir. Aküler diğer adıyla batarya şarj edilebilir pil gibi enerji depolanan elektrik kaynağıdır.

Borçka Fabrika Sökümü – Makine Kesimi

Profesyonelce fabrika yıkım işleri yapıyoruz. Yıkım işi yapanların dediği biçimde kolay bir işlem değildir. Uzun zamandır çok sayıda fabrika söküm ihalelerini yerine getirdik. Borçka fabrika söküm işi konusunda tecrübeliyiz. İşe başlamadan yıkımı yapılacak imalathanenin detaylı biçimde gezilerek gerekli ekipmanların ayarlanması gerekiyor. Bu sebeple hurda fabrika sökümü yapan yerler arasında öncü bir yerdeyiz.

Borçka Plastik Hurdası Alan Firmalar

Plastik hurdası, karbon (C), hidrojen (H), oksijen (O), azot (N) ve bazı diğer organik veya inorganik elementler içeren monomerle polimer malzemelere denir. Borçka plastik hurdası alım satımı yapanlar içerisinden ön planda olan işletmeyiz. Sitemizdeki Artvin Borçka plastik ton fiyatlarını abonelerimizle paylaşıyoruz Termoplastik, polipropilen, termoset, polietilen, polistiren, elastomer gibi plastik çeşitleri vardır. Artvin şehri Borçka ilçesinin tümünden abs plastik hurda, hurda polipropilen moblen, polistren kristal hurdası, jelatin hurda alım satımı için firmamıza ulaşabilirsiniz. İyi fiyatla hurda şeffaf naylon, kırmızı, mavi kapak, pet şişe, hurda kırkambar plastik, pimapen hurda alıyoruz.

Daha Fazla Göster
0 (532) 682 7866 WhatsApp